Open was zeer succesvol A-selectie jeugdturners kampioen in Tuitjenhorn Marius Witte won enerverende finale De Mareis won van Hoppers Zaalvoetbal Mitra verloor van Polisport 3 Herdruk Texelse Geslachten Spannend duel tussen Tevoko 2-Polisport 4 ƒ400,— boete geëist teg« NIRO-etherpiraten VERVOLG VAN PAG. 1 ..Nieuw Leven" Spreekuur F.N.V. Marius Witte uit Den Hoorn is maan dagavond de ongeslagen winnaar ge worden van het eerste ,,open badminton- toernooi" dat door de badmintonclub „Texel" in Sporthal „Ons Genoegen" werd georganiseerd. Hij deed dit door achtereenvolgens zowel Marcel Sieme- ling, Aad Stiggelbout, Ben Oostra, Rick Nichols als Gerard Witte kansloos te verslaan. Doordat Gerard Witte en Ben Oostra zich via de herkansing alsnog voor de finalepoule wisten te klasseren, kwamen zij tenslotte op een tweede respectievelijk vierde plaats terecht. Derde werd Edu Veenstra, die het in de slotfase af moest leggen tegen Gerard Witte. Naast de eerste drie (allen lid van de Badmintonclub Texel) werd na afloop door voorzitter R. Veenstra eerbetoon gebracht aan Pieter Duin, die als niet- clublid het 't verst geschopt had. Hij was pas in de achtste finale door Edu Veenstra uitgeschakeld. Een ander niet- clublid dat boven verwachting goed voor de dag kwam was Jos Wessels. Ook hij strandde pas in de slotfase, na dat hij gerenommeerde clubleden een lesje had gegeven. Er deden zich ook interessante par tijen voor bij de clubleden onderling. Zo speelde Guus Veenstra het in de voor rondes klaar zijn broer Edu (die uitein delijk derde zou worden) vrijwel kans loos te verslaan. Groot succes Voorzitter Veenstra zei bij de prijs uitreiking dat het toernooi (60 deelne mers) een groot succes geworden was en dat het bestuur hierin een aanmoe diging ziet om er een jaarlijks gebeuren van te maken. Er werden op dit toernooi ongeveer He t Texelse meisjesjuniorenbasket- balteam De Mareis heeft na een paar fikse nederlagen hun dit weekend ge speelde wedstrijd tegen De Hoppers uit Hoorn met een 26-14 overwinning af weten te sluiten. In het vooral in de tweede helft erg aanvallend spelende De Mareis was het Marja van Staveren, die de meeste punten op haar naam wist te brengen. Voor de rust scoorde zij 6 punten en erna liet zij 5 punten aan tekenen. De eerste helft ging vrij goed. Na tien minuten hadden De Mareis al een voorsprong genomen van 102, wat toen al een te grote achterstand voor De Hoppers scheen. Ze deden er na melijk niet veel meer aan. Bij de rust stond het Hoornse team op een forse achterstand (156), nadat er punten waren gescoord door Karin Zijm (3), Saskia de Vey (2), Irma Witte (4) en Marjo van Staveren (6). De Hoppers kwam aan het begin van de tweede helft nog wel aardig terug, wat resulteerde in een grotere felheid. Het gevolg was een tussenstand van 1510, maar toen was het afgelopen met De Hoppers. Via doelpunten van Saskia Veldwisch (2), Karin Zijm (4) en Marjo van Staveren (5) eindigde de wedstrijd in een 2614 stand voor de Texelse junioren De Mareis spelen de volgende wed strijd op vrijdag 21 januari wanneer ze in de Helderse Sporthal Auditiek Stars B ontmoeten Junioren J.K.M.-Vitaminebron 40 't Swarte Schaep-Bureau Eelman 5—2 Lelytrappers-Reizenboetiek 02 Texel Bl-F.C. Hot Dog 4—3 Senioren le klasse Cor Dubbeldik-J.K.M. 72 De Zwaan-Oosterend 1 60 't Galjoen-Casino 04 Senioren 2e klasse F.C. Knudde-Topido 32 NIOZ-Rab 4—0 ZDH 1-Jelleboog 41 Senioren 3e klasse Texelse Boys 2-Texel 24 Brandweer-ZDH 2 40 Oosterend 2-F.C. Vergiet 27 Programma Woensdag, 19 januari 18.30 u. Jelleboog-ZDH 1 19.15 u.: Scheidsrechts- KNVB-kontaktcommissie 20.00 u.: Cor Dubbeldik-Reizenb. 20.45 u.: De Zwaan-JJK.M. 21.30 u F.C. Knudde-Badhotel Commissiedienst: C Bonne. Tijdwaarnemnig Oosterend 2. Donderdag 20 januari 18.30 u.: Bur. Eelman-Vitaminebr. 19.00 u.: R.S.G. Fiat-J.K.M. 19.30 u.: Brandweer-S.V. Amro 20 15 u.: Oosterend 2-ZDH 2 21.00 u.: Casino-'t Galjoen 21.45 u F.C. Vergiet-Texel Commissiedienst P. v.d. Gracht. Tijdwaarneming ZDH 2 Maandag 24 januari 18.00 u.: J.K.M.-'t Swarte Schaep 18.30 u R.S.G. Fiat-Vitaminebron Commissiedienst L. Heerschap. 110 partijen gespeeld van 19.00 uur tot middernacht. Er werd (om ieder gelijke kansen te geven) gespeeld over rondes van twee maal 5 minuten, waarna werd afgebeld. Alle winnaars plaatsten zich direkt voor de volgende rondes, terwijl de verliezers opnieuw een kans kregen in de herkansing. Volgens deze werk wijze was het mogelijk tweemaal tegen een zelfde tegenstander uit te komen wat Gerard Witte overkwam, die in de voorrondes reeds tegen zijn broer Ma rius speelde en toen hij via de herkan sing doorgedrongen was in de finale, hem daarin opnieuw trof. Het zat Gerard Witte overigens met mee, omdat het gebezigde systeem er de oorzaak van was, dat hij in de slotfase vijf par tijen achter elkaar moest spelen. Finalisten Nadat Marius Witte zich rechtstreeks voor de finale had geplaatst, moest ten slotte uit de achtste finale van de her kansingen de andere finalist komen. De partijen, die daarin werden ver speeld waren de volgende: Pieter Duin- Edu Veenstra, Jelle Pekel-Ben Oostra en Hans Wendrich-Gerard Witte. Ten slotte moesten Edu Veentsra, Ben Oostra en Gerard Witte uitmaken wie zich finalist mocht noemen. Toen Edu Veenstra kans zag Ben Oostra te klop pen en Gerard Witte op zijn beurt Edu Veenstra (met 1715) de pas naar de finale afsneed, was duidelijk dat de laatste wedstrijd van het toernooi een familie Witte-aangelegenheid werd. Finale Evenals de overige partijen werd ook deze finale verspeeld over twee maal vijf minuten. In de eerste helft liep Marius Witte vrij vlot uit naar 52, maar had toen alle moeite om verder door te stoten. Gerard Witte handhaaf de zich geweldig wat nogal wat ovaties van het meelevende publiek tot gevolg had. Direkt na het begin van de tweede speelperiode kon Marius Witte zijn voorsprong uitbouwen naar 62 en 72, maar opnieuw kwam zijn broer terug, nam de service diverse malen over, maar op het beslissende moment kwam hij niet tot scoren. Langzaam manifesteerde zich 't conditionele over wicht van Marius Witte toen hij zijn puntentotaal uitbouwde naar 82 en 92. Gerard Witte kwam nog eenmaal terug op 39, maar toen was het ge beurd en ging de bel, die een eind maakte aan een toernooi, dat zeker voor herhaling vatbaar is. Volgende week worden de wedstrij den voor het damesbadmintonkam pioenschap gespeeld. Er zijn tot dusver 24 dames voor deze (eveneens) „Open kampioenschappen" ingeschreven. De wedstrijden beginnen maandagavond, 24 januari om 19.00 uur. TEVOKO VLOT LANGS RAP1DE EN VCW Het eerste damesteam van Tevoko won zaterdagmiddag vrij vlot van het meestal lastige Rapidc uit Egmond aan Zee. In de uitwedstrijd had Tevoko met 23 een krappe overwinning behaald, maar thuisspelend hadden de Tevoko- dames er minder moeite mee. Het eerste herenteam versloeg in een zouteloze ontmoeting met een eindstand van 30 VCW uit Winkel. Bij het treffen tussen de dames van Tevoko 1 en Rapide liep de ploeg uit Egmond aan Zee in de eerste set weg naar een 50 voorsprong, voordat Te voko kans zag te scoren. De opgelopen achterstand werd snel rechtgetrokken en via een tussenstand van 119 werd het uiteindelijk 1510 voor Tevoko. De tweede set was met 155 erg snel bekeken. In de derde set liep Tevoko weg naar een 120 voorsprong. De dames dach ten kennelijk de overwinning al binnen te hebben want Rapide mocht langza merhand inlopen .Tevoko liet de tegen stander nog wel gevaarlijk dichtbij ko men, maar besliste met 1511 toch ook deze set in haar voordeel. Tevoko-Rapide was een wedstrijd om verder niet al te lang bij stil te staan, want hoewel ruim gewonnen werd, viel er van goed volleybal weinig te ge nieten. Weinig geïnspireerd Het eerste herenteam speelde tegen VCW uit Winkel. In een weinig ge- inspireerde wedstrijd was het snel 30 voor de thuisclub. Alleen in de eerste set liet Tevoko goed aanvallend volley bal zien en kwam ook VCW tot redelijk tegenspel. In de tweede set presteerde Frits Kooi het om in de eerste opslag beurt direkt naar 120 uit te lopen, waarmee meteen het ritme uit de wed strijd was. (15—0). De derde en laatste set was rommelig en saai (1512) en maakte duidelijk dat VCW de degrada tiekandidaat van de eerste klasse is. BASKETBAL IN „ONS GENOEGEN" Een jongensteam van de Texelse bas ketbalvereniging „De Mareis" zal op zaterdag 22 januari in Sporthal „Ons Genoegen" te Den Burg een vriend schappelijke wedstrijd spelen tegen WGW uit Den Helder. De ontmoeting begint om half vier. KLAVERJASCLUB „DE ZWAAN" Vooral het echtpaar Van Heerwaar- den was op de clubavond van de klaver- jasclub bijzonder op dreef. Zij scoorden 7277 punten en pakten hierdoor de tweede plaats in het totaalklassement. Het paar M. Witte en Th. Bakker werd tweede met 7197 punten. In de tweede periode staan zij nu eerste. Gieles- Beumkes werden derde (6867) en Bak- ker-Vinke vierde (6826). Stand tweede periode: punten - marsen M. Witte-Th. Bakker 39.880 13 Echtpaar H. Zijm 39.684 13 M. Bakelaar-A. Bakker 38.311 10 Th. en J. Witte 38.024 11 Echtpaar Van Heerwaarden 37.664 16 Totaalstand P. Hartog-H. Snoek 97.274 29 Echtpaar van Heerwaarden 95.784 43 Th. en J. Witte 95.437 34 P. Veeken-D Witte 94.950 27 Echtpaar Spaans 94.637 33 Tijdens de verenigingskampioen schappen toestelturnen van 10/11/12- jarigen, die zondag 18 januari in het Noordhollandse Tuitjenhorn gehouden werden, zijn de GVT-jongens op een eervolle eerste plaats geëindigd. Martin Vocbel werd in het individuele klasse ment eerste met een gemiddelde van 7,3 punten. In de meisjesgroep behaalde Gerty Praamstra het beste resultaat. Van de 40 deelnemende meisjes werd zij 9de met gemiddeld 7,02 punten. De Gymntstiekvereniging Texel was voor deze HNK-kampioenschappen (Hollands Noorderkwartier) met twee groepen naar Tuitjenhorn afgereisd. Het waren de meisjes van de jeugd A-selec- tie en de jongens van de jeugd A-selec tie. Diskwalificaties Bij deze kampioenschappen werd door de Texelse deelnemers in de jon gensafdeling het beste resultaat van alle deelnemende groepen geboekt. Dit was mede het gevolg van het diskwalificeren van de vereniging „De Halter" uit Alk maar. Zij kwamen met maar liefst 3 te oude jongens uit en werden dan ook te recht terugverwezen. Als groep behaalde G.V. Texel de eerste plaats met een puntentotaal van 101,30 en indivudueel eerste werd Mar tin Voebel Hij scoorde in totaal 36,55, wat neerkomt op een gemiddelde van 7,3 per toestel. Rob Voebel werd tweede (33,10), Paul Voebel derde, Ferdinand Keyser vierde (30.90) en Jacco van Trigt vijfde (29.80). Deze GVT jongensgroep zal over twee weken deelnemen aan de proviciale kampioenschappen van Noordholland. Protesten De meisjes van de gymnastiekvereni ging Texel kregen te maken met een aanzienlijk sterkere tegenstand dan de jongens. Ook hier waren weer twee ploegen, die kennelijk oudere meisjes „moesten" inzetten. Hier zijn dus ook nog al wat protesten gekomen, die op een later tijdstip behandeld zullen worden. Uitgaande van de stand zoals deze op dit moment is, hebben de GVT meisjes beslag gelegd op een bijzonder eervolle vijfde plaats. De vereniging Be Quick volgt hen op ruime afstand op de zesde plaats, maar de achterstand op nummer vier bedroeg slechts 3 pun ten. De eerste prijzen werden in deze afdeling weggehaald door achtereenvol gens „De Halter" (Alkmaar), O.K.K. en Klim-op (Heiloo). G.V. Texel werd vijf de met 129,15 punten. Van de veertig deelnemende meisjes werd Gerty Praamstra (als eerste Texel se) 9de met een puntentotaal van 28,10 en een gemiddelde van 7.02 punten. Tweede van Texel werd Ria Grisnigt (26 50), derde Carin Schermer (26.20); vierde Marjan Coevert (24,85); vijfde Monique Schermer (23.35) en zesde An- ka Coutinho (21.15). Met Mitra volleybalteam heeft zater dag geen kans gezien de ontmoeting met Polisport 3 uit Schagen in een overwinning om te zetten. Hoewel de tweede en de vierde set winnend wer den afgesloten (152 en 156) was Mi tra in de andere drie speelperiodes niet bij machte de winst naar zich toe te ha len. De eerste ging met 915 verloren, de derde met 1215 en de vijfde met 6—15. De gehele wedstrijd toonde Mitra zich duidelijk de mindere ploeg. Bij vlagen scoorde men wel wat punten, maar bij lange na niet voldoende om zich daar door kandidaat voor de overwinning te mogen noemen. De eerste set werd met flinke cijfers verloren (915) en Mitra was duidelijk overbluft. Door een sterk aanvalsblok ging de tweede set wat beter en dit resulteerde in een snelle overwinning. Aanvankelijk vertoonde de derde set een gelijk opgaande strijd, waarin het fysiek plotseling opper machtige Polisport de winst met 1215 naar zich toehaalde. Hierdoor gewaar schuwd ging Mitra in de vierde speel periode iets intelligenter van start. Men bekeek de zaak beter en wist hiermee te bereiken, dat Polisport van slag raak te en de winst met 156 aan de Texe laars overdeed Het vonnis voor Mitra werd geveld aan het begin van de vijfde set, toen de onvoldoende conditie van Mitra tot uiting begon te komen. De setstand werd 615 en daarmee was het totaal 23 in het voordeel van Polisport bereikt. Nu beide delen van TEXELSE GE SLACHTEN van dr. M. D. Dijt en mr. J. S. M. Dijt al geruime tijd zijn uitver kocht, blijft de vraag naar deze boeken aanhouden. Daarom hebben de samen stellers zich bereid verklaard een her druk in overweging te nemen. Ter besparing van kosten zal een nieuwe uitgave beide delen in één band omvatten. Het aldus ontstane lijvige boekwerk geeft een volledig overzicht van alle Texelse geslachten (in de En cyclopedie van Texelse Familienamen), verduidelijkt met meer dan 50 uitvoe rige stamboekschema's en voor veel fa milies gedetailleerd uitgewerkt in een zestal zgn. parentelen. Aard en inhoud van het werk zijn inmiddels wel vol doende bekend: een schier onuitputte lijke bron van gegevens over de voor ouders van de Texelaars. Dat dit degelijk uitgevoerd, rijk ge- illustreerde, in beperkte oplage gedruk te, ongesubsidieerde boek van meer dan 800 bladzijden anno 1977 wordt aange boden voor 59,mag wel in de krant. Deze prijs exclusief de kosten van verzending geldt alleen voor degenen die nu hun bestelling opgeven. Na de datum van verschijning (zomer 1977) zal het boek ƒ10,meer kosten. Bij onvoldoende belangstelling gaat de uit gave niet door. Zij, die destijds verzuimd hebben één of beide delen aan te schaffen, krijgen dus nog een kans. Gegadigden kunnen gebruik maken van het op een der ad vertentiepagina's van deze krant opge nomen bestelformulier, op te sturen aan dr. M. D. Dijt, Ipenrodestraat 8, Haar lem. Degenen, die zich al hebben op gegeven bij de heer A. Wuis, Schilder end 48, Den Burg, hoeven alleen te rea geren als zij niet met de voorgestelde prijs en uitvoering akkoord gaan. In een twee uur durende wedstrijd heeft het damesteam Tevoko 2 uitein delijk met 23 verloren van Polisport 4. Er was sprake van felle inzet wat re sulteerde in een spannend en aantrek kelijk duel. De wedstrijd was van groot belang, omdat beide ploegen in de on derste regionen van de eerste klasse dames verkeren. Tevoko ging goed van start met een set winst van 159. Polisport kwam echter goed terug met 815 in de twee de set. De derde set leek het breekpunt van de wedstrijd te worden. Een gelijk- opgaande score zorgde voor de nodige spanning. Polisport dat met 1415 vóórkwam moest toch in deze set de meerdere in Tevoko erkennen: 1715. Tevoko dat nu de beste papieren in handen kreeg, had eigenlijk in de vierde set door moeten drukken. Dat dit niet gebeurde, ligt waarschijnlijk aan het feit, dat de ploeg aanvallend nog niet sterk genoeg speelt. Hoewel passes en set-ups goed verzorgd werden (iedereen stelde zich goed op) liet de afwerking te wensen over. Te gemakkelijke ballen werden afgespeeld en de harde aanval kwam slechts incidenteel uit de verf. Polisport, dat aanvallend wat meer van de geboden mogelijkheden gebruik maakte, kon met 1315 en 1215 de wedstrijd in haar voordeel beslissen. Bemoedigend voor Tevoko was het enorme enthousiasme, waarmee ge speeld werd. Wanneer aanval en blok- verdediging in de komende periode meer aandacht krijgen, moet het voor Tevoko mogelijk zijn zich in de eerste klasse te handhaven. Tegen de vanmorgen voor de Met voudige Kamer van de Alkmaarse ree) bank gedagvaarde drie Texelse illega NIRO-zendamateurs is tegen elk van ht $en boete van /400,— geëist of 16 dagE hechtenis. Bovendien werd verbeurdv* klaring geëist van de in beslag genome apparatuur. Het ten laste gelegde bestond uit h overtreden van de wettelijke bepalit gen, dat er bij partikulieren geen raGj elektronische zendinrichtingen aanv/i zig mogen zijn zonder machtiging vo< het gebruik daarvan. De behandeling van de zaak kec merkte zich door het verre van beken zijn met de betreffende technische mj terie door de leden van de rechtbani De rechter noemde het geheel een ver warrend doolhof van feiten en aan klachten. In zijn weerwoord op de te- laste gelegde beschuldiging merkti Kees Witte (een van de NIRO-zend amateurs) op dat hem gebleken was da legale apparatuur van de PTT in vee gevallen meer storing veroorzaakt da: het materiaal waarmee de NIRO de uit zendingen verzorgde. De uitspraak is op 1 februari morgens om half tien. „AARDBEVINGEN" Evangelist Jan Brouwer houdt op maandagavond in gebouw „De Schakel' (naast de Herv. Kerk) te Den Burg een lezing over het onderwerp „Aardbevin gen" en daarmee in verband staande aspecten van het geestelijk leven. Deze avond die om 20.00 uur begint is vrij toegankelijk. waardoor zij spontaan en „echt" over komt. Tot tevredenheid stemde het spel van Annie Boom als de notarisvrouw Lenny, al had zij weinig gelegenheid daar veel van te maken. Een extra Pluim voor Ria Buisman-Boom, die het klassieke model van een ongehuwde oud-verpleegster op de planten zette. Dus: een hardvochtig sekreet, dat op het gebied van de liefde gebrek heeft geleden en dat compenseert door zich agressief af te zetten tegen de misstan den van onze maatschappij. Ria Buis man bracht niet alleen haar tekst voor treffelijk, maar demonstreerde een mi miek om angstdromen van te krijgen. Tineke van Beek bracht heel bedaard het rolletje van de zeer tijdelijke huis houdster Dora en tenslotte was er Loes de Graaf-Zoetelief, die als mevrouw Steen maar een paar zinnetjes hoefde te zeggen. In de gebruikelijke bloemenhulde na afloop werd ook het beheerdersechtpaar Piet en Martha Bekker betrokken. „Voor het uitlenen van het bankstel en het verzorgen van bier en koffie bij de repetities!" DINSDAG 18 JANUARI Voor de Plattelandsvrouwen van de afdeling Texel houdt Liesbeth v.d Sluis een boekbespreking in de LTS- kantine, 20.00 uur. WOENSDAG, 19 JANUARI De Plattelandsvrouwen van de afdeling De Cocksdorp-Eierland houden hun jaarvergadering met bestuursverkie zing in het Eierlandsche Huis. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3, elke regel meer ƒ1, Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Voor Texe laartjes op rekening wor den ƒ2,50 adm.kosten be rekend. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boekhandel) en onder nummer 1,50 meer. Alles inclusief 4°/o BTW. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Bouwinformatiecentrum J. C. R. Geopend van maandag t/m vrijdag, van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Don derdagavond 19.00 tot 21 00 uur. Zaterdags 09.00 tot 12.00 uur Ook deze week gaan wij gewoon door met de uitverkoop van: kinder kleding, ski-jacks, jop- pers, regenjacks, laarzen enz. Enfin, u komt maar eens langs. Sportshop - Kindershop AARTS FRANKEN architect/makelaar o.g. de koog, plevierstraat 21, tel. 492 de waal, j. beumkes, tel. 3938 Te koop bankstel en oliekachel; iets voor zo merhuisje. Tel. (02220) 3459 Verhuisd M. G. de Waard-Kooij en kinderen van 't Stropershuisje, Zanddijk 4, De Cocks- dorp, nu tijdelijk Holle- wal 19, Den Burg Open haardenbezitters Husqvarna kettingzagen reeds vanaf 475,Fa. Tatenhove, Oosterend, tel. (02223) 202 Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, telef. (02220) 3320 Lompen en metalen; afhalen autowrakken. J. Schagen, Wagemakerstr. 28, Den Burg, tel. 2470 Bruining en Agter voor aardleidingen. Tel. 02228 482 of 283 Volop handappels en handperen M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Arn. Looyer tapijt. Merktapijten tegen zeer voordelige prijzen. Kom eens kijken. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179, Den Burg Te koop i.g.st.z. VW 1300, en te koop Yamaha prijs ƒ500,—. Tel. (02220) 3356 Wil degene, die in het weekend van 8 jan. bij Capri in De Koog een groene Batavus dames fiets heeft meegenomen, deze tegen beloning terug brengen bij de Branding, Boodtlaan 6, De Koog Zaterdagavond: LT.D.L- uitvoering in hotel „De Lindeboom-Texel" Met een hypotheek van de RABOBANK komt een eigen huis binnen Uw bereik Voor visvoeders en aquariumartikelen. 'Weikoop Flinke kortingen op ski-jacks, skibroeken en hutsokken. Sportshop - Kindershop Te k. gevr. matrassen, overdag: Molenstraat 21, rond 18.00 uur: 3652 Een warme kindertrui voor een kleine prijs. Sportshop - Kindershop 25% korting op al onze joppers B.v. kinderjop- per, normaal ƒ55, 25% (dus ƒ13,75) ƒ41,25 Sportshop - Kindershop Wij dachten samen bij ons eigen, Om nog een kindje te krijgen, En Davy vindt het ook heel fijn, Dat hij nu grote broer mag zijn. Voor moeder was het een hele toer, Maar Davy heeft een broer. Wij noemen hem Stephan Lengte 50 cm. Haar donkerblond. Gewicht 6 pond en 2 ons. Rita, Jan en Davy Huizinga Binnenburg 7, Den Burg, 17 januari 1977. Het F.N.V. houdt weer spreekuur op don derdag 20 januari a.s. in het Doopsgezinde zaaltje in de Kogerstraat, van 19.30 tot 21.30 uur.

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2