Affaire van Slooten bleek wespennest AGEND4 Optreden „The Messengers" tijdens bijzondere dienst VERVOLG VAN PAG.l Raadsvergadering Franse ribbroeken 1 Sportshop - kindershop Grote kerstzangsamenkomst op dinsdagavond Kerstzangdienst Oosterend Adventszangdienst in Den Hoorn Tevoko-nieuvvs kousen, sokken en maillots. Sportshop kindershop Rectificatie Kei Kei De Verreweg hel meest besproken on derwerp dat het centraal bestuur van de Stichting Cultureel Werk tijdens haar woensdagavond in De Koog ge houden vergadering behandelde was wel de „affaire Van Slooten". Het kwam er op neer dat het dage lijks bestuur van mening was dat (uit gaande van de bevolkingsopbouw) het aantal roomskatholieken met een per centage van 16,6% ver ondervertegen woordigd was. Het katholieke bevol kingsaandeel bedraagt op Texel 28,7%Om nu het aantal katholieke leden te verhogen had het dagelijks bestuur de vergadering voorgesteld akkoord te gaan met vervanging van de tussentijds aftredende M. van Sloo ten (gereformeerd) door Piet Zijm uit De Cocksdorp. Het was in feite een voordracht die men aan de gemeenteraad moest doen. De raad heeft namelijk het recht in 1977 twee van de vijf of zes door haar te benoemen leden te herbenoemen of te vervangen. De verwachting dat deze „poging" om Van Slooten te „wippen" op een fikse discussie uit zou draaien werd bewaar heid. M. van Slooten vond dat als hij uit het centraal bestuur stapte (ofwel gedwongen op zou moeten stappen) het aantal gereformeerde leden van 2 op 1 zou komen. En dat was ook weer een scheefgetrokken verhouding omdat het DONDERDAG 16 DECEMBER In het raadhuis houdt de commissie ruimtelijke ordening een oriënterende bespreking over het bestemmingsplan buitengebied zoals het nu ter vaststel ling aan de gemeenteraad zal worden aangeboden. Aanvang 20 00 uur; ieder is welkom. VRIJDAG 17 DECEMBER Om 19.30 uur begint in de Burgemeester De Koninghal de jaarlijkse openbare avond van de muziekschool Texel. ZATERDAG 18 DECEMBER In 't Skiltje te Oudeschild wordt aan vang 16.00 uur een kerstbijeenkomst voor bejaarden en alleenstaanden ge houden. Om 20.30 uur begint in de Hervormde kerk van Oosterend een kerstzang- dienst. MAANDAG 20 DECEMBER De Plattelandsvrouwen van De Cocks- dorp-Eierland houden een adventsvie ring in het Eierlandsche Huis. De Jeroengroep haalt oud papier op in de Bernhardlaan, Drijverstraat, Bur- detstraat en Mr. Kraaistraat. In „De Zwaan" wordt aanvang 20.00 uur een kerst-klaverjasdrive gehouden. De Doopsgezinde zusterkringen houden een adventsavond in het zaaltje bij de Doopsgezinde kerk; 20.00 uur DINSDAG 21 DECEMBER In de Hervormde kerk van De Waal wordt aanvang 20.00 uur een advents- bijeenkomst gehouden van de Her vormde zusterkring De Waal. In de Hervormde kerk van Den Burg wordt de grote algemene kerstzang samenkomst gehouden; 20.00 uur. gereformeerde bevolkingsdeel 8,8°/o is, wat op 20 leden minstens 2 zou moeten betekenen. „Bovendien", aldus Van Sloo ten, „zit als ik niet herkozen wordt, een gereformeerd lid in het centraal be stuur dat niet eens praktiserend is!" (P. Daalder). Wespennest Volgens de heer N. P. Slijderink, die ook aftredend was maar volgens het da gelijks bestuur wel voor herbenoeming in aanmerking komt, was het een waar „wespennest" waar men zich had inge stoken. Het werd allemaal nog moeilijker toen aan de ord^ kwam dat ten aanzien van de Ned. Herv. groep van een lichte on derwaardering sprake is. Om aan deze moeilijkheid ook maar meteen een eind te maken had het dagelijks bestuur een zesde (Ned. Herv.) lid voor te dragen aan B. en W. (c.q de gemeenteraad). Voor deze plaats stond A. S Lap uit Den Hoorn op de nominatie. Het zou bij de stemming allemaal heel anders uit pakken dan het dagelijks bestuur zich had voorgesteld. Na de suggesties van J. C. Roeper en G Monen werd tenslotte voor de vaca ture van M. van Slooten toch P. Zijm aangewezen (Van Slooten kreeg 4 stemmen, Zijm had er 12 verzameld en de 3 overige stemmen waren blanco. Voor de nieuw gecreëerde zesde plaats waarop de gemeenteraad iemand kan benoemen kreeg A. S. Lap hierna slechts 5 stemmen. Er was één blanco stem, De rest (13) ging in dit geval naar M. van Slooten die op deze manier toch zijn voordracht kreeg N. P. Slijderink werd met algemene stemmen herbenoemd. Kruiswoordpuzzel Met deze uitslag is het niet waar schijnlijk dat A. S. Lap in het centraal bestuur zijn plaats terug krijgt bij be handeling in de gemeenteraad. Het ge volg v-an het vervallen van de kandida tuur van A. S. Lap betekent ook nog dat hij zijn herverkiezing in het dagelijks bestuur misloopt. Hij zou in zijn eigen vacature herbenoemd zijn, maar door de verwikkelingen rond M van Slooten verviel zijn kandidatuur nu volledig. Het betekende een duidelijke nederlaag voor het dagelijks bestuur dat in het pre advies had opgemerkt de bedoeling te hebben A. S. Lap in voorkomende ge vallen als vice-voorzitter te laten funge ren. Met een opmerking van P Daalder dat het hoog tijd wordt dat de statuten eens gewijzigd worden was iedereen het roerend eens. „Het lijkt nu wel een kruiswoordpu. - zei", voegde N. P. Slijderink er aan toe. Het inmiddels twee jaar bestaande interkerkelijke zangkoor „The Messen gers" zal op zondag 19 december mede werking verlenen aan de ochtenddienst in de Hervormde kerk van Den Burg „The Messengers" genieten niet alleen op Texel grote bekendheid maar hebben ook erg succesvolle optredens aan de „overkant" achter de rug De dienst begint om 10 00 uur, en de eerder aangekondigde avonddienst zal komen te vervallen. man in Den Hoorn gestationeerd heb ben. Er zijn de afgelopen zomer veel klachten geweest van burgers die 's nachts niet konden slapen door schreeu wende jongelui die uit de café's van de Herenstraat kwamen. Beumkes vond dat ook de beheerder van de naburige cam pings weer het merendeel van de la waaischoppers vandaan komt, een op voedende taak heeft. In ieder geval is veel meer politietoezicht nodig Tenslotte wees Beumkes op het woon huis Diek 9 in Den Hoorn dat al meer den een jaar leeg staat, wat onaan vaardbaar is met 200 woningzoekenden. Wat het laatste betreft werd door het college meegedeeld dat het moeilijk ligt met de eigendomssituatie. De gemeente zou het gebouw willen overnemen en de woonfunctie herstellen Oost De afwatering van de Oosterweg (rou te Oosterend-Oost) is slecht en ook de afwerking van de bermen laat veel te wensen over. Cor Ellen van het Pakt at tendeerde hierop en vertelde ook dat sommige aanwonenden hun rioolwater op de greppel langs deze weg lozen. Hij meende zich te herinneren dat de ge meente over een kantonnier beschikt, maar Ellen had deze functionaris nog nooit bij de Oosterweg waargenomen. Wethouder Jan Zuidewind beloofde aan dacht voor dit probleem. Ellen kondigde aan zelf de schop ter hand te zullen ne men als er niet snel wat zou gebeuren Bij zijn traditionele „waarnemingen" IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIil» Voor de smalle kontjes H P anniiniiiiiniinuiniiuiuiiimiiKiiHiiiiiiHiiuminiifiiKiuiimriiiiiiiiiiiHriiHmmihKü in het Texelse land was Ellen op nog een andere misstand gestoten. De ma nier waarop hotel „Bos en Duin" zich van het afvalwater ontdoet is bedenke lijk De boel gaat de sloot in die dan ook sterk is vervuild. Zuidewind zei dat het probleem „Bos en Duin" al geruime tijd in onderzoek is bij Uitwaterende Sluizen. Er ligt geen riool in de buurt waarop aansluiting mogelijk is. Het bes te zou daarom zijn het hotel met een persleiding met het dichtstbijzijnde riool (ter hoogte van Catharinahoeve) te ver binden maar dat kost zoveel geld dat het hotel daarvoor niet geheel kan op draaien. Van gemeentewege wordt na gegaan of in die kosten kan worden te gemoet gekomen. Het streven is erop gericht de zaak in ieder geval voor de komende zomer in orde te maken. Fietsen Cor Ellen had er zich aan geërgerd dat veel raadsleden blijkbaar niet weten wat er op Texel loos is. Hij herinnerde aan het enkele jaren door Jan Witte ge opperde plan om met de raad een fiets tocht te maken om alerlei zaken die op een of andere manier in discussie zijn geweest of nog komen, met eigen ogen .e bekijken. Gezien het winterweer zou Ellen ook met een bustochtje genoegen nemen. J. C. Dros bood fietsen in bruik leen aan. Dezelfde spreker had bezwaar tegen Je grote hoeveelheden koffie die van gemeentewege op raads-, commissie- en andere vergaderingen worden verstrekt, inplaats van het derde kopje koffie had hij liever fns of „iets anders" Van nog meer belang was zijn opmer king om met spoed te streven naar uit breiding van de beschikbare bouwgrond op Texel. Ook als de bevolking niet meer groeit, zet de gezinsverdunning door. Het gaat in de richting van slechts twee bewoners per huis en er zijn dan veel meer woningen nodig om ieder on der te brengen. Tenslotte wees Dros nog eens op de noodzaak rommel in bermen en greppels op te ruimen; dat moet nu gebeuren omdat de rommel in het voor jaar waard door begroeiing aan het oog wordt onttrokken. De traditionele algemene kerstzang samenkomst in Den Burg wordt gehou den dinsdag 21 december in de Her vormde kerk. Begonnen wordt om 20.00 uur, maar vanaf 19.30 uur zijn de deuren open. Samenzang is het overwetende deel van het programma. Meegewerkt wordt door dominee Douwes en pastor Kolk man. Bep van der Meer zingt en de heer P. Zwart bespeelt het orgel. Zoals ge bruikelijk doet ook het Kon. Texels Fan- fare-DEK mee, onder leiding van Hans Mulder. Bij de uitgang na afloop wordt een kollekte gehouden ten bate van „Solidaridad". Zaterdagavond a.s. wordt in de Her vormde kerk van Oosterend een kerst zangdienst gehouden, aanvang 20.30 uur. Medewerking verlenen „Excelsior", het Texels Mannenkoor en de gemengde zangvereniging. Ieder is welkom. DEN HOORN De traditionele in terkerkelijke adventszangdienst van Den Hoorn wordt dit jaar gehouden op zon dag 19 december in de Hervormde kerk, aanvang 20.00 uur. Voorgangers zijn pastor P. Kolkman en dominee J. J. H. Hoekstra. Medewer king verleent het Texels Christelijk Mannenkoor onder leiding van A Kuik. De kollekte na afloop is ten bate van de interkerkelijke aktie voor Latijns Amerika .Solidaridad". Er zal zaterdagmiddag in de sporthal opnieuw een uitgebreid volleybalpro gramma worden gespeeld. De aandacht zal dan vooral gevestigd zijn op Mitra omdat dit team na de nederlaag tegen het eerste van Tevoko iets goed te ma ken heeft. Wellicht lukt het tegen Poli- sport 2. Wat de klassering voor de nieuw te vormen 2e klasse dames betreft, is de strijd voor Tevoko 3 en Tevoko 6 ge streden. De beide andere wedstrijden brengen vier teams binnen de lijnen die graag nog wat punten willen veroveren Er zal ongetwijfeld met de nodige inzet gestreden worden. Mini's Ook de Tevoko mini's komen in het veld Sinds enige weken is deze vereni ging aan een halve competitie bezig. Er zijn zes drietallen gevormd. Met aange- oaste spelregels gaan ze proberen deze regels en de basistechniek zo goed moge- 'ijk onder de knie te krijgen. Inmiddels zijn de volgende uitslagen bekend: Tevoko A-Tevoko B 20 Tevoko C-Tevoko D 20 Tevoko A-Tevoko D 02 Tevoko B-Tevoko F 02 Tevoko C-Tevoko E 02 Als de halve competitie beëindigd is, worden er nieuwe teams samengesteld. Eventuele nieuwe gegadigden kunnen dan meegaan spelen. GRANDIOZE KOLLEKTIE Op de Ouwe Sunderklaas-fotopagina in de krant van disdag kwam een plaat voor van de mobiele bar die was gepre senteerd als alternatief voor „De Oran jeboom" en hotel „Texel". Blijkens ons onderschrift was het dezelfde bar die had dienstgedaan bij de beruchte barbe cue-party onlangs in de Dennen. Dat laatste was onjuist en de betrokken spe lers voelen zich dan ook gegriefd. Op de barbecue-party was wel een mobiele bar die er sprekend op leek, maar dat was echt een andere. De bar van zater dag j.l. heeft nooit voor iets anders dan Ouwe Sunderklaasdoelcinden gediend en is daarvoor zelfs speciaal gecon strueerd. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3, elke regel meer ƒ1, Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Voor Texe laartjes op rekening wor den ƒ2,50 adm.kosten be rekend. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boekhandel) en onder nummer ƒ1,50 meer Alles inclusief 4% BTW. Voor alle soorten gas. P. Ie Noble, Thijsselaan 104, telefoon 3276 Voor het slijpen van za gen, ook Widia zagen, kunt u naar Houthandel A. v. d. Vis B.V. De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lytushoef, telefoon (02279) 1482 Tegelboetiek Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosterend Boetiek open: van maan dag t/m donderdag van 13.30 tot 18.00 uur; vrij dags van 13.30 tot 21.00 uur en 's zaterdags van 9.30 tot 12.30 uur en na afspraak, tel. (02223) 666 Alle soorten van (TOP)- LENINGEN met en zon der onderpand. Agent schap Rijkspostspaarbank hypotheken. Jan Dekker, Assurantiën Bemhard- laan 89, (02220) 2833 Heer, 70 jaar, zoekt vrouw om samen te wo nen Brieven onder nr. 1000 aan bur. Tex. Crt. Part. vraagt te koop v. perm. vest. bungalow of vrijst. woonh., ruime woonk2 sl.krs, void, bergr., CV, gar., i.d. drie hoek Den Burg, Den Hoorn, De Koog. Brieven met prijsopgave onder nr. 115 aan bur. v.d. blad Shetland truien 100% wol, voor dames en heren Al vanaf ƒ22,bij Boetiek 22 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252 De Bolder, Wezenland no. 1, Den Burg, telefoon (02220) 3141. Wij kunnen voor u tegen aantrekke lijke prijzen de hieronder genoemde werkzaamhe den verzorgen: het bekleden van meu belen (antiek, klassiek en modern) alsmede het op maat maken van buiten zonwering, (Markiezen). de reparatie van uw tuinmeubelen, tenten, windschermen, zodat u in het komende voorjaar hierover direkt kunt be schikken. 9 het opnieuw bekleden van autokussens of repa ratie hiervan. machinale houtbewer king. 0 zagen slijpen. inbinden van boeken en tijdschriften, inlijsten van platen, schilderstuk ken, borduurwerk, diplo ma's enz. Wij zijn u gaarne van dienst en doen u vrijblij vend, indien gewenst, schriftelijk prijsopgave Kinderpyjama's, vanaf maat 92. Sportshop - kindershop CENTRUM 147 doet een onderzoek naar de vrijetijdsbesteding onder jongeren van 17 - 27 jaar. Voor radio en TV met gunstige financieringsmo gelijkheden naar HOTEX ?lectronica, Vloedlijn 36, Den Burg 02220-3398 (Piet Hoogerheide) Waadbroeken. Water- sportcentrum Duinker, i Oudeschild Onze POLYGAS L.P.G pomp is alle werkdagen geopend van 8.-12.30 en i van 13.30 tot 18.00 uur. Fa. A. Kievit Zn, Ko- gestr.-Jonkerstr., Den Burg, tel. 2525 Homelite kettingzagen, I waterpompen en opslag- j maaiers. Machinaal ket- I tingslijpen. F. P. Koorn, Grensweg 388, tel. 2931 I Vul jij ook even het formulier in van CEN TRUM 147 In voorraad ruime sor tering hout, w.o. diverse soorten planken, balken en ribhout, diverse wand- schrootjes, plaatmateria len, w.o. watervast multi plex, spaanplaat en board, gipsplaten, steen wol, asbestgolfplaten, diverse betontegels en bielzen en stopzand enz Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 of 3055 Torenrestaurant Cocks dorp alle dagen geopend light. (02222) 283 Te koop gevraagd 20 mtr. vacuumleiding. Tel. (02223) 459 Voor kasten en tafels en grote sortering kleine artikelen. Antiekh. Flora, tel. 2565 Kocky's kapsalon is ge opend 's woensdags t/m zaterdags, de gehele dag. Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, telef. (02220) 3320 Schipperstruien 100% wol, voor dames en heren Al vanaf ƒ39,50. Natuur- lijk Boetiek 22 Bruining en Agter voor aardleidingen. Tel. 02228 482 of 283 Bromfietsbanden 2.75 x 17 va. ƒ29,90. Dat kan al- leen bij Ran tweewielers Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Volop handappels en handperen M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Lompen en metalen afhalen autowrakken. J. Schagen, Wagemakerstlr. 28, Den Burg, tel. 2470 Een rek vol spijker jurken voor ƒ65,per stuk. Boetiek 22 Arn. Looyer tapijt. Merktapijten tegen zeer voordelige prijzen. Kom eens kijken. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179, Den Burg Goedkope vluchten naar Afrika, Noord- Amerika, Zuid-Amerika, Azië, Australië. Infor meer bij de Reizenboe- tiek Doe je het ook even op de bus dat formulier van CENTRUM 147 Zojuist weer ontvan gen! „Overkousen" ƒ16,95 Sportshop - kindershop Tegenover 't Skiltje ligt bar C'est si bon De Twee Paardjes is open van 9 tot 6 uur, zo als altijd Te koop i.g.st.z. vouw caravan, travelsleeper, compleet. Gerritslander- dijkje 8, tel. 2471 Aardappelen te koop. T. Wuis, „De Tijd", tel. (02223) 334 Voor het slijpen van za gen, ook Widia zagen, kunt u naar Houthandel A. v.d. Vis B.V. Sfeervolle jurkjes voor de gezellige dagen, vanaf maat 80. Sportshop - kin dershop Attentie, de kerstbo men zijn er. Gebr. Van Maldegem, Pontweg 16 tel. (02226) 410 Dit weekend voor een een lekkere kop snert Het Kompas in Den Hoorn Hebt U er een hekel aan om nagewezen te worden of dat er over U wordt gepraat? Koop dan niet onze Willy-jeep originele staat. Heeft U daar lak aan, kom dan even naar de Twee Paardjes, tel. 4155 of na 6 uur: tel. 3424 Voor Uw belangstelling en medeleven betoond na het overlijden van onze lieve vader en opa KLAAS KIKKERT, betuigen wij U onze har telijke dank. Uit aller naam P. Kikkert Waalderstraat 52 Den Burg, Texel. C'est si bon, je moet 't gezien hebben Torenrestaurant Cocks dorp, spec, kerstdiners op aanvraag toegezonden. (02220) 283 Vermist Siamese kater (roepnaam Jinks). Ele- mert 6, Den Burg, tel. (02220) 2944 Eén seizoen gebruikte fietsen en tandems te koop. Dros smederij, Spinbaan 18, Den Burg, (02220) 2108 x Hij is er De nieuwe „echte" krant D.M.P. Dit weekend voor een een lekkere kop snert Het Kompas in Den Hoorn Ons zilveren huwe lijksfeest is een onverge telijke dag geworden. Daarom zeggen wij tot •en ieder, die daartoe bij gedragen heeft met ge- ukwensen, bloemstukken en kado's heel hartelijk dank. T. Verveer G. A. N. Verveer van Berkum De Dageraad 26, 't Horntje, Texel. Goudreinetten, hand en moesappels. Fruitbe- bedrijf H J. Keijser, Mo lenbuurt Te koop 3 prima kast deuren, 1 twee-persoons spiraal; 1 waterpomp (iets defect). Toon Smidt, Wil- helminalaan, Den Burg Rijpaard te koop, stok- maat 1.50 m, 7 jaar, half bloed merrie. Kooi, Ro- zendijk 25, De Dennen Een avondje Oude schild? C'est si bon, het is weer eens iets anders D.M.P. is verkrijgbaar! bij: Het Open Boek, De Twee Paardjes De Draaimolen, slechts 40 cent Eindelijk een krant zonder W.P., Juist D.M.P. 25x 1 kerstboomver lichting, 16 lampjes, bo- menstandaard 1 doosje ballen piek 20,per doos; 5x tweepits gasstel len, butagas 25,p. st. Venneman, Gerrits- land 26, tel. (02220) 2638 Voor de hartelijke blij ken van belangstelling en medeleven, ondervonden bij het overlijden en de begrafenis van mijn echt genote en onze moeder en grootmoeder JOHANNA MARGARETHA HIN-BAKKER zeggen wij u oprecht dank. Familie Hin Nesweg, december 1976. Mede namens onze kin deren en kleinkinderen zeggen we U allen harte lijk dank voor de vele felicitaties en geschenken die wij bij ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. R. Vinke-v.d. Hoek A. Vinke Thijsselaan 46, Den Burg, Texel. Op maandag 20 decembei a.s. is het 25 jaar geleder, dat wij in het huwelijk traden. U bent ter gelegenheid daarvan van harte wel kom op onze receptie in het Havenrestaurant aan t Horntje tussen 7.30 en 9.00 uur. P. G. Schoorl J. Schoorl-de Riddei Annemarie Gertjan Jeannette Peter Jacqueline Dankbaar en blij gever wij U kennis van de ge boorte van ons dochtertje en zusje Johanna Maria We noemen haar Hanneke M. Drijver J. C. Drijver-Riemen; Reinetta, Mare en Pieter Oosterend, Texel, 13 december 1976, Oranjestraat 27. Wij danken alle buren vrienden en bekenden ook dominee De Roest voor het medeleven bi het overlijden van TRIJNTJE KOOIMAN Namens de familie S. van Leeuwen Jan Dirkszoord 14. Of or vakar primj klant aar AUDI Gelde Krani Wij willen iedereen, di< Stem ons zilveren huwelijks Xoorc feest tot een onvergete totale lijke dag hebben gejhebbe maakt, voor de vele ca deaus, "bloemen en kaar d< Oi B< t: ku zie Ar tel en b.\ ga; 12C bar hel Bu zor I hel spa C ma (02: 1 pro per T pon mai h en fiet ƒ7,5 der. grai woi T jaar Vloi don uur L heb eer den. wee O. prik Bou' kleu quoi elk j van het een of n Te k verb koel! Etna oven jaar deru: 45.00 goed. 3456; Ele tors KER! Postfc Hl VI ken. ten heel hartelijk bedan derlar Kees en Nel Vinke Op 13 december is van ons heengegaan ons vakbondslid Nicolaas M. Kuip. Industriebond N.K.V. 15 december 1976. Hierbij dank ik iedereen voor de grote belang stelling, die wij hebben ontvangen bij de openii van bar „C'est si bon". JUR har r>i Mede namens onze kinderen zeggen wij U telijk dank voor de veel blijken van belangstelling v die wij op ons 40-jarig jubileum mochten ont vangen. Fam. Rentenaar, Oosterend. Oost ueht n| >tilte lelukk foord [etrorr caartei lat m' Voor Uw hartelijke blijken van deelneming, on dervonden na het heengaan van mijn zorgzam man PIETER SLUISMAN betuig ik u mijn oprechte dank. W. A. Sluisman-Heinemanr Den Burg, december 1976. De zeer vele blijken van medeleven en belani stelling na het onverwacht overlijden van mij lieve, zorgzame man Leonardus Jakobus Daalder, hebben mij veel steun gegeven. Langs deze weg wil ik mijn hartelijke dank befla tuigen. A. Daalder-Bakker Den Helder, december 1976, Prins Willem Alexandersingel 45. 405.00 één te ad^ aantn rubrie REKR briek >te he terdag aan rr Dver d AUDE )us 8, lert st. 13 eer achte lankt S. Hi rotenc 'an de elijke erzorg uster ïocht i ledem an Ce elli, V art, 'achelb g redini an het enkoor taar, aarlen ollege M<

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 2