Wieringerwaard maakte Texel in De Zwaan alleen aan kop Veel foute passes bij Texelse Boys Weer kleine zege Texel 2 Oosterend (Z) wint van sterk Dirkshorn Oosterend en Flevo zonder punten naar huis ~r~. ZDH pakte Winkel in De Koog verloor van SSV Tafeltennisvereniging CAF vergadert Goede resultaten Franse hangoren Voetbaluitslagen Trimmen in de Dennen Texelslag 1 versloeg Ameriscota Jubileum kaatswedstrijden DINSDAG 23 SEPTEMBER 1980 TEXELSE COURANT PAGINA 5 Texel heeft afgelopen zondag met maar liefst 4-1 verloren van WieringerwaardDe 4-1 nederlaag was misschien iets geflatteerd, maar geeft goed weer in welke situatie Texel op het ogenblik verkeert. Een situatie die trainer Gerrit Assel- man ongetwijfeld zorgen zal geven. De ploeg draait namelijk helemaal niet. Technisch ziet het er goed verzorgd uit, maar het spel is veel te steriel. Van de ploeg straalt totaal geen bezieling, geen enthousiasme af. Elke overtuiging is weg. Men voetbalt plichtmatig de wed strijd uit, zonder dat de wil van het winnen in het spel naar voren komt. Die wil tot winnen was er bij Wieringer waard zeer zeker wel. Elke speler knokte voor iedere meter grond en er werd vooral met een groot enthousiasme gespeeld. Aanvallen Toch was het Texel dat het eerste half uur van de wedstrijd de toon aangaf. Met goed opgezette aanvallen zette men Wieringerwaard onder druk. Tot het strafschopgebied ging het goed, maar eenmaal in het strafschopgebied ging het steeds mis, omdat de afmaker ontbrak. Vooral Louis Uriot kwam in de spits niet tot uiting, omdat Uriot een speler is die veel aan de bal moet zijn en dan gevaar kan stichten door zijn beweeglijke spel. Na een half uur kwam Wieringerwaard op 1-0. De rechtsback sprintte door het centrum van de Texel-verdediging en scoorde beheerst. Al gauw daarna was het 2-0, toen na een schot van een Wieringer- waardspeler de bal van richting ver anderd werd door een Texelspeler. Na rust een zelfde beeld. Wieringerwaard dat veel directer speelde bleef de ge vaarlijke ploeg, terwijl Texel een veld- overwicht opbouwde, bouwde Wierin gerwaard de voorsprong uit. Het werd 3-0 toen de bal uit een vrije trap via de Texel-muur achter doelman lepenburg belandde. Texel kwam nog even terug door een doelpunt van Uriot maar Wierinerwaard nam weer verder afstand doordat een snelle counter bekwaam werd afgerond. Texel zit nu in een dal waar het moeilijk uit kan komen. Misschien dat a.s. zondag thuis tegen SSV de ommekeer komt. In een spannende wedstrijd heeft De Koog het niet kunnen bolwerken tegen een sterk spelend SSV. De Koog begon de eerste helft erg goed en domineerde vooral op het middenveld. Jan List, die tegen SSV zijn rentree maakte, viel al snel uit met een knie blessure en werd gewisseld voor Nan- ning Kikkert. Na een half uur kwam De Koog op 1-0 door Jaap van Kranenburg, Aanvankelijk zag het er helemaal niet naar uit dat ZDH een grote overwinning zou behalen. Winkel was zelfs het eerste half uur de betere ploeg. De thuisclub was veel feller in de persoonlijke duels maar omdat de spitsen slecht afwerkten kon ZDH zich langzaam onder de druk uit werken. Toen Theo Hin uit een lange pass alleen voor doelman P. Otjes verscheen en de bal onhoudbaar in de verste hoek tikte, trok ZDH het initiatief helemaal naar zich toe. Opnieuw was het Theo Hin die van dichtbij wist te scoren: 2-0. Het ritme werd een beetje verstoord toen ZDH-doelman Bakker na een val op de rug langdurig verzorgd moest worden, maar gelukkig weer voldoende fit bevonden werd om door te gaan. Hij moest al meteen weer in actie komen, toen Abe Zijm te kort terugspeelde. Maar gelukkig voor ZDH ging de bal net naast. Na de rust pakte ZDH de zaken energiek aan. Weer was het Theo Hin die op een lage voorzet van Bram Brouwer in kon schieten: 3-0. Dit was de genadeklap voor Winkel. ZDH draaide als een trein en de doel punten konden niet uitblijven. Eerst klopte Wilco Bakker uit een corner raak. En vlak daarop kopte Bram Brouwer uit een slimme vrije trap van Hans de Vries ■if' schitterend in. Nog een keer zou het net achter Winkel-doelman trillen. Eerst schoot Bram Brouwer nog in de handen van de doelman, maar even later scoorde dezelfde speler toch op aangeven van Theo Hin. ZDH speelde een gewonnen wedstrijd. Toch lieten de eilanders Winkel nog terugkomen. On voldoende ingrijpen betekende via een laag schot van dichtbij 6-1. Meteen daarop moest Bakker weer vissen, toen iedereen stil bleef staan en De Haan de bal voor het inschieten had. Nog was de koek niet op. Uit een goed genomen corner kopte Hans de Vries de bal in de uiterste hoek. Meer tijd had Winkel niet. Meteen na de aftrap floot de goed- leidende scheidsrechter Bank af en kon ZDH de twee verdiende punten mee naar huis nemen. te Twee goedwillende elftallen hebben met veel energie getracht er een goede wedstrijd van te maken. Helaas bezon digden beide ploegen zich aan te veel foutieve passes waardoor het wel een levendige maar geen fraaie wedstrijd is geworden. Vooral in de buurt van het 16 metergebied waren de spelers meestal het goede spoor bijster zodat aan beide kanten de verdediging zonder al te veel moeite de aanvallen al in de kiem konden smoren. De eerste helft werd dan ook terecht met een 0-0 stand afgesloten. De Boys waren de wedstrijd gestart zonder de rechtsachter Han Pastoor (vakantie) en de vertrouwde laatste man Pieter Bruin die met een geblesseerde voet de eerste maanden zal moeten toekijken. Gerard Boogaard als laatste man en Theo Bakker als rechtsachter bleken uitstekende plaats vervangers zodat het nu wel zeer jeug dige Boys-team de tweede helft met wat meer vertrouwen konden beginnen. Ze namen dan ook direct het initiatief in handen Er ontstonden daaruit wel enige panieksituaties voor het Kwiek- doel maar tot scoren kwamen ze toch niet. Het succes kwam wel toen ook Kwiek weer aanvalsaspiraties kreeg en er meer ruimte voor de Boys-voorhoede kwam. Na twintig minuten kreeg Paul van Heerwaarden de bal bij de middellijn aangespeeld, zag dat zijn directe tegen stander aarzelde met ingrijpen en ging er direct met de bal vandoor. Na nog twee Kwiek-verdedigers omspeeld te hebben schoof hij zeer beheerst, de bal onder de uitlopende Kwiek-doelman door, in de touwen. Vijf minuten later kreeg hij weer de kans om er in zijn eentje vandoor te gaan. Zijn haastige lob over de weer uitgelopen doelman was helaas re hard en te hoog gericht om doel te treffen. Kwiek '78 probeerde wel de bakens te verzetten doch de Boys verdediging, met weer in doel Kees Koopman wiens blessure van vorige week gelukkig erg meeviel, liet zich niet verschalken en wist zelfs zijn voorhoede met lange passes nog goed aan het werk te houden. Het meeste gevaar kwam dan ook uit de Boys-counter maar er werd niet alert genoeg gere ageerd zodat de grotere voorsprong een vrome wens bleef. Alleen een schot op de paal van Frank de Grave en een onverwacht afstandsschot van Frank Riteco (wissel van de moegestreden Hans Beverdaml waren nog het vermel den waard. die na een pass van Ger Bongers de verdediging te snel af was. Het laatste kwartier van deze eerste helft was totaal voor De Koog. Eerst kwam SSV op gelijke hoogte met De Koog, toen Dirk Barends met een prachtige boogbal zijn eigen keeper passeerde. Nog geen vijf minuten later was het al 1-2 toen de rechtsbuiten schuin voor doel verscheen en raak schoot. De Koger verdediging was helemaal van slag, hetgeen ook resulteerde in een derde doelpunt voor SSV. SSV kreeg een vrije trap te nemen op 20 meter voor het doel. Het muurtje bestond slechts uit 2 man, zodat er een groot gat open bleef. Hier profiteerde de tegenstander goed van; zijn vrije trap belandde haarscherp in de bovenhoek: 1-3. Met deze stand brak de rust aan, In de tweede helft had De Koog zijn eigen spel weer te pakken en deed er werkelijk alles aan om de achterstand te verklei nen. Na 20 minuten had De Koog hierin eindelijk succes. Jan van Beek bereikte met een verre pass Jaap van Kranen burg die de bal goed aannam en keihard inknalde: 2-3. Hierna begon het weer wat te leven en De Koog begon te jagen op de gelijkmaker die er toch echt wel inzat. Dit enthousiasme was maar van korte duur, want door het aanvallende spel van De Koog werd de verdediging een beetje verwaarloosd. Een doorge broken middenvelder werd door Jo Flens met een sliding van de bal gezet, maar ongelukkigerwijze sprong de bal toch voor zijn voeten, waardoor hij alleen voor keeper Jan Dekker ver scheen en hem met een harde schuiver passeerde: 2-4. De Koog gaf het niet op en bleef vechten voor een beter resul taat. De SSV-verdediging liet echter geen steken meer vallen en De Koog kwam dan ook niet verder dan een buitenspel-doelpunt van Arjan Verse- put. Het eerste zaterdagelftal van Ooster end heeft zaterdag kans gezien de uit wedstrijd tegen het altijd sterke Dirks horn met 1-2 te winnen. De doelpunten in deze derby werden wederom gemaakt door de spitsen Henk Witte (penalty) en Aart van der Brink Door deze derde overwinning staat Oosterend op een gedeelde eerste plaats met het sterke D.P.S.V., dat volgende week op bezoek komt in Oos terend. Het was Oosterend dat zaterdag van begin af aan het initiatief naar zich toe trok en er werden vooral in de eerste 10 minuten tal van kansen gecreëerd. Zo waren Dirk Trap en Aart van der Brink erg dicht bij doelpunten, maar het geluk ontbrak. Maar ook Dirkshorn kwam er af en toe goed uit, al waren het meer afstandschoten die voor keeper Rob Haak geen gevaar in hielden. De eerste helft werd vooral op het middenveld uit gevochten wat door het warme weer geen pretje was. Na de rust kwamen de ploegen meteen gemotiveerd het veld op, maar toch bleek dat in dit deel van de wedstrijd Oosterend iets feller was. De duels in de verdediging en op het middenveld waren voor Oosterend en zo was het na ongeveer 20 minuten raak. De doorgebroken spits Aart van der Brink werd binnen de beruchte lijnen gevloerd: penalty. Henk Witte scoorde 0-1. Dit betekende dat het spel nog sneller heen en weer ging want Dirks horn wou zich niet zomaar gewonnen geven. De verdediging ving alles solide op en bracht de nodige rust. Dit resul teerde in nog een doelpunt. Weer was het Aart van der Brink die na goed aangeven van Henk Witje scoorde:0-2. Dit betekende voor Dirkshorn 'alles of niets'. Dirkshorn trok ten aanval en dat leverde in de laatste minuut nog een doelpunt op. De doorgebroken rechts buiten werd door laatste man Joost Brouwer van de bal gezet, maar de scheidsrechter zag het anders: penalty 1-2. Meteen na het doelpunt floot de scheidsrechter af en Oosterend kon zich gaan opmaken voor de volgende 'be proeving'. Donderdagavond 25 september a.s. om 20.30 uur vergadert de Tafeltennis vereniging C.A.F. in Strends-End. Alle leden en ook nieuwe leden vanaf 14 jaar zijn welkom. De Texelse hangoor fokkers behaal den zaterdag prima resultaten op de jongdierendag die in Den Helder werd gehouden. Er werden 140 dieren inge zonden. P. van de Molen behaalde met een jonge grijze ram van eigen fok het reservekampioenschap, van de jongdie rendag. Dit dier werd tevens beste Franse hangoor en beste bij de grote rassen. Hij kreeg het predicaat fraai. Tevens wist deze fokker met een jonge witte Franse hangoor voedster eigen fok de tweede plaats bij de Franse hang oren te bemachtigen. Ook hier het pre dicaat fraai. Bij de jeugdleden bezette Jeroen Hin met een jonge witte ram van eigen fok de tweede plaats. Hij werd reservekampioen bij de jeugd met het predicaat zeer goed. De overigen resul taten waren: Rubriek: Konijn grijs rammen jong, eigen fok. P. van de Molen 1 x Fraai. Rubriek: wit rammen jong, eigen fok. P. van de Molen 1 x Fraai, 4 x Zeer Goed, 1 x Goed; Jeroen Hin 1 x Zeer Goed, 2 x Goed; M. Verseput 3 x Zeer Goed; Mevr. Rentenaar 2 x Fraai, 1 x Zeer Goed. Rubriek: wit voedster jong, eigen fok. P. van de Molen 2 x Fraai, Jeroen Hin 1 x Zeer Goed, M. Verseput 1 x Zeer Goed, Mevr. Rentenaar 2 x Zeer Goed. In een niet al te beste wedstrijd is het Texel 2 toch gelukt om de zo kostbare punten mee naar Texel te nemen. De eerste tien minuten waren geheel voor Texel 2, maar daarna nam Zouaven het middenveld over. Texel dat voor het eerst na 5 weken weer over spits Molanus kon beschikken kreeg fraaie Na een enerverend duel konden Flevo en Oosterend zonder punten naar huis. Ondanks de eindstand was er toch sprake van een zeer aantrekkelijke wed strijd. Aanvankelijk leek het thuis- spelende Flevo een gemakkelijke over winning te gaan halen, maar naarmate de wedstrijd vorderde gingen de Oos- terenders steeds beter spelen en het gevolg was een boeiende wedstrijd met diverse doelrijpe kansen voor de beide ploegen. Onmiddelijk na het beginsignaal be gon Flevo een openingsoffensief waar Oosterend alle moeite mee had. Vooral de rechterverdedigingslinie had het bij zonder moeilijk tegen de geroutineerd spelende Flevo-voorhoede. De organi satie in de Oosterender verdediging was zoek en Flevo maakte daar dankbaar gebruik van. Keer op keer werd de bal vanaf rechts hoog voor het doel ge bracht en daardoor ontstonden voort durend gevaarlijke situaties voor het da Zaterdag 20 september 1980: Afdeling Noordholland: Dirkshorn-SVO/Z SRC3-SVO/Z2 SVO/Z3-W.Meer6 Afdeling F: ZDH Fl-Tex. Boys F1 0-7 Oosterend F1-Texel F1 3-0 1-2 Oosterend F2-Tex. Boys 13-0 0-8 Oosterend F3-Texel F2 0-8 4-1 Junioren: |j Oosterend Al-Helder A3 Vesdo A1-De Koog A1 Succes B2-Tex.Boys De Koog C1-Oosterend Cl HCSC C5-Oosterend C2 Tex.Boys C1-W.Vogels C2 Meisjes junioren: Tex. Boys-Zeemacht Meisjespupillen: Berkhout-Tex.Boys Pupillen: Afdeling D: ZDH D1-Tex.BoysD1 Texel D1-De Koog Dl Texel D2-Oosterend D2 de Texel D4-Tex.Boys D2 Afdeling E: Texel E1-De Koog E1 ZDH E1-Tex. Boys El Texel E2-Texel E3 4_2 Zondag 21 september 1980: 1-3 Afdeling Noordholland: 6-1 Wieringerwaard-Texel 4-1 3_1 Flevo-Oosterend 0-0 1-3 Winkel-ZDH 3-6 5-2 Apollo '68-Cocksdorp 3-0 Tex.Boys-Kwiek'78 1-0 6-0 Oosterend 2-HRC 6 0-1 ZDH 2-Oosterend 3 1-3 WGW 6-T ex. Boys 2 5-0 4-0 Zeemacht 5-Tex.Boys 3 3-2 Oudesluis 3-ZDH 3 5-2 BKC 6-De Koog 2 4-2 1-3 Junioren: 3-5 Tex.Boys A1-Schagen A2 8-2 4-1 Foresters BI-Texel B1 3-1 4_11 Foresters B2-Texel B1 3-1 Foresters C1-Texel C1 1-1 Foresters C2-Texel C2 7-0 12-0 0-2 Dames: 3-0 Meervogels'31-Tex.Boys 1-5 Oosterend-doel. Vooral vrije verdediger Willem Witte en voorstopper Jaap Slikker bewezen in deze fase hun klasse door voortdurend de Flevo-aanvallers in de kopduels de baas te blijven.Toch hoefde Oosterend zich in deze fase niet uitsluitend tot verdedigen te beperken. Zo nu en dan zorgde de ploeg via goed aanvalsspel voor gevaarlijke situaties voor het Flevo-doel. Frits Bakker en Piet Koning zorgden ervoor dat Flevo voort durend zijn verdedigers in de achter hoede moest houden om de gevaarlijke Oosterend-uitvallen onschadelijk te ma ken. Evenals bij de thuisploeg ontbrak het ook bij Oosterend aan iemand die de kansen koelbloedig kan benutten. Middenveld Na de rust aanvankelijk weer een fel aanvallend Flevo. Langzamerhand ech ter kregen de Gortbuukers meer greep op het spel. Vooral de strijd op het middenveld werd naarmate de wedstrijd vorderde in het voordeel van Oosterend beslist. Dat betekende dat de Ooster end-aanvallers opeens veel doeltreffen der aangespeeld konden worden dan in de eerste helft. Vooral was het weer Piet Konign die voortdurend de Flevo-de- fensie in moeilijkheden bracht. Het vele loopwerk dat de Flevo-ploeg de eerste helft op had kunnen brengen werd hun in de slotfase van de wedstrijd bijna nog fataal. Verschillende Flevo-spelers kwa men conditie tekort en Oosterend voel de aan dat er meer in zat dan een gelijkspel. Zover liet de thuisploeg het echter niet komen. De wedstrijd eindig de zoals hij begonnen was en beide ploegen waren daar achteraf dik tevre den mee. Het is blijkbaar nog te weinig bekend dat elke dinsdagmiddag in de Dennen kan worden meegedaan aan trimmen. Van 14.00 tot 15.00 uur worden onder leiding van Peter de Hoog lichte oefe ningen uitgevoerd die ieder met een normale gezondheid kan volbrengen. De deelnemers komen bijeen op een van de parkeerplaatsen van de Nattevlaks- weg. Komende vanaf het Westerslag (kruispunt met de kiosk) is het de eerste parkeerplaats. Dit wekelijkse trimuur wordt gehouden onder auspiciën van de Texelse sportraad. kansen aangeboden die even zo fraai werden gemist. Toch zou Texel het eerst aan de leiding komen. Uit een lange trap van H. Geus liep Molanus door op de keeper die de bal losliet, waarop beheerst gescoord werd. De scheidsrechter dacht er anders over en keurde de goal af. Na de rust een iets beter Texel dat na ongeveer 15 minuten de leiding nam. Uit een vrije trap van P. Kikkert verscheen J. v. Bennekom alleen voor de keeper. Hij schoot zeer beheerst in de hoek. Coach C. Boeijen wisselde Molanus nog voor A. v.d. Slikke maar in de stand kwam geen verandering meer. 1-0 voor Texel dus na een heerlijk warme zondag.. Reservekampioen jongdierendag 1980 Den Helder. Tevens beste grote rassen en beste Franse hangoor grijs jonge ram van P. van der Molen. Dubbeldik - JKM, 2-2 en Oosterend - De Zwaan, 1-2. Dat waren afgelopen week de twee belangrijkste uitslagen van wedstrijden die in de hoofdklasse zaalvoetbal gespeeld werden. Hoewel beide wedstrijden spannend waren was het niveau van het gespeelde voetbal nogal laag. Oorzaken hiervan kunnen zijn dat men nu drie keer per seizoen tegen elkaar speelt zodat men de tegenstanders door en door kent en men zijn tactiek hierop afstemt. Ook kan het zijn dat men door het vele spelen tegen elkaar het niet verliezen belangrijker gaat vinden dan het winnen, zodat je dan afwachtend voetbal krijgt en geen leuke open wedstrijden. Het beste werd nog gespeeld in de wedstrijd Dubbeldik - JKM. In de eerste helft was JKM duidelijk de betere ploeg en nam verdiend een 1-0 voorsprong na een doelpunt van Nico Schermer. In de tweede helft leek JKM deze voorsprong te kunnen consolideren totdat twee JKMers na een vermeende uitbal ver gaten in te grijpen en Douwe Dijker voor Dubbeldik makkelijk wist tegen te sco ren. JKM was nu zichtbaar aangeslagen en moest zelfs toestaan dat Klaas Dirk Koorn Dubbeldik op een 2-1 voorsprong zette. Toch kon JKM nog op gelijke hoogte komen nadat een Dubbeldik- speler op een wel heel ongelukkige manier in het schietgebied hands maak te waarna Louis Uriot de hiervoor toe gekende penalty wist te verzilveren en de eindstand wist te brengen op 2-2. Een onbezield Oosterend verloor met 2-1 van De Zwaan. Wel nam Oosterend al vroeg in de wedstrijd een voorsprong toen een schot door De Zwaanspeler Pieter Duin van richting werd veranderd en zodoende de bal achter zijn eigen keeper verdween. Duin speelde toch een ongelukkige wedstrijd want even later moest hij met een enkelblessure het veld verlaten. Verder dan enkele niet al te gevaarlijke schoten op het doel van Roel Veldman kwam De Zwaan voor rust niet. In de tweede helft wist een gemotiveerder spelend De Zwaan de overwinning alsnog naar zich toe te trekken. Beide doelpunten van De Zwaan kwamen op naam van Gerard Legierse zodat De Zwaan na twee competitiedagen nog de enige hoofd klasser is zonder puntenverlies. A O 2000 speelde vooral na de wissel het tot nu toe tegenvallende Question geheel weg en behaalde verdiend een ruime 7-0 overwinning. Datsun verloor verrassend met 5-3 van ZDH. Enkele Datsunspelers denken er waarschijnlijk te makkelijk over. Met een betere instel ling moet deze ploeg toch minimaal een goede sub-topper worden. Nieuw In de eerste klasse verloor de nieuwe vereniging Arn. Looyer zijn eerste wed strijd met 4-- van een technisch beter Texel V. De uitslag van Amro - Mok 2-1 mag verrassend genoemd worden daar Mok hier als favoriet startte. Kikkert- Topido lijkt een van de betere ploegen in deze klasse en won verdiend met 4-1 van Tex. Boys. Een goed spelend Rab won tenslotte met 3-0 van een Nioz dat vooral in de aanval geen vuist kon maken In de reserve eerste klasse won Datsun 2 en 3 met 4-3 en 6-0 van Oosterend 2 en 3. Dubbeldik 2 - JKM 2 eindigdein een 1-1 gelijkspel terwijl JKM 3 aan enkele uitvallen genoeg had om een beter Dubbeldik 3 met 2-0 te verslaan. Rabo verloor in de tweede klasse zijn eerste wedstrijd met 3-2 van ZDH 3. Dit kwam mede door het gejmis van hun vaste supportster. In Oosterend 5 spelen de spelers die vorig seizoen uitkwamen voor de junioren ploeg Ratronics 1Met leuk voetbal wist deze jonge ploeg Question 2 met 3-0 te verslaan. Bij de junioren won Ratronics 1 voor de derde achtereenvolgende maal. Ditmaal moest Zegel Modes met 6-0 het onderspit delven. Bremakker, Swarte Schaep en De Koogel 1 wonnen elk hun eerste competitiewedstrijd. Brem akker met 2-0 van Alkema, Swarte Schaep met 5-0 van Ratronics 2 terwijl De Koogel 1 de dames van Shoe Girls met 6-0 versloeg. Afgelopen zondag won Texelslag 1 met 5-3 van Axmeriscota 1 uit Aker sloot. Zowel de tweede heren- als de tweede damesenkel verloor Texel, als mede de eerste mix. De overige wed strijden werden een gemakkelijke over winning voor het Texelteam. A.s. zon dag speelt Texelslag 1 uit tegen een team in Zaanstad. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de kaatsclub Texel '70 werd zaterdag op de speelweide te Den Burg een kaatswedstrijd gehouden samen met Den Helder en Alkmaar. Hieraan werd deelgenomen door 30 kaatsers zodat 10 parturen konden worden sa mengesteld. Onder mooie weersom standigheden werd er fel gekaatst om de mooie prijzen, welke bestonden uit luxe voorwerpen plus een wisselbeker voor de beste kaatser. De uitslag was als volgt: Winnaarsronde: 1. D. Wiersma Den Helder, G. Bijlsma Den Helder, R. Sluis Alkmaar; 2. A. Brandsma Alk maar, H. Sijtsma Texel, B. Smits; 3. R. Bos Den Helder, P. Sieverda Den Helder, J. Greydanus Den Helder. Afvalronde: 1. K. v.d. Veen Den Helder, A. Sijtsma Texel, A. den Haan Texel; 2. Hr. J. Lolkema Alkmaar, Mevr. J. Lol- kema Alkmaar, M. van Slooten Texel; 3. U. Hamersma Den Helder, A. Ploeg Alkmaar, W. v.d. Heide Texel. R. Sluis -Alkmaar werd voor de derde maal bekerwinnaar.

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 5