Raad moet beslissen over „affaire Van Slooten" Gemeente neemt straatverlichting over VERVOLG VAN PAG. 1 Lozingsvergunning Mevr. A. Hoekstra-Welsink wordt gemeentearts Stroomstoring gaf veel ongerief ANDERE VERGOEDINGSREGELING VOOR RAADSLEDEN ,,De Slock" kreeg verbeterde „oude stijl" Bloedafname-avond op 25 februari VERVOLG VAN PAG. 1 Randweg 7 Belangrijke telefoonnummers De gemeenteraad zal dinsdag de beslissing moeten nemen over het con flict dat enige tijd geleden tussen het dagelijks en het centraal bestuur van de Stichting Cultureel Werk aan het licht kwam en dat bekend werd onder de naam „affaire Van Slooten". Hierbij maakte het dagelijks bestuur er een belangrijk punt van dat het cen traal bestuur representatief moet zijn voor de verschillende maatschappelijke en geestelijke stromingen in de Texelse samenleving. Een en andere had een voorstel tot gevolg waarin het centraal bestuur werd aangeraden de periodiek per 1 januari aftredende en door de ge meenteraad te benoemen gereformeerde heer M. van Slooten niet opnieuw voor te dragen voor een zetel in het centraal bestuur. Dit omdat het gereformeerde volksdeel anders „oververtegenwoor digd" was. Het dagelijks bestuur van Cultureel Werk voelde tijdens de laatstgehouden openbare vergadering wel voor een her verkiezing van Axel Lap uit Den Hoorn die inmiddels niet meer namens de Hoornder dorpsgemeenschap optreedt. Om Lap toch in het centraal bestuur (en daarmee in het dagelijks bestuur) te krij gen, wilde het dagelijks bestuur de ge meenteraad een persoon extra laten be noemen. Omdat het centraal bestuur zich toen in meerderheid achter M van Slooten schaarde werd de suggestie van een extra persoon wel overgenomen maar men wenste dat niet Axel Lap dit zou worden maar M. van Slooten. Met andere woorden' het dagelijks bestuur moest bakzeil halen en er werd een voorstel aan B. en W. gezonden waarmee m enhet eigenlijk met eens was. Brief Nu hebben tien leden van het centraal bestuur een brief aan het gemeentebe stuur gezonden waarin ze nader toelich ten waarom ze het met de handelswijze van het dagelijks bestuur niet eens zijn Men stelt onder andere dat in de statu ten wordt gesproken over een geva rieerdheid betreffende maatschappelijke èn geestelijke stromingen. Het is de on dertekenaars met duidelijk waarom als beiden genoemd worden het accent ge legd moet worden op geestelijke stro mingen. Anders geredeneerd, zegt men, zitten er 14 zelfstandige ondernemers en 8 werknemers in het bestuur van de Stichting Cultureel Werk. Laconiek wordt er aan toegevoegd dat men zich vervuiling wordt uitgegaan van nor men die in tabellen van Uitwaterende Sluizen zijn vastgesteld en in geval van twijfel door middel van meting. De tech nische voorschnften die aan' de lozings vergunning zijn verbonden zijn uniform voor het hele gebied waaraan in Uitwa terende Sluizen de zuivering verzorgt, dus Noordholland ten noorden van Am sterdam Eisen Het zou een misverstand zijn om te denken dat lozing van ongewenste stof fen in het riool thans wel is toegestaan. In de gemeentelijke bouwverordening worden wat betreft de rioolaansluiting eisen gesteld die een zekere kwaliteit van het afgeleverde afvalwater tot doel hebben. Maar de nieuwe verordening geeft meer mogelijkheden voor een inte graal beleid. Er zal door worden bereikt dat aan ongewenste toestanden die in het verdere verleden tot stand zijn ge komen (toen nog niet zo scherp op der gelijke zaken werd gelet) een eind wordt gemaakt. Voordat B en W een lozingsvergun ning afgeven moet overleg worden ge voerd met Uitwaterende Sluizen. Ver tragingen die bij de gemeente ontstaan mogen niet ten nadele van de aanvrager komen. Als B. en W niet tijdig beschik ken moet worden aangenomen dat de vergunning is geweigerd zodat betrok kene bij de gemeenteraad in beroep kan gaan Schadevergoeding is soms moge lijk bij wijziging of intrekking van een bestaande vergunning. Beroep tegen een dergelijk raadsbesluit is mogelijk bij ge deputeerde staten. Er is een overgangs regeling waarin is bepaald dat rechtma tige lozingen kunnen worden voortgezet als tijdig en op de juiste wijze een ver gunning wordt aangevraagd Er geldt dan een overgangstijd van 6 maanden. Mevrouw A Hoekstra-Welsink zal per 1 maart de taak van dokter W. Renout als gemeentearts over nemen. Overleg met gemeentelijke instanties leverde op dat mevrouw Hoekstra haar werk op declaratiebasis zal verrichten. Het om vat onder andere keuringen bij het Groene Kruis, keuring van gemeente- personeel enz. De heer Renout zal alleen zijn werkzaamheden voor huize „Irene" voortzetten totdat het verzorgingshuis „Samen Eén" in de loop van dit jaar ge realiseerd is. Dokter A. Hoekstra-Welsink is woon achtig in Den Hoorn. Zij is de echtge note van ds. J. J. H. Hoekstra, predikant van de Hervormde gemeente aldaar. dan ook afvraagt of wat dat betreft de verhouding voldoende representatief is Onzinnig De tien briefschrijvers vinden het dan ook helemaal niet nodig dat de verde ling volgens de godsdienstige richtingen strikt naar verhouding gehandhaafd zou moeten worden Men zit immers m het bestuur namens dorpshuis, sport raad, bibliotheek enz. Trachten een ver deling naar geestelijke stromingen te handhaven wordt door de onderteke naars dan ook onzinnig genoemd. Ten slotte vindt men de statuten in dit op zicht niet voldoen, daar ze te weinig duidelijkheid geven. Het is volgens hen daarom een urgente zaak de statuten zo spoedig mogelijk te wijzigen De gemeenteraad is nu voorgesteld voor de vakature M. van Slooten een keus te doen uit de heren P. Zijm (De Cocksdorp) en C Beers (Den Burg) en als gevolg van de genoemde tegenstel lingen in het centraal bestuur voor de zesde plaats in het centraal bestuur te kiezen uit de heren A. S. Lap (Den Hoorn) en M. van Slooten (Den Burg). Omdat W. Albers te kennen heeft ge geven als vice-voorzitter te willen be danken wordt in zijn plaats wethouder J. J. Westdorp voorgedragen. Als gevolg van kortsluiting in een 10 KV-kabel kwam woensdagavond een gebied tussen De Koog en het Gerrits- landerdijkje anderhalf uur zonder stroom te zitten. De sluiting deed zich om 18.50 uur voor tussen de stations „Duinweg-Pontweg" en „Flora". Nadat dit na enig zoeken was vastgesteld, werd genoemd gebied via een andere richting weer van energie voorzien. In de komende dagen zal de plaats van het defekt worden opgespoord en zal de kabel worden gerepareerd. Dan zal ook blijken wat precies de oorzaak is geweest. Een dergelijke „spontane" kortsluiting in een kabel komt zelden voor. Doorgaans gebeurt het als bij graafwerkzaamheden een kabel wordt beschadigd of stukgetrokken. Het is denkbaar dat bij graafwerkzaamheden die in het genoemde gebied ten behoeve van riolering of aardgas hebben plaats gevonden een lichte onopgemerkte be schadiging is opgetreden die door in vloed van grondwater e.d. nu tot een storing heeft geleid. De storing viel op een ongelukkig uur. Het gedwongen candlelight en het uitvallen van de tele visie was minder erg dan het uitvallen van de centrale verwarming waardoor het gezien het koude weer in de huizen na een uurtje onaangenaam werd. Als de raad ermee akkoord gaat, neemt de gemeente per 1 januari 1977 de openbare verlichting over van Texel- stroom B.V. De overname betekent dat de bestaande verlichting eigendom wordt van de gemeente alsmede het in het Texelstroom-magazijn aanwezige verlichtingsmateriaal. De gemeente heeft voortaan tot taak verlichtings- en onderhoudsmatcriaal aan te schaffen en te zorgen voor het onderhoud van de masten en de lichtpunten. Texelstroom, die de kabels van de openbare verlichting in eigendom houdt blijft zorgen voor de aansluitings-, ver- nieuwings- en wijzigingswerkzaamheden aan de openbare verlichtingsinstallatie. De door Texelstroom gemaakte kosten zullen bij de gemeente in rekening wor den gebracht. De bestaande verlichtingsinstallatie en de magazijnvoorraad wil Texelstroom tegen „historische" prijzen op basis van boekwaarde overdoen; het gebruik van de aders is dan gratis. Teleurstellend Helemaal gelukkig zijn B. en W niet met de voorstellen van Texelstroom. De gemeente heeft in de loop der jaren voor de aanleg van verschillende nieuwe gedeelten van de openbare verlichting een financieringsbijdrage betaald Aan gezien de gemeente vanaf 1966 o.a. de totale afschrijvingskosten waarbij met de financieringsbijdrage geen rekening is gehouden, aan Texelstroom betaalt is is het college van mening dat de hele financieringsbijdrage op de boekwaarde van de activa in mindering moest wor den gebracht. Maar Texelstroom brengt op de financieringsbijdrage eerst een af schrijving van 5°/o per jaar in minde ring. „Het moet bijzonder teleurstellend worden genoemd dat Texelstroom aan deze handelswijze vasthoudt met als ar gument dat het zo ook in andere ge meenten is gebeurd door het PEN" Het college is echter bereid over dit be zwaar heen te stappen gezien de rede lijkheid van het overnamebedrag De overdrachtswaarde is berekend op ƒ301.561,plus 18% btw waarin ƒ29.498,aan magazijnvoorraden. Gemeenteraadsleden krijgen voortaan een min of meer vast „salaris" voor het bezoek aan raads- en commissievergade ringen. Bij deze toelage hoort een ge koppelde onkostenvergoeding. Deze re geling werkt terug tot 1 januari 1975. Het salaris van de wethouders zal vanaf 1 december 1976 met 7 xh°/o wor den verhoogd en komt dan op bijna ƒ25.500,Dit laatste is nog niet defini tief door GS vastgesteld maar men heeft bericht geen bezwaren te hebben tegen het uitbetalen van voorschotten op deze verhoging. In de woensdagavond gehouden com missievergadering voor Algemene Za ken waarin een en ander werd bespro ken, toonde men zich erg tevreden met het nieuwe voorstel. Alleen J. C Dros vond de 7V£°/o salarisverhoging voor de wethouders nogal aan de pittige kant. Hij vond ook het gegeven van GS dat het salaris van raadsleden gekoppeld is aan het inwonerstal van de gemeente een enigszins scheve zaak. De commissie werd het er tenslotte over eens dat een verhouding van 80°/o vaste uitkering en 20°/o presentiegeld voor raads- en commissievergaderingen moet worden aangehouden Met een an der voorstel waarin de verhouding 90 10 was, ging met niet mee. De bedragen luiden voor 1975 maxi maal ƒ3.160,De onkostenvergoeding is ƒ700,per jaar en de vergoeding voor geen raadslid zijnde commissieleden wordt ƒ50,per vergadering. Voor de jaren 1976 en 1977 worden deze cijfers als volgt: ƒ3.570,en 3.782,als vaste vergoeding, ƒ770,en ƒ836,als on kostenvergoeding en ƒ56,en ƒ60,als vergoeding voor geen raadslid zijnde commissieleden Texelstroom wilde van de verlichting af omdat zij vindt dat de gemeente hier voor verantwoordelijkheid draagt. De taak van het elektriciteitsbedrijf is het leveren van stroom. Op grond van die overweging heeft het PEN in Noordhol land ook de openbare verlichting aan de plaatselijke overheid overgedaan. Ar gument is ook dat de financiering van de openbare verlichting voor het elek triciteitsbedrijf problemen oplevert. r ondememers-aktiviteiten j Na een tien dagen vergende verbou wing zal vrijdagmiddag (heden) café „In den Grooten Slock" aan de Parkstraat in Den Burg met een receptie opnieuw ingewijd worden (van 5.00 tot 7.00 uur). Jan en Marga Koomen hopen met de dan voltooide opzet een bijdrage te heb ben geleverd aan de gemoedelijke „ouwe stijl" die Den Burg vroeger zo kenmerk te en die volgens hen zoveel mogelijk teruggehaald moet worden. De voorgevel van „De Slock" is op at tractieve wijze veranderd. De toegangs deur is verplaats en daardoor is bin nen meer ruimte beschikbaar gekomen. Het blijft 'n 'bruin' café maar aan de an dere kant is de nieuwe inventaris dus danig modern dat er veel gemakkelijker gewerkt kan worden door het bedienend personeel. De „eilandbar" is weg. Er is een, aan de reeds bestaande „donkerbruine" in ventaris aangepaste kast gekomen die tegen de zijkant van „De Slock" is ge zet. Daarvóór is een nieuwe bar geko men die zoveel mogelijk behouden heeft van wat het café vroeger kenmerkte. De „sparretjes" tegen de zoldering zijn ge bleven, het grote schoolbord is er nog steeds en de bekende raampjes zijn op geknapt. De werkzaamheden werden uitge voerd door Jack de Nijs b.v. interieur verzorging uit Castricum (voor bar en kast), Hoffscholze Co (vloerbedekking en gordijnen), Veltkamp (loodgieters- werk), Verenigde Schilders en PS-elek- trotechniek. Vrijdag 25 februari zal in Den Burg weer een bloedafnameavond worden ge houden, georganiseerd door de plaatse lijke afdeling van het Rode Kruis. Ge hoopt wordt op 400 donors. Oproepings- kaarten zijn inmiddels huis-aan-huis verspreid. Vorig jaar gaven 300 personen aan de oproep gehoor, maar de capaciteit is vol doende om bloed bij ongeveer 400 per sonen te kunnen afnemen. Zoals bekend is het afstaan van een halve liter bloed volkomen ongevaarlijk voor ieder met een normale gezondheid. Wie twijfelt doet er goed aan met zijn huisarts te praten. In tegenstelling tot vroeger zul len de aanmeldingen niet meer door de arts worden geselecteerd. Er bestaat nog altijd een groot tekort aan bloed Het is onnodig te zegggen dat degenen die wat van hun bloed afstaan (waar geen an dere beloning tegenover staat dan een kop koffie) belangrijk menslievend en zelfs levensreddend werk doen. Het be stuur van de afdeling hoopt dan ook dat velen zich gedreven zullen voelen de kaart in te zenden. Henry Dunant In maart zullen vijf bedlegerige Texe laars in de gelegenheid worden gesteld een vaartocht mee te maken met de J. Henry Dunant. Het plaatselijke bestuur moet nog een keus maken uit 43 in aan merking komende personen. Het reisje met het Rode Kruis-schip wordt door de afdeling betaald Eind mei of begin juni houdt het Rode Kruis zijn jaarlijkse kol- lekte, waardoor deze en vele andere ak- tiviteiten worden mogelijk gemaakt. slordigheden die bij de voorgaande pro cedure zijn begaan, zowel in gesprekken als in brieven en bij de advertentiepro cedure. Ze wijzen eirop dat 5 en 7 als één woning moet worden beschouwd, wat ook blijkt uit het feit dat er alleen ge gadigden zijn voor het geheel en niet voor een van de gedeelten. Het vrijge ven van het afgelegen boerderijtje kan niet werkelijk de leefbaarheid van Texel in gevaar brengen. Tijdens de bespreking van het be roepsschrift in de commissie die hiermee is belast, kwam naar voren dat het ar gument dat een woning die niet voldoet aan de officiële eisen van de bouwver ordening, van de woningvoorraad moet worden afgevoerd, niet steekhoudend is. Er zouden dan nog tientallen andere wo ningen moeten worden vrijgegeven De commissie was het erover eens dat het gedeelte nummer 5 is en blijft vrij gegeven als tweede woning. Twee leden van de commissie vonden dat nummer 5 met1 nummer 7 als eenheid moest wor den beschouwd en als tweede woning vrijgegeven; de anderen vonden dat ge deelte nummer 7 weer permanent in ge bruik zou moeten komén. ƒ250.000,— De dames Holleman vragen voor het gedeelte nummer zeven met ongeveer 1.700 m2 grond ƒ175.000,Voor het to tale gebouw met 2.137 m2 grond geldt een vraagprijs van ƒ250.000,Voor het totaal meldden zich op de gemeentelijke advertentie vier gegadigden. Maar het ging de gemeente slechts om één ge deelte, zodat zou kunnen worden ge steld dat daarvoor geen interesse was. Volgens makelaar Eelman zou wethou der Zuidewind hem hebben gesteund in de opvatting dat bij afwezigheid van een schriftelijk bod niet anders dan tot vrijgeven kon worden besloten. Het college: „Ons was echter gebleken dat een van de bieders voor het hele pand ook interesse had voor het ge deelte nummer 7, hoewel dit bod mon deling is gedaan en buiten de adverten tietermijn van veertien dagen". B. en W. voegen eraan toe dat de bedragen in de schriftelijke aanbiedingen niet in ver houding staan tot de vraagprijs en dat de taxatie door het gemeentelijke grond bedrijf enorm veel lager is uitgevallen Gezoc dan de vraagprijs van de eigenares >or gre Mede gezien het feit dat de elekti teitsaanleg zowat een ton zou kos "j^gel vinden B. en W. dat de dames de p erzeke kennelijk zo hoog hebben gesteld on qbaN voorkomen dat het geheel voor pen wach nente bewoning zou kunnen wor verkocht. Als reaktie op het beroepsschrift gen B. en W. dat het geven van toestJ ming om beide delen vrij te geven lang deze bezit blijven van de huid eigenaressen, bedoeld was om tegem te komen aan de bijzondere situatie hier geldt, aldus zou worden voorkon dat het gebouw na eigendomsoverdra (bijv. door overlijden) blijvend aan woningvoorraad zou worden onttrokk Het college gelooft niet dat de bere heid om te onderhandelen over de v koop van nummer 7 werkelijk aanwe is geweest. B. en W. komen in hun pré-advies a de gemeenteraad tot de konklusie een aantal door de klaagsters aanj [2 voerde argumenten inderdaad niet k worden bestreden. Het is inderdaad vraag of het argument van leefbaarht van de gemeente hier mag gelden, c al omdat B. en W. feitelijk wel met vr geven akkoord zijn gegaan, zij het one voorwaarde dat de dames eigenaress "-|j zouden blijven Maar het onleefba worden voor een woonomgeving oi staat niet van de ene dag op de ande het is een sluipend proces. Uiterste v<x zichtigheid moet worden betracht om voorkomen dat men na een aantal jan tegen een groot aantal vrijgegeven w ningen aankijkt waar niets meer aan doen is Uaup luidsp Het college vindt dat als de vraagprr r voor het object reëel was gcweest( m1 in achtneming van de bouwkundij ^vv kwaliteit, de kosten die moeten wordt f>enlr gemaakt en de beperkte uitbreiding roor mogelijkheden) dan had zich gezit aarbi de ideale ligging zeker een koper g meld die er permanent wilde gaan wt£fiëel nen. Het een en ander afwegende wor: 'an c de raad geadviseerd het beroepsschri <ec* ongegrond te verklaren. 'if Jriev Politie (02220) 2644 Brandweer (02220) 2066 Ambulance (in geval van onge lukken met betekenend lichame lijk letsel) (02220) 2011. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3, elke regel meer ƒ1, Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Voor Texe laartjes op rekening wor den ƒ2,50 adm.kosten be rekend. Onder adres te bevragen (niet eerder dan 11 uur in de boekhandel) en onder nummer ƒ1,50 meer. Alles inclusief 4°/o BTW. Nou P. nog één nachtje slapen. (02220) 9328 CDA. Gevraagd oude tafels en stoelen voor 't Asiel. Tel. 2637 De opvoering van het toneelstuk „Schip op j strand" op vrijdag 4 I febr. door de Duinkan- j ters te De Koog, gaat we gens onvoldoende be langstelling niet door. Het bestuur Nu: camouflagepetten in de Twee Paardjes Te koop bankstel en elektr. spinnewiel. M. Dijker, De Schans, tel. 2773 Van 5 tot 7, GRAATIS. P. Op veler verzoek weer Jachtschotel in 't Jagers- huur voor ƒ12,50 Jachtschotel ƒ12,50 't Jagershuus Te koop aangeb. VW 1600 TL met licht schade Tel. (02228) 452 Een warme jas uit de 2 2 buitenkansjes 1-persoons ledikant van ƒ159,50. Nu ƒ99,00. 1-persoons ledikant van ƒ175,—. Nu: ƒ115,—. Vrijdagavond gaat de Slock weer open. Ik ben er ook. P. Donald is aan komen i/liegen. Torenrestaurant, (02222) 283 Wisten jullie het al, ze hebben 't toch gedaan Te koop Interno 2- traps oliekachel met 200 1. vat en bokje; 2 Rimo kinderautogordels vanaf 2 jaar; 1 elektr. wiege- deken merk Erik. L. J. Witte, Schilderend 67, tel. 3027 Te koop een broodkast -f- gaskachel (buta) voor in keuken, zomerhuis of caravans, z.g.a.n. en hon- demand. Beatrixlaan 140, Den Burg 15 FEBRUARI Te koop deel babv- uitzet, kinderwagenzitje en oliekachel. Tel. (02220) 4033 Wat? Nou in Alkmaar stiekum natuurlijk. Ja, en dat ondanks al die waar- schuwingen?—- Wel bier, geen plezier met de marinier als por tier De Vader zelf heeft u lief, omdat gij Mij lief hebt 1 zegt Jezus Kinderbijbelclub elke maandag 4 uur. Tante Paula, Warmoesstr 42 Weekendmenu: Sr. Paardjes is nog steeds soepi cotelet, koffie ƒ13,75 m 'ns? Te koop mooie sport,ie ve KTM brommer versn.), zeer goed ondert ƒ900,Warmoesstr. 5( tel. 3584 Te koop 2 CV 6, au§ 1972 ƒ2000,—. 't Buurtj- 13, tel. (02220) 2534 - 't Kaasschuurtje, Ko- en gerstraat 11, Den Burg Deze week V* kg jonj belegen Goudse ƒ4,45. ?75_ y Hebt U Uw gasten a! geadviseerd een strand huisje aan Paal 17 te hu ren? H. Nowak, tel (02228) 381 of Postbus 50ftial Den Burg der c1 Weggelopen in Dt Waal onze kater Diekie zwart/wit gevlekt. Over dag 3041 mevr. Bootsma, 's avonds 3740 Te koop VW 1300, bouwjaar '67, prijs ƒ500, Tel. (02223) 333 Te koop gevr. Texelse Geslachten, Deel I. K Koorn, Jac. Catslaan 7, Driehuis (Velsen), tel. (02550) 14786 „DE LINDEBOOM" TEXEL" Churchill is van ge slacht veranderd en is de sigaar Te koop Toyota Celica, 5 versn., nov. '74; Peu geot 204, van sept. '70. Tel. (02228) 262 Mede dank zij u is Jan Terlouw teruggehaald Meer dan 250 handteke- ningen op Texel - D '66 Voor regenkleding. Weikoop. geen overbodige met dit weer luxe De laatste rolletjes. 0 Voor hen, die konden wachten, die gaan verhu ren en/of nog wat willen behangen! Let op, dolle pret! AL ONS BEHANG MOET WEG! Kom bin nen en doe eens een bod. Het kan zo gek niet gaan of uw bod staat ons waarschijnlijk aan Zo lang de voorraad strekt Artima, Gravenstraat - Torenrestaurant, (02222) 283 tel. Kom je ook op de ope- Mooie schoolbankjes inol. stoeltjes, slechts ƒ10,Dumpstore De Nederlanden, Voorburg gracht 285, Noordschar- woude, (02260) 2171 - Winterconcert „Excel sior" zaterdag 12 febr. 's avonds 8 uur. Dorps huis Oosterend Februari-voordeel Eetkamertafel 4- 4 stoe len van ƒ402,50. Nu ƒ265,- Eénmalige aanbieding! Artima - Garvenstraat Allebei slechts éénmaal, dus alleen voor de „snel ste vogels. Artima, Gra venstraat Vanaf heden richten wij ons meer op antieke meubelen. De 2 Paardjes. Staatsloten afhalen op nmg van de Slock met 7 8 en 9 febr. bij j. Kal. 7r\ n mnnto nienurp nrrtPlf - verboer-Westdorp, Oude- schild, tel. 3224 zo'n mooie nieuwe broek van Gelein? P Te koop aangeb. z.g.a.n. Oma-jurken, slechts 1 maal gedragen. De Mal- lemolen, Molenstr. 21 - div Laj tel. Ko, bri Esl 1 pei kei Wj AEG boormachine, 400 w. kost ƒ359,de bij- passende zaagmachine is Garage Dros b.v., Eier- Te koop Renault 5 TL Renault 8 Renault 12 TL stationcar Renault 16 L Renault 16 LX dan gratis huis bij Electro- Te koop gevraagd kin derautozitje. Vloedlijn 48, tel. (02220) 3914 Verloren een gouden armband. Tegen beloning terug te bezorgen bij v.d. Schans, R P. Keijserstr. 3, Den Burg Het is niet in Loon op Sant, maar in het Toren- restaurant. (02222) 283 Wegens overcompleet grote bollen gekleurde wol. Te bevr. De Malle molen, Molenstr. 21 land, tel. (02225) 233 Te koop Jawa motor fiets, 350 cc., 6.000 km, 1 jaar oud. Tel. (02225) 233 Wegens overcompleet te koop Kip caravan 4- persoons, met grote voor tent en complete inven taris, Bedfort camping wagen, compleet inge richt, laadverm. 1055 kg. Tel. (02225) 233 7 februari staatsloten afhalen, van 9.00-12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur A. J. Huisman

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2