Rabobank L,//R OPELSHOW Op14,15,16 oktober RENTENAAR Met is weer Spaarweek bij de Rabobank Van 17 t/m 21 oktober ligt er een prachtige kalender klaar Kado MATURA Met o.a. de nieuwe Opel Rekord en de vernieuwde Opel Kadett OPEL DEALER Een prachtige grote partij eenvoudige, luxe en zeer luxe gasfornuizen GEBR. SGHOORL B.V. Openbare bekendmaking timmerlieden opperman-kraanmachinist Texelse Schapekaas COMTESSE MACHINIST DURETTE Iedereen spaart zoals het hem of haar 't beste uitkomt. Begin er mee tijdens de Spaarweek. de Rabobank heeft ook voor u de beste spaarvorm! Opa en Oma Pa en Ma Gezellige kadootjes voor de hele familie! Sparen doe je met z'n allen Barend (de a.s. schoonzoon) en Loes Nog een extra Spaarweek Premie bv/vh Langeveld en de Rooy Een greep boeken Wassen, centrifugeren en drogen, ook in één machine. ontvangen zonder en met lichte schade, in wit en kleur. Prijzen om niet te geloven. Eigenlijk zou u zich niet eens hoeven haasten, maar ja, hoeveel is veel. Wie het eerst komt, die het eerst maalt. Waalderstraat, Den Burg. Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend, dat gedeputeerde staten van Noord-Holland bij besluit van 23 augustus 1977, ontvangen 13 sep tember 1977, de zevende verordening tot wijziging van de verordening op de seizoenwoonverblijven, vastgesteld door de gemeenteraad op de openbare vergadering van 26 mei 1977, hebben goedgekeurd. Deze verordening bevat o.a. nieuwe voorschriften inzake het bouwen van zomerhuizen op de daar voor bestemde terreinen, en zomerwoningen voor zover deze bij permanent bewoonde woningen mo gen worden gebouwd. De verordening ligt gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage, en is tegen betaling van ƒ0,50 verkrijgbaar. Tejcel, 30 september 1977. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, W. H. Sprenger De secretaris, P. Beemsterboer GEVRAAGD BOUWBEDRIJF GIEZE B.V. Muyweg 33 - 41, Eierland, tel. (02225) 292. Verkrijgbaar aan de boerderij C. J. COMMANDEUR, Hoeve „Don Bosco", De Zeshonderd 9. lste afslag links vanaf Den Burg-Oudeschild GEVRAAGD voor Liebherr 901. Aannemersbedrijf fa. Tatenhove telefoon (02220) 3809, 's avonds (02223) 684 of 202. Bontmantels - Bontman tels Dames Eerst kij ken bij de grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland. Duizenden korte en lange BONTMANTELS nu nog werkelijk zeer lage betaalbare prijzen! Het bespaart U veel geld! m. garantie. Desg. kre dietservice mogelijk. Dit kan alléén: De Bont koning, Voorstreek 71, (één en zeventig), Leeu warden-C., tel. 05100- 20713. Bij koop reisgeld terug (ook benzine), dus gratis reizen! Open iedere dag 9-18 uur. Donderdags koopavond tot 21 uur. 's Maandags gesloten. De heer Grifhorst verblijft van 17-10 - 21-10 op het eiland Texel. Indien uw interesse naar de kunststof ramen enz. (zonder enig ander onderhoud dan met spons en zeem) uitgaat, maak dan een afspraak voor een vrijblijven de demonstratie bij u thuis in deze periode en bel of schrijf naar Durette Nederland Tel. (030) 443090 of postbus 8058, Utrecht. Zeewater en dampen deren niet. 5 jaar schrif telijke garantie, ook op de beglazing. Ook voor renovatie-objecten, industrieën, utiliteitsbouw, enz. Durette kunststoframen zijn de mooiste en gemakkelijkste van uw huis. Verkrijgbaar in de kleuren: wit, grijs en bruin. Isolatiesubsidie. Levering ook rechtstreeks aan particulieren. Durette kunststofkozijnen. Kunststofkozijncn, ramen, hefschuif- deuren, schuiframen en gevelbekleding, balkonbekleding en tuinhekken uit Hostalit (Z.) Het raam van de toe komst! Nooit meer schilderen. Onbeperkte levens duur. In alle maten te verkrijgen. In enkel of dubbel glas. Inbouw overal moge lijk, die wij voor U ook verzorgen. Lever tijd 7 a 10 weken, (ook 's avonds te bereiken). Rnlwfrdnk rZl Sparen met het Spaar-Extra- Premie boekje, dat geeft extra veel rente! Zij maken regel matiggebruikvan hun gewone spaarrekening, ,waarelke maand automatisch een bedragje op wordt overgemaakt. Els en Johan Els spaart met De Zilvervloot en krijgt 10% extra premie over spaargeld én rente! Naast de prachtige kalender 'Nederland in open lucht' is ervoor de kinderen een fijne bouwplaat met oude huisjes om zelf te bouwen. Nederland maeopeniuo,. Iedereen spaart op z'n eigen manier, daarom heeft de Rabobank zoveel spaarvormen. Kom erover praten tijdens de Spaarweek! Johan heeft een Grijp-5rekeningmet 5% extra premie over het gespaarde bedrag plus de hoge rente! Zij hebben een termijnspaarreke - ning met opzegter-/ mijn.Die geeft meer) rente, ook als het geld eerder wordt opgenomen in ver-1 band met het huwelijk of voor het kopen van een eigen huis! Behalve degenoemde Spaarweek kado's krijgt iedereen die tijdens de Spaar week bij de Rabobankbegint te sparen nog een extra premie van 7,50 (bij een minimum inleg van 25,—). geld en goede raad 8548/49 Gebrandschilderd glas, schilderen met licht, een uniek boek over de kunst van het gebrandschilderde glas; ontstaan en ontwikkeling, hoogtepunten uit haar geschiedenis; techniek en ambacht. Werkelijk een zeldzaam boek 95, Redding voor een bedreigde planeet. Geef om de natuur. Het boek bij de aktie van het wereld- natuurfonds. Aktieprijs 12,50 Na december 19,50. De merkwaardige lotgevallen van soldaat Iwan Tsjonkin. Tsjonkin, de antiheld van het boek, klein, roodorig, lomp, met afgezakte laarzen, krijgt kort voor het uitbreken van de 2de wereldoorlog, opdracht om in een van god en iedereen verlaten dorpje een neergestort vliegtuig te be waken. Daar vergeet iedereen hem vol komen. Een wrange, maar uitbundige satire over de afschuwelijke waarheid van het Sowjet tijdperk. 26,50 De Scarlatti erfenis ingredieënten: intrige, zwendel, bruut geweld. Eén van Robert Ludlum specta culaire bestsellers. 17,90 De bekende roman Hollands Glorie van Jan de Hartog. Een roman vol stoere onverzettelijkheid over het wel en wee van de jeugdige stuurman Jan Wandelaar, een fascine rend boek over de zeesleepvaart. Gebonden ƒ24,50 Het Kabouterhuis een bouwplaat uit het boek, leven en werken van de kabouter, van Rien Poortvleit. Een natuurgetrouwe kopie van een echte kabouterwoning ƒ34,95 vh Langeveld endeRooybv den Burg Texel Een topprodukt voor de prijs van een middenklasser. Enniet kapot te krijgen. ZWAALDERSTRAAT □EN BURG Geopend vrijdag van 5 tot 10 uur zaterdag van 10 tot 10 uur zondag van 12 tot 6 uur Oosterend Telefoon (02223) 227

Texelsche Courant | 1977 | | pagina 6