zaanse Boys worstelt zich langs Texelse Boys Texel 1 kampt met mentale moeilijkheden Oosterend verslaat zwak Zuidermeer De Koog-Callantsoog matig voetbalspel Scheidsrechter blies Oosterend in hoek Moeizaam spel SVC Opnieuw winst En Passant 2 Zaalvoetbalprogramma Voetbaluitslagen Uitgeest-ZDH 5—0 >N ga 'ns fietsen met die nieuwe buren! Question 1 zorgt voor verrassing Zaalvoetbal selectieteams Zaalvoetbaluitslagen NSDAG 30 OKTOBER 1979 TEXELSE COURANT PAGINA 5 Texel 1 heeft zondag in Bergen zijn ivende nederlaag van dit seizoen gele en Tegen Berdos werd het een onge- ikkige 1 0 nederlaag. De wedstrijd was ongelukkig omdat exel niet de mindere van Berdos was n ook omdat de ploeg duidelijk positie- er speelde dan de vorige zondag. De pelers van Texel gingen er van uit dat e in ieder geval met een gelijk spel uit ergen moesten vertrekken. Trainer lax van de Kerkhof had enkele tacti- che wijzigingen aangebracht in z'n »am, om dit doel te bereiken. Texel speelde tegen Bergen een ver- edigend concept. Gert Pansier was ieer naar de achterhoede gehaald om ichtsback te gaan spelen. Louis Uriot ervulde de rol van dubbele voorstop- er. Deze tactiek hield wel in dat Texel iet vier middenvelders speelde en iet 2 spitsen. Tijdens de eerste helft ar de wedstrijd had de Texel-ploeg de i/edstrijd goed in handen. Berdos kreeg reinig kansen. Alleen bij een aantal terk 'inswingende' corners moest kee- ler Ipenburg z'n klasse tonen. Aanval- md liep het redelijk goed bij Texel, met ame over de rechterkant werden enke- goede aanvallen opgezet. Mentaal mankement Na de rust viel het tactisch cocept van exel in het water, omdat Berdos uit en goede aanval na vijf minuten al op 0 kwam. Toen openbaarde zich bij 'exel direct het grote mankement: de ipelers kunnen zich op het ogenblik niet iver een tegenvaller heenzetten. De iloeg ging verkrampt spelen en een loede aanval kwam er niet uit. Op het niddenveld van Texel ontbreekt duide- 'jkeen rustbrengend figuur, die het spel raar zich toe trekt en met goede passes n voorhoede aan het werk zet. Zaterdag 27 oktober 1979: Afdeling Noordholland: Andijk-SVO/Z SVO/Z 2-Zwaluwen 6 Wteringermeer 5-SVO/Z 3 Junioren: Texel A1-BKCA1 Oosterend A1-Vesdo A1 Oosterend B1-BKC BI JVC B1-Tex. Boys B1 De Koog B1-SVAP B1 Schagen B2-Texel B2 HCSC B3-Texel B1 Tex. Boys B2-ZAP B3 Texel C1-JVCC1 DWOW C1-Oosterend C1 ZAP C2-Tex. BoysCI HRC C3-Texel C3 Meisjes: Winkel-Tex. Boys Pupillen: Afdeling A: De Koog A1-ZDH A1 Tex. Boys Al-Cocksdorp A1 Oosterend A1-Texel A1 Texel A2-De Koog A2 Tex. Boys A2-Oosterend A2 Texel A4-Texel A3 Afdeling B: Oosterend B1-ZDH B1 Tex. Boys B1-De Koog BI Texel B2-Oosterend B2 Texel B3-Tex. Boys B2 Afdeling C: TexelCl-Tex. BoysCI Texel C2-Cocksdorp C1 Texel C3-Oosterend C1 Zondag 28 oktober 1979: 4de klasse A KNVB: 3erdos-Texel 1-0 Afdeling Noordholland: Jocksdorp-Kwiek '78 0-5 Je Koog-Callantsoog 1-1 Uitgeest-ZDH 5-0 Oosterend-Zuidermeer 3-0 Tex. Boys-Zaanse Boys 0-2 Schagen 2-Texel 2 1-1 SRC4-Tex. Boys 2 0-0 Texel 3-DWOW 2 1-0 Succes 4-Oosterend 2 1-3 WGW 6-Tex. Boys 3 6-3 ZDH2-ZAP5 0-0 Josterend 3-ZAP 6 8-2 Helder 7-De Koog 2 10-0 Wiron 4-Cocksdorp 2 3-2 Texel 4-Watervogels 6 6-0 Zeemacht 6-Texel 5 3-0 Junioren: Tex. Boys A1-Hollandia T. A1 7-0 Watervogels A1-ZDH Al 7-3 Dames: Tex. Boys-WW 1-0 Nu werd te gehaast gespeeld, wat resulteerde in veel lange ballen. De voetballers wisten te weinig kansen te creëren, omdat ze te snel een opening wilden forceren, terwijl ze beter de bal in de ploeg konden houden en dan via een goede combinatie proberen te scoren. Zo bleek het dat haastige spoed zelden goed is. Een kwartier voor tijd kwam Henk Jan Klok in het veld voor Jan van Bennekom en ging Gert Pansier weer naar voren. Verder dan schoten van Nico Schermer en Louis Uriot, die net over of naast gingen kwam Texel niet en moest de ploeg zijn zevende nederlaag van dit seizoen incasseren en wordt het weer moeilijker voor de jongens om van die onderste plaats af te komen. S.V. Cocksdorp heeft wederom ver lies geleden. Dit keer in de wedstrijd tegen Kwiek '78. Deze ploeg deed zijn naam eer aan door een 5—0 overwin ning te behalen, ondanks de vastbera denheid van SVC. Kwiek '78, een bekende tegenstander voor SVC, werd in de beginfase van de wedstrijd goed afgestopt. Kwiek ver overde echter langzaam maar zeker meer terrein. Na 25 minuten kon Kwiek het eerste doelpunt aantekenen: 1 —0. Vechten SVC vocht wel terug en was af en toe dicht bij een tegendoelpunt, maar juist op zo'n moment liet Kwiek zien hoe het wel moest en werd de aanval in de kiem gesmoord. Kwiek maakte voor de rust nog een doelpunt: 2—0. Tot de thee bleef deze stand ongewijzigd. Na de rust een wat feller aanvallend SVC met reële kansen op een tegengoal, maar koel en rustig afmaken, dat komt er nog niet uit. Een van de voorwaartsen van Kwiek liet toen zien hoe het wel moest, één, twee man op het verkeerde been en dan de uiterste hoek: 3—0. Verslagen SVC was toen een verslagen ploeg dat wat wou maar onmachtig was in het leggen van een goed aanvalspatroon. Kwiek daarentegen voetbalde frank en vrij met af en toe wat al te veel zelfver trouwen, maar dat liep net niet uit de hand zodat met nog twee treffers erbij men de hand vol maakte: 5—0. Ook in de wedstrijd tegen Wiron 4 kon SVC 2 geen winstpunten halen. De uitslag van deze wedstrijd die afgelopen zondag werd gespeeld is 3—2 voor Wiron. Schaakclub En Passant 2 behaalde winstpunten bij de schaakpartijen met DDM uit het Noordhollandse 't Veld. Deze schaakclub, die enkele jaren gele den het eerste team van En Passant nog met duidelijke cijfers klopte, ging nu gebukt onder het doordachte spel van En Passant 2. De promotie van En Passant 2 lijkt door de eerste resultaten verantwoord. 2-1 1-3 4-5 4-2 2-0 2-2 1-4 6-2 6-0 1-11 5-3 10-0 4-2 5-2 1-1 0-4 1-2 10-0 1-2 5-1 0-2 3-2 6-0 9-0 1-3 0-4 1-0 0-0 7-0 Het eerste team van Texelse Boys zal met weinig plezier terugdenken aan de wedstrijd die afgelopen zondag tegen Zaanse Boys werd gespeeld. De tegen standers hanteerden namelijk de botte bijl methode, wat resulteerde in drie zwaar geblesseerde spelers, waardoor het Texelse elftal genoodzaakt was de aehele tweede helft met 10 man te spelen. Een 0—2 overwinning was voor de Zaanse Boys op deze manier niet moeilijk te behalen. Zaanse Boys was duidelijk de betere ploeg, maar wist het overwicht niet in doelpunten om te zetten. Op het mo ment dat Texelse Boys zich wat onder de druk vandaan werkte werd hun complete voorhoede van het veld ge schopt. Paul van Heerwaarden en Frank de Grave werden beide tegen de benen geschopt, waardoor zij het veld moes ten verlaten. De scheidsrechter verzuim de toen in te grijpen. Zaanse Boys kon ongestraft doorgaan. Nico Zoetelief werd het volgende slachtoffer maar hij kon de rust nog halen. Openingstreffer Na de rust kon Zaanse Boys de weg naar het Texelse Boys-doel al snel vinden, doch beide malen werd er een doelpunt door de scheidsrechter afge keurd. Nadat Nico Zoetelief een nieu we aanslag op z'n enkels niet had overleefd en de Texelse Boys zodoende met 10 man verder moest spelen kreeg het toch kans op de openingstreffer. Fred Legierse verscheen alleen voor de keeper maar zag z'n schot net naast de paal belandden. Even later viel aan de andere kant wel een doelpunt, toen de opkomende laatste man van Zaanse Boys, de Texelse Boys-keeper met een afstandsschot verrastte. Texelse Boys moest toen wel in de aanval, maar had tegen de strijdwijze van Zaanse Boys weinig in te brengen. Toch zag Fred Legierse weer dicht bij een doelpunt. Helaas zag hij tot tweemaal toe zijn inzet net over de lat verdwijnen. Natrappen De sfeer in het veld werd echter steeds onvriendelijker wat resulteerde in het natrappen van Texelse Boys spelers, maar ook nu zag de scheidsrechter niets. Hij trad pas op toen Jos Huitema z'n enkels net in veiligheid kon brengen. Het lachwekkende was alleen dat hij het publiek tot kalmte maande maar de wild om zich heen schoppende Zaanse Boys spelers ongestraft liet. De genadeklap ZDH leed zondag een zware neder laag bij koploper Uitgeest. De uitslag 0 5 is enigszins geflatteerd, want de eerste helft was ZDH de betere ploeg maar het geluk om de leiding te nemen ontbrak. Direct na het fluitsignaal trok ZDH ten aanval. Uit een vrije trap van Hans de Vries kwam de bal bij Bram Brouwer, maar het schot werd door de keeper gestopt. Even later kwam de bal weer in de buurt van het doel van Uitgeest. Uit een voorzet van Bram Brouwer zag Wilco Bakker zijn inzet net in het zijnet belanden. ZDH kon geen doelpunt maken uit de kansen die zij kreeg. Uitgeest nam vlak voor de rust de leiding, toen een corner met een schot in het doel vloog. Voor de rust was de stand 1 —0 voor Uitgeest. Vijftien minu ten na de rust werd de wedstrijd beslist toen de Uitgeest midvoor ongehinderd de bal langs Kees Bakker kon schieten: 2—0. ZDH was geslagen en was teleur gesteld. voor Texelse Boys viel 15 minuten voor het eindsignaal. Doordat de ballen slecht werden verwerkt in de Texelse Boys defensie. De strijd was hiermee beslist en de wedstrijd haalde zonder verdere incidenten het einde. Blessures Texelse Boys kon in ieder geval het veld met opgeheven hoofd verlaten, in de wetenschap dat het team niet mee gedaan heeft aan de schoppartij. Wel was het sneu dat zij met z'n tienen het veld afgingen en de veroorzakers met z'n elven (en zonder één enkele waar schuwing). Volgende week tegen Oosterend zul len Pieter Duin, Nico Zoetelief, Frank de Grave en Paul van Heerwaarden zeker gemist worden. Oosterend heeft zondag j.l. de thuis wedstrijd tegen Zuidermeer met een verdiende 3—0 overwinning gewonnen. Tevreden over het vertoonde spel in deze wedstrijd was echter niemand. De Oosterend-ploeg scoorde qua voetbal de laatste weken een ruime voldoende, maar bleef tegen Zuidermeer ver onder de maat. Wel werd door de spelers hard gewerkt. Door deze werklust haalde de ploeg een dikverdiende 3—0 overwin ning binnen. Oosterend zette in de beginfase Zui dermeer onder enorme druk. Met goed voetbal wist de thuisclub legio kansen te scheppen. De Zuidermeer-verdediging werd vrijwel weggespeeld en al spoedig zou Oosterend de leiding nemen toen Frits Bakker in het strafschopgebied onderuit werd gehaald. Jan de Vries schoot de toegekende strafschop kei hard in de bovenhoek. Balverlies Na deze vroege openingstreffer zakte het spelpijl af naar een bedenkelijk niveau. Johan de Waard besliste welis waar nog voor de rust de wedstrijd door via een afstandsschot de stand op 2—0 te brengen, maar van goed voetbal was toen al lang geen sprake meer. De Oosterenders wilden wel, maar vooral in de verdediging en op het middenveld werd te lang met de bal gelopen. Hierdoor ontstond veel balverlies en de Oosterenders hadden geluk dat Zuider meer kracht te kort kwam om hiervan te profiteren. la de rust werd Zelfverzekerd beter gespeeld. Afgelopen zondag haalde De Koog 1 een punt binnen, evenals tegenstander Callantsoog. In een matige thuiswed strijd heeft De Koog pas in de slotfase van het spel de gelijkmaker weten te forceren. In vergelijking met de wedstrijden tegen ZDH was deze wedstrijd ver onder de maat. In de eerste helft domineerde Callantsoog, omdat de spelers van De Koog veel te weinig inzet toonden. Hoge ballen Vooral de hoge ballen veroorzaakten veel gevaar voor het Koger doel. Na 20 minuten kwam Callantsoog dan ook op 1 —0. Uit een vrije trap, die feilloos werd ingekopt. De Koger voorhoede stelde hiet weinig activiteit tegenover, mede doordat ze slecht werden aangespeeld. In de tweede helft startte De Koog veel feller en probeerde door de inzet het slechte spel te verdoezelen. Toch kreeg De Koog al snel een kans op de gelijkmaker. Jaap van Kranenburg knal de echter op de lat. Het zaterdagelftal van Oosterend heeft zaterdag de belangrijke uitwed strijd tegen Andijk voor een groot deel verloren dankzij de scheidsrechter. Oosterend dat de eerste 20 minuten iets minder was dan tegenstander An dijk, heeft daarna alleen maar het spel in handen gehad. Echter, de uiterst zwak ke scheidsrechter blies letterlijk en fi guurlijk alles tegen. Nonchalance Oosterend begon zaterdag niet impo nerend. Het liep niet en tussen de linies boterde het moeilijk. Er werd te gemak- kelijk gevoetbald. Het was daarom ook niet vreemd dat Andijk al na een kwartier geheel verdiend de leiding nam. Hierna beleefde Oosterend een korte opleving en het kreeg via Jaap Vlaming en Aart van der Brink leuke kansen, maar zoals altijd valt op zo'n moment het doelpunt aan de andere kant. De doorgebroken spits werd keihard on deruit gehaald door Joost Brouwer, gevolg was een penalty. Deze uitste- Vooral de Oosterend-verdedigers speel den zelfverzekerd. Dit had een goede uitwerking op de gehele Oosterend- ploeg. De Zuidermeer-verdediging had echter consequent de buitenspelval open staan en Oosterend had het merkbaar moeilijk met deze speelwijze. Simon Brand doorbrak na 20 minuten spelen in de tweede helft zo'n buiten spelsituatie door een uitstekende pass op Frits Bakker te geven. Deze kwam door zijn snelheid in een uitstekende scoringspositie, maar Bakker liet de eer aan Piet Koning die er iets beter voor stond. De wedstrijd was toen volledig beslist en de thuisclub kon rustig voet ballend het einde halen. Door deze overwinning heeft de Oosterend-ploeg zijn tweede plaats op de ranglijst duidelijk verstevigd en kan de ploeg met een gerust hart de eiland derby tegen Texelse Boys tegemoet zien. H. Elzinga en F. Busch hielden lang goed stand. Pas rond de tijdcontrole sloeg de balans in hun nadeel door. A. C. Bakker, die voor het eerst in zijn 'schaakloopbaan' een vrouwelijke te genstander tegenover zich had, ver zuimde in een uiterst explosieve stelling toe te slaan. Adele Ursem gaf waar schijnlijk haar dame in paniek weg, waardoor het spel in een anti-climax eindigde. W. de Bruin, invaller voor J. Hooijberg, werd met een 'vonkje' ge confronteerd. Aanvankelijk leek hij de problemen aan te kunnen, maar kwam toch in een verloren eindspel terecht. F. van Tatenhove, invaller voor H. van Daalen, stond bij de tijdscontrole gede cideerd op winst. Joop Rommets kwali ficeerde zich met zijn tweede zege op een hogere plaats in het team. De acht bovengenoemde schakers zijn qua spelsterkte volkomen aan elkaar gewaagd. Dit achttal zou in de club als B-groep ongetwijfeld tot een bijzonder spannende competitie kunnen komen. De homogeniteit garandeert dat. Karei Kuip scoorde (weerl) het eerste punt en M. Witte had met DDM-routinier Bakker geen enkele moeite. Uitslagen DDM-En Passant 2: P. Couwenhoven-H. Elzinga 1 —0 J. Groot-F. Busch 1—0 A. Ursem-A. C. Bakker 0—1 P. Osinga-W. de Bruin 1 —0 K. Klos-F. van Tatenhoven 0—1 M. Kroon-J. Rommets 0—1 R. Marcus-K. Kuip 0—1 W. Bakker-M. Witte 0-1 uitslag 3—5 Naarmate de tweede helft verstreek, werd de druk van De Koog steeds groter. De sterke aanmoedigingen van het publiek hielpen ook een handje mee. Callantsoog kon enkele gevaarlijke te genaanvallen plaatsen, door het sterke opdringen van de Koger verdediging. Vooral de midvoor brak enkele malen gevaarlijk door. Eenmaal was hij zelfs keeper Dekker al gepasseerd, maar met een wanhoopssprong wist hij de bal alsnog langs de paal te tikken. Eindelijk De Koog rook echter de gelijkmaker, maar Kees Sluiter en Kees van der Werdt hadden veel pech met hun schoten. Enkele minuten voor tijd kwam voor De Koog dan toch nog het verlossende doelpunt. Een hoge voorzet draaide over de keeper, die te ver voor zijn doel stond, en werd door de inkomende verdediger Arjan Verseput ingekopt. Deze uitslag was voor beide partijen bevredigend. kend genomen strafschop betekende meteen een 2—0 voorsprong. Later kwam Oosterend veel beter uit het spel en kreeg het team wel kansen, maar ze werden niet benut. Penalty De tweede helft gaf een heel ander beeld. Een veel beter spelend Oosterend zette Andijk de hele tweede helft onder druk. Oosterend kreeg kan sen. Schoten van Jan Oosterhof en Dirk Trap misten op een haar, een inzet van Aart van der Brink werd van de lijn gehaald en de doorgebroken Joost Brouwer werd door drie man finaal onderuitgeschopt. Een penalty, maar niet eens een vrije trap, Oosterend ging door. Toch was het pas 4 minuten voor tijd toen Rien Brouwer met een flitsend afstandsschot 2—1 liet aantekenen. Hierna waren er nog kansen, maar de uiterst zwakke scheidsrechter lette de laatste 4 minuten alleen nog maar op zijn horloge en blies (nog te vroeg ook) af. In de hoofdklasse zaalvoetbal zorgde Question 1 voor een verras sing, door het hooggeplaatste Oosterend 1 van de overwinning te houden. Van dit gelijkspel (1—1) van Oosterend wisten de medekoplopers JKM, De Zwaan en Dubbeldik 1 dankbaar te profiteren en behaalden alle drie ruime overwinningen. Deze vier teams moeten echter geducht rekening met Dubbeldik 2 gaan hou den, dat aardig aansluiting houdt met de kopgroep. Na de eerste wedstrijd, die onnodig verloren ging, komt het nu tot goed samenspel wat o.a. leidde tot de 1 1 stunt tegen JKM 1. Vooral de komst van keeper Aad Vaars heeft hiertoe bij gedragen. Niet alleen staat Aad mo menteel goed te keepen maar hij weet ook vanuit het doel de gehele ploeg te delegeren en zodoende het spel naar zijn hand te zetten, waarmee hij bewijst' dat hij niet voor niets geen 2 seizoenen geleden in het Helderse en N.H.-selec tieteam speelde. In een gelijkopgaande wedstrijd won Dubbeldik 2 ditmaal van Vergiet, Vergiet hield de stand tot de wissel in evenwicht (0—0), maar hierna gaf de routine de doorslag ten voordele van Dubbeldik 2. Voor Dubbeldik scoorden: Wim Polman (2) en Marcel Boon, terwijl Hans Witte de eer voor Vergiet redde. Sportief In de tweede klasse ditmaal één wed strijd. De nr. 2 JKM 3 speelde tegen hekkesluiter Paal 9. Binnen 10 minuten nam JKM 3 een 4—0 voorsprong. Hierna nam het gas terug en pas nadat Paal 9 tegen gescoord had, wist JKM nogmaals te scoren. Na de wissel waren de beste kansen zelfs voor het ditmaal opvallend sportief spelende Paal 9. Verder dan een knal op de paal kwam men echter niet en omdat de jeugd van JKM ook niet meer scoorde, werd de 5 1 ruststand tevens de eind stand. Fair-pfay-cup In de derde klasse kwam Nioz 2 stevig aan kop na de 4—1 winst op concurrent Spyker. Ook Oosterend 4 staat aan de kop maar dan voor de Fair-play cup. Waarschijnlijk vinden de Strenders dit belangrijker dan de wed- strijdpunten, want pas nadat ze na de rust tegen Question 2 met 4—0 achter kwamen, begonnen ze enigszins aan te vallen, wat nog 3 doelpunten oplever de. Question 2 scoorde nog eenmaal, zodat ex-Casino met 5—3 won. Doel punten Question: Hans Beverdam (3), Eddy Stiekema en Kick Smit. Voor Oosterend 4 scoorden Jan Brouwer, Piet Mosk en Sieme Verseput. r Morgen (31 oktober) spelen het Texelse zaalvoetbaljeugdteam (18-23 jaar) en het senioren selectieteam een wedstrijd tegen respectievelijk de Marine en Marmag in Sporthal Ons Genoegen. De 18-23-jarigen spelen om 18.30 uur. Voor dit jeugdteam is een selectie van 16 spelers samengesteld. Na drie wedstrijden wordt een definitief team samengesteld, dat komend voor jaar in Den Helder in een toernooi tegen de andere Noordhollandse jeugd- teams gaat spelen. Het seniorenteam speelt om 19.20 uur tegen het Helderse Marmag. MARine MAGazijnen komt uit de eerste klasse. Dit team is dit seizoen erg sterk en staat bovenaan in de com petitie. Alle 7 gespeelde wedstrijden zijn tot nu toe gewonnen. Dik v. Straa- len en Jan Kroon kwamen over van resp. Watervogels en WGW. Deze twee spelen samen met Bert Verhoef en Erik van Engeland ook in het Helder se team voor 18-23-jarigen. Van Telstar kwamen keeper Fred Bos en Johan Gast over. Fred Bos was bij Telstar en is bij het Helderse selectieteam de op volger van Aad Vaars. Johan Gast speelt evenens in het Helderse selectie team en komt als enige Helderse zaal voetballer ook uit voor de Noordhol landse selectie. Rob Maarsen en Gina Kribben maken het Marmag-achttal vol, waarvan René Ling de coach is. Uitge zonderd Erik van Engeland (HRC 1) staan alle spelers in de A-selectie van de veldvereniging Helder. Reeds eenmaal eerder dit seizoen speelde Marmag op Texel en wel een oefen wedstrijd tegen Oosterend 1, welke eindigde in een 1 1 gelijkspel. Bezoe kers van deze wedstrijd betalen één gulden entree. Hoofdklasse: AErO 2000-De Zwaan Dubbeldik 1-JKM 2 Question 1-Oosterend 1 Vergiet-Dubbeldik 2 Datsun 1-JKM 1 3-7 8-0 1-1 1-3 1-7 Tweede klasse: JKM 3-Paal 9 5-1 Derde klasse: Ver. Schilders-Oosterend 5 1—4 NIOZ 2-Spyker 4-1 Vet. De Koog-Rab 2 4—1 Oosterend 4-Question 2 3 5 Texel vet. 2-Slufterhoek Slufterhoek n.o.g. Junioren: Bureau Eelman-Koogel 1 1—3 Koogel 2-Swarte Schaep 2 0—8 Woensdag 31 oktober: 18.30 u.: Jeugdselectie-Marineteam 19.20 u.: Senioren selectie-Marmag 20.15 u.: Kompas-Texel vet. 1 21.05 u.Rab 1-D.T. Smul 22.00 u.: Oosterend 2-Tex. Boys 1 Zaaldienst: JKM 3 Donderdag 1 november: 18.30 u.: Alkema BV-Bremakker (J) 19.00 u.: Ratronics 2-T.K. Texel (J) 19.30 u.: KSMT 1-Badhotel 20.20 u.: AErO 2000-Oosterend 1 21.15 u.: Vergiet-Tex. Boys 2 (beker) 22.05 u.: Amro-Oosterend 5 (beker) Zaaldienst: Rab 2 Vrijdag 2 november: 21.10 u.: Datsun 1-Question 1 (beker) 22.00 u.: Datsun 2-NIOZ 1 Zaaldienst: Gempo

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 5