Texelaartjes rr Kom bij ons met de kleur van uw keuze en wij mengen de verf voor u. TEXEL VASTGOED Welkoop biedt ruime keus... kijk maar! SCHOONMAAKTIJD Ocë coDieermachines VfirmWz snoepen wf minde f. En Wt Jsiifn wsf ineer op. MW een feest Gen m- ófer i? een fee ft mei üi. TzAVo v%n 2bom ,m°k~k&dftücbfeln- o£ kv&rk ...je Schfe p%]csf ze alkméfi even. Bij Melker <een pnnf van! Timmer's Bakkerij mui! wcllt00|l ipi n Aantrekkelijke slankmaker Voorbereidingsbesluit T rekkerrijbewijs 16- en 17-jarigen I Veranderen hoeft niet duur te zijn behang, jute, linnen, vinyl j Graaf's verf- en behangcentrum Vaste bevoorradingstijden in Den Burg en De Koog Ontheffingen verkeer Histor verf, eer van je werk. po/tunette Textielhuis Zegel WOONHUIS BOERDERIJ SEMI-BUNGALOW GROOT WOONHUIS Inlichtingen en verkoop bij II FF Schilderweg 165, Postbus 87, Den Burg - Texel, telefoon (02220) 3025 en 3429, b.g.g. 2031. PAGINA 4 We konden ze in Den Burg niet meer kwijt, i.v.m. de ruimte, maar de broeken met uitlopende pijp voor één tientje liggen wél in de Twee Paardjes in De Koog. Voorlopig alléén op zater dag geopend van 9 tot 5 uur. Ontdek eens een leuk klein restaurantje met redelijke prijzen, gemoe delijke sfeer, fijne muziek en gezellig zitje rond de open haard! De Taveerne, De Koog. Verseput verzekeringen. Tel. (02220) 3100. Café-Restaurant „De Raadskelder". Voor al Uw zakenlunches en diners. Keuken geopend van 12.00 t/m 22.00 uur. Tel. (02220) 2235. Trek in 'n hartig hapje? Vanmiddag, morgen, overmorgen bij Ploff-lnn is het altijd kwaliteit. Kantoorstr., Den Burg, tel. 4708. Nachtbar 't Steigertje. Geopend van 22.00 - 4.00 uur. Gezellig tot in de kleine uurtjes. Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen -eeds vanaf f475, Fa. Tatenhove, Oosterend, tel. (02223) 202. Voor al Uw gas (gas flessen cilinders). Twee- wielercentrum Kikkert, Badweg 1. Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat opnemen. Tel 2525. Snel-service. Verseput financieringen. Tel. (02220) 3100. VITRAGES, van grote klasse! Scandinavische designers staan daar met de kwaliteit garant voor. U vindt ze bij Artima. Kom gerust onze kollektie eens bekijken I Een strandhuisje voor Uw gasten aan De Koog? Reserveer bij Cor Kuip, (02228) 225. Vanaf de Badweg tot Paal 21 Verseput hypotheken. Tel. (02220) 3100. GORDIJNSTOFFEN uit Zweden en Denemarkenl Artima, Gravenstraat, tel. 3592. Restaurant Motel Texel kan ook Uw par tijen en bruiloften verzor gen. Tel. 102228) 391. TEXELSE COURAN1 DINSDAG 24 MAART 1 ,'t Den Burg - De Koog - Oudeschild, De burgemeester van Texel, maakt ingevolge het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad der gemeente Texel bij besluit de dato 10 maart 1981, nummer 81049 wijziging van bestemmingsplan in voorbereiding heeft verklaard voor de op de bij dit besluit beho rende kaart aangegeven gebieden betreffende de rekreatieterreinen aan de Grensweg te Texel. Het besluit ligt met bijbehorende kaart vanaf 25 maart 1981 voor een ieder ter inzage op de afde ling ruimtelijke ordening en planning van de gemeen tesecretarie, kamer 205. Texel, 18 maart 1981. De burgemeester voornoemd, J. A. Engelvaart. jjjlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllltlllfNIIIIMIIIIIIIMIIiyj Bij voldoende deelname starten wij half april E a.s. met een cursus ter verkrijging van een trekkerrijbewijs voor 16- en 17-jarigen. H Deelnemers moeten regelmatig werkzaam zijn E in de land- en tuinbouw. Cursusduur 5 weken. Cursusgeld 30,— en f75,— examengeld p.p. 1 Inschrijving voor 27 maart a.s. bij de Techni- E sche School, Emmalaan 23, Den Burg. ^iiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir;. Wij hebben voor U een prachtige uitgebreide EËË kollektie wand bekleding enz. Tientallen staalboeken om op Uw gemak thuis uit te zoeken. Textielbehang in vele nieuwe soorten, voor die extra gezellige sfeer. Kom eens kijkenwij adviseren U graag. Het is nü de tijd om uw huis, zomerhuis je of appartement schoon te maken voor het komende seizoen. Welkoop Den Burg helpt u daarbij met o.a. Tist was- poeder, schoonmaakmiddel, goud- zeep, zachte zeep, soda, enz. Voorts bezems, borstels, vegers, huishoud- trappen, zemen, emmers, enz, enz. Kom naar Welkoop Den Burg daar kunt u terecht voor uw hele hebben en houwen. alles voor tuin, dier, hobby en doe-het-zelver AANKOOP CENTRALE TEXEL WAALDERSTRAAT 53, DEN BURG, tel 02220-2265/2554 v/h Langeveld en De Rooy bv Den Burg, Texel OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Texel maken inge volge artikel 133 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens bekend dat zij bij besluit van 10 maart 1981, nummer 46, besloten hebben tot het instellen van vaste bevoorradingstijden met ingang van 2 april aanstaande in een aantal voor het gemo toriseerd verkeer afgesloten straten in Den Burg en De Koog. Het betreft hier de Weverstraat, Burgwal, Zwaan straat, Hogerstraat, Kantoorstraat, Blnnenburg, Ste nenplaats, Vismarkt, alsmede de Dorpsstraat en Kaapstraat. Met ingang van 2 april zullen deze straten of de gesloten gedeelten daarvan, slechts toegankelijk zijn op vaste uren voor het verzorgend en bevoorradend verkeer. Tot een eventueel nader besluit zullen deze bevoor radingsuren zijn: 's maandags tot en met 's zater dags 's morgens van 07.00 tot 10.00 uur, 's maandags tot en met vrijdags van 13.30 tot 14.30 uur. Alle eerder verleende ontheffingen van het rijverbod in de bovengenoemde straten zijn met ingang van 2 april ingetrokken; na deze datum hebben de plak- stroken met ontheffingsformulier dus geen geldig heid meer. Aan een aantal kategorieén personen en instanties, waaronder invallde-parkeerkaarthouders, wordt ech ter algemeen ontheffing verleend. Zie daarvoor de afzonderlijke publikatie. Bewoners en middenstanders in de gesloten straten zullen uitsluitend gedurende genoemde tijden hun straat gemotoriseerd, doch stapvoets, binnen kunnen rijden om aldaar bij hun woning of bedrijf het nodige te verrichten. De bevoorradingstijdeh zullen door middel van onderborden ter plaatse kenbaar worden gemaakt, en alleen déér waar een dergelijk bord aanwezig is, zal de straat ingereden mogen worden. De tekst van het onderbord onder de geslotenverkla ring zal luiden als volgt: „uitgezonderd voor verzorgend verkeer ma/za 07.00- 10.00 uur ma/vr 13.30-14.30 uur". Daarnaast zullen eventueel aanwijzingen en derge lijke gegeven worden. De verkeersbesluiten liggen voor een ieder ter inzage op kamer 209 van het gemeentehuis. Binnen dertig dagen na deze openbare kennisgeving kan ieder belanghebbende tegen bovengenoemde verkeersmaatregelen en ontheffingsbesluit in beroep komen Het beroep dient te worden gericht aan H.M. de Koningin, maar ingediend bij de Commissaris der Koningin van Noord-Holland, Dreef 3, 2012 HR Haarlem. Texel, 19 maart 1981. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, J. A. Engelvaart De secretaris, J. R. van Dijk OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat met ingang van 2 april aanstaande alle ontheffingen van het verbod om de volgende straten of gedeelten daarvan, in te rijden zijn ingetrokken. Het betreft de Weverstraat, Burgwal, Zwaanstraat, Hogerstraat, Kantoorstraat, Binnenburg, Stenen plaats, Vismarkt, Dorpsstraat en Kaapstraat. Deze intrekking van alle ontheffingen hangt samen met de instelling van de vaste bevoorradingstijden, zoals deze afzonderlijk gepubliceerd zijn. Aan de volgende personen en/of instanties wordt algemeen ontheffing verleend van het rijverbod in de gesloten straten binnen de bebouwde kommen: Dienst Gemeentewerken, P.W.N., P.E.N., Gasbedrijf Texel, Ambulancedienst Texel, artsen, taxi's en dienstdoend chauffeur(s), brandweer, inva- lide-parkeerkaarthouders, alsmede aan bevoegde ambtenaren met kontrolende en/of opsporingsbe voegdheden. Bovengenoemde personen en instanties zijn daarvan reeds schriftelijk op de hoogte gesteld. De belang rijkste voorschriften verbonden aan deze algemene ontheffing komen op het volgende neer. Slechts bij aantoonbare noodzaak mag men van de ontheffing gebruik maken met een voertuig dat als behorend tot een van de genoemde kategorieén kenbaar moet zijn. Voor de taxichauffeurs betekent dat, dat zij alleen in geval van besteld vervoer een gesloten straat in mogen rijden om aldaar passagiers uit te laten stappen, of op te halen. Het ontheffingsverkeer mag hoogstens stapvoets rijden, en dient aan voetgangers en fietsers voor rang te verlenen, dit laatste eveneens bij het uitrij den van de gesloten straat. Bezitters van een garage binnen een van de ge noemde straten zullen op schriftelijk verzoek een vergunningsbewijs, geldig voor een jaar om van en naar hun garage te kunnen rijden, ontvangen. Het algemeen intrekkings- en ontheffingsbesluit ligt voor een ieder ter inzage op kamer 209 van het gemeentehuis. Binnen dertig dagen na deze kennisgeving kan iedere belanghebbende voorzover deze daarvan niet bij afzonderlijk schrijven kennis heeft kunnen nemen, tegen het ontheffingsbesluit in beroep komen Het beroep dient te worden gericht aan H.M. de Koningin, maar ingediend bij de Commissaris der Koningin van Noord-Holland, Dreef 3, 2012 HR Haarlem. Texel, 19 maart 1981. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, J. A. Engelvaart De secretaris, J. R. van Dijk. s GVBdf S verf-en behangcentrum is deze steun gevende en Corrigerende pantylette. De cups zijn voorzien van luxueuze kantafwerking Cupmaten B-C-D 60 t/m 95 Imuewa Binnenburg 1 - tel. 2258 TE KOOP AANGEBODEN TE OOSTEREND Een vrijstaand annex winkelruimte met berging en tuin. Op aardgas aangesloten en vernieuwde electriciteit. Indeling: entree, woonkamer, zijkamer (voormalige winkelruimte), keuken, bijkeu ken en toilet. Boven: 3 slaapkamers en grote overloop. Verkeert in een prima staat. Koopsom M35.000,-. DE WESTEN Landschappelijk gelegen, nabij dennenbos en duinen met voorhuis en ca. 10.000 m2 erf en landje. Het voorhuis is direct bewoonbaar, ver nieuwde electriciteit en sanitair, nieuwe aanbouw. De boerderijruimte is geheel bezolderd en in gebruik als veestalling. (kwalitatief in betere staat dan het uiterlijk doet vermoeden). Koopsom n.o.t.k. T HORNTJE Direct aan de Waddendijk gelegen riante nieuwbouw met ca. 800 m2 hoektuin, omgeven door een boomsingel. Verkeert in het stadium van afwerking. Indeling: entree, hall met vide en hardhou ten trap, ruime woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer. Bovenverdieping: 3 slaapkamers. Zeer verzorgde en degelijke bouw. Het geheel is voorzien van thermopane- beglazing. Er is veel gebruik gemaakt van hardhout en schoonmetselwerk. Koopsom f275.000,— Af: premie voor een snelle beslisser 50.000,— f225.000,- DEN BURG met aangebouwde stolp, waarin apparte ment, 2 zomerhuisjes, tuin en steeg. Het woonhuis is gedeeltelijk gerenoveerd en voorzien van een aardgas c.v.-installatie. Indeling: ruime hall/entree, toilet, gang naar ruime woonkamer met open haard, grote moderne woon-eetkeuken, 2 slaap kamers, bijkeuken en douche. Bovenverdieping: 5 slaapkamers met grote zolder. In de stolp bevindt zich een appartement met eigen entree, slaapkamer, keuken, kamer, douche en toilet. De zomerhuisjes bevatten 2 slaapkamers, keuken, kamer, douche en toilet. Het gehele object is nieuw op het riool aangesloten. Goede verhuurmogelijkheden. Koopsom n.o.t.k. Onze woninggids wordt U op aanvraag toegezonden.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 4