Raad redt sporthal uit eerste nood PAASDRUKTE TESO 7 PROCENT MINDER Tennistoernooi geteisterd door slecht weer Turnen om Texels kampioenschap Gemeenteavond Den Hoorn Autoruit kapot Kop-staartbotsing Paal geveld Hek vernield Blikschade Volleybalprogramma Biertapwedstrijd in „De Lindeboom-Texel" Amateurtje treedt op voor bejaarden Huisvrouwengym Sakor-collecte Zaterdag anti-rookrit Jaarvergadering „Bijenkorf" Koersen vreemde valuta Schietoefeningen VERVOLG VAN PAG.l Burgerlijke stand Rini van Bracht geeft biljartdemonstratie" Uitstekende opbrengst Koninginnedagcollecte Slechte vangsten Paasviswedstrijd Het aantal auto's van paasvakantie- gangers dat TESO heeft vervoerd was 7°/o lager dan vorig jaar. Het ongekend koude weer in aanmerking nemend is dat niet verwonderlijk. Uit het feit dat het aantal buitenlanders dat met de Paasdagen naar Nederland kwam 14 lager was, mogen de Texelse recreatie- ondernemers de conclusie trekken dat zij niet te klagen hebben. TESO vervoerde totaal 12.960 auto's (vorig jaar 13.969). Van donderdagoch tend tot en met dinsdagochtend kwamen 6.396 auto's naar Texel; 6.564 gingen er in omgekeerde richting. Er gmgen er dus meer dan er kwamen. Een groot aantal toeristen, vooral uit Nordrhein- Westfalen had nl. een vakantie van een paar weken opgenomen en was al veel eerder naar Texel gekomen zodat ze wel bij de vertrekkenden maar niet bij de komenden werden geregistreerd. Donderdag en vrijdag waren er in Den Helder wachttijden tot ongeveer drie uren. Zaterdag was het veel rustiger en zondag waren er helemaal geen wacht tijden. Maar maandag en dinsdag moes ten heel wat huiswaarts kerenden drie tot 3Yz uur wachten. Evenals vorig jaar pendelden beide boten. Langere vakantie WV directeur Jaap Dekker heeft niet de indruk dat veel toeristen wegens het koude weer eerder zijn vertrokken dan ze van plan waren. Opnieuw is duidelijk geworden dat steeds meer mensen de paasperiode aangrijpen om een vakantie van enkele weken op te nemen inplaats van het „lange weekend" van drie of vier dagen, wat vroeger meer gebruike lijk was. Het tijdens de paasdagen op de ten nisbanen in Den Burg gehouden ten nistoernooi is ondanks de vaak erbar melijke waarsomstandigheden een rede lijk succes geworden. Jan Drentje won in groep 1 al zijn partijen terwijl in groep 4 Nelda Agter eveneens kans zag haar vier wedstrijden in overwinningen om te zetten. De evenals Jan Drentje in groep 1 uitkomende Els Whyte won drie van de vier partijen en ook de in groep 2 spe lende Frits Kooi, Hans Bakker en me vrouw De Beurs Schreven 3 van de vier partijen op hun naam. De op het pro gramma voorkomende partijen voor groep 3 konden door de regen niet uit gespeeld worden. Kou, sneeuw en regen Omdat de weergoden zich vooral op vrijdag van een erg negatieve kant lie ten zien moest het voor die dag geplan de jeugdtoemooi geheel worden afge last. Zondag en maandag was het weer enigszins beter zodat er met veel plezier getennist kon worden ondanks het feit dat het eerste paasdag bar koud was en er tweede paasdag enkele malen door sneeuw en regenbuien gestopt diende te worden. Halve competitie Het toernooi werd in vier groepen van 8 leden gespeeld. Zij waren twee maal een uur achter elkaar op de baan en speelden in die tijd een halve compe titie. Men kon daardoor tevens een beet je' wennen aan het buitentennis dat ge durende de wintermaanden vrijwel „plat" gelegen heeft. Iedere deelnemer aan het toernooi speelde steeds met een andere partner, vier wedstrijden van 25 minuten. Onder leiding van de heer H. Kcijser zal op zaterdagmiddag 16 april in sport hal Ons Genoegen het Texels kampioen schap turnen worden gehouden waaraan door ongeveer 60 turners en turnsters deelgenomen zal worden. De wedstrijden voor jongens en meis jes tot en met 13 jaar beginnen om 14.00 uur, terwijl de dames en heren van 14 jaar en ouder vanaf 16.00 uur de gele genheid krijgen hun kunnen te tonen. Op het werkschema staan voor de groep meisjes tot en met 13 jaar (25 in schrijvingen) de onderdelen brug onge lijk, balk, vrije oefening en sprong. We gens het grote aantal deelneemsters wordt in dit geval in vier groepen ge werkt. De jongens tot en met 13 jaar werken in 1 groep. De 8 deelnemers ko men in aktie op brug, rekstok, ringen stil, sprong en vrije oefening. De dames en meisjes van 14 jaar en ouder werken in twee groepen en de he ren en jongens boven 14 jaar in 1 groep. De onderdelen waarin men uitkomt zijn in beide gevallen identiek aan die van de groepen tot en met 13 jaar. Voor nadere bijzonderheden kunnen deelnemers en belangstellenden zich eventueel wenden tot de wedstrijldlei- der p.a. H. Keijser, Vloedlijn 41, Den Burg, telefoon (02220) 3873. Donderdagavond 14 april houdt de Hervormde gemeente Den Hoorn een gemeenteavond in „Ons Huis". Het programma valt in twee de len uiteen. Voor de pauze wordt de aan dacht gevraagd voor het wel en wee van de plaatselijke Hervormde gemeente. Na de pauze zal pastor A. Groot uit De Cocksdorp aan de hand van dia's iets vertellen over zijn werk als missionaris in Afrika. De gemeenteavond begint om 20.15 uur. De mensen die voor een paar dagen komen zijn er echter nog in vrij groten getale en dat geeft soms problemen. De WV moest wel een beroep doen op par ticuliere logiesadressen. Bungalowex ploitanten verhuren liever voor een vol le week en de betreffende recreanten voe len er weinig voor een volle weekprijs tebetalen voor een verblijf van een paar dagen. Mede daarom was de bungalow- sector niet volgeboekt. Ook het verder afnemen van de gemiddelde groepsgroot te is hier van betekenis. Er waren opval lend veel caravanmensen. Onder de va kantiegangers waren vele uitgesproken natuurliefhebbers. Zij trokken zich van de kou niets aan en trokken er gewa pend met verrekijkers en camera's op uit. Ook Belgen Zoals gewoonlijk bestond het over grote deel van de buitenlanders uit Duitsers, maar er waren ook nogal wat Belgen bij. Volgens Jaap Dekker is dat te danken aan de „Salon des Vacances" die eind maart in Brussel werd gehou den en waar vanuit een zeer opvallende stand veel informatiemateriaal van ons eiland aan de zuiderburen is verstrekt. De Duitse toerist W. E. kwam maan dag bij de politie om te vertellen, dat de achterruit van zijn Mercedes kapot was, waarschijnlijk veroorzaakt door een tankwagen, die bij zijn huisje op „Uter- stekoog" had gemanoeuvreerd. Dat laatste heeft de politie niet bevestigd kunnen krijgen. Vrijdagmiddag ramde een Simca 1000 personenauto bestuurd door de Duitser A. S. op de Pontweg de voor hem rij dende taxi (Mercedes 220) van A. A. Smidt. De taxi werd van achteren licht beschadigd; de Simca liep aan de voor kant flinke deuken op. Niemand werd gewond. Oorzaak was het niet in acht nemen van een behoorlijke afstand door de Simca-bestuurder. De 19-jarige Texelaar Van Z. kwam de politie vertellen, dat hij in de nacht van zondag op maandag omstreeks één uur een verkeersbord op de Pontweg had geramd. Het 70 km-bord stond ter hoogte van Den Burg bij de Elemert en ging tegen de grond. OOSTEREND De familie Van der Vis in Oosterend ontdekte maandag ochtend dat het hek voor de woning (Kerkstraat 6) kapot was. Het verhaal van anderen dat dit zou zijn veroor zaakt door een Duitse Opel bleek on juist, want de dader meldde zich later als P. C. W. uit Apeldoorn. De schade zal worden geregeld. 9 De grote drukte in aanmerking ne mend hebben zich in de Paasvakantie tot dusver weinig verkeersongelukken op Texel voorgedaan. Toen een Duitse automobilist zaterdag in de Graven straat het portier van zijn wagen wilde openen, passeerde juist een bestelbusje van bakker Timmer, bestuurd door S. B. Als gevolg van de botsing tegen het portier werd vooral het busje bescha digd. Op de Vuurtoren weg ter hoogte van „Bouwlust" raakte de 22-jarige Fiat bestuurder P. W. uit Abcoude een fiet sende mede-toerist. Het achterwiel van de fiets werd geraakt en beschadigd. Persoonlijk letsel deed zich niet voor. Omdat de sporthal zaterdag 16 april bezet is wordt de wedstrijd tussen de damesteams Tevoko 1 en Volendam om 14.30 uur in de De Koninghal gespeeld. Dinsdagmiddag 19 april wordt in ho tel „De Lindeboom-Texel" te Den Burg een biertap wedstrijd gehouden, georga niseerd door het Centraal Brouwerij- kantoor. Het is een voorronde in het kader van de nationale wedstrijden, waaraan door horecamensen van Texel en Den Helder wordt meegedaan. Speciaal voor de bejaardenbond afd. Den Burg geeft de Waalder toneelver eniging 't Amateurtje op dinsdag 19 april in „De Wielewaal" een opvoering van de klucht „Zo heeft meu Gerre 't gewild". Men kan zich hiervoor tot 18 april opgeven bij mevr. Kooij, Beatrixlaan 74, Den Bur^, tel. (02220) 3767. De kosten bedragen ƒ1,per persoon bij opgave te voldoen. De bejaarden zullen op de dag van de voorstelling om 19.15 uur vanaf de Elemert per autobus naar het Waalder dorpshuis worden gebracht. De gymnastieklessen voor huisvrou wen, die op dinsdagochtenden in Sport hal „Ons Genoegen" onder leiding van Han Brusselaars gehouden worden, zul len met ingang van dinsdag 19 april worden samengevoegd. Met ingang van die datum wordt alleen van 10 00 tot 11.00 uur les gegeven. In de week van 18 - 24 april wordt ook op Texel de Sakor kollekte ten bate van het Nederlandse kinder- en jeugd- beschermingswerk gehouden. Aan rond 40.000 kinderen en jeugdi gen uit onze gemeenschap, die door om standigheden vaak in de knoei zitten met zichzelf en hun omgeving, trachten tal van particuliere kinder- en jeugdbe schermingsinstellingen, voogden en pleeggezinnen, internaten en opvangte huizen, dagverblijven en jongeren-ad- viescentra zo goed mogelijk opvang en begeleiding te bieden. Deze hulpverle ning kost véél geld dat voor het grootste deel via overheidssubsidies op tafel komt. Maar er is méér geld nodig en daarom doet de Sakor een beroep op het publiek. Uw bijdrage kunt u, wanneer u de bus mist, ook overmaken op giro 40 40 40 ten name van Sakor te 's Her togenbosch. De anti-rook rit naar de Duitse acu- punturist Wolfgang Koch uit Münster is vastgesteld op zaterdag 16 april. Men vertrekt hiervoor per autobus met de eerste boot naar de overkant en zal 's avonds laat weer op het eiland terug zijn. Tot dusver hebben 22 Texelaars zich definitief voor deze tocht laten inschrijven. Hoewel het er aanvankelijk niet naar uit zag dat behandeling op korte termijn mogelijk was is men er door tussen komst van de heer H. D. W. Engbert uit Amsterdam in geslaagd de rit toch te realiseren. Teneinde de behandeling van alle Texelse patiënten zo snel mogelijk te doen plaatshebben zal dokter Koch zaterdag door een of meer assistenten terzijde worden gestaan. Omdat de autobus tot dusver niet vol ledig volgeboekt is kan men zich tot vrijdagavond 20.00 uur nog laten in schrijven bij Annelies de Wijn-Bakker, Herenstraat, Den Hoorn, telefoon (02226) 359 De kosten voor de tocht zijn inclu sief de behandeling ƒ65,Het boot- kaartje is hier niet bij inbegrepen. OOSTEREND De dorpscommissie en de stichting Gemeenschapscentrum Oosterend beleggen op vrijdagavond 15 april om 20.00 uur een jaarvergadering in dorpshuis „De Bijenkorf". In bespre king komt onder meer het financieel overzicht Dorpshuis en Dorpscommissie, Koninginnedagviering 1977, Bejaarden- tocht 1977 en de verkeerssituatie in en naar Oosterend (fietspad). Na afloop van de eigenlijke vergade ring worden door J. N. Bruin films van de Oosterender feesten vertoond Westduise marken 100 ƒ102,50 Franse francs 100 48,75 Belgische francs 100 6,65 Zwitserse francs 100 96,75 Zweedse kronen 100 55,25 Oostenrijkse schilling 100 14,57 Amerikaanse dollars 1 2,43 Engelse ponden 1 4,15 Italiaanse lires 10.000 27,25 Op 21 april zullen te Breezanddijk van 10 30 tot 18.00 uur schietoefeningen plaatsvinden. Er wordt geschoten met 150 mm 30 lang, in sector 160 - 230 gra den, diepte 17 km. Door het geven van een gunstiger lening en het verstrekken van een bij drage van ƒ70.488,- heeft de gemeen teraad dinsdagavond de exploitatie van de sporthal „Ons Genoegen" wat makkelijker gemaakt. De zorgen zijn daarmee echter nog niet uit de wereld. Door verschillende omstandigheden is is exploitatie van de sporthal nogal te gengevallen. Het tekort over 1976 dat aanvankelijk op ƒ30.000,was begroot werd al gauw 50 mille onder andere door het uitblijven van de CRM-subsidie van ƒ250.000,waardoor aanvullend moest worden geleend. Ook de energie, kantine- en reklameopbrengsten vielen tegen. Daarom werd optrekking van de gemeentesubsidie tot ƒ55.000,ge vraagd. Men gaat er nu vanuit dat het hierbij zal blijven, maar de kans op nieuwe tegenvallers is volop aanwezig. Zo wenst de Rijksgebouwendienst de ge- bruiksvergoedingen niet (zoals het basis onderwijs) op te trekken, wat op jaarba sis ƒ24.000,zou schelen. Cultureel Werk acht deze beslisings aanvechtbaar en is er tegen in beroep gegaan bij de Raad van State. NOG STEEDS VUILNIS OVER DE DIJK BIJ OUDESCHILD van de aangevraagde bouw moet wor den aangevraagd. Volgens wethouder Jook Nauta zou tegen opschriften op de gevel kunnen worden opgetreden krach tens de onlangs aangenomen „bordjes- verordening". Lichtreklames zijn reeds aan vergunning gebonden en volgens Nauta zouden gewone opschriften die door een schijnwerper worden verlicht ook als lichtreklames kunnen worden aangemerkt. Over lichtreklames is ge ruime tijd veel te doen geweest toen de gemeente aktie aankondigde tegen ille gale lichtreklames. Men heeft de zaak echter op zijn beloop gelaten. Weijdt verzocht dinsdagavond de „lichtrekle- mecommissie" die zich met deze pro blematiek bezig houdt spoedig bijeen te roepen. „Het is de hoogste tijd". Daan Welboren verzocht het college er bij Staatsbosbeheer op aan te dringen alle onverharde wegen in de Dennen voor autoverkeer te sluiten. Thans zijn nog enkele van deze wegen niet van de bekende slagbomen voorzien. Kees Koom van de Samenwerkende Christelijke Fracties vroeg om een an dere oplossing voor het opslaan van au towrakken die van ongelukken afkom stig zijn en thans een deel van het par keerterrein naast garage Kaczor in be slag nemen. Meidoorns Wie met zijn fiets over een meidoom- tak rijdt heeft grote kans op een lekke band. Rij wiel verhurder Cor Dros had daar slechte ervaringen mee en vroeg de nieuwe fietspaden niet met mei doorns te beplanten. Hij hoefde daar voor niet bang te zijn want in verband met de gevoeligheid voor perevuur wor den helemaal geen meidooms meer op Texel aangeplant. Dros klaagde vervol gens over de afwezigheid van de wet houders bij sommige gebeurtenissen zo als voorlichtingsbijeenkomsten inzake de veerdienst èn de oriëntatietocht per fiets en bus over Texel en pleitte voor een jaarlijkse grote schoonmaak van alle wegen, bermen en slootkanten. Op zijn vraag hoe het staat met de financiële tegemoetkoming voor de heer Witte („De Voorzorg") die een in het landschap pas sende en daardoor duurdere stal moet bouwen kon nog niets worden meege deeld. Het onderzoek is nog gaande. De kwestie is belangrijk omdat verschillen de gemeenteraadsleden dit als een testcase beschouwen en er in belang rijke mate hun houding ten opzichte van het bestemmingsplan buitengebied door zullen laten bepalen. Industrieterrein uitverkocht Desgevraagd kreeg Dros te horen dat het industrieterrein Den Burg is uitver kocht. Bedrijven kunnen hopelijk spoe dig in Oudeschild terecht. Het is niet meer mogelijk (zoals vroeger) maan denlang een stuk industrieterrein in op tie te hebben. Goed gebruik is echter dat iemand die belangstelling toont eni ge bedenktijd wordt gegund alvorens een ander aan bod komt. De ƒ70.488,waarmee de raad de eerste nood o.a. heeft gelenigd is de uit kering van de verzekering voor de ver brande boerderij Ons Genoegen. Knap de moeite Gerard van der Kooi had een groot aantal vragen over de exploitatie van de sporthal. Hij stelde vast dat als het tegen loopt, het jaarlijkse tekort van de hal tot ƒ110.000,kan stijgen wat „knap de moeite" is. Administrateur G A. Os kam, op de vergadering aanwezig voor het geven van toelichting omdat wet houder Westdorp niet aanwezig was, gaf dit toe. Er is inderdaad een dergelijk te kort als de CRM-subsidie niet afkomt en als de Raad van State de Rijksgebou wendienst in het gelijk stelt. Gerard van der Kooi meende dat het verzekerings geld voor Ons Genoegen beter aan Texelse Boys kan worden gegeven. Want de voormalige boerderij had onder komen voor deze vereniging moeten worden. Na de brand heeft Texelse Boys een ander gebouw moeten stichten. Dit werd door het college niet onder schreven. De voormalige boerderij zou niet alleen ten dienste staan van T» xelse Boys maar ook van andere v' enigin- gen. Het is niet onlogisch u :t geld in de sporthal te steken daar ook deze ten dienste van diverst verenigingen staat. Desgevraagd xreeg Daan Welboren te horen dat de tarieven van de sporthal inderdaad zullen stijgen: ingaand au gustus van 27,naar ƒ30,per uur per zaaldeel. J. C. Dros herinnerde eraan dat de ge meenteraad destijds nadrukkelijk heeft bepaald „geen stap" verder te gaan dan een jaarlijkse subsidie van ƒ50.000, Hij vond dat Cultureel Werk zelf maar moet zien op een of andere manier uit de problemen te komen en stemde dan ook tegen de betreffende begrotingspost. van 30 maart tot en met 10 april 1977 Geboren: Mark Vencentius Cornelis, zv. Cornelis D. Maas en Anna J. A. de Porto; Joyce Adriana, dv. Johan Bak ker en Cornelia E. Voogt; Marianne Trijntje, dv. Tjitte Folkertsma en Alle- gonda E. Nieuwenhuis; Maria Elisabeth, dv. Arie J. van der Vis en Maria E. Boks. Ondertrouwd: Jacob van Straten en Anna M. Witte; Johannes J. Vlaming en Francisca M. Hoogenbosch; Robert Haak en Jannetje B. Vlaming. Overleden: Gerard Koorn, oud 75 jaar, wonende te Den Burg; Jan Gieles, oud 68 jaar, wonende te Den Burg; Henderi- cus Leber, oud 88 jaar, wonende te Den Burg; Antje Kuijper, wv. Keijser, oud 88 jaar, wonende te Den Burg; Emma C. Bakker, wv. Dijksen, oud 76 jaar, wo nende te Den Burg; Hermanus van der Hoek, oud 84 jaar, wonende te Den Burg; Günther A. Scholz, oud 22 jaar, wonen de te Duitsland. Biljartkampioen Rini van Bracht J op woensdagavond 20 april een biljafl demonstratie geven in hotel-café Branding" aan de Boodtlaan in De Koe Het optreden van Van Bracht is v| toegankelijk en begint om 19.30 uur. De lijstkollekte die de dorpscommis- Den Burg heeft gehouden voor de vi ring van koninginnedag heeft ƒ3.800, opgeleverd. Dat is bijna ƒ1.000,me dan vorig jaar. De dorpscommissie over dit resultaat zeer verheugd wg een geslaagde viering zal nu in ied geval niet door gebrekkige financiën de weg worden gestaan. Sjoerd Feenstra is dit weekend wij naar geworden van de paasviswedstrij 1977 en kwam hierdoor in het bezit vi do kampioensmedaille. De enige vrol welijke deelnemer, mej. J. Koerts, we] derde na Wim Heinen uit Wormer. De vangst kan ronduit slecht genoec| worden omdat alle deelnemers tesarr er niet in slaagden meer dan 149 cm ij aan de haak te slaan. Veertien dagen geleden werd meer dan 62 meter vis gevangen, danks deze teleurstellende vangsten k de organiserende sportvissersclub Tex] terugzien op een zeer geslaagde we} strijd Redelijke opkomst De opkomst voor deze traditionej paasviswedstrijd was redelijk alhoewf er minder belangstelling bestond vorig jaar. In tegenstelling tot wat 1 programma vermeldde werd niet aan J dijk bij Oudeschild gevist maar wel de wedstrijd verplaatst naar de dijk vl polder 't Noorden bij het Prins Hendrjj hotel. De consequentie hiervan was dat men een uur langer op hoog wat} moest wachten eer de wedstrijd kon b ginnen. Medailles Sjoerd Feenstra haalde als winnaarl vissen (44 cm) op en werd eerste, Wij Heinen uit Wormer werd met 2 (32 cm) tweede en mej. J. Koerts I haalde met 1 vis van 22 cm de denj plaats van het klassement. Alle drie kn| gen zij bij de prijsuitreiking in hotel D Zwaan een door Albatros te Aalsmej ter beschikking gesteld medaille ui| gereikt. De overige prijswinnaars waren van Kranenburg (4de) met 21 cm, F. (5de) met 18 cm en W. Pronk (6de) 12 cm. Omdat de overige deelnemers g« kans zagen iets te vangen werden c door een groot aantal Texelse winkeliej beschikbaar gestelde prijzen verloot. Programma Het voorjaarsprogramma van de spoil vissersclub Texel heeft enkele verandi ringen ondergaan. De sportuitwisselii met HSV De Snoek die voor 8 mei q het programma stond is in verband r moederdag verplaatst naar 22 mei. 8 mei wordt nu wel van 8.00 - 10.00 i aan de Mosselweg (Oost) om het kal pioenschap gevist. De sportuitwisselii| tegen Bergen is op 15 mei (vertrek 1 8.05 uur) en op 19 mei wordt deelgerc| men aan de grote viswedstrijd op i Afsluitdijk. De plaats waar op 22 meil sportuitwisseling tegen HSV De Snoq gehouden zal worden wordt nog nad^ bekend gemaakt. VRIJDAG 15 APRIL Dorpscommissie en dorpshuisbestui van Oosterend vergaderen in ,,Ijfeln Bijenkorf". Tevens filmvertonu door Jan Bruin. Aanvang 20.00 uur. Amnesty International houdt van 14 ru^ tot 15.30 uur ten huize van mevr 4013 Bakker-Rey, Tj akkerstraat, schrijfmiddag t.b.v. politieke geva: genx. ZATERDAG 16 APRIL Texels kampioenschap turnen in spor hal Ons Genoegen. Aanvang 13.00 u: ar; ZONDAG 17 APRIL De wielervereniging Texel houdt ha: *ou derde wedstrijd in de voorjaarscor ran petitie op het parcours Zuid-Haffe Aanvang 10.00 uur. MAANDAG 18 APRIL De padvinders van de Jeroengroep hJ hi len vanaf 19.30 uur oud papier langs de huizen van de Bernhardt ud De bewoners worden verzocht zove [«L mogelijk het papier gebundeld op fl stoep klaar te zetten. In de eierveiling te Den Burg wordt 1 het kader van de aktie „Mensen nood" kleding ingezameld. Men ks )0j er terecht van 10.00 tot 12.00 uur qg van 13.00 tot 17.00 uur. In Den Helder wordt in het „Huj Tijdtverdrijf", Kanaalweg 40, ea voorlichtingsavond gehouden, waart onder andere de commandant van c Texelse politie, adjudant W. Nijho! >ot het woord zal voeren. Op deze bijeerÏEL komst (georganiseerd door de Karrt van Koophandel in Noordhollam Noorderkwartier) zal aan de hand vit esr dia's worden ingegaan op crimina-^22 teit en winkeldiefstallen. Aanval 19.00 uur. DINSDAG 19 APRIL In hotel „De Zwaan" geeft damkan pioen P. Bakelaar een damsimultaai J2. seance voor leden en huisdammers. Aanvang 20.00 uur. In hotel „De Lindeboom-Texel" begilfor om 14.00 uur een biertapwedstrijd.

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 2