IUSBBWS VERVOLG VAN PAG 1 Bedrijfsvereniging Soli Deo Gloria in Herv. Kerk Oudesehild Papierophaalaktie Jeroengroep Nutsdepartement houdt avond over .Maria Sibylla Meriam" Burgerlijke stand Geslaagd Zou. maan en hnog water Woningbouwvereniging Zuigelingenburedu Herweyer, die zich niet herkiesbaar stelde, de heer S. Plaatsman gekozen De heer P. J. J. Rutten werd als be stuurslid herkozen. Het speet het bestuur kennelijk, dat de heer Herweyer gemeend had te moe ten bedanken. Dit bleek uit de woorden van de secretaris, de heer P. C. Hin. Hij had er echter begrip voor, dat door het aanvaarden van het voorzitterschap van de Aankoop Centrale Texel, de heer Herweyer dit besluit had genomen. De vergadering kon akkoord gaan met een voorstel van het bestuur om aan de proefboerderij Zegveld een bij drage te geven van 15 ct. per ha. gras land. Activiteiten bcdrijfsvoorlichter In zijn uitvoerige verslag wees de heer Koolhof erop, dat de kosten van het levensmiddelenpakket, dat voor een goed gedeelte door de boer wordt ver zorgd in een aantal jaren gedaald is van 36% tot 27% van de totale huishoud- kosten. Ook voor het komende jaar heeft de veeboer te maken met het niet bijhouden van de stijging van de prijs, die de boer voor zijn produkten krijgt met de kostenstijging. Tegen een stij ging van de produktenprijs van 5Va% staat een kostenstijging van 10%, wat betekent, dat het gat van 4Vt% moet worden opgevuld door een vergroting van de omzet. Een symptoom van dit laatste is het sterk stijgend aantal ligboxenstallen. Ook in 1976 werden weer 5 nieuwe ligboxenstallen gebouwd. Met enkele voorbeelden toonde de heer Koolhof aan, dat op een aantal Texelse bedrijven de laatste jaren een enorm sterke stijging van de produktie van het melkvee is opgetreden. Deze stijging is vooral frappant, omdat deze gepaard is gegaan met een sterke uitbreiding van de veestapel. Produktieverhogingen van 2.000 kg. melk per koe met daar naast een styging van vetgehalte en eiwitgehalte zijn niet zeldzaam. Spr. pleitte voor een goed gebruik van hoogwaardige stieren. Als gunstige milieufactoren noemde de heer Koolhof: goede beweiding, goede voeding, een juiste melktechniek, het voorkomen van ziekten. Voorbeelden, waarbij door verbetering van deze factoren produk- tiestijgingen van 600 - 1.000 kg per koe worden behaald liggen voor het grijpen. In het kader van het tegengaan van de kostenstijgingen noemde spr. als zeer belangrijk een juist gebruik van het machinepark De heer Koolhof was van mening, dat er op dit gebied met samen werking nog wel het een en ander kon worden bereikt. Goede wenken Hoewel het mesten van lammeren in de afgelopen zomer op 'n aantal bedrij ven tot teleurstellingen heeft geleid, vond Koolhof, dat deze tak van scha penhouderij in de toekomst voor een aantal bedrijven toch wel perspectief kan bieden. Hij zag bezwaren in een naar verhou ding tot de melkveehouderij zware schapenbezetting. Het gevaar, dat van de eerste snede gras te weinig ruwvoer kan worden gewonnen, is dan nl. zeer groot. Het advies werd gegeven om na januari de schapen op een beperkte oppervlakte te houden. Donderdag t/m zaterdag (dagelijks 20.00 uur) is Louis de Funès te zien in een van zijn meer dwaze optredens „Zo gezegd, zo gedaan!". Ditmaal is hij di recteur-eigenaar van 'n aantal scheeps werven. Een jachtje, uitgerust met een revolutionair casco, wint de beroemde regatta van San Remo en het is het ont werp van dat scheeepje waar de driftige Funès als een gek achteraan zit. Een waanzinnige jacht over het wa ter en langs het strand. Om zijn film extra aantrekkelijk te maken mobili seerde regisseur Robert Dhéry een vloot van allerlei soorten vaartuigen: vissers bootjes, waterfietsen, kajaks, zeilboten, raceboten, trawlers en zelfs een woon boot „Zo gezegd, zo gedaan!" is goed voor anderhalf uur onbekommerd ple zier. (Alle leeftijden). Zondagmidag 3 uur „Popye Festival". De bekende zeebonk, die de gevaarlijke situaties het hoofd biedt na wat rauwe spinazie naar binnen te hebben ge werkt. Popeye die altijd weer de eer en deugdzaamheid van zijn eeuwige ver loofde Olive moet verdedigen tegen de lage, patserige streken van zijn eeuwige rivaal Bruto. (Alle leeftijden). Zondag- en maandagavond de wes tern „Hang 'em high" met in de hoofd rol Clint Eastwood Hij is in dit verhaal een onschuldig gehangene, die net op tijd wordt losgesneden, maar een door de strop veroorzaakt gruwelijk litteken op de hals draagt. De negen mannen die hem bijna heb ben gelyncht zijn hun leven niet meer zeker zolang Eastwood nog kan ademen. En naarmate de film duurt, wordt hun aantal kleiner. Regisseur Ted Post (die ooit nog eens een aantal afleveringen van Peyton Place regisseerde) weet hoe hij 'een western moet maken. Hij beschikte over uitstekende acteurs ook in de bijrollen (o.a Pat Hingle, Ben Johnson en Ed Begley) terwijl zijn cameraman Lennie South vijftien jaar met Hitchcock werk te Al met al een interessante western (al is hij niet nieuw), waarin het thema ..het recht in eigen hand" centraal staat (Toegang 18 jaar). De heer Koolhof blijft van mening, dat de vernieuwing van grasland met de zgn. „overtopfrees" minder aan te bevelen is. De normale manier van frezen plus ploegen en daarna inzaaien met de vlaszaaimachine blijft de voor keur houden. Bij de overtopfrees is het gevaar van vreterij en een sterke on kruidbezetting nl. groter. Er wordt dit jaar 250 ha. diepgespit. Dank zij de gunstige voorfinancierings regeling van de provincie, die tevens geldt voor het draineren van diepge- spitte percelen, wordt de liquiditeit van de bedrijven hierdoor niet te sterk aan getast. Spr. had enige vrees, dat de voorfinancieringsregeling in de toe komst niet gehandhaafd zou worden. Akkerbouw De heer Koolhof noemde de teelt van suikerbieten en de pootgoedteelt de twee kurken, waarop de akkerbouw drijft. Wat de teelt van suikerbieten betreft, wees hij op het belang van het gebruik van de „vorenpakker". Op het bedrijf ,,De Volharding" in polder Eier- land werden daar het afgelopen jaar zeer goede resultaten mee bereikt. Wat de onkruidbestrijding betreft, distan- cieerde hij zich van de vroege Pyramin- bespuiting. Hij gaf de voorkeur aan de latere bespuiting met Betanal, even tueel aangevuld met een paar kg. Pyra- min. Wat de pootgoedteelt betreft werd gewezen op het grote belang van een goede bewaring van het pootgoed, waardoor een vlotte eerste groei werd gewaarborgd. J Zowel voor de teelt van suikerbieten als voor de aardappelteelt is grondont- smetting ter bestrijding van diverse aaltjes belangrijk Bij de onkruidbestrijding van aard appelen betekent het veelvuldig mecha nisch bewerken een groot verlies van beschikbaar vocht. Het aantal bewer kingen moet tot het minimale worden beperkt. Aan het slot van z'n overzicht plaat ste de heer Koolhof de opmerking, dat er geen plaats was voor het verband, dat wel werd gelegd tussen het grote beroep, dat door de Texelse boeren was gedaan op de RZ-regeling en het. in aanmerking komen voor een Land schapspark voor het eiland, omdat ook in diverse andere gebieden een beroep was gedaan op de RZ-regeling. In de middagvergadering sprak de heer A. van Dijk, secretaris van de Ne derlandse Vereniging van Landbouw- journalisten over het werk van de Stichting Public Relations v. Land- en Tuinbouw. In een volgend nummer ko men we op deze inleiding terug. C. van Gr. DAMCLUB TEXEL NEDERLAAG VOOR P. BAKELAAR Hoewel P. Bakelaar in de s./ijd om de competitie-erepIaat;A n bij de dam club Texel nog immer bovenaan staat heeft hij in de afgelopen week toch een nederlaag moeten incasseren. Bakelaar moest door dit verlies (tegen J. Hooij- berg) nu drie punten uit twee partijen afstaan waarmee de strijd om de tweede en derde plaats nog volkomen open is. De strijd op de wekelijkse clubavond gaat daarnaast onverdroten voort. G. Dros demonstreert daarbij een goede vorm. Hij moet het echter afleggen te gen de hogere borden. Zijn inzet inspi reert in ieder geval wel menig ander lid van de vereniging. Uitslagen: J. Schoo-P. Kooiman C. Groenhof-P .Bakelaar J. Vinke-J. Hooijberg J. van Heerwaarden-W. Bakker C. v. d. Werf-C. Vinke A. Vinke-G. Dros J. P. Stam-F. Mosk B. v. d. Meer-J v Kranenburg B. v. d. Meer-W. Smidt J. Jonker-J. v. Kranenburg P. Kooiman-J Hooijberg G Dros-P. Bakelaar J. Vinke-W. Bakker C. v. d. Werf-J. v. Heerwaarden A Vinke-C. Vinke J. P. Stam-J. v. Kranenburg J. Hooijberg-P. Bakelaar G Dros-P. Kooiman W Bakker-B. v. d. Meer A. Vinke-J. P. Stam C. Groenhof-C. Vinke C. Dalmeijer-W. Smidt F. Mosk-J Vinke De Chr. gemengde zangvereniging So li Deo Gloria uit Oosterend zal op zon dag 24 januari haar medewerking ver lenen aan de kerkdienst die om 11.00 uur begint in de Hervormde kerk van Oudesehild. Voorganger is de heer H. Veldhuis. De Scoutinggroep Texel zal in het ka der van de oud papieraktie maandag avond vanaf 19.00 uur wederom een route lopen. Nu worden alle bewoners van Kogerstraat en Boogerd verzocht het oud papier zoveel mogelijk op de stoep voor hun huizen te zetten. Om ook de andere bewoners van Den Burg in de gelegenheid te stellen hun oud papier kwijt te raken zijn zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur leden van de padvindersgroep in de Zwalkersburcht aan de Beatrixlaan aanwezig om alles in ontvangst te nemen. Op de overige da gen van de week is papier afleveren natuurlijk ook mogelijk in de speciaal hiertoe bij het clubhuis van de Jeroen groep geplaatste container. 0—2 0—2 0—2 0—2 0—2 0—2 2—0 2—0 2—0 2—0 1—1 0—2 1—1 0—2 1—1 2—0 2—0 0—2 2—0 1—1 1—1 2—0 0—2 SCHAAKCLUB „EN PASSANT Uitslagen- G. van Es-J. Hoogerheide C. Witte-W de Bruin K. Kuip-J. Dros K. J. den Haan-F. Eijgenraam A Bakker-H. Elzinga M Vittali-J. Witte A. Rombout-P. Bergman M. Vittali-F. Eijgenraam 0—1 0—1 0—1 1—0 0—1 1—0 1—0 1—0 JOOST HOOIJBERG DERDE IN NED. DAMKAMPIOENSCHAP In de halve eindstrijd om het Neder lands kampioenschap staat Joost Hooij berg na vier ronden met 5 punten op een derde plaats. De nummers 1 t/m 4 uit beide halve finalegroepen zullen in april meestrijden om het Nederlands kampioenschap. Joost wacht nog een zwaar program ma met o.a. Jannus van der Wal (win naar van meestergroep suikerdamtoer- van 12 tot en met 18 januari 1977 Geboren: Stephano Roger Giovanni, zv. William A. Siebeling en Johanna Kooiman; Mark, zv. Dirk P. Boersen en Frederica M. Wittenberg: Tamara, dv. Johannes A. den Brok en Jozien M. Veldwisch; Stephan, zv Jan H. Huizin- ga en Henrica C. van den Boomen. Overleden: Dieuwertje Witte, wv. Witte, oud 57 jaar. Ondertrouwd: Borut A Berdnik, en Douwelina E. Roeper; Theo Dijt en Maria E. Schagen; Barend J. van den Berg en Maria A. A de Hoon; Nicolaas J. Erwich en Elisabeth M P. Oosterha gen. Door het Nutsdepartement afdeling Texel zal op dinsdag 25 januari een avond worden belegd over het onder werp Maria Sibylla Meriam (1647-1717). Over deze 17de eeuwse kunstenares- biologe is een boek verschenen onder de titel „Verborgen Paradijzen". Hierover zal gedurende deze avond in gebouw De Schakel naast de Hervormde kerk te Den Burg uitleg worden gegeven door mevrouw A. Bruin-Over. Er zal boven dien een gedicht van Bertus Aafjes over Maria Sybilla Meriam worden gezegd door mevrouw P. C. Harting-Duvekot. Daarnaast zullen dia's van het schilder werk van deze vrouw worden getoond door de heer J. C. Bruin. De bijeen komst begint om 20.00 uur. Aan de HTS in Tilburg slaagde onze plaatsgenoot Jan Duin voor het diploma Aannemer-stafopleiding. Deze vier jaar vergende studie is een gecombineerde opleiding van bouwkunde en bedrijfs kunde. De zon komt 23 januari op om 8.33 uur en gaat onder om 17.11 uur; 26 janu ari op om 8 28 uur en onder om 17.17 uur. Maan: 27 jan. E.K.; 4 febr. V.M. Hoog water ter rede van Oudesehild: Vrijdag 21 januari 9.40 en 22.16 Zaterdag 22 januari 10.17 en 22.51 Zondag 23 januari 10 50 en 23.21 Maandag 24 januari 11.17 en 23.47 Dinsdag 25 januari 11.41 en Woensdag 26 januari 0.09 en 12.07 Donderdag 27 januari 0.32 en 12.36 Vrijdag 28 januari 1.09 en 13.27 Zaterdag 29 januari 2.09 en 14.38 Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water Laag water valt gemiddeld 6 15 uur na hoog.water. In ons artikel over de afsluiting van het CV-project van de Woningbouwver eniging is door een minder gelukkige interpretatie van de woorden van de heer S. Kooij de indruk gewekt dat hij het ftegendeel bedoelde van wat hij pre cies verklaarde tijdens 'n toespraak. Wat de heer Kooij wel zei was dat de huur subsidie zoetjesaan als onmisbaar on derdeel van de huur beschouwd moet gaan worden omdat dat nu niet meer anders kan De zuigelingen, die aan de beurt zijn worden op het bureau verwacht op de tijden, waarop hun eigen huisarts zitting heeft De tijden zijn als volgt Dokter Coutinho, dinsdag 25 januari om 13 30 uur. Dokter Barnard, woensdag 26 januari om 13.30 uur. hotel stuk her- ZATERDAG 22 JANUARI Ziekenomroep „De Lichtboei" houdt een open dag met marathonuitzending. Belangstellenden zijn vanaf 10.30 uur welkom in de nieuwe studio in de bibliotheek. Rederijkerskamer UDI speelt in „De Lindeboom-Texel" het „Oscar", 20.00 uur. Toneelvereniging „Nieuw Leven" haalt in 't Skiltje het blijspel „Toffe Tony", 20.00 uur. ZONDAG 23 JANUARI De sportvissersclub houdt van 8.30-10.00 uur een wedstrijd op het strand van paal 17. De NOS-televisie brengt in de rubriek „Van gewest tot gewest" een repor tage over Texel naar aanleiding van het boek van J. A. van der Vlis: 19.00- 19.15 uur. DINSDAG 25 JANUARI Om 14.30 uur begint in het raadhuis de (openbare) raadsvergadering, waarin het bestemmingsplan voor het buiten gebied wordt behandeld en vastge steld. De vergadering wordt 's avonds voortgezet. TEXELAARTJES Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Voor Texe laartjes op rekening wor den ƒ2,50 adm.kosten be rekend. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boekhandel) en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclusief 4% BTW. Voor alle soorten gas. P le Noble, Thijsselaan 104, telefoon 3276 De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lytushoef, telefoon (02279) 1482 C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, C'est si bon, Oudesehild, Zelfstandige hulp gev voor 2 of 3 ochtenden j* week. Mevr. Den Houte Kogerweg 132, tel. 3464 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl.. tel. (02230) 13252 Tegelboetiek Fokko Mulder Kotterstraat 9, Oosterend Boetiek open: van maan dag t/m donderdag van 13.30 tot 18 00 uur; vrij dags van 13.30 tot 21.00 uur en 's zaterdags van 9.30 tot 12.30 uur en na afspraak, tel. (02223) 666 Alle soorten van (TOP)- LENINGEN met en zon der onderpand. Agent schap Rijkspostspaarbank hypotheken. Jan Dekker, Assurantiën Bernhard- laan 89, (02220) 2833 Uitverkoop stereo- apparaten. Electrohuis Caravancentrum Texel heeft nieuwe Rinel, A.M.S. en Roadmaster stacaravans met 1 of 2 slaapkamers of badkamer Diverse toerwagens vanaf ƒ750,Kogerweg 138, Den Burg, tel. (02220) 3163 D'66 moet blijven. Jan Terlouw ook Te koop aanrecht mt 2 bakken, 2,20 m, roes-, vrij staal buffetp Verijzer, Kamerstr. i; De Koog Te koop bergmeube lang 1,90, hoog 1,60 salontafel 1,20x55 TV tafel. Alles teakhout. Te 3124 Uitverkoop grammo- foonplaten. Electrohuis -s Te koop Ford 15M R$ J. D. Koning, Trompst: 8, Oudesehild, tel. (0222C 2211 Heeft u de lijst D'66 al getekend? Wij wel In de Slock gaan z verbouwen. Jammer P. Te huur gevraagd win kelruimte in Oudesehild Tel. (02226) 214 of 4068 Te koop aangeboden: VW Variant. Tel. (02226) 275, na 6 uur Door inruil verkregen: Datsun Cherry de luxe 1975; Susuki 500 motor fiets 1975. Opelgarage Rentenaar, tel. (02223) 227 Voor radio en TV met gunstige financieringsmo gelijkheden naar HOTEX Hectronica, Vloedlijn 36, Den Burg 02220-3398 (Piet Hoogerheide) Waadbroeken. Water- sportcentrum Duinker, Oudesehild Homelite kettingzagen, waterpompen en opslag- maaiers. Machinaal ket- tingsl jpen. F. P. Koom, Grensweg 388, tel. 2931 In voorraad ruime sor tering hout, w.o. diverse soorten planken, balken en ribhout, diverse wand- schrootjes, plaatmateria len, w.o. watervast multi plex, spaanplaat en board, gipsplaten, steen wol, asbestgolfplaten, diverse betontegels en bielzen en stopzand enz. Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 of 3055 Kocky's kapsalon is ge opend 's woensdags t/m zaterdags, de gehele dag. Houdt deze avond vrij, „Nieuw Leven" hoort er bij. 15 en 22 janauri in 't Skiltje Voor inbouw van auto- gasmstallaties. Fa. A. Kievit Zn., Jonker straat Verhuizen! Opruimen Denkt u aan de rommel- tjesmarkt. Bel Oosterend (02223) 850 b.g.g. 605 Electron, metaaldetek- tors voor SCHATZOE KERS. Vraag brochure. Postbus 573 - Voorburg. Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, telef (02220) 3320 Lompen en metalen; afhalen autowrakken. J. Schagen, Wagemakerstr. 28, Den Burg, tel. 2470 Voor kasten en tafels en een grote sortering kleine artikelen naar An tiekhandel Flora, Pont- weg 2565— Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Bruining en Agter voor aardleidingen. Tel. 02228 482 of 283 Volop handappels en handperen. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Am. Looycr tapijt. Merktapijten tegen zeer voordelige prijzen. Kom eens kijken. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179, Den Burg De 16-kanaals Cuna kunt U zien en beluiste- ren bij Antiekh. Flora AARTS FRANKEN architect/makelaar o.g. de koog, plevierstraat 21, tel. 492 de waal, j. beumkes, tel. 3938 Te koop stacaravan Bel mont, 6 mtr, in zeer goede staat. Tel. (02228) 288 na 6 uur Te koop New Forest pony, merrie, stokm. 145. Tel. (02220) 3126 Als de Twee Paardjes er niet was, dan was er wel wat anders. Een duurdere waarschijnlijk Te koop: 3-jarig rij paard (merrie); 1 pony (Welsh) 6 jaar, met zadel, wagen en compleet tuig. J. Uitgeest, „Flora", tel. 2565 Te koop gevraagd zadel. Rita Bakker, (02226) 247 nj- tel. Te k. goed onderhouden bergmeubel. J. Zoetelief, Bernhardlaan 7, na 4 uur telefonisch van De was dood, De Jeugdclub Cocksdorp maar herleeft. Feest avond 21 jan., Eierland- sche Huis, 20.30 uur, van- af 15 jaar Deze week in het Kaasschuurtje, Kogerstr. 11, Den Burg 1 kilo jonge Goudse voor 7,95. Verder keus uit 35 soorten binnen- en bui tenlandse kaas Te koop gevraagd i.g z. 4-pits butagascomfon Tel. (02223) 459 Gebakken kuit, harin. en filet. Gravenstraat 1 en op de GroeneplaaU Vishandel J. Mosk Verloren bruine ge voerde dameshandschoe nen met kapotte duimen Tel. 3751 Wacht op de HEERE en bewaar Zijn weg Prima aardappelen koop. F. J. Witte, Ka- dijksweg 12, tel. 2068 Is er nog niemand me" een D'66 lijst bij u ge weest? Dan even belle: a.u.b. (02228) 323 Te koop Opel Rekord de Luxe '70 m. of z. gas- inst. Tel. (02220) 3892 - Uitverkoop verlichting Electrohuis Te koop t.e.a.b. bank stel (skai) en salontafel Tel. (02220) 2397 Te koop kleine aardgas- kaphel 4500 k.cal. Maxi- gas, z.g.a.n. Jonge witte fret met hok. Postweg 203, De Cocksdorp Te koop gevr. cement- molen. Rietveld, tel. 3747, Den Burg Te koop radio-cassette recorder. Tel. 2509 Te koop kinderwagen (zwart); 1 wieg onbekend met smeedijzeren poot; 1 teakhouten salontafel 160x80, ovaal. Wilsterstr. 52, Den Burg Hebt U Uw gasten al geadviseerd een strand huisje aan Paal 17 te hu ren? H. Nowak, tel. (02228) 381 of Postbus 50, Den Burg Wie heeft mijn fiets meegenomen om 11.00 uur bij 4-6. Tel. (02220) 3854 Lies, de bussen in Den Helder kosten ook geld Te koop gevr. olie-cv- kachel 25.000 k.cal. er. boiler 50 liter, avonds na 7 uur. Tel (02223) 310 Te koop i.z.g.st. Casal K 190 brommer, 8100 km gelopen, prijs ƒ550, Schilderend 109, tel. 242S U heeft tot 5 febr. de tijd om de D'66 lijst te te kenen. Eerder mag het natuurlijk ook Te koop 1 pr. Piedro jongensschoenen, laag, mt 35; 1 pr. leren damesrij laarzen, smal, maat 39, 1 pr. noren maat 35; 1 ribcostuum maat 48. Mevr. De Wit, Wezen land 7 Meisje zoekt werk als oppas. Tel. (02220) 3498 Met spoed woonruimte gezocht. Tel. (02228) 362 Als Jan Terlouw vraagt „Wilt u dat D'66 meedoet aan de Tweedekamerver kiezingen 1977?" Tekent u de lijst dan? Ja toch zeker Op 21 januari hopen wij met onze ouders en grootouders C. M. Bakker en C. Bakker-Gomes hun 40-jang huwelijk te gedenken. Ter gelegenheid hiervan wordt op deze dag een H. Mis opgedragen in de Joannes de Doper-kerk te Den Burg om 14.30 uur. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Emmalaan 32, Den Burg - Texel. ☆☆☆☆☆☆☆-iV 22 januari 1947 22 januari 1977 Jelke de Zwart en Gerrie de Zwart-Bruystens Ome Jelke en tante Gerrie zijn 30 jaar getrouwd, En hebben hun hele leven daarop gebouwd. Zij komen daarom ook naar het eiland Texel, Dat is voor hun geen beletsel. Diegenen, die ze goed kennen, Willen die ze dan met wat post verwennen. De hele familie komt die dag bij elkaar, Dat wordt dan ook één gezellige schaar. De familie wenst hun nog vele jaren, En dat ze nog veel naar Texel mogen blijven varen. Ajax doe maar gauw je best. Dan volgt vanzelf de rest. Familie, oom- en tantezeggers Eventuele post naar C Buysman, Noordwester 33, Den Burg, Texel. Op 2 februari zijn onze ouders Jan Gerard Roeper en Douweline Roeper-Blom 25 jaar getrouwd. U kunt hen hiermee feliciteren op 29 januari van half 9 tot 10 uur op „Loodsmansduin". Hun liefhebbende kinderen Douwelïen en Gustl Hanneke en Tom Dick

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2