Teselaartjes PAUL KRÜGER WON D.J.-WEDSTRIJD marsiilra Nieuw voor Texel Wm FAMILIEBERICHTEN Lamineren ofwel plastificeren! Hartelijk dank Dus Tijdelijk f50,— voordeel! Tuinhulp gevraagd De nieuwe tekenpen-perfectie Burg, 24 november 1980 Rust nu maar uit maar Geef Uw dokumenten een lang leven door ze met plastificeerfilm voor goed te beschermen tegen vuil, vocht, zuren, hitte en kou. Abonnementen campinginstructies akten hotelreglementen arbeidsovereenkomsten jachtakten blauwdrukken krantenknipsels bejaardenpassen menu's clubkaarten muziekbladen brieven legitimatiebewijzen certikaten pasjes contracten prijslijsten dienstregelingen recepten diploma's schema's documenten tabellen folders vergunningen garantiebewijzen verzekeringspapieren gebruiksaanwijzingen zendvergunningen getuigschriften ga zo maar door f2,— per A4-vel voor de spontane belangstelling bij de heropening van onze winkel. Wim en Cor Leijdekkers Iedere vrijdagavond van 7 - 9 uur is Boetiek 22 geopend. Wilt U de Sint van de intocht op huisbezoek. Bel dan (022231 350. Ook verhuur Sint- en Piet- pakken. U belt (02223) 850 Oos- :erend. Als U spullen leeft voor de Rommel- narkt. Plastificeren11 L en R. De Büteriggel in de weekenden geopend. Flowerstyling Schuiling. Ons tel.nr. (02220) 4571. Voor al uw verzekerin gen naar P. J. van Heer waarden, tel. (02220) 2573. Voor een betrouw baar advies. GORDIJNSTOFFEN uit Zweden en Denemarken Artima, Gravenstraat, tël. 3592. Verseput verzekeringen. Tel. (02220) 3100. Luchtdrukbuksen en pistolen. Grotere keus in het betere soort. Dros Smederij, tel. (02225) 229 Eierland Te koop prima aardappelen Irene, grau we erwten nieuwe oogst Tuinderij Buijsman, Holle wal 20, tel. 2133. Tapijt vuil? Huur Citin tapijtreiniger, G. Koot Kerkstraat 3, Oosterend. Voor al Uw pootaard appelen naar J. Zoetelief Kogerstr. 51, tel. 4275 Prima kwaliteit en goede service. Levering v.a. 2.5 kg. Alles met certificaat Doré's voorgekiemd Firma A. Bakker. Canteval, de betere Franse tafelwijn van NICOLAS nu T4.25 en bij 6 flessen T3,95 Kooymans Slijterij (Jaap Dekker), Trek in 'n hartig hapje Vanmiddag, morgen, overmorgen bij Ploff-lnn is het altijd kwaliteit Kantoorstr., Den Burg tel. 4708. Voor al uw reform- dieet- en zoutarme arti kelen naar Gé Koot, Kerk straat 3, Oosterend. Voor een drankje, hap je of dineren, gaat U ,,De Raadskelder" eens proberen. Tot ziens. Tel. (02220) 2235. Een prent of een teke ning is nog steeds een leuk kado. Komt u eens kijken bij (St.) Nico- laas in „Do Scholerie", Postweg 72, tel. 02225- 214. Café-restaurant ,,De nstuif". leder weekend leopend. Voor al Uw tegel- en mozaïekwerk naar C. van der Maden, Lieuwstraat 4, Den Burg, tel. (02220) 3320 Telefoonnummer Snackbar/Lunchroom Parkstraat: 4890. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen reeds vanaf f475, Fa. Tatenhove, Oosterend, tel. (02223) 202. Ga eerst eens een oogje in de Twee Paardjes wa gen, voordat je ergens anders niet kunt slagen. Café-Restaurant „De Raadskelder". Onze keu ken is geopend van 12.00 t/m 22.00 uur. Alleen maandagavond gesloten wegens reservering. Tot ziens, tel. (02220) 2235. Te koop Simca 1301 '75 mooie gezinsauto, motor 100%. De Dageraad 1, 't Horntje. Jan van Beek, Sport masseur N.S.F. Ook voor aanleggen van bandages e.d. Tel. (02228) 729 Cs avonds). Café-Restaurant „De Raadskelder". Goede spijs, eenvoudige prijs. Tot ziens. (02220) 2235. Sinterklaas-prijzen' Martini van 5,95 voor 5,45; Sandeman van 7,75 voor 6,95; Keiler Geister 2,95. Kooijmans Slijterij. 't Antiekhuisje geeft vanaf f25,— 10% korting t/m 5 dec. We hebben een leuke sortering geschenken, zoals han gende en staande olielam pen, kraantjeskannen, peper en zout-stelletjes, kandelaars, blokken met gewichten, strijkbouten, wafelijzers, asverzame- laars, klokken, deurklop pers, bellen, weegscha len, raamhorren, blauwe borden, helmkitten, asbakken, melkbussen, spinnewielen, blaasbal gen, koekplanken enz. enz. Verder een grote sor tering antieke meubelen, o.a. rolbureaus, linnen kasten, buffetkasten, tafels en stoelen, bloempotten, hangende en staande klokken, por seleinkasten, ladenkasten en verder nog veel klein goed. 't Antiekhuisje, Burgwal 45, tel. (02220) 4082 Voor al Uw gas (gas flessen cilinders). Twee- wielercentrum Kikkert, Badweg 1Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat opnemen Tel. 2525. Snel-service. Verseput financieringen. Tel. (02220) 3100. Alleen voor Heren. Nu fietsen met fikse kor ting. Ook voor dames? Garage Dros, Oorsprong- weg 3, Eierland, tel. (02225) 233. Een kadobon van Boetiek 22. Misschien een idee voor de Sint. De Büteriggel in de weekenden geopend. v h Langeveld I ij en De Rooy hv ^c'" ®u,9 ^e"c TEXELSE COURANT PAGINA 3 Nesweg 35, 1794 GC Oosterend. DINSDAG 25 NOVEMBER 1980 Langs deze weg wil len wij iedereen hartelijk bedanken, die op welke wijze dan ook, ons huwe lijksfeest tot een onverge telijke dag hebben ge maakt. Theo en Rosalien Hin Texel, november 1980, Je hebt je strijd gestreden. Je hebt het zo moedig gedaan. Wie kan voelen, hoe je hebt geleden En wie kan begrijpen wat je hebt gedaan. Op 23 november is van ons heengegaan tante Corrie echtgenote van Teun Eelman. J. v.d. Star M. v.d. Star-Koopman 't Noorden. en kinderen Mede namens onze kinde ren heel hartelijk bedankt voor alle gelukwensen, bloemen, planten en ca deaus, die wij mochten ontvangen op ons 40-jarig huwelijksfeest. Het was geweldig. J. Eelman P. Eelman-de Smit Postweg 195, De Cocksdorp Zij, die veel voor ons betekend heeft en ons zeer lief was, is ons ontvallen Corrie Eelman-Mechielsen. Liefhebben is verdriet hebben. Maar God zal de tranen van alle ogen afwissen. Biem en Grietje Trap en kinderen 23 november 1980. voor enige uren per week. Vakkennis niet vereist Ruijslaan 25, De Koog, tel. (02228) 292 General 2111 P schrijvende elektronische rekenmachine als model 2112 P met tevens duidelijke groene display: uit- schakelbare pnnter Nu f525,incl. BTW. v/h Langeveld en De Rooy bv Den Burg, Texel Edvard Niessing (mat microfoon) reikt de bekers uit een Peul Kriiger. Naast de winnaar iurvlid Peter Agter. ,,Ze brallen wat tussen de platen door, zijn niet te verstaan en draaien alleen wat ze zelf leuk vinden", een veelgehoorde mening over disc-jockeys. Tijdens de finale van de Texelse dics-jockey wedstrijd die zaterdagavond in disco-dancing Question i werd gehouden bleek dat deze mening niet altijd juist is. Zeven amateurs werden daar door een deskundige jury beoordeeld op presentatie en geluidssterkte, gebruik i microfoon en verstaanbaarheid, keuze muziek, creatieviteit, enthousiame en betrokkenheid bij het publiek. Diezelfde jury koos, na uitgebreid overleg, Paul Krüger tot "beste Texelse disc-jockey 1980". Hij kreeg daarbij een wisselbeker die volgend jaar weer verdeding moet worden. De uitreiking was een taak voor de bekende radio-deejay Edvard Niessing die van het gebeuren een ware feest- happening maakte. Dat de jurykeuze aansloot bij die van het publiek bleek uit het feit dat Paul op de schouders van enkele enthousiaste fans een rondje maakte. Aan de finale gingen drie voor- ronde's vooraf. Totaal hadden 21 jon gens en drie meisjes ingeschreven. De beste zeven waren zaterdagavond aan de beurt. Daar bleek dat er onderling wel degelijk verschil is. Bij veel finalisten viel het op dat ze leuke muziek draaiden maar te weinig inspeelden op de smaak tvan het publiek en te rustig bleven i onder de zelfgekozen muziek. Edvard Niessing dacht dat meer achtergrond informatie bij de nummers gewenst was geweest. Hij zei bij de prijsuitreiking dat het eigen enthousiasme voor een be paalde plaat overgebract moet worden op het publiek. Daarom is het helemaal niet gek als ,een disc-jockey zelf mee staat te dansen''. Het werd in de finale een nek-aan-nek race tussen Paul Krüger en Co Vermuë. Beiden hebben een duidelijke rustige presentatie en brengen een doordacht programma. Bij de finale was het ver plicht een 'gouwe ouwe', een rustige en een Nederlandstalige plaat te draaien. In de jury zaten Fred Winkel, Edvard Niessing en Jos Nieuwkerk als disc- jockeys. Verder Cora Hoogenbosch en Peter Agter als 'kenners' van de pop muziek. Cora Hoogenbosch werd tij dens de voorronde kampioen bij de dames en kreeg hiervoor zaterdag de beker uitgereikt. De tweede plaats was met een klein puntenveschil voor Co Vermuë. Derde werd Johan van der Ster. Zij kregen van Question een beker en een fles cham pagne. Ex akte lijnen - geen lekken q.-n y-Hflkk.4>f-fi G-.v'iZK-xF"""I InilSl ll»4 lnf» yi-!li*sO*V<V-n In Geen uitdrogen meer 1'Wvn.iU 70O v rv^.ygi.kk^k.s» Z«*S>ïl«.H<ML"v nl.l.'. tF4.,»l. VV.U.VFS -J Aiiisi huUenis Corrie. echtgenote van T, Eelman. Fam. Vinke Fam. De Ridder Den Na moedig de strijd tegen zijn ziekte gestreden te hebben is rustig in het Lidwina ziekenhuis te Den Helder ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en schoonzoon Jan van Maldegem, echtgenoot van G J. Boesveld, Oud 61 jaar. G. J. van Maldegem-Boesveld Hans van Maldegem Tineke Tjonk Henri van Maldegem Yvonne van Maldegem-Smidt Jan van Maldegem Ria van Egmond H. Boesveld Texel, 22 november 1980, Pontweg 16, 1797 SR Den Hoorn De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 26 november n m 1.30 uur in de Doopsgezinde kerk te Den Burg, waarna de begrafenis op de Ned. Herv begraafplaats te De Cocksdorp zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in de vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk en na de begrafenis in Hotel ,,De Hoop" te De Cocksdorp Met droefheid geven wij kennis, dat uit onze familiekring weggenomen is onze geliefde schoonzuster en tante Tante Corrie K. Eelman C. Eelman-Geerts A. Maat D. Maat-Eelman J. C. Eelman H. Eelman-Trap W. Eelman L. Eelman-Hutjes H. v.d. Zee J. v.d. Zee-Eelman C. Borst E. Borst-Eelman T. Eelman Oosterend, 23 november 1980. Zondagmiddag 23 november overleed Tante Corrie. We waren altijd welkom. We zullen haar erg missen. We wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Hans, Henk-Jan, Rob, Corina Met droefheid geven wij u kennis, dat na een langdurig en geduldig gedragen lijden, is over leden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Cornelia Janna Mechielsen, echtgenote van T Eelman, op de leeftijd van 65 jaar. Het grote vertrouwen in haar Heer troost ons Oosterend: T. Eelman Jan Eelman Zaandam: J. C. Eelman M. Eelman-van Breemen Saskia en Joris Blokker: C. J. Jansen-Eelman M. B. Jansen Arjan, Martine, Robert Biddinghuizen: A. Eelman L. Eelman-Begieneman Andrea, Jaap-Teun Oosterend, 23 november 1980, Verlorenkost 14. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 27 november om 13.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Oosterend, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Oosterend. Gelegenheid tot condoleren woensdag 26 no vember van 19.30 tot 20.30 uur in de Ned. Hervormde kerk. Na een geduldig gedragen lijden ging tot haar Heer en Heiland onze nicht Voor uw blijken van belangstelling na het over lijden van onze vader, groot- en overgrootvader PIETER WILLEM KONING, betuigen wij onze welgemeende dank. Oosterend, november 1980. Fam. Koning Voor Uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en huisgenoot JACOB SCHRAMA en voor de laatste eer, die U hem hebt bewezen, betuigen wij U onze welgemeende dank. Th. van Sambeek-Schrama J. van Sambeek C. Schrama kleinkinderen H. Cappelle Texel, november 1980. Verseput hypotheken. Tel. (02220) 3100. VITRAGES, van grote klasse I Scandinavische designers staan daar met de kwaliteit garant voor. U vindt ze bij Artima. Kom gerust onze kollektie eens bekijken Het beste en het goed koopste rijwielrek bij Dros Smederij, Spinbaan 18, Den Burg, tel. (02220) 2108. Vuile vloeren? Vinke vragen Ook voor verhuur van tapijtreinigingsmachine. Tel. (02220) 3121. i I

Texelsche Courant | 1980 | | pagina 3