VERDIENDE ZEGE VOOR TEXEL 1 PECH VOOR ZDH Gelukkige zege voor Texelse Boys Oosterend behaalde monsterzege (0—10) Doelpunt van Ben Molanus De Koog verloor van De Ruyter miste penalty Veel jeugd bij eerste denksportmiddag Programma zaalvoetbal Uitslagen zaalvoetbal Bowiingbond hield eerste wedstrijdronde MST-handbalsters misten routine Voetbaluitslagen Training MST-handbal FC De Zwaan touwtjes in ha Basketbalie1 weer in aki» PAGINA 4 TEXELSE COURANT DINSDAG 31 OKTOI }l Bij het in Wormerveer gespeelde duel tegen het plaatselijke WFC heeft Texel 1 zich zondagmiddag duidelijk gerevancheerd voor de tamelijk slechte wedstrijd die men vorige week speelde. Werd het toen op eigen terrein een tegenval lende 2—3 nederlaag (tegen GVO), deze week won de Texelse ploeg met 0—1. Texel 1 heeft met dit resultaat het moreel weer duidelijk opgekrikt en nestelde zich zondagmiddag weer in de middenmoot van de 4de klasse KNVB. In vergelijking met het gebruikelijke basisteam kende de Texelse formatie deze week twee wijzigingen: op de tot dusver voor Albert Hoven en Nico Schermer bezette plaatsen speelden ditmaal Jan van Bennekom en Ben Molanus. Mede hierdoor speelde Texel dit maal vooral op het middenveld veel feller en geconcentreerder dan vorige week het geval was. Hierbij moet bovendien het optreden van (newco mer) Martin Landt worden genoemd die voortdurend in beweging was en zich zowel voor- als achterin vertoon de. Te gehaast Het vooral in de beginfase nogal flets" spelende WFC moest daardoor toestaan dat de eerste kansen aan Texel 1 toevielen. Eerst was het Louis Uriot die zich goed vrijspeelde maar toen de bal te gehaast op het doel afvuurde waardoor deze over de lat buiten de lijnen terecht kwam. Vrij kort daarop ontstond er voor het WFC-doel een enorme scrimmage waarbij de thuisclub op het nippertje een achter stand ontliep. Rob van der Stap had de bal scherp voorgetrokken waarna Ben Molanus hard inschoot. De WFC- defensie keerde het gevaar evenwel maar toch zodanig dat toen Aad Blom een reëele scoringskans kreeg. Zijn harde schot kwam evenwel via een WFC-er en de doelpaal naast het doel terecht. Deze stormloop op het Wor- merveer-doel werd door WFC met een snelle counter opgevangen. Charles Ipenburg moest tenslotte redding bren gen nadat de Texel-verdediging met een uitstekend uitgevoerde een-twee combinatie uitgeschakeld was. Ipen burg bewees met deze prachtige red ding dat hij momenteel in een uitste kende vorm steekt. Initiatief Wat betreft doelpunten moest het publiek bij deze wedstrijd tot diep in de tweede helft wachten. Daarvoor werd er op sommige momenten goed zo niet uitstekend gespeeld waarbij Texel veelal de initiatiefnemer was. Later werden de Texelaars met goede com binaties en met goed gegroepeerd voetbal duidelijk de beste ploeg. De snelle spitsen Uriot en Molanus en de Het eerste elftal van S.V. De Koog dat zich zondagmiddag weliswaar een gelijkwaardige tegenstander toonde van het Noordhollandse Zui- denneer heeft in deze uitwedstrijd toch met een 2—0 nederlaag genoe gen moeten nemen. Pas in de slotfase ontstonden voor het Zuidermeer-doel enkele hachelijke situaties. Dat kon echter niet verhelen dat De Koog opnieuw verloor. De 1—0 achterstand kwam al vrij vlot na het beginsignaal tot stand. Bij een van de snelle Zuidermeer-aanvallen werd de bal door de Koger verdediging nogal slecht weggewerkt. Een tegentreffer kon daarom niet uitblijven. Het lukte De Koog niet de zaak snel weer recht te trekken: het glibberige veld veroor zaakte te veel slechte passes zowel aan de kant van de bezoekende als aan de thuisspelende ploeg. Ut De Koog kwam in deze eerste helft nog dicht bij de gelijkmaker, maar de bal schampte de lat. Zuidermeer bracht er in deze fase aanvallend niet veel van terecht, vooral door de toen goed draaiende Koger verdediging. In de tweede helft trok De Koog meer naar voren en wist zich enkele goede kansen te creeëren. De meeste schoten misten echter het doel. Na twintig minuten werd het 2—0 voor Zuidermeer, dat net daarvoor de paal ook al had geraakt. Doorvechten De Koog bleef echter tot het einde doorvechten. In de slotfase ontstonden er enkele hachelijke situaties voor het doel van de thuisclub, wat echter geen treffer opleverde. De Koog kreeg ook nog een penalty toegekend, nadat Ton Zwaneveld door de keeper vastgehou den werd. Jan van Beek schoot de bal op de kruising, waardoor zelfs de eer niet gered kon worden. goed opkomende middenvelders Land en Van der Stap waren voortdurend aanspeelbaar en daardoor erg gevaar lijk. In de zeventigste minuut van de wedstrijd was het Ben Molanus die door goed storingswerk van Uriot de bal bemachtigde en alleen voor de keeper verscheen. Hi) schoot daarbij in eerste instantie tegen de keeper op maar in tweede intantie vloog de bal in het net. Na dit doelpunt kreeg Texel nog enkele kansen. Vooral Martin Land was dichtbij een doelpunt, maar hij schoot tegen de keeper op. Henk Groen werd in de slotfase door Albert Hoven vervangen. Afstand Het bleef uiteindelijk toch tot een 0—1 einduitslag beperkt maar Texel heeft door deze zege ruim afstand kunnen nemen van de onderste plaats van de ranglijst. Het jubilerende WFC (75 jaar) dat overigens bij het begin van de wedstrijd door Texel-aanvoerder Klaas Dirk Koorn in de bloemetjes werd gezet zakte enkele plaatsen. Gezien het door deze overwinning wat opgevijzelde moreel kan Texel 1 de toe komst weer wat rooskleuriger inzien. Voornamelijk door gebrek aan routine hebben belde teams van de MST-hand- balverenlglng de zondag gespeelde thuiswedstrijden verloren. De meisjes vertoren In een felle strijd van Olympla [1-81 en de dames kwamen tegen West Frisla niet verder dan 2-7. Zowel de meisjes- als de damesploeg hebben zich in deze wedstrijden niet laten kennen en gingen tot de bodem. Het mocht allemaal evenwel niet baten en de bezoeksters konden met de overwinning naar huis terugkeren. Dui delijk was overigens wel dat er hoe langer hoe meer lijn komt in het spel van de MST-ploegen. Er deden zich enkele goed uitgespeelde kansen voor. Bij de dames verraste ondermeer Christ Lanser de keepster van West Frisia met een prachtige heupworp. De meisjes speel den ditmaal met voldoende wisselspeel sters waardoor de ploeg in tegenstelling tot de vorige wedstrijden steeds weer op adem kon komen als de conditie parten ging spelen. Ook bij hen waren vaak pittige persoonlijke duels te zien. Olym- pia kwam hierbij door een stuk meer ervaring meestal als winnares uit de bus en won uiteindelijk ook de wedstrijd. In Den Helder wordt zondag door de MST-handbalmeisjes gespeeld tegen JHC3. Zaterdag 28 oktober 1978: Afdeling Noordholland: Schagen-Oosterend (Z) 1 —0 Oosterend (Z) 2-HCSC 7 7-0 Junioren: Tex. Boys A1-HRC A3 12-0 Texel A2-Dirkshorn A1 2—8 SRC Bl-Texel B1 1-1 Texel B2-Tex. Boys B1 1—9 Oosterend B1-Watervogels B2 4—1 ZDH Bi-Geelzwart B3 10-0 Texel C1-WGWC3 4-0 Watervogels C1-Oosterend Cl 3—1 Tex. Boys C1-HRC C3 5-0 WGW C4-Texel C2 4-3 BKC C2-Oosterend C2 1 -9 WGW C5-Tex. Boys C2 3-1 Texel C3-WGW C7 2-1 Pupillen: Afdeling A: Helder A1-Texel A1 1—0 Cocksdorp A1 -Oosterend A1 1 1 De Koog A1-Tex. Boys A2 4—0 ZDH A1-Texel A3 1-0 Tex. Boys A1-Texel A2 5—0 Afdeling B: Tex. Boys Bl-Tex. Boys B2 10—0 Oosterend Bl-Texel B2 6—0 Oosterend B2-De Koog B1 0 1 Texel Bl-Texel B4 13-0 Afdeling C: Oosterend C1-Texel C2 0—0 Texel C3-Tex. Boys C2 5—0 Zondag 29 oktober 1978: 4de klasse KNVB: WFC-Texel 0-1 Afdeling Noordholland: Graftdijk-ZDH 1-0 Tex. Boys-DESS 2—1 Zuidermeer-De Koog 2—0 Schellinkhout-Oosterend 0—10 Texel 2-Watervogels 2 4—2 Helder 5-Texel 3 0—8 Tex. Boys 2-JVC 3 1-2 Oosterend 2-HRC 6 3—0 Kaagvogels 4-ZDH 2 0—2 ZAP 5-Tex. Boys 3 5-2 ZDH 3-Oosterend 3 1 —5 De Koog 2-Texel 4 3—2 Dames: Tex. Boys 1-HSV 1 2-0 Met ingang van 1 november zijn de trainingsuren van de MST-handbalver- eniging gesplitst. Zowel de meisjesploeg als de damesploeg trainen op vrijdag avonden in sporthal Ons Genoegen. De jeugd komt tussen 17.00 en 18.00 uur in actie en de dames van 20.00 tot 21.00 uur. Nieuwe leden kunnen zich nog steeds opgeven. R.S. Voor de derde maal dit seizoen heeft het Hoomder ZDH een 1—0 nederlaag geleden. Zondagmiddag gebeurde dit bij de uitwedstrijd die het elftal tegen het Noordhollandse Graftdijk speelde. De 1 —0 einduitslag maakt in dit geval eens te meer duidelijk dat het ZDH-team in geen geval de mindere was. De ploeg had dan ook minstens een gelijk spel verdiend maar het zat er dit weekend niet in. Desondanks heeft ZDH in deze wed strijd een goede indruk achtergelaten Graftdijk draait vooral de laatste tijd ere goed en had het soms behoorlijk moei lijk tegen de Hoornder formatie. Strafschop gemist In de vijftiende minuut werd bij een ZDH-aanval de bal door een veldspeler met de hand uit het doel geslagen maar die hiervoor gegeven strafschop werd door Henk de Ruyter finaal gemist. Ondanks deze tegenvaller werd het een spannende wedstrijd waarin het tot een kwartier voor tijd duurde voordat er een doelpunt viel. Het kwam op naam van Graftdijk en ZDH slaagde er in de luttele minuten die de ploeg nog rest ten niet in deze achterstand weg te werken. In deze wedstrijd is overigens wel duidelijk geworden dat ZDH beter speelde dan eerder dit seizoen het geval was: een zege in de eerstkomen de wedstrijd moet daarom niet uitge sloten worden geacht. ZDH 2 ZDH 2 heeft het zondagmiddag tegen Kaagvogels 4 wat doelpunten betreft beter gedaan. In Kolhorn behaalde zij een verdiende 0—2 over winning. Het eerste doelpunt van deze wedstrijd waarin de Hoornders zich voortdurend sterker toonden viel in de dertigste minuut. De maker was Henk Kikkert. De na de rust ingevallen Harry Schilling vergrootte direkt na de aftrap de voorsprong tot 0—2 en in deze stand kwam verder geen wijziging meer. In de derby tegen SVO 3 heeft ZDH 3 ondanks het voordeel van eigen veld niet het genoegen mogen smaken een zege te behalen. De ploeg uit Oosterend liet de Hoornder formatie maar moeilijk in het spel komen en to^n ,,de touwtjes" voor ZDH wat losser werden was de achterstand al te groot. In deze sportieve wedstrijd was het vooral het conditiegebrek dat de ZDH-gelederen parten speelde. Met veel animo werd woensdagmid dag in de Jacob Daalderschool te Oos terend begonnen aan de serie dam- en schaakontmoetingen voor de jeugd waarvoor deze winter alle Texelse basis scholen hun deuren openen. De eerste ronde werd bezocht door ruim 70 jongens en meisjes. Onder begeleiding van het onderwij zend personeel en bestuursleden van de eilandelijke denksportverenigingen wer den in anderhalf uur ruim honderd partijen gespeeld. Hierbij waren onder meer aanwezig de heren Ch. van Velt- huysen, G. Monen en P. Keijser. Gezien de ervaringen die men bij deze eerste dam- en schaakhappening op deed is voor enkele nieuwelingen" nog wel ruimte. Dat betreft (wat Oosterend betreft) vooral schakers, omdat woens dagmiddag vooral de afdeling dammers goed vertegenwoordigd was. Meer dan de helft van de aanwezige jongelui schaarden zich aan de damkant. De tweede ronde van deze dam- en schaakmiddagen voor de jeugd is op woensdag 1 november. Men is dan te gast in de CVO-school te Den Burg. De schooljeugd kan daar vanaf 14.00 tot 15.30 uur in een van de lokalen terecht. In verband met de dan ook weer te houden schaaklessen is het van belang dat de kinderen die in Oosterend hieraan deelnemen de daar uitgereikte boekjes opnieuw meenemen. In een zeer rommelige wedstrijd heeft Texelse Boys zondagmiddag kans gezien de tegenstanders van het uit Sijbekarspel afkomstige DESS de volledige winst te ontfutse len. De voor de Boys bemoedigende einduitslag bedroeg 2—1. Hoewel DESS, gezien hun stand op de ranglijst geen grote moeite op hoefde te leveren, was het tenslotte toch het adequate optreden van Boys doelman Gijs Jansen, dat de doorslag gaf. De praktijk van het spel wees dus enigszins anders uit dan het papier zou doen vermoeden. Nadat de Boys in de vijftiende minuut via een doelpunt van Han Pastoor op een 1—0 voorsprong waren gekomen bleek DESS wel degelijk te kunnen voetballen. Men wist een serie uitgelezen kansen, mede door het optreden van de Boysdoelman niet te benutten maar als het dat wel het geval was geweest nad de thuisclub bij de rust eindelijk achter gestaan. Nu duurde het tot ongeveer tien minuten voor de pauze voordat de DESS voor hoede er in slaagde de bal in het Boys- doel te deponeren. Toen dat eenmaal gebeurd was leek de Sijbekarspelse ploeg alle kruit te hebben verschoten want tot meer bleek men daarna niet in staat. Dat gold ook voor de tweede helft. Hierin lieten de Boys zien dat je met een betere conditie wel degelijk een wedstrijd kunt beslissen. Mooi was het spel in het algemeen niet te Woensdag 1 november 1978: 18.30 u.: Gempo-Nioz 2 19.15 u.: Oosterend 2-JKM 2 20.00 u.: Rab 2-Kikkert/Topido 2 20.45 u.: Dubbeldik 2-Kikkert/Topido 1 21.30 u.: Oosterend 1-JKM 1 Zaaldienst: Mok. Donderdag 2 november 1978: 18.30 u.: Texel vet. 2-De Spyker 19.15 u.: Mok-Rabo 20.00 u.: D.T.Smul-Nioz 1 20.45 u.: Kompas-Texelse Boys 1 21.30u.: Texel B1-Badhotel Zaaldienst: Rab 1. Vrijdag 3 november 1978: 18.00 u.: Citroën-FC Mantje 18.30 u.: 't Sw. Schaep 2-Bur. Eelman 19.00 u.: Dubbeldik-Koffieshop 19.30 u.: De Koogel 1-'t Sw. Schaep 1 Woensdag 25 oktober 1978: Rabo-Rab 2 0—4 Amro-Reizenboetiek 1—7 Dubbeldik 1-Van der Meer 7—2 Texelse Boys 1-Dubbeldik 2 3—4 Texel vet. 1-Oosterend 3 2—1 Donderdag 26 oktober 1978: Texelse Boys 2-Jelleboog 2—2 Nioz 2-De Spyker 2—3 De Zwaan-Oosterend 1 4—1 FC Vergiet-Dubbeldik 3 3—1 JKM 1-Casino 11-0 Vrijdag 27 oktober 1978: De Koogel 2-Bureau Eelman 0—5 De Koogel 1-Koffieshop 4—1 FC Knudde-Kompas 1 1 noemen maar nuttig was het wel. DESS werd bij iedere aanval als het ware ,,op wilskracht" terug gedrongen. De gevolgen bleven niet uit. Vijf minu ten voor het laatste fluitsignaal namen de Boys de overwinning in handen om hem niet meer af te staan. Deze winnende treffer werd gescoord door Pieter Duin die de bal rustig in de touwen werkte nadat de Sijbekarspel doelman een vrije schop niet goed onder controle had kunnen krijgen. Duin had bij deze aktie geluk dat de scheidsrechter over het hoofd zag dat hij voordat hij de bal te pakken kreeg enkele tegenstanders met de ellebogen omver kegelde. De (misschien niet helemaal verdiende) overwinning bleef echter een feit. Bij de wedstrijden die vorige week in het kader van de Houseleague van de Bowiingbond Texel werden gespeeld hebben in totaal vier teams gezien hun tegenstanders met de grootste moge lijke score te kloppen. Wielewaal, Som- meltjes. BV Knudde en Koogel '75 wonnen elk met 5-0. Deze duels waren de eerste wedstrij den van het nieuwe winterseizoen. Er stonden er voor woensdag en donder dag twaalf op het programma waarvan die tussen Langs de weg en Flash en tussen Bouwbedrijf Timmer en RMG tot de spannendste behoorden. Beiden hadden de uitslag 2-3 waarbij respectie velijk Flash en RMG aan het langste eind trokken. Bij de dames werd zowel de hoogste game (204) als de hoogste serie (692) gegooid door de goede in vorm zijnde Loes Zutphen. Zij werd op de ranglijst direkt gevolgd door Nini Beumkes die een serie van 685 scoorde. Henk Plaats man gooide bij de heren de hoogste game (192). De hoogste serie kwam op naam van Wop Rienks. Hij verzamelde een totaal van 701 De uitslagen van de eerste wedstrijd- week zag er als volgt uit; Langs de weg - Flash 2-3 Pioniers - Beumkes en Zn 1 -4 Ran Motoren - Doortje 4-1 Boetiek 22 - Koogel 75 0-5 Bouwbedrijf Timmer - RMG 2-3 Cross - Middenmoot 1-4 Strandplevier - De Toekomst 4-1 Wielewaal - Encebe I 5-0 Texel Vastgoed - Holly Hobby 1-4 Sommeltjes - Encebe II 5-0 b.v. Knudde - Drogisterij Mets 5-0 Koogel 77-Wasserij Texel 4-1 MEDEDELINGEN MST basketbal De Mareis In verband met het optreden van de Russische dansgroep Marizka in de Burgemeester De Koninghal zal er op vrijdag 3 november voor de basket balvereniging De Mareis geen trainings uur worden gehouden. De eerstvolgen de training is op vrijdagavond 10 no vember. De meest in 't oog springer bij het zaalvoetbal van week was wel de overwii FC De Zwaan dat Oosts 4—1 klopte. In de overig waren geen verrassingen t al mag de strijd in de regionen van de derde k onvermeld blijven. Donderdagavond trad FC aan tegen Oosterend 1. Bei< waren nog ongeslagen. FC nam onmiddellijk het ini dat resulteerde in een 1 —0 vi Vlak voor het rustsignaal w; ongelukkige terugspeelbal Plaatsman, die voor een rus 2—0 zorgde. In de tweede het FC De Zwaan dat de toi uit handen wenste te gev wedstrijd eenvoudig naar speelde. Het maken van werd gezien de uitslag (4 niet vergeten. De overige k: in de hoofdklasse won partijen op overtuigende wijz In de eerste klasse heeft h naar uitgezien dat FC Vergiet nederlaag te slikken zou krijg stand van 1—1 kwam Dubbel opzetten in een situatie van In plaats van over te spelen, de aanvaller het alleen, wa opgelegde kans verloren eerstvolgende aanval leverde punt voor FC Vergiet op zod: winning een feit was. In de tweede klasse bleek lijk dat Reizenboetiek een team is met watervlugge jonge jongens, die waarsch eenvoudig op promotie naar klasse af stomen. Woen: werd op gemakkelijke wijze (vorig jaar eerste idasser) al Het duel eindigde in 7—1 In de derde klasse lijkt hei de staart van de ranglijst ziel roeren. Rab 2 versloeg overtuigende wijze. De partfe tenslotte in een 4—0 overwirl Rab 2. De Spyker heeft in ei lige, maar spannende weds Nioz 2 de ovenwinning naar z trokken. De strijd was gelij Nioz 2 wist tweemaal een te nemen, maar De Spyker b de stand bij het eindsignaal voor de uitslag zou zijn en gi einde van de wedstrijd door. tijd scoorde De Spyker het doelpunt tegen een toen uitg uitgespeelde Nioz-ploeg. In vergelijking met de te tegen De Mareis in de mi ber in aktie kwamen k leden van de MST-basket! het in november vermoet stuk eenvoudiger. De moj vergaarde vorige maand g punt en de jongens wonm een ontmoeting. Alle november-wedstrijde plaats in de Helderse sportl Sportlaan. Het meisjestean Mareis speelt op 21 noverr het Enkhuizer Intersurplus 19.00 uur) en de jongens sp en 25 november respectiev ZAP (aanvang 19.30 uur) Muizelaar Stars (aanvang 1 Wat ZAP betreft zijn de progi De Mareis redelijk gunstig, hebben de Texelse basketbi wedstrijd gewonnen. Wat sterkte van de Sjoerd Muizt tast iedereen nog in het dui: het hier klaarblijkelijk om i geformeerd team gaat. Oosterend heeft de traditioneel als bijzonder moeilijk geldende uitwedstrijd tegen Schellinkhout dit keer met grote cijfers gewonnen. Na een 0-2 voor sprong halverwege de wedstrijd slaagde de SVO-formatie er in de tweede helft in de score tot maar liefst 0-10 uit te bouwen. De doelpunten die voor de pauze werden gescoord kwamen beide op naam van Frits Bakker in een periode waarin Oosterend ook nu aanvankelijk flink wat problemen met het afwerken van de kansen ondervond. Schellinkhout kwam na rust wat ongelukkig op een 0-3 achterstand, toen een afstandschot van Piet Koning van richting werd veranderd en onhoudbaar in het doel verdween. De thuisclub geloofde het daarna^ wel en Oosterend speelde verder een g"éwonnen wedstrijd. Er zouden uiteindelijk nog zeven doel punten aan de score worden toege voegd. Gerard Legierse scoorde nog een maal en Johan de Waard en Piet Koning ieder nog twee maal. Ook Frits Bakker scoorde in de tweede helft twee maal en bracht daarmee zijn totaal in deze wedstrijd op vier treffers. Onmiddelijk na het begin van de wedstrijd bouwde Oosterend een groot veldoverwicht op. Nog teleurgesteld over de tegenvallende prestaties in deze competitie werd geprobeerd zo snel mogelijk een voorsprong te nemen. Toen Frits Bakker al spoedig succes had en Oosterend aan een 2-0 voorsprong hielp, ging SVO steeds beter draaien. Het Schellinkhoutdoel stond voortdu rend onder druk en meer goals konden eigenlijk niet uitblijven. Ook nu wilde het met het afronden van de kansen echter ,weer niet lukken. Ger Plaatsman en Johan de Waard kwamen alleen voor de Schellinkhout-doelman maar treuzelde te lang om voordeel uit deze situaties te halen. Ook 'Piet Koning schoot van dichtbij tegen de keeper op. Beslissing Na rust viel al spoedig de beslissing van de wedstrijd. Een hard schot van Piet Koning werd van richting veranderd en verdween onhoudbaar in het doel. Vanaf dat moment liet Schellinkhout de moed zakken en Oosterend geconcen treerd spelend aan een grot ning bouwen. Vooral de mii Ger Plaatsman, Gerard Li Johan de Waard speelden uitstekende partij voetbal. Bakker al spoedig voor 4-0 even later Johan de Waard in de touwen kopte, zag Schellinkhout bijzonder soi een soort wanhoops offensii wel de gehele ploeg in de aai Oosterend kwam enigs: druk, maar Piet Beuving el Roel Veldman hielden het h Wel had het plotseling wat a spel van Schellinkhout tot gei defensief enorme gaten viele de snelle aanvallers Piet Ko Bakker en Ruud Daalder pre teerden. Piet Koning complc hattrick door nog twee treffe rekening te nemen. Johan bewees vanuit het middenve spelen dan in de spits van dl bracht de stand op 8-0. Fi maakte zijn vierde goal in dez en zorgde voor 9-0. Gerari bracht met een goed scho Schellinkhout beschamende scorebord. In de slotfase had een n score tot de mogelijkhedei maar Oosterend geloofde h Rustig voetballend werd de ploeg gehouden en een n< nederlaag bleef Schellinkhoul

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 4