dubbele beglazing Boekenopruiming 40% tot 60% s>0nh Spaarrente tot 8V2%. Rabobank Q VISMAN /paarbank ijzerhandel b.v een bank van deze tijd r 42.50 VEEHOUDERIJDAG 1979 u weet nu weer wat winter Is. scanners Koelburo Noordholland Met spaarbrieven aan toonder van de Rabobank! Ruime sortering speelgoed A. v. d. Vis bv uie/t ncderlond Weekendreclame KNUPERS ■SSEtSSsSSSSSSSSSSÈSmSSSSS Eethuis Theodora Hoeve Er zijn spaarbrieven aan toonder met looptijden die kunnen variëren van één tot en niet zes jaar, in bedragen van duizend of vijfduizend gulden. Afhankelijk van de looptijd kan de rente oplopen tot 8'/2% per jaar (en dat is dan effektieve rente over de gehele looptijd). Toonderbrieven zijn gemakkelijk overdraagbaar aan wie u maar wilt en bovendien uitstekend geschikt om kado te geven. Geeft u de voorkeur aan spaarbrieven op naam? Die zijn er ook in verschillende soorten. Ruim 3100 Rabobanken kunnen u er alles over vertellen! Rabobank ROCKWOOL- LAPINUS en ISOVER produkten Wat is nou het grootste voordeel van sparen bij de Nutsspaarbank West Nederland? Ze kennen me daar. Ik kom er niet alleen om te sparen, maar ook voor al mijn andere geldzaken (bankgiro), mijn verzekeringen, reizen,vreemde valuta enz. Eigenlijk voor al die dingen, waar je thuis geen antwoord op kunt vinden. En dat ik spaar bij de bank die van huis uit spaarbank is, nou dat is mooi meegenomen. PAGINA 10 TEXELSE COURANT VRIJDAG 2 FEBRUARI 1979 Moulinex keukenmachine Charlotte" voor o.a. het maken van gehakt of gemalen vlees Ook geschikt als rasp en vruchtenpers Moulinex prijs 199,50 Onze prils Prestige snelkookpan voor 3 tot 5 personen Spaart tijd en is ge schikt voor gas en elektra Grepen koel- blijvend Prestige prijs 109, Bed-leeslampje met regelbare lichtval Voorzien van rozetjes en kompleet met snoer en knipschakelaar Bamboe plantenhangers per set van 3 met buri ringen 7.50 Bloempotten van donker getint bamboe, als 3 dia set Kunststof Isoleerkan met rode stip, schenkt zonder sluiting te ver wijderen. Houdt in houd urenlang koud pf warm Kapaciteit 1 Itr Royale knijperzak. Is eenvoudig aan de lijn op te hangen en maakt bukken en zoeken naar knijpers overbodig Dekoratieve lektuurmand van handgevlochten wilgenteen in de vorm van een kikker Ook als b.v prullemand te gebruiken Philips elektrisch broodrooster met thermostaat Instel baar op gewenste roostertijd Front ver chroomd Philips prijs 55,- Onze prijs Denkt u aan Laat ons vrijblijvend prijsopgaaf doen. De subsidie van 30% geldt nog steeds. Ook de aanvraag kunnen wij voor u ver zorgen. Verenigde Schilders Coöp. u.a. Maricoweg 15, Den Burg, Texel, telefoon (02220) 2138. v/h Langeveld en De Rooy bv Den Burg, Texel De jaarlijkse ledenvergade ring van de Vereniging Texel' tot het bestrijden van T.B.C. onder het rundvee en andere vee ziekten; Coöperatieve vereniging voor K.l. Texel'; Rundveefokvereniging Texel'. Te houden op woensdag 7 februari 1979 in hotel De Undeboom-Texel aanvang 's morgens om 10.15 uur. Wij vervoeren voor u door en vanuit geheel Nederland. Tol. (02220) 2285 b.g.g. (02244) 1541 Maricoweg 10 Den Burg is iedere vrijdag, zaterdag en zondag weer geopend. Voor bruiloften en partijtjes kunt u iedere dag bij ons terecht. Fam. Hoogenbosch, telefoon (02220) 2328 Wie kan mij inlichtingen verschaffen? Op maan dag 20.00 - 20.30 uur werd op de Groeneplaats mijn gele Simca 1308 aan gereden. H. Troost, Herenstraat 67, Den Hoorn, telefoon (02226) 213 Voor goed afgeregelde Antiekhandel Hora Tevens nog enkele gebruikte scanners Slootdorp, Brink 36, tel (02278) 406 Alkmaar, tel (072) 127009 Dealer voor Texel van Cattabriga Consumptieijsmachines, Schotsman IJsbrokjesmachines, General Electric Airconditioning. Verder alle nieuwe en gebruikte Koel- en vriesinstallaties. Serviceabonnementen. 24 uur-service per dag. geld en goede raad toonoer De Cocksdorp Radicale weggeef-opruiming 111111 BONTMANTELS bonthoeden, krankzinnige koopjes: 25% t/m 60% korting. Volle garantie. Goedkoper kan absoluut niet De Bontkoning, Voorstreek 71 (één en zeventig), Leeuwarden-C. Bovendien ook nu bij koop reis geld binnen geh Ned. v. 2 pers. terug Koopavond tot 21 uur geopend. Maricoweg 6, Den Burg, tel. 102220) 2356 If Geld speren bij de Nufsspaarbank West Nederland ET tw?

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 10