School voor L.H.N.O. Texel LrcR VOORJAAR IN DE LUCHT, RDEELIN DE HEMA. VOO 75CT SUZUKI. EEN R4/L4ZEND w HEMA Veluwe toer Nülöi nu 19 473 NüM, MEER MET MINDER GELD.I NU PER STUK OOEDKOPER Fa. A. Bakker Az. BEKENDMAKING NIEUW!! Caravancentrum Texel NIEUW Fam Jimmink, Spinbaan 14 of Koger- weg 138, Den Burg, tel. (02220) 3163. Vrijdag Visdag! Tong, tarbot en forel 425 NÜW, voorlichtingsavond, PAGINA 6 TEXELSE COURANT VRIJDAG 6 MAART 198 Lager Beroepsonderwijs L.H.N.O. 4-jarige opleiding Onderbouw Brugklas samen met de L.T.S. 2e leerjaar hoofdzakelijk algemene vakken en enkele prak tische vakken. Bovenbouw 3e leerjaar een uitbreiding van het vakkenpakket met o.a. duits en machineschrijven. 4e leerjaar Examenjaar, verplichte examenvakken nederlands gezondheidskunde. theorievakken 2 of 3 vakken ter keuze: praktijkvakken 1 of 2 vakken ter keuze: engels aardrijkskunde wiskunde kennis der natuur, huishoudkunde A huishoudkunde B (horecapraktijk) machineschrijven textiele werkvormen. Onderwijs op B en C niveau in alle examenvakken. Daardoor meer kans op doorstroming naar Middelbaar Beroeps Onderwijs. 60% van onze leerlingen gaan naar het Middelbaar Beroeps Onderwijs en volgen daar verschillende opleidingen met veel sukses. Daar we een betrekkelijk kleine school zijn kennen leerlingen en docenten elkaar goed, wat de prestaties van de leerlingen ten goede komt, omdat moeilijkheden op wat voor gebied ook, snel gekonstateerd worden. Toelatingsvoorwaarden. 1e leerjaar (brugklas) 6e klas basisonderwijs. Voor een hogere klas één of meer jaren voortgezet onderwijs. Aanmelding Ie leerjaar via het hoofd van de basisschool. Voor een hogere klas schriftelijk, telefonisch of persoonlijk melden aan de school. Adres school: Haffelderweg 20, Postbus 127, 1790 AC Den Burg. Telefoon (02220) 2596. Persoonlijke informatie wordt U gaarne verstrekt door de direc trice mevr. T. Brand. Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn om met toepassing van een algemene verklaring van geen bezwaar als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: de heer J. Dros, Peperstraat 37 te Oosterend, voor het veranderen van een winkelpand aan de Peper straat 37, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie M, nummer 240; de heer C. D. Bakker, Gerritslanderdijkje 21 te Texel, voor het plaatsen van een garage aan de Gerritslan- derdwarsweg, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie T, nummer 606; de heer Nic. van Egmond, Tienhoven 10 te De Waal voor het plaatsen van een garage aan Tienhoven 10 te De Waal, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie N, nummer 173. De Bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 6 maart 1981 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, kamer 209. Eventuele bezwaren tegen bovenbedoeld plan kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging schriftelijk aan het college van burgemeester en wet houders worden kenbaar gemaakt. Texel, 2 maart 1981. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, J. A. Engelvaart De secretaris, J. R. van Dijk. Juliana-jaargang muntenalbum Deel 1 Juliana-munten van 1948-1966 Deel 2 Juliana-munten van 1967-1980 perfecte indeling veilige weekmakervrije polypropyleen étui Duidelijk overzicht per jaar vermelding van oplage-cijfers Vermelding van muntmeester Geen losse kartonnen munthouders nodig. Prijs f45,— per deel. Dus v/h Langeveld en De Rooy bv Den Burg, Texel van Roadmaster 7.00 meter x 2.50 meter. Indeling (2 sl.k., toiletruimte, dinette, rondzitt., gas verlichting), met event, seizoenjaarplaatsen. drie haal fijne vissoorten voor fijnproevers. Nu groot assortiment verse vis. Nu: Verse tong27,50 per kg Verse tarbot25,— per kg Verse forel14,— per kg Vis, gezond genoeg om eike week te eten. Dames- of heren quartz- horloge met alle tijd- en datumfunkties, stopwatch met tijdmeting in 1/10 sekonde nauwkeurig en overlaptijd voor tussentijden Maar dat is nog niet alles: het herenhorlo- Ij ge heeft een wekker met een m weksignaal op de muziek van 'J "Yellow rose of Texas", het dameshorloge op de melodie van "Für Elise". Het herenhorlo ge heeft bovendien nog een tweede wereldtijd. Beide heb ben een aparte knop voor ver lichting, chroomkast, 'n verstel bare stalen band en een vol jaar garantie Normaal 70- Koekepannen met speciale anti-aanbaklaag. Is geschikt voor alle soorten gas. Even met warm water afspoelen en schoon is ie weer. 22 cm 0 11.75 «A 26 cm 0 16,75 Portable schnjfmacmne met 44 toetsen, tabulator en 2-kleung lmt. Machine van hoogwaardige kwaliteit, met garantie In stevige kunststof koffer. Normaal 235 Het voordeel tikt lekker aan in de Hema Koffie, thee, melk, vruchtesap Noemt u maar op, alle dranken kunnen m deze combikannen. Staat gezellig op tafel en schenkt gemakkelijk. Twee maten. 3/4 ltr normaal 1 ltr normaal fl^C Lederen portemonnee voor dames en heren Veel ruimte voor papiergeld, klein geld, betaalpas en pasfoto. Met nts- of knipsluiting. Bij de Hema koopt u iets goeds voor uw geld! Normaal 14,75 en 15,75 In deze poplin herenpyjama van pol./katoen is het rustig en warm slapen. In modieuze dessins en urn kleuren. Maten 46 t/m 56.19,75 Schroevedraaiers van chroom-vana- dium en met slagvast heft. De Hema heeft er voor elk karwei één. Stevige greep voor een goede hou vast. Platbek-schroe- vedraaiers in de maten 4,5,6'4, 8 en 10.2,75 t/m 7,75. Met kruiskop, maten 0,1 en 2 2,75 t/m 4,75. Voor elektra, geïso leerd. maat 4 3,75 Aanbiedingen geldig t/m 10 maart. I Dinsdagmiddag geopend. Vrijdags koopavond. MMMM mengvoeders - kunstmest - fourages - plastic en gewasbescherming Schilderweg 263, Oudeschild - Texel. Telefoon (02220) 4646 Hierbij hebben wij het genoegen U uit te nodigen voor onze welke zal worden gehouden op maandag 9 maart a.s. in Hotel „De Hoop" te De Cocksdorp- De firma HOECHST zal op deze avond de nieuw «te ontwikkelingen resp. produkten op het gebied van de aardappel-, graan- en maisteelt en de vliegenbestrijding in stallen behandelen. Wij verwachten om 8 uur met ons programma te starten, pauze om 9.15 uur met koffie en/of borrel en 's avonds rond 10 uur af te kunnen sluiten. Wij hopen u op deze, naar onze mening interessante, voorlichtingsavond in goede gezond heid te mogen begroeten. Harry Wetenkamp f11795,- incl.BTW af Hemenoord. De Suzuki SC 100 GX is ongetwij feld deopvallendste sportcoupé van Nederland 'n Onvergetelijke vorm. Maar behalve dat heeft-ie meer wat 't onthouden waard is: sportstoelen, sportstuur, een complete cockpit inclusief toerenteller, dagteller, temperatuur meter, radio en een rits controlelampjes Plus. achterruitverwarming, inter- valschakelaar, el. ruitensproeier en aansteker. Zijn fluisterende semi-midden- motor zorgt voor een weergaloze wegligging en een buitenlandse topsnelheid van meer dan 140 km. Verbruik: 120 km 7.11. (1:14),stad 6,71.(1:15) en bij 90 km. 5,01 (1:20)1 En dat alle maal op normale benzine. Terwijl u tijdens de proefrit nog veel meer zal opvallen. De sleutels liggen klaar bij Garage Westend Oosterenderweg 52,1794 GB Oosterend (Texel). Tel. 02223 396 SUZUKI

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 6