Beekman Thijsseschooi en Bruinvis winnaars schoolvoetbaltoemooi Texelaars streden om Jan Jansentrofee Simultaan En Passant Texel wint met sportuitwisseling uut J* nieuwe vcniaarvti nten Mt.EOTI VRIJDAG 2 MEI 1980 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Twintig leden van de Texelse wieler vereniging hebben deelgemomen aan de strijd om de Jan Jansen-trofee, die woensdag in Den Helder werd gehou den en waaraan totaal 185 deelnemers meededen. De resultaten waren goed. Leen van Elk bereikte de vijfde plaats en Guus Barhorst de 9e. Ook het resultaat van Kees Riemens was de moeite waard want hij werd twaalfde. Bij de dames werd Margriet Barhorst derde en Mar leen Terwindt vierde. Het was de tweede keer dat Texelaars aan dit evene ment deelnamen. Dinsdag aanstaande geven club kampioen J. Dros en nummer twee, G. van Es een schaaksimultaan. Ook niet- leden zijn van harte welkom. Aanvang 20.00 uur in hotel-café 'De Zwaan'. De kampioenen bij de jongens van het schoolvoetbattoemooi. Deze winnende ploeg van de Thijsseschooi bestaat uit: (bovenste rij van links naar rechtsJ: Jan Hein Studuiski, Guido Bande, Arjen Boerhorst Peter Betman, Ingmar Moerbeek, Bart-Peter de Vries, Michael Dekker. Op de onderste rij: Nico Evers, Jacob Roeper, Erwin Koning, Arjen KUtz, Stefan Bakker en Gerko Praamstra. De kampioenen bij het schoolvoetbal voor lagere scholen zijn bekend. Bij de meisjes toonde de Bruinvisschool uit Oudeschild zich de sterkste. De Thijsseschooi uit Den Burg werd kampioen bij de jon gens. Bij de jongens was er geen groot krachtsverschil. In de voorrondes werd al duidelijk dat de strijd hier zeer span nend zou worden. Als favoriet werden de Oosterender school met de bijbel en de Thijsseschooi getipt. Oosterend verloor echter de eerste wedstrijd zeer verrassend van de CVO-school. De laatste wedstrijd zou tussen CVO en de Thijsseschooi gaan. De Thijsse schooi had genoeg aan een gelijkspel en kon zich eventueel een geringe neder laag permitteren. Het werd een zinde rende partij voetbal met als inzet: het kampioenschap. Na de rust wist Oosterend een voor sprong te nemen. In de allerlaatste minuut tekende Arjen Kiltz voor de Thijsseschooi de gelijkmaker aan. Het vijfde achtereenvolgende kampioen schap was hiermee een feit geworden. De CVO legde beslag op de tweede plaats. Oosterend met de Bijbel werd derde en de Jozefschool eindigde als vierde. Onder grote belangstelling werden dinsdag 29 april de finalewedstrijden van het schoolvoetbal gehouden. Vier meis jes- en evenzoveel jongensteams stre den om het felbegeerde kampioen schap. Luid aangemoedigd door de vele supporters deden de jongens en meisjes hun uiterste best om hun school de titel te bezorgen. Meisjes Bij de meisjes was het tebré ian de Bruinvisschool een klasse apart. Na op overtuigende wijze de voorrondes door te komen, werd er ook tijdens de finale wedstrijden goed voetbal gespeeld. Zondereen tegendoelpunt te hoeven in casseren werden de meisjes uit Oude schild kampioen. De grote verrassing van het toernooi was toch wel de Redmer IJskaschool. Omdat de Redmer IJskaschool niet voldoende meisjes voor een elftal kon leveren, deden enkele meisjes uit Oudeschild mee. Deze kleine school presteerde het om een tweede plaats te behalen. Dit tot grote verras sing van iedereen. De derde plaats bij de meisjes was voor de Lubertischool uit De Koog. De CVO uit Den Burg ging met de vierde prijs naar school. Het winnende meisjesteam ven de Bruinvis- schooi: Anke BurgerMorfine Burger, Jacque line Eelman, Anita Zeiistre (doelt, Caroline Wetenkamp (res.l. Gerdo Koopman IresJ, Miriam Reven, Petra Boom, Mirjam Erne, Linda Westdorp, Ria v.d. Meer, José Bakker, Monique Bakker. Er is gevonden een bril en een porte monnee. Deze zaken zijn af te halen in de kantine van de Tex. Boys. Uitslagen Meisjes: Bruinvis-Redmer IJskaschool 6—0 Lubertischool-CVO 2—0 Redmer IJskaschool-Lubertischool 1—0 CVO-Bruinvis 0—2 Bruinvis-Lubertischool 5—0 Redmer IJskaschool-CVO 1 1 Jongens: Jozefschool-Thijsseschool 0—2 CVO-Oosterend m/d Bijbel 1—0 Oosterend m/d Bijbel-Jozefschool 4—1 Thijsseschool-CVO 5—1 Thijsseschool-Oosterend m/d Bijbel 1-1 CVO-Jozefschool 4—2 Kampioenschap Noord-Holland De Bruinvis en de Thijsseschooi zullen 14 mei deelnemen aan het kam pioenschap van Noord-Holland. Dit kampioenschap zal gespeeld worden in Schagen. Er kan teruggekeken worden op een geslaagd schoolvoetbaltoemooi. De publieke belangstelling was goed en dankzij de medewerking van velen (scheidsrechters, voetbalverenigingen) werd het een geslaagd geheel. De op zondag 27 april gehouden uitwisseling met Bergen werd dit jaar voor de tweede maal gewonnen door de H.S.V. Texel. Deze wedstrijd werd nu onder prachtige weersomstandigheden gehouden aan de Afsluitdijk, waar Ber gen als gastheer optrad. De 13 vissers uit Bergen visten 1253 cm vis bijeen. De Texelse sportvissers visten daarentegen 1556 cm bijeen, ook met 13 man, zodat het gemiddelde van Texel op 120 cm per sportvisser lag en nei gemioaeioe van bergen niet hoger kwam dan 96 cm. De uitslag was als volgt: 1. G. van Kranenburg (Texel) met 249 cm; 2. C. Huisman (Texel), 185 cm; 3. N. Jonge- jans (Bergen) met 181 cm; 4. T. Buren (Texel) met 178 cm; 5. C. Vlam (Bergen) met 166 cm. De volgende viswedstrijd is op 4 mei bij de Krassekeet, aanvang 8.00 uur. Op 15 mei (Hemelvaart) vindt de jaarlijkse VW-wedstrijd aan de Afsluitdijk plaats. Het inleggeld hiervoor bedraagt ƒ7,50 exclusief aas. Inschrijvingen bij H. Jan sen, Trompstr. 13, Oudeschild, tel. (02220) 3272. Sluitingsdatum inschrij ving 10 mei. Hiermede geven wij u kennis dat heden, na voorzien te zijn van de Sacramenten der Zieken, van ons is heengegaan, mijn innig geliefde zoon en onze lieve broer, zwager en oom Adri Commandeur, op de leeftijd van 36 jaar. C. M. Commandeur-Verberne Piet en Trees Kees en Corrie Miep en Piet Lia en Han Hans en Ans Angelica en Piet Cinta neven en nichten Texel, 30 april 1980, Kogerstraat 17, Den Burg. De H. Eucharistieviering zal plaats vinden op vrijdag 2 mei n.m. 2 uur in de parochiekerk van de H. Joan nes de Doper, waarna de begrafe nis op de R.K. begraafplaats zal plaats hebben. Kees Kikkert en Ans van Strien hopen op vrijdag 9 mei 1980 om 15.00 uur in het gemeentehuis te Den Burg te trouwen. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 16.00 uur in de Ned. Hervormde kerk te Den Hoorn. Receptie is er van 18.30 tot 20.00 uur in Restau rant „Loodsmansduin" te Den Hoorn. Toekomstig adres: Driehuizen 15, Den Burg Langs deze weg bedank ik familie, buren en beken den voor de vele kaarten, bloemen en geschenken tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en thuiskomst. Ook namens mijn man. Mevr. Mozes-Bakelaar Lijnbaan 31, Den Burg. Voor uw blijken van medeleven na het over lijden van onze lieve man, vader en grootvader JENNE KROTJE, betuigen wij U onze harte lijke dank. A. Krotje-van Dijk kinderen en kleinkinderen Oosterend, april 1980. Voor Uw blijken van medeleven na het plotse ling overlijden van onze lieve man, vader en opa ARIE PI ETER DALMEIJER en voor de laatste eer, die U hem hebt willen bewij zen, betuigen wij U onze welgemeende dank. Namens de familie, M. Dalmeijer-Bood Texel, april 1980. 1955 - 1980 Op maandag 12 mei 1980 vieren onze ouders Nico Zoetelief en Martha Witte hun 25-jarig huwelijksfeest. Eucharistieviering om 16.15 uur in de H. Bonifacius- kerk te De Koog. Gelegenheid tot feliciteren van 20.30 tot 22.00 uur in Hotel Tatenhove, Bosrandweg te De Koog. Hanneke - Willem, Ans - Joek, Tiny, Elly, Carla, Johnny, Nic „Hoeve Vredelust", Californiëweg 1, De Koog. Op 8 mei a.s. zal het 60 jaar geleden zijn dat onze ouders en grootouders J. Bakker Czn. en W. Bakker-Roeper in het huwelijk traden. Dat ze nog geruime tijd in goede gezondheid samen zullen mogen blijven is de wens van ons allen. Zandvoort: M. C. Bakker A. M. Bakker-Oerlemans Den Burg, Texel: J. W. Bakker P. Bakker-Mosk en kleinkinderen Deze, voor ons bijzondere, feestdag hopen wij met ons allen in besloten familiekring door te brengen. 1 mei 1980, Thijsselaan 54. 1930 1980 10 mei a.s. hopen onze ouders en Mede namens mijn man hartelijk bedankt voor uw blijken van belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Wijkverpleegkundige Jet van Karsen Den Burg. Op zaterdag grootouders Dirk C. Kooij en Dirkje Kuijper hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij wensen hen nog vele jaren in goede gezond heid toe, Siem en Trijnie Annie Wim en Marloes en kleinkinderen Beatrixlaan 74, 1791 GD Den Burg, Texel. Als u ze wilt feliciteren bent u van harte welkom op de receptie, die gegeven wordt tussen half 5 en 6 uur in het Havenrestaurant,Veerhaven,'t Horntje. Door de vele belangstelling is het onmogelijk een ieder persoonlijk te danken, die tijdens de ziekte van moeder belangstelling en steun voor haar getoond hebben Veel dank aan Pastor Kolkman en dokter Barnard voor de begeleiding, het personeel van het Verpleeghuis voor de liefdevolle verzorging en allen die na het overlijden in groten getale de laatste eer aan onze lieve moeder en oma A. A. SMIT-HIN hebben bewezen. Wij danken u allen heel oprecht daarvoor AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen, Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen ƒ2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Paviljoen De Krim, paal 28, elke dag geopend. Café De Passage, De Koog, mét biljart. Het hele jaar geopend De Twee Paardjes. Ge opend op vrijdagavond van 7 - 9 uur voor die mensen die overdag niet kunnen. Supermarkt De Instuif veel parkeerruimte. Stretch jeans, perfekte pasvorm. Ook voor de grotere maten, 38 - 48. Beekman, Gravenstraat 13 A.s. zaterdag Heitje voor een karweitje in Oos terend. Voor bagage-aanhang wagens. Garage Reij, Bernhardlaan 178, Den Burg, tel. (02220) 2345. Voor Communiege schenken en andere reli gieuze artikelen zoals kruisbeelden, kerkboek jes, rozenkransen en Mariabeelden vindt u bij ons een aardige collectie! ARTIMA, Gravenstraat 7 tel. 3592, Den Burg. De Vlier is wegens verhuizing dinsdag 6 mei gesloten. Woensdag 7 mei bent u van harte wel kom in de nieuwe vlier, Waalderstr. 17, Den Burg. Open vanaf half 9. Vrijdagavond 8 uur is de reünie Van de Jozef school. Doe 't Waterpolo bij TX '71. Zaterdag Rowdy in Question (v/h Casino) Nieuwe aanvoer tropi sche vis en planten. Zeer grote sortering. Deze week gratis watervlooien. Elke vrijdagavond van 7.00 tot 8.30 uur in Dorpshuis Den Burg I.A.V. Te koop opklapbed in rustieke hoerenkast, groen-rood, afm. 200x150x40, prijs 7150, Van Schaik, Middelland- seweg 3, Oudeschild. Diverse eiken bankstel len, idem bergmeubels, salontafels enz. enz. Bar horst, Maricoweg 2a, Den Burg, tel. 2381. Te koop gevraagd auto- autokinderzitje. A. Albers, tel. (02220) 4166. Namens de familie Smit 1 mei 1980. Te koop elektronisch orgel, Philicorde (één kla vier). Vonk, Oost 2, tel. 694. Uw troon, o God, staat voor altoos en eeuwig. Ook voor een nieuwe fiets naar Fa. Bruining, Nikadel 20, De Koog. Steun- en wandelstok ken? Artima - uw adres. Tel. 3592, Gravenstraat 7. Strandpaviljoen Paal 9 is alle dagen geopend. Te koop gevr. stukje bouwgrond. Brieven onder no. 428 aan bur. v.d. blad. Autoverzekeringen met Texelkorting en No- claimkorting tot 50% bij de Rabobank. Seizoenhulpen gevraagd. Kampwinkel Loodsmans duin Den Hoorn vraagt voor 't komende zomer seizoen (vanaf Pinksteren of later) meisjes of geh. dames voor bediening van de kassa's (ook partti mers) en enkele jongens voor allerlei voorkomende werkzaamheden, vanaf 15 jr. Ook is er werk aanwe zig voor jongens met 'n eigen afdeling (kiosk), die 'n flink portie verantwoor delijkheidsgevoel hebben en goed kunnen rekenen. Leeftijd 18-22 jr. Inl. D. Medema, Witte Kruisl. 21, Den Burg, tel. (02226) 356, na 18 uur (02220) 3241. Honda buitenboordmo toren, generatoren, wa terpompen en grasmachi nes. Watersportcentrum Duinker, Oudeschild. Rijschool Willemen Voor rijles op Texel en in Den Helder. Tel. (02230) 35663. Verzekeringen: BREMER Tel. (02223) 221 Voor vernieuwen en repareren van auto-uitla ten Uw Uitlaatspecialist Garage Kievit, Jonker straat, Den Burg. Taxi (02220) 2000 Martien van de Wetering Ziekenvervoer per taxi. Steeds op zondag. Waterpolo 10.00-11.00 uur. Tot op de reünie! Te koop gevr. 2e hands damesfiets, 3 versnellin gen. Tel. 3672. Zaterdag Rowdy in Question (v/h Casino) Goed tehuis gezocht, wegens omst., Drentse patrijs, 1 jaar oud, reu, erg lief en waaks. Liefst op boerderij. Tel. (02226) 321. Gevraagd home-trainer (02220) 4519 Te koop CV-kachel toebehoren en damesfiets Tel. 3551 Verhuisd Hans, Toos, Jordi, Stefan en Alfons van Heerwaarden, van Lieuwstraat 29 naar Wil- helminalaan 82, 1791 AP Den Burg. Te koop z.g.a.n. eiken kast, br. 1.80 m, hoog 1.60 m; eiken eettafel; i.g.st. kunstleren bankstel met stoffen kussens; pa lissander salontafel; z.g.a.n. elektr. fornuis Neff met automatische plaat; snelkookplaten hete luchtoven; 2 Luxa flex zonweringen, breed 1.05 m. Van Dijk, Bern hardlaan 5, Den Burg, tel. (02220) 2909. Te koop meisjesfiets, 6 -9 jaar. Klif 7, (02226)333 De Vlier is wegens ver huizing dinsdag 6 mei ge sloten. Woensdag 7 mei bent U van harte welkom in de nieuwe vlier, Waal- derstraat 17, Den Burg. Open vanaf half 9. En de bomen en dieren zij zwegen stil in afwach ting van U. T.S. Te koop t.e.a.b. Ford 17M, totall loss, geschikt voor onderdelen. Tel. (02220) 2023. Te koop gevr. goed onderh. bankstel, geschikt voor zomerhuis en houten tuinstoelen. Tel. 4200. 6 mei staatsloten afhalen van 9.00-12.30 en 13.30-18.00 uur. A. J. Huisman. Eierland en De Cocks- dorp vieren samen feest, 5 mei a.s. Eierlandsche Huis, 20.30 uur dansen o.l.v. Trio Valkeniers. En tree f3, Zaterdag Rowdy in Question (v/h Casino) Toegangskaarten en NS-reduktiekaarten voor de MEMO-Beurs op 9, 10 en 11 mei verkrijgbaar bij de Vlier. 2 mei reünie St. Jozef- school. Ga eens waterpoloën. Te koop aardappelen (Irene), goed houdbaar. J. J. Bakker, Rozendijk 10, Den Burg. Pasfoto direct klaar. Fotobedrijf De Waal, te genover de Kadoshop. Woningruil aangeboden gez.woning v. en a. tuin, 3 sl.kamers, kamer met open keuken. Huur 7160,- p.m. Gevr. woning op Texel. Br. onder no. 427 aan bur. van dit blad. Goudvissen voor kom en vijver kunt u kopen op de feestmarkt. I.A.V. U komt toch ook op de reünie? Waterpolo er eens in. Reisburo Texel zater dag 3 mei a.s. de gehele dag gesloten. Supermarkt De Instuif veel parkeerruimte. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reünie, vergadering, enz. Alles mogelijk in Hotel „De Pelikaan", Pelikaan- weg, De Koog, tel. (02228) 202 Voor al uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, tel. (02220) 3320. deze polyester/zijde blouse mei klein kraagje voor zonnige dagen kombineeri prima mei zo'n plissc rok. blotdc MODECENTRUM GRAVENSTRAAT 13 en 16 OEN BURG

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 3