AilSIA VAN HET RAADHUIS Een illusie armer Kiaverlasciub De zwaan FAMILIEBERICHTEN VERVOLG VAN PAG.l Geen walk-over Eerste kievitsei gevonden Mededelingen van B. en W. Voorlopig geen trimmen op dinsdag R.K. kerkdiensten op Witte Donderdag FEUILLETON 99 99 VERHUISD DINSDAG 21 MAART 1978 ■■IA.FI 10 TEXELSE COURANT PAGINA 2 Over de Texelse veerverbinding zei De Bood dat een enkeldekker van 100 pae voldoende moet zijn. De dubbeldekker wordt beschouwd als een mogelijkheid dat het aantal van 47000 bedden op Texel toch wordt overschreden. Bovendien zal met een dubbeldekker niet zo gauw een halfuurdienst look 's winters) worden gevaren en een .Vequente verbinding vindt de provincie heel belangrijk voor Texel. Spreker on derschreef met kracht de FNV-wens om te komen tot zodanige tarieven dat deze gelijk zijn aan die welke anaere eilandbewoners in Nederland betalen. CDA-vertegenwoordigers bij de provincie hebben gepleit voor oen rijks veer Texel-Den Helder. De Bood zei deze gedachte te onderschrijven. De boot zal niet alleen het hele jaar een halfuursdienst moeten onderhouden, maar ook moeten doorvaren tot na aankomst van de laatste trein in Den Helder. De daaruit voortvloeiende kosten zou den door een rijkssubsidie moeten worden vergood in afwachting van overname van de veerdienst. In de discussie stelde Jaap Westdorp de vraag of de provincie voornemens is geld uit te trekken voor de Texelse bijdrageregeling. Op die vraag had De Bood gerekend. Bij navraag bij lijst trekker Van der Knoop was hem gebleken, dat men vreest voor presedenten. Andere gebieden met landschapswaarde zullen ook geld wil len hebben en het is de vraag of de begroting van de provincie dat kan dragen. Maar voor de spreker stond het vast dat er in ieder geval vergoedingen moeten komen. Fridt Blanken herinner de eraan dat het hele bestemmings plan voor het buitengebied op losse schroeven komt te staan als er geen geld voor de bijdrageregeling komt. Toeristische toekomst Jannie Craanen-Hemelrijk zei dat er misschien geen reden is om bang te zijn dat het te druk wordt op Texel. „Het wordt op Texel zo duur dat we de 47000 niet halen. Dan hebben we aan twee boten misschien voldoende". Aad Kosto onderschreef dat niet. De vrije tijd zal toenemen en er zal altijd een grote groep de voorkeur geven aan een binnenlandse vakantiebestemming zoals Texel. In het bijzonder de minder bedeelde Nederlanders uit de Randstad zullen op Texel terecht moeten kunnen. Er zal gezorgd moeten worden voor be taalbare akkommodatie. Ook statenlid De Bood zag toekomst voor Texel als recreatiegebied: Texel ligt dicht bij huis en heeft veel te bieden in de staat waarin het zich nu bevindt. ,,Het is de taak van de ge meente en provincie om het karakter van het eiland te handhaven". Dinsdag 21 maart In het raadhuis wordt aanvang 19.30 uur de raadsvergadering gehouden. De Vrouwenbond NW heeft een bijeen komst in de Landbouwschool met de monstratie door de Verenigde Schil ders; 20.00 uur. Woensdag 22 maart Scouting Texel haalt vanaf 17.30 uur oud papier op in de Julianastraat, Warmoesstraat, Gravenstraat _,en Zwaanstraat. Men wordt verzocht het papier gebundeld klaar te zetten op de stoep. De Plattelandsvrouwenafdeling De Cocksdorp-Eierland heeft in het Eier- landsche Huis een bijeenkomst met vertoning van films over het redding wezen; 20.00 uur. Om 19.15 uur begint in het gebouw van de Rijksscholengemeenschap een grote studie- en beroepenvoorlich- tingsbijeenkomst voor de derde en hogere klassen van Mavo, Havo en Atheneum. Donderdag 23 maart In het raadhuis heeft de commissie ruimtelijke ordening een openbare vergadering over de bouw plannen van de RST met Bosch en Zee, over het functioneren van de raadscommissies (naar aanleiding van de over dit onderwerp uitgebrachte nota van B. en W.) en over een voor- bereidingsbesluit voor een deel van Oudeschild. Aanvang 20.00 uur. SCHAAKCLUB EN PASSANT Het in de lagere regionen vertoevende Magnus 3 was voor het tweede van En Passant een harde noot om te kraken. De wedstrijd begon ongelukkig aan het zesde bord, waar H. Goslinga openings- fouten afgestraft kreeg met torenverlies. K. Kuip herstelde zich na pionverlies. Ook zijn opening was ondeugdelijk. J. Hooijberg weerstond een inval in de koningstelling ten koste van een paar pionnen, kreeg toen prachtige aanvals- kansen, maar gaf daarop een loper weg. Intussen verspeelde Joop Rommets voordeel, zijn tegenstander wikkelde echter onzorgvuldig af. W. Hoekman en H. Elzinga raakten beiden de kwaliteit achter. J. Witte had twee pionnen voor de kwaliteit en boekte er de meest regelmatige overwinning mee. F. Busch had geen moeite met B. Mulder. Met deze uitslag wordt de koppositie ge deeld met de winnaar van MSC 2-Aarts- woud 3. En Passant 2-Magnus 3: J. Hooijberg-B. J. van Westerloo 0—1 W. Hoekman-S. van der Vliet 0—1 J. Witte-W. Zuidscharwoude 1 —0 H. Elzinga-P. Mariman 0—1 F. Busch-B. Mulder 1—0 H. Goslinga-J. J. van der Maas 0—1 J. Rommets-D. Verloop 1—0 K. Kuip-F. van Lier 1 —0 Totaal 4-4 Het koppel Th. van Hoorn-H. Lek be haalde op de clubavond van ,,De Zwaan" de meeste punten, n.l. 7315. Hiermee waren ze verreweg de hoog- sten, want op de tweede plaats kwamen H. Barhorst en Tante Lies met 6679 punten en als derde F. Witte-R. Kleinveld met 6526 punten. Hoewel de koplopers geen hoge scores lieten noteren, kwamen er niet veel veranderingen in de stand. Wiersma-Eelman moest de derde plaats afstaan, terwijl het Echtpaar Spaans iets goedmaakte en naar de vijfde plaats opklom. Uitslag, resp. punten en marsen: Th. van Hoorn-H. Lek 7315 3 H. Barhorst-mevr. Eelman 6679 F. Witte-R. Kleinveld 6526 1 K. Barhorst-mevr. Huisman 6448 5 D. Flier-P. v. Heerwaarden 6434 4 Derde periode: T. Bakker-G. Douma 40.763 11 Th. en J. Witte 39.465 10 P. Beers-J. Vinke 38.682 13 Dames Vermuë-Timmerman 37.545 14 M. Bakelaar-A. Bakker 37.266 9 Echtpaar A. Huisman 37.241 8 Totaalstand: T. Bakker-G. Douma 154.484 47 Th. en J. Witte 152.267 43 W. Bakker-R. v. Heerwaarden 150.649 48 J. Wiersma-L. Eelman 150.454 36 Echtpaar J. Spaans 150.166 41 M. Bakelaar-A. Bakker 150.147 42 De heer C. Visser uit Den Burg vond zaterdagochtend omstreeks elf uur het eerste Texelse kievitsei. De heer Visser is vogelwachter. Hij vond het eitje in het waterwinge bied bij Den Hoorn, waar hij het (,,vanzelfsprekendl"l liet liggen. In verband met ziekte van de heer H. J. Kooi zal het trimuur op de dinsdag middag tot nader aankondiging niet meer worden gehouden. Den Burg: 11.30 en 14.45 uur (kinderen Sint Jozefschool) 20.00 uur. De Koog: 20.30 uur. De Cocksdorp: 20.00 uur. Oosterend: 19.00 uur. Sluiting gemeentelijke diensten Misschien is het goed ook in deze rubriek er nog even aan te herinneren, dat de secretarie en alle gemeentelijke diensten op Goede Vrijdag en Tweede Paasdag voor het publiek zijn gesloten. Dit houdt in dat op die dagen geen containers worden verwisseld en dat de vuilstortplaats gesloten is. In de week van 27 maart tot 1 april komt maar een kleine wijziging in de reinigingsdienst en wel als volgt: De route van maandag wordt op dinsdag gereden. Verder wijzigt er die week niets. Dus als u gewend bent vuilniszak ken op dinsdag mee te geven dan blijft dat in die week zo. Hetzelfde geldt voor de woensdag en donderdag. Verkiezingen De oproepkaarten voor de op 29 maart a.s. te houden verkiezingen voor de leden van de Provinciale Staten moeten nu bij iedereen zijn bezorgd. Als u geen oproepkaart hebt gehad en deze wel behoort te krijgen, wilt u dan nog even contact opnemen met de secreta rie? Zo nodig kunnen eventuele fouten nog worden hersteld. Nog even iets over stemmen bij volmacht of stemmen in een andere gemeente. Hiervoor bestaan nu nog twee mogelijkheden: Kunt u niet aan de stemming deelne men maar wilt u uw stem niet verloren laten gaan dan kunt u via de oproe- pingskaart iemand machtigen voor u te stemmen. Aan de achterzijde van de oproepingskaart moeten de volmacht gever en de gemachtigde een handteke ning plaatsen. Dit kan alleen maar wanneer men in hetzelfde stemdistrict woont. Dat betekent: het is niet moge lijk als je in De Cocksdorp woont iemand in Den Burg te machtigen. Het moet iemand zijn die in een gebied woont met hetzelfde stemdistrictnummer. U vindt dit op de oproepingskaart. Mocht blijken dat u op de dag van de stemming niet op Texel bent maar in een andere gemeente in Noordholland dan kunt u nog tot uiterlijk 23 maart a.s. met die oproepingskaart naar het ge meentehuis komen. Er wordt dan een aantekening op geplaatst dat u in elke willekeurige Noordhollandse gemeente kunt stemmen. door Leida Graafland 36. Hij knikt een paar keer. „Allicht". Gewoon leuk samen uit zonder meer. Ik ben van mening, dat zoiets mogelijk is. Je mag net zoveel voorwaarden stellen als je wilt". „Dat zien we dan wel. Goed, ik heb er eerlijk gezegd wel zin in. Maar je zult een paar uren geduld moeten hebben. Om me gereed te maken voor enkele dagen vakantie. Dus, kom me over twee uur halen. Het is nu ze kijkt even op haar horloge, bijna half drie. Wat denk je van half vijf?" De jongen knipoogt. „Oké, Jossa.... prompt half vijf ben ik hier weerMaken we er samen een denderend weekeind van. Nou?" Ze is al aangestoken door zijn enthou siasme. „Doen we, Driekl Tot straksl" Enkele minuten later is ze in de keuken en maakt thee klaar. Met een hartig hapje erbij. Daarmee gaat ze naar het atelier, waart Dolf aan het afwerken is aan een zijner doeken. „Thee", zegt ze en schenkt gelijk in. Dolf staakt even zijn werk en komt er bij zitten. Ze drinken en eten van de toastjes, die Jossa klaargemaakt heeft. En dan komt, zo langs haar neus weg het er uit: „Ik ga straks weg. Dolf. Het weekeind er vandoor. Je ziet me dinsdag of woens dagmorgen na Pasen wel weer terug. Ik neem aan, dat je er geen bezwaar tegen zult hebben?" De man kijkt haar onderzoekend aan. „Bezwaar? Natuurlijk niet. Je bent vrij te doen of te laten wat je zelf wilt. Dat is afgesproken, toen je hier kwam. Hoe komt dit zo ineens in je op? Ben je het zat?" „Och nee, dat is het niet. Maar.... er komt een ondeugende blik in haar ogen als ze verder praat iemand komt me straks halen. Hij heeft me uitgeno digd". Ze denkt: hij komt er toch achter, dus waarom zal ik het niet meteen zeggen? „Zo?" Ze ziet zijn blik verscherpen en uuoct Hot rlo ialnnfln kï! mm hoog komt. „Een hij dus. Ken ik hem?" „Ik denk van niet. Althans niet per soonlijk, veronderstel ik. Het is de zoon van Peet Voorhoud: Driek. Misschien weet je, dat hij studeert voor ingenieur". „Zozo, met Drikus Voorhoud. Hoe heb je dat zo ineens klaargespeeld?" ,,0, we hebben elkaar immers een poos geleden ontmoet bij Peet thuis? Hij heeft me uitgenodigd en ik heb er wel zin in". Zonder zijn verder commentaar of vragen af te wachten, komt ze overeind en loopt naar de deur. Daar zegt ze, met de klink in haar hand: „Ik ga een bad nemen en me verkleden. Apropos, er is nog soep en een kliek van gisteren. Je hebt 't dus enkel op te war men. En voor het overige kun je je natuurlijk die dagen wel redden. Vergeet niet, dat het zondag en maandag Pasen is, zodat je voldoende in huis haalt...." Tegen half vijf staat Driek Voorhoud voor de tweede keer in de winkel. Jossa is al klaar: haar koffer staat in de winkel. Ze heeft ook nog gauw kans gezien een primus te kopen met de nodige brand stof, plastic kopjes en borden. En dito bestek. Want ze voelt wel wat voor het idee: jezelf behelpen. Eten in een restau rant is weliswaar het gemakkelijkste, maar lang niet het voordeligst. Al heeft ze voldoende geld bij zich gestoken, ze is van nature zuinig en is ook niet van plan het dit weekeind over de balk te gooien. Zo bar veel heeft ze de laatste paar maanden niet verdiend. Behalve dan dat éne schilderij, dat Peet kocht. In de winkel is het eveneens bijzonder rustig, want maart is volgens Dolf altijd een stille maand. Pas na de feestdagen zal de verkoop wel weer enigszins om hoog gaan. Ze heeft Dolf op beide wangen gekust en gezegd: „Pas goed op jezelf," werk niet te lang achter elkaar. Je ziet me met enkele dagen wel weer verschij nen". a i„ fti- Jossa naar voren en roept naar het atelier, als ze Driek heeft gezien: „Ik gal Ajul" En sluit dan de verbindingsdeur. Met een lach begroet ze de jongeman: „Hai, Driekl Helemaal klaar voor ons weekeind". „Moorddadig, Jossal" zegt hij lachend en pakt haar koffer. Als hij die ingeladen heeft en Jossa intussen al zit, neemt hij plaats achter het stuur en even later is de auto om de hoek van de straat verdwenen. Wat de twee in de auto niet hebben gezien is, dat Dolf boven verstolen door het raam heeft gekeken tot ze uit het oog zijn verdwenen. Daarna loopt hij naar de telefoon en begint te draaien. Even later heeft hij verbinding en zegt: „Hallo, ben jij het. Martie? Tref ik het evenl Met Dolf. Zeg, luister eens.... heb je in het weekeind nog een dag vrij? Missschien een van de paasdagen? Wat zeg je? Het hele weekeind? O, gaat meneer Voorhoud weg. Is-ie al wegl Meid, wat let je dan om het weekeind bij mij door te brengen? Ja, Jossa is ook weg... nee, niet met je baas, hoe kom je erbij. Jossa heeft hem een blauwtje laten lopen. Ik had niet anders ver wacht. Ja, ik ben heus het hele week eind alleen. Tenzij je me gezelschap wilt komen houden. Wat? Doe niet zo mal, Martie... in deze moderne tijdl Nou, als je ja zegt, krijg je een eigen kamer van me, wat denk je van me? Wat wil je? Dat ik meega naar Heeze. Missschien doe ik dat dan wel een van de paasdagen, maar kom eerst hier. Zal ik je vanavond na sluitingstijd halen? Ben ik een uur of kwart voor zeven bij je. Doe je het? Nee, daar moet je niet eerst over na gaan denken, maar het ijzer smeden als het heet is. Weet je wat? Ik ben tegen zeven uur in Helmond. Ja, ik reken er dan op, dat je met me meegaat. Afge sproken? Nee, we praten er nu niet meer over: zes uur sluit ik de winkel en zodra de laatste klant de deur uit is, rijd ik één minuut later weg. Meid, we maken er toch zeker een paar geweldige dagen van...." HOOFDSTUK9 De wagen van Driek Voorhoud is beslist niet nieuw, maar wel comforta bel. Jossa merkt het op. De jongen zegt. „Vader kocht hem verleden jaar voor me. Ik had eerst een eend, ook schik mee. Deze haalt dik honderd en vijftig. Hoe denk je er over?" „Dat het voor mij niet hoeft", ant woordt ze gedecideerd. „We hebben alle tijd. Of niet soms?" Hij zegt: „Ik weet een camping in de buurt van Luik. Jammer, dat het nog zo gauw donker is, anders konden we verder rijden. Maar die camping is het hele jaar open, dus dat moet dan maar onze eerste pleisterplaats worden". Jossa vindt het uitstekend. Ze geniet bij het vooruitzicht er onbezorgd enkele dagen uit te zijn. Uit de sleur van elke dag. Natuurlijk schildert ze nog altijd .graag, want het is nu eenmaal haar grootste hobby. Maar de inspiratie wil de laatste dagen niet erg komen. Mis schien, dat ze na deze korte vakantie nieuwe energie krijgt? De boog kan uiteraard niet altijd gespannen staan. Tijdens de rit vertelt Driek over de school en zijn vrienden onder de mede studenten. Debiteert mopjes over de hoogleraren en andere docenten en is optimistisch gestemd voor wat zijn toekomst betreft. „Ik wil het liefst in een overheids- of semi-overheidsbedrijf. De Spoorwegen bijvoorbeeld. Of Water staat. Daar is in de regel nog wel eens plaats voor pas afgestudeerde inge nieurs. Zodra ik mijn papieren in de zak heb, ga ik solliciteren. Vakantie vind ik niet zo erg belangrijk. Werk is voor mij straks het voornaamste". Ze vindt het een sympathieke gedach te. Terwijl ze in de ondergaande zon de grens passeren zegt de jongen: „Een klein half uurtje, dan zijn we bij de camping; ik heb er al eerder gestaan met een tent". En bij het woord „tent" realiseert ze zich pas goed, dat ze samen met de jongen in een waarschijnlijk zeer bekrompen ruimte zal moeten slapen. Dat is een feit, waarbij ze bepaald niet heeft stilgestaan. Ze is er even van ge schrokken. Onwillekeurig moet ze te rugdenken aan die nacht in het huis van Sander van Slagen. Toen ze het willoze speelgoed was van een brute overwel diger. Maar Driek boezemt een zeker vertrouwen in. Het is donker, ik heb nu eenmaal a gezegd... Als-ie maar niet van me verwacht, dat ik.. En opnieuw gaan haar gedachten terug naar die nacht. Ze voelt het rood naar haar gezicht stijgen. Gelukkig is het donker in de auto. Maar het angstige gevoel, dat ze hierdoor heeft gekregen, wil niet wijken. Geboren: Steffen zoon van Nico en Marijke Ruis De Koog, 18 maart 1978, Nieuwlanderweg 72. (Tijdelijke Lidwina- ziekenhuis, Den Helder) Wij zijn reuzeblij met de geboorte van onze doch ter Yvonne Cornelia Ouders: Peter en Marjo Hin Wij rusten van 1 tot 4. De Cocksdorp, 19 maart 1978, Postweg 127. Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en mijn zusje Joke. Johanna Anthonia Shape, 4 maart 1978. Ton en Rennie De Goeij Thea 20, rue de Saturne (App 4), B7010 Shape Village, België. GEBOREN: Anke Machiel zoon van Nel en Elko en broerje van Erik-Jan en Koert Vermeulen Oosterepd, Texel, 18 maart 1978, Slotskolk 6. Fam. Warnaar van Bernhardlaan 87, Den Burg, Tijdelijk naar: Krimweg 13, De Cocksdorp, tel. 02222 - 275. Verloren veelkleurige handgebreide das met rechte steek met blauwe gekartelde uiteinden. Beloning 02220-3751 Te koop 10 ton winter peen, voer. 02222-209. Stel je voor, van de zomer begint een aan geschoten Amsterdamse tegen je te teuten over die Veereman van Den Hoorn, omdat ze dat een helemaal te gek verhaal vindt. En jij weet dan van niks. Kost je toch gauw een rondje als tesselaar zijnde. 43 Tesselse volksverhaal tjes, voor een tientje te koop in HET OPEN BOEK. Vermist Cypers poesje met witte bef en witte pootjes. Graag terug bij Marco Boeijen, Beatrix- laan 18. Te koop 1 bankstel, b.v. voor zomerhuisje. Drijverstraat 2, Den Burg Harry, wat heb jij met al die vrouwen? Maria. 't Steigertje is vanaf heden iedere avond geopend vanaf 9 uur. Sinds j.l. zaterdag is de Worsteltent weer open. Wilt U de geslepen schaatsen komen opha len? Sportshop. Aangeb. z.g.a.n. drie meter weidesleep, zeer solide uitvoering. Tel. 02225-215. Te koop prima rijdende Morris Mk II 1800 bj. 1971 m. radio en mistlampen, t.e.a.b. Tel. 02226-583. Te koop aangeb. af wasmachine. Thijsselaan 97, tel. 3661. Zagen en beitels slijpen De Bolder, tel. 3141 Volop hand- en moes appels. L. Huisman, De Veen, tel. 2203 Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (07225) ,297 Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Pnrn tpl (077701 9809 Hiermede geven wij u kennis, dat in het ziekenhuis Parkzicht van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jacob Eelman, weduwnaar van Cornelia Dogger, op de leeftijd van 81 jaar. T. Eelman M. Eelman-de Ridder J. Eelman N. Eelman-Kalf Jacqueline Arnold C. van der Slikke-Eelman P. van der Slikke Debby Wendy M. Witte-Eelman C. Wine Oudeschild, Texel, 20 maart 1978, De Ruyterstraat 38. De begrafenis zal plaats hebben op woensdag 22 maart n.m. 3 uur vanuit de Hervormde Pas torie, De Ruyterstraat 63, op de Oudeschilder begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren op dinsdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in de Hervormde Pasto rie. Heden overleed onze beste zwager Jacob Eelman, weduwnaar van Cornelia Dogger F. Snitjer-Dogger J. Snitjer N. Dogger-Boon J. Dogger A. Vermeulen-Dogger H. Vermeulen Oudeschild, 19 maart 1978. Op 19 maart I.I. is zacht en kalm heengegaan mijn lieve zorgzame man en onze lieve vader, groot- en overgrootvader Nicolaas Wonder, echtgen. van C. M. van Rossem, in de leeftijd van 80 jaar. Fam. P. Keyser-van Halen Fam. A. P. Wonder-Bakelaar Fam. G. Anssems-Wonder Fam. C. Wonder-Moens Klein- en achterkleinkinderen Den Burg - Texel, Schilderend 8. De teraardebestelling op de Alg. Begraafplaats te Den Burg - Texel zal plaatsvinden op 22 maart 1978. Vertrek vanuit de Vergaderzaal der D.G. Kerk, Kogerstraat Den Burg, om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de D.G. Kerk. Liever geen bloemen. Sinds j.l. zaterdag is de Worsteltent weer open. Te koop gevr. goede sjoelbak met schijven. Tel. 02220-3751. Zeer speciale aanbie ding Vaillant keukengey- ser incl. kranen, advies prijs f313, onze prijs f229,50. Gebr. Schoorl b.v., 02220-2550. Sauna, een gezonde en gezellige ontspanning. Maak eens een afspraak met Saunabad Texel, Keesomlaan 43, tel. 2403. Te koop VW-bus met ramen en trekhaak; z.g.a. n. motor. J. A. Vervoort, Duinreep 17, Den Burg (tel. 3842). Maria, als jij geëmanci peerd bent, dan vraag je zoiets nietl Harry. Klop-Klop voor meubel reparatie De Bolder, tel. 3141 - Neem voor al Uw kost baarheden een SAFE LOKET bij de RABOBANK. Voor gaas en draad. Weikoop. Torenrestaurant. Alle dagen geopend. (0772?) 283 - Nu volop verkrijgbaar Molyn en Veneziani Anti-fouling (anti- aangroeihuidverf voor boten) Watersport Duinker, Oudeschild Bouwinformatiecentrum J. C. R. Geopend van maandag t/m vrijdag, van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Don derdagavond 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdags 09.00 ,,'t Keukencentrum" A. v. d. Vis B.V., Maricoweg 6, Den Burg, tel. 02220- 2356. Openingstijden showroom: ma t/m vrij.: 8.30-12.30; 13.30-18.00; vrijdagavond: 19.00-21.00; zaterdagochtend: 9.00- 12.30. Iedere avond na tel. afspraak Open haardenbezittersl Husqvarna kettingzagen reeds vanaf f475, Fa. Tatenhove, Oosterend, tel. (02223) 202 - Steeds voorradig haard- hout. J. van Heerwaar den, 02228-493; F. P. Koorn, 02220-2931 - Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4 Den Burg, tel. (02220) 3320 - Bruining en Agter voor aardteidingen. Tel. 02228- 482 of 283 - Voor behang en verf naar Roeper's Schilders bedrijf Voor houtconservering. Weikoop. Wilt U een uitje maken met een reisgezelschap? Vraag eens een offerte bij de Reizenboetiekl Ook voor taalgidsjes, autokaarten, reisverzeke ringen kunt U bij de Rei- zenboetiek terecht I Hoewel er betere tijden zijn geweest, kun je voor de prijs van een half pond goeie tabak toch altijd nog 43 Tesselse volksver haaltjes krijgen in HET OPEN BOEK. De Reizenboetiek heeft altijd wel een voordelige

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 2