Texel verzamelde drie winstpunten SVO (2) HAALDE SUPERFORS UIT Oosterend versloeg zwak Schellinkhout OPKIKKERS VOOR TEXELSE BOYS Derby werd wegens beenbreuk gestaakt Uitstekende eindstanden bij Tetak Voetbaluitslagen Opnieuw ruime zege voor MST-turnsters Urenwijziging bij Gyvo Voetbalprogramma PAGINA 4 TEXELSE COURANT DINSDAG 24 APRIL 1979 A - B aa Evenals dat in het Paasweekeinde het geval was, heeft Texel 1 zich ondanks het dubbele programma ook in de afgelopen dagen op een goed niveau weten te handhaven. Bij de wedstrijden, die de ploeg donderdagavond en zondagmiddag behaalde, werden drie winstpunten behaald. In Edam werd EVC met 1—3 geklopt en op eigen terrein speelde Texel gelijk tegen Zouaven (Lutjebroek). Overigens heeft het er zondagmiddag toch nog geruime tijd ingezeten, dat de ploeg uit Den Burg ook op de Zouaven de volle winst zou gaan scoren. Pas ver in de tweede helft slaagden de bezoe kers er in de door Texel behaalde 2—0 voorsprong volledig weg te werken. Gelijk Daarvoor hadden de Zouaven weinig in te brengen en namen de Texelaars vanaf het begin het spel in handen. De op het middenveld excellerende Louis Uriot gaf talrijke prachtige ballen af. Op de vleugels konden hierdoor zowel Martin Land als Rob van der Stap ruim schoots in het spel worden betrokken en dit wierp dan ook spoedig zijn vruchten af. De ploeg was duidelijk beter gemotiveerd en de voorzetten bleven niet uit. De opkomende Gert Pansier was diverse malen dicht bij een treffer maar desondanks bleef hst tot enkele minuten voor de pauze toch een doelpuntloze partij. Even voor het rust- signaal was het Martin Land, die een hoge voorzet produceerde. De Zouaven doelman reageerde daar iets te laat op, waardoor Gert Pansier de bal over hem heen in het lege doel kon deponeren. Na de rust was aanvankelijk Texel weer in de aanval. Louis Uriot maakte er met een schitterende kopbal uit een voorzet van Land 2—0 van. Toen was het gebeurd met Texel en nam Zouaven het spel geheel in handen. Door een misverstand tussen Henk Donderdag 19 april: 4de klasse KNVB: EVC-Texel 1 -3 Afdeling Noordholland: Cocksdorp-Tex. Boys 0—5 Junioren: De Koog B1-Texel B1 0—2 Zaterdag 21 april 1979: Afdeling Noordholland: Oosterend (Z)-Kwiek '78 10—1 Junioren: Texel B1-SRC B I 3-0 De Koog B1-SVAP '74 B1 2-5 Tex. Boys B1-Texel B2 6—0 WGW C3-Texel Cl 1-2 HRC C3-Tex. Boys C1 0-3 Texel C2-WGW C4 2-3 Tex. Boys C2-WGW C5 2-3 WGW C7-Texel C3 1-3 Watervogels B2-Oosterend B1 0—0 Oosterend C1-Watervogels C1 1 —3 Oosterend C2-BKC C2 7—0 Pupillen: Texel A1-WGW A1 1-2 Afdeling A: Oosterend Al-De Koog A1 1 —0 Texel A2-Texel A2 6—0 Afdeling B: Texel B1-De Koog B1 3—0 Texel B2-Cocksdorp B1 0—3 Oosterend B1-Texel B3 6—0 Tex. Boys B2-Texel B4 0—0 Afdeling C: Oosterend C1-Texel C3 5—0 Texel C2-De Koog C1 2-1 Zondag 22 april 1979: 4de klasse KNVB: Texel-Zouaven 2—2 HRC 6-Oosterend 2 3 1 Afdeling Noordholland: ZDH-Graftdijk 2-2 DESS-Tex. Boys 1 1 De Koog-Zuidermeer 0—6 Oosterend-Schellinkhout 5—2 Watervogels 2-Texel 2 1 1 Texel 3-Helder 5 6—0 JVC 3-Tex. Boys 2 2—1 Tex. Boys 3-ZAP 5 2—3 Oosterend 3-ZDH 3 2—2 Texel 4-De Koog 2 10—0 Dames: AFC'34 2-Tex. Boys 1 2-4 Groen en Kees Boeijen kwam de linker spits vrij voor doel en schoot de stand naar 2—1. Even later bracht de mid denvoor de stand op 2—2, toen Klaas Dirk de bal ongelukkig op zijn voet kreeg. Rob v.d. Stap werd vervangen door Jan Duinker, waarop er weer een beetje lijn in het Texel elftal kwam. Vooral Louis Uriot en Klaas Dirk Koorn creëerden daarbij nogal wat kansen, maar het bleef toch 2—2. Aad Blom, die de afwezige Jan Medendorp verving, deed het na zijn lange afwe zigheid goed. Winst Donderdagavond werd het een ver diende 3—1 overwinning in Edam op EVC. Vanaf de aftrap kreeg Louis Uriot de bal. Hij ging enige spelers voorbij, liet een harde schuiver 1os en Texel stond met 1 —0 voor. Het bleef voor de rust Texel dat het spel maakte, maar na vele gemiste kansen, duurde het nog een half uur toen Martin Land de hoge voorzet gaf, die de EVC-rechtsachter in eigen doel kopte en daarmee de stand op 2—0 voor Texel bracht. Even hierna een fraaie aanval ingezet door Louis Uriot. Deze gaf de bal prachtig door Oosterend heeft de thuiswedstrijd tegen Schellinkhout met een ruime 5—2 overwinning afgesloten. Gezien het enorme veldoverwicht had de score echter veel hoger moeten zijn, maar de Oosterend-aanvallers spron gen bijzonder slordig met de geboden kansen om. Schellinkhout dat aanvallend weinig voorstelde, wist toch nog twee keer te scoren, omdat de verdediging ook niet opti maal verliep bij de Oosterenders. Waarschijnlijk omdat de eerste wed strijd tussen de twee ploegen uitliep op een desastreuse 10—0 nederlaag voor Schellinkhout, begonnen de bezoekers bijzonder voorzichtig. Oosterend kon een enorm veldover wicht opbouwen en kreeg al direkt uit stekende kansen. De Oosterend-aan vallers wisten zich echter geen raad met de geboden mogelijkheden en bo vendien had Schellinkhout in verdedigend opzicht alle geluk van de wereld. Schaarse aanvallen Na ongeveer een kwartier spelen scoorde Schellinkhout-aanvaller Riemers totaal onverwacht uit één van de schaarse aanvallen van Schellink hout. Op de rand van het strafschop gebied kreeg Riemers tot zijn eigen schrik de bal vrij en haalde onmiddellijk Ook de voorlaatste wedstrijd, die de meisjestumploeg (t/m 15 jaar) van de Texelse Meersportenvereniging zondag in Schagen heeft geturnd, is op een overduidelijke zege uitge lopen. De Texelse turnsters behaalden een totaal van 146.70 pun ten, terwijl hun tegenstanders (de meisjes van Lycurgus Advendo) bij 136.60 punten bleven steken. De wedstrijd werd gehouden in het kader van de jeugdcompetitie van de turnkring Hollands Noorderkwartier. Op elk van de vier toestellen, brug, balk, paard en vrije oefening, wisten de meisjes van Texel een overwinning te boeken van twee drie punten. Dit groeide uit in een totale overwinning van 10.10 punten. Verrassend in deze strijd was dat Gertie Praamstra de eerste plaats moest afstaan aan haar vriendin en Clubgenote Danielle de Lussanet. Op de balk moest Gertie tot vier maal toe het toestel voortijdig verlaten en dat ten koste van twee volle punten. Danielle draaide een constante wed strijd met zelfs tweemaal een 8.10 voor vrije oefening en paardspringen. De Texelse deelneemsters behaalden de volgende resultaten: Danielle de Lussanet 30.30 punten, Gertie Praamstra 29.90 Monique Schermer 29.50, Marjan Coevert 28.30, Monique Kalk 27.60 en Marit de Porto 27.20 punten. Miriam Raven, die als reserve meedeed, scoorde een totaal van 28.10 punten. aan Rob v.d. Stap. Zijn voorzet werd door Henk Groen ingekopt Texel bleef in de aanval en de rust ging in met 3—0 stand. Na de pauze was er een veel gemo tiveerder EVC. Texel werd in de verde diging gedrukt, waarbij vooral het middenveld ver terugviel. Gelukkig hadden Klaas Dirk Koorn, Jan Meeden- dorp en keeper Charles Ipenburg er goed het oog op en bleef de schade tot een doelpunt beperkt. Dat was een onhoudbare bal van de rechtsbuiten. Rob v.d. Stap en Henk Groen werden vervangen door Jan Duinker en Wim Brons en Texel wist het spel te ver plaatsen. Gert Pansier gaf na aangeven van Kees Boeijen nog een hard schot tegen de paal. Het einde kwam met een toch wel verdiende Texel overwin ning. Al met al werden er in acht dagen vier wedstrijden gespeeld en hieruit vijf winstpunten behaald, hetgeen ook wel nodig was, omdat Texel nog steeds in de onderste helft van de ranglijst figu reert. Door omstandigheden zijn bij de ver eniging Gyvo (De Koog) deze week de trainingsuren van volleybal en gym nastiek gewijzigd. Er wordt nu gevolley bald op donderdagavond, aanvang 20.00 uur (was woensdagavond). Het gymnastiekuur van vrijdagmiddag be gint deze week om 13.45 uur (was 14.15 uur). Een en ander vindt plaats in de Kaaps-nol. Donderdag 26 april 1979: Afdeling Noordholland: Winkel-Cocksdorp, 18.45 uur uit. De bal verdween onbereikbaar voor doelman Koning in de bovenhoek. Na deze onverwachte tegentreffer deden de Oosterenders er nog een schepje boven op en Schellinkhout moest zich beperken tot uitsluitend verdedigend voetbal. De dikverdiende gelijkmaker liet echter bijzonder lang op zich wachten. De Schellinkhout-verdediging wist tot vlak voor de rust de voorsprong vast te houden, hoewel soms sprake was van bijzonder chaotisch voetbal. Een terugspeelbal van één van de Schellinkhout-verdedi gers belandde op de paal en ook de doelman van Schellinkhout moest zijn uiterste best doen om de terugspeel ballen van zijn eigen verdediging uit zijn doel te houden. Ongeveer tien minuten voor rust moest voorstopper Roel Veld man er aan te pas komen om de stand gelijk te trekken. Uit een corner kopte Veldman beheerst in en liet de Schel linkhout-doelman kansloos. Identiek Na de pauze ontvouwde zich een identiek spelbeeld. Schellinkhout kwam aan aanvallen niet meer toe en al gauw nam Oosterend een voorsprong. Frits Bakker werd in het strafschopgebied vastgehouden en dat ontging de goed- leidende scheidsrechter Bakker niet. Gerard Legierse verzilverde de toege kende penalty. Even later vergrootte Jan de Vries de voorsprong toen hij een voorzet van Frits Bakker ineens op Met een totale score van zes doel punten voor en slechts een tegen heeft het eerste team van Tex. Boys de positie op de ranglijst in de afge lopen dagen toch iets weten te ver beteren. Zowel de uitwedstrijd tegen Cocksdorp als die tegen het thuis- spelende DESS (Sijbekarspel) bete kenden voor de Boys een goede mo rele „opkikker". Het eerste team van SVC moest er ten opzichte van Tex. Boys donderdag met 0—5 aan geloven. Tegen DESS werd door de Boys een 1 1 eindstand overeengekomen. Zoals reeds uit de bereikte resultaten blijkt, was vooral de ontmoeting met Cocksdorp voor Tex Boys het spreek woordelijke „zacht gekookte eitje". Dat bleek reeds uit de bij rust ontstane 0—3 voorsprong. Voor deze drie treffers tekenden Frank de Grave en Pieter Duin. Deze laatste joeg de bal tweemaal in de touwen. Frank de Grave zou uiteindelijk ook het vijfde doelpunt voor zijn rekening nemen nadat Jos Huitema goal nummer vier op het scorebord had gebracht. Toch gelijk Het zondagmiddag gespeelde DESS- Tex. Boys was een partij van een Op vrij eenvoudige wijze is het eerste zaterdagelftal van s.v. Ooster end er dit weekeinde in geslaagd het op de onderste plaats staande Kwiek 78 een gevoelige nederlaag toe te brengen. De SVOtZFmannen troffen het vijandelijke doel maar liefst tien maal, waarmee de einduitslag op 10—1 kwam. Doelpuntenmakers aan de kant van SVO(Z) waren Ruud Timmer (4 maal), Cees Oosterhof (2 maal), Aart v.d. Brink (2 maal), Jan Oosterhof (1 maal) en Dirk Trap (1 maal). Hiermee is duidelijk aangetoond dat wat de laatste twee wedstrijden niet kon in het treffen met Kwiek '78 wel tot stand kwam. Achteraf bekeken was het eigenlijk geen wonder omdat Kwiek de onderste plaats van de ranglijst in beslag neemt. Desondanks was een dergelijke „superforse" uitslag toch boven iedere gekoesterde verwachting. Gemak Reeds vanaf het eerste fluitsignaal was zaterdagmiddag te zien dat SVO(Z) het vrij gemakkelijk ging krij gen. Na wat wild heen en weer-getrap was het in de tiende minuut Ruud Timmer die de score opende. Na goed voorbereidend werk van Kees Bremer trof hij voor de eerste maal doel. Nauwelijks zes minuten later volgde Cees Oosterhof zijn voorbeeld op meer dan overtuigende wijze, omdat Oosterhof tweemaal achtereen de Kwiek-doelman kansloos liet. SVO(Z) leek hierna niet van ophouden te willen weten en Ruud Timmer was de goalgetter, die het vierde doelpunt voor zijn rekening nam. Enigszins tevreden met dit voorbeel dige resultaat liet SVO hierna de teugels wat vieren en werden onnodig enkele kansen gemist. Het was even later toch voor de vijfde maal raak via Jan Oosterhof, die een afstandschot met een mooi doelpunt beloond zag. Ruud Timmer zorgde tenslotte voor een 6—0 ruststand. Manmoedig Hierna leek het er op, dat de tweede helft helemaal een waar doelpunten- festijn zou gaan worden. Toch begon Kwiek zich nu manmoedig te weren. Niettemin scoorde Aart v.d. Brink bin- de schoen nam en keihard inschoot. Schellinkhout leek uitgespeeld en een grote overwinning voor Oosterend leek tot de mogelijkheden te behoren. Rommelig spel in de Oosterend-defen- sie was er echter de oorzaak van dat Schellinkhout andermaal uit verloren positie terug kon komen. Berger kreeg een uitstekende mogelijkheid op een doelpunt, toen hij alleen op doelman Koning af kon gaan. In eerste instantie schoot hij tegen de Oosterend- doelman op, maar wist toch de bal in bezit te houden. In tweede instantie maakte hij geen fout en scoorde be heerst. Oosterend reageerde onmiddel lijk. Gespeeld Via twee goals van de voor Piet Koning ingevallen Johan de Waard werd de score al vrij snel tot 5—2 op gevoerd. De wedstrijd was toen gespeeld, al had Oosterend in het laatste kwartier alle mogelijkheden om een nog grotere uitslag tot stand te brengen. Vooral Oosterend-aanvaller Frits Bakker miste in deze fase echter enkele enorme kansen, zodat Schellink hout aan een debacle ontsnapte. geheel ander kaliber dan die van don derdagavond. Tussen deze teams was heel wat minder krachtsverschil te be speuren. Niettemin zijn de Boys er toch in geslaagd de wedstrijd tot tien minu ten voor het laatste fluitsignaal in een voordelige stand te houden. Toen pas scoorde DESS voor de eerste en enige maal, maar die ene treffer was wel vol doende om de eindstand gelijk te trekken. De gelijkmaker van DESS werd door de Boys hevig betwist, omdat de maker de bal eerst met de hand had meegenomen. De over het al gemeen zwak leidende scheidsrechter schoof alle protesten aan de kant en keurde het doelpunt goed. Even tevoren had keeper Gijs Jansen al met een uitstekende reactie een zeker schij nend doelpunt voorkomen. De Boystreffer kwam in de loop van de eerste speelhelft tot stand via een goed schot van Frank de Grave. Hij benutte een halve misser van de DESS achterhoede zonder mankeren. Hoewel het ,,vijf-punten-in-acht-dagen-plan" van de Boys met deze resultaten en de uitslag van vorige week (2—2) tegen AGSV) niet is bereikt, bleek trainer- coach Aad Vaars zondagmiddag met de behaalde vier punten toch redelijk tevreden. nen enkele minuten het zevende doel punt. Pas op dat moment werd Kwiek echt gevaarlijk voor de thuisclub. Waar schijnlijk omdat men vrij was van alle risico's (de wedstrijd was voor hen toch al verloren) kwam de Kwiek-ploeg los en trof zelfs het SVO-doel zonder dat iemand van de thuisclub daar iets tegenin kon brengen. Ook hierna bleek Kwiek van tijd tot tijd erg gevaarlijk, maar het was toch SVO(Z) dat scoor de. Na ongeveer een half uur knalde Dirk Trap schitterend in en kreeg de thuisclub de vleugels van voor de rust terug. Aart v.d. Brink en Ruud Timmer maakten de 10—1 zege voor de Oosterenders tenslotte tot een feit. Door deze overwinning is SVO(Z) weer terug op de viede plaats van de rang lijst. In de afgelopen tien weken zijn de leden van de MST-tafeltennisclub Tetak er in geslaagd een aantal bijzonder goede competitieresultaten te behalen. Daarvan was het kampioenschap van Tetak 1, dat eerste werd in de klasse 5C wel de belangrijkste. Het eerste tafeltennisteam heeft zich hiermee het recht verworven om het volgend seizoen in de vierde klasse uit te komen. Ook Tetak 2 en Tetak 3 heb ben het in deze voorjaarscompetitie goed gedaan. Voor beide teams was een tweede plaats weggelegd. In de klasse 5D kwam het tweede als sub kampioen uit de strijd tevoorschijn. Er was voor Tetak 3 een gedeelde tweede plaats (met DOV 8) in de klasse 5F. Deze laatste situatie kwam tot stand doordat het Heerhugowaardse DOV (onverwacht) gelijkspeelde tegen Typhoon 5. De eindstanden zijn nu als volgt: Klasse 5C: 1. Tetak 1 10 10 0 0 20 88-12 2. A.S.V. 9 6 0 3 12 59-31 3. Turnlust 1 10 6 0 4 12 62-38 4. Servita 2 8 4 0 4 8 36-44 5. Doko 4 10 2 0 8 4 27-73 6. Olympia/'t H. 9 0 0 9 0 8-82 Klasse 5D: 1. Hooge Huys 11 10 10 0 2. Tetak 2 10 6 1 3. Aktief 1 10 5 2 4. Doko 3 10 5 0 5. Martin Schilder 3 10 2 0 6. T.O.S. 5 10 0 1 Klasse SF: 1. Polisport 3 10 10 0 0 20 21-^9 2. D.O.V. 8 10 5 3 2 13 56-44 3. Tetak 3 10 6 1 3 13 49-51 4. Typhoon 5 10 3 2 5 8 40-60 5. Hooge Huys 12 10 2 2 6 6 44-56 6. Duintreffers 7 10 0 0 10 0 20-80 De op het Koger voetbalveld ge speelde derby tussen De Koog on Oosterend moest donderdagavond voortijdig worden afgebroken toen De Koog-speler Peter Nowak kort voor het rustsignaal een beenbreuk opliep. De stand was op dat moment (na 40 minuten spelen) 1—0 in het voordeel van de thuisclub. De veelal op het middenveld opere rende Peter Nowak liep zijn verwonding op toen hij door onoplettendheid met een medespeler in botsing kwam en daarbij ongelukkig op het veld beland de. Na overleg met beide aanvoerders achtte de scheidsrechter het beter de wedstrijd voor dat moment af te gelasten en op een later tijdstip uit te spelen. Switchend Voordat het zover was had de Koger voorhoede het niet gemakkelijk gehad tegen de veel switchende voorhoede van de Oosterenders. Tegenover een dergelijke ploeg had De Koog aanvan kelijk weinig in te brengen, waarbij overigens nog kwam dat men het zonder goede krachten als Peter Beerling en Ger Bongers moest stellen. Gedurende de eerste twintig minuten was er dus een voortdurend attaquerend Oosterend te zien dat er wonderlijk genoeg toch niet in slaagde doelpunten te maken. Het beste waar men toe in staat bleek was een kopbal van Johan de Waard, die tegen de paal naast het Koger doel terecht kwam. Bij de Kogers trok vooral het optreden van Kees van Beek veel bewondering. Door het sterke spel van deze voorstopper Het in de kopgroep van de derde klasse vertoevende Graftdijk heeft het zondagmiddag in Den Hoorn te gen ZDH 1 niet verder kunnen brengen dan een 2—2 gelijkspel. De Hoomders toonden zich hierbij erg fel maar een (verdiende) overwin ning zat er voor hen uiteindelijk toch niet in. Toch heeft het halverwege de rang lijst balancerende ZDH zich zondag middag een ploeg met karakter ge toond, die best in staat is tegenslagen te verwerken. Na een 2—0 achterstand slaagde men er tenslotte wel in de stand weer recht te trekken. Bij het goedbezochte duel van zondagmiddag viel vooral de grote werklust van Bob Dijksen op. In het goed beginnende ZDH was hij een van de spelers die voor mooie kansen zorg den. Het benodigde tikje geluk liet hem evenwel in de steek. Daarbij kwam overigens ook het goede keepen van de Graftdijk-doelman Bierens. In de eerste helft ontging ZDH op het nippertje een doelpunt toen de doorgebroken Kees Hin door de scheidsrechter gestopt werd nadat Hin door een tegenstan der bijna gevloerd was. Hoewel Kees Hin er een vrije trap aan over hield was de spelsituatie toen zodanig geworden dat een (vrijwel zeker) doelpunt er niet meer in zat. Voor het ZDH-doel waren zondag middag de corners door de straffe wind erg gevaarlijk. Het zou voor de Hoorn- der ploeg zelfs eenmaal fataal worden. Bij een van deze hoekschoppen kwam de bal namelijk via de vuisten van doelman Ben Penha voor de voeten van André v.d. Hof, die deze buiten kans goed benutte en hard inschoot. Na de thee kreeg ZDH weldra een tweede zware klap doordat te veel ge treuzeld werd bij het wegwerken. Het was 0—2 voordat de Hoornders het begrepen hadden. Zij lieten het er even wel niet bij zitten en begonnen aan een stevig offensief. Daarbij zag Kees Hin een van zijn inzetten op de doellijn gestopt. Voor deze aktie tekende echter niet de Graftdijk-goalie, maar een van de backs, die daarmee een strafschop weggaf. De hierop door Henk de Ruyter ingeschoten penalty werd in eerste instantie door doelman Bierens gestopt maar De Ruyter schoot hem vervolgens toch in het net. Nadat de spanning daarop gedurende een tiental minuten erg hoog was opge lopen, voldeed Henk de Ruyter voor de tweede maal aan de wens van zowel publiek als medespelers om de bal weer eens in het vijandelijke doel te jagen. Dit gebeurde vlak voor het eindsignaal vanuit een erg moeilijke hoek. Medio september '79 zal de nieuwe najaarskompetitie 1979-1980 van start gaan. Leden, die voor het eerst willen deelnemen hieraan, moeten zich voor 1 mei a.s. melden bij Max Hagedoorn, Schoorwal 27, Den Burg (tel. 02220- 3556). kon De Koog de „nul" op het score bord handhaven. In de vijfentwintigste minuut kwam de thuisclub op 1—0. Het was een treffer die middels een hoekschop werd gescoord. Kees van Beek kopte de ontvangen bal door in de richting van het Oosterender doel waar de vrijstaande Richard Daalder onhoudbaar inknalde. Een aktie waar doelman Joop Koning weinig weer woord op had. Jammer Een treffen van een volledig andere stijl was de eveneens in De Koog gespeelde ontmoeting tussen De Koog en Zuidermeer. Dit duel vond zondag middag plaats en eindigde in een voor de thuisclub betreurenswaardige 0—1 stand. Deze naar een steeds lager peil voerende wedstrijd begon met een in de eerste helft opvallend goed spelend De Koog. Gedurende de eerste tien minuten waren er diverse prachtige kansen te melden. In deze periode had de Zuidermeer defensie veel moeite met de agressieve voorhoede van de tegenpartij. Zuidermeer kon hier aan vallend echter weinig tegenover stellen. De ruststand werd 0—0, maar na de thee veranderde het spelbeeld volledig. De vlotte combinaties van de eerste helft veranderden nu allemaal in slor dige passes. Tegen de verhouding in maakte Zuidermeer tenslotte de beslis sende treffer. De rechtsbuiten speelde zich vrij en bediende de vrijstaande spits, die onhoudbaar inschoot. In het laatste kwartier trok De Koog ten aan val, maar slaagde er niet in, ondanks de vele hoekschoppen, de gelijkmaker te forceren. 0 20 80-20 3 13 58-42 3 12 51-49 5 10 48-52 8 4 43-57 9 1 20-80

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 4