't Buurtje beklaagt zich weer over stank P Bakker: Zwaar overdreven! ,,'t Lant van Texsel" verkrijgbaar bij alle boekhandelaren Goed winterseizoen voor bridgers Tentoonstelling oude kaarten in Raadhuis Koffieconcert niet door gaat ,.P1RK" houdt studiedag op Texel Fiets vernield VERVOLG VAN PAG. 1 Schoolbegeleiding Getuige een brief van de bewoners van het Oudeschilder Buurtje aan Ge deputeerde Staten van Noordholland blijkt de nabijgelegen rioolzuiverings installatie nog steeds niet tot ieders tevredenheid te functioneren. Zoals bekend werd deze installatie vorige zomer in gebruik genomen en kwamen begin september tijdens de hoorzitting in het kader van de hinderwetproce dure nogal wat klachten ter tafel. De nu verstuurde brief werd onderte kend door vrijwel alle bewoners van het Buurtje en het nabijgelegen gedeelte van de De Houtmanstraat en de De Ruy- terstraat. Er wordt gezegd dat ondanks de beloften van het Hoogheemraad schap Uitwaterende Sluizen in Kenne- merland en Westfriesland te Edam (waaronder de installatie ressorteert) tot op heden weinig verbeteringen gereali seerd zijn. Het geheel valt uiteen in een viertal punten. De ondertekenaars vinden dat het van de rioolzuiveringsinstallatie af komstige water niet aan de normen van het rapport van het Hoogheemraadschap voldoet. Men beklaagt zich verder over het feit dat het in de Skilsloot geloosde afvalwater momenteel een zodanige vervuiling veroorzaakt, dat de sloot over een grote afstand volledig aan het dicht slibben is en stank verspreidt. Na ge constateerd te hebben dat er nu in het water geen leven meer is waar te ne men vinden de omwonenden dat de hui dige vervuiling gevaar voor hun ge zondheid kan opleveren. De ondergetekenden van de brief aan GS vertrouwen er tenslotte op dat Haar lem geen vergunning verleent voordat het geloosde water voldoet aan de ge wenste normen. Overdreven? Gevraagd naar zijn reaktie op de klachten verklaarde bedrijfsvoerder P. Bakker uit Oosterend (op Texel de ver antwoordelijke man voor het functione ren van de rioolzuiveringsinstallaties) dat het hem allemaal „zwaar overdre ven" voorkomt. Volgens Bakker voldoet het water wel degelijk aan de eisen die door het Hoogheemraadschap worden gesteld. De normen zijn volgens hem door de buurtbewoners anders geïnter preteerd dan door het Laboratorium van Uitwaterende Sluizen in Edam en TNO Het boek „'t Lant van Texsel" waar van de tweede druk op 16 maart ver schijnt kan bij de boekhandels worden gereserveerd en dus niet alleen bij de oiitgever, zoals in de vorige krant was vermeld. Ook met de Texelse bridgevereniging is het dit winterseizoen erg goed gegaan. De competitie nadert haar einde. Er werd tijdens de wintermaanden een aantal bevriende clubs ontvangen en in het afgelopen weekend brachten 9 pa ren een tegenbezoek aan de bridgeclub „De Kaag". Met de laatste wedstrijd op 21 maart voor de boeg begint de eindstand dui delijke vormen aan te nemen. Op dit moment staan in de A-lijn de paren Blonk-Veenema en het echtpaar Hoo- gerheide aan kop. In de B-lijn zijn dit de paren Bos-Van Sambeek en het echtpaar Beemsterboer. Aan de districts-parencompetitie in Bergen werd dit jaar deelgenomen door de paren Blonk-Veenema in de le klasse en door de paren Van Sambeek-Blonk jr. en mevrouw Geus-Van Lenten welke laatste 2 paren dik boven de 50°/o ge speeld hebben maar toch niet in de prij zen vielen. Tegenbezoek Afgelopen weekend werd met 9 paren een tegenbezoek gebracht aan de brid geclub „De Kaag". Er werd daar de viertallen-duplicaat gespeeld om de zui verste uitslag te verkrijgen van club te gen club. Texel won deze ontmoeting met glans. De hoogstgeplaatste paren waren de dames De Laat-Daalder, de dames Bakker-Zevenhoven en de heren Bakker-Zevenhoven. Ruitenboe»" Op maandag 28 maart wordt voor de 18e maal de aktie „Ruitenboer" georga niseerd. Dit is de grootste landelijke wedstrijd van de N.B.B wat wel blijkt uit het aantal deelnemers in 1976: nl. ruim 8.000 bridgers uit een 200 vereni gingen. Het betekent dè gelegenheid om minder sterke bridgers eens kennis te laten maken met een attractief lan delijk toernooi. De kosten hiervoor zijn ƒ7,per paar, en men kan zich even tueel opgeven bij mevrouw Zevenhoven, Schilderweg 169, Den Burg, telefoon (02220) 2964. uit Delft. „Na de klachten die op de hoorzitting naar voren kwamen zijn de hoogste instanties van Uitwaterende Sluizen met het geval bezig geweest. Het is nu zo goed mogelijk opgelost maar je kunt nu eenmaal geen ijzer met handen breken. Als zelfs Dr. Ir. Pasveer van TNO (ontwerper van dit type zuivering) geen totale oplossing voor de resterende geringe overlast weet, kunnen de uit voerders ook niet verder". Klein gedeelte Bakker heeft niet de indruk dat de vervuilde sloot langs het Skillepaadje een ondragelijke stank oplevert Deze vervuiling gaat ook hem aan het hart en de sloot zal zo snel mogelijk (uiter lijk tijdens de nazomer) schoongemaakt worden. Volgens hem betreft het echter maar een klein gedeelte dat vervuild is. Volgens Bakker is er in het geheel geen sprake van gevaar voor de gezondheid omdat in de sloot alleen gezuiverd af valwater zit, gecombineerd met slib zon der organische stoffen (gemineraliseerd slib). Naar zijn mening kan er daarom ook geen sprake zijn van stank omdat alles wat onder water zit afgesloten is van de lucht. Het punt waarin wordt gewezen op het ontbreken van leven in de sloot vindt hij een lachtertje. „Het is waar dat er nu geen vis in zit, maar die zat er vroeger ook niet in". De bedrijfsvoerder van de zuiverings installatie wil niet ontkennen dat er nog steeds problemen zijn. Hij vindt ze ech ter te gering om over te praten. Reëel De vorig jaar aangekaarte problemen waren volgens P. Bakker heel reëel en daar is toen ook veel aan gedaan. Ge bleken is echter dat de overlast per sé niet ligt aan de zuivering van het afval water. „Het was het scheiden van de slibvlokken en het water wat problemen gaf maar dat hebben we nu weer in de hand". Van 4 tot en met 15 april zal antiek handelaar Hans van der Klift in het raadhuis een expositie hebben onder het motto „Texel in de kaart gekeken". Gelegenheid tot voorbezichtiging bestaat zaterdag 2 april van 14 30 - 16.30 uur. Er zullen ongeveer tachtig werken worden getoond, bestaande uit le. Oude kaarten, bijv een paskaartje van Willem Jansz. Bleau (1571 - 1638), uit „De Zeespiegel", een zeeatlas uitge geven in 1623. 2e. Kopergravures, etsen, houtsneden, litho's en staalgravures met o.a. een prent van „Het Stranden der Kaag van Schipper Klaas Ringels" door M. de Sal- lieth (1749 - 1971). Er wordt hoofdzakelijk aandacht be steed aan Texel, Den Helder en de Noordkop. De tentoongestelde werken zijn allen ouder dan 100 jaar. Wegens ziekte van Frans van Bergen gaat het koffieconcert in de Helderse schouwburg niet door. De commissies die zich in de provincie Noordholland bezig houden met kerke lijk recreatiewerk, zijn verenigd in de Provinciale Interkerkelijke Recreatie Kommissie (afgekort: PIRK). Voorzitter is de vorig jaar naar Mcdemblik ver trokken pastor P. J. A. Loos, secretaris is ds. Hoekstra uit Den Hoorn. De voor naamste taken van de PIRK zijn het be vorderen van contacten tussen de plaat selijke recreatiecommissies en het ver schaffen van informatie op het gebied van de kerkelijke recreatie. De PIRK probeert dit onder meer te bereiken door het beleggen van een jaarlijkse studiedag. Deze studiedag wordt dit maal op Texel gehouden, en wel op zaterdag 12 maart in „De Schuil hut" te De Koog. Iedereen die geïnteresseerd is m het recreatiewerk in het algemeen en het kerkelijk recreatiewerk in het bijzonder is hierbij welkom. De aan deze dag ver bonden kosten bedragen ƒ5,per per soon, inclusief lunch. Deelnemers wor den verzocht zich van te voren op te ge ven bij de secretaris, ds. Hoekstra, He renstraat 37 te Den Hoorn, telefoon (02226) 277. In het ochtendprogramma zal de op Texel niet onbekende J. Stam, bedrijfs- aalmoezenier bij de Hoogovens, een in leiding houden over „Arbeid en vrije tijd", 's Middags komen „Vragen uit de praktijk" aan de orde. Deze studiedag start om 10.15 uur, terwijl de sluiting plaats zal vinden om 15.00 uur. DE COCKSDORP Ruzie tussen een groepje voetballende jongens was er woensdagmiddag de oorzaak van dat de fiets van Wiebe Douma uit De Cocks- dorp het moest ontgelden. De hele voor vork werd uit elkaar getrokken en het voertuig liep voor minstens ƒ125, schade op. De politie is op de hoogte ge steld. staten te zijner tijd sneller zal afkomen waardoor de schoolbegeleidingsdienst sneller het benodigde nieuwe personeel zal kunnen aantrekken. De wethouders Nauta en Zuidewind vonden dat niet juist en wilden tot mei-juni wachten om de SBD niet de indruk te geven dat het met de Texelse bijdrage „wel goed zit". Die laatste visie werd door de ge meenteraad blijkbaar niet gedeeld, want alleen Jan van Asselt stemde met Zui dewind en Nauta tegen. Kritisch toezien Niet iedereen is volkomen gerust over het functioneren van de schoolbegelei dingsdienst. Ate Rienstra vroeg zich af of men het besluit niet beter had kun nen uitstellen in afwachtmg van de en quête die onder de schoolhoofden inzake de schoolbegeleiding wordt gehouden. Hoe de onderwijzers tegenover het werk van de SBD staan is nog een open vraag. Het is niet uitgesloten dat er sprake zou kunnen zijn van „dirigeren" inplaats van begeleiden. Enige verontrusting had een advertentie van een school voor voortgezet onderwijs gewekt die bij het toelaten van leerlingen niet alleen het advies van het hoofd van de basisschool had gevraagd maar ook een advies van de schoolbegeleidingsdienst. Rienstra vond dat het schoolhoofd in dergelijke zaken de enige verantwoordelijke man moet zijn. Ook Fridt Blanken riep op de vinger aan de pols te houden en kritisch toe te zien. Hij liet zich ongunstig uit over de veelbesproken schooltoets waaruit een ongewenste en onwettige voorselectie zou voortkomen en waarbij kinderen zouden worden opgedreven naar pres taties. Om die reden hebben de scholen in Haarlem en Amsterdam de toets af geschaft. Blankens voorstel om in deze nauw contact te houden met de buurge meenten die bij dezelfde SBD zijn aan gesloten werd ondersteund door wet houder Westdorp. Deze herinnerde er ook aan dat aan het raadsbesluit geen uitvoering wordt gegeven voordat alle gewenste duidelijkheid er is. De school raad is van mening dat de SBD goed werk doet. Daan Schilling drong aan op een indi viduele rapportering door elke school over het werk van de begeleidingsdienst, dus geen samengevatte mening van alle hoofden. Taxiprijzen De raad verklaarde zonder stemmmg het beroep ongegrond dat door de firma Kikkert in De Koog was aangetekend tegen de taxi tarieven zoals deze door B. en W. zijn vastgesteld in het kader van de gemeentelijke taxiverordening. De bezwaren van Kikkert richtten zich naast het feit dat de vastgestelde mini mum- en maximumtarieven als betutte ling van de ondernemer worden gezien tegen de hoogte van het maximum- tarief: 70 cent per kilometer. Kikkert vindt dat te weinig en is van mening dat het bedrijf zo niet op verantwoorde wijze kan worden uitgeoefend. Uit een overgelegde kostprijsberekening bleek dat Kikkert minstens 95 cent per kilo meter moet hebben. Het college was echter van mening dat een dergelijke kostenopzet per bedrijf kan verschillen. Bij een prijsstelling ten behoeve van vijf taxibedrijven is het maken van een uni forme kostenopzet een ondoenlijke zaak. Het college had de tarieven vastgesteld op basis van de hoogste en laagste ta rieven zoals de verschillende bedrijven die vorig jaar berekenden, plus 6% krachtens de prij zenbeschikking. Kik kert meent daaraan niet genoeg te heb ben, maar de door hem gewenste 95 cent druist dus niet alleen in tegen de gemeentelijke vastgestelde tarieven maar ook tegen de prij zenbeschikking. Alleen als Kikkert ontheffing krijgt van de prij zenbeschikking (waarvoor hij zich tot economische zaken moet wen den) zou de zaak opnieuw bekeken kunnen worden. De andere taxibedrij ven hebben geen pogingen gedaan een dergelijke ontheffing te krijgen zodat het college ooncludeerde dat het moge lijk moet zijn om voor 70 cent te rij den. Teveel taxi's? J. C. Dros voelde wel iets voor een ho ger tarief. Henk Beumkes veronderstel de dat Kikkert voor 70 cent niet kan rijden omdat hij te weinig kilometers maakt, wat er op wijst dat er op Texel teveel taxies zijn. Wethouder Nauta: „In de winter misschien teveel, maar in de zomer te weinig. In de Texelse situatie is een zekere overcapaciteit noodzake lijk". Voor Cor Ellen stond het echter als een paal boven water dat er teveel taxi vergunningen zijn uitgereikt. Kikkert nam zijn taxi's over van bedrijven die haast niets te doen hadden. Deze ver gunningen hadden uit de roulatie ge nomen moeten worden, want nu blijkt dat Kikkert ook noodlijdend is. Ellen vond de overmaat aan taxi's bovendien gevaarlijk. De concurrentiestrijd is fel, wat leidt tot zeer hard rijden om maar zoveel mogelijk ritjes te kunnen maken. Nauta meende echter dat dit bedrag het gevolg van de onderlinge slechte ver houding. Het laatste woord over de taxi perikelen is nog niet gezegd. Er komt binnenkort een gesprek en Ellen mocht door wel bij zijn. TEXELAARTJES Minimaal (3 regels) ƒ3,15, elke regel meer ƒ1,05. Texelaartjes dienen bij vooruitbetaling te wor den voldaan. Voor Texe laartjes op rekening wor den ƒ2,50 adm.kosten be rekend. Te koop salontafel met daaronder krantenbak 45,kinderwagen met hoge kap 75,straal- kachel ƒ20,Trompstr. 30, tel. 2172 Deze week in het Kaas schuurtje, Kogerstraat 11 Bij aankoop van 1 kilo Goudse kaas: 10 eieren voor ƒ1,95 Te koop 1 toonbank ge koeld; 2 automaten, siga retten, snoep. Tel. (02228) 356 - 591 Meubelen kopen? Eerst kijken wat antiek kost Dat is waardevast. De 2 Paardjes NU met ruime keus Wij rijden dinsdag a.s. gas met de merken Shell, Calpam en Esso. Verh.bedrijf Bruining, Brink 6, De Koog, tel (02228) 333 Te koop i.p.st.z. brom mer Casal K 190, 8000 km ƒ525,1 aardgas kachel 9000 cal. ƒ300, Schilderend 109, tel. (02220) 2429 Te koop bergmeubel. Telefoon (02220) 3107 Te koop bergmeubel, salontafel, diepvries en koelkast. Wagemakerstr. 36, tel. 3834 Te koop aangeb. 1 kin derbox; 1 kinderledi- kantje; 1 kleuterbed. Beatrixln. 27 (02220) 2337 Maar wèl getrouw is de Heere, die u sterken zal en bewaren voor de boze Te koop jongensfiets 6 tot 8 jaar en koffiezet apparaat. Keesomlaan 4, Den Burg Te koop 350 kilo kriel. Kikkertstraat 56, De Cocksdoip Te koop Ford Taunus GXL 2000. Gasthuisstr 19. Bereikbaar tussen 17 en 19 uur Voor het slijpen van za gen, ook Widia zagen, kunt u naar Houthandel A. v.d. Vis B.V. De Wieringer fotogra fen maken bruidsreporta ges in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. foto Boersen en Zonen, Hippo- lytushoef, telefoon (02279) 1482 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl-, tel. (02230) 13252 Alle soorten van (TOP)- LENINGEN met en zon der onderpand. Agent schap Rijkspostspaarbank hypotheken. Jan Dekker, Assurantiën Bemhard- laan 89. (02220) 2833 Te koop gevr. oude sloep o.i.d. voor waldienst Kinderboerderij „De Mient", tel. (02226) 296 Wie heeft mijn witte vest met rits, mt. 38 Tjakkerstraat 5, tel. 3503 Te koop Kadett '68, t.e.a.b. Trompstraat 39, Oudeschild Te koop wereldontvan ger, 12 banden, met S.S.B. ƒ400,—. Tel. 3009 Te koop Etna aardgas kachel 9200 cal. ƒ250,— en witte Etna aardgas- keukenkachel, 22 cm breed ƒ150,Elemert 14, tel. 3221 Banden vanaf ƒ10, trekhaken vanaf ƒ35, Dumpstore De Nederlan den, Voorburggracht 285, Nrd. Scharwoude De Bolder, Wezenland no. 1, Den Burg, telefoon (02220) 3141. Wij kunnen voor u tegen aantrekke lijke prijzen de hieronder genoemde werkzaamhe den verzorgen: het bekleden van meu belen (antiek, klassiek en modem) alsmede het op maat maken van buiten zonwering, (Markiezen). 0 de reparatie van uw tuinmeubelen, tenten, windschermen, zodat u in het komende voorjaar hierover direkt kunt be schikken. 0 het opnieuw bekleden van autokussens of repa ratie hiervan. 0 machinale /ïoutbewer- king. 0 zagen slijpen. 0 inbinden van boeken en tijdschriften, inlijsten van platen, schilderstuk ken, borduurwerk, diplo ma's enz. Wij zijn u gaarne van dienst en doen u vrijblij vend, indien gewenst, schriftelijk prijsopgave U weet het toch? Mor gen zaterdagavond, 12 maart U.D.I.-uitvoe- ring in hotel „Texel". Bal na Te koop trouwjurk, mt. 38. Niet gedragen op Texel. Tel. (02222) 402 Verhuisd. Hierbij groe ten wij alle vrienden en bekenden, daar wij zijn verhuisd van Ada van Hollandstraat 13, naar Pharus 119, Zaandam. Fam. Heijnen Te koop Morris Glider, bj. '71. kmst. 70.000. Na 7 uur te bevr. A. Peter zen, Achterom 2, Den Burg Groene flight jacks, NU in de 2 Paardjes Te koop zw. skai bank stel i.pr.st. 2 luidspre kerboxen 25 W. Buis, W. v. Beierenstr. 7, tel. 3717 Een rekening-courant van de RABOBANK is een uitkomst Te koop aangeb. 1 bil jart, 1 jukebox, barkruk ken, 1 barkoeling, 8 stoe- len. Te bevr. (02228) 755 Te koop 2 zeer oude piano's. Loodsmansduin, Den Hoorn, tel. (02226) 360 Rijzadel voor paard ruilen voor ponyzadel, of te koop. (02220) 3109 Te koop gevr. baby- foon. Tel. (02226) 497 - Te koop 4 mod. eiken stoelen z.g.a.n., uit. pr. 300,—. Tel. 3792 Te koop mooi massief dressoir 2x 0,55 m ƒ175, Tel. (02220) 3708 Voor radio en TV met gunstige financieringsmo gelijkheden naar HOTEX ?lectronica, Vloedlijn 36, Den Burg 02220-3398 (Piet Hoogerheide) Waadbroeken. Water- sportcentrum Duinker, Oudeschild Directe import van Oosterse tapijten en arti kelen, katoenen en zijden dameskleding, blouses, maxirokken, kaftans etc., handbeschilderde sche merlampen van kamelen- huid, sieraden, leren jas sen, tassen, sandalen, houtwerk, koper tegen scherp concurr. prijzen. Contact Mairaj Trading Agency, Haarlemmerstr. 66, A'dam-C., tel. 020- 248310 Torenrestaurant net iets beter. (02222) 283 - Taxi (02220) 2000 Martien van de Weteriml LAAGSTE TARIEF B Een goed tehuis gel zocht voor een rasechte! Golden Retriever, mei stamboom Wegens ver! trek naar buitenland. Teil (02228) 710. Prijs nadej overeen te komen Voor gazongraszaden. Weikoop Te koop kinderbox met dek 25,-; babybad ƒ15,-; raamventilator 25,-. Mw. Schoorl, Ruigedijk 25, De Koog Te koop meisjesfiets lft. 3-6 jaar, z.g.a.n.; en driewieler fietsje. Sandra Bakker, Hoornderweg 32, Den Hoorn, tel. (02226) 382 Te koop Renault 8, bwj. '68. Schoonoordsingel 35, tel. (02220) 4133, na 4 uur Te koop 4 antieke stoeltjes en salontafel. Wintergroen 24, tel. (02228) 596 Te koop kinderwagen en wieg. Warmoesstr. 32 Te koop prima koel kastje voor caravan. De Zes 5, tel. 3544 In 't Jagershuus voelt| U zicht thuus Te koop brede legkast! een ijskast, elektr. kook-| plaat, 3-pits gasstel, bankstellen, 2 fauteuils, l\ tafeltjes, ledikanten, 2| opklapbedden, waarvan met ombouw. Te bevr. Dk| Ruyterstr. 35 achter, na| 17.00 uur vlet >n wij [boort Ger [ij no jar Bl Auk Vrijdag en zaterdag val 16 uur op de Groene-I plaats warme gebakken! haring, filet en lekker-l bekjes, gerookte poon.L makreel, bokking en bra-l do's. Vishandel Mosk Kocky's kapsalon is ge-I opend 's woensdags t/m( zaterdags, de gehele dag f teuw Voor inbouw van auto-I gasinstallaties. Fa. Al Kievit Zn., Jonker-| straat Verhuizen! Opruimen!! Denkt u aan de rommel-1 tjesmarkt. Bel OosterendI (02223) 850 b.g.g. 605 Wij zijn wegens vakan tie gesloten van 14 t/m 18 maart. Daarna kunt U weer bellen voor een af spraak. Saunabad Texel, Keesomlaan 43, tel. 2403 Te koop gevr. kinder fietsje (4 jr.), liefst met zijwieltjes. Te koop: sa- lontafel. (02220) 3762 Te koop VW Variant 1967. Na 6 uur. Tel. 3440 Am. Looyer tapijt. Merktapijten tegen zeer voordelige prijzen. Kom eens kijken. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179, Den Burg Afvalcontainers, voor het afvoeren van puin, bouwafval, vuilnis, hout, e.d. Fa. Tatenhove. tel. (02220) 3809 Bruynzeel MONTA REKKEN. Meubelhuis Texel, Den Burg, H. Oos terhof, Molenstraat 2 Homelite kettingzagen, waterpompen en opslag maaiers Machinaal ket- tingsl jpen. F. P. Koom, Grenaweg 388, tel. 2931 In voorraad ruime sor tering hout, w.o. diverse soorten planken, balken en ribhout, diverse wand- schrootjes, plaatmateria len, w.o. watervast multi plex, spaanplaat en board, gipsplaten, steen wol, asbestgolfplaten, diverse betontegels en bielzen en stopzand enz. Barhorst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. (02220) 2684 of 3055 Hebt U Uw gasten geadviseerd een strand-1 huisje aan Paal 17 te hu-I ren? H. Nowak, tel. (02228) 381 of Postbus 50, Den Burg Voor alle soorten GAS.I P. le Noble, Thijsselaan| 104, telefoon 3276 Lan tij 1 ie li ïver >or [aak Electron. metaaldetek-| tors voor SCHATZOE-I KERS. Vraag brochure, f Postbus 573 - Voorburg, I tel. 070-867240 Te koop 2V2-pits buta-l gasstel; butagaskachel; sproeier voor groot ga-1 zon; 3-delig kapokbed. Emmalaan 12 Kamer te huur met! kookgeleg. J. G. Beers, f Weverstraat 28 Jongeman zoekt netl kosthuis of kamer. Brie-r ven onder no. 162 bur. v.d. blad Weekendmenu Toren-1 restaurant: tomatensoep, cotelet, gebakken aardap pelen, sla, ijscoupe 17 50.1 (02222) 283 Caravancentrum Texel. I Nieuwe Rinel, AMS, I Roadmaster stacaravans, I 1, 2 sl.k. of met badkamer Diverse occasions in toer- wagens. Fam. Jimmink, I Kogerweg 139, Den Burg, tel. (02220) 3163 Te koop bandrecorder I 3-band, stereo microfoon f en stereo koptelefoon. Br. onder no. 163 bur. Tex. Crt. Caravancentrum „Texel" I Voor een nieuwe of 2de I hands sta-caravan. Uit voorraad leverbaar: Ri nel, AMS, Roadmaster, met 1, 2 slaapk. of bad kamer. Div. toerwagens vanaf ƒ750,Kogerweg 138, tel. (02220) 3163 - pijl Voor vogelkooien. Weikoop Iedere zaterdag boot show. Watersportcentrum Duinker, Oudeschild Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, I Den Burg, telef. (02220) 3320 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 De slachtplaats Texel wil gaarne uitbreiding van de adressenlijst voor liefhebbers van schape en/of lamsvlees. Ieder die interesse heeft, kan zich deze week telefonisch op geven tussen 17.00 en 18.00 uur. Telef. (02220) 2182 12 maart muzikale avond in de Kaaps-Nol te De Koog Te koop 1 propaangas- geyser; 1 wastafel met rhengkraan; 1 stenen douchebak 90x90; 1 toilet Alles 1 jaar gebruikt; 2 voorzetramen 1,10x2,15; diverse ramen geschikt voor broeiramen. J. van Heerwaarden, Axel, De Cocksdorp, tel. 02222-385 Tussen duin en strand ligt het Torenrestaurant. (02222) 283 Woningruil huurhuis te Zwanenburg, 7 km van Amsterdam. Indeling: keuken, kamer, gang, wc; boven:- 3 sl.kamers, bad kamer, schuur. Prijs: ƒ168,per maand en ge vraagd huurhuis te Ou deschild of Den Burg. Tel. (02907) 4003. Kleine bastaardteef op 6 maart op Westerslag weggelopen. Kleur beige/ grijs, gladharig, leren halsband. Opgave bij het Dierenasiel of de Politie in Den Burg

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2