f Texelaartjes Tex. Boys (dames) tegen sterk KGB: 1-2 L ,WAT IK ZEGGEN WOU..' Boys nonchalant tegen SVC Winstpunten voor Texel 2 De Waal heeft een dorpsblad Klaverjassen in „De Zwaan" Toptrio won partijen Geslaagd voor typediploma Ondeugdelijke auto Lezing Europese landbouwpolitiek „Bliksemtoernooi in Sporthal Geslaagd VERVOLG VAN PAG. 1 T oeristenbelasting Openingstijden bibliotheek gewijzigd Koersbal- demonstratie Vernieling Aanrijding In kennelijke staat Doorgereden Zege voor Tevoko 4 PAGINA 2 TEXELSE COURANT DINSDAG 21 OKTOBER 1980 BR* VIM VLN LEZERS - BUTEN VERAKTYiOOROCUAU*© Nfl De Texelse Boys waren in de derby „Vrije Vogels-eiland' Texel 2 had weinig moeite met Helder 3. Weliswaar startte de thuis club zwak met na enkele minuten spelen een doelpunt voor Helder 3, maar met de rust was het spel gelijk. Na de thee wisten de Texelaars het duidelijke overwicht in het spel te brengen. Met doelpunten van André Keesom, Jan van Bennekom, Willem Brons (2xï en Albert Hoven voor Texel en twee doelpunten voor Helder 3 was de eindstand verdiend, 5-2. Het was te voorspellen dat Texel 2 de punten tegen het op de laatste plaats staande Helder 3 kon pakken. Hiermee haalde Texel 2 meteen de eerste thuis overwinning. Bij aanvang van de wed strijd werd Texel meteen al op het feit gedrukt, dat er fel gestreden moest worden. Helder 3 maakte namelijk al snel een doelpunt. Texel had eerst grote moeite om door te breken. Helder 3 had enkele technische spelers maar de totale ploeg was niet hecht ge noeg om het doorbreken van Texel uit eindelijk te beletten. Voor de rust wist Texel nog op gelijke hoogte te komen. Jan van Ben nekom zette snel door en kon André Keesom alleen voor de keeper brengen. Keesom rondde met een kopbal be heerst af: 1 1. Na de rust benutte Texel het windvoordel ten volle. Nadat eerst Peter Kikkert de lat trof was het Jan van Bennekom, die na 10 minuten spelen de stand op 2—1 bracht. Het spel werd daarna chaotischer. De Texel voorwaartsen kregen nogal eens de ruimte. Dit leidde tot verschillende kan sen. Willem Brons bracht met een schitterende kopbal de stand op 3—0. Na deze derde goal was het spoedig weer raak. Uit een Texel-corner werd de bal door de Helder-achterhoede slecht weggewerkt. Albert Hoven was attent en maakte de vierde Texel-goal. Nog even kwam Helder terug Uit een vrije schop wisten ze de stand op 4—2 te brengen. Hierbij bleef het ech ter niet. De hardwerkende Willem Brons kwam terug. Hij was er snel bij toen de bal van de paal terugsprong en schoot scherp in: 5—2. Door deze overwinning blijft Texel 2 de enige ongeslagen ploeg in haar af deling. De Boys-dames konden het net niet bolwerken tegen KGB. Vooral in de tweede helft met wind en regen tegen, kreeg de thuisclub geen vat op de sterke KGB-achterhoede. KGB kon regelmatig verrassende aanvallen opzetten, waardoor de Texelse dames uit balans raakten. Texelse Boys moest dan ook genoe gen nemen met een 1—2 nederlaag. De wedstrijd begon goed voor de Boys Direct na de aftrap werd de bal naar voren gespeeld, waar Carolien Reij met een prachtig schot de KGB-keep- ster het nakijken gaf: 1—0. Met de harde wind mee werd de KGB achter hoede onder druk gezet, maar meestal werd de bal te hard gespeeld, zodat het moeilijk was om hem goed aan te nemen. Dat KGB over een goede aanval beschikte bleek ook al gauw toen een aanval over links eindigde met een schot op de lat. Afstandschoten van Nicolien Keijzer en enkele goed op gezette aanvallen eindigden in de goed sluitende KGB-defensie. Een goede aanval van KGB werd opnieuw over links besloten met een hard schot, waar de achterhoede geen antwoord op had 1-1 tevens ruststand. De geblesseerd geraakte Gery Com mandeur werd vervangen door Ingrid Veeger, die de zware taak kreeg de achterhoede te organiseren, in een tweede helft met regen en harde wind tegen Dat ging aanvankelijk goed al was KGB bijna voortdurend in de aan val, totdat een afstandschot van de KGB-spits de bezoekers op een winst goal zette: 1 —2. Ondanks verwoede pogingen slaagden de Boys er niet meer in de KGB achter hoede te passeren, zodat de eindstand 1-2 bleef. Naast Den Hoorn en Oudeschild heeft De Waal nu ook z'n eigen dorpsblad. „De Waalder" is een uit gave van de Dorpscommissie uit De Waal en het is de bedoeling dat het krantje vier keer per winterseizoen verschijnt. In het eerste nummer wordt een op somming gegeven van de aktiviteiten, die op het moment in het dorpshuis ,,De Wielewaal" plaatsvinden. Het goed verzorgde blad zal in de komende nummers meer aandacht geven aan al gemene .Waalder zaken". Ook is er ruimte voor gedichten, verhalen, nieuwtjes en commentaar. Iedere inwo ner uit De Waal of omgeving kan dit kwijt in de kopijbus in het Dorpshuis. tegen S.V Cocksdorp te nonchalant bezig. De club dacht waarschijnlijk in De Cocksdorp een 'makkie' te hebben omdat SVC onderaan de ranglijst staat. De Cocksdorpers echter vochten verbe ten. Texelse Boys zag op een gegeven moment in dat er toch meer in team verband gewerkt moest worden. De vier doelpunten die gemaakt werden waren echter op één na gelukstreffers. Cocks dorp maakte haar eerste doelpunt van dit seizoen De Boys begonnen de wedstrijd met ongeconcentreerd voetbal. SVC gaf veel tegenwicht waardoor er voor de Boys toch het idee ontstond om georgani- seerder te gaan aanvallen. Door een foutje in de verdediging van SVC konden de Boys scoren. Het tweede doelpunt kwam vanuit een SVC corner en werd 'per ongeluk' door een SVC- verdediger in eigen doel gewerkt. Frank de Grave van de Boys schoot een penaltybal tegen de keeper; de bal kwam terug en Frank kon scoren. Het vierde doelpunt was het eerste mooie Boys werk. Uit een prachtige scherpe voorzet wist Jan Jorna beheerst te scoren. Joost Hooijberg zette in de tweede helft het eerste SVC-doelpunt van deze competitie op zijn naam. Eind stand 1 —4 voor de Texelse Boys. Op de derde avond van de Klaverjas- club wist het koppel P. Veeken-D. Witte met 7213 punten als eerste te eindigen. In het klassement, waar de verschillen nog niet zo groot zijn, klommen zij van de 26ste naar de 10de plaats. Het echtpaar A. Huisman was verhinderd. Voor hen speelde het echt paar P. Witte als vervanger. Dit koppel deed het ook bijzonder goed en behaalde met 7164 punten de 2e plaats. De kampioenen van het vorig seizoen P. Douma-P. Kooiman, die de eerste twee avonden voor hun doen zeer matig scoorden, behaalden nu ruim 7000 punten. Zij wisten hun positie op de ranglijst hiermee aanzienlijk te ver beteren. In de eerste periodestand is het echt paar H. Zijm weer terug op de eerste plaats, maar de onderlinge verschillen blijven nog steeds zeer klein Uitslag 3e avond: Iresè- punten en marsen I P. Veeken-D. Witte 7.213 4 Echtp. Huisman 7.164 4 G. Douma-P. Kooiman 7025 4 Th. Witte-J Witte 6.830 3 Dames Vermuè-Timmerman J Koomen-c. van Poelje P. Bruin-M. Bakelaar Echtp. P. v. Heerwaarden Echtp. J. Spaans Echtp. H. Zijm 6.743 6.682 6.593 6.562 6.509 6.490 Stand 1e periode na 12 partijen: Echtpaar H. Zijm 19.885 Echtpaar J. Spaans 19.711 Th. Witte-J. Wtte 19.676 Echtp. P. v. Heerwaarden 19.564 Fr. v.d. Gracht-G. Caspers 19.511 C. Merkx-C. Dros 19.139 Fr. Bos-G. Eelman 19.096 Dames Vermuë-Timmerman 18.973 P. Bruin-M. Bakelaar 18.924 P. Veeken-D. Wtte 18.758 De strijd tussen de schaakclubs En Passant en Caïssa uit Hoorn heeft zaterdag een 4 3 nederlaag opgele verd. Dit wordt waarschijnlijk een 4—4 gelijke stand want de topspeler Jaap Dros heeft zijn partij afgebroken. Uit de stand van deze partij kan geconcludeerd worden dat Dros de strijd zal winnen. Hiermee is En Passant aan de winnende hand, want men is in een aantal wed strijden van 4—0 teruggekomen tot bijna 4—4. G. van Es speelde een fabuleuze partij, die in de tijdnoodfase zelfs torenwinst opleverde. Ook M. Vittali's spel was van hoog niveau, hij knevelde zijn tegenstander van het bord. De andere spelers trokken zich met uitzon dering van W. Hoekman helaas niet op aan het toptrio Dros, Van Es en Vittali. Terpstra en Bakker hadden hun dag bepaald niet en gingen gedecideerd ten onder. Joop Rommets trok alle registers open en had met zijn fraaie aanval méér verdiend. G. Groot kwam met de schrik vrij. W. Hoekman beheerste met een oprukkende centrumpion de slotfase geheel. Eén foutje van P. Bergman werd door mevrouw Van der Berg direct afgestraft. En Passant 1-Caïssa 2 J. Dros-F. Bouwman afg. G. van Es-B. Kenter 1 —0 M. Vittali-J. Schutte 1 —0 P. Bergman-mevr. H. van der Berg 0—1 A. Terpstra-A. van der Wolff W. Hoekman-C. de Boorder A. Bakker-J. van Kalken J. Rommets-G. Groot Voorlopige uitslag Op dinsdag 21 oktober wordt niet de eerstvolgende (derdel ronde gespeeld maar de laatste negende) ronde. Dit in verband met de afwezigheid van één der spelers. De van aangespoeld vuil vervaardig de, op 13 oktober 1979 opgerichte, 'vogel' bij De Kaap is op 15 oktober 1980 in opdracht van het Waterschapsbe stuur verwijderd. Medewerkers, uitge rust met machinaal gereedschap, durf den het aan, zei het voorzichtig, het dier met een strop te vangen waarna een Waterschaps-'serum' werd toegediend en het dier in zwaar verdoofde toestand op een Waterschaps-'ambulance'- dienstwagen werd geladen. Vooraf ge gaan door een 'dokter', in een andere dienstauto (zonder zwaailicht) is het dier vervoerd naar Oudeschild. Het toeval wilde dat de 'dokter' bij het Maritiem Museum de directeur van het NRC trof, 't was de 'dokter' bekend dat het NRC een opvangcentrum voor vogelslacht offers heeft en na enig overleg ontferm de de directeur zich over dit nog gave exemplaar. In afwachting van herstel verblijft het zwaar verdoofde dier in Oudeschild terwijl de directeur van het NRC al uitkijkt naar een 'geschikter milieu' (helpt u mee?). Het oprichten van deze vogel was het gevolg van een idee. Een idee van hoe kun je iets anders doen dan gebruikelijk is? Denkwerk, waar geen tijd- en geld verslindende commissie of werkgroep aan te pas kwam. Denkwerk in overleg (is heel iets anders dan 'botte bijl methodes). Denkwerk moet samen gaan met mensen die de wereld in deze tijd beheren (ook op Texel). Mensen van morgen, de jeugd van vandaag. Met name de studenten van het dispuut TERA uit Leiden waren volledig over tuigd dat deze aanpak, 't ruimen van aangespoeld vuil, een symbolische boodschap inhield. Een boodschap aan gepast aan 't vogeleiland Texel, z'n bewoners en toeristen. Na het oprichten van de vogel bleek uit waarneming ter plaatse dat veel mensen met foto- en filmapparatuur zich hier uitleefden, zelfs was er een kunstenaar (schilder) die het beest op doek zette. Ook was er iemand met een hond, toen de hond het 'beest' opmerkte durfde hij geen stap verder te doen, de hond moest op de arm genomen worden en jankend van angst werd hij langs de 'vogel' gedragen. (Welk een niveau, als je bereikt dat de honden bang worden). De vogel stond centraal in de NCRV tv-serie 'Show room' van 28 maart 1980 (wie zag dat niet). In juni 1980 ontdekte een journa list van Het Parool het dier en middels een artikel kwam het onder ogen van Hans Ferree ideënman, 'bermarcheo- loog' te Willes, kop in Utrecht, die als voorzitter van het comité 'uitslover erenaam' mij voor dit initiatief benoemde tot uitslover 1980 met diplo ma, erepenning en een medaille op standaard, wegens het op 26 juni 1980 demonstratief doorbreken van de inter menselijke onverschilligheidsbarrière, met overwinning van eigen twijfel en het riskeren van ridiculisering door anderen in het helaas zo negatief sociale klimaat van Nederland anno heden. En daar komt dan het Waterschap Texel om dit voorbeeld van eigentijdse cultuur op te ruimen, een voorbeeld nota bene ook in het belang van dat Waterschap, waarvan het bestuur in dit geval totaal geen inspirerende bijdrage levert. Mijn teleurstelling is groot, het beest stond niemand in de weg, hij werd door mij bijgehouden zodat het geen rotzooi werd. De verhoudingen komen in de knel bij deze teleurstellende ervaring. Ik zal echter geen 'gekooid mens' worden in het denken van het Waterschapsbestuur. 'Vrije' vogels zijn wijs met de Waddenzee en brengen dat middels ideeën in praktijk. Mijn praktijk wordt voortgezet. P.S. De ongeschreven wet, voor jong en oud, luidt: dat wat een jutter aan de dijk of in de duinen legt, van hem (of haar) is. Daar moet je afblijven. Hout is alter natieve energie, de schoorsteen moet roken, zeker bij de strandjutter. Cor Ellen Voor de cursus machineschrijven slaagden bij het Scheidegger Instituut 31 kandidaten. Zeven cursisten zakten en zullen binnenkort herexamen doen Den Burg: J. Hin, M. Pieterse, E. Kramer, M. Hin, A. Bruijn, R. Kooi man, J. v.d. Slikke, M. Eelman, E. Brans. Oudeschild: R. van Dijk, F. Witte, P. Zuidewind, H. v.d. Meer, B. de Ridder en L. Westdorp. Eierland: M. Hoedjes, M. Witte, J. Hoedjes, C. Wijsman. De Waal: R. Veld, P. Tjepkema, A. Feenstra, C. Reij, I. Plaatsman, C. Plaatsman. De Koog: C. Bakker, K. Uitgeest, S. de Boer. Oosterend: W. Trap, H. Oosterhof en G. Daalder. De politie hield zondag een Texelaar aan die in een ondeugdelijke auto rondtoerde. De wagen had onder meer een gladde band, een lekke uitlaat en een defekte verlichting. De auto werd uit het verkeer genomen. Donderdag 23 oktober zal Drs. J. J. Schouten uit Voorhout in Hotel ,,De Pelikaan" spreken over de Europese Landbouwpolitiek. Schouten is voorzit ter van de K.N.B.T.B. en lid van de eerste kamer. De avond begint om acht uur. Woensdag (morgen) wordt er in Sporthal „Ons Genoegen" een zaal- voetbaltoernooi gehouden. Men kan zowel met een team als individueel inschrijven op dit „bliksemtoernooi". Opgeven bij Rob van Winden in de Sporthal. Dit toernooi is een experiment en wordt bij succes mogelijk herhaald. De organisatie vraagt ook dringend om scheidsrechters. Opgeven op tel.nr. (02220) 4371 Het toernooi is voor pupillen (9-11 jaar) van 8.00-11.00 uur; voor junioren (11 en 12 jaar) 11.00-14.00 uur en voor de oudere junioren (13 - 16 jaar) 14.00- 16.30 uur. 0-1 1-0 0-1 0-1 3-4 Warnaar gaf ook een wens door van het actiecomité Eierland: er moeten banken komen bij De Hoop en bij de Holimarkt in De Cocksdorp. Dekker maakte bezwaar tegen het gemeentelijk caravanbeleid. Texelaars die hun caravan op eigen erf willen par keren, mogen dat niet en zijn aangewe zen op een of andere opslagplaats, waarvoor betaald moet worden. Hij wil de dat de gemeente zich in deze soepel zou opstellen door toe te staan dat caravans in de bebouwde kom wél op het erf van de eigenaar mogen staan. En als dat echt niet kan, zou een stukje (industrie)terrein in de buurt daarvoor moeten worden aangewezen. Nauta liet blijken dat wat het eerste betreft van hem geen initiatieven waren te ver wachten, maar achtte het idee van een gemeentelijk opslagterrein voor cara vans wel de moeite van het overwegen waard. Over de kampeerverordening, waarin het verbod om caravans op par ticuliere erven te hebben is vastgelegd, is volgens hem lang genoeg gepraat. Aan de Culinaire Vakschool te Groningen slaagde voor het examen basiskokscursus A, augustus 1980, mevr. E. C. Roeper uit Oosterend. J. C. Ellen uit Oosterend slaagde voor het diploma Tweede stuurman kleine handelsvaart. De openingstijden van de bibliotheek zijn op maandag enigszins gewijzigd. De bibliotheek is van 10.00- 12,00 uur geopend. Voorheen was de bibiotheek open tot 13.30 uur. In verband met ge ringe belangstelling is besloten anderhalf uur eerder te sluiten. Woensdag (morgen) wordt in De Wielewaal in De Waal een koersbal- demonstratie gegeven. De demonstratie die om half drie begint, wordt gehouden om vooral ouderen met deze nieuwe sport kennis te laten maken. Vrijdag meldde een Texelaar bij de politie dat zijn auto slachtoffer was ge worden van vernielzucht. Twee zijspie gels, twee antennes (waaronder een 27Mc antenne) en een mistachterlicht waren eraf gehaald. Bovendien ver toonde de carrosserie diverse deuken. Een 28-jarige Citroen-bestuurster uit Weringermeer lette niet op toen zij vanaf een parkeerstrook aan de Keesomlaan wilde wegrijden. Zij werd aangereden door een achteropkomem- de Texelaar, die in een Datsun reed. Beide voertuigen werden beschadigd. Twee Amsterdamse jongens van resp. 17 en 18 jaar zaten zondagmid dag in De Koog op straat en veroor zaakten last voor het verkeer. Ze waren dronken. De politie sloot ze ter ont nuchtering in. Een automobilist uit Harkstede (Gr.) had zijn auto geparkeerd op het veerha venterrein. Een onbekende botste er daar tegenop, waarbij plaatschade ont stond. De veroorzaker heeft zich tot dusver niet gemeld. De opgaande lijn die de laatste weken het spel van het vierde damesteam van Tevoko kenmerkte mondde zaterdag j.l. uit in een keurige 3—1 overwinning op het vierde Braaf Seahawks team. Na het verlies van vorige week maan dag, was het vierde team tegen de Seahawks weer goed op dreef. Het team kon door overwicht in techniek en inzet winnen. Tevoko 3 had met tegenstander Smash '68 in sporthal Ons Genoegen geen moeite. De Oosterender dames boden te weinig verweer om Tevoko 3 een 3—0 zege te beletten. Moeilijk hadden de dames van het eerste het tegen TOG. Met veel inzet werd er voor de punten geknokt, maar het mocht niet baten. Dankzij vooral een sterke hoge aanval verzamel de TOG de punten en daarmee een 0—3 zege. Het eerste herenteam van de MST volleybal speelde vorige week in Den Helder tegen Braaf Seahawks 3. Dit bleek een eenvoudige opgave. Regel matig scorend hadden de Texelaars binnen het uur een 0—3 overwinning bereikt. AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Peter Hin en Annie Witte gaan trouwen op vrijdag, 31 oktober 1980 om 14.151 uur in het gemeentehuis te Den Burg op Texel. Ons huwelijk wordt inge zegend om 14.45 uur de R.K. kerk te Den Burg. I U kunt ons feliciteren tus sen 19.30 en 21.00 uur in Hotel Tatenhove te De Koog. Ons adres: De Ruyter- straat 85b, Oudeschild. Voor uw blijken van be langstelling na het over-1 lijden van onze tante MARRETJE PEPER betuigen wij u onze wel gemeende dank. Namens de familie: J. Visser Den Burg, oktober 1980. In dankbaarheid voor haar liefde en zorgen voor ons, geven wij u kennis dat na gesterkt te zijn door het H. Sacrament der zieken van ons is heengegaan onze moeder en oma Johanna Catharina Buisman, weduwe van Adriaan Bakker, op de leeftijd van 60 jaar. Oudeschild: D. Bakker W. Bakker-van den Berg De Cocksdorp: J. Zoetelief R. Zoetelief-Bakker Eierland: G. Roeper M. Roeper-Bakker Oudeschild: J. van Beek T. van Beek-Bakker Den Burg: B. de Ridder A. de Ridder-Bakker Den Burg: T. Bakker M. Bakker-van der Vis Groningen: J. Hofman C. Hofman-Bakker Maassluis: J. Pansier J. Pansier-Bakker en kleinkinderen Den Burg, Texel, 18 oktober 1980, „Huize Irene", Hollewal 2. De H. Eucharistieviering zal plaatsvinden woensdag 22 oktober, n.m. 2.00 uur in de pa rochiekerk van de H. Joannes de Doper, waar na de begrafenis op de R.K. begraafplaats zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in „Huize Irene". Correspondentie-adres: D. Bakker, Loodssin- gel 37, Oudeschild. Hartelijk dank voor alle belangstelling, bloemen, attenties en gulle gaven, die wij ontvingen ter gele genheid van ons huwelijk. Jan en Anita. Kikkertstraat 14, 1795 AD De Cocksdorp. Hierbij onze hartelijke dank voor de vele hulp en lieve zorgen die U betoond hebt tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder CORNELIA VAN DER MOLEN-KROTJE. In het bijzonder buren, vrienden en directie en ver plegend personeel van Verpleeghuis Texel. De kinderen. Texel, 15 oktober 1980. Een folkloristische com binatie bestaande uit stro- kenrok met kielblouse en shawl in comninerende ruitdessins bij Boetiek 22. Van 't Lie vertje natuurlijk. Meer weten over KASKO? Bel S. Ooster- huis even. Over dag (02226) 541, 's avonds I 4702. Vakbondsgroep Horeca F.N.V. Looncontrole Er staan weer veel bloeiende en groene planten in de kas. Er is Verkrijgbaar ook veel prima Aalsmeer- se potgrond en siertuin- aarde bij Bloemisterij Hin, Kogerstraat 92a. Voor een drankje, hap je of dineren gaat u „De Raadskelder" eens pro beren. Tot ziens. Tel. 02220-2235. Bockbier ,ln den Grooten Slock" Te koop gevr. zinkgeld '40-'45. Bosma, Kogerstr 10, tel. 3023. Jurk met stroken ir Cashmir dessin. Fond kleuren: zwart en bordeau voor 7119, Bij Boetiek 22. Van 't Lievertje na tuurlijk. Te koop aangeboden I Toyota Crown 2600, Ii g.st. met gasinstall. en trekhaak Tel. (02220) 2982 Iets aparts bramen op I whisky. Voor recept en whisky, Kooymans Slijte- rij (Jaap Dekker). Wilt U handwerken, I boeken of leuke dinger kopen voor weinig geld Kom dan op donderdag 23 oktober naar het Waal der dorpshuis, waar de Waalder Vrouwenvereni ging bazar houdt van 10.00-12.30 uur en van 13.30-22.00 uur. A.s. woensdag 22 okto ber poppenkast optreden in de Dorpsstraat, De Koog, aanvang half elf. De originele albums voor munten en ansicht- kaarten. Bosma, Koger str. 10, tel. 3023. Te koop: Peugeot 304 I stationcar met radio en trekhaak, bj. '77, km. 40.000. Vr.prijs 76.000, Tel. (02220) 3935. Café restaurant „De Raadskelder" Voor al uw bruiloften, partijen en recepties. Op verzoek is er een dansvloer aanwe zig. Tel. 02220-2235. Voor vernieuwen en repareren van auto-uitla ten: Uw Uitlaatspecialist Garage Kievit, Jonker straat, Den Burg. Voor al uw reform-, dieet- en zoutarme arti kelen naar Gé Koot, Kerk straat 3, Oosterend. Bokbier ,ln den Grooten Slock" Café restaurant „De Raadskelder". Goede spijs. Eenvoudige prijs. Tot ziens. Tel. 02220- 2235 Voor al Uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, tel. (02220) 3320. Voor elektrische instal latiemateriaal I.B.S., Drij verstraat 1 Steun- en massage panty's al vanaf 712,95 van de Fa. Hudson bij Boetiek 22. Bij aankoop van een strakke jeans of ribbroek I een sweater in diverse unikleuren gratis. Bij Boetiek 22 natuurlijk. Naar de Slock om een Bock. Te koop prima onder houden BMW R75/5, km.st. 69.000. Prijs 72300,-. J. van 't Noord- ende, tel. (02???) 388. De totaal nieuwe meubelstijl uit Denemarken. voor huiswerkers en thuiswerkers

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 2