Hoopvol gelijkspel voor selectieteam Oosterend speelt gelijk tegen ASV Verdiende overwinning voor De Koog imEEfflig VEILIG OP GAS Zaalvoetbaluitslagen Wordt JKM kampioen? Zaalvoetbalprogramma MST heren-Huiswaard RENAULT Fors verlies voor Tex. Boys Gelijkspel voor Tetak Koploper Huiswaard had moeite met ZDH Voetbaluitslagen V6INA 3 TEXELSE COURANT DINSDAG 10 MAART 1981 het Texelse zaalvoetbalselectieteam kaalde de afgelopen week een zeer td resultaat door 3—3 gelijk te spelen Ten Alkmaar. De nummer twee van brdholland nam in deze wedstrijd al jeg een 1 0 voorsprong maar Texel k de stand weer gelijk en nog voor de |sel zette Martin Land Texel op een Li voorsprong. Na de wissel scoorde ||as Dirk Koorn 3—1 en Texel leek op overwinning af te stevenen. Met I vijf minuten te spelen wist Alkmaar ug te komen tot 3—2 en Texel kreeg (moeilijk. Alkmaar drong nu sterk aan jwist de gelijkmaker nog te scoren Har verder liet Texel het niet komen dat dit resultaat hoop geeft voor de flkomst. Uitblinker bij Texel was Henk ben, terwijl een goed spelende Aad |m de geblesseerde Bep Vonk ver- I f 9 n de hoofdklasse had Dubbeldik veel eite met A O 2000. Na een 1—0 rsprong voor Dubbeldik kwam A O ug en nam met 2— 1 de leiding bij de elwisseling. Door twee foutjes in de dediging af te straffen wist Dubbel- alsnog de overwinning te grijpen. De .jervende?) Zwaan kwam zonder wis- i„ spelers uit tegen Datsun. Dankzij de orme inzet de De Zwaan spelers het 'domme' tegenspel van Datsun it De Zwaan met 4—1 te winnen, sterend nam via Bep Vonk tegen H de leiding waarna Johan de Waard e maal een blunder in de ZDH fensie wist af te straffen zodat Oos- end met 4—0 de overwinning greep. ;M had weinig problemen met Ques- n en won dan ook met 5—0. In de eerste klasse streden Arn. Looyer en KSMT om de bovenste plaats. De wed strijd eindigde in een 1—1 gelijkspel zodat Arn. Looyer één punt voorsprong behoudt op KSMT. Rab zakte verder af en verloor nu met 2—1 van Amro die Rab nu op één punt is genaderd. Dit geldt tevens voor Texel dat Tex.Boys met 5—2 versloeg. Mok had schijnbaar verwacht van Nioz te kunnen winnen. Het liep echter anders en Nioz pakte met 2—1 de overwinning. De houding van de Mokspelers was na afloop zodanig dat de Mokaanvoerder een officiële waarschuwing kreeg. Slotfase In de tweede klasse slechts twee wedstrijden, die door Oosterend 4 en 5 gewonnen werden. Oosterend 4 ver sloeg ZDH 2 met 4—3 en Oosterend 5 kon pas in de slotfase afstand nemen van Question 2 maar deed het toen meteen goed en liep uit naar een 7—3 overwinning. In de reserve eerste klasse won JKM 2 met 4—1 van Dubbeldik 3 maar met hetzelfde verschil (3—0) versloeg Dub beldik 2 JKM 3 weer. Oosterend en Datsun deden hetzelfde maar hier was het spannender. Oosterend 2 had de grootste moeite met Datsun 3 en won met slechts 4—3. Datsun 2 had het in de slotfase zeer moeilijk met Oosterend 3 dedi als de 1( eldpe in jke 3S1 >u waaron vijf spelers van Oosterend 5 speelden en Datsun mocht met 2—1 hun handen dichtknijpen. Bij de junioren A versloeg De Koogel de Bremakker met 4—1 en Citroën had veel moeite met Swarte Schaep maar won toch met 3—2. Bij de B junioren versloeg het sterk spelende Alkema het team Zeeaas Veldman met maar liefst 7 1 en Shoe Girls behaalde weer eens een overwinning door De Koogel 2 met 2—0 te verslaan. In de hoofdklasse zaalvoetbal moet Ier team nog drie wedstrijden spelen, lorde bovenste vier, JKM, Dubbeldik, jsterend en De Zwaan, betekent dit zij elkaar nog éénmaal zullen ont beten. JKM ontmoet woensdag om 35 uur de nummer twee Dubbeldik, winst voor JKM betekent dit dat dit ram opnieuw Texels kampioen zal arden. Bij een gelijkspel kan Dubbeldik theorie nog naast JKM eindigen, aar het doelsaldo van JKM 60) is beter dan dat van Dubbeldik I 45). in|ubbeldik zal dus moeten winnen wil t nog een kans hebben op een eerste aats. Eerder dit seizoen speelde men 2 tegen elkaar en won Dubbeldik de eede wedstrijd verrassend met 2—0. deze wedstrijd om 19.45 uur reien De Zwaan en Oosterend tegen kaar. Oosterend moet deze wedstrijd innen wil het nog aanspraak maken op e derde plaats. Eerder dit seizoen onnen beide ploegen met 2—1 van kaar. Op een ondanks de vele regen uit rekende grasmat (maar met veel hinder an de harde wind) hebben de Boys en reileroord er een slechte wedstrijd van emaakt. Naast de harde wind waren de oys ook niet opgewassen tegen het arde spel van de tegenstander. De verigens goed leidende scheidsrechter erzuimde in de eerste helft een paar pelers in zijn boekje te noteren. Dit rreekte zich in de tweede helft toen de redstrijd weinig meer met voetbal te raken had. De eerste minuten van de wedstrijd /aren voor Kreileroord, maar ze hadden e pech dat het eerste goede afstand- chot op de lat belandde. De 8oys amen met de wind in de rug geleidelijk reer de aanval over maar het was reileroord dat na een kwartier spelen n voorsprong nam. Na een onnodig g /eggegeven hoekschop kreeg F. Schel- nghout door een misser in de Boys chterhoede plotseling de kans de bal lard achter keeper Kees Koopman in iet net te deponeren. De Boys zette de (reileroord verdediging voortdurend inder druk maar zagen geen kans de anvallen doeltreffend af te ronden, reileroord wist zelfs nog voor het rust- ignaal de voorsprong te vergroten. Na en vrije trap op de Boys helft werd de ial vlak voor het Boys doel van richting eranderd waardoor ook nu de Boys eeper kansloos het nakijken had. Ambitieus De Boys startten de tweede helft zeer mbitieus met goede aanvallen in de loop de achterstand snel te verkleinen, lie opzet slaagde niet en daarom was er an een behoorlijke wedstrijd nauwelijks leer sprake. De scheidsrechter zag zich iu wel genoodzaakt twee Kreileroord itjpelers op te schrijven. Dit kon echter wedstrijd niet meer redden. Door lecht uitverdedigen wist Kreileroord peler H. Cornet de bal te onder- cheppen en kreeg hij 10 minuten voor eindsignaal alle vrijheid en met een sjiard schot de eindstand van 3—0 te iten noteren. Hoofdklasse: ZDH-Oosterend JKM-Question Dubbeldik-A O 2000 De Zwaan-Datsun Eerste klasse: Rab-Amro Arn.Looyer-KSMT Texel-Tex.Boys Nioz-Mok Reserve eerste klasse: Oosterend 2-Datsun 3 Oosterend 3-Datsun 2 JKM 2-Dubbeldik 3 JKM 3-Dubbeldik 2 Tweede klasse: Oosterend 4-ZDH 2 Oosterend 5-Question 2 Junioren A: De Koogel-Bremakker Citroën-Swarte Schaep Junioren B: ZA Veldman-Alkema De Koogel 2-Shoe Girls 0-4 5-0 3-2 4-1 1-2 1-1 5-2 2-1 4-3 1-2 4-1 0-3 4-3 7-3 4-1 3-2 1-7 0-2 Woensdag 11 maart: 18.00 u. ZA Veldman-Dagmarkt 18.30 u. Buro Eelman-Ratronics 19.00 u. Gempo-ZDH 3 19.45 u. De Zwaan-Oosterend 20.35 u. JKM-Dubbeldik 21.20 u. Nioz 2-Rabo 22.10 u. ZDH 4-De Koog 2 Zaaldienst: Texel. Donderdag 12 maart: 18.00 u. Bremakker-Citroen 18.30 u. Alkema-De Koogel 19.00 u. De Koog-Oosterend 6 19.45 u. Jelleboog-Tex.Boys 2 20.35 u. JKM 3-Dubbeldik 3 21.20 u. Rab 2-Dubbeldik 4 22.10 u. Datsun 3-Oosterend 3 Zaaldienst: ZDH. Vrijdag 13 maart: 20.00 u. Dubbeldik 2-JKM 2 20.45 u. Oosterend 2-Datsun 2 21.30 u. Question-A O 2000 22.15 u. Datsun- ZDH Zaaldienst: Gempo. Tafeltennisteam Tetak 1 behaalde in sporthal de Ferrever een moeizaam gelijkspel tegen mede-degradatie kandi daat Be Fair 3 uit Breezand. Erik Kramer was verhinderd en werd vervangen door Wilco Bakker. Deze kwam tegen Be Fair nog klasse en ervaring te kort om tot winst te kunnen komen. Martin Janssen en Frans Room deden het daarentegen beter en wonnen elk twee partijen. Ook het zeer belangrijke dubbelspel werd door Janssen en Room in twee sets gewonnen: 22 20 en 21 18. Mede door deze dubbeloverwinning werd de eindstand bepaald op 5—5. Tetak 2 speelde zaterdag niet. Door ziekte van verschillende personen is deze wedstrijd verschoven naar zater dag 14 maart a.s. in De Ferrever. Aanvang 14.15 uur. Het Tetak jeugd- team had niet veel moeite met de jeugd van Be Fair. Het werd een duidelijke overwinning van 10—0. Norbert Eelman had in zijn eerste partij nog wat pro blemen. De eerste set verloor hij. Maar daarna maakte hij het in de tweede en derde set weer goed, door alsnog de partij op zijn naam te brengen. Maar verder hoefde er in totaal geen set meer te worden ingeleverd. Zowel Norbert Eelman, Wim Groszpietsch, Rob Bakker wonnen al hun drie enkelspelen. Ook het dubbelspel werd door Rob Bakker en Norbert Eelman in twee sets gewon nen. Zaterdag a.s. zijn Tetak 1 en Tetak jeugd vrij. Op een goed bespeelbaar terrein is ZDH er niet in geslaagd een overwinning op Huiswaard te behalen. De ploegen waren beslist aan elkaar gewaagd, maar het ontbrak ZDH aan een beetje geluk om de sterke koploper Huiswaard te pakken. Al in de eerste minuten raakte Huiswaard in paniek toen Bram Brou wer rakelings naast schoot, de kans lag er ook voor Wilco Bakker die de uit gelopen keeper al was gepasseerd maar zijn te zachte trap kon nog door een Huiswaard speler onderschept worden. Vijf minuten voor de rust staakte de scheidsrechter de wedstrijd vanwege de harde stromende regen. De resterende minuten werden na de thee eerst uitgespeeld, waarna ZDH met de twee de helft begon met de stand 0—0. Na de rust hetzelfde beeld met een goed spelend en hard werkend ZDH maar toch wist Huiswaard op 1—0 te komen, door een hard diagonaal schot van de rechtsbuiten. Door aangeven van Henk Zijm kon de opgekomen H. de Ruyter de gelijkmaker scoren. Daardoor kreeg ZDH weer moed. Het noodlot sloeg echter toe voor ZDH met een slecht weggewerkte bal uit de corner. De keeper sloeg de bal voor de lange midvoor van Huiswaard, deze schoot van 'gevaarlijk spel' hoogte in, bijna ten koste van Henk en Abe Zijm; 2— 1Vlak voor het einde van de wedstrijd had Wilco Bakker nog een goede kans om ZDH op gelijke hoogte te brengen, maar zij schot ging net voorlangs. ZDH ging terug naar Texel zonder punten maar gezien de gehele wedstrijd was een punt verdiend geweest. Afgelopen zondag werd de handbal wedstrijd MST heren-Huiswaard gespeeld. In het begin ontspon zich een nek aan nek-race, maar dat was al snel voorbij en MST begon de leiding te nemen. Aan het eind van de eerste helft ging MST er hard tegen aan en maakte een reeks doelpunten. Zo ging MST de rust in met een 9—4 voorsprong. Na de rust kwamen de beide ploegen goed terug, alleen Huiswaard kon niet voldoende tot scoren komen. MST daarentegen kreeg de smaak te pakken en maakte er flink wat punten bij. Zo werd de eindstand 22—4 in het voordeel van MST. Oosterend is er in de thuiswedstrijd tegen ASV niet in geslaagd de volle winst binnen te halen. Hoewel de Oos- terenders al spoedig via een goal van Johan de Waard op voorpsrong kwamen bleef de wedstrijd toch een volkomen open karakter behouden. ASV slaagde er na de rust in om in zeer korte tijd de opgelopen achterstand in een 2—1 voorsprong om te zetten en Oosterend moest er nog flink tegenaan om in ieder geval één punt aan de wedstrijd over te houden. Dat lukte in de slotfase via een fraaie kopbal van Gerard Legierse. Hoewel de harde wind goed voetbal eigenlijk onmogelijk maakte, hebben beide ploegen er alles aan gedaan om tot een redelijk resultaat te komen. Onder leiding van scheidsrechter Kager lukte dat nog aardig, zodat het publiek toch nog een wedstrijd met redelijk voetbal voorgeschoteld kreeg. Onmid dellijk na het begin begon vooral ASV met agressief voetbal aan een goed resultaat te werken. Bijna slaagde de ploeg uit Venhuizen erin een vroege voorsprong te nemen. De paal bracht echter redding voor de snel uitgespeelde Oosterend defensie. Halverwege de eerste helft kreeg ook Oosterend een kans op winst. Een handsbal in het strafschopgebied werd door de scheids rechter bestraft met een penalty, jan de Tot onze diepe droefheid is nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame zoon en onze broer en zwager Gerardus Caspars, echtgenote van R. Dob, op de leeftijd van 66 jaar. Rijswijk Z.H.: Wed. P. Caspers-v.d. Wal Den Haag: A. M. Caspers België: N. Decock-Caspers J. Decock Den Haag: M. Caspers Rijswijk, maart 1981. Voor uw vele blijken van belangstelling en mede leven, ondervonden na het heengaan van onze ge liefde vader, grootvader en a.s. echtgenoot JOHANNES PIETER KIKKERT betuigen wij u onze welgemeende en oprechte dank. M. A. G. van Oord-Kikkert H. A. van Oord Joop, Kinie, Gonnie S. Spiele-Smit Betty, Marjolein Texel, maart 1981, Strandhotel „Prinses Juliana", Bad weg 2, 1796 AA De Koog. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Hetwich Germ Terpstra Sietske Terpstra-Smits Texel, 5 maart 1981, Postweg 21, 1795 JJ De Cocksdorp. Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij U kennis van de geboorte van een dochter en zusje Elise S. Dijkshoorn M. Dijkshoorn-v. Eist Johanna Petra De Oorsprong", 5 maart 1981, Oorsprongweg 79, 1795 LC De Cocksdorp, Texel. Tegen het eveneens laaggeplaatste Kwadijk heert De Koog een verdiende 2—0 ovenwinning behaald. De Koog begon tegen de harde wind in en had hef in het begin erg moeilijk tegen een sterk opdringend Kwadijk. Het was aan de slechte afwerking van Kwadijk te danken dat De Koog niet meteen op achterstand werd gezet. Na verloop van tijd kwam De Koog iets beter in zijn ritme en wist zich met uitvallen toch enkele goede kansen te creëren. De mooiste kans was voor John List die alleen voor de keeper verscheen. De keeper kon zijn inzet echter keren. Omdat Kwadijk erg slordig met de kansen omsprong bleef het tot de rust 0—0. In de tweede helft zette De Koog Kwadijk van meet af aan onder grote druk. Dit resulteerde al snel in het eerste doelpunt. Een voorzet van de rechter vleugel werd door Kees van Beek van dichtbij ingekopt. Evenals De Koog in de eerste helft, had Kwadijk het nu erg moeilijk. De Koog kreeg nu kansen genoeg om de voorsprong te vergroten maar de zuiverheid ontbrak vaak. In het verloop van deze tweede helft kon Kwadijk zich aan de druk van De Koog ontworstelen en kreeg ook meer over wicht op het middenveld. De Koger verdediging had het even moeilijk en keeper Jan Dekker kon de gelijkmaker nog maar nauwelijks voorkomen bij een keiharde inzet. Direct na dit moment kon Jaap van Kranenburg voor De Koog de zege veilig stellen. Via een snelle uitval kwam hij alleen voor de keeper en passeerde deze met een knappe schui ver: 2—0. In de resterende tien minuten kwam deze voorsprong niet meer in gevaar. Vries hielp deze kans echter om zeep door te onzuiver op doel te schieten Even later was het toch raak. Johan de Waard speelde zich keurig vrij en maak te, alleen voor de ASV doelman geko men, geen fout. Voor rus* kwam geen verandering meer in deze stai id, hoewel vooralOosterend nog wel enkele leuke kansen kreeg. Overwicht De tweede helft leek geheel voor Oosterend te worden. Het windvoordeel moest de doorslag geven. Niets was echter minder waar. ASV zich tegen wind voortdurend kansen te scheppen:De Venhuizenaren speelden echter feller dan Oosterend en wisten een aanzienlijk veldoverwicht te behalen. Door slecht verdedigen van de Oosterend defensie wist ASV dit veld overwicht al spoedig in doelpunten om te zetten. Binnen korte tijd keken de Oosterenders dan ook tegen een 2 1 achterstand aan. Toen leek Oosterend wakker te worden. De inzet werd groter en ASV werd meer terugge drongen. In de slotfase kopte Gerard Legierse een schitterend genomen cor ner van Bep Vonk beheerst langs de ASV doelman en bracht de beide ploegen op gelijke hoogte. Met iets meer geluk hadden de Oosterenders zelfs de overwinning nog kunnen grijpen maar zover kwam het niet. De tijd was te kort om nog iets aan de stand (2—2) te veranderen. Zondag 8 maart 1981 Afdeling Noordholland: Oosterend-ASV 2—2 Huiswaard-ZDH 2—1 Waard '75-Cocksdorp 5—0 Tex. Boys-Kreileroord 0—3 De Koog-Kwadijk 2—0 Texel 3-Oosterend 2 2—0 ZDH 2-Kaagvogels 4 28 —3 Oosterend 3-Tex. Boys 2 5—1 Texel 4-Tex. Boys 3 2 1 Texel 5-Succes 6 8—1 ZDH 3-Watervogels 5 4—2 Oosterend 4-BKC 6 4—1 HRC 8-De Koog 2 3-3 Junioren: Tex. Boys A1-Watervogels A1 7—1 De overige wedstrijden werden afge last. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Johannus Jacobus Roepnaam Hans Broertje van Ernst. Kees Zijm Ineke Zijm-Jansen Texel, 5 maart 1981, Schilderend 45a, 1791 BB Den Burg. Peter Novak en Roelfina Bosman hebben besloten, na jaren van samenleven, hun vrij gezellen bestaan er aan te geven. En op 20 maart te trouwen om een toekomst op te bouwen. De voltrekking van het huwelijk zal plaatsvinden op vrijdag 20 maart 1981 om 15.45 uur in het ge meentehuis te Den Burg. Er is gelegenheid tot feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur in Restaurant De Butteriggel, Badweg 13 te De Koog. Ons adres: Plevierstraat 16B, 1796 AL De Koog Texel. Ban Bruggenkamp en Marja Eelman hebben besloten om op vrijdag 20 maart 1981 in het huwelijk te treden. De huwelijksvoltrekking zal plaats vinden om 13.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Gelegenheid tot feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur in Café-Restaurant De In stuif, Californiéweg 130 te De Koog. Tijdelijk adres: Bosrand weg 500. 1796 NL De Koog. Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 40, tel. (02220)4314. Te k a. Passat LD 1980 Duurste uitvoering, verbruik 1:16. Nieuwprijs f26.000,-, nu f 16.450,-. Keuring toegestaan. Tel. (02226I 275 - 569. Te koop handmaai- machine. F. A. de Boer, Binnenburg 19, naast de Amro. Tehuis gevraagd voor een lief 1 jaar oud hondje (vr.) en een poes. Zijn vriendelijk voor mensen en lief voor kinderen. Tel. (02228) 343. A.s. zaterdag 14 maart in de Scholerie Tex. (Folk?) avond. Kaarten bij de Vlier. Iedereen mag komen op de Koger feestavond. Verzeker al uw risico's op een goede polis, en met een eerlijk advies, ass.kant. P. van Heer- waarden. Hartelijk dank voor uw bezoek(en) aan onze win- teruitvoeringen. KTF- DEK. Na alle opruimingen en akties hebben wij nu weer alle maten en kleuren in ribbroeken voor slechts f39, In spijker rechte pijp alle maten slechts f35, De Twee Paardjes. Den Burg. Han Pastoor en Ingrid Veeger gaan trouwen op donder dag 19 maart 1981 om 13.30 uur in het gemeen tehuis te Den Burg op Texel. De kerkelijke inzegening zal plaats vinden om 14.00 uur in de Joannes de Doperkerk te Den Burg. Receptie van 20.00 tot 21.30 uur in Hotel 'Taten- hoven', Bosrandweg 202 te De Koog. Duinroosstraat 8 Rozendijk 13. Toekomstig adres: Hogereind 47, 1793 AE De Waal. Hartelijk bedankt voor alle kaarten, telefoontjes en kadootjes tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Groetjes, Mark Westerlaken Nachtbar 't Steigertje. Geopend van 22.00 - 4.00 uur. Gezellig tot in de kleine uurtjes. In plaats van kaarten. Niding Drenth Nellie Smidt gaan trouwen op vrijdag 20 maart 1981 om 14.15 uur in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 15.00 uur in de Doopsgezinde kerk te Den Burg door Ds. Molema. U kunt ons komen fe liciteren van 19.30 tot 21.30 uur in Hotel Pension Tatenhoven te De Koog. I.v.m. een te maken reis naar Israël is een gift v*>n harte welkom. Wij wonen op Koger- straat 93, 1791 ER Den Burg. „Eethuis De Taveerne" Uitstekend geschikt voor al uw diners of partijtjes. Voor leuke menusugges ties bel (02228) 585/862. Hierbij willen wij een ieder hartelijk danken voor de vele blijken van be langstelling, planten en kado's, die ons huwelijk tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Jan en Margriet Boerhorst Hoornderweg 18, Den Burg. Sfeervolle verlichting. Mooie hanglampen, gezel lige wandlampjes en fraaie staande schemerlampen. Bij ons veel goedkoper dan elders, waar U ook kijkt. Showroom D. Medema, Witte Kruisl 21. Alle dagen geopend 10-12 en 14-18 uur. Polygas gasflessen cilinders. Tweewieler- centrum Kikkert heeft voor u gasflessen, cilin ders van Polygas. Wat voor merk u ook heeft op dit moment, het is altijd inwisselbaar zonder extra kosten. Onze depots zijn o.a.: M. de Waard, Post weg 197, De Cocksdorp. J. Witte, Hogereind 2, De Waal. Bezorgen over geheel Texel behoort ook tot de mogelijkheden. Neem eens kontakt op met Tweewielercentrum Kikkert. Tel. 02228-215. Te koop 5 pk 2-wielige tractor met wentelploeg, 02223-420. Zaterdag groot feest in de „Buteriggel". Te koop aangeboden Fiat 127 Te bevr. na 19.00 uur Kogerstraat 49, tel. 4017. Café-Restaurant „De Raadskelder". Voor al Uw zakenlunches en diners. Keuken geopend van 12.00 t/m 22.00 uur. Tel. (02220) 2235. 100 vragen over ener giebesparen thuis (8,30) in Het Open Boek. Te koop nieuwe zee werphengel. E. Kramer, Wilsterstraat 16, Den Burg, tel. 2464. Hiep, Hoep, Hoera voor Tineke en Jan Al 12'A jaar een hecht span Kom je zaterdag ook in de „Buteriggel". Te koop eiken bureau, matras 120 cm br., 1 leg en 1 hangkast, wit. Tel. 3758. Te koop aangeboden Kreidler bromfiets. Prijs nader overeen te komen. Tel. (02223) 893. Zaaikalender, f8,50. In het Open Boek. Te koop: Franse kinder wagen, hoog model, don kerblauw, mod. salon tafel, mod. staande lamp (2-spots). Inl. 3456. Bi| het inbouwen van een LPG mstal latie kom' meer om dc hoek kiiken dan u denkt Wi|zi|nonn gespecialiseerd .garage dros bv Oo»sprongw*g 3 17» LA Te.ol Telefoon 0222S 233 Zaterdag div. Texelse „artiesten" in de „Bute riggel". Te koop aangeb. kin derbadje met standaard, Mothercare commode, Moulinex oven, Indesit wasmachine, zwart-wit portable TV; Sanyo 51 cm kleuren-TV met 20 mnd. garantie; Sony wereldont vanger 31 banden, koel kast, dames- en heren fiets. Ta koop gevraagd: autokinderzitje. Tel. (02228) 343. Café-Restaurant „De Raadskelder". Voor al uw personeelsavonden, 'ecepties (150 pers.), brui loften en partijen. Tel. (02220) 2235. Tot ziens.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 3