Ook kampioenschap voor tweede loam van JKM Opmars Tevoko-dames Op 5 en 6 april kampioenschappen badminton Verdiend gelijkspel voor Tetak 1 Goede score voor dames Olreln-Blesboer bil klaverjassen Tevoko 3 wint van Smash '68 Sportvissersnieuws Ontknoping in zicht Bowlinguitslagen Wielervereniging start met veteranencompetitie ROB DE VEIJ PROVINCIAAL B-KAMPIOEN Puzzelrit MAB-club PAGINA 6 TEXELSE COURANT DINSDAG 24 MAART 1981 Nadat JKM 1 vorige week het kampioenschap binnenhaalde in de hoofd klasse zaalvoetbal is JKM 2 nu kampioen geworden bij de reserve-teams. JKM 2 versloeg naaste concurrent Datsun 2 met 5—2 en is niet meer door de overige teams in te halen. JKM startte nogal gespannen zodat goed voet bal in de eerste helft niet mogelijk was. Datsun nam zelfs een 1—0 voor sprong maar JKM trok de zaak weer recht, waarna Datsun opnieuw scoorde en met een 2—1 stand ging rusten. Na de wissel scoorde JKM al snel de gelijkmaker en werd duidelijk de betere ploeg, Datsun kon er nu weinig meer tegenover zetten en JKM ging door en liep uiteindelijk uit naar een 5—2 overwinning. JKM 2 is dus de Texelse afgevaardigde geworden om deel te nemen aan promotiewedstrijden voor een plaats in de rayonsklasse voor reserveteams. Oosterend 2 nam de tweede plaats van Datsun 2 over door Dubbeldik 2 met 3—2 te verstaan. Dubbeldik nam een 1 —0 voorsprong maar hierna liep Oosterend uit naar 3—1 en in de slotfase scoorde Dubbeldik nog eenmaal tegen. Datsun 3 versloeg JKM 3 met 3—1 en Dubbeldik 3 en Oosterend 3 speelden 1—1 tegen elkaar gelijk. In de hoofdklasse won JKM van Oosterend en De Zwaan van Dubbel dik. Deze hoofdklasse wordt volgend seizoen in ieder geval uitgebreid met 2 teams. Mocht De Zwaan ophouden met zaalvoetbal dan zal er nog een team moeten promoveren. Indien JKM dan ook nog naar de rayonsklasse zou promoveren betekent het wegvallen van JKM en De Zwaan een groot kwali teitsverlies voor deze klasse. Hopelijk melden zich nog enkele redelijke zaal voetballers aan bij De Zwaan, zodat dit team kan blijven bestaan. De Zwaan kwam afgelopen week zonder wissel spelers uit tegen Dubbeldik. Dubbeldik had het voornamelijk aan zichzelf te wijten, dat het niet won. Van de onder linge irritaties bij de Dubbeldikspelers profiteerde De Zwaan en dit team behaalde een 3—1 overwinning. JKM- Oosterend is meestal een felle partij. Nu stond er niets meer op het spel en werd het een matte vertoning. Al snel liep JKM uit naar een 3—0 voorsprong en na een 4—1 wisselstand won het tenslotte met 5—2. Uitblinker Question uitblinker Ben Witte zette zijn ploeg tegen ZDH op een 1 —0 voor sprong. Question, dat dit seizoen nog geen enkele wedstrijd heeft gewonnen, kon deze voorsprong niet vasthouden en verloor alsnog met 3—1. Ook A O 2000 nam tegen Datsun in de tweede helft een 1—0 voorsprong. Geheel on nodig gaf men dit nog uit handen en Datsun werd met 2—1 de winnaar. In de eerste klasse liep Arn. Looyer twee punten uit door KSMT met 2—0 te verslaan. Al vroeg in de wedstrijd nam Arn. Looyer deze 2—0 voorsprong en kwam hierna alleen even in moeilijk heden toen de anders altijd zeer spor tieve Piet Beuving voor twee minuten naar de strafbank moest. Rab kwam met vier invallers uit tegen Amro. Amro wist hier niet vaan de profiteren en Rab behaalde een 2—1 overwinning. Tex. Boys verliet weer eens de onderste plaats door Texel ver rassend met 3—2 te verslaan. Mok- Nioz leek in 1 1 te eindigen, maar in Op de 23e competitieavond waren het de Dames Ofrein-Biesboer, die met maar liefst 7567 punten winnaars van deze avond werden. De laatste 3 we ken wist dit koppel niet hoog te scoren, maar deze keer liep het weer eens bijzonder goed. Zij staan in het klasse ment nu op de 9e plaats. Het echt paar p. van Heerwaarden dat met 7240 punten als 2e eindigde, had een zeer goede avond. In de 3e periode verover de het de leiding vlak voor de dames Ofrein-Biesboer. In het totaalklasse ment staan zijn met een achterstand van precies 100 punten op de 2e plaats. De Gebr. Th. en J. Witte zagen hun voorsprong van 1900 punten, die zij de laatste 8 weken hadden opgebouwd, door een slechte avond bijna geheel verloren gaan. Ze behielden maar net de bovenste plaats. Met nog 2 avonden voor de boeg is de spanning dus weer geheel terug. Uitslag 23e competitieavond: Resp. punten, marsen Dames Ofrein-Biesboer 7567 4 Echtp. p. v. Heerwaarden 7240 1 A. Dijker-N. Koomen 7088 3 P. Beers-J. Vinke 6978 5 Echtpaar A. Huisman 6867 1 W. Bakker-G. Festen 6538 1 H. Bakker-C. Vinke 6513 1 A. Vermuë-M. Timmerman 6482 1 Stand 3e periode: Echtp. P. van Heerwaarden 41.953 10 Dames Ofrein-Biesboer 41.835 10 G. Smit-H. Lek 41.349 7 C. Maas-J. Wiersma 41.116 6 C. Merkx-C. Dros 41.003 20 Totaalstand na 92 partijen: Th. Witte-J. Witte 147.197 41 Echt. p. v. Heerwaarden 147.097 45 A. Vermuë-M. Timmerman 145.782 64 W. Bakker-G. Festen 145.566 40 Echtpaar H. Zijm 144.620 49 Echtpaar J. Spaans 144.391 42 de laatste minuut wist Mok alsnog de overwinning te pakken. Tegenvaller In de tweede klasse heeft nu Ooster end 4 de koppositie ingenomen. Het versloeg een tegenvallend KSMT 2 met 7—3. ZDH 2 speelde tegen Nioz 2 een goede wedstrijd en de Hoornders won nen met 4—0. Onder meer dankzij zeven doelpunten van Hans Beverdam wist Question 2 met 9—3 van Rabo te winnen. In de derde klasse behaalde ZDH 4 weer eens een overwinning door, een dit seizoen nog niet goed draaiend, Texel 2 met 4—2 te verslaan. Slufterhoek wist de wedstrijd tegen De Koog enigszins verrassend met 3 1 te winnen. KSMT 3-Tex. Boys 3 had weinig met zaalvoetbal te maken. Trappen op de hielen, onderuithalen van spelers en ellebogen in het gezicht, waren in deze wedstrijd veel voorko mende overtredingen, die lang niet altijd bestraft werden. De angstige Boys spelers wisten dan ook maar tweemaal te scoren en zodoende een 2—0 overwinning te behalen. Bij de B-junioren zorgde Dagmarkt voor een stunt door goed spelend een 3—1 overwinning op het nog onge slagen Zegel Modes te behalen. Een van de kanshebbers voor de bovenste plaats in deze klasse is Ratronics 2. Dit maal versloeg het ZA Veldman het 3—0 Selectie De juniorenselectie (15-17 jaar) kwam met twee 18-jarige spelers uit tegen hoofdklasser Question. Het werd een zwakke vertoning, die de junioren met (slechts) 2—0 wonnen. De jeugdselec- tie (18-22) speelde een wedstrijd tegen Alkmaar. Alkmaar speelde deze wed strijd zeer bekeken en bleef op de kansen loeren. Voordat deze kansen ontstonden had Texel echter al een 2—0 voorsprong genomen. Helaas wist het deze voorsprong niet vast te houden en in de tweede helft scoorde Alkmaar vijfmaal zodat het een 5—2 overwinning meenam naar de Kaas stad. Na drie overwinningen op rij lijkt het eerste damesteam van Tevoko het degradatiegevaar te kunnen afwenden. Ook het hooggeplaatste Simokos kon zaterdag de opmars van de volleybaldames niet stuiten en moest met een 1—3 nederlaag huiswaarts. Het tweede damesteam rekende snel af met Polisport 2, ter wijl het derde weinig moeite had met het Oosterender Smash '68. Helaas moesten de dames van het vierde hun meerdere erkennen in het Heideree HCSC. De heren hadden aanmerkelijk minder moeite dan verwacht met het als vierde geplaatste Polisport 3, zodat met nog vier wedstrijden te gaan de promotieverwachtingen scherpere vormen beginnen aan te nemen, waarbij de lastige hindernis HCSC dan wel zonder struikelen ge nomen moet worden. In de eerste set wisten de Tevoko- dames Simokos volledig te overrompe len. Binnen enkele minuten pakten ze een 7—0 voorsprong, waarna Simokos enigszins kon terugkomen tot 7—4. Maar met een scherpe opslag serveerde Jacqueline Dros de set verder uit tot 15—4. De tweede set ging gelijker op, maar naar het einde toe bleken de grotere routine en moeilijke opslagen van Texelse zijde toch de doorslag te geven: 15 11. De derde set vertoonde het bekende beeld: Tevoko nam gas terug en Simokos vocht voor wat het waard was. De West-Friese dames pakten dan ook een verdiende 15—8 setzege. In de vierde set bouwde Tevoko van het begin af aan een kleine voorsprong op, die tot het einde toe behouden bleef: 15—13. Met nog twee wedstrijden te gaan moet het voor de Texelse dames moge lijk zijn hun plaats in de promotieklasse te behouden, al zal het niet eenvoudig zijn. Daar 5 van de 12 teams degrade ren betekent een plaats in de midden moot pas veiligheid. Het tweede damesteam handhaaft zich goed in de regioklasse, Onder lei ding van coach Eelman werd Polisport 3 snel ingepakt. Via 15—10, 15—4 en 15—7 behaalden de Tevoko dames een 3—0 zege. Het derde damesteam van Tevoko heeft met 3—0 gewonnen van Smash. In het begin van de eerste set werd bij Tevoko erg rommelig gespeeld, Daar door kwam Smash met 5—1 voor te staan. Vervolgens lukte het allemaal veel beter bij Tevoko en kwam het scorebord op 15—6 in de eerste set. Bij Smash ging het spel iets trager en werd de aanval wat „ingehouden", ten/vijl Tevoko juist aanvallend wel goed door ging. Al gauw stond Tevoko voor met 12—5 in de tweede set. Door goede opslag won Tevoko ook deze set. De derde f. set gaf een met overwicht spelend Tevoko te zien. Tevoko bleek ook hier de langste adem te hebben. En zo won Tevoko 3 met 3—0 van Smash '68. Vier april gaat Tevoko 3 het opnemen tegen Juvoc 1. Dit zal voor de dames geen gemakkelijke wedstrijd worden. Zaterdag j.l. zijn 13 Texelse Sport vissers naar de selectie wedstrijd van het Nederlandse kampioenschap kustvissen geweest op de Afsluitdijk. Winnaar van deze wedstrijd was de overkanter L. Ko nijn. Van de Texelse vissers kwam S. Feenstra op de 7e plaats met 349 cm. Hij wordt geplaatst voor de eindwedstrijd. J. Heethuis haalde 68 cm en J.P.Slik 134 cm. Het eerste korps had 1017 cm verdeeld over W.Pronk 254 cm, C.J. Huisman 232 cm, D. Veltkamp 185 cm, P. Verhagen 182 cm en H.W. Boks 164 cm. Het tweede korps had 629 cm, verdeeld over C.J. Bakker 201 cm, W. Verhagen 168 cm, F. Bos 119 cm, D. Roeper 96 cm en P. Koopman 45 cm. Zaterdag 28 maart om 15,30 uur is er pierensteken in de Mokbaai voor de uit wisseling tegen Bergen. wedstrijd Op 20 april organiseert de Sportviser club Texel wederom een internationale vrije Paas zeehengel wedstrijd op de dijk bij Oudeschild. Voor deze wedstrijd dienen ook de leden zich op te geven. Dit kan tot 16 april bij het bestuur, telefoon 3551 of 3986. De eerste prijs is een draagbare t.v. Het inschrijfgeld bedraagt f12,50, inclusief 50 pieren. Prijsuitreiking in Hotel Café De Zwaan, in Den Burg. Op zondag 5 en maandagavond 6 april organiseert de Badmintonclub Texel het Texels kampioenschap badminton. Zondag 5 april voor senioren vanaf 18 jaar en maandagavond 6 april voor jeugd in de leeftijd van 13 tot 18 jaar. Het idee om een Texels kampioen schap te houden kwam van de aktivi- teitencommissie van de Badmintonclub Texel, die de laatste tijd in clubver band wedstrijden organiseert. In het verleden is er al een „open" Texels kampioenschap geweest en dat werd zeer geslaagd genoemd. Dat het nu een Texels kampioen schap wordt en geen „open" kam pioenschap is omdat bij een open kampioenschap inschrijvingen van buiten Texel kunnen komen en gezien het korte tijdsbestek en vele werk heeft men besloten het dit jaar alleen voor Texelaars te organiseren. Iedere Texe laar van 13 tot 70 jaar kan inschrijven. Er worden alleen dames- en heren enkels gespeeld in drie klassen. Klasse A. competitiespelers en gevor derden. Klasse B: recreanten vanaf 18 jaar. Klasse C: jeugd van 13 tot 18 jaar. Aanvangstijden: Klasse A en B op zondag 5 april, aanvang 10.00 uur en klasse C maandagavond 6 april, aanvang 19.00 uur. Nadere inlichtingen en opgave bij Janny van Zutpen, tel. 4454 of Ben Oostra, tel. 3478. Het inschrijfgeld bedraagt voor senioren f5,— p.p. en jeugd f2,50. De strijd om de clubtitel woedt nog in alle hevigheid. Het vermoedelijk beslis sende duel tussen M.Vittali en G. van Es werd afgebroken. Een close finish! Onderaan bleef A.Bakker op één punt staan, hetgeen degradatie betekende. Wie hem zal vergezellen, hangt van de partij J.Rommets-F. van Lare af. Hun onderlinge treffen werd afgebroken met pionvoordeel voor Rommets. A.Terp stra scoorde, met zwart nog wel, een verdienstelijk halfje tegen JDros. Mogelijk nog gemakkelijker had het derde team het tegen het Oosterender Smash '68. Via 15—5, 15—6 en 15—7 kon het derde weer drie punten toevoe gen aan haar totaal, waarmee een plaats in de kop van de tweede klasse wordt ingenomen. Ondanks goed volleybal heeft het vierde damesteam nog niet de kracht het een sterkere tegenstander echt moeilijk te maken. Met veel inzet werd het tegenstander HCSC 3 lastig gemaakt, maar de beslissende smashes kwamen toch van Helderse zijde. Naar mate de wedstrijd vorderde werd Tevoko sterker, maar ze kwamen niet verder dan een 3—0 nederlaag. Overtuigend Hoewel er verdedigend nog wel het een en ander misging was de aanvals- kracht van het herenteam zo overtui gend dat tegenstander Polisport 3 hier weinig tegen in te brengen had. Het team uit Schagen behaalde in de eerste set nog 12 punten, maar moest in de tweede lijdelijk toezien hoe Tevoko via 15—0 uitpakte. De bekende terugslag in de derde set betekende een setover winning voor Polisport, maar in de vierde stelden de Texelaars weer orde op zaken: 15—3. Woensdag-donderdag league: Poule A: De Koogel-Fun 5—0 Visman's Eethuisje-Paal 19 4 1 't Steigertje-Graaf Spuiterij 4—1 Strandplevier 1-Dubbel El 4 1 De Vitaminebron-'t Cafeetje 3—2 Holly Hobbie Boetiek-Kocky's Kapsalon 3-2 Poule B: Texel Vastgoed-May 5—0 Sommeltjes-Mevo 4 1 Wasserij Texel-Wielewaal 4—1 Wimpy-Reizenboetiek 3—2 Kolive-Strandplevier 2 3—2 Daalder's Supermarkt-Paal 9 3—2 Dinsdag league: Loodg. bedrijf Zijm-De Luwe Boshoek 4-1 Slagerij Ott-Gamma 4—1 Kwartet-De Kagers 3—2 Damesleague: The Kids-De Goot 0—4 Kwartet-CCCM 3—1 The T-Fords-Stumpers 254 154 Zondag 29 maart start de WV Texel met een competitie voor veteranen. Deelname staat open voor renners van 30 jaar en ouder die niet in de A of B poule van de competitie rijden, ledereen die graag eens in een sportieve strijd de eigen krachten wil meten met die van anderen kan meedoen. De eerste wed strijd is een individuele tijdrit die ver reden wordt op het parcours bij de PEN-centrale te Oudeschild. Opgeven voor deelname kan bij Leen van Elk, tel. 02220-4596 of op zondag a.s. aan de start om 10.00 uur. Uitslagen 10 en 17 maart: J.Dros-A.Terpstra J.Rommets-G.van Es P. Bergman-MVittali F. van Lare-A. Bakker P.Bergman-G.van Es A.Bakker-J.Dros A.Terpstra-P. Bergman 5454 0-1 afg. 0-1 0-1 0-1 0-1 ZILVEREN MEDAILLE In het afgelopen weekend werd er weer door verscheidene wedstrijd- groepen van de afdeling gymnastiek van de Texelse Meereportenvereni- ging geturnd. Zaterdag werden in de sporthal van Bovenkarspel de provinciale B-kam- pioenschappen gehouden in alle cate gorieën. Texel had zich hiervoor geplaatst met een groep jongens t/m 12 jaar, te weten Rob de Veij, Dick Heerschap en Kenneth de Veij, één deelnemer in de categorie jeugdturners tot 16 jaar, te weten Richard Dijker, en een groep meisjes t/m 12 jaar, Edda Bakker, Simone Winter, Sigrid Sikma, Karin Vlaming en Gemma Praamstra. Bij de jongens en meisjes t/m 12 jaar werd er gestreden om het ploegenkam- pioenschap van Noord-Holland in de B- klasse. Zilveren medaille Van de vijf deelnemende ploegen bij de jongens (18 turners) wist Texel de zilveren medaille te bemachtigen. Rob de Veij was van alle deelnemers de beste, terwijl Dick Heerschap op de 3e plaats stond; Kenneth de Veij moest genoegen nemen met een 12e positie. Richard Dijker wist zich bij de jeugdturners tot 16 jaar niet in de medailles te turnen. Een plaats in de middenmoot was voor hem weggelegd. Bij de meisjes t/m 12 jaar waren beduidend meer deelneemsters. 46 meisjes, verdeeld over 8 ploegen. De Texelse meisjesploeg wist beslag te leggen op de 3de plaats, waarmee ze de bronzen medaille mee naar huis mochten nemen. Vermeldenswaardig is de behaalde 2e plaats van Gemma Praamstra bij deze kampioenschappen. Hoge moeilijkheidsgraad Zondag was het de beurt aan de oudere meisjes. Zij turnden een wedstrijd tegen de vereniging Doves uit Heiloo. Nadat beide verenigingen één onderdeel hadden afgewerkt, zou al duidelijk worden dat de gymnastiekver eniging Texel deze ontmoeting winnend zou gaan afsluiten. De moei lijkheidsgraad lag op alle fronten hoger en ook de afwerking was duidelijk beter dan bij hun tegenstanders. Brug Balk Sprong Vrije oef. Texel 35.95 32.75 38.90 37.70 Tntnnl 145 30 Doves 34.95 30.75 35.15 36.40 Totaal 137.25 Individueel: Gertie Praamstra 32.45 Monique Kalk 31.10 (buiten mededing.) Marja Vlaming 30.25 Monique Schermer 28.45 Mirjam Raven 27.40 Leonie Ran 26.75. Wegens een blessure van Anka Cou- tinho deed Monique Kalk als reserve mee. Zaterdag 28 maart houdt de Motor, Auto en Bromfietsclub Texel haar eerste puzzelrit die meetelt voor het clubkam pioenschap 1981. Vanaf 19.30 uur kan worden ingeschreven bij Fa. de Wit, Wezenland te Den Burg. Er wordt vanaf 20.00 uur gestart. Het inschrijfgeld voor deze rit be draagt 75,00 voor leden en 77,50 voor niet leden, per voertuig. Reglementen zijn aan de start verkrijgbaar. De gemid delde snelheid voor deze door Peter Daalder uitgezette rit is bepaald op 30 km/uur. Nieuw succes Pranger In het B klassement waren de meest opvallende uitslagen de winst van W. Pranger op H.EIzinga en de remise van J. van Heerwaarden tegen F. van Tatenhove. Ook de zege van P.Eelman op (weer) H.EIzinga mocht er zijn. G. van Mossel herstelde zich van zijn ne derlaag tegen F. van Tatenhove, door te winnen van E. de Visser. W. Hoekman stopte P.Eelman weer af. Uitslagen 10 en 17 maart: J. van Heerwaarden-M.Witte 0—1 E. de Visser-W.Pranger 1 —0 G. van Mossel-F. van Tatenhove 0—1 M.Bremer-P.Cornelisse 0—1 C.Witte-H.EIzinga 0-1 H,Elzinga-P. Eelman 0—1 P.Cornelisse-C.Witte 0—1 P.Cornelisse-C.Witte ;f,a J.v. Heerwaarden-F.v. Tatenh. 54 54 E. de Visser-G.van Mossel 0— W. Pranger-H.EIzinga 0—1 P. Eelman-W. Hoekman 0—1 In de NHSB 2A werd Carissa 2 kam pioen terwijl Magnus en Lange Rochade beide op 4 punten kwamen en in degra datiewedstrijden betrokken worden. Zaterdag speelde het eerste Tetak-team in Obdam tegen De Vistors 1. Het was een zeer spannende wedstrijd, waarbij beide partijen erg goed aan elkaar gewaagd waren. Vooral Mwtin Janssen en Frans Room waren erg goed op dreef en wonnen elk 2 partijen, maar moesten toch elk hun meerdere erkennen in H. Angevare (de Victors). Erik Kramer slaagde er, ondanks goed verzet, niet in een partij op zijn naam te brengen. Het belang rijke dubbelspel werd een zeer spannende aangelegenheid. Gedurende 3 lange sets moesten Frans Room en Martin Janssen voor elk punt vechten, maar uiteindelijk trok het Texelse duo toch aan het langste eind, nl. winst in 16—21, 21—8 en 21—19. Na 9 wedstrijden stond Tetak 1 zelfs voor met 5—4. De laatste partij van Frans Room moest de beslissing brengen, maar helaas voor Tetak was Frans niet opgewassen tegen de klasse van z'n tegenstan der en verloor doze wedstrijd met 21—10 en 21—16. Hierdoor eindigde deze belangrijke wedstrijd in een 5—5 gelijkspel. door een overwinning van Fred Mosk en van Lieuwe v.d. Veen. Tetak 2 moest naar Nood-Scharwou- de en ontmoette daar opponent Spirit 11. Ook ditmaal moest Tetak 2 aantre den met invallers. Ruud Koorn-Neuhoff en Max Hagedoorn waren wegens ziekte verhinderd en werden vervan gen door Wilco Bakker en Fred Mosk. Tegen dit Spirit-team werd flink tegenstand geboden, al zou de einduit slag wat anders kunnen vermoeden. Er werd voor de 10 te spelen partijen maar liefst 4 uur strijd geleverd. Maar liefst 5 partijen werdn d.m.v. een 3e set beslist. Helaas gingen de meesten hiervan voor Tetak verloren. Zo verloor bv. Wilco Bakker al z'n partijen, maar 2 daarvan d.m.v. een 3e set en de 3e partij verloor hij met 23—21 en 21—9. Lieuwe v.d. Veen verloor een partij in 3 sets en een andere met 27 25 en 21 17. Het dubbelspel leverde een geweldig spektakel op. Om te beginnen was het erg spannend en ten tweede erg spectaculair om te zien. Er waren geweldige rally's te aanschouwen. Fred Mosk en Lieuwe v.d. Veen speelden samen een erg sterk dubbelspel. Ze waren in het spel beduidend sterker, maar hadden op beslissende momenten wat pech, waardoor uiteindelijk dit dubbelspel voor Tetak 2 in 3 sets ver loren ging: 20 —22, 21 15 en 18—21. Ondanks al dit verzet had Tetak 2 een beetje pech en verloor met 8—2. Gezien de setstanden was een gelijk spel ook haalbaar geweest. De 2 winst partijen voor Tetak 2 kwamen tot stand Jeugdteam Het Tetak-jeugdteam deed het zaterj daq ook weer erg goed. In Obdam bond het de strijd aan met De Victors 3. Van veel strijd was eigenlijk geen spra ke. Het Tetak-team was veel sterker dan De Victors. Rob Bakker liet zijn superieure kwaliteiten weer eens zien en won met groot overwicht al z'n enkelspelen. Ook Norbert Eelman en Wim Grosspietsch vochten voor wat ze waard waren. Beiden hadden het tegen H. Jonker (Victors) erg moeilijk. Door goed door te zetten wonnen beiden. Het dubbelspel leverde voor Norbert en Rob niet veel moeite op. Gemakkelijk werd in 2 sets gewonnen: 21-17 en 21-12. Met al deze winstpartijen kon het Tetak-jeugdteam tevreden huiswaarts keren met een 8—2 overwinning op zak. Programma Zaterdag 28 maart a.s. spelen alle Tetak-teams een uitwedstrijd. Tetak 1 vertrekt naar Zwaag en speelt daar tegen Wham Wham 1. Aanvang 14.00 uur. Vertrek boot 12.05 uur. Tetak 2 en het Tetak-jeugdteam gaan naar Hoogwoud om het daar resp. op te nemen tegen Typhoon 8 en Typhoon 3. Aanvang 14.00 uur. Vertrek boot 12.05 uur. De spelers van het jeugd team worden om 11.40 uur bij de Ferre- ver verwacht.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 6