Texelaartjes SCHOOL WINKEL 1979 Mode Mee pakker HERRIE HINDERT f Bouwvergunningen Aanrijding op Nikadel In plaats van kaarten... GRIEKENLAND 2 halen 1 betalen Boetiek 22 NACHTBAR bar 't steigertje Woningen Bungalow Boerderij Kantoor- of winkelruimte Ing. JAN DUIN j. nauta, boekhandel n29,-. modem DINSDAG 14 AUGUSTUS 1979 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Door B. en W. zijn in de maand juli an particulieren en instanties de navol- ende bouwvergunningen afgegeven: T. Timmer te Den Burg, voor het taken van een luifel aan een winkel, linnenburg 3; J. van 't Noordende te )e Cocksdorp, voor het plaatsen van en houten aanbouw, Kikkertstraat 14; Druif te Texel, voor het bouwen van en garage/berging, Postweg 68; W. jnoek te Den Burg, voor het uitbreiden *an een woonhuis, Schilderend 47; K. Jfermann te Duisburg, voor het ergroten van een zomerbungalow, laliforniéweg 233; E, J. Eelman te Den Surg, voor het veranderen van een oor- en achtergevel, Vloedlijn 7; E. /ermeulen te Oosterend, voor het ver- rouwen van een woonhuis, Spanger- veg 34; N. Witte te Den Burg, voor iet oprichten van een tuinmuur, Wil- relminalaan 50; J. Visser te Oosterend, roor het vernieuwen van vier wonin- jen. Burgwal 12, 14, 16 en 18 Den 3urg; L. W. Decnop te Den Burg, voor iet verbouwen van een winkel tot estaurant, Gravenstraat 2; A. Witvliet :e Oudeschild, voor het bouwen van ren bedrijfsruimte, Heemskerckstraat 13; St. Dorpscommissie Den Burg p/a A. Kok te Den Burg, voor het ver bouwen van een schoolgebouw tot ge meenschapsruimte, Schilderend; J. Jellema te Den Burg, voor het uitbrei den van een schuur tot eethuisje- bargelegenheid, Kantoorstraat 11; Fa. Zijm en Co te Den Burg, voor het ver bouwen van een bedrijfsruimte bo venliggende woningen, Schilderend 20; J. Visser te Oosterend, voor het ver bouwen van het voormalige Asiel tot kantoor, Burgwal 20, Den Burg. Door een voorrangsfout botsten donderdag op de Nikadel ter hoogte van de Strijbosstraat de auto's van mevr. A. K.-H. uit De Koog en J. F. uit Dordrecht op elkaar. De auto van mevr. K. liep lichte schade op aan spatbord en bumper. Het voertuig van de heer E. werd licht beschadigd. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. rond te sturen, naar aanleiding van uw verloving, uw huwelijk en de geboorte van een wolk van een baby kunt u uw familieleden, vnenden en kennissen natuurlijk ook mondeling op de hoogte stellen Veel gemakkelijker en stijlvoller is het echter bij ons te kiezen uit de Kennemer Kaarten Kollektie Dan laat u zien dat u weet hoe hot hnr-irl' v/h Langeveld en De Rooy bv Den Burg, Texel AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Drummen op een trommel. Na een lang en moedig gedragen lijden ging toch nog plotseling van ons heen onze gelief de, zorgzame man en vader Jan Schrama, echtgenoot van Johanna C. Zijm, op de leeftijd van 60 jaar. J. C. Schrama-Zijm P. Schrama H. Schrama Texel, 13 augustus 1979, Hollewal 18, Den Burg. De H. Eucharistieviering zal plaats hebben woensdag 15 augustus n.m. 2 uur in de Paro chiekerk van de H. Joannes de Doper, waarna de begrafenis op de Ft.K. Begraafplaats te Den Burg zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in Huize Sint Jan, Beatrix- laan, Den Burg, alwaar de overledene is opge baard. Na een geduldig lijden is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Jan Schrama. Zijn opgewekt karakter zal ons altijd in herinne ring blijven. Jac. Schrama A. Schrama-Garthoff P. van Sambeek D. van Sambeek-Schrama H. Schrama neven en nichten Maandagmorgen werden we getroffen door het bericht, dat plotseling is overleden onze collega Jan Schrama. Hoewel hij reeds geruime tijd ziek was, bleef hij steeds opgewekt. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde medewerker. Zijn collega's en vrienden van de Rijkswaterstaat. Lompen- en metalen handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Eenzaamheid oplossen r Huwelijk, samenwonen of hechte vriendschaps band. Voor vrijblijvende inlichtingen (ook 's avonds en in het weekend zijn wij telefonische te bereiken). Bemiddelingsburo Eureka Mevr. Plasse-Janssen, Brakkeveldweg 71, tel. (02230) 14295, Den Hel der. Voordeelfietsen voor snelle beslissers. Nog be perkte voorraad. Garage Dros b.v., Eierland, tel. (02225) 233. Nu weer volop rode bessen. L. Huisman, De Veen, tel. 2203. Supermarkt ,,De In stuif". Veel parkeerruimte Spaarrenta tot 9%% gewoon op een spaar boekje bij Jan Dekke' verzekeringen. Bernhart laan 109. Een oranje jurk met een bruine salmiak. Willem, namens Rab 2 bedankt voor je 2 Vi doel punt. In Uw opdracht leef ik. In Uw gratie sterf ik. T.S. Voor een goed en mooi servies. Artima stééngoed I Gravenstraat 7, 02220- 3592. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. ARTIMA heeft Engel se katoenen badkamer^ vloerbedekking in alle maten en vele kleuren! 100% wasbaar! Ook voor uw andere kamers hebben wij 100% katoe nen vloerbedekking van Besouw! Gravenstraat 7 - (02220) 3592. Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen reeds vanaf f475, Fa. Tatenhove, Oosterend, tel. (02223) 202. Meubelen uit Skandi- navië; meubelen van massief hout; meubelen van stijl èn meubelen waar U van houdt! ARTIMA Gravenstraat 7 Kindershop 't Boetje. 'Gravenstraat 16, Der Burg. Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij U kennis, dat onver wachts van ons is heengegaan mijn geliefde man en onze lieve vader en opa Herman Kooger, echtgenoot van Martje Bakker, op de leeftijd van 66 jaar. M. Kooger-Bakker J. Kooger G. Kooger-Pel A. Pol-Kooger K. J. Pol M. Kooger A. Kooger-Lexmond en kleinkinderen Texel, 11 augustus 1979, Waalderstraat 50, Den Burg. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 15 augustus v.m. 10 uur in het Crematorium, Ha- ringhuizerweg 3 te Schagen. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in de vergaderzaal der Doopsgezinde kerk en na de crematie in de Koffiekamer van het Crematorium. T" Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hij altijd voor ons geweest is, delen wij u mede, dat heden, nog vrij onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Willem Vies, echtgenoot van N. Vlas-Tjonk, op de leeftijd van 73 jaar. Den Burg: N. Vlas-Tjonk 3103 Lohheide (West-Duitsland): A. J. Vlas C. A. Witte-Vlas Petra Helma Oudeschild: H. J. Kuiter-Vlas P. J. Kuiter Niels Den Burg, Texel, 10 augustus 1979, Thijsselaan 85. De rouwdienst en begrafenis hebben heden plaatsgehad. Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma ELISABETH VANHOOVDONCK-SPIGT betuigen wij u onze oprechte dank. A. Vanhooydonck Ria - Nico Floor Dordrecht, augustus 1979, Swartenhondtstraat 11. Voor Uw blijken van medeleven, ons betoond tij dens het verblijf in het Verpleeghuis Texel en na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder DOROTHEA CATHARINA SLOT-SMIT, zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Bakker Fam. Van Heerwaarden Fam. Slot Texel, augustus 1979. Voor de schoolgaande jeugd: regenpakken van prima kwaliteit in geel of groen v.a. f40,— NU in de Twee Paardjes. Archrtektenbureau AARTS FRANKEN lid ned. architekten genootschap, nieuwbouw verbouw, renovatie, de koog, plevierstr. 21, tel. 492. Supermarkt ,,De In stuif". Veel parkeerruimte Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, tel. (02220) 3320. Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Sander Hij is geboren op 12 augustus 1979. Suzan en Theo Boom De Ruyterstraat 114, 1792 AN Oudeschild. Supermarkt ,,De In stuif". Veel parkeerruimte Waar kan je binnen één minuut met de auto zonder parkeerproblemen je lege krat bier omruilen voor een volle? Kooy- man's Slijterij en voor de prijs hoef je 't niet te laten I Een land van vriendelijke mensen met talloze overblijfselen van oude culturen, bakermat van onze be schaving. Maar ook zonbestem- ming met redelijke tot goede stran den, waar u kunt zwemmen, zeilen, vissen, waterskieën of gewoon luie ren. Bewonder de unieke zonsonder gang van Cap Sounion, de mistie- ke schoonheid van de Dodekane- sos, de kloosters van Thessaloniki, de stille pracht van de Cycladen en Sporaden Zoek de sporen van een historische beschaving vele eeuwen terug op Attica, Kreta of Rhodos. Wij hebben een uitgebreide scala van reismogelijkheden met o.a. SunwayfUEytas Umms, Ziaó-Eiropa Stichting, GTH-reizan, Bal Ah, Chrixtoffal, Evanamantsrai- zen Guttivar Rytours en anderen Ga naar De Reizenboetiek echte reisbureau Het beste en het goed koopste rijwielrek bij Dros pmederij, Spinbaan 18, Den Burg, tel. (02220) 2108. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat, opnemen. Tel. 2525. Snel-service. De Twee Paardjes. Vrijdagsavonds van 7-9 uur open voor die mensen, die overdag niet kunnen. Typen, nu al opgeven Cursussen in de Witte Burcht. Met elektrische schrijfmachines. Informa tie of aanmeldingen aan vragen bij het Scheid egger Instituut, Antw.nr 222, 1270VB Huizen N.H of tel. (02152) 58731. Eerlijke Franse tafelwijn in wit, rood en rosé, van Nicolas, nu 6 flessen voor f27, en 6 wijngla zen gratisl Kooyman's Slijterij Dames van de Ned. Bond v. Plattelandsvrou wen afd. De Cocksdorp- Eierland, wilt u geen oud papier meer brengen op de daarvoor bestemde adressen. Het wordt niet meer opgehaald. Het bestuur. Te koop z.g.a.n. konij- nenbontjasje. Tel. (02223) 301. Te koop voor de in maak sla- en snijbonen. Tuinderij Buijsman, tel. 2133. Wie wil 's morgens een krantenwijk in Den Burg bezorgen. Tel. (02220) 2239. Te koop gevr. boeken (Ned.) literatuur, gesch., oude kinderboeken etc. W. Wildeboer p/a Turkse Tent, bung. nr. 23 tot 18 aug. of tel. (033) 34412 (het gehele jaar). Open klaverjasdrive in Strends End op donder dag 2 aug., aanvang 20.00 uur. Achtertune 9, Oosterend, tel. (02223) 483. Voor motormaaiers en handduwers naar Weikoop. Te koop bankstel, notenhouten bergmeubel, uitschuiftafel. Tel. (02220) 2351. Te koop eethoek met 4 stoelen, geschikt voor verhuur. Tel. 2339. 10 schoolschriften voor 2,25; pakjes van 15 voor 3,25; vulling kleine ring band 75 cent. Goed goedkoop in HET OPEN BOEK. Zolang de voor raad enz. Te koop een net bank stel. Jan Dirkszoord 13, Den Burg, tel. 3152. Flowerstyling Schuiling Ons tel.nr. (02220) 4571. Te koop houten zeil- schouw, afm. 9x3 mtr., geheel compb, nw. motor Prijs zeer billijk. Tel. (02223) 912. Te koop houten vlet 8.00x2.50x40, Samova diesel 9 Zz pk, luchtgek. elektr. startend, met buis- kap en reservemotor, 5 pk, f6500,-. (02220) 4126. Vrouwen, vrijdagavond a.s., 20.30 uur, een op treden van het Amsterdamse Femsoc- koor in de muzieknis met sfecht weer in het Vrou wenhuis. Te koop Pioneer versterker (2x22 W) Samsin platenspeler. Inl. (02220) 2451 Wie wil iedere woens dag of woensdagochtend huishoudelijk werk doen en op baby passen? Mevr. P. D. Barendregt- v.d. Lely, tel. (02225) 239, Eierland. Voor vogelkooien en toebehoren naar Weikoop India-jurken, rokken, blouses en tuinbroeken op de eerste etage bij Geopend van 22.00 tot 4.00 uur. Weet je dat er heel wat loos is van 10 tot 4 uur 's nachts in Bar 't Steigertje? Gerrit en Anita De Ruyterstraat 84 OUDESCHILD - TEXEL tel. 02220-3317 TE KOOP GEVRAAGD: diverse woningen over heel Texel. of vrijstaande woning met flinke tuin in Den Burg. voor bewoning. Liefst omgeving Den Burg. in Den Burg, eventueel ook in huur. Voor: BEMIDDELING TAXATIES VERZEKERINGEN BOUWKOSTENADVIEZEN Makelaar en taxateur o.g. Den Burg, Schoorwal 37, tel. (02220) 3428 vanaf heden kunnen de bestelde school boeken, werkschriften enzovoort worden afgehaald, (kontante betaling I) Verder natuurlijk alles wat je nodig hebt op schrijf- en papierwaren. Een pracht keuze en goede kwaliteit. Met leuke aanbiedingen en leuke prijsjes Alles overzichtelijk te kijken en te kiezen. voor lezen en schrijven Een aktuele modetrent is deze jump-suit, gemaakt van zacht glanzend materiaal.

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 3