il weekend voor Texels voetbal spet? „VADERS TWEEDE VROUW programma Strends-end blijft koploper FEUILLETON: PROGNOSES Muzikale avond in Kaaps-Nol Volleybalprogramma Eilandcompetitie volleybal Schaakclub „En Passant" jj Derde blad Texelse Courant, vrijdag 11 maart 1977 PE Omdat zowel het eerste elftal van S.V. Texel als de A-teams van S.V. De Koog en S.V. Oosterend voor a.s. zon dag vrij hebben gekregen blijft er niet veel interessants over om op voetbal- gebied dit weekend op Texel te zien. Texelse Boys, ZDH en Cocksdorp spe len aan de overkant en alleen het eer ste zaterdagteam van SVO heeft een thuiswedstrijd. Texelse Boys 1 gaat zondag op bezoek bij ASV '55 (Venhuizen) en men zal er hard tegenaan moeten om revanche te nemen na de misstap tegen deze ploeg eerder deze competitie. De Boys kunnen bovendien best een paar puntjes gebrui ken want zo denderend staan deze nieu welingen in de tweede klasse er ook weer niet voor. De wedstrijd tussen Cocksdorp en Apollo '68 wordt op het terrein van Hensbroek gespeeld. Van deze ploeg won SVC op eigen veld met 21. Er moet daarom ook nu een gunstig resul taat uit de bus kunnen komen. Vooral ook omdat het spel van Cocksdorp 1 de laatste weken aanmerkelijk beter is dan in een eerder stadium van de competi tie. Het enige zwakke punt is echter de afronding van goed opgezette aanvallen. Het Hoornder ZDH krijgt het zondag in ieder geval minder moeilijk dan tij dens het treffen met Graftdijk dat de Zwaluwen met 15 in het gras liet bij ten Oudendijk moet als ongeveer even sterk als ZDH worden gekwalificeerd. Een gelijk spel zou daarom wel op zijn plaats zijn. De Koog heeft zondag vrij maar mis schien wordt er op het terrein aan de Boodtlaan een vriendschappelijke wed strijd gespeeld. Zaterdagelftallen SVO-zaterdag ontvangt het eveneens in de middenmoot opererende Andijk. In deze wedstrijd moet het terreinvoor deel beslissend kunnen zijn, dus een kleine zege zit er wel in. De wedstrijd begint om half drie. Het tweede elftal begint (ook om half dne) thuis tegen Wieringermeer 6. De Oosterenders moeten, als de ranglijst als maatstaf wordt genomen, tot een over winning in staat worden geacht. Dameselftallen Beide dameselftallen van Texelse Boys komen dit weekend in aktie. Het eerste ontvangt om half een WW (Wervers- hoof) en het tweede speelt om half drie tegen de dames van Alkmaarse Boys. Het eerste heeft het een stuk eenvoudi ger dan het tweede maar toch zijn er voor beide Texelse teams volop winst kansen. Lagere elftallen Texel 2 gaat zondag uit naar SRC 3 (Schagen), dat op eigen terrein altijd een erg lastige tegenstander is. Er mag evenwel na de goede prestatie van af gelopen zondag tegen koploper Zee macht 2 (11) op een overwinning wor den gerekend. Het derde van S.V. Texel ontvangt Texelse Boys 2 en in dit geval kan het best maar een gelijk spel worden voor speld Misschien dat het terreinvoordeel enigszins meespeelt en er een kleine overwinning uitkomt. HRC 7 (Den Helder) vormt zondag de tegenstander van Texel 4. De wedstrijd aan de overkant van het Marsdiep werd vorig jaar met grote cijfers verloren. Hopelijk is het vierde nu niet meer zo kansloos als toen en weten ze er (mede door terrein voordeel) een gelijk spel uit te slepen. Het derde elftal van Texelse Boys gaat het zondag (uit) opnemen tegen Helder 6 en hier zijn veel reële kansen op een overwinning. Het vierde zal het tegen koploper Kaagvogels 5 misschien-te moeilijk krij gen. De ploeg speelt echter op eigen terrein en misschien stimuleert dat enigszins. Cocksdorp 2 gaat op bezoek bij JVC 4 en krijgt het in Julianadorp op zijn zachtst gezegd: moeilijk. Omdat ondanks zeer goed veldspel ZDH 2 maar een gering aantal winst punten heeft weten te verzamelen zijn er ook niet veel kansen tegen DWOW 2 waartegen de Hoomders op eigen ter rein aantreden. Misschien weet zondag zich een van de ZDH voorwaartsen zich als „afmaker" te ontpoppen en worden er wat goals gemaakt. Het derde van ZDH heeft nog minder kansen dan het tweede. Zij gaan naar koploper Zeemacht en kunnen hopelijk de schade beperkt houden. Oosterend 2 speelt zondag thuis tegen het vrij sterke WGW 4 (Den Helder). De uitwedstrijd werd destijds verloren. Een reden te meer dus om revanche te ne men en beide punten nu wel te verove ren. Het tweede heeft nog steeds een reëel uitzicht op het kampioenschap en misschien wordt deze wedstrijd een doorbraak. In Den Helder wordt het lang geen peuleschilletje voor SVO 3 wanneer het daar in het veld komt tegen Helder 5. Je kunt echter nooit weten wat het grilli ge derde ditmaal uit haalt. Junioren en pupillen De Texel junioren Al kunnen met volle inzet de uitwedstrijd tegen SRC A2 in winst omzetten. Junioren BI, B2, Cl en C2 ontvangen WGW BI, B2, Cl en C2. Misschien kunnen er een paar punt jes op Texel blijven. Jumoren C3 gaat naar Watervogels C3 en hier zit een re delijke kans m om de punten te verove ren. Pupillen Al gaat naar Cocksdorp Al, een niet te onderschatten tegenstander. Pupillen A2, dat uit moet naar Texelse Boys Al, knjgt het ook al moeilijk. Pu pillen A3 wmt van A4. Pupillen BI moet van B3 kunnen winnen. Pupillen Cl heeft uit tegen Texelse Boys C2 de beste kansen op een overwinning. Pu pillen C3 moet het thuis opnemen tegen Texelse Boys Cl, een misschien wel te moeilijke opgave. Texelse Boys junioren Al en BI spe len op zondag; B2 op zaterdag. Junioren Al gaat uit naar Geelzwart A2. Na de misstap van afgelopen zaterdag kan het nu best tot goede resultaten komen. Ju nioren BI speelt uit naar ZAP BI en ho pelijk komen er nu eens een paar pun ten. Junioren B2 ontmoet in Den Helder Watervogels B2. Voor de mannen van Nico een kolfje naar hun hand en de punten zullen niet uitblijven. Junioren Cl is vrij. Pupillen Al wint van Texel A2 ter wijl pupillen A2 een vrije dag heeft. Pu pillen BI gaat uit naar De Koog BI en waarschijnlijk levert dit een gelijk spel op. Pupillen B2 speelt in Oosterend te gen SVO BI en dat zal wel te zwaar zijn. Pupillen Cl gaat met veel winst kansen naar Texel C3 en pupillen C2 speelt thuis tegen Texel Cl, wat te zwaar zal worden. De Cocksdorper C junioren spelen uit tegen Geelzwart C2. Een moeilijke op gave. Maar willen ze in de race om het kampioenschap blijven, dan dienen de punten weT mee naar Texel te komen. Bij ZDH gaat junioren A, dat zich te gen ZAP in Breezand goed herstelde, nu naar Anna Paulowna. Ze hebben nog steeds een kans op de bovenste plaats en er wordt dan ook verwacht dat zij de zege mee naar Den Hoorn nemen. Ju nioren C ontvangt het sterke Oosterend C, wat een zware kluif gaat worden. De A pupillen van De Koog krijgen het zaterdag weer erg moeilijk in de uitwedstrijd tegen Oosterend Al. Ver trek om 13.00 uur bij Capri. De B pupil len spelen om 15.00 uur thuis tegen Texelse Boys BI. Hier zit voor De Koog wel een kleine overwinning in. Pupillen Cl zijn vrij. Pupillen C2 (de reserves van Cl) speelt om 14.00 uur thuis vriend schappelijk tegen Texel C2. De junioren zijn vrij. De Al junioren van SVO zijn vrij ter wijl de BI junioren uit bij Oudesluis BI winst kunnen boeken. Ze worden naar de boot van 13.05 uur gebracht door P. Brouwer (Vivo), J. Waayer en B. Vla ming Pzn. De Cl junioren gaan bij ZDH Cl op bezoek en zij vertrekken om 14.00 uur vanaf Oosterend met P. Drijver, B. Trap en B. Bremer. De C2 junioren zijn vrij terwijl de pupillen, die spelen moe ten, allen thuis aantreden. ZATERDAG 12 MAART 1977: Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-Andijk, 14.30 uur O'end (Z) 2-W.Meer 6, 14.30 uur Junioren: SVAP '74 Al-ZDH Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Texel BI-WGW BI, 14.45 uur Texel B2-WGW B2, 14.45 uur Oudesluis Bl-O'end BI, 14.30 uur (vertrek boot 13 05 uur) W.Vogels B2-Tex. Boys B2, 14.30 u Texel Cl-WGW Cl, 13.30 uur Texel C2-WGW C2, 13.30 uur ZDH Cl-Oosterend Cl, 14.30 uur Geelzwart C2-C'dorp Cl, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) W.Vogels C3-Texel C3, 14 30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Pupillen: Afdeling A: Oosterend Al-De Koog Al, 13.30 u. Tex. Boys Al-Texel A2, 14.30 uur Cocksdorp Al-Texel Al, 15.00 uur Texel A4-Texel A3, 11.30 uur Afdeling B Oosterend Bl-Tex Boys B2, 13.30 u. De Koog Bl-Tex. Boys BI, 15.00 u. Texel B3-Texel BI, 11.30 uur Cocksdorp Bl-ZDH BI, 14.00 uur Afdeling C: Tex. Boys C2-Texel Cl, 13 30 uur Texel C3-Tex. Boys Cl, 12.30 uur Oosterend Cl-ZDH Cl, 12.00 uur ZONDAG 13 MAART 1977: Afdeling Noordholland: ASV '55-Texelse Boys, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Apollo '68-Cocksdorp, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) (vertrek boot 12.05 uur) SRC 3-Texel 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Texel 3-Tex. Boys 2, 14.30 uur Oosterend 2-WGW 4, 14.30 uur ZDH 2-DWOW 2, 14.30 uur JVC 4-Cocksdorp 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Helder 5-Oosterend 3, 14.30 uur Helder 6-Tex Boys 3, 14.30 uur Zeemacht 3-ZDH 3, 14.30 uur Texel 4-HRC 7, 14.30 uur Tex. Boys 4-Kaagvogels 5, 14.30 uur Junioren: SRC A2-Texel Al, 14.30 uur (vertrek boot 13 05 uur) G.Zwart Al-Tex. Boys Al, 14.30 u. (vertrek boot 13.05 uur) ZAP Bl-Tex. Boys BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Dames: Texelse Boys-WW, 12.30 uur Tex. Boys 2-Alkm. Boys 2, 14.30 uur SAMEN REIZEN: ZATERDAG 12 MAART 1977: Vertrek boot 13.05 uur van Texel: ZDH Al, O'end BI en C'dorp Cl. ZONDAG 13 MAART 1977: Vertrek boot 12 05 uur van Texel: Tex. Boys 1 en ZDH 1. Vertrek boot 13.05 uur van Texel: Texel 2, Texel Al en C'dorp 1. C'dorp 2, Tex. Boys BI en Tex. Boys Al Bij afkeuring terrein bus afbestellen, te lefoon (02240) 2421. DE KOOG Het koor „Advendo" te De Koog organiseert zaterdagavond 12 maart in „De Kaaps-nol" een muzikale avond, geheel verzorgd door plaatselijke ensembles. Naast „Advendo" zelf wordt meegewerkt door het jeugdkorps van het Kon. Texels Fanfare-DEK, een dans groep van de folklore, 'n dixielandgroep en het ensemble Fluitekruid. Begonnen wordt om 20.00 uur. De toegang is gra tis. Programma dinsdag 15 maart 1977: Veld A Heren le klasse: 9.10 u.: Fam. Witte-Molenkoog P. Duin 9.50 u.: Koffiebar 1-Leraath B. Staal Heren 3e klasse: 6 30 u.: Electrohuis-Vinkes Schoonm. W. Oskam 7.10 u.: Tevoko jun -De Rog Visch 7.50 u.: S. Bremer-Texelstroom n.v. Hans Witte 830 u.: Strendsend-Grooten Slock 2 K. Bremer Veld B: Heren 2e klasse: 8.30 u.: Tevoko Opduin-Jozefschool Casino 9.10 u.: Grooten Slock 1-Casino J. Joosten Dames le klasse: 6.30 u.: Lois-WGD Expert G. Witte 7.10 u.: Vopoda Schoorl-Fam. Witte G. Rüngs 7.50 u.: Gyvo 1-Grooten Slock L. Goënga Veld C: Dames 2e klasse: 6.30 u.: Strendsend-Sportshop N. de Hartog 7.10 u.: Dros' Bakkerij-De Rog 2 A. Trap 7.50 u.: Casino-Beerebar A. Ipenburg 8.30 u.: Smash 2-Tevoko A G. Rüngs 9.10 u.: Gyvo 2-Modehuis Beekman Mevr. Sogers kwamen tot goed volleybal en tot 10-10 ging het gelijk op. Toen wist Grooten Slock weer de zwakke plekken in de verdediging van Fam. Witte bloot te leggen. Een 15-12 setwinst was het re sultaat. Struikeling Gebrek aan een goede aanval deed outsider JKM tegen Koffiebar in zijn overwinningenreeks van de laatste we ken struikelen. Koffiebar kon daar en tegen, met zijn hoge en harde aanval, zijn matig verdedigen aardig maskéren. Zij behaalde de zege met de cijfers 15-7 en 15-5 waarmee de stand aan de kop als volgt is geworden: 1. Koffiebar 14 uit 5; 2. Molenkoog 14 uit 6 en 3. JKM 13 uit 7. Overwinningen waren er dinsdag avond voor Strendsend, Grooten Slock (d) en Koffiebar. Strendsend consoli deerde hiermee de koppositie in de der de klasse heren van de eilandcompetitie volleybal. Outsider JKM moest het af leggen tegen Koffiebar en de ontmoe ting die de dames van Fam. Witte had den met Grooten Slock eindigde in een 30 zege voor de laatste. De Rog werd door het zestal van Strendsend met 21 terug verwezen door van het begin af aan al sterker te opereren. De eerste set kreeg vooral door beter technisch spel van de Ooster enders de uitslag 15-9. Toch kwam De Rog in de tweede periode goed terug. De lengte in de aanval werd toen goed benut en hiertegen was Strendsend duidelijk niet bestand en werd met 4-15 weggespeeld. In de derde set bleken de teams toch aan elkaar gewaagd. Tot de veld wisseling ging het gelijk op. Maar dankzij vooral verdedigend goed spel wist Strendsend toen toch een 12-7 voorsprong op te bouwen. Goede opsla gen brachten De Rog bij 13-13 weer langszij. Beide teams deden wat ze kon den, en Strendsend kwam uiteindelijk als winnaar uit de bus: 16-14. Systeem In de eerste klasse van de dames won Fam. Witte de eerste set (naar later bleek geflatteerd) van Grooten Slock: 15-5. In de tweede set klopte het 3-1-2 systeem van Grooten Slock beter, zodat de prikballen van Fam. Witte niet zo effektief waren als in de eerste set. De verdediging van Fam. Witte bleek nu niet waterdicht en de Grooten Slock kwam met 11-2 voor. Fam. Witte haalde nog op tot 8-13, maar moest de set met 8-15 laten schieten. De derde set leverde een aardig schouwspel op, beide teams G. VAN ES OP VIERDE PLAATS In een op het scherp van de snede ge speelde wedstrijd vochten G. van Es en A. Terpstra op de wekelijkse clubavond een pittig robbertje schaak uit, waarin rond middernacht nog steeds geen teke ning was gekomen. Nadat Terpstra met een achterstand van 1 pion een remise- voorstel van de hand had gewezen was het tegen een uur tenslotte toch Van Es die de partij met fraaie combinaties af kon sluiten. Mooie partijen waren verder Hooger- heide-Kuip en die tussen W. de Bruin en J. Dros. De uitslagen waren als volgt: C. Witte-J. Witte 0—1 K. Kuip-J. Hoogerheide 01 M. Vittali-H. Goslinga 10 W. de Bruin-J. Dros 01 M. de Beurs-J. Witte 01 P. Bergman-C. Witte 01 G. van Es-A. Terpstra 10 Zaterdag speelt „En Passant" een thuiswedstrijd tegen Magnus 2 uit Scha gen. DOOR GERRIT FRANSSEN 17. Hij begon te lachen, terwijl hij wat melk overgoot in een pan. „Integendeel; het komt uitstekend van pas, want de grond is hier al gauw droog. Vooral als het een poos niet heeft geregend. Ver geet niet, dat we hier tamelijk hoog zit ten". Ze had er geen idee van hoe hoog. Ik heb van al die zaken geen verstand. Ben ik nu zo dom, omdat ik zoiets niet weet? Van die regen en de aardappelen? En van hoogten en laagten in ons land? Heb ik dat vroeger op school geleerd? Ik kan me er toch niks meer van herinneren. Eigenaardig. De man had al water opgezet. Het for nuis brandde lustig Toen Els klaar was met haar toilet, maakte ze brood klaar en schonk de koffie in, toen de man aan tafel ging zitten. Tijdens het ontbijt roeg Els aan de man: „Wat doe je ei genlijk zondags? Werk je dan ook of ga je ergens heen?" „Meestal doe ik allerlei kleine klus- sies, waar ik in de week niet toe kom. En verzorg de moestuin, een beetje wie den en zo. Bovendien is er teveel melk. vragen: ga je nooit naar de kerk, maar durfde het niet. Ik mag niet aan zijn pri vacy komen, want dat zou ik zelf even min toestaan. En omdat ze verder niets antwoordde vervolgde hij: „Nu jij er bent, doen we het zondags kalm aan. Er moet ergens in huis een schaakspel zijn. Maar je kunt misschien niet schaken?" De vrouw knikte. „Ja zeker". Ze had de stukken en het bord gezien in een kist op de schuurzolder en zei het tegen de man. „Ik haal 't straks even; ik deed het vroeger vaak". Na het eten waste de vrouw af, ter wijl de man weer naar buiten was ge gaan, gevolgd door de hond. Wat is vroeger? dacht ze. Is dat lang geleden? Ik ben hier nog niet eens een week, maar het lijkt me drie maanden toe. Thuis ligt al zover achter me. Eigenaar dig, dat ik nog helemaal geen verlan gen of heimwee of iets dergelijks heb. Ik ben tevreden met de toestand hier in huis. Ze keek naar de zuidelijke wand, die nu helemaal schoon was. Ik ga dit huis opknappen, wist ze nu. Dat wordt een soort hobby voor me. Nooit geweten dat ik dergelijke kwaliteiten bezat want wat deed ik de laatste jaren eigenlijk voor huiswerk? Afwassen kwam nauwe lijks nog voor sinds we zo'n machine er voor hadden. Omdat Dien als de dood zo bang was, dat haar mooie handjes be schadigd zouden worden. De luxe pop, die tot en met door vader werd ver wend. Laat ik me alstublieft hier er niet meer kwaad over worden. Ze bestaat al niet eens meer voor me. De vrouw verzorgde na de afwas het vuur en zette weer een ketel water op. Hij zal vandaag wel meer koffiedrinken dan anders, veronderstelde ze. In het houtbak kijkend, bemerkte ze, dat de voorraad sterk geslonken was. Ze wees de man er op, toen hij weer binnen kwam. De doos met schaakstukken en het bord bij zich. Knikkend zei hij„Die vul ik meestal zondags bij. Ik zal het meteen doen. Kijk jij eens, of het spel nog compleet is, ja? De doos lag open, zi je". Naar de tafel lopend, opende ze het kistje en nam er de stukken een voor een uit. 't Is een vrij duur spel geweest, wist ze. Onder de stukken was groen vilt geplakt. Het hout, waaruit het spel was gemaakt, bleek ebben te zijn. Prachtig mooi, was haar conclusie; er mankeerde gelukkig geen enkel stuk. Met de armen vol hout en turf kwam hij even later terug. Ze ging in de deur opening staan nadat hij weer naar bui ten was gegaan om nog een voorraad te halen. Het regende zacht: de lucht was fris en prikkelend. Ze snoof de geur van het bos op. Zelfs met de regen is het hier mooi. Jammer, dat ik geen paraplu heb; ik zou nu best een boswandeling willen maken. Toen hij voor de tweede keer met de armen vol terugkwam, vroeg ze, wij zend op de turven: „Hoe kom je daar aan? Ik dacht, dat turf al lang uitgestor ven was. Vaag herinner ik me nog uit m'n prilste jeugd, dat mijn grootmoeder ze ook stookte. In een potkacheltje". „Er wordt nog volop turf gestoken. In Drente en in Duitsland. Wist je dat niet?" Hij veegde zijn boezeroen schoon en zocht toen zijn pijp, die hij eerst bui ten uitklopte, waarna hij het ding begon te stoppen. Ze keek de man verbaasd aan. „Hoe moet ik dat weten? Ik ben nog nooit in mijn leven in Drente geweest". Hij had zijn pijp gestopt en stak een lucifer er boven aan. Onderwijl keek hij naar de vrouw en zei: „Het is er mooi: Drente: Trouwens, heel ons land is mooi. Het is enkel: je moet de schoon heid ervan zelf ontdekken. Het zijn de kleinigheden, die je moeten opvallen hè? Als je daar oog voor hebt, kun je bijvoorbeeld zo'n uitzicht waarderen". Hij wees naar het bos. „De bomen, het jonge groen er onder. Straks de bosbes sen. Dan zie je hier wel eens plukkers en verdwaalde toeristen, die al pluk kende de weg zijn kwijtgeraakt". Beiden stonden ze in de deuropening naar buiten te kijken. De hond zat voor hen en likte een voorpoot. Een paar brutale spreeuwen hipten op een tak. Maar alles was verder vredig. Ze vroeg: „Is dit deel van het bos ook van jou?" „Gedeeltelijk", antwoordde hij. „Hier, de laar en het huis heb ik moeten ko pen". Hij wees met de pijp in zijn hand verder naar het oosten, waar de karre- sporen gingen. „Die kant uit is van de provincie, een vrij smalle strook. De zandweg is m beheer bij de gemeente, maar die doet er nooit wat aan. Ten minste niet dit gedeelte, wel dichter bij Langeveen". „Hoe ver is dat hier vandaan?", in formeerde ze. „Kilometer of vier. Op de fiets, dwars door het bos is het korter, maar dan moet je de weg goed kennen". „Ken jij die?" Hij lachte. „Reken maar. Zelfs in het donker. In de winter, als er veel sneeuw ligt bijvoorbeeld, laat ik de wagen in de schuur en ga ik lopend met de slee naar het dorp. Dat is iets machtigs en je beschouwt het bijna als milieubederf om voetstappen te planten in de vers gevallen sneeuw, die daar dan helemaal ongerept ligt. Misschien enkel wat pren ten van hazen of een vos". „Prenten?" herhaalde ze, niet begrij pend. „Afdrukken van hun poten. Zo noe men de jagers en boswachters dat". „Komt er in dit gedeelte wel eens een jager?" Hij trok aan zijn pijp, die dreigde uit te gaan. „Heel enkele keer. In het na jaar met afschot zie je ze wel eens. Ben ik thuis, dan komen ze een kop koffie drinken. Ik krijg wel eens wilde zwij nenvlees van ze. Je hebt 't al een keer gegeten. Ik vind het lekker, fijner van smaak dan gewoon varkensvlees". „En stropers?" vroeg ze. „Heb je daar nooit moeilijkheden mee? Je leest er de laatste tijd zo vaak over". „In dit gedeelte is niet veel wild. Het bos is ook niet erg groot. Het leent voor de grote stropers nauwelijks de moeite. Trouwens.... als de jachtopzieners er de lucht van krijgen, organiseren ze een klopjacht, net zo lang tot ze die schooi ers op heterdaad kunnen betrappen. Maar dat is hier nog maar één keer ge beurd: verleden najaar op een nacht". „Dicht bij hier?" vroeg ze. Er klonk enige angst in haar stem. „O nee, bij de Pollen. Dat is ongeveer aan de andere kant van het bos. Zo'n anderhalve kilometer zuidelijk. Wat dat betreft, leven we hier vredig en rustig. Heel erg eenzaam. De meeste mensen zouden er niet tegen kunnen". „Jij wel". „O ja. Hier heb ik gevonden, wat ik nodig had". (wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 9