MST TURNPLOEG ERG SUCCESVOL IN TUITJENHORN nthousiast De Rog erraste Bremakker Prognoses Commissieleden ongelukkig mei toneelzaalplan Zeven persoonlijke medailles Sportprogramma's Meersportenvereniging TEXEL ONTMOET ZOUAVEN Toch achter principebesluit orse nederlaag Voetbalprogramma St. Nicolaasfeest in ZDH-kantine i: AG 1 DECEMBER 1978 TEXELSE COURANT PAGINA 7 - IMMEN EN SCHAKEN IN DEN BWSRG lamclub Texel die dit weekend op isrrein de ploeg van de Damclub sn op bezoek kreeg heeft deze eting met een forse nederlaag n afsluiten. Het resultaat was 3-13 Heen remises voor C. Nleeden- van Heerwaarden en C. Vinke. de overige Texelse teamleden Hooijberg geruime tijd een riant t op winst. Hij won na ruim 40 weliswaar een schijf maar ver fde toen zijn stelling. volledige uitslag zag er als volgt l-Schagen :elaar-M. Veenstra 0—2 Bdendorp-H. Meier 1 1 Heerwaarden-T. Tesselaar 1 1 iijberg-H. Groot 0—2 te-A. Veenstra 0—2 ke-H. Veenstra 1 1 iOO-P. Blauboer 0—2 is-W. de Graaf 0—2 3-13 v e TGi gdschaken 28 november: I Bakker-Titus Nijman 1—0 van Es-Erik van Bruggen 'A-K rElzinga-Marcel Visser 0—1 Bruggen-Joris v. d. Hoeven 0—1 lijman-Wim van Es 0—1 ld Baretta-Arthur Elzinga 1—0 Bruggen-Wijnand Baretta 0—1 root-Joris v. d. Hoeven 0—1 i Bakker-Wim van Es 1—0 lijman-Marcel Visser 0—1 roep: Bakker-J. Vlaminf 1—0 Rommgts-Joop Romrhets 0— 1 tker-J. Vlaming 0—1 Bakker-N. Witte 1—0 Bakker-Arjen Bakker 1 —0 Bakker-Jeroen Rommets 1 —0 tte-Joop Rommets 0—1 leze groep gaat A. Huisman mee- rige uitslagen: J tali-W. Hoekman 1—0 Jen Haan-G. van Es V4-V4 !te-P. Bergman 14-14 is-A. Terpstra 1—0 Tatenhove-J. Vlaming 1—0 rnelisse-E. de Visser 1—0 Bruin-H. Elzinga 0—1 rnelisse-E. de Visser 0—1 iisman-B. Dekker 0—1 uip-C. Witte 1—0 Aalderen-A. Huisman 1 —0 Isman-L. van Aalderen 0—1 de opvallende resultaten moet de winst van Elffnga worden imd. G. van Es stelde met zijn enigszins teleur. Passant 2 speelt op 9 december twedstrijd (Schagen). ncompetitie 28 no*9mber: eiman-J. van Heerwaarden tkker-P. Bakelaar ike-G. Blom ike-F. Mosk hoo-A. Vinke kelaar-W. Bakker 1-1 0-2 2-0 2-0 0-2 2-0 van Heerwaarden leek weliswaar voordeel op te bouwen, maar een lijk te zwakke voortzetting was lak dat de partij in remise „ver- ie". egenstelling tot een eerder bericht i eerstevolgende clubavond op dag 4 december. Met het behalen van maar liefst zeven van de elf te verdelen persoonlijke medailles heeft de ploeg van de MST- turnafdeling zondagmiddag tijdens B- wedstrijden in Tuitjenhorn aangetoond nog immer in de bovenste regionen van de kring Noordholland-noord thuis te horen. De Texelse turn(st)ers die in de prijzen vielen waren: Rob Voebel, René Eel- man. Martin Voebel, Gertie Praamstra, Daniëlle de Lussanet en Diane Terpstra. Naast dit zevental verwierven ook Gijs Praamstra, Marja Vlaming, Meino van Slooten en Judith Hoogendijk het recht op deelname aan de provinciale B-wed strijden. Deze worden gehouden op 24 maart. Overmacht De jongensgroep tot 16 jaar kwam zondag tijdens de ochtenduren in aktie. Het programma dat zij moesten afwer ken bestond uit de onderdelen rekstok, brug, ringen, lange mat en paardsprin- gen. Na het afwerken van enkele toestellen was het hierbij reeds duidelijk dat de deelnemers van de andere gymnastiekverenigingen weinig tegen de Texelse overmacht hadden in te brengen. Het spitste zich allemaal toe op de vraag wie van de Texelaars met de hoogste eer zou gaan strijken. De uitslag in deze groep is dan ook alleszeggend. Op de eerste plaats klas seerde Rob Voebel zich met 38.10 punten. René Eelman en Martin Voebel deelden met slechts 0.05 punten achter stand de tweede plaats en Paul Voebel eindigde met een totaal van 37.95 punten als derde. Jaco van Trigt verza melde 36.80 punten en werd hiermee vierde. Gijs Praamstra, de jongste afge vaardigde van Texel verwierf met een totaal van 32.30 punten ook het recht om aan de provinciale B-wedstrijden deel te nemen. Verdienstelijk Bij de meisjes tot 16 jaar hadden zich maar liefst 78 deelneemsters gemeld. Texel werd hierbij door 5 meisjes verte genwoordigd. Omdat de deelname in deze leeftijdscategorie zo groot was had net kringbestuur besloten niet zoals gebruikelijk 3 maar 5 medailles beschik baar te stellen. Evenals bij de jongens mogen ook hier de eerste 10 geplaatsten over naar de provinciale kampioen schappen. Mede door een ietwat zwak ke start op de balk, terwijl zij op de andere toestellen brug, paardspringen en lange mat zeer sterk terugkwamen, moesten de Texelse meisjes toezien dat de eerste twee plaatsen bezet werden door andere verenigingen. Maar een zeer fraaie en verdienstelijke 3e en 4e Jens de dinsdagavond in het kader Ie eilandcompetitie gespeelde vol- Iwedstrijden heeft de koploper in veede klasse heren de Bremakker neerdere moeten erkennen in het van De Rog. Het spel van de sdorpers was er dan ook naar en vooral de eerste set met overmacht II. de tweede klasse dames kon Lois irste set tegen Gyvo Mets binnen- y i maar in de tweede set kwamen de bs uit De Koog sterk terug. Lois dan ook met grote cijfers terug ezen. Ook de in de derde klasse mende damesteams van CVI en kwamen dinsdagavond een pun- Bling overeen. Gemotiveerd Rog dat eerder op de avond met naai verschil van LBO verloor, trad Blijk meer gemotiveerd tegen kop- de Bremakker in het strijdperk. De lakker had hier blijkbaar niet op kend en speelde, vooral in de eerste lan ook erg nerveus. De Rog kwam Js meer in zijn spel en won uiteinde- iet 20-7. In de tweede set kwam de lakker wat tot rust. De strijd was nu open en van beide kanten was leuk te zien. Tot ver in deze set had de lakker een lichte voorsprong. Maar log gaf zich toch niet gewonnen, voor tijd kwamen de Cocksdorpers I szij en de Bremakker raakte hier- zo van streek dat achter elkaar zes punten werden verloren en De Rog met 8-12ovon. Lois begon tegen Gyvo Mets met goed spel en liep al gelijk uit naar 13-2. Pas toen deed Gyvo iets terug wat Lois meteen nerveus deed reageren. Dit kostte een aantal punten en er was een time-out van de zijde van Lois voor nodig om weer rust in het spel te krijgen. Lois won toen alsnog met 23-13. Omdat Gyvo Mets in de eerste set had kunnen constateren dat Lois het kwetsbaarst is als het onder druk komt te staan buitte men deze wetenschap na de hervatting goed uit. Van het begin af aan had Gyvo het beste van het spel en time-outs mochten Lois niet meer ba ten. Gyvo Mets won de set met 25-9. Te laat In de derde klasse speelde Rabo tegen CVI dat te laat in het veld kwam en maar moeilijk in zijn spel kon komen. Rabo kon dan ook uitlopen naar 5—0. Naar mate de set vorderde kreeg CVI evenwel meer greep op de bal en kwam langszij. Rabo liet toen duidelijk de moed zakken en CVI kon doorgaan. De ploeg haalde de eerste set met 27-14 binnen. In de tweede set gingen de dames van Rabo er weer stevig tegenaan. Ze lieten zich nu niet meer door CVI verrassen en gaven de verkregen voorsprong van vier punten niet meer uit handen. CVI probeerde het nog wel, maar verder dan 1 punt verschil kon men toch niet komen. Rabo won uiteindelijk met 20-14. plaats werden toch ingenomen door Gertie Praamstra en Daniëlle de Lussa net met respectievelijk 29.45 en 29.15 punten. Marja Vlaming wist beslag te leggen op de 9e plaats en daarmee een klassering voor de genoemde provin ciale kampioenschappen. De twee an dere Texelse meisjes in deze leeftijds groep, Carla de Grave en Anke Hooij berg, konden zich met hun puntentotaal van 25.30 net niet plaatsen onder de eerste tien. Zondag werden tevens de dameswed strijden (16 jaar en ouder) afgewerkt. Texel was er vertegenwoordigd met Diana Terpstra, Meino van Slooten en Judith Hoogendijk. Alle drie lieten zich van hun goede kant zien en plaatsten zich gezamenlijk voor de volgende ron de. Diana Terpstra turnde zich hierbij naar een verdienstelijke tweede plaats. Zaterdag 2 december 1978: Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-Dirkshorn, 14.30 uur SRC 3-0osterend (Z) 2, 14.30 uur Junioren: Texel A2-Oosterend Al, 14.30 uur Texel B1-W.Waard B1, 13.30 uur De Koog B1-HRC B3, 13.30 uur Cocksdorp B1-KKC B2, 14.45 uur Helder B3-Oosterend B1,14.30 uur WGW B4-Texel B2,11.00 uur Tex. Boys BI-WGW B5, 13.30 uur JVC C1-Texel C1, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Oosterend C1-WGW C3, 13.30 uur Texel C2-De Koog C1, 13.15 uur Succes C2-Tex. BoysCI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Tex. Boys C2-JVC C2, 14.45 uur Oosterend C2-WGW C6, 14.45 uur WGW C8-Texel C3, 12.15 uur Pupillen: Afdeling A: Cocksdorp A1-De KoogAl, 14.00 uur ZDH Al-Tex. BoysAI, 14.30 uur Texel A2-Oosterend Al, 15.00 uur Tex. BoysA2-Texel A3, 15.00 uur Afdeling B: Cocksdorp B1-Oosterend B1, 13.00 uur De Koog B1-Texel B4, 12.00 uur Texel B1-Tex. Boys B2, 12.30 uur Tex. Boys B1-Texel B3, 14.00 uur Oosterend B2-Texel B2, 13.30 uur Afdeling C: De Koog Cl-Oosterend Cl, 15.00 uur Tex. Boys Cl-Texel C1, 13.00 uur Texel C3-ZDH Cl, 12.30 uur Tex. Boys C2-Texel C2, 12.00 uur Zondag 3 december 1978: 4de klasse KNVB: Texel-Zouaven, 14.30 uur Afdeling Noordholland: Sporting S.-ZDH, 14.30 uur (vertrek boor 12.05 uur) SDOB-Cocksdorp, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) GSV-Texelse Boys, 14.30 uur (vertrek boor 12.05 uur) Oosterend-ALC, 14.30 uur De Koog-Oudesluis, 14.30 uur Spartanen 2-Texel 2, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Tex. Boys2-SRC4, 14.30 uur Watervogels 3-Texel 3, 14.30 uur W. Waard 3-Oosterend 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Tex. Boys 3-Kaagvogels 4, 14.30 uur Watervogels 5-ZDH 2, 12.00 uur ZDH 3-Zeemacht 5, 14.30 uur Oudesluis 3-Oosterend 3, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Cocksdorp 2-Geelzwart 7, 14.30 uur Succes 6-De Koog 2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Texel 4-Oudesluis4, 14.30 uur Junioren: Tex. Boys Al-Geelzwart A2, 12.30 uur HRC A3-Texel A1, 14.30 uur Dames: AFC '342-Tex. Boys 1, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) Tex. Boys2-St. Adelbert2, 12.30 uur Pupillen: Texel A1-Zouaven A1, 13.40 uur SAMEN REIZEN: Zaterdag 2 december 1978: Vertrek van Texel boot 13.05 uur: Texel C1 en Tex. Boys C1. Zondag 3 december 1978: Vertrek van Texel boot 12.05 uur: ZDH 1, T. Boys 1 en dames T. Boys 1 Texel 2 en Cocksdorp 1 Vertrek van Texel boot 13.05 uur: Oosterend 2 en 3 en De Koog 2. Bij afkeuring terrein bus afbestellen, telefoon (02240) 2421. Hoorn: Rats2-Tetak 1 Egmond Binnen: Tos4-Tetak2 Waarland: Con Amore 4-Tetak 3 Volleybal: Den Helder, Joco-zaal: 14.15u.: HCSC 1-Tevoko2(h) Sporthal Ons Genoegen: 14.30u.: Tevoko 1 (h)-Br. Seahawks2 15.30 u.: Tevoko 3 (h)-Nieuwediep2 14.30 u.: Tevoko 2 (d)-Wognum (beker) In kantine ,,De Spil" van de Hoornder sportvereniging ZDH wordt op zater dagmiddag 2 december een Sint Nico laasfeest gehouden waarbij zowel de kleuterschoolleerlingen als de kinderen van de basisschool welkom zijn. Sint Nicolaas heeft toegezegd hierbij ook aanwezig te zullen zijn. Het evenement begint om 14.15 uur en is om ongeveer 18.00 uur afgelopen. Naast Texel 1 dat zondagmiddag op eigen terrein aantreedt tegen het Groo- tebroekse Zouaven hebben ook De Koog 1 en zowel het zaterdag- als het zondagelftal van S.V. Oosterend een thuiswedstrijd op het programma staan. De Koog speelt tegen Oudesluis en SVO (Z) en Oosterend tegen respectievelijk Dirkshorn en ALC (Abbekerk). ZDH gaat voor de wedstrijd tegen Sporting S. naar Schermerhorn, Cocks dorp ontmoet SDOB in Broek in Water land en Texelse Boys speelt in Groot Schermer tegen het plaatselijke GSV. Wat betreft Texel 1 zou de thuiswed strijd tegen Zouaven tot een overwin ning moeten leiden ware het niet dat de ploeg zondagmiddag noodgedwongen met drie invallers speelt. Onlangs wer den zowel Henk Jan Klok en Albert Hove voor een wedstrijd geschorst en moet Aad Blom voor twee ontmoetin gen noodgedwongen aan de kant blij ven. Het eerste treffen met Zouaven (in Grootebroek) eindigde in een 1 1 gelijk spel en hoewel het zondag een zwaar karwei zal worden kan Texel hopelijk toch een puntje binnenhalen. Het tweede elftal gaat naar Wognum waar hen tegen koploper Spartanen 2 een vrijwel zekere nederlaag wacht. Texel 3 krijgt het moeilijk. In Den Helder zal het thuisspelende Watervo gels 3 een overwinning beslist niet cadeau geven. Wellicht sleept het derde er toch een gelijk spel uit. Texel 4 kan op eigen terrein winnen van Oudesluis 4. Als voorwedstrijd is zondagmiddag (om 13.40 uurl) de pupillenwedstrijd tussen Texel A1 en Zouaven A1 ingelast waardoor het publiek de gelegenheid heeft om de Texelse pupillen eens tegen een sterke „overkantse" tegenstander aan het werk te zien. Voor deze wedstrijd wordt dan ook veel belangstel ling verwacht. Texelse Boys 1 gaat zondag op bezoek bij koploper GSV (Groot Scher mer) hetgeen ongetwijfeld een zeer zware opgave voor de eilandelijke ploeg zal worden. Hopelijk heeft Sint Nicolaas voor de Boys een goede verrassing in petto. Op het Boysveld zal het ondanks het feit dat het eerste team een uitwedstrijd speelt toch een „drukke bedoening" worden. Om 13.30 uur spelen de A-junioren met winstkansen tegen Geelzwart A2 ('t Zand) en ontmoeten de dames van Texelse Boys 2 Sint Adelbert 2 (Egmond Binnen). Voor de Texelse dames zijn er gerede kansen op een gelijk spel. Om 14.30 uur spelen het tweede en het derde team van de Boys tegen respec tievelijk SRC 4 (Schagen) en Kaagvo gels 4 (Kolhorn). Omdat zowel Boys 2 als Boys 3 tamelijk wisselvallig spelen valt er in dit geval eigenlijk niets te voorspellen. Om in stijl te blijven: ,,'t Kan vriezen en 't kan dooien". Texelse Boys (d) 1 gaat samen met het eerste herenteam naar de overzijde van het Marsdiep voor de wedstrijd Evenals de toneelverenigin gen St. Jan, UDI en de Oud- leerlfngen in een gezamenlijke brief aan het college lieten we ten, hebben ook de leden van de raadscommissies voor Fi nanciën en Welzijn zich onge lukkig getoond met het nu door B en W voorgestelde (achtste) verbouwplan van hotel „De Lindeboom-Texel" tot dorpshuis voor Den Burg. De leden van beide commissies uitten hun bezwaren tijdens de maandagavond in het raadhuis be legde bijeenkomst waarbij ook de le den van de Dorpscommissie van Den Burg aanwezig waren. Aan het slot van een tamelijk uit gebreide discussie over dit onderwerp besloot men tenslotte op voorstel van de heer J. A. Vervoort toch pogingen te doen om vooral de toneelakkommodatie van het zoge naamde plan 8 te verbeteren. Ook bur gemeester J. Engelvaart kon zich hier mee verenigen en de commissies maak ten de afspraak dat met het vaststellen van een definitief verbouwplan tot me dio maart gewacht zou worden. Tot die datum kan men dan een beter inzicht in de hele problematiek verkrijgen en een en ander laten meespelen bij de defini tieve kredietaanvraag die men in april moet doen Koekhakken Alvorens men echter tot dit eind oordeel was gekomen vond een opmer kelijk debat plaats, waarbij sommige commissieleden behoorlijk fel reageer den. De eerste buitengewone uitspraak kwam op naam van Daan Welboren. Hij beklemtoonde voor de zoveelste maal dat ,,er nu eindelijk eens wat moet gebeuren". Want, voegde Wel boren er aan toe ,,'t Is al jaren koek hakken op niks af I" Hij stelde dat men in Den Burg voor twee urgente dingen staat. Te weten: een goede toneel zaal en een adequate muziekschool. Welboren werd hierin bijgevallen door Fridt Blanken en Daan Schilling. Blanken was het helemaal eens met de toneelverenigingen die de zaal- en to neelruimte volkomen ongeschikt voor het houden van uitvoeringen hadden genoemd. Hij vond niet alleen het be schikbare aantal zitplaatsen (130 stuks) veel te gering maar ook het geschetste toneel veel te klein en zag eveneens problemen in de steunmuren die het zicht op het toneel gedeeltelijk zouden belemmeren. Blanken: „Het komt er op neer dat als je er f600.000, in steekt, je eigen lijk alleen de hotelakkommodatie ver betert maar de kans op een goede to neelzaal laat schieten". Daan Schilling uitte zich eigenlijk nog extremer: „Als er in De Lindeboom geen goede toneelzaal komt, hoeft het hele plan voor mij niet!" en „We gaan toch geen 6 ton verrommelen op niks af!" Grond Wethouder Jaap Westdorp zei op dit alles ter verdediging, dat de gemeente om de zaak op te kunnen lossen over de nabijgelegen grond had moeten be schikken. Maar daarin was men niet geslaagd. Westdorp liet evenwel door schemeren het nu geschetste ook niet zo te prefereren. Als voorzitter van de Dorpscommissie concludeerde Dirk van Heerwaarden naar aanleiding van dit alles, dat de commissieleden zich schaarden achter de dit voorjaar gedane principe-uitspraak van de raad. Daarin werd vastgelegd, dat alles wat niet in of nabij hotel „De Lindeboom- Texel" gerealiseerd kon worden, naar de Oude Ulo zou verhuizen. Kort en goed: een nieuwe zaal bij de Oude Ulo. De opmerking vormde aanleiding tot een aantal voorstellen. Hierbij opperde Daan Welboren het idee om daar dan een muziekschool met een toneelzaal te combineren en lanceerde J. C. Dros het plan om de Burgem. De Koninghal dan maar te verbouwen en te ver groten. Voor het in gebruiknemen van de bioscoop als toneelzaal bleek niemand iets te voelen, omdat men daar de bij deze activiteiten behorende café- restaurantfunctie miste. Daan Schilling bracht het allemaal als volgt onder woorden: „Of het „bal na" nou cultu reel verantwoord is weet ik niet, maar het is wel hartstikke leuk I" Principe Omdat alle commissieleden maan dagavond wel inzagen dat er iets gedaan zal moeten worden om hotel „De Lindeboom-Texel" in ieder geval te behouden, schaarde men zich desondanks achter het principebesluit 7600.000,— ter be schikking te stellen. Hopelijk kan dan een kleine toneelzaal worden gerealiseerd maar daaromtrent ligt dus nog niets vast. De beslissing over hetgeen met het restant van de gemeentelijke bijdrage voor de Lindeboom (6 ton voor de dorpshuisfunctie en 6 ton voor de mu ziekschool) gedaan zal worden, werd op voorstel van J. A. Vervoort en Daan Welboren verdaagd. De gemeenteraad zal daarmee, evenals met de bepaling welk (ver)bouwplan het uiteindelijk wordt, wachten tot de raadsvergade ring van maart 1979. tegen AFC '34 (Alkmaar). Indien de voorhoede op dreef is zijn hier beslist winstkansen. Het eerste zaterdagelftal van S.V. Oosterend speelt een thuiswedstrijd tegen Dirkshorn en moet een overwin ning kunnen behalen. Omdat Dirkshorn beslist niet tot de „lichtste" tegenstan ders in deze afdeling behoort zal men er echter fel tegenaan moeten SVO (Z) 2 heeft het ogenschijnlijk een stuk eenvoudiger. Het team speelt in Schagen tegen SRC 3 en heeft, omdat het de laatste tijd goed draait, beslist reële winstkansen. Evenals het eerste zaterdagelftal speelt ook Oosterend 1 dit weekend een thuiswedstrijd. Tegenstander is het Ab- bekerkse ALC. Het ziet er naar uit dat de Strenders revanche zullen nemen voor de voor hen tamelijk ongelukkig verlo pen uitwedstrijd. Er zijn dus voldoende redenen om op een Oosterend-overwin ning te mikken. Zowel Oosterend 2 als Oosterend 3 spelen zondagmiddag een uitwedstrijd. Tegenstanders zijn Wieringerwaard 3 en Oudesluis 3. Beide ploegen hebben goede kansen op een ruime overwin ning. ZDH 1 speelt zondagmiddag een uitwedstrijd tegen Sporting Schermer horn. De in Den Hoorn gespeelde eerste wedstrijd tussen deze kemphanen ver liep voor de Hoornders tamelijk sneu. Sporting zag toen kans in de laatste minuut toch nog een gelijk spel uit het vuur te slepen. De uitslag werd daarmee 1 1. Het krachtsverschil van de eerste wedstrijd in ogenschouw nemend moet de Hoornder ploeg ditmaal tot een overwinning in staat worden geacht. Het tweede elftal speelt in Den Helder tegen Watervogels 5 en zal ongetwijfeld met een overwinning naar Texel terug keren omdat de thuiswedstrijd een 6—0 overwinning opleverde. De tegenstander van ZDH 3 is het Helderse Zeemacht 5. Omdat deze ploeg tamelijk ruim aan kop gaat zal „het derde" het erg zwaar krijgen. Op eigen terrein speelt De Koog 1 deze week tegen Oudesluis. De Kogers hebben zich de laatste tijd enigszins beter op dreef getoond dan in de voorgaande weken zodat de ploeg beslist niet kansloos mag worden ge acht. Het tweede elftal, dat met de boot van 13.05 uur naar Succes 6 in Hippoly- tushoef gaat, kan in deze moeilijke partij misschien een gelijk spelletje wegsle pen. De overige (juniorenwedstrijden) staan op het programma vermeld. De Koog C1 speelt in Den Burg de derby tegen Texel C2. De spelers vertrekken om 12.30 uur vanaf restaurant Capri. MEDEDELINGEN S.V. De Koog. Op 6 december wordt in restaurant Capri voor de pupillen van S.V. De Koog een Sint Nicolaasfeest gehouden waarbij ook de ouders welkom zijn. Het feest dat om 16.00 uur begint is bestemd voor de jongens van het A, het B en het C elftal. J.v.B. Texelse Boys. In verband met de Sint Nicolaasfesti- viteiten vervalt op dinsdag 5 december de pupillentraining. De senioren trainen wel- A.W.

Texelsche Courant | 1978 | | pagina 7