3000e zwemdiploma in zwembad Molenkoog Voor het weekend HI.A\NII-IIWS Bouwvergunningen CJ - - Koersen vreemde valuta Aanvulling raadsagenda Jongerendienst De Koog Goede bazen gezocht Sport en spel-instuif voor iedereen ZWERFSPORTERS! Fietser gevallen Explosieven gevonden BATTERIJEN en ZAKLANTAARNS ELEGTR0HUIS Valpartij Geslaagd Grondtransakties R.K. Kerk De Cocksdorp bestaat 100 jaar Zuigelingenbureau Artsen: Groene Kruis: Tandartsen Dierenartsen Noodsiachtingen Kerkdiensten I In de nachtvoorstelling (vrijdag 23.30 "uur) staat de heer E. Presley in de schijnwerpers. „Elvis on tour" heet de film die een „must" is voor fans, maar ook voor de Elvis-haters een verrassing zal blijken. Daar staat hij dan; nóg steeds! De rocker uit de vijftiger jaren, ■met dezelfde vetkuif. Wel wat paffiger Hen verder ook duidelijk ouder, (twintig jaar is niet niks) maar nog waanzinnig populair. Een privélegertje om hem te beschermen blijkt geen onzinnige voor zorgsmaatregel wanneer je ziet wat er gebeurt als Elvis onder handbereik komt. Behalve een groot aantal van zijn suc cessen (zoals Burning love, Hound dog, Fever, Suspicious mind, My way, enz.) zijn er vele interviews en pnvéopnamen. Uit dat alles ontstaat een aardig beeld van een wat ouder geworden, maar over zijn succes nog steeds verwonderde El- vis. Muzikaal blijkt hij zeker geen fe nomeen, met name zijn toon vastheid laat regelmatig te wensen over. Dat wordt echter uitstekend gecompenseerd door eerste klas musici in de begeleiding en de prima vocal group die hem onder steunt. Elvis als „performer" slaat alles. TjMet een gruwelijk soort, kermisachtig kapmanteltje om, bedekt met glitter en beschenen door roze en paarse spots doet het bijna pijn aan de ogen. Het publiek is een hoofdstuk apart. Zij blijven loeien gieren en huilen om Elvis, die onder tussen in een auto met gepantserde rui ten via een achteruitgang is verdwenen. Pas als de zaalchef het podium beklimt en door de microfoon roept: „Ladies en gentlemen: Mr. Presley just left the building", komt er een einde aan het ka baal. Zondagmiddag draait er voor de jeugd „Tweety". Het is een klein, armetierig vogeltje, dat gedurende deze tekenfilm voortdurend wordt belaagd door een zeer valse kat. (Aanvang 15.00 uur). Westduitse marken 100 ƒ104,75 IFranse francs 100 49,25 Belgische francs 100 6,73 Zwitserse francs 100 99,75 Zweedse kronen 100 55,00 Oostenrijkse schilling 100 14,88 Amerikaanse dollers 1 f 2,41 Engelse ponden 1 f 4,12 Italiaanse lires 10.000 27,75 In zwembad Molenkoog kon vrijdag middag het 3.000ste zwemdiploma sinds het ingebruiknemen van het zwembad worden uitgereikt. De gelukkige was de 6-jarige Jacco Geus die samen met 87 andere kandidaten slaagde voor het A- diploma. Voor het B-diploma slaagden 38 jongelui. Er werden 4 kandidaten af gewezen. De geslaagden voor het A-diploma zijn: Corina Rijk, Erika Segers, Peter Keij- ser, Pieter Dam, Edda Bakker, Willem Grisnigt, Martin Maat, Rudi Endenburg, Erno Endenburg, Jacco Dros, Guus van de Gaast, Sabina de Groote, Peter de Groote, Jaap Kees Snoeij, Carina Ipen- burg, Monique Vos, Jacco Geus, Jan Rab, Frans Schraag, Peter Paul Bakker, Linda Betsema, Caroline Vlaming, Vin cent van de Broeck, Carla Tuitman, Wil- co Witte, Richard Halsema, Sylvia Ven- nik, Hans Segers, Dirk Keijser, Margo Witte, John Daalder, Anne Pauptit, Ca roline Markus, Martien de Vries, Ronnie de Vries, Richard de Leeuw, Erwin Zoe telief, Kassan Zegel, Linda Vosjan, Erik Kalf, Simone Witte, Benno Dros, Irma Witte, Erwin Daalder, Hilde Wieten, Yvonne Bakker, Marjan Uitgeest, Rob bie Voebel, Adrie van de Berg, Eric Garritsen, Monique Jansen, Niels van Heerwaarden, Mirjam Zegers, Richard de Feijter, Henriëtte van de Wulp, Maar ten Dijker, Marcus Roeper, Monique Giling, Marcel Kooger, Ronny Vermeu len, Wichard Verhagen, Dennis van Rooy, Eveline van Arnhem, Peter Boer- sen, Thea Bakker, Kees Smit, Bram de Smidt, Bart Schraag, Jan Willem Vla ming, Jannie Witte, Petra de Waard, Piet Daalder, Angelina Dekker, Cornells Bakelaar, Robbie Vonk, Anna Feenstra, Linda Combe, Ingrid Zoodsma, Roland Winter, Monique Bremer, Carla Witte, Anneke van de Star, Anita Witte, Peter van de Voort, Anja van Exel, Nelia Vla ming en Clifton van Halderen. Het B-diploma werd behaald door: Henk Hoogerheide, Mant de Porto, Olga Bruin, Inse Bonne, Esther Boom, Tanja Strick, Monique Kuipers, Ingrid van de Werf, Claudia Daalder, Johan Rijkaart, Liliane Gort, Wouter de Wit, Marja Kuiper, Alice Visser, Bert Witte, Jeannet van Tatenhove, Gerard Miede- ma, Rina Boonman, Elisabeth Stark, Eduard Hin, Wim Luiken, Yvonne Eel- man, Robert Koopman, Thorn Maas, Bartjan van Zon, Benjamin Visser, Jac queline Schoorl, Ewoud van Dijk, Mar- greet Roeper, Jitse de Vries, Jacob Boe kei, Dennis Saai, Margo van de Knaap, André Eelman, Diana Blonk, Karin Ze gers, Annemarie Snoey en Roland Bak ker. In het dierenpension Ellen verblijven twee thuisloze honden. Het ene dier is al geruime tijd geleden gebracht. De an der werd dinsdagavond bij het pension afgeleverd. In het eerste geval betreft het een langharig blond hondje (reu) van ongeveer een jaar. Het tweede hond je is nog maar heel jong en van een on bestemd ras. De dieren hebben een vriendelijk karakter. Voor beiden wordt een andere baas gezocht. Liefheb bers worden verzocht kontakt op te ne men met het dierenpension. Als het niet lukt een nieuwe baas te vinden zullen de twee viervoeters moeten worden afge maakt. Op zondag 10 juli zal op de speelweide aan de Emmalaan in Den Burg de eer ste sport- en spelmstuif worden gehou den die in het kader van „Recre-aktief" Texel is georganiseerd. Deze sportieve aktiviteiten beginnen om 14.00 uur en duren tot ongeveer 17.00 uur. De bedoe ling van deze instuif is, volgens recrea tieleider Peter Nieuwenhuis „Sportieve recreatie in alle facetten". Het programma is zodanig dat zowel jong als oud aan zijn (haar) trekken kan komen. Deelname is kosteloos, er zijn geen prijzen. Iedereen kan meedoen; zowel Texelaar als toerist. Volgende week zondag (17 juli) zal op dezelfde tijd op de Schansweg ter hoog te van jeugdherberg „Panorama" een zeepkistenrace worden gehouden. B. en W. verleenden aan de navolgen de personen en ondernemingen de daar bij omschreven bouwvergunningen. De heer F. Wasserborg, Texel, voor de 'verandering en uitbreiding van zijn wo ning Randweg 5-7; Shell Nederland Verkoopmij b.v., Rotterdam voor ver andering en uitbreiding van een benzi- nevulstation aan de Keesomlaan; me vrouw S. G Terpstra-Brouwer, Den Hoorn voor de bouw van een bijkeuken berging bij Diek 19; H Pahnke, Dort mund, voor het uitbreiden van een woonhuis, Zanddijk 104; M. van Exel, Eierland, uitbreiding van een garage berging, Postweg 17; P. Witvliet, Texel, voor het veranderen van een garage, Naalrand 58; C. van Etten, Den Burg, voor het uitbreiden van een woonhuis, Kogerstraat 6; C. M. Daalder-Kalis, De Cocksdorp, voor het herbouwen van een schuur, Vuurtorenweg 79; H. van der Star, Den Burg, voor het uitbreiden van een bollenschuur, Hallerweg 7; Recrea tiestichting Texel, Den Burg, voor het bouwen van een werkplaats, recreatie ruimte en een garage, Den Hoorn cam ping Loodsmansduin; C. de Ridder, Ei erland, voor het bouwen van een woon huis met garage, Noordwester, Den Burg; C. Luths, De Koog, voor het bou wen van een dakkapel, Duinroosstraat 26; P. Wuis, Oosterend, voor het bou wen van een melkstal, Schorren weg; Fa. Bakkerij 't Gouwe Boltje, Oosterend, voor het veranderen en verbouwen van een schuur tot broodbakkerij, Peper straat 1; J. A. Witte, Texel, voor het bouwen van een melkstal, Gerritslan- derdijkje 20; Vereniging Kinderhilfe e.v. Essen Burgattendorf, voor het uitbrei den van een bijgebouw, De Koog, Mien- terglop; Bouwbedrijf Drabo b.v., Roden, voor het bouwen van een terrasscherm, De Koog, Badweg; Woningbouwvereni ging Texel, Den Burg, voor het bouwen van 30 woningen, Golfslag en Schoor- wal; R. F. Holting, Den Burg, voor het bouwen van een schoorsteen, Bernhard- laan 71; C. Hin Czn., Den Burg, voor het bouwen van een melktanklokaal, Hoorn- derweg 7; C. H. F. Duin, Den Burg, voor het bouwen van 7 garages, Schoor- wal; H. Koom, Oudeschild, voor het bouwen van een woonhuis en garage- imiiijiimiiRiiiiiiftBBttnHiffliiniiiiiiiiniiiiiiiiriuiinniiiiiiiniiiuiiinfUMBinnnifflii Rugzakken Lichtgewicht tenten De echte optiminus primus j Petroleum-, benzine- en j| spiritusbranders Veel soorten waterzakken. j| Lichtgewicht regenkleding. Wandelschoenen „Pala Brouche" en Bergsportschoenen. >m©p den burg IHIIIIHIIIIUIIIIIHHIIIHIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIII berging, Trompstraat; H. Barendregt, Eierland, voor het bouwen van een stal, Oorsprongweg 9; D. Beumkes, Den Hoorn, voor het bouwen van een schuur, Hoge Achterom; A. Boogaard, Ooster end, voor het veranderen van een woon huis, Zevenhuizen 1; J. Beerling, Den Burg, voor het uitbreiden van een woon huis, Brouwerstraat 3; J. van der Star, Oudeschild, voor het bouwen van een kiosk, Haventerrein Oudeschild; P. de Bloois, De Cocksdorp, voor het bouwen van een dakkapel en het wijzigen van gevels, Ploosterstraat 26; D. Maas, De Waal, voor het uitbreiden van een woonhuis Polderweg 4; P. J. Ris, Oude schild, voor het gedeeltelijk vernieuwen en veranderen van een woonhuis, De Ruijterstraat 114; Gebr. Bruining, De Koog, voor het bouwen van een bedrijfs ruimte met bovenwonmg, Nikadel; J. Dijkshoorn, Texel, voor het uitbreiden van een stal t.b.v. een melkkamer, Stuifweg 70; Eikendal, Dordrecht, voor het uitbreiden van een zomerhuis, Pe- likaanweg; W. Steenhuizen, Den Burg, voor het uitbreiden van een zomerhuis, Oude Dijkje (Kogerveld); Fa. v.h. Gebr. Timmer Bouwbedrijf, Oosterend, voor het bouwen van een dubbel woonhuis, Wulkpad 19 - 20; W. J. Dogger, Den Burg, voor het uitbreiden van een woon huis, Bemhardlaan 73; Gemeente Texel, Den Burg, voor het verbouwen van drie woningen en het bouwen van 3 bergin gen, Kerkesteeg 1, 3 en 5, Oudeschild; Fa. W. en J. Veeger, Texel, voor het bouwen van een schuur, Grensweg 5; E. M. van der Molen-Bossert, Oosterend, voor het verbouwen en veranderen van een woonhuis, Oesterstraat 19; NJHC, p.a. Veldwisch, Den Burg, voor het bou wen van een schoorsteen, Hogeberg 7; H. M. Leijen, De Cocksdorp, voor het bouwen van een garage, Kikkertstraat 80; Rijksgebouwendienst, Den Haag, voor het uitbreiden van een woonhuis, Emmalaan, Den Burg; Fa. Kikkert, De Cocksdorp, voor het bouwen van een koelcel, Kikkertstraat 13; N.V. Texel- stroom Elektriciteitsbedrijf, Den Burg, voor het uitbreiden van een garage-ber ging, Bernhardlaan 64; 't Middenstands huis, Amsterdam, voor het verbouwen en veranderen van een bankkantoor met bovenwoningen, Binnenburg 11; W. Ham, Den Hoorn, voor het veranderen van een gevel, Herenstraat 7; G. van der Star, Eierland, voor het bouwen van een garage-berging, Slufterweg 1; W. E. Grabowski, Den Hoorn, voor het bouwen van een woonhuis en garage berging, Witteweg 23; C. Verbeme, De Waal, voor het bouwen van een schuur, Laagwaalderweg 30; H. P. Hooijschuur, Texel, voor het bouwen van een woon huis (ter vervanging van een gesloopt dubbel woonhuis) Slufterweg; Aanne mersbedrijf v.h. J. Koom Mzn. b.v., Den Burg, voor het bouwen van een woon huis annes garage, Duinreep; Fa. J. C. Rab b.v., Oudeschild, voor het verande ren en uitbreiden van een opslag cq. ver koopruimte, Heemskerckstraat 22; Jac. Kok, Den Hoorn, voor het bouwen van een garage-berging, Mokweg 2; Ennia Recreatieverblijven, Den Baag, voor het uitbreiden van een recreatiezaal, Krim- weg (De Cocksdorp); H. Tielemans, De Koog, voor het bouwen van een berg- Aan de agenda van de raadsvergade ring van 12 juli zijn de volgende pun ten toegevoegd. 10a. Garandenng betaling rente en af lossing van een tweetal geldleningen ten behoeve van de Stichting Bejaarden zorg Texel voor de overname van een complex bejaardenwoningen aan de Em malaan. 15a. Verstrekking van een subsidie voor de verbouw van het Eierlandsche Huis te De Cocksdorp. 16. Aanvragen en aanvaarding van een rijkslening ad ƒ1.435.416,voor de bouw van 18 woningwetwoningen te Den Burg noordwest. Op de Mienterglop in De Koog kwam gisteravond een 18-jarige vakantiegan ger uit Zaltbommel ten val toen hij te midden van een groep vrienden een eindje hard reed op de fiets en daarbij de macht over zijn stuur verloor. Hij liep schaafwonden aan schouder en elle boog op. Per ambulance werd de jongen naar dokter Seegers vervoerd die hem verbond en constateerde dat het alle maal nogal meeviel. Vooral nu zich steeds meer mensen aan het strand en in de duinen begeven worden steeds meer explosieven opge merkt. Ze zijn niet altijd gevaarlijk maar het is toch zaak dat men daarmee wel rekening houdt en zo spoedig mogelijk de politie in kennis stelt. Dit weekend werden bij strandpavil joen De Krim onderdelen van oorlogs tuig gevonden en werd in de omgeving van het Hoomderslag een grotendeels vergane mortiergranaat aangetroffen. De explosievenopruimingsdienst heeft het gevondene inmiddels opgehaald en onschadelijk gemaakt. In de Hervormde kerk van De Koog wordt zondagavond de derde interker kelijke jongerendienst van dit zomersei zoen gehouden. Voorganger is ds. H. J. Douwes uit Den Burg. Ook dit keer is men na de dienst in de gelegenheid in de „Schuilhut" achter de kerk een kopje koffie te komen drinken en na te praten over de prediking. Iedereen is hierbij van harte welkom. Voor alle soortén Een bromfietser en een fietser kwa men zaterdagochtend op het fietspad langs de Pontweg te vallen. De uit Aals meer afkomstige bromfietser L.T. moest- met lichte kneuzingen naar de dokter. Hij viel toen hij komend van 't Homtje twee fietsers probeerde in te halen en de buitenste fietser (N.B. uit Den Bosch) hierbij een onverwachte manoeuvre maakte. ruimte, Ruigedijk 20; A. J. de Smidt, 't Noorden, voor het bouwen van een dakkapel, Schorrenweg 48; P. Duiven, 't Homtje, voor het bouwen van een garage, De Dageraad 20; Fa. Drijver, Den Burg, voor het uitbreiden van een kantoor, Schilderend 102; A van der Vis, Den Burg, voor het uitbreiden van een woonhuis, Thijsselaan 19; P. J. Koorn, Den Burg, voor het veranderen van een gevel, Vloedlijn 6; Fa. P. Moer beek, Den Burg, voor het bouwen van een luifel en een achteringang, Vogelen zang; B. Matthies, Brandteich, voor het bouwen van een windscherm, Ruijslaan 73, De Koog; P. J. Daalder, Oosterend, voor 't bouwen van een houtstek, Vuur- Peperstraat 45; C. Jongejan, Eierland, voor het veranderen en uitbreiden van een woning, Oorsprongweg 74; P. List, De Koog, voor het bouwen van een schuur, Pontweg 180; R. Coutinho, Den Burg, voor het veranderen en uitbreiden van een zomerwoning, Schoonoordsin gel 29; J. Cnossen, Texel, voor het uit breiden van een woonhuis, Mienterglop 21, De Koog; M. Boon, De Cocksdorp, voor hetbouwen van een houtstek, Vuur torenweg 27; J. M. Gotjé-Wulp, Purmer- end, voor het uitbreiden van een dakka pel, Hoofdweg 62, Eierland; T. M. Traill- Rab, Den Burg, voor het bouwen van een woonhuis en garage, Ruijslaan, De Koog; G. de Porto-Hin, Den Burg, voor het bouwen van een berging, Witte Kruislaan 12; Aannemersbedrijf v.h. J. Koom Mzn. b.v., Den Burg, voor het bouwen van 10 woonhuizen, Duinroos straat, Strijbossitraat, Waterreep, De Koog; K. D. Koorn, Den Burg, voor het bouwen van een kantoorpand, Wever straat; C. M Gottschal, De Koog, voor het bouwen van een woning met atlier, Nikadel en J. Boon, Den Burg, voor het bouwen van een garage-berging, Bem hardlaan 109. B. en W. hebben de gemeenteraad meegedeeld dat zij de afgelopen weken elf maal grond hebben verkocht. Aan de fa. Verhuurbedrijf Bruining werd een stuk verkocht aan de Nikadel, bestemd voor de bouw van een bedrijfsgebouw met woning. H. van Ede verwierf grond voor een tweede woning aan de Orchis- mient en mej. C M. Gottschal aan de Ni kadel voor de bouw van een atelier an nex verkoop- en expositieruimte J. Koom kocht grond aan de Trompstraat in Oudeschild voor de bouw van een permanent bewoonde woning en C. F. Baggerman voor een tweede woning aan de Ruijslaan. Voor vergroting van zijn erf aan de Duinroosstraat nam D. S. Boon te De Koog een stuk over en het zelfde deed W. F. van Hintum aan de Diek in Den Hoorn. Het Hoogheemraad schap Uitwaterende Sluizen heeft een stuk grond gekocht aan de Pontweg voor uitbreiding van de rioolzuiveringsinstal latie aldaar. C. de Ridder kocht grond aan de Noordwester in Den Burg voor de bouw van een permanent bewoonde woning en M. Ellen verwierf een stuk aan de Ankerstraat in Oosterend, ook voor een permanent bewoonde woning. De heer L. H. Visser tenslotte kocht een stukje gemeentelijke grond om de ont sluiting van zijn erf aan de De Hout manstraat te kunnen verbeteren. Woensdag slaagde oud-plaatsgenote Marjan Kooi voor het staatsexamen VWO. Zij legde dit examen af in Den Haag. Op 7 augustus is het honderd jaar ge leden dat opdracht werd gegeven voor de bouw van de parochiekerk Francisca Romana in De Cocksdorp. Het eeuwfeest zal zondag 7 augustus a.s. worden ge vierd in aanwezigheid van bisschop Zwartkruis. Na de eucharistieviering in de kerk volgt een gezellig samenzijn in Het Eierlandsche Huis. Ter gelegenheid van het jubileum geeft het feestcomité een herdenkings boekje uit dat in woord en beeld een zeer interessant overzicht geeft van de geschiedenis van de kerk. Het is samen gesteld door mevrouw Paagman die de hand heeft weten te leggen op zeer bij zonder archiefmateriaal, waaronder een dagboek dat teruggaat tot 1842. Dit boekje, waarover wij binnenkort meer schrijven, kost ongeveer ƒ9,50 en kan nu reeds worden gereserveerd (de op laag is niet bijzonder groot!) bij de heer J. van Heerwaarden, „Axel", telefoon (02222) 385. Op de parochianen in De Cocksdorp en Eierland is een beroep gedaan de feestviering mogelijk te maken door het storten van een bijdrage op postgiro 2374366 t.n.v. A. J. Groot te De Cocks dorp met de vermelding „Bijdrage Eeuwfeest". De zuigelingen, die aan de beurt zijn worden op het bureau verwacht op de tijden, waarop hun eigen huisarts zit ting heeft. De tijden zijn als volgt Dokter Coutinho, dinsdag 12 juli, om 13.30 uur. Dokter Barnard, woensdag 13 juli om 13.30 uur. Uitsluitend voor spoedgevallen. Van vrijdagavonds 20.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur Dokter R. COUTINHO, Den Burg, tel. (02220) 2023. Dokter BARNARD, Oosterend, telefoon (02223) 234. Ambulance (in geval van onge lukken met betekenend lichame lijk letsel) (02220) 2011. Van vrijdagavond 20.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zr. MANNESSEN, Schoorwal 45, Den Burg, tel. (02220) 3242. Voor zeer spoedeisende tandheel kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te recht in het tandheelkundig cen trum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. Alleen voor spoedgevallen telefoon 2527. Voor noodsiachtingen bellen de heer A. van Heerwaarden, tel. (02220) 2182 (slachtplaats) of 2663 (Wilhelminalaan 94), b.g.g. 3541. Zondag 3 juli 1977 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Van Zijll Langhout. Kinderoppas in „De Schakel". De Cocksdorp 10 uur eerw. heer E. Loerakker. Kinderoppas tijdens de dienst in het gebouw; na afloop koffie drinken aldaar. 19.30 uur Zangdienst. Samen zang van gevraagde liederen en korte dagsluiting. Den Hoorn 9.00 uur ds. Hoekstra 10.30 uur ds. Hoekstra doopdienst met kindernevendienst. collecte restauratiefonds De Koog 10 uur ds. Leestemaker met kinderkerk 10.30 uur ds. Lpestemaker met kinderkerk 19.30 uur ds. Douwes jongerendienst. De Waal 10 uur Dienst Oosterend 9.30 uur dr. J. J. Buskes gemeenschappelijke dienst met Oudeschild. 19.30 uur Zangdienst met na afloop koffiedrinken. Oudeschild zie Oosterend. GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 9.00 uur ds. Douwes 10.30 uur ds. Douwes Tijdens beide morgendiensten kindercrèche in Gemeentecen trum achter de kerk. 19.30 uur ds. Hoekstra uit Den Hoorn. Uitzending via „De Lichtboei". Oosterend 9.45 uur ds. Zeeman, uit Birdaard. 19.30 uur ds. Zeeman GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 11.15 en 16.30 uur diensten in de Ned. Herv. kerk Woensdag 13 juli Oosterend 19.00 uur ds. M. J. van Gelder, uit Gouda. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde Kerk, Koger straat 20, Den Burg. Den Burg 11.00 uur ds. H. Pool, van Veendam 16.00 uur ds. H. Pool DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.30 uur ds. H. van Bilderbeek, Arnhem. Uitzending via „De Lichtboei" Extra collecte t.b.v. het werk van het blindeninstituut „Bar- timeüs". Na afloop koffiedrinken. Kinderoppas in het zaaltje bij de kerk. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Weekend 9 en 10 juli 1977 Den Burg zaterdag 19.30 uur Uitzending via „De Lichtboei" Zondag: 10.45 en 18.00 uur. De Koog: zaterdag 19.30 uur zondag 9.00 uur Oudeschild zondag 9.15 uur Den Hoorn: zondag 10.15 uur. De Cocksdorp zaterdag 19.30 uur zondag 9.00 uur Oosterend: zondag 10.15 uur DEUTSCHE MESSE Den Burg: Samstag 18.00 Uhr. De Koog: Sontag 10.30 Uhr. Den Hoorn: Sontag 9.00 Uhr. De Cocksdorp: Sontag 19.30 Uhr. JEHOVAH'S GETUIGEN in het Rode Kruis-gebouw Jon kerstraat, Den Burg. 10.45 uur Lezing. s Wachttorentstudie: 11.15 uur

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 7