(i prettige kerstdagen voorspoedig nieuwjaar Automobielbedrijf Jan Rey 100% katoenen pullies Sportshop - Kindershop Prij zen Ouwe Sunderklaas afhalen i 1 Wat hoort bij een 1 mooie kerst? I i Kerstfeest in 't Asiel Eilandcompetitie volleyhal Geen hier tussen de middag Kersttoernooi Bowling De Koogel Electrohuis Schaakclub „En Passant" grandioze skisokken Sportshop - Kindershop 'n Stille nacht De Draaimolen „De Twaalf Bakken" GESLOTEN, P. Bosma. BELONING! KLAVERJAS- DRIVE EXPERT CASSETTES IAN AGTER RELIANT AUT AF Pre en BUI Zojuist binnengekomen, in dames- en heren- maten. Nog altijd zijn er enkele prijzen voor winnende Ouwe Sunderklaascreaties in Den Burg niet afgehaald Iedereen die hiervóór in aanmerking komt kan gaar ne zo spoedig mogelijk terecht bij Wol winkel Lemstra in de Weverstraat. Miiirrn,..iiiiiiii(iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii]iiiiiiiiiiiiiiuiiuiuiiiiiinniiiniü!iiniiinam)aii!ii Licht Wel, wij hebben voor U grote lichtjes en kleine lichtjes. Ook voor Uw feestdagen Ter gelegenheid Kerstmis is ook in het jongerencentrum 't Asiel aan de Burgwal het een en ander georgani seerd. Op tweede kerstdag treedt de Amsterdamse groep „Perennial Symph- Rock" op. Zaterdagavond (eerste kerst dag) wordt er door enkele bluesliefheb bers een echte kerstbluesavond ver zorgd, en op vrijdag is er een sfeervolle bijeenkomst met bisschopswijn, kerst brood en warme chocolademelk. De Amsterdamse 5-mans formatie „Perennial Symph Rode" is een groep die voornamelijk eigen werk speelt. De bezetting is: drums, solo- en slaggitaar, bas, piano en orgel. Het resterende re pertoire wordt gevormd door muziek van bekende symphonische rockgroepen. De groep neemt voor het optreden een P.A.-systeem mee om het geluid perfect over te laten komen Er komt ook een lichtshow De entree bedraagt ƒ3,en de aan vang van de diverse gebeurens is 20.30 uur. Dinsdag 28 december worden geen wedstrijden gespeeld. Op 4 januari zijn de eerstvolgende wedstrijden van het nieuwe programma. Deze programma's worden voor die tijd nog bezorgd. In tegenstelling tot wat onlangs werd gemeld wordt er tussen de middag tij dens de schol ierenopvang in 't Asiel geen bier verkocht. De daar overblijven de jeugd kan er dan soep, koffie en fris dranken verkrijgen. In de weekends en 's avonds wordt wel bier geschonken. DE KOOG Voor leden van de Bow ling Bond Texel zal op 26 december een kerstbowlingtoernooi worden gehouden. Met een loting op handicapbasis zullen 40 games doubles worden gegooid, en in de finale spelen de 6 hoogstgeplaatste doubles over twee games. De 6 beste heren en de 6 meest suc cesvolle dames spelen een finale over 3 games. Er zijn bij dit kersttoernooi 3 titels te behalen; namelijk voor de win naar van de doubles over 6 games (voor ronde en finale), en de winnaar en win nares over 7 gespeelde games. Er kan tot 24 december voor dit toer nooi worden ingeschreven bij Rob Beumkes, Kogerweg 145, Den Burg, te lefoon (02220) 2894. iiiiimninuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Er was dinsdag slechts een matige op komst tijdens de clubavond van de schaakclub die in hotel „De Zwaan" ge houden werd. Toch kwamen enkele goe de partijen op de borden. Een topper was het treffen tussen Dros en Zoetelief. Deze in Boedapester gambiet gespeelde partij verdiende echter een beter slot. Zoetelief overzag een matstelling op de onderste rij en Dros haalde het punt binnen. Karei Kuip speelde zijn best geklas seerde leeftijdgenoot (P. Bergman) ge decideerd naar een verlies. Elzinga be reikte door een vlotte zege een derde plaats op de ranglijst. DONDERDAG 23 DECEMBER Harry Tielemans houdt een tentoonstel ling van zijn werken in de expositie ruimte van het raadhuis. Toegang gratis. Deze tentoonstelling is geopend tijdens de openingsuren van het raad huis en duurt tot 8 januari De commissie voor Ruimtelijke Orde ning houdt in het raadhuis voor de tweede maal een oriënterende verga dering over het bestemmingsplan. Aanvang 20.00 uur. ZATERDAG 25 DECEMBER Ter gelegenheid van het kerstfeest be gint om 8 uur een extra uitzending van de zieker- en bejaardenomroep ,,De Lichtboei MAANDAG 27 DECEMBER Oudejaarsklaverjasdnve in hotel „De Zwaan" Aanvang 20 00 uur. In 't Asiel aan de Burgwal begint de tentoonstelling van „Onbespoten Kunst". Openingsuren vanaf ongeveer 10 00 uur tot 17.00 uur. Deze expositie duurt tot en met 31 december Ze zijn er weer met badstof aan de binnenzijde ƒ8,95 MEDEDELINGEN Texelse Boys Deze week wordt er door de senioren nog op vrijdagavond getraind. Ze begin nen om 7 uur Volgende week is er al leen op dinsdagavond training voor de dames. De andere trainingen beginnen allen weer met ingang van het nieuwe jaar A.W Wij wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 1977. Fam Aad Eelman, transportbedrijf Caracancentrum Texel wenst u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. H. C, van Duren M. van Duren-Broekman wensen familie en beken den prettige kerstdagen en voorspoedig 1977 J Daalder, Kogerstraat, wenst familie, vrienden en bekenden gezegend kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. Buffet Texelse Boot wenst alle clientèle, direc tie en personeel prettige feestdagen en voorspoedig 1977 E. Spoelstra R. Spoelstra-Lap wensen familie en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1977. Gezellige kerstdagen en een goed nieuwjaar gewenst door mevrouw G. Rab-Dros Prettige kerstdagen en een gelukkig 1977 N. Wuis-Dros, Gollards kapier 32 Fam P. J. van Leeuwen en Joop wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1977 „Fak-Fak" Vakantiecentrum „DennenrusP' wenst u prettige kerstdagen en een voorspoedig 1977. Fam. J. v. d. Vliet Mevr. G. Bügel-Zoer, Wintergroen 12 wenst familie en beken den prettige kerstdagen en gelukkig 1977 Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar, J. D. Troost en echtgenote Den Hoorn Fam. W. J. v d. Slikke, Plevierstr. 25, De Koog wenst familie en beken den prettige kerstdagen en een voorspoedig 1977 G Dros Bz en F de Jong-Meester wensen hun familie, vrienden en bekenden gezegende kerstdagen en een voorspoedig 1977 Alle familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. B. v. d. Brink-van Son Fam. Th v. d. Wulp G. v. d. Wulp-Kooiman en Piet wensen vrienden, familie en kennissen prettige kerstdagen en een gelukkig 1977 Burdetstraat 22. Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1977 toegewenst door Fam. S. G. Timmer, 't Buurtje 17, Oudeschild Voor familie en kennissen prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. Fam. J Mosk Zoutkamp, Groningen. Fam Pool-Dros, Thijsselaan 13 wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar toe Volleybalvereniging Mitra wenst iedereen die haar een warm hart toedraagt prettige feestdagen en een voorspoedig 1977 Wij wensen mijn familie en kennissen een prettig kerstfeest en een fijn 1977 toe. J. Broekman J. N. ten Pierick Noordzee 23, Zaandam. Prettige kerstdagen en beste wensen aan familie, vrienden en bekenden voor het nieuwe jaar. A. Timmer Huize Irene. Wij wensen alle mensen een gelukkig en voorspoedig 1977. P Bosma J. Bosma-v. d Kuil Familie H. Troost wenst u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Aan familie, vrienden en bekenden gelukkig nieuwjaar. Fam. J. Meedendorp Al onze vrienden en be kenden wensen wij een prettig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. Kees, Loes, Yolanda Casper de Graaf Barendszstraat 2, Oudeschild Electron, metaaldetek- tors voor SCHATZOE KERS. Vraag brochure. Postbus 573 - Voorburg. Homelite kettingzagen, waterpompen en opslag- maaiers. Machinaal ket- tingslijpen. F. P. Koorn, Grensweg 388, tel. 2931 Onze POLYGAS L.P.G. pomp is alle werkdagen geopend van 8.-12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Fa. A. Kievit Zn, Ko- gestr.-Jonkerstr., Den Burg, tel. 2525 Voor een vijfjarenplan, kunt u terecht bij E. Stie- kema Oliebollen bestellen?. even „Capri" bellen 497 (637) „Op Eigen Wieken" wenst alle leden en donateurs een gelukkig en voorspoedig 1977. De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lvtushoef, telefoon (02279) 1482 Op oudejaarsdag gaat S.V. De Koog in De Koog 'en event. Den Burg) met oliebollen langs de deur. Om er zeker van te zijn, dat ze u niet vergeten, kunt u beter even bellen (497 - 637) T.O.G.O.Z.O. wenst alle sportminnaars een gelukkig 1977 Aan alle vrienden en be kenden een zalig kerst feest en een gelukkig nieuwjaar toegewenst door J. v. Boven-Blom vanuit verpleeghuis „De Koogh" Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K, H. Boon, Vamor ge- dipl., tel. (02230) 13252 Verhuizen, Aad weet nu hoe het moet Iets leuks doen in de kerstvakantie? Bel even de Sauna, Keesomlaan 43, telefoon 2403 Tegelboetiek Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosterend Boetiek open: van maan dag Urn donderdag van 13.30 tot 18.00 uur; vrij dags van 13.30 tot 21.00 uur en 's zaterdags van 9 30 tot 12.30 uur en na afspraak, tel. (02223) 666 Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. Fam. B. v. d. Schans, Oudeschild Te koop Austin mini clubman 13.000 km 1975. W. Jongman, Dageraad 28 't Horntje Te huur gevraagd woon ruimte voor 2 jonge men sen. Tel. 02220-3139 TEXELAARTJES In voorraad ruime sor tering hout, w.o. diverse soorten planken, balken en ribhout, diverse wand- schrootjes, plaatmateria len, w.o. watervast multi plex, spaanplaat en board, gipsplaten, steen wol, asbestgolfplaten, diverse betontegels en bielzen en stopzand enz. Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 of 3055 Te koop gevr. kinder box. Tel. 4028 De Bolder, Wezenland no. 1, Den Burg, telefoon (02220) 3141. Wij kunnen voor u tegen aantrekke lijke prijzen de hieronder genoemde werkzaamhe den verzorgen: 0 het bekleden van meu belen (antiek, klassiek en modem) alsmede het op rn^at maken van buiten zonwering, (Markiezen). <9 de-x reparatie van uw tuinmeubelen, tenten, windschermen, zodat u in het komende voorjaar hierover direkt kunt be schikken. 9 het opnieuw bekleden van autokussens of repa ratie hiervan 9 machinale houtbewer king. 0 zagen slijpen. 0 inbinden van boeken en tijdschriften, inlijsten van platen, schilderstuk ken, borduurwerk, diplo ma's enz. Wij zijn u gaarne van dienst en doen u vrijblij vend, indien gewenst, schrifteliik prijsopgave Aangeboden 1 p. Noren m. 41 merk Ving z.g.a.n., tevens gevraagd kinder schaatsjes (houten) m. 31 Tel. 02220-3420 Te k. witte trouwjapon m. 34 - 36 hoed ƒ300,-. Te bevr. Thijsselaan 130, tel. 4033 De hele Molenstraat op gelucht de Stiekies zijn gearriveerd Part. vraagt te koop v. perm. vest. bungalow of vrijst. woonh., ruime woonk., 2 sl.krs, void, bergr., CV, gar., i.d. drie hoek Den Burg, Den Hoorn, De Koog. Brieven met prijsopgave onder nr 115 aan bur. v.d. blad Te koop i.z.g.st.z. 2 jaar oude Yamaha brommer 4- onderdelen. F. Bakker, tel. 02223-254 2 meisjes willen vrij dag- en/of zaterdagavon den oppassen. Tel. 02220- 3823; 02220-3560 Voor alle soorten gas. P. Ie Noble, Thijsselaan 104, telefoon 3276 Nato jacks gevoerd, on gevoerd en gebruikt van af ƒ17,50. Dumpstore De Nederlanden, Voorburg gracht 285, Nrd.-Schar- woude, tel. (02260) 2171 Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, telef. (02220) 3320 Zaterdagavond 1 jan. nieuwjaars discobal in De Witte Burcht Bruining en Agter voor aardleidingen. Tel 02228 482 of 283 Het bedrijf van Stiek helpt u graag verbouwen en verhuizen Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Alle soorten van (TOP)- LENINGEN met en zon der onderpand. Agent schap Rijkspostspaarbank hypotheken. Jan Dekker, Assurantiën Bernhard laan 89, (02220) 2833 Vergeet niet na de kerstdagen uw Ouwe Sunderklaasfoto's af te halen. Boutique DéjA-vu, Weverstraat 5, Den Burg Volop handappels en handperen. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Am. Looyer tapijt. Merktapijten tegen zeer voordelige prijzen. Kom eens kijken. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179, Den Burg Voor radio en TV met gunstige financiermgsmo- gelijkheden naar HOTEX ?lectronica, Vloedlijn 36, Den Burg 02220-3398 (Piet Hoogerheide) God heeft Zijn Zoon ge zonden tot een verzoening voor onze zonden! Te koop Opel Kadett stationwagen. Bloemen- mag. Kortenhoeven, tel. (02220) 2006 Lompen en metalen; afhalen autowrakken. J. Schagen, Wagemakerstr. 28, Den Burg, tel. 2470 Waadbroeken. Water- sportcentrum Duinker, Oudeschild Ja ja Stiek vijf jaar dat werd wel tijd Caravancentrum Texel. Nu volop keus in toerca- ravans vanaf ƒ750,-. Nieu we Rinel stacaravans uit voorraad leverbaar. Fam Jimmink, Kogerweg 138, Den Burg, tel. 02220-3163 Te koop: goed onder houden bankstel en c.v. ketel (olie). Brieven onder nr. 123 aan bur. Tex. Crt. Kinderlaarsjes ƒ7,-. Sportshop - Kindershop Te k. aangeb. g. onderh. damesbrommer merk Ga zelle. Te bevragen Orchis- mient 13, De Koog, telef. 02228-670 Wie heeft er woensdag middag 16.00 uur een verkeerde oude dames fiets meegenomen in Den Burg. Gaarne terug Hui ze Irene getrouwd: monica maas en henk brugge texel, 21 december 1976 wilhelminalaan 32 a Feestelijke kindermode in een gezellig winkeltje. Sportshop - kindershop De echte Engelse schip perstrui met ingeweven maat. Sportshop - kinder- shop— Een bruiloft, feestje, op visite bij je tante, of naar de Slock? Eerst een knap pe broek in de Twee Paardjes halen. Nieuwe voorraad Lampolie is onmisbaar tijdens de kerst. Nu in de Twee Paardjes. Te koop ï.g.st.z. olietank inhoud 1200 1. H. Kiljan, Diek 2, Den Hoorn Sparen doet u natuur- lijk bij de RQBABANK Kocky's kapsalon is ge opend vanaf dinsdag t/m vrijdag. Te koop aangeb. jaren 45-70 compleet 7 delen, 4 wielen Mercedes compleet en 12 volts accu o.a. ge schikt voor Fiat 600 Ko- gerstraat 61a, tel. 3233 Nu weer volop parka's in alle maten. Tuurlijk, de Twee Paardjes wensen wij U van harte één keer per jaar toe. Molenstraat 21. Dankbaar en erg ge lukkig zijn wij met de geboorte van onze doch ter Mirjam Fia en Jan JouStra Nanja Texel, 22 december 1976, Ankerstraat 8, Oosterend. Voor Uw blijken van deelneming ondervonden bij het verblijf in het ziekenhuis en na het heengaan van mijn lieve man en onze zorgzame vader, opa en vriend DIRK HEMELRIJK betuigen wij U onze op rechte dank. In het bij zonder 't verplegend per soneel van het St. Elisa beth ziekenhuis en mevr. 7 Koning-Bruin voor de afscheidswoorden bij de crematie. Namens de familie B. Hemelrijk- Domevscek Oudeschild, december '76 Bedankt voor alle blij ken van belangstelling, die ik ontvangen heb tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Hillie Keijzer-Vlas Allen hartelijk dank voor de hulp. belangstel ling en medeleven tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst aan mij betoond. O. van Houte, O 31, Oost - Texel. Hiermede geven wij U kennis, dat door een noodlottig ongeval van ons is heengegaan mijn zorgzame man en onze lieve vader en opa Abraham van Lenten, echtgenoot van Tetje Zegel, op de leeftijd van 72 jaar. De Heer is mijn Herder, mij zal niets ont breken, T. van Lenten-Zegel C. T. van Lenten M. van Lenten-Dorgelo Tineke Jolanda Paul Den Burg, Texel, 21 december 1976, Keesomlaan 26. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 24 december n.m. 2 uur in de Ned. Herv Kerk te Den Burg, waarna de teraardebestel ling op de Ned. Herv. Begraafplaats te Den Burg zal plaatsvinden. Gelegenheid tot kondoleren: donderdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in de Vergaderzaal van de Doopsgezinde Kerk, en na de begrafenis in „De Schakel". Liever geen bezoek aan huis. Heden ging van ons heen onze lieve broer en zwager Abraham van Lenten, echtgenoot van Tetje Zegel, op de leeftijd van 72 jaar. Den Hoorn C. Kok-van Lenten P. Kok M. de Ridder-van Lenten J. van Lenten V. van Lenten-Boon P. van Lenten C. A .van Lenten Assen J N. Drent-van Lenten A. Drent J van Lenten E. van Lenten-Brakhan Den Burg Eierland Den Burg Australië Texel, 21 december 1976. Langs deze weg will we u allen dank zegge die op welke wijze ook er toe hebben bijg dragen ons 25-jarige h welijksviering, tot echt feest te maken P. Bakker-Vermeul J. J. Bakker „De Instuif", De Koog - Texel. Voor de vele blijk van belangstelling, na h leengaan en de crema van mijn man en on vader, grootvader overgrootvader W. A. VAN DER LIND zeggen wij u harteli dank. Namens de familie C. van der Linde- Mo* De Cocksdorp, dec. 19' Klimpstraat 21. Jeanette aan de tap, een goed glas wijn, een gebroken kerstbooi bal, een overheerlijke saté, een achtergebleven sjoelschijf, een entrecootje, een zinnige en een onzinnige grap (onder kerstboom), pindaschillen op de vlc en een blauwe biljartbal, KORTOM Taveerne Weverstraat 20. Maandag 27 decei ber zijn we Voor degene, die c rode poes (witte bef, bi en pootjes) terugbren 3 weken weg. Is (wa schijnlijk) 2x gezien Bernhardlaan bij scl keibungalows. H. Lauers, Marelstraat Den Burg - Texel, tel. 6 uur 3881; na 6 uur 3996 b.g.g. 2741. op woensdag 29 decern in TAVEERNE „DE TWAALF BALCKEN" in low noise kwalite C 60 5 voor 1( C 90 4 voor 1 Met omruilgarantie Dus uren muziek ƒ10- Op verzoek van één or cliënten bieden wij a (3-wiel voor moto bewijs); geheel in g< staat van onderhoud. Vaste prijs ƒ750,— Te bevragen bij Automobielbedri JAN REY Den Burg, Waalderstr tel (02220) 2345 en llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll i Wij wensen U en een en medewerkers. llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllUllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli w Alli var

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 2