tors Dubbeldik kwam m vaster aan kop Hoger starlgeld voor coureurs autocross hefyze h handje!* ren illusie armer SnitjerbokaaI voor Texelse Boys junioren Veel belangstelling voor cursus alg. bestuurder Klaverjasclub De zwaan Zaalvoetbal lectiewedstrijden zaalvoetbal mededelingen Veel animo voor damsimultaan Geslaagd voor zwemdiploma Bowlingbond Texel Sint Jan brengt 'De computerbruid' Volleybaluitslagen ILLETON 99 5DAG 21 FEBRUARI 1978 TEXELSE COURANT PAGINA 5 der grote publieke belangstelling t het team van Cor's Dubbeldik ten van FC. De Zwaan kans gezien de tg in de eerste klasse van de zaal- balcompetitie nog vaster in handen smen. Zoals verwacht mocht wor- was het treffen tussen de beide opers ook dit maal weer alleszins iekijken waard. De eindstand werd ndelijk 2—5. ir's Dubbeldik startte de sensatio- wedstrijd met een fel offensief, door FC. De Zwaan geheel in de ediging werd gedrukt. Het offensief de vrij vlot een 0—2 voorsprong de dubbeldikkers op. Evenals in gaande belangrijke wedstrijden (te de ploeg hierna de fout om gas te nemen, waardoor FC. De Zwaan ins kreeg rustig terug te komen. Al het wisselen van speelhelft kwam and hierdoor op 2—2 door knappe is van Rob van der Stap en Gerard irse. Hierna ging de strijd gelijk op. e teams kregen kansen maar goals in uit. De wedstrijd kreeg ook een er karakter. Noodlot n kwartier voor het einde sloeg het Hot voor FC. De Zwaan toe. Pieter werd terecht wegens het vasthou- van de tegenstander naar het je gestuurd. In deze twee minuten lijd wist Dubbeldik twee keer te n. De eerste goal van deze twee het direkte gevolg van noncha- vegspelen door Hans de Beer wat ien man op de strafbank natuurlijk had mogen gebeuren, maar wél de trijd besliste. Klaas Dirk Koorn met deze goal revanche op zijn te bewaker in deze wedstrijd. Het een verdiende overwinning voor >eldik. FC. De Zwaan werd nog- duidelijk gemaakt dat de verdedi- met zwakke punt in de ploeg is. n Pieter Duin en Charles Ipenburg ten hierin tot een voldoende. Het lunten achterstand is De Zwaan nu sl afhankelijk van één gelijkspel van Dubbeldik tegen de andere ploe- Bij een gelijke eindstand beslist niet joelsaldo maar volgt een beslis- wedstrijd. Van de overige teams neemt J.K.M. een goede derde plaats in. Texelse Boys en 't Kompas zullen waarschijnlijk uit gaan maken wie in aanmerking komt voor de 2e degradatie plaats. Voor Casino zal het nog een erg moeilijke zaak worden om de degradatie te ontlopen. Bekerronde Deze week worden de eerste twee wedstrijden van de tweede bekerronde gespeeld. In tegenstelling tot de eerste ronde wordt nu in deze tweede ronde 2x 25 minuten gespeeld en bij een gelijke stand wordt er 2 x 5 minuten verlengd. Is het na deze verlenging nog gelijk dan neemt ieder team 3 strafschoppen. Is tenslotte de stand nog gelijk dan wordt om beurten door de teams één straf schop genonen tot de winnaar bij een gelijk aantal strafschoppen bekend is. Tijdens het nemen van de strafschop pen behoren de spelers in de middencir kel te staan of op de bank plaats te nemen. Voor de cursus Algemeen bestuurder, waarmee op 8 maart wordt gestart, hebben zich inmiddels 27 kandidaten gemeld. Deze door de Stichting Texelse Sportraad georganiseerde cursus wordt gegeven in de oude ULO-school aan het Schilderend. Bij de kandidaten, die zich voor deze opleiding aangemeld hebben, valt op dat een groot aantal niet afkomstig is uit de sportverenigingen voor wie de cursus aanvankelijk opgezet werd, maar uit andere verenigingen. Door het grote aantal deelnemers is het mogelijk dat de groep gesplitst wordt, waardoor een gedeelte de cursus op een ander tijdstip zal moeten volgen. In overleg met docent G. Westerlaken zal dit op de eerste bijeenkomst geregeld worden. De cursus begint om 19.30 uur. De cursus ABO, die ook op het pro gramma stond kan wegens het geringe aantal gegadigden (7) niet doorgaan. Om voor het houden van deze cursus subsidie van de Ned. Sportfederatie te krijgen, moeten zich minimaal 10 perso nen aanmelden. Omdat enig animo toch wel gebleken is, wil men in het najaar opnieuw proberen een dergelijke cursus van de grond te helpen. De Bl-juniorenploeg van Tex. Boys won dit weekeinde de regiofinale van de KNVB-spelregelcompetitie. Bij deze In Den Helder gehouden wedstrijd wonnen de Texelse deelnemers de door de scheidsrechterscommissie van de regio Den Helder ingestelde Simon Snitjer- bokaal". Door dit resultaat mogen de Tex. Boys junioren op 25 februari samen met 5 andere teams uit het district Noordhol- Stand 1e klasse: land in Krommenie meedoen aan de provinciale jeugdspelregelfinale. In de zaterdag gehouden regiofinale kwamen de B2-junioren van Tex, Boys op een eervolle derde plaats terecht. Tweede werd de ploeg van HCSC B1. De Texelse teams mochten aan de regiofinale deelnemen nadat ze eerst de voorronden op Texel hadden gewon nen. HCSC BI werd eerste in de groep Den Helder. In de eerste ronde van de zaterdag gehouden finale nam Tex. Boys B1 al een flinke voorsprong op beide andere ploegen. In de tweede ronde nam Boys B2 goed terug door nu te winnen, ter- Dubbeldik 1 16 15 1 0 31 88-20 wijl HCSC nog meer achterstand opliep. De Zwaan 16 13 2 1 28 78-35 In de laatste ronde werd HCSC B1 JKM 16 9 3 4 21 54-40 winnaar met zeer kleine voorsprong op Oosterend 16 6 5 5 17 47-46 Tex. Boys B1. Tex. Boys B2 had een Topido 16 6 4 6 16 40-43 slechte avond en zag een voorsprong v. d. Meer 16 5 4 7 14 50-60 van 40 punten op HCSC B1 veranderen Tex. Boys 1 16 3 2 11 8 26-46 in een achtersatand van 40 punten. Tex. 't Kompas 16 3 0 13 6 34-80 Boys BI kwam echter niet meer in Casino 16 1 1 14 3 28-75 gevaar en werd dus winnaar regio Den iwel het Texelse senioren- als nuniorenvoetbalselectieteam zal woensdag aantreden tegen van BKC uit het rayon Den ir. BKC komt uit in de afde- toofdklasse van Noordholland. de senioren zal coach Bep Vonk zijn entree in het team van Texel Voor de selectieteams zijn de ide spelers uitgenodigd. Texel en, aanvang 19.30 uur: C. Ipen- A. Blom, P. Duin, H. Groen, B. K. D. Koorn, G. Legierse en R. ïr Stap. Coach is A. Vaars. Spon- Bowlingcentrum De Koogel. el junioren, aanvang 18.30 uur: podeman, N. Schermer, H. van ti, J. Duinker, P. Duinker, P. st, D. de Lugt en G. Plaatsman, is J. Piersma. gramma junioran: ndag 27 februari 1978: u. Bureau Eelman-De Koogel 2 u.: 't S. Schaep 1-'t S. Schaep 2 Uitslagen: 1e klasse: De Zwaan -Dubbeldik 2—5 Tex. Boys 1-Oosterend 1 4—7 Topido-JKM 2-2 2e klasse: Jelleboog-Smullies Bar 4—5 Dubbeldik 2-Nioz 0—1 Badhotel-Knudde 2—3 3e klasse: Oosterend 2-Rab 1—3 Tex. Boys 2-De Spyker 2 5—4 Gempo-Texel B1 1—3 Oosterend 2-Texel vet. 1 2—3 Programma senioren: Woensdag 22 februari 1978: 18.30 u.: Tex. ]un, selectieteam-BKC 19.30 ir.: Tex. sen. selectieteam-BKC 20.20 u.: Van der Meer-Dubbeldik 2 21.25 u.: De Spyker 1-Texel vet. 1 Tijdwaarneming: Texel veteranen 1. Commissiedienst: C. Bonne. Donderdag 23 februari 1978. 18.30 u.: Tex. Boys 2-Gempo 19.15 u.: Rab-Tex. Boys 3 20.00 u.: De Spyker 1-Texel B1 20.45 u.: 't Kompas-Oosterend 2 21.40 u.: Texel vet. 2-Oosterend 3 Tijdwaarneming: Dubbeldik 1. Commissiedienst: F. Schellingen Helder. Eindstand: Tex. Boys BI HCSC B1 Tex. Boys B2 1211 pnt. 1166 pnt. 1121 pnt. Het koppel T. Bakker-G. Douma zorgde op de wekelijkse clubavond van de klaverjasclub voor enkele belangrijke veranderingen in het klassement. Dit tweetal kon door een score van 7466 punten koplopers J. Wiersma en L. Eelman naar de tweede plaats verwij zen. Wiersma-Eelman liet het deze keer ernstig afweten en zag zelfs geen kans zich bij de eerste vijf van het dagklasse ment te plaatsen. Bakker en Douma verdrongen Wiers ma en Eelman met ruim 400 punten naar de tweede plaats. In de strijd om de derde periodetitel benaderden Bakker en Douma de gebroeders Th. en J. Witte tot op bijna 400 punten. De dames Vermue-Timmerman werden deze avond tweede met 6432 punten, terwijl Merkx-Dros zich ook weer lieten gelden met 6804 punten. A.s. vrijdag 24 februari de vierde en laatste ronde om het kampioenschap van Texel, waarin het koppel Van Lenten-Veldman hun eerste plaats moet verdedigen. Uitslagen (resp. punten en marsen) T. Bakker-G. Douma 7466 3 Dames Vermuë-Timmerman 6932 3 C. Merkx-C. Dros 6804 3 H. Bakker-C. Vinke 6788 3 T. v. Heerw.-J. Dernison 6703 2 Derde periode: Th. en J. Witte 14.622 4 T. Bakker-G. Douma 14.255 4 C. Merkx-C. Dros 13.124 5 H. Bakker-C. Vinke 12.966 5 Dames Vermuë-Timmerman 12.951 6 Totaalstand: T. Bakker-G. Douma 127.976 40 J. Wiersma-L. Eelman 127.561 30 Th. en J. Witte 127.424 37 EchtpaarJ.Spaans 126.385 38 M. Bakelaar-A. Bakker 125.529 33 C. Merkx-C. Dros 125.305 41 Met een score van ruim 91% heeft de Noordhollandse damkampioen Cor Westerveld vrijdagavond tijdens een in Oosterend gehouden damsimultaan ge toond dat hij en nog steeds „helemaal is". Alleen de 14-jarige Gerrit Vlaming gelukte het om de Andijker 'n nederlaag toe te brengen. Tegen vier van de 35 deelnemers speelde Westerveld remise. Evenals vorig jaar was ook nu de belangstelling bij dit Oosterender dam- evenement erg groot. In totaal namen 35 deelnemers het tegen Westerveld op. Daarnaast was er in dorpshuis „De Bijenkorf" een betrekkelijk groot aantal toeschouwers aanwezig. Bekendheid Cor Westerveld won 30 van de in totaal 35 partijen, en kon tegen J. Vinke, J. Hooijberg, K. Landvreugd (Den Burg) en J. Trap (Oosterend) remise laten aantekenen. De partij tegen Gerrit Vlaming werd door Westerveld verloren. Vlaming, lid van de Dam- en Schaakclub Oosterend, verkreeg door zijn opvallende resultaten de laatste tijd reeds eerder eilandelijke bekendheid. Succes De heer Westerveld rondde zijn simul taan rond middernacht af. Mede door de deelname van enkele leden van Dam- clubTexel was de simultaanavond van de Oosterender Dam- en Schaakclub een groot succes. Voor zijn belangeloze medewerking kreeg Cor Westerveld aan het eind van de avond uit handen van voorzitter J. Visman een envelop met inhoud aange boden. Bij de Helderse marinesportvereniging Zeemacht slaagden de broertjes Ar nold en Dennis Boomstra voor zwem diploma A. Het examen werd afgeno men in het marinezwembad te Den Helder. Texelse Boys Op woensdag 22 februari begint om 13.30 uur in Casino een filmmiddag voor de pupillen van 6 tot 12 jaar. Om over voldoende leiding te beschikken worden ook enkele ouders verwacht. S.V. De Koog Toto en Lotto. Deze week dienen de toto's en lotto's van S.V. De Koog op woensdag ingeleverd te worden. A.s. woensdag 22 februari zijn er schaatswedstrijden voor de jeugd van 6 t/m 12 jaar op de baan aan de Nikadel (parkeerterrein). In de verschil lende leeftijdsgroepen zijn er enkele leuke, prijsjes te winnen. De wedstrijden beginnen om half vijf (de training komt dus te vervallen). J.v.B. De Texelse coureurs die in de komen de zomer deelnemen aan de auto crossen bij Oosterend krijgen een hoger startgeld: 175per cross. De maar regel geldt met terugwerkende kracht tot en met het afgelopen jaar. Twee jaar geleden moest worden besloten het startgeld te verlagen tot f50om de organiserende MAB-club in de gelegen heid te stellen een behoorlijke financiële reserve op tes bouwen. De club zit thans veilig, want men beschikt over 730.000Dar lijkt een hoog bedrag, maar volgens het bestuur is het mini maal ten opzichte van de risico's. Als het geld zou weg zijn, als teww crossen in het water zouden vallen. Vrijdagavond hadden de coureurs en e andere bij de cross betrokken mensen een bespreking in „De Lindeboom- Texel". In het komende seizoen zullen de crossen worden gehouden op de zondagen 9 juli en 6 augustus. Zoals zich thans laat aanzien, zullen veertig grote wagen meerijden (en evenzovele coureurs) en twintig kevers. Ongeveer hetzelfde beeld dus als het afgelopen jaar. De organisatoren atreven naar uitbreiding van het aantal deelnemers, naar uitbreiding van het aantal deelne mers. Veertig blijkt in de praktiijk een organisatorisch handzaam getal te zijn. De crossen van de komende zomer zijn resp. de 21e en 22e in de door de MAB-club georganiseerde reeks, die in 1967 begon. Slechts één seizoen wer den de crossen geschrapt in verband met de te hoge vermakelijkheidsbelas ting, die men aan de gemeente moest betalen. Uitslagen 8 - 9 en 15 - 16 februari: Zwoegers-Cross 2—2 Smullies Bar-Knudde 0—4 Sommeltjes-JKM 0—4 Thijsseteam-Hotel Den Hoorn 1—3 Koogel 77-Langs de weg 3—1 Watersport-Ran Motoren 1 —3 Pioniers-Opel Rentenaar 0—4 Boetiek 22-Sambeek-Schrama 2—2 Holly Hobbie-Bouwbedr. Timmer 3—1 Motel Texel-Koogel 75 1 —3 Strandplevier-Beumkes 214-114 Wielewaal-Hartog vleeswaren 3—1 Strandplevier-Langs de weg 2—2 Smullies Bar-Hotel Den Hoorn 3—1 Thijsseteam-Beumkes 0—4 Wielewaal-Sambeek-Schrama 1—3 Boetiek 22-Koogel 77 0—4 Watersport-Knudde 4—0 Motel Texel-Ran Motoren 0—4 Koogel 75-Bouwbedr. Timmer 4—0 Holly Hobbie-Cross 4—0 Pioniers-Hartog vleeswaren 4—0 Sommeltjes-Opel Rentenaar 4—0 Koogel 77 16 50 14 Beumkes 16 4514 1814 Holly Hobbie 16 42 22 Koogel 77 16 4114 2214 Langs de weg 16 38 26 Knudde 16 3614 2714 Strandplevier 15 3514 2414 Motel Texel 16 34 30 Hotel Den Hoorn 16 34 30 JKM 15 3314 2614 Zwoegers 15 3214 2714 Smullies Bar 16 3214 3114 Cross 16 3014 3314 Hartog vleeswaren 15 2914 3014 Watersport 16 29 35 Ran Motoren 16 28 36 Wielewaal 16 28 36 Thijsseteam 16 28 36 Pioniers 16 2714 3614 Sommeltjes 17 27 37 Sambeek-Schrama 16 26 38 Opel Rentenaar 16 24 40 Bouwbedr. Timmer 16 21 43 Boetiek 22 16 6 58 Programma 22 - 23 februari 1978: 22 februari, 20.00 uur: Pioniers-Langs de weg Smullies Bar-Open Rentenaar Zwoegers-Hotel Den Hoorn 22.00 uur: Strandplevier-Sambeek-Schrama Watersportver. Texel-JKM Wielewaal-Koogel 77 23 februari, 20.00 uur: Bouwbedrijf Timmer-Boetiek 22 Motel Texel-Cross Holly Hobbie-B.V, Knudde 22.00 uur: Koogel 75-Ran Motoren Sommeltjes-Beumkes en Zn. Thijsse Team-Hartog Vleeswaren In hotel „De Lindeboom-Texel" wordt zaterdagavond 25 februari een opvoering gegeven van de klucht „De Computerbruid" door toneelvereniging Sint Jan. De voorstelling begint om 20.00 uur. Voor het bal na heeft men het Benelux-quintet (met zangeres) uitge nodigd. Bij de zaterdagmiddag in Sporthal „Ons Genoegen" gespeelde volleybal wedstrijden werden de volgende resul taten geboekt: 't Pakhuus-HCSC 1 (h) 3-2 Smash'68-Tevoko3 (d) 0—3 Tevoko2-WSOV 1 (h) 3-2 Tevoko2-Br. Seahawks(d) 3—0 door Leida Graafland daalders. Dertig gulden. Maar van dat bedrag kon een gezin drie maanden eten. Datzelfde schilderij brengt nu een paar honderdduizend op, als het geveild zou worden. Misschien nog meer". Hij maakt een niet te definiëren beweging met hoofd en handen. „Best mogelijk, dat dit schilderijtje van de steeds beter bekend wordende kunstenares Jossa Hunninkhuizen over een kwart eeuw het honderdvoudige opbrengt. Dan heb ik het toch niet duur gekocht, wel?" Ze lacht even. „Als u het zo be schouwt „Laat dat u en meneer maar, Jossa. Voor vrienden ben ik Peet". Ze staat nog met de cheque in haar hand en denkt terug aan een van die eerste keren, dat ze Sander van Slagen ontmoet. „Voor mijn vrienden ben ik Sander", zei hij toen. Analoog aan wat deze man zegt. Ze kijkt hem doordrin gend aan en vraagt: „Oké, Peet, dat praat wat gemakkelijker. Mag ik je een paar vragen stellen?" Ze leunt nu tegen een kast en kijkt de man nadenkend aan. „Ga je gang. Wat wil je weten?" „Als ik in jouw ogen te onbeleefde vragen stel, zeg je maar: geen com mentaar. Dan weet ik genoeg. Hoe oud ben je?" „Vier en veertig. Juist vorige week geworden". „Gefeliciteerd. En nog vele jaren in gezondheid", laat ze er droog op volgen. „Getrouwd?" „Weduwnaar. Eén zoon van twee en twintig, die volgend jaar afgestudeerd is aan de Technische Hogeschool. Je zult hem misschien wel eens ontmoeten". Ze knikt. „Verder nog vrouwen in de wereld? Of vaste vriendinnen?" De man kijkt haar nu nadenkend aan. „Sorry, dat ik even met mijn antwoord op deze vraag wacht, want het is me eigenlijk niet duidelijk, waar je met al die vragen heen wilt. Heb je daar een speciale bedoeling mee?" „Allicht, anders stelde ik deze vragen niet. Maar je gaf geen antwoord". „O nee, dat is zo. Mijn vrouw is nu vijf jaar dood; we hadden een uitstekend huwelijk. Ik ben er nu zo ongeveer overheen". „Sorry, dat wist ik natuurlijk niet. Je geeft dan zeker ook nooit feestjes in je grote huis?" „Jossa, ik woon daar nog niet zo lang, dat heb ik je al verteld. Mijn huis aan de Koolakker was een stuk kleiner. Ik had daar herinneringen aan een gelukkiger tijd. We waren achttien jaar getrouwd". „Geen feestjes dus. Je zult het wel gekke vragen gevonden hebben, maar ik zal je uiteen zetten, waarom ik die stelde. Ik heb eh ik ben verloofd geweest met ene meneer Van Slagen, Sander. Mijn vrienden noemen me Sander, zei hij in een vertrouwelijke bui. In veel opzichten leek hij op jou: zo ongeveer dezelfde leeftijd, een prachtig huis in Hillegersberg, waar ook een soort privé-museumpje was, en waar wij mochten kijken. Sander en ik werden het redelijk met elkaar eens en maakten trouwplannen. En verloofden ons. Maar op een keer had hij een feestje georga niseerd, we dronken er teveel, ik even eens. Ik kan er helemaal niet tegen. Iemand stelde voor spelletjes te doen. Ik was in die tijd nog zo groen als ongemaaid gras en dacht aan een of ander onschuldig tijdverdrijf, zoals je wel eens op bruiloften doet, nietwaar? Maar al gauw bleek het een sex-spelletje te zijn. Toen ik dit door had, was het al te laat. De man, die mij, zoals hij zei gewonnen had, sleurde me mee naar een ander vertrek op een moment, dat Sander naar de kelder was gegaan om nieuwe voorraad drank te halen. Wat er verder gebeurde, hoef ik je waarschijn lijk niet te beschtijven. Toen ik van alles probeerde om de vernedering te voor komen en stelde, dat Sander hiervoor ongetwijfeld wraak zou nemen, vertelde de man me, dat Sander in Zuid-Amerika een vrouw en vier kinderen had en in Griekenland een concubine, bij wie hij eveneens een kind had. En diverse andere vriendinnen. Ik ben 's morgens vroeg weggereden, gelukkig had ik mijn eigen wagen bij me en heb thuis een paar koffers gepakt om vervolgens hierheen te rijden. Zo kwam ik in Brabant, aanvankelijk een poos in een pension in Arten. Ik ging weer schilde ren en kwam zodoende in aanraking met Dolf en sinds december woon ik bij hem in. Zonder meer. leder in zijn eigen slaapkamer. Ik hoop, dat dit duidelijk is". Ze heeft onder het spreken een kleur van opwinding gekregen. Ver mengd met een soort schaamte, omdat ze dingen vertelt, die niet bepaald prettig zijn. Maar ze was van mening, dat ze het onder deze omstandigheden moest zeggen. De man heeft aandachtig naar haar geluisterd en het enige, wat hij kan uit brengen is: „Kind, wat moet jij dan een verschrikking hebben meege maakt!" „Het was, alsof ik enkele uren in de hel verbleef. Sindsdien vertrouw ik geen man meer. Dolf ken ik zo ongeveer. Hij weet ook, wat ik moest doormaken. Hij heeft me geweldig gesteund, gestimu leerd om te werken, steeds maar weer te werken. We zijn heel goede vrienden, maar verder zijn er geen relaties tussen ons. Na dit alles zul je kunnen begrijpen, dat ik me uiterst kritisch opstel tegen iedere man, die op welke wijze dan ook ip mijn leven komt. Ik heb jou een paar malen ontmoet, onder meer tijdens de tentoonstelling, die jij hebt georgani seerd en gefinancierd. Ik kreeg in eerste instantie geen ongunstige indruk van je, maar dat kreeg ik evenmin van Sander van Slagen. Later, toen Dolf en ik bij je thuis waren en je kunstverzameling bekeken, zag ik af en toe iets in je ogen, dat me niet beviel. De manier, waarop je me pas in de winkel bekeek, stond me evenmin aan. Dat je een keer hier zou komen, lag voor de hand. Maar dat je gebruik of misbruik.het is maar hoe je het bekijkt maakt van Dolfs afwezigheid, nee, dat heb ik niet inge calculeerd. Gelukkig ben ik over mijn vrees heen; daarbij heeft Dolf me gehol pen. Dus bang ben ik allesbehalve. Ergo evenmin voor jou. Dank je wel voor het kopen van mijn schilderij ze wapper de even met de cheque, die ze nog altijd in haar hand hield maar daarvoor kwam je hier niet. Wat was de eigenlijke bedoeling, Peet Voorhoud?" De man is door de woorden van deze vrouw een beetje van zijn stuk gebracht. „Wel, gewoon een beleefdheidsbezoek. Echt om eens te kijken, of er iets is, wat ik graag zou willen kopen".. „Schilderijen of mijn persoon? Jossa van Hunninkhuizen?" Het komt er bout portant uit. Ze kijkt hem doordrin gend aan. Hij voelt zich hoe langer hoe minder opzijn gemak. „Hoe kom je er bij, dat ik jou zou willen?" (wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 5