SPORT Dubbeldik maakte koppositie waar Cor's Dubbeldik zaalvoetbaltoernooi Piet en Ans Koorn wonnen open drive SCHAPENKAAS „Gomtesse" Schildersbedrijf Roeper wegens inventarisatie GESLOTEN. Dros Smederij, Eierland, tel. (02225) 229. Dinsdag 4 en woensdag 5 januari GESLOTEN. Textielhuis Zegel Binnenburg TIJDELIJK 25% KORTING op al onze duffelse joppers SPORTSHOP - KINDERSHOP Te koop aangeboden: HOPMAN - DIEPVRIES Help mee Texel ratten- en muizenvrij te maken, In de eerste klasse van de eilandelij- zaalvoetbalcompetitie speelde num- er 1 tegen nummer 2 van de ranglijst. Dubbeldik handhaafde de eerste aats tegen De Zwaan met 30 in een rde, maar sportieve wedstrijd. Runner-up De Zwaan bleek niet op wassen tegen de forse uitvallen die or het team van Cors Dubbeldik ge- latst werden. Deze intensieve door aken kwamen vooral voor rekening ,n (Dubbeldikker) Ben Molanus die n de drie gescoorde doelpunten er ee voor zijn rekening nam. Ook bij t derde doelpunt was hij betrokken or zijn voorbereidende werk. Klaas rk Koorn maakte tenslotte het derde elpunt en sneed daarmee voor het im van De Zwaan (voorgoed) de pas naar de eerste plaats. MAANDAG 3 JANUARI A.S. is onze winkel wegens inventarisatie GESLOTEN. Dv/vh Lange veld en do Rooy parkstraat 10 den Burg-Texd :el 02220-274 iondag 2 januari organiseert de zaal- tbalvereniging Cors Dubbeldik haar ste toernooi in de sporthal „Ons Ge- gen". Naast het team van Cors Dub- [lik en 2 andere Texelse teams (De aan en JKM) nemen ook 5 teams van overkant aan dit toernooi deel. Van 5 teams spelen Telstar (Den Helder) /an Geelcn (Schagen) in de hoogste se van hun rayons. Hierbij moet ver worden dat door de langere zaal- tbalervaring en het grotere spelers bod het speelniveau in de hoogste sen aan de overkant, hoger ligt dan op Texel. oor de deelname van deze sterke ns wordt dit toernooi voor alle voet- iefhebbers een interessant voetbal- euren. Ook voor de gemiddelde else zaalvoetballiefhebber zal van wedstrijden het een en ander te le- zijn Ze zullen het in ieder geval oorlijk moeilijk krijgen, rogramma- 5 uur; JKM-Telstar 0 uur: Van Geelen 1-De Zwaan 5 uur; Jachtenburg-Van Geelen 2 0 uur: Cors Dubbeldik-Vijfsprong 5 uur: Telstar-Jachtenburg 0 uur: Van Geelen 1-Vijfsprong 5 uur: JKM-Van Geelen 2 0 uur: Cors Dubbeldik-De Zwaan 5 uur: Telstar-Van Geelen 2 uur" JKM-Jachtenburg 5 uur: De Zwaan-Vijfsprong uur: Cors Dubbeldik- v. Geelen 1 uur. 7e en 8e plaats uur: 5e en 6e plaats j uur: 3e en 4e plaats uur: le en 2e plaats KINDEREVENEMENT OP 8 JANUARI OOSTEREND Door de dorpscom missie van Oosterend wordt op zaterdag 8 januari in „De Bijenkorf" een kinder programma georganiseerd. De Strender jeugd kan dan de capaciteiten en caprio len van mr. Bartello gadeslaan. Deze humorist geeft een programma waarin goochelen, poppenkast en nog enkele andere evenementen voorkomen. De middag is gratis toegankelijk voor de kinderen van alle plaatselijke /lagere scholen. Daarnaast is er een beperkt aantal kaarten beschikbaar voor een aantal iets oudere kinderen bij mevrouw Oosterhof, Koetebuurt. Het waren uiteindelijk Piet en Ans Koorn, die de woensdagavond in „De Twaalf Bakken" gehouden open kla- verjasdrive winnend wisten af te slui ten, nadat het er lang naar uit had ge zien dat het duo Bote van der Meer en Frans Bos eerste zou worden. Poedel prijzen gingen tenslotte naar Francis Doeksen en Hannie Timmer. Zij eindig den als laatsten van de 22 deelnemende paren. Wat betreft puntenaantallen was er niet zo heel veel verschil op te merken. Het bedroeg slechts 1614 punten tussen nummer 1 en nummer 22. 1. Piet en Ans Koorn 6864 2. Bote van der Meer en Frans Bos 6689 MEDEDELINGEN Z.D.H. De onderlinge wedstrijd op het ZDH- veld op zondag 2 januari gaat tus sen het huidige ZDH 1 en een ander ZDH-elftal met spelers die allen in het eerste gespeeld hebben. De ontmoeting begint om 14.00 uur en belooft een inte ressante partij te worden waarbij de ex- eerste-elftallers er alles aan zullen doen terug te keren in de voorste gelederen. F.Z. Texelse Boys Na de jaarwisseling zullen er voor taan weer twee trainingsavonden per week zijn waaraan zowel senioren als junioren kunnen deelnemen. Op dins dag wordt om 20.00 uur begonnen en vrijdags om 19.00 uur. Voor zondag 9 januari staat er weer een volledige competitie op het pro gramma vandaar dat er op de trainings avonden een behoorlijke opkomst wordt verwacht. De kantine van het Boys-terrein aan de Haffelderweg is zondagmiddag ge opend om iedereen in de gelegenheid te stellen elkaar het beste voor 1977 toe te wensen. Daaraan voorafgaand zal bij goede weersomstandigheden om 14.00 uur een oefenwedstrijd tussen twee Boys-combi naties worden gespeeld. De uitgenodigde spelers staan vermeld op het lijstje in hotel De Zwaan. Afberichten s.v.p. mel den bij de secretaris (02220) 2988 (we gens ziekte van Hank Witte) Mocht de geplande wedstrijd zondag niet door kunnen gaan zullen er spelletjes in de kantine worden georganiseerd. A W. TEXELAARTJES maal (3 regels) ƒ3,- regel meer ƒ1, )or het slijpen van za- ook Widia zagen, u naar Houthandel d. Vis B.V. EEFT U IETS TE ERIIUREN IN DE TOERISTISCHE SEKTOR rganiseert u reizen of ntieweekends? Een a mogelijkheid om en te werven wordt ngeboden door de 5 ET-Dagbladen (De erlander, De Nieuwe t, De Limburger, De en Dagblad voor d-Limburg) die een betaalde oplage en van maar liefst 00 ex.! U kunt ruim miljoen (Zuid)-Ne- nders bereiken door verteren tegen een ekkelijk tarief in de ek „VAKANTIE IEATIE". Deze ru- verschijnt in de eer- ïlf van 1977 elke za- Vraag een folder net alle informatie de tarieven bij: N.V. ET, adv. afd., Post- Nijmegen of bel Roest, 080-221820, 39. Wieringer fotogra- aken bruidsreporta- n kleur goedkoper a zwart-wit. Fa. foto en en Zonen, Hippo- ioef, telefoon (02279) eiding voor al uw ijzen en ook voor ïgmg van rijbewij- lijschool Groot, eig. Boon, Vamor ge- tel (02230) 13252 ïoetiek Mulder rstraat 9, Oosterend k open: van maan- m donderdag van tot 18.00 uur; vrij- van 13.30 tot 21.00 n 's zaterdags van ot 12.30 uur en na iak, tel. (02223) 666 De Bolder, Wezenland no. 1, Den Burg, telefoon (02220) 3141. Wij kunnen voor u tegen aantrekke lijke prijzen de hieronder genoemde werkzaamhe den verzorgen: het bekleden van meu belen (antiek, klassiek en modern) alsmede het op maat maken van buiten zonwering, (Markiezen). de reparatie van uw tuinmeubelen, tenten, windschermen, zodat u in het komende voorjaar hierover direkt kunt be schikken. het opnieuw bekleden van autokussens of repa ratie hiervan. machinale /ïoutbewer- king. zagen slijpen. inbinden van boeken en tijdschriften, inlijsten van platen, schilderstuk ken, borduurwerk, diplo ma's enz. Wij zijn u gaarne van dienst en doen u vrijblij vend, indien gewenst, schriftelijk prijsopgave Hoe komt het, dat de oliebollen van S.V. De Koog zo goedkoop zijn en toch lekker? Dat snappen we zelf eigenlijk ook niet precies Electron, metaaldetek- tors voor SCHATZOE KERS. Vraag brochure. Postbus 573 - Voorburg. Lompen en metalen; afhalen autowrakken. J. Schagen, Wagemakerstr 28, Den Burg, tel. 2470 Alle soorten van (TOP)- LENINGEN met en zon der onderpand. Agent schap Rijkspostspaarbank hypotheken. Jan Dekker, Assurantiën Bernhard- laan 89, (02220) 2833 Voor radio en TV met gunstige financieringsmo- gelijkheden naar HOTEX alectronica, Vloedlijn 36, Den Burg 02220-3398 (Piet Hoogerheide) Waadbroeken. Water- sportcentrum Duinker, Oudeschild Onze POLYGAS L.P.G. pomp is alle werkdagen geopend van 8.-12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Fa. A. Kievit Zn, Ko- gestr.-Jonkerstr., Den Burg, tel. 2525 Kocky's kapsalon is ge opend 's woensdags t/m zaterdags, de gehele dag. Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, telef. (02220) 3320 Bruining en Agter voor aardleidingen. Tel. 02228 482 of 283 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Volop handappels en handperen. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Am. Looyer tapijt. Merktapijten tegen zeer voordelige prijzen. Kom eens kijken. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179, Den Burg - Laat het niet op het laatste nippertje aanko men. Bestel eerst de olie bollen, dan kunt u 'gerust' het jaar uitzingen. Telef. 02228-497 Zaterdagavond 1 jan. nieuwjaars discobal in De Witte Burcht In voorraad ruime sor tering hout, w.o. diverse soorten planken, balken en ribhout, diverse wand- schrootjes, plaatmateria len, w.o. watervast multi plex, spaanplaat en board, gipsplaten, steen wol, asbestgolfplaten, diverse betontegels en bielzen en stopzand enz. Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 of 3055 U kunt op vrijdagoch tend ook zelf oliebollen afhalen in rest. Capri (tot uiterlijk 12.00 uur) Gratis af te halen jong konijntje (niet voor con sumptie). G. Krüger, tel. 3885 Voor goede banden en accu's tegen zeer prijzen naar Dumpstore De Nederlanden, Voor- burggracht 285, Noord- Scharwoude, tel. 02260 2171 Heeft u al zo'n dikke zomerreisgids bij de RA BOBANK gehaald? Maandag 3 januari staatsloten afhalen van - 12.30 en van 13.30 - 6 u A. J. Huisman Wij wonen weer in De Cocksdorp, Klimpstr 14 Fa. W. Ran Te huur gevr. woon ruimte voor twee jonge mensen. 02220-3139 Houdt de 29e januari vrij voor de Duinkanters Te k. gevr. kunstschaat sen m. 41 en een tafelbil- jart. Tel. 2824 Te k judopak voor kind van 6 jr. Zadeits, tel. 3865 Te k. gevr. ouderwetse damesfiets. R. de Ruwe, tel. 3867 Klompen, overalls en werktruien in de Twee Paardjes Grandioos mooie kol lektie Noorse vesten, ook in de kindermaten. Sport- shop - kindershop Van knot tot trui. Is dat geen breigenot? Mallemo len Vermist rose, blauw ge ruite autoplaid. Taxi 02220-2814. J. N. de Boer- van Boven Te k. aangeb. Kreidler Florett bouwj. '75, km.st. 4.600. J. de Waard, Oor- sprong weg 72 Mijn nieuwjaarswens „Eindelijk een kamer' Tel. 02223-600 Van aanbiedingen geen sprake, want de prijzen liggen al zo laag. Doeg, Mallemolen Oerdegelijke monty coats van originele Engel se duffel. Sportshop - kin dershop— Eén seizoen gebruikte fietsen en tandem te koop Dros' Smederij, Spinbaan 18, Den Burg, tel. 02220- 2108 Parka's met binnenvoe- ring. De Twee Paardjes Gevraagd: accumulator kachel. Tel. 02220-3819 Wegens overcompleet te koop een z.g.a.n. bureau. Garage Dros, Eierland tel. 02225-233 Homelite kettingzagen waterpompen en opslag maaiers. Machinaal ket- tingslijpen. F. P. Koorn, Grensweg 388, tel. 2931 Staatsloten afhalen op 3, 4 en 5 januari bij J Kal verboer-Westdorp, Oudeschild, tel. 3224 Tot volgend jaar in de Twee Paardjes 1 januari fietstocht met Kees Lemstra. Na afloop soep en brood in 't Asiel Start 2 uur. Voor alle soorten gas P. le Noble, Thijsselaan 104 telefoon 3276 Noorse dames- en he renjasjes 100% geweven wol. Sportshop - kinder shop Gelukkig nieuwjaar A. van Leeuwen-Bremer Fam. C Eelman, Muyweg 58 wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 Ds. en mevrouw Uidam wensen alle Texelaars een gezegend 1977 Alle familie, vrienden en kennissen een voorspoe dig en gelukkig 1977. Marius, Marjan en kinderen Bakker Iedereen een gelukkig nieuwjaar. Fam. Nic. Dros, Harkebuurt Gelukkig nieuwjaar R. Kiewiet, Schumakersweg 6, De Koog Gelukkig nieuwjaar A. J. Winter, Pamassiastraat 23 De Koog A. Koes H. Koes-de Jong wensen familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 M. Kil jan-Vlas wenst u allen een voorspoedig 1977 De Houtmanstraat 18, Oudeschild Gelukkig nieuwjaar. W. J. Boon C. P. Boon-Dros Zalig nieuwjaar. Mevr. M. Witte-Rutten en kinderen Molenstraat 22 Ik wens iedereen een gelukkig leven in 1900 en dubbel 7 H. van Sijp Alle oud-opvarenden een goed nieuwjaar Sam en Piet Piet is trouwens verloofd) van de Pro en Contra Fam. Bakker-van Sijp wenst u een gelukkig nieuwjaar. Fam. H. Tjepkema wenst familie, vrienden en bekenden een voorspoedig 1977 Chris en Bea v. d. Meer wensen familie, vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar. De Houtmanstraat 32, Oudeschild Mevr. v. Maldegem- Kooger wenst familie en bekenden een gelukkig nieuwjaar. W. van Beierenstraat 18, Den Burg Gelukkig nieuwjaar gewenst aan vrienden en bekenden. A. N. Plaatsman J. Plaatsman-Boggia Familie en vrienden gelukkig nieuwjaar. J. Bruin, Pamassiastraat 31, De Koog De Noordhollandse Illegale Radio Omroep (NIRO) wenst iedereen een luisterrijk 1977 toe. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. M. J. Bremer, Honskanterweg 38, Lunteren Gelukkig nieuwjaar Piet, Ans en Tessa Blom Gelukkig nieuwjaar A. Wuis T. Wuis-Roeper W. Verhagen J. Verhagen-Kikkert wensen familie, vrienden en bekend een gelukkig 1977 Familie P. Kikkert, Waalderstraat 52, wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977. Bertus en Kees Halsema wensen familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 Anja en Gé Koot, kinderen en medewerkers wensen kennissen een gelukkig en voorspoedig 1977 Gelukkig nieuwjaar. Gernt en Tiny Geense Familie A. Kiewiet, Golfslag 19, Den Burg, wenst familie en bekenden een gezond en voorspoedig 1977 toe Familie B. A. Roest wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 H. Gomes A. Gomes-de Ridder Gladiolenstraat 16, Den Helder, gelukkig nieuwjaar. Wij wensen familie, buren en kennissen een gelukkig en gezond nieuwjaar. Familie W. C. Daalder, Oudeschild Mevr. Zutphen-Schaap, Golardsstichting Familie J. J. Bakker, „De Instuif" wenst allen een gelukkig nieuwjaar toe G. Kiewiet-Bügel, Plevierstraat 31, De Koog. wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 Fam. C. van Leersum wenst familie, vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar Wij wensen familie en kennissen een gelukkig nieuwjaar. Fam. W. Kooy-de Bakker, Gollardsstichting kamer 39 Fam. J. Przewloka, Koringstrasse 6, 282 Bremen 70, Duitsland wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 Jan Witte Czn„ Muyweg 29 gelukkig nieuwjaar. P. Bremer E. Bremer-Bruin wensen familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 P. J. Witte Th. Witte-v. Heerwaarden wensen familie en bekenden een gelukkig nieuwjaar G.N. Fam. T. Eelman, Oosterend C. Verseput C Verseput-Eelman wensen familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 Familie, buren, vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar. Fam. S. van Leeuwen, De Houtmanstraat 3, Oudeschild, Texel. G. J Bruin-van Liere wenst familie en bekenden gezondheid en geluk in 1977 Fam. Gulmans, Helios 250, Hoogeveen wenst vrienden en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 C. Dijt-Hopman, „Sint Jan" gelukkig nieuwjaar C. Moens M. Moens-Schaatsenberg wensen familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 Familie, vrienden en bekenden een gezegend en gelukkig nieuwjaar toegewenst. L. de Waard C. de Waard-Kikkert Huize Irene, kamer 37 Fam. J. v. d. Kooi wenst vrienden en bekenden een gelukkig 1977 A. Eelman M. Eelman-Kok gelukkig nieuwjaar. Gelukkig nieuwjaar G. de Wit en echtgenote Wilhelminalaan 92 Gelein en Ria van de Twee Paardjes wensen alle Texelaars een voorspoedig 1977 toe. Sportvissersclub Texel wenst leden en donateurs een gelukkig en sportief 1977 C Garritsen C. Garritsen-v. d. Werf gelukkig nieuwjaar. Wij wensen u allen een gelukkig nieuwjaar. Fam. Zielman Tr ansportbedrij f Slegtenhorst wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1977 Wij wensen u allen een voorspoedig 1977 Fam. A. M. van Liere, Oudeschild De beste wensen voor een goed 1977. Fam. Witte, Dordrecht BALLADE VAN TEXEL Kort voor de inpoldering van de Zijpe (in 1552) tekende Jan van Scorel een prachtige kaart van de kop van Noord Hol land. Het deel van die kaart, waarop Texel, Wieringen en Huisduinen schilderachtig staan afge beeld, is nu voor het eerst in kleur gedrukt en uit gegeven. Er staan huisjes, kerken, bakens en sche pen op getekend; vissers aan het werk op het strand en in zee. De kaart is gedrukt op het formaat 40x60 cm. In een toelichtingsboekje (Ballade van Texel; Texel en omgeving in het mid den van de zestiende eeuw) geeft H. Schoorl uitgebreide informatie over de maker, de bedoe ling van de kaart en over allerlei details. De kaart en het boekje kosten samen slechts 15,- HET OPEN BOEK Binncnburg 3 tel. 3657 Ben, Hennie, Karin en Bart Oostra wensen alle vrienden en bekenden een voorspoedig 1977 Familie, vrienden en bekenden gelukkig nieuwjaar N. Vermeulen, Huize „Irene" Fa Plaatsman-Comelisse gelukkig nieuwjaar. Verkrijgbaar bij C. J. Commandeur, Hoeve „Don Bosco", De Zeshonderd 9, Oudeschild. tel. (02220) 2990. Iedereen die het voor ons tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt, willen we hierbij hartelijk danken, voor de cadeaus, bloemen en planten etc en tevens een voorspoedig 1977. Reino en Louise Huysman Voor het hartelijk medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze moe der, groot- en overgrootmoeder HENDERIKA EVA SPIGT, willen wij u langs deze weg onze hartelijke en wel gemeende dank betuigen. In het bijzonder de huis artsen, de buren en de begrafenisonderneming. Eierland, Muyweg 50. Mede namens de familie M. Engel Aangezien het mij onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken voor de vele brieven, kaarten en attenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis in Lei den mocht ontvangen, wil ik langs deze weg u har telijk dank zeggen Tevens wens ik u allemaal een goed en gezond 1977 toe. C. A. Keijser W. Barendszstraat 8, Den Helder wenst U allen een gelukkig nieuwjaar, j Vrijdag 31 december zijn wij is onze zaak wegens inventarisatie kinder-, dames- en herenmaten diverse gebruikte goederen, w.o. gevelkachel, 5 wagentjes met zwenk- wieltjes, 12 terrastafels rond, heater, 8 zwarte kuipstoelen, 1 RVS aanrecht- blad, 2 binnendeuren, 1 NCR kas register, 1 diepvrieskist 120 ltr„ 1 frituuroven 2-gaats gas, 1 Ford Transit bestelwagen. Verder enige res tanten bestek, glaswerk, borden en schotels. Voor inlichtingen Ongeren 9, telefoon (02220) 3057. Luxarm ratten- en muizcnkorrels, 500 gram 3,85 Aarattex lokaas, vlokken, 1 kg. 4,80 Castrix korrels, ideaal muizen- verdelgingsmiddel, 50 gr. ƒ1,90; 1 kg. ƒ10,25 Rattenringen, rattenlokkend middel 4,45 Zelio pasta, smeert U op brood of ander lokmiddel 2,10 Rattendood vloeibaar, op plaatsen, waar weinig water is, per liter 3,70 ,De ratten en muizen zijn er weg van.

Texelsche Courant | 1976 | | pagina 3