Al een idee voor Ouwe Sunderklaas? TZT-team pakt ABOP in Na langdurige strijd verloren Tevoko-dames 1 MIDDEN IN DE WEEK MAG NIET DEREN wie Programma eilandcompetitie volleybal Klaverjassen in 'De Zwaan' Opgave nieuwe teams Hoge score duo Eelman- Timmermans Meisjesteam zoekt coach PtaDiaaienH ronipi gpricnrinr NBT start met uitzending Postbus 51-spots MST-programma Bowlinguitslagen VRIJDAG 7 DECEMBER 1979 TEXELSE COURANT PAGINA 7 (Van een medewerker) Ouwe Sunderklaas valt deze keer midden in de week. Dat is niet zo gunstig en het aantal speulers zou dan ook best eens wat minder kunnen zijn dan in andere jaren. Hoeweldegenen die zich tijdig rekenschap hebben gegeven van de situatie zullen uiterlijk het komende weekend benutten om de nodige voorbereidingen te treffen. Wachten tot het laatste moment leidt maar ai te vaak tot de beslissing om toch maar niet mee te doen. door de gesprekken op straat toch wel zodanig bekend zijn geworden, dat er eén „dankbare" voorstelling van kan worden gemaakt. Geen misbruik Het makkelijke van Ouwe Sunder klaas in vergelijking met inspraakbijeen komsten is, dat de suggesties en de beweringen die de voorstellingen met zich meedragen niet voor 100% door de waarheid hoeven te worden gedekt. Je hoeft je er achteraf ook niet voor te ver- Onnodig te zeggen dat Texelaars met het echte speulersbloed zich door geen enkele omstandigheid laten weerhou den. Die doen gegarandeerd mee en hebben hun voorstellingen mis schien al maanden geleden bedacht. Voor hen is dit artikel dus niet bedoeld. Gunstig klimaat De laatste jaren was sprake van een meestal stijgende lijn wat betreft kwali teit en kwantiteit van de voorstellingen. Er mag een beetje op gerekend worden dat die trend zal doorzetten, want de belangstelling voor oude plaatselijke tra dities bloeit op Texel en ook daarbuiten bijzonder. Het aantal mensen op het eiland dat zich bezig houdt met het verzamelen van oude foto's, gebruiks voorwerpen, verhalen en andere karak teristieke zaken loopt onderhand in de honderden. Jongeren die er vroeger de neus voor ophaalden, luisteren geboeid naar verhalen van ouderen over plaatse lijke toestanden en koopwaar stijgt explosief in waarde zodra deze het pre dikaat „echt Texels" meekrijgt. De tijd dat de eilandbewoners eerbiedig en kritiekloos alles aanbaden wat van ver kwam, lijkt definitief voorbij en dreigt in sommige groeperingen zelfs in het tegengestelde om te slaan. Na jaren belast te zijn geweest met een kollektief minderwaardigheidscomplex, beginnen we nu aardig met ons zelf ingenomen te raken. Groen zwart, Texels in het hart wij huldigen het goedel Daar zal wel weer een andere ontwikkeling op vol gen, maar voorlopig kan Ouwe Sunder klaas nog van dit klimaat profiteren. Want dat is een echt Texels feest waar niemand anders wat mee te maken heeft. Wat dat betreft is het goed dat het deze keer op woensdag valt want af gezien van de tientallen handelsreizigers die „toevallig" die dag op Texel moeten zijn, zal het aantal pottekijkers dat niets van het feest begrijpt en het hardnekkig als „een soort carnaval" blijft beschrij ven, tot een minimum beperkt blijven. We zijn dus onder ons en het is dan ook niet erg dat we op twaalf december eikaars vuile was buiten hangen ter leering ende vermaeck. Want we mogen dan verdraagzaam en democratisch (en sinds kort ook zeer assertief) zijn op Texel, het uiten van scherpe kritiek op elkaar is toch niet zo makkelijk. Want je moet elkaar weer kunnen tegenkomen. Ouwe Sunderklaas is daarom een mooie uitlaatklep. Naar vastelandsbegrippen is het natuurlijk erg laf om alleen kritiek te willen uiten met een masker op, maar het voorziet nu eenmaal in een behoefte en er is tegenwoordig geen sterveling meer die eraan twijfelt dat hier sprake is van Cultuur met een grote C. Plaatselijk actueel Uit het bovenstaande vloeit logisch voort dat de beste Ouwe Sunderklaas- voorstelling een plaatselijk en actueel karakter heeft. De jeugdige spelers mogen zich desnoods nog bezig houden met kabouters, sommeltjes, prinsessen, elfjes en andere sprookjesfiguren maar van de ouderen wordt wat anders verwacht. Zonder dat hiervoor een officiële regeling geldt, kennen de jury's die de voorstellingen in de verschillende dorpen beoordelen de laatste jaren alleen nog prijzen toe aan plaatselijk- actuele voorstellingen, in het bijzonder als deze door de meeste toeschouwers kunnen worden begrepen. Want dat is de kunst: je moet wat brengen dat anderen kunnen begrijpen, zonder dat toelichtingen hoeven te worden gege ven en zonder dat borden met ellen lange teksten nodig zijn. Het plaatselijke nieuws van het afge lopen jaar is nog altijd de belangrijkste bron van inspriratie. Gezegd moet wor den dat 1979 niet overliep van gebeurte nissen die zich voor rake uitbeelding lenen, maar we hebben ook wel eens slechtere jaren gehad. Traditiegetrouw doen we aan het slot van dit verhaal een greep uit nieuwsfeiten van het afgelo pen jaar, althans voor zover deze de krant haalden. Er zijn ook dingen ge beurd, die niet in de krant kwamen maar antwoorden. Een gewetensvol speuler zal echter van deze omstandigheid geen misbruik maken. Hij zal de kern van waarheid en gerechtigheid in zijn voor stelling onaangetast laten en er aldus voor zorgen dat Ouwe Sunderklaas niet alleen maar een manifestatie is van botte leut, maar dat nog wat terug te vinden zal zijn van het opvoedende, be straffende en zelfs demonische dat er in vroeger tijden veel sterker inzat. Voor degenen die het niet wisten: Ouwe Sunderklaas heeft niets met Sint Nicolaas te maken. Het gebruik bestond al voordat deze goedgeefse heilige was geboren. Mensen die het weten kun nen, zeggen dat het Ouwe Sunder- klaasfeest in allerlei variaties in dit deel van Europa vrij algemeen werd gevierd. Het was een heidens ritueel dat iets te maken had met het terugroepen van de onmisbare zon, die in deze tijd van het jaar steeds langer wegbleef. Welbewust is tijdens de kerstening getracht de hei dense feesten door christelijke feesten te verdringen. Het is niet toevallig dat Sint Nicolaas en Kerstmis in deze tijd van het jaar worden gevierd. Op het vasteland verdwenen de hei dense feesten, maar op sommige eilan den bleven ze standhouden tot op de dag van vandaag. Niet alleen op enkele andere Nederlandse waddeneilanden worden feesten gevierd die sterk aan Ouwe Sunderklaas doen denken (zoals „Sunderum" op Terschelling) maar ook op andere eilanden rond de Noordzee. Op de Shetlandeilanden schijnt zelfs een ritueel te worden afgewerkt dat dezelfde elementen bevat als het Texelse Ouwe Sunderklaas-feest zoals het nog in de twintiger jaren werd gevierd, met oor spronkelijk demonische voorstellingen als de „straatveger" en de „beer". Het Ouwe Sunderklaasfeest van de recente tijd is geëvolueerd tot een maatschappe lijk fenomeen, al zou je dat niet zeggen als je in de nacht van 12 en 13 december wat café's bezoekt en daar ingezetenen van uiteenlopende rang en stand ont spannend bezig ziet. Niet ten onrechte wordt het vervolg op het eigenlijke feest door menigeen verfoeid, maar het is niet billijk om daarmee het hele Sunderklaas feest te veroordelen. Er is niemand die U verbiedt om na afloop van de maskerade in het eigen huis en met de eigen vrouw een borreltje te gaan drinken. De verha len over de uitspattingen waarmee Ouwe Sunderklaas gepaard zou gaan, zijn trouwens bar overdreven en het gaat er waarschijnlijk niet losbandiger toe dan in vroeger dagen. In tegendeel, de losban digheid is tegenwoordig wat beter over het hele jaar verdeeld. Greep Hier komt de beloofde greep uit het nieuws van het afgelopen jaar die moge lijk de fantasie op gang brengt: aantal echtscheidingen op Texel op landelijk niveau, aantal bejaarden veel hoger dan elders, de strenge winter maar de boot bleef varen, Vervoort maakt plaats voor vrouw in de raad, herbouw gemaal Waalenburg?, Den Burg krijgt er diverse supermarkten bij en bedriegen de kleine zaken, Dubbele Von Sion, RIN vestigt zich op Texel, jeugdprobleem is groter dan we dachten, rookverbod in de raadzaal, konijnenschade, frettenexplo- sie, publiek moet zwijgen in de raadzaal, Oude Ulo wordt dorpshuis brengt Den Burg zijn „eigen bijdrage" bijeen?; superstieren Keimpe 33 en Tonia's Adema 17 gehuldigd; Texel ideaal va kantieoord voor gehandicapten?; strijd om showroom Bonne; verwarring over bijdrageregeling; Horecasluitingstijden in discussie; goedkoop Texelaarsabon nement stuit op weerstand van minister; jeugdhonk van Sharks gesloopt; clan destiene zenders; Russenoorlog voor de televisie; Kamerleden vragen om een kunstwerk op Texel; steeds meer dief stallen; prijs van patat op Texel te hoog?; fouten bij woningbouw in 't Horntje; Iso-projekt 1 'A miljoen gulden duurder; moet Texel zich toeristisch .„harder" verkopen?; heeft woning bouwvereniging te dure directie?; Gaat RST 26 miljoen investeren in De Koog?; overdekte zwembad mogelijk; Texel krijgt nieuwe werklozenbegeleider; aan tal appartementen in De Koog loopt uit de hand; vissers vangen hasj in zee; oude garde verlaat TESO; TESO-tarie- ven in discussie; kraakacties; zandsup- pletie; minder toeristische auto's naar Texel; Tubantia wordt verbouwd en ver andert van eigenaar; Texel doet mee aan Stedenspel; toeristenstroom laat op gang; bomen bij rioolzuivering schade lijk voor landbouw; Texel moet „echt Texelse" produkten maken voor werk gelegenheid; Jarino koopt de Linde boom; Nauta krijgt bloembakken op de stoep; de stoep van Mantje wordt afge zaagd; steeds meer amirapaaltjes; negen uur wachten bij de boot; gemeente trad op tegen te groot aantal tenten; FNV voedingsbond ontdekt misstanden; be- jaardenomroep maakt televisieuitzen dingen; geen nachtcafé in Den Burg: taxiruzies op de haven; Koger- strandkampeerders in het geweer tegen tarieven; strijd om subsidie voor Vrou wenhuis; Oost krijgt bescherming; art sen voeren avond/nachtdienst in; LOM- school gaat niet door; Ouders op herha ling; Texelse schapen worden voor 710.000,— in Engeland verkocht; Schoolbegeleidingsdienst in opspraak; TESO-commissaris vertrekt; problemen rond buffetexploitatie; „verkrachting" was verzinsel; Oudeschild in aktie tegen bouwplannen; hinderwetproblemen Keyser Er Co. VBigUsiCTNBtiUrtjd} Hoewel niet gebruikelijk: dit keer een inleiding op rijm, geheel in de sfeer van deze tijd van het jaar. De dames van Garage Dros sloegen er dinsdag leuk op los. Ze brachten een ervaring mee die groter was dan van Vopoda SftV. De gevolgen bleken nu alras, zodat het 2—0 voor Garage Dros was. De routine van TZT, daar had ABOP duidelijk moeite mee. Hoewel dit team niet onverdienstelijk speelde, kregen ze helaas toch niet de weelde van een overwinning in de hand en ook 2—0 was hier de stand. Memo en Rijkswaterstaat speelden dinsdag erg laat Memo gaf wel leuke slagen, maar dreigde in de 2de set toch te versagen. Tijdig kwamen ze tot bezinning en behaalden toch de overwinning. Vopoda SRV moest dinsdagavond in de tweede klasse dames aantreden tegen Garage Dros. Zeker in het begin speelde Vopoda goed in drieën, een speltype dat vruchten afwierp. Het team van Garage Dros, dat over jaren lange ervaring beschikt, liet de achter stand niet te ver oplopen en kon met degelijk spel terugkomen. Zeker toen door eniae missers Vopoda op een ach terstand werd gezet, liet ze de moed Veld A, heren: 18.30 u.: De Rog-RSG Gr. Slock 19.05 u.: Gr. Slock-Smash '68 LBO 19.45 u.: Oude Ulo-LBO Reizenboetiek 20.25 u.: Kobeko-Reizenboetiek Molenkoog 21.05u.: Fam. Witte-Molenkoog Graaf Spuiterij 21.45 u.: Timmers Bakk.-Graaf Spuiterij Texelstroom 22.25 u.: Texelstroom-Bakkers IJzerh. Timmers Bakk. Veld B, dames: 18.30 u.: Expert-Nokanto Gr. Slock 19.05 u.: Gr. Slock-De Koogel Expert Veld B, heren: 19.45 u.: PWN-BGZ De Koogel 20.25 u.: ABOP-Slagerij Kossen BGZ 21.05 u.: Dros' Bakkerij-Verpleeghuis ABOP 21.45 u.: CVI-RSG 2 Verpleeghuis 22.25 u.: Memo-Pado RSG 2 Veld C, dames: 18.30 u.: heren Slagerij Kossen-Pado Spoorzicht 19.05 u.: inhaalveld 19.45 u.: Strendsend-TX 88 Hema 20.25 u.: Memo-Hema Strendsend 21.05 u.: Rabo-Stienenpikkers Memo 21.45 u.: CVI-Manege Zoetelief Rabo 22.25 u.: Antiekhuisje-Verpleeghuis CVI zakken. Garage Dros buitte dit goed uit en de set was in feite al beslist. Een enkele keer wist Vopoda nog wel tot scoren te komen, maar het werd toch 28-12 voor Garage Dros. De tweede set had ongeveer hetzelfde verloop als de eerste. Aanvankelijk bleef Vopoda SRV goed bij, maar toen Garage Dros weer eniae ounten voorsprong had geno men, was ze weer niet bij machte de zenuwen onder controle te houden. Het opvangen ging steeds slechter, zodat de aanval vrijwel niet meer aan bod kwam en Garage Dros, wat rustig bleef spelen, de set met 24-11 kon uit maken. Weinig routine Hoewel de wedstrijd tussen ABOP en TZT in de derde klasse heren werd gespeeld, stonden in totaal zes dames en zes heren in het veld. Het team van Op de negende competitie-avond van klaverjasdub De Zwaan was er geen enkel koppel dat de 7.000 punten wist te halen. Het koppel dat daar het dichtst bij kwam, en tevens winnaar van de avond werd was M. Witte en M. Boogaard met 6.951 punten. Voor dit koppel was dit de eerste keer dat zij echt hoog scoorde. Op de tweede plaats eindigde G. Douma en P. Kooiman. Dit koppel blijft zeer sterk spelen en wist haar eerste plaats in het klassement weer te verstevigen. De dames Ofrein-Biesboer kwamen met 6.858 punten ook weer goed voor de dag. In de tweede periodestand staat na vijf partijen verrassend het echt paar J. van Heerwaarden aan kop. Uitslag negende avond, resp. punten en marsen: M. Witte-M. Boogaard 6.951 4 G. Douma-P. Kooiman 6.870 2 Dames Ofrein-Biesboer 6.858 1 Echtpaar P. v. Heerwaarden 6.798 2 Th. Witte-J. Witte 6.743 2 Echtpaar A. Huisman 6.702 3 Echtpaar J. v. Heerwaarden 6.685 3 Stand tweede periode na 5 partijen, resp. punten en marsen: Echtpaar J. v. Heerwaarden 9.103 4 G. Douma-P. Kooiman 8.939 4 Th. Witte-J. Witte 8.324 3 M. Witte-M. Boogaard 8.236 4 Totaalstand na 36 partijen, resp. punten en marsen: G. Douma-P. Kooiman 60.545 23 Echtpaar J. Spaans 59.119 12 Th. Witte-J. Witte 58.532 19 P. Hartog-H. Snoek 57.486 13 Echt. P. v. Heerwaarden 56.909 23 W. Bakker-G. Festen 56.724 13 P. Bruin-G. Smit 56.709 14 ABOP, dat dit jaar voor het eerst in de eilandcompetitie meespeelt, mist duide lijk routine. Ze speelden van tijd tot tijd zeer verdienstelijk, maar bekeken de zaak op de cruciale momenten niet genoeg, waardoor het team van de tandartsen nooit echt in gevaar kwam. Tot halverwege de eerste set ging de stand nog gelijk op, maar de tweede helft van de set was duidelijk voor TZT, dat rustiger en in drieën bleef spelen. Ze wonnen dan ook met 20-14. Ook in de tweede set speelde TZT kalm en liep ABOP de fouten maken. TZT consoli deerde het overwicht van het eind van de eerste set en won deze keer met 22-10. Het feit dat Memo minder ervaring heeft dan RWS gaf in deze derde klasse heren-wedstrijd niet de doorslag. Gebrek aan routine werd dit keer ruim schoots opgevangen door een surplus aan aanvalskracht. RWS had hier veel moeite mee en zag kleine fouten onmiddellijk afgestraft. RWS startte de eerste set traag en liep een 5-1 achter stand op. Daarna kwamen ze beter in hun spel en maakten evenveel punten als Memo, maar de opgelopen achter stand kon niet meer worden ingehaald. Memo won de set met 15-9. In de tweede set ging de strijd over en weer. Beide teams speelden goed, wat aardige ralleys opleverde. De stand ging gelijk op. Tegen het eind van deze set leek RWS het spel in handen te hebben, maar kon toch geen definitieve greep op het spel krijgen. Enkele on zorgvuldige set-ups werden door Memo keihard geroutineerd, zodat deze ook de tweede set, zij het dit keer verras send, op de naam van Memo kwam te staan met 21-17. Het Nationaal Bureau voor Toe risme (NBT) is begonnen het het regelmatig uitzenden van korte reclamespots voor de televisie in de bekende serie „Postbus 51". Het is een filmpje waarin wordt gewezen op de aantrekkelijke vakantiemogelijk heden die het eigen land biedt. Deze propaganda hangt samen met het streven van de regering om de stroom vakantiegangers naar het bui tenland af te remmen ten gunste van de nationale toeristische bedrijvigheid. Zoals bekend zijn in het spotje ook opnamen verwerkt die zijn gemaakt op Texel, hoewel het eiland niet met name wordt genoemd. De spotjes zullen telkens vóór of na het journaal van 20.00 en 21.30 uur worden uitgezon den: op 4 december via Nederland 1, 6 december Nederland 2, 8 december Nederland 2, 20 december Nederland 1, 26 december Nederland 2 en 27 decem ber Nederland 1. De volleybalsters van Tevoko slaagden er zaterdag niet in een overwinning te boeken. Zowel Tevoko 2, dat met 2—3 van ZAP ver loor, als Tevoko 4, dat Noordkop 3 de zege zag grijpen, moesten na lange strijd met één punt genoegen nemen. Tevoko 1 heren boekte in een tamme wedstrijd een 3—1 overwin ning, waarbij tegen het zwakke Cal- lantsoog toch nog een set werd ver loren. De dames van Tevoko 2 en ZAP bleken al volleyballend behoorlijk aan elkaar gewaagd, wat resulteerde in een langdurige wedstrijd met af en toe goed spel. Het team uit Anna Pau- lowna wist na gelijkopgaande strijd de eerste set met een nipte 13-15 af te sluiten. Tevoko stelde orde op zaken en won de volgende twee sets overtui gend: 15-12, 15-11. De Texelse dames slaagden er niet in ook de vierde set in een overwinning om te buigen. ZAP vocht sterk terug en Tevoko maakte door de spanning te veel fouten, zodat via 7-15 de stand weer recht getrokken werd. In de vijfde set was het in eerste instantie ZAP dat een grote voorsprong kon nemen, maar terugknokkend kwam Tevoko van 8-14 toch nog langszij op 14-14. Helaas bleek het niet genoeg en vrij eenvoudig Zaterdag 8 december: Tafeltennis uit: Con Amore 2-Tetak 1 Sportzaal Ferrever: Tetak 2-Actief 2 Tetak 3-Rats 8 Tetak 1-Actief 2 (jeugd) Volleybal 'Ons Genoegen': 14.30 u.: (d) Tevoko 1-Madjoe 2 15.45 u.: (d) Tevoko 3-HCSC 3 14.30 u.: (d) Smash '68-Noordkop 2 15.45 u.: (h) Tevoko 2-Br. Seahawks 4 15.45 u.: (d) Tevoko 4-Noordkop 4 Basketbal: Zondag 9 dec., sporthal Sportlaan: Kadetten: Marels-Stedebroec Dinsdag 11 dec. sporthal Sportlaan: 19.00 u.: (j.m.) Mareis-Hoppers scoorde ZAP de twee beslissende pun ten: 14-16. Nederlaag Tevoko 4 moest voor de tweede keer deze week een nederlaag slikken. Maandag werd in een goed gespeelde wedstrijd van koploper Noordkop 2 verloren. Zaterdag was de uitslag na een vreemde match 2—3 voor Noord kop 3. De Texelse dames startten sterk en via goed spel was het snel 15-2. Daartegen vertoonde de tweede set een omgekeerd beeld, en was het Noordkop dat vrij gemakkelijk de winst pakte: 8-15. Binnen de tien minuten serveerde Tevoko in de derde set naar een 15-0 zege. Het bleek niet afdoend en vele onnodige fouten brachten Noordkop via 14-16 op gelijke hoogte. Ook in de vijfde set kon het Helderse team een lichte voorsprong opbouwen, wat aan het eind tot een 12-15 setzege en een 2—3 eindoverwinning leidde. Wakker geschud In een slaapwekkende vertoning wis ten de heren van Tevoko 1 toch een 15-7 setoverwinning te behalen. Callantsoog veeh voor wat het waard was en via een sterke aanvaller werd Tevoko toch wakker geschud. Via 14- 16 kwam Callantsoog op 1 1. De Texelaars beseften dat alleen in het veld staan niet genoeg was en via af en toe gevarieerd volleybal en een hard werkende verdediging werd het dankzij 15-11 en 15-9 een 3—1 over winning. Nieuwe teams voor de tweede helft van de volleybal eilandcompetitie kun nen zich tot en met 11 december opge ven bij André van der Vliet (tel. 07770- 2735) of in de sporthal (tel. 0777O- 3471). Ook worden medewerkers gezocht voor de verslaggeving van de eilandcompetitie. Vrijwilligers kunnen zich opgeven bij de wedstrijdleiding. Winnaar van de tweede avond om het klaverjaskampioenschap van Texel werd het koppel Eelman-Tim- mermans met maar liefst 7902 pun ten. Zij wisten met deze prestatie meteen de kop van het klassement te verove ren. (Ze stonden op de 12de plaats). Tweede werden A. Bakker en M. Bakelaar met 7656 punten wat een prima prestatie was. Ook het koppel Daalder-Winter wist met 7404 punten hoog te eindigen. Uitslag tweede avond: Mevr. Timmersmans-G. Eelman 7.902 5 A. Bakker-M. Bakelaar 7.656 3 Daalder-Winter 7.404 7 Dames Vermuë-Vermuë 6.800 4 H. Bakker-C. Vinke 6.704 1 P. Bruin-G. Smit 6.694 1 N. v. d. Veen-S. Keijser 6.612 2 Echtpaar Ofrein 6.595 1 Stand na 2 avonden: Mevr. Timmermans-G. Eelman H. Bakker-C. Vinke M. Bakelaar-A. Bakker Daalder-Winter Dames Vermuë-Vermuë Dames Veeken-Keijser R. Festen-F. v. d. Gracht 14.302 6 13.960 2 13.821 4 13.624 8 13.363 7 12.977 7 12.966 5 Het meisjeshandbalteam vraagt een coach in plaats van een trainer, zoals in de vorige krant werd gesuggereerd. Iemand die de meisjes wil begeleiden tijdens de wedstrijden. Belangstellenden kunnen zich in verbinding stellen met Lia v.d. Berg, tel. (02220) 2423. Dinsdag trio-league: Rab-De Kagers Slagerij Ott-De Rog Bar De Luwe Boshoek-Kwartet 5-0 4-1 4-1 3-1 0-4 3-1 Dames trio-league: The T Fords-Klaver Vier De Goot-Kwartet Half om half-De Stumpers Woensdag league: Dubbel El-Strandplevier 2 2—3 JKM-Sommeltjes 1 3'/4 Holly Hobbie-Graaf Spuiterij 4—1 Vismans eeth.-Strandplevier 1 1—4 Doortje-Welewaal 41 Kocky's kapsalon-Koogel 77 1 —4 Donderdagleague: Paal 9-Reizenboetiek 4—1 De Toekomst-Beerebar 1 —4 Fun-Enbece 5—0 Wasserij Texel-Bouw. Timmer 4—1 Vitaminebron-Paal 19 3—2

Texelsche Courant | 1979 | | pagina 7