Texel wist KGB in toom te houden svo (Z) speelde gelijk tegen Victoria Obdam Ruime overwinning voor Texelse Boys Oosterend verloor van koploper Vesdo Veel pech voor ZDH tegen Knollendam Uitslagen zaalvoetbal Kreileroord met 3—0 geklopt Programma zaalvoetbal Klaverjasclub De Zwaan Erg open strijd bij zaalvoetbal |S, Voetbaluitslagen Twisk versloeg SVC 19 NSDAG 14 NOVEMBER 1978 TEXELSE COURANT PAGINA 5 Texel 1 is er zondagmiddag in de wedstrijd tegen het Bovenkarspel- KGB in geslaagd deze vereniging or een volledig verdiende 2—2 idstand een winstpunt te ontfut- len. De eilandelijke ploeg heeft armee het moreel flink weten op ^vijzelen omdat KGB tot dusver op tweede plaats van de ranglijst jnd. Al spoedig na de aanvang van de dstrijd bleek overduidelijk dat KGB er een goede en snelle ploeg chikte die beslist niet onderschat jest worden. Niettegenstaande de thuisclub met ,ee oud-beroepsvoetballers (Kees Kok n Volendam en Co Meijer van AZ 67) strijde trok wist Texel zich echter men enkele minuten zodanig aan te issen dat men een minstens rlijkwaardig niveau bereikte. Breedte spel Na een enigszins aftastend spel durende de eerste vijftien minuten lagde Texel er in de wedstrijd hoe ïger hoe meer naar zijn hand te tten. Met goed breedtespel via de iugels en door met goed aansluitende ies te opereren wist men de KGB-ers red onder druk te zetten. Het eerste lelpunt kwam dan ook op naam van rxel. Rob van der Stap, die aanval- nd sterk opereerde maar in defensieve i vaak tegen viel, nam de voorberei- ng van het eerste Texel-doelpunt voor n rekening. Opkomend over rechts if hij een keurige breedte pass op de lar voren sprintende Klaas Dirk Koorn e vanaf 25 meter de bal ineens op de Df kon nemen. Met veel effect en loeihard verdween de bal voor de rste maal in het Bovenkarspelse doel. GB, duidelijk geschrokken door dit jelpunt, trachtte daarop Texel onder uk te zetten. De Texel-achterhoede as echter in grootse vorm en gaf de lorhoede van KGB geen meter limte. Mandekking Door de konsekwente mandekking in Gert Pansier, Aad Blom en Henk in Klok werden de snelle spitsen van GB volkomen lamgelegd. Na een half f|ur spelen was het de goed opererende ■ico Schermer die een terugspeelbal let voor de keeper onderschepte en andig doortikte naar Martin Land. eze schoot hard en hoog in. Texel lek met deze 0—2 voorsprong op een lime overwinning af te gaan, maar og voor de rust wist KGB een beetje elukkig op gelijke voet te komen. Bij an aanval over links dacht Klaas Dirk oorn de bal te onderscheppen, maar oordat hij uitgleed kon de linker «ddenvelder doorbreken en de bal Zaterdag 11 november 1978: Afdeling Noordholland: asterend (Z)-Victoria O. adijk 2-Oosterend (Z) 2 Junioren: ixel A2-HCSC A3 WOW B1-Texel B1 'GW B5-ZDH BI osterend B1-HRC B5 ix. Boys B1-HRC B4 xel C1 -Oosterend C1 ix. Boys C1-DWOW C1 CSC C3-Texel C2 RC C4-Oosterend C2 CSC C4-Tex. Boys C2 ixel C3-Wiron C2 Pupillen: Afdeling A: ixel Al-Helder A1 ocksdorp A1-Tex. Boys Al ix. Boys A2-Oosterend A1 ixel A3-Texel A2 Afdeling B: osterend B1 -Texel BI ocksdorp B1-Texel B4 axel B2-Tex. Boys B1 osterend B2-Tex. Boys B2 Afdeling C: ax. Boys Cl-De Koog C1 Bxel C1-Texel C2 Zondag 12 november 1978: 4de klasse KNVB: G8-Texel 2-2 1-2 7-4 1-0 2-3 20-0 6-0 3-0 0-0 2-2 2-9 1-1 3-4 2-3 0-0 1-7 0-5 2-1 2-0 1-5 6-0 0-6 11-0 2-2 1-3 3-0 0-2 1-0 1-2 2-4 5-3 1-0 0-1 3-2 2-1 0-6 1-4 2-1 12-0 7-1 6-0 terug leggen op de linker spits van KGB, die onhoudbaar voor Charles Ipenburg inschoot. Deze 1—2 stand bleef nog geen vijf minuten intact want enkele ogenblikken later mocht KGB een strafschop nemen toen Kees Kok binnen de beruchte lijnen door Jan van Bennekom gevloerd werd. Hij benutte de strafschop hoogst persoonlijk. Opinie De algemene opinie was dat Texel na de rust wel voor KGB zou buigen, maar dar pakte heel anders uit. En in de 2—2 stand zou geen verandering meer komen. Texel liet zien dat men tegen elke ploeg in de 4de klasse opgewassen is, mits men maar wil werken en die werklust was tegen KGB duidelijk aanwezig. De spelers van Texel waren steeds net iets eerder bij de bal dan KGB, vooral ook omdat men elkaar goed aanvulde en steunde. De tweede helft was nog geen vijf minuten oud toen Texel weer een goede kans kreeg. Een corner van Martin Land ging over het kopgrage hoofd van Louis Uriot, maar kwam voor de voeten van Nico Schermer, die keihard inschoot. Met een ongelooflijke reactie wist de KGB-doelman zijn ploeg voor een achterstand te behoeden. KGB probeerde Texel wel onder druk te zetten maar slaagde daar niet in. Men probeerde te vaak hoge ballen te spelen maar daardoor lieten de goedkoppende achterspelers van Texel zich niet verrassen. Bovendien wist Jan van Bennekom de oud-Volendammer en spelverdeler van KGB Kees Kok volkomen ,,weg" te spelen. Recht Het was Texel, dat duidelijk het meeste recht had op een overwinning. Men leek die ook binnen te halen toen Louis Uriot een kwartier voor tijd alleen op de keeper afging. De KGB-doelman kon zijn team echter even buiten het strafschopgebied voor een achterstand behoeden. De vrije trap die hierop volgde werd jammer genoeg door Louis Uriot voluit op de lat geschoten. Dichter bij een overwinning kwam Texel zondagmiddag niet meer. De einduitslag bleef gelijk aan de reeds bij de rust bereikte 2—2 stand waarmee de eilanders toch uiterst tevreden waren. Woensdag 8 november 1978: Texel vet. 2-Nioz 2 2-2 De Zwaan-Van der Meer 6-0 Nioz 1-FC Vergiet 1-1 D.T.Smul-Dubbeldik 3 6-2 Kikkert/Topido 2-Rabo 4-2 Donderdag 9 november 1978: Jellebooq-Rab 1 3-1 JKM 2-Texel B1 4-1 Oosterend 3-Amro 3-1 Texelse Boys 2-Paal 9 0-1 Casino-Dubbeldik 1 0-2 Vrijdag 10 november 1978: De Koogel 2-Citroën 2-2 Dubbeldik-Ran 4-2 Dubbeldik 2-FC Knudde 1-3 Het eerste zaterdagelftal van S.V. Oosterend heeft dit weekend tegen het Obdamse Victoria genoegen moeten nemen met een 2—2 gelijk spel in een wedstrijd waarin de thuisspelende Oosterenders keer op keer sterker bleken maar geen kans zagen hun aanvalskracht in doelpun ten om te zetten. Uiteindelijk toonde men zich toch wel tevreden met het feit dat het tot dusver nog ongeslagen Victoria een gelijk spel had moeten toestaan. Het komt er evenwel bij voetbal op aan dat er doelpunten worden gescoord en twee treffers bleken ditmaal voor de SVO-mannen niet voldoende te zijn. Tempo Vooral in het begin van het treffen streed zaterdag een fel aanvallend Oos terend voor de winst waarbij het tal van kansen wist te creeëren, maar toch was het de thuisclub die op achterstand werd gezet. Er was een klein misver stand (de bal glipte door op het natte veld) in de verdediging voor nodig om Victoria op 0—1 te zetten. Ook hierna gaf Oosterend zich niet gewonnen en vocht goed door waarbij vooral het Oosterender middenveld met Dirk Trap, Joost Brouwer, Jan van Dijk en later Kees Bremer zich onderscheidde. Men bleef voortdurend in beweging en vocht voor iedere meter. Er werd ook constant in de gaten gesprint die de Obdamse voorhoede liet vallen. Toch wist Victoria tot aan de rust de 0—1 voorsprong te behouden. Aanvallend De tweede helft begon Oosterend weer sterk aanvallend, maar zag toch al gauw de achterstand tot 0—2 oplopen. De linksbuiten van Victoria gaf een afzwaaiende voorzet, die nadat hij van Texelse Boys heeft in de zondag middag gespeelde wedstrijd tegen Kreileroord wederom getoond dat men beslist niet van zins is om de relatief lage positie op de ranglijst nog langer te bezetten. Via schoten van Han Pastoor, Frank de Grave en Kees van Heerwaarden zorgden de Boys voor evenzovele doelpunten waartegen de bezoekers eigenlijk geen enkel verweer hadden. Het viel zondagmiddag dus nogal mee met de verwachte „krachtige" tegenstand van de Kreileroord-ploeg. Het bleek dus niet eens zo'n slechte zet dat trainer Aad Vaars voor deze gele genheid twee lichtgewichten aan de basisopstelling had toegevoegd. Olaf Duin en Jos Huitema konden zich rede lijk weren al hadden ze het in deze stevige maar door de uitstekende lei ding van scheidsrechter A. Weppner toch niet ruwe partij wel eens zwaar te verduren. Gelijk opgaand Texelse Boys tegen Kreileroord werd over het algemeen een gelijk opgaande strijd met in het begin een licht over wicht van Kreileroord. De ploeg slaag de er ondanks de in deze fase geboden kansen niet in tot een op dat moment verdiende treffer te komen. Keeper Gijs Jansen had dan ook niet zo'n erg moeilijke middag maar moest toch wel een paar maal zeer attent zijn om foutjes in de Boys-achterhoede op te vangen. Kort voor het rustsignaal kregen de Boys een belangrijk rugge- steuntje. Een onverwachte schuiver van Kees van Heerwaarden (ook nog maar junior) kon de Kreileroord-keeper niet goed onder controle krijgen. Han Pastoor was er daarop als de kippen bij om de bal in het doel te tikken. Gijs Jansen verhinderde nog voor de rust de gelijkmaker door de bal uit een goed genomen vrije trap over de lat te tikken. Schoonheidsfoutjes Opk in de tweede helft bleef het-door de vele schoonheidsfoutjes niet altijd fraaie, maar cjopr de afwisselende kan sen wel spannende wedstrijd. Een kwartier voor tijd viel practisch de be slissing. Nadat Nico Zoetelief een fraaie kans van Kreileroord onschadelijk had gemaakt kregen de Boys in de tegen- richting was veranderd, in het doel vloog. Toch hield Oosterend het hoofd koel en men had al gauw door dat Victoria 0—2 genoeg vond. De ploeg schakelde dan ook over op 4-4-2 sy steem. Als gevolg daarvan kon Ooster end meer gaan aanvallen en waren er constant verdedigers die zich bij het middenveld aansloten om dan Victoria zoveel mogelijk in te sluiten. Vooral Bep Vonk overtuigde hierbij gedurende het laatste half uur van het duel. Nadat eerst Joost Brouwer nog dicht bij een doelpunt was, haalde Bep Vonk van ongeveer 25 meter schitterend uit en scoorde daarmee 1—2. Dit doelpunt gaf Oosterend vleugels en men bleef dan ook aanvallen. Toch was het pas vijf minuten voor tijd Rien Brouwer die de verdiende gelijkmaker scoorde op het scorebord liet zetten. SVO bleef hierna nog wel aanvallen, maar miste toch do kracht om nog één keer te scoren. De eindstand bleef dan ook 2-2. Woensdag 15 november 1978: 18.30 u.: Gempo-Van der Meer 19.15 u.: Kikkert/Topido 2-Tex. Boys 1 20.00 u.: JKM 1-Kompas 20.45 u.: Oosterend 3-Texel vet. 1 21.30 u.: Dubbeldik 2-Nioz 2 Zaaldienst: Rab 2. Donderdag 16 november 1978: 18.30 u.: Jelleboog-Casino 19.15 u.: Kikkert/Topido 1-Paal 9 20.00 u.: Oosterend 1-JKM 2 20.45 u.: Reizenboetiek-Nioz 1 21.30 u.: Mok-Texel vet. 2 Zaaldienst: Dubbeldik 1. Vrijdag 17 november 1978: 18.00 u.: Citroën-FC Mantje 18.30 u.: 't S. Schaep-Bureau Eelman 19.00 u.: Dubbeldik-Koffieshop 19.30 u.: De Koogel 1-'t S. Schaep 1 aanval een vrije trap bij de zijlijn. Han Pastoor plaatste de bal goed in de doel- mond.Daar zette Frank de Grave zijn hoofd achter de hoog opspringende bal en scoorde een zeer fraai tweede doel punt. Kreileroord toog daarop massaal ten aanval waarbij ze in de verdediging grote risico's namen. Het baatte hen echter niet want de Boys-achterhoede bleef nu, onder inspirerende leiding van Pieter Duin, goed gesloten. Slordig Daardoor kreeg de Texelse voor hoede wat meer lucht en toen de Kreileroorddoelman dan ook een slor dige uittrap verrichte was Kees van Heerwaarden er als de kippen bij om het derde doelpunt te scoren. Hij deed dit door de onderschepte bal ineens op de slof te nemen en onhoudbaar in het Kreileroord-doel te knallen. Het echtpaar H. Zijm slaagde er op de clubavond van de klaverjasclub donderdag in zich via een dagscore van 7.430 punten op te werken tot de derde plaats in het algemeen klassement. Ze worden daarin vooraf gegaan door de dames Veeken en Keijzer en het duo W. Bakker en G. Festen. Als verrassende tweede eindigden op de clubavond J. Beumkes en mevrouw Pool terwijl M. Bakelaar en A. Bakker een goede derde plaats in handen kregen. W. Bakker en G. Festen kwa men in het dagklassement (met 6 marsen) op de vierde plaats terecht. Het echtpaar J. van Heerwaarden, dat op de laatste plaats stond, behaalde ook een hoog totaal 6.911 punten waardoor ze maar liefst tien plaatsen stegen. Zaterdag gaat de klaverjasclub met de boot van 13.05 uur naar Sint Maarten om tegen de plaatselijke klaverjasclub de jaarlijkse uitwisseling te spelen. De dag-uitslag was ditmaal (resp. naam, punten en marsen): Echtpaar H. Zijm 7.430 4 Beumkes-mevr. Pool 6.970 4 Oosterend heeft de uitwedstrijd tegen koploper Vesdo uit Schagerbrug met het kleinst mogelijke verschil verloren. Vesdo-aanvaller Vader bracht de thuis club na ongeveer een kwartier spelen aan de leiding, maar met dat ene doelpunt was de gehele wedstrijdscore voltooid. Hoewel Oosterend in deze fase van de wedstrijd duidelijk in moeilijkheden kwam, kon Vesdo over de gehele wed strijd zijn reputatie als koploper evenwel niet waarmaken. De Ooster enders hadden vooral in de tweede helft de wedstrijd volledig in handen, maar slaagden er niet in de verdiende gelijk maker te scoren. Behoudend De Oosterenders begonnen aanvan kelijk nogal behoudend. Met slechts twee aanvallers en een versterkt mid denveld werd geprobeerd via snelle uitvallen tot resultaat te komen. Bijna had deze manier van spelen in de begin fase succes. Frits Bakker schoot van zeer dichtbij tegen de keeper aan en Piet Koning kopte rakelings langs de ver keerde kant van de paal. Misverstanden in de Oosterend-defensie brachten na ongeveer een kwartier spelen Vesdo- aanvaller Vader alleen voor doelman Dirk Koning. Zijn schot verdween via het lichaam van de Oosterend keeper in de uiterste hoek. Gestemd door deze snelle treffer, zette Vesdo in deze fase van de strijd via snelle aanvallen over de vleugels het Oosterenddoel onder druk. De SVO-defensie bewees echter zijn klasse door bijzonder weinig doelrijpe kansen weg te geven. Langzamerhand slaagde Oosterend er zelfs in het initia tief terug te nemen, maar miste voorals nog de kracht om het de Vesdo-defensie erg moeilijk te maken. Aanvallender Na rust speelden de Oosterenders veel aanvallender. Trainer Bep Vonk wisselde een middenvelder voor een extra aanvaller en vanaf dat moment beheerste de Oosterenderploeg voor een groot deel de wedstrijd. Vooral door goed spel van de middenvelders Gerard Legierse, Gerrie Plaatsman en Jan de Vries kwam de Vesdo-ploeg bijna niet meer aan goed aanvalsspel toe. Het ontbrak Oosterend echter aan durf om via wat meer pressie op het Vesdo-doel tot de gelijkmaker te komen. Toen in de slotfase ook de verdedigers Roel Veld man en Henk Vedder herhaaldelijk mee naar voren trokken, kwam Vesdo prompt in moeilijkheden. Ruud Daalder schoot keihard in het zijnet, een in paniek geraakte Vesdo-verdediger mocht ongestraft hands maken in het strafschopgebied en Frits Bakker was enkele keren dicht bij een treffer, maar goals leverde het slot offensief niet op. De wedstrijd kreeg in deze fase een steeds onvriendelijker karakter. Vooral van Vesdo-zijde werden veel overtredin gen gemaakt. Roel Veldman werd voor de ogen van de scheidsrechter onge straft nagetrapt. Het was dan ook voor de Oosterendploeg moeilijk te verteren, dat de scheidsrechter te vroeg affloot, terwijl hij voortdurend duidelijk had gemaakt dat hij extra speeltijd bij zou tellen, om het tijdrekken van Vesdo te bestraffen. Een hardwerkend Cocksdorp heeft zondagmiddag op eigen terrein de wedstrijd tegen Twisk met een on nodige 0—2 nederlaag besloten. De bezoekers die zich niet veel ster ker toonden behaalden hun beide doel punten door misverstanden in de SVC- achterhoede. De eerste treffer kwam voor de rust tot stand toen de Cocks- dorper buitenspelval veel te traag tot stand kwam en de bal al in het doel lag voordat de thuisclub daar erg in had. Hoewel de verdediging daarna redelijk goed functioneerde liet de aanval van SVC het te veel afweten. Het was aan de steeds beter keepende SVC-doel- man N. Stoop te danken dat Twisk pas tegen het eind van de wedstrijd kans zag een tweede doelpunt te maken. Drie SVC-achterspelers aarzelden toen veel te lang waarna het opnieuw een Twiskspeler was die de bal in het Cocksdorper doel deponeerde. Met uitzondering van de hoofdklasse, waar opnieuw alle kanshebbers hun wedstrijden tot een goed einde brachten is in de zaalvoetbalcompetitie een erg open strijd gaande waarin nog van alles kan gebeuren. De belangrijkste uitslagen van vorige week waren de overwinningen van FC De Zwaan op Van der Meer (6-0), van Dubbeldik 1 op Casino (2-0) en van FC Knudde op rivaal Dubbeldik2 (3-1). De Zwaan, dat aantrad tegen Van der Meer, moet geweten hebben dat hun tegenstander hen een lastige avond zou gaan bezorgen. De Zwaan begon, e- venals Van der Meer, zeer behoudend en aftastend. Toch bleek spoedig De Zwaan de sterkste ploeg te zijn. Zij toonden iets meer variatie in hun spel dan Van der Meer. Vooral het vlak voor rust door Rob v.d. Stap in samen werking met Gerard Legierse gescoor de tweede doelpunt was er één van grote klasse. In de tweede helft was het met het verzet van Van der Meer gedaan, zodat de eindstand uiteindelijk 6-0 in het voordeel voor De Zwaan werd. Zowel v. d. Stap als Legierse scoorden in deze wedstrijd een hattrick. Dubbeldik 1 kwam donderdagavond laat tegen Casino in het veld. Met behoudend en rustig voetballen, zonder belangrijke spectaculaire gebeurtenis sen, wist Dubbeldik 1 de partij met 2-0 te winnen. Na lange tijd trad ook Fc. Knudde weer eens aan. Tegenstander was Dub beldik 2 eeh oude rivaal van de vorige competitie, Fc. Knudde zette onmiddel lijk zijn tegenstander onder druk en wist de gehele wedstrijd te domineren en de strijd met een 3-1 voorsprong winnend af te sluiten. Afgelopen week behaalde JKM 2 een 4-1 overwinning op het tot nu toe erg goed draaiende Texel BI. Door deze overwinning en het gelijke spel van Nioz 1 en Fc. Vergiet (1-1), plaatste JKM 2 zich op de tweede plaats in de Eerste klasse. Jelleboog versloeg, na enkele neder lagen op rij, donderdag Rab 1 op over tuigende wijze. Paal 9 wist zich door een 1-0 overwinning op Texelse Boys 2 van de onderste plaats te bevrijden. Deze wordt nu in genomen door Rab 1 In de derde klasse werd de overge speelde wedstrijd tussen Rabo en Kik kert/Topido 2 wederom door Kikkert/ Topido 2 gewonnen. De einduitslag was de helft van de vorige keer; toen 8-4 nu 4-2. Onderaan in de derde klasse heeft woensdag tussen half zeven en kwart over zeven een verwoede strijd plaats gevonden tussen Nioz 2 en Texel Vet. 2. Met de rust was het door doelpunten van W. Klein Breteler en W. Hart 2-0 in het voordeel van Nioz 2. Na de rust kwamen de Veteranen op overtuigende wijze terug en brachten door doelpun ten van C. Mets en R.P. Keyser de stand op gelijke hoogte. De laatste vijf minu ten waren beide ploegen aan het eind van hun Latijn, zodat het gelijke spei toch wel een juiste uitslag was. Nioz 2 kreeg voordat het zover was veel goede kansen. Maar er werd tweemaal op de paal en lat geschoten. In de komende weken zal het zaal voetbalprogramma in het teken van de P.L. Duinker troffee staan. M. Bakelaar-A. Bakker 6.953 3 W. Bakker-G. Festen 6,929 6 Echtp. J. v. Heerwaarden 6.911 1 De tussenstand is: Dames Veeken-Keijzer 40.648 18 W. Bakker-G. Festen 40.375 19 Echtpaar H. Zijm 39.730 19 Echtp. P. v. Heerwaarden 38.790 12 H. Bakker-C. Vmke 38.530 12 Echtpaar J. Spaans 38.004 16 Niettegenstaande het H oomder ZDH in de wedstrijd tegen Knollen dam de rust met een 1—0 voor sprong waren ingegaan hebben zij zondagmiddag toch geen kans gezien in deze belangrijke wedstrijd de overwinning uit het vuur te slepen. De einduitslag werd tenslotte 1—3 na een faire partij voetbal waarbij ZDH door veel pech achtervolgd werd. Toch mag ZDH beslist niet ontevre den zijn met dit resultaat omdat de Knollendammers op de ranglijst inmid dels de tweede plaats innemen en de Hoornders rond de zesde plaats vertoe ven. Voorsprong ZDH begon de op het veld aan de Witteweg gespeelde wedstrijd bijzonder goed en reeds in de veertiende minuut viel de eerste treffer. De maker daarvan was Henk de Ruyter die ZDH met een enorme kogel de leiding bezorgde. Vanaf dat moment ontstond er een voor het publiek erg leuke en vooral snelle wedstrijd waarbij Knollendam en ZDH elkaar goed in evenwicht hielden. Er deden zich aan beide zijden van het veld kansen voor. Jan Stam schoot boven het hoofd van ZDH-doelman Kees Bakker op de lat en Kees Hin schoot rakelings naast het Knollendam- doel. Pas na de hervatting zou het spel- beeld zich volledig in het voordeel van Knollendam gaan wijzigen. Vrije positie Direkt na de rust was het al raak toen een slecht weggewerkte bal bij Knollendamspits Koen Nieborg kwam die vanuit een vrije positie voor het in schieten had. Toch ontsnapte Knollendam kort daarop aan een her nieuwde achterstand toen Bram Brou wer in de zestiende minuut de keeper omspeelde. De bal kwam niet in het doel terecht omdat een van de achterspelers nog net kans zag hem over de achterlijn te werken. De wed strijd werd door de voortdurende aan vallen hoe langer hoe spannender maar na een half uur in de tweede helft was het opnieuw de Knollendammer Nieborg die zijn ploeg aan de leiding hielp. Uitval Toen de Hoornders in de laatste mi nuten van de wedstrijd nog volop ten aanval trokken was het echter Gerard van der Sluis die bij een uitval door de ZDH-achterhoede marcheerde en de derde Knollendamgoal op zijn naam bracht. De eindstand werd hiermee bepaald op 1—3 in een door beide ploegen uitstekend gespeelde wedstrijd waarbij de Knollendammers meer geluk aan hun zijde hadden.

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 5