Voetbalvooruitzichten Prijsuitreiking bij Damclub Oosterend Voetbalprogramma Zij noemden hem Platvoet 1 et I Z D H' Anne's Geheim" Bekerfinale volleybal Afvaltoernooi eilandcompetitie Eilandcompetitie volleybal Blijde Rijders naar Nationaal Rijtuigenmuseum 981 RIJDAG 1 ME11981 TEXELSE COURANT PAGINA 9 20 S.V. Texel et eerste van SV Texel gaat naar KEDO (Avenhorn) een van de betere Htallen in deze afdeling. Nu alle span ingen aangaande promotie en degra- atie voorbij zijn kan het een sportief fscheid worden van deze competitie, let tweede gaat naar Geelzwart 2, dat ij winst de kampioensvlag kan hijsen, let zal niet meevallen een puntje mee te emen uit 't Zand. Van het derde is niet eel meer te verwachten gezien de iatste uitslagen, mogelijk dat ze in de latste thuiswedstrijd van JVC 3 de pun- sn pakken. Het vierde ontvangt Geel- rvart 6 en hier zit winst in. Het vijfde an uit van Helder 7 winnen. Het kwar- jt gaat naar Hollandia. In Hoorn zullen e punten ook wel duur zijn. Texelse Boys 'oor Boys 1 nog twee competitiewed- trijden en beide tegen Berkhout. Zon- ag komen deze naar Texel, volgende /eek de return. Berkhout is ook een ïiddenmoter dus kan het een gelijk ipgaande wedstrijd worden met voor de ioys het voordeel van een thuis- /edstrijd. Terreindienst: Han Pastoor n Gerard Boogaard. Het tweede speelt ip verzoek van JVC op zaterdagavond Ie uitwedstrijd tegen JVC 4. Vertrek oot 18.05 uur. Het derde speelt de latste competitiewedstrijd in Den Hel er tegen WGW 7. Vertrek boot 13.05 ur. De A-junioren spelen hun laatste ompetitiewedstrijd op eigen terrein ïgen het sterke BKC Al. Ze zijn er op it om er een goed slot van te maken, laar dan zullen ze wel volledig moeten ijn. Afgewacht wordt hoe ver de bles- ures genezen zijn. Aanvang 12.30 uur. lok voor de dames de laatste thuis- /edstrijd. Op bezoek komt St. Adelbert at, om het kampioenschap in eigen and te houden, met een nederlaag naar luis gestuurd zal moeten worden. Aan- ang 12.30 uur. Zaterdag voor de B en C jnioren geen competitiewedstrijden laarwei vriendschappelijke wedstrijden legen B en C junioren uit Maarsen. anvang 16.00 uur van beide wed- rijden. S.V. Oosterend SVO/Z 2 ontvangt SVAP 3 en is zeker niet kansloos evenals SVO/Z 3 dat uit speelt tegen SVAP 4. De A-junioren hebben een drukke week want op donderdag 30 april ontvangen ze kam pioen Helder A2 en op zaterdag ont vangen ze Dirkshorn. Tegen Helder A2 zullen ze het niet gemakkelijk krijgen, maar de wedstrijd tegen Dirkshorn moet gewonnen kunnen worden. C2 komt dit weekeinde in actie tegen Watervogels C2. Een gelijkspel is hier zeker mogelijk. Voor de C1 junioren is a.s. zaterdag een wedstrijd ingelast tegen Succes Cl. Deze thuiswedstrijd begint om kwart voor drie en gezien de resultaten van de laatste weken moet een punt haalbaar zijn. Het meisjesteam speelt om elf uur tegen een combinatie van Texelse Boys. Misschien dat nu een beter resultaat gehaald kan worden dan twee weken geleden toen maar liefst met 6—0 ver loren werd. Het eerste moet zondag winnen van Woudia om in de bovenste helft van de ranglijst te eindigen. Het is de laatste wedstrijd dus als iedereen zich nog eenmaal hiervoor inzet dan moet het mogelijk zijn. Het tweede zal het in Den Helder tegen Zeemacht 3 wel niet redden. Oosterend 3 is met nog één wedstrijd te spelen kampioen gewor den. Ze zijn het dan ook aan hun stand verplicht om ook deze laatste wedstrijd tegen Kaagvogels 4 te winnen. Het vierde is tenslotte kansloos tegen Cal- lantsoog 4. Vrijdagavond 8 mei wordt in de kan tine de laatste bingo-avond van dit seizoen georganiseerd. Er zijn leuke prijzen bijeen gebracht zodat op een redelijke opkomst gerekend wordt. Vrij dag 1 mei zal voor de laatste keer officieel getraind worden. Degenen die er behoefte aan hebben om nog wat langer door te gaan zijn op de normale trainingsuren natuurlijk van harte wel kom. Voor het derde zondagteam zal zondagavond iets georganiseerd wor den i.v.m. het behaalde kampioen schap. De spelers van dit team moeten er rekening mee houden dat zij vanaf 20.00 uur in Strends End verwacht worden. Leden die hun felicitaties willen uitbrengen zijn welkom na 21.00 uur. Zaterdag speelt het mannenteam van Tevoko de eerste van twee wedstrijden in het kader van de districtsbekerfinale Noordholland Noord. Zij moeten in Warmenhuizen om half zeven aantreden tegen Dinto. Deze ploeg heeft de finale bereikt via overwinningen op Braaf- Seahawks en TOG, terwijl Tevoko ach tereenvolgend Advendo en het sterke HSV sport overwon. Het wordt onge twijfeld een zware klus voor de Texelse mannen daar Dinto juist dit jaar kam pioen van de promotieklasse is ge worden, terwijl Tevoko daar het ko mende jaar voor het eerst sinds jaren in zal uitkomen. Toch zal het Texelse team vol goede moed afreizen temeer daar de thuiswedstrijd een week later, zater dag 9 mei, op Texel gepland is. Dinsdag is de allerlaatste mogelijkheid voor volleybalteams om in te schrijven voor het afvaltoernooi volleybal van de eilandcompetitie. Het toernooi vindt plaats in sporthal Ons Genoegen op zondag 10 mei en dinsdagavond 12 mei. Tevens vindt de prijsuitreiking plaats van de eilandcompetitie, het beker toernooi en het afvaltoernooi. Inschrij ven voor het afvaltoernooi kost /12.50 per team en is mogelijk in de sporthal op dinsdagavond of tel. 02220-3471. Op de laatste clubavond van de dam club Oosterend vond de uitreiking plaats van de wisselbekers en de medailles voor de kampioenen in de vier ver schillende klassen. Tevens waren er medailles voor aankomende kampioe nen. De avond begon met de uitreiking van de bekers. In de A-afdeling waren die voor Rien Brouwer en in de B-afdeling Joost Brouwer. In de jeugdafdeling was de beker voor Mark Drijver Mz. die het presteerde uit 20 partijen 40 punten te halen. In de meisjesafdeling was de beker voor Marjan Brouwer. Als tweede in de afdeling A was H. van de Wetering uitgekomen maar wel met groot verschil met nummer één. In de B-afdeling ging de medaille naar G. Timmer Cz. En in de jeugdgroep naar Arco van der Vis. In de meisjesafdeling kwam Brenda Daalder als tweede uit. Al deze bekers en me dailles werden met een felicitatie en een korte toespraak uitgereikt door de voor zitter J. Visman. Uitslagen 28 april: Na deze gebeurtenis begon de alter nerende simultaan door Rien Brouwer en voorzitter Visman. Dammers weten hoe moeilijk dit is want de twee simul- taanspelers moeten goed op elkaar zijn ingespeeld. Zij komen iedere ronde weer voor een ander situatie te staan. De simultaan werd in een behoorlijk tempo uitgevoerd en de simultaanspelers wis ten soms prachtige combinaties op het bord uit te voeren. Het aantal deel nemers was 34 personen en van deze wisten J. Kuiter, J. Trap en M. Drijver Pz. de simultaanspelers te verslaan, ter wijl P. Daalder, B. van Leeuwen, Th. Hin en S. Trap remise bereikten. De uit slag was dat de combinatie Brouwer- Visman 27 partijen wist te winnen, vier keer remise speelde en slechts drie partijen verloor wat een percentage be tekent van ruim 85%. Al met al een prachtig resultaat want zo als gezegd is met zijn tweeën simultaan spelen bijzonder moeilijk. Het was het slot van een seizoen waarin de meeste leden heel erg hebben genoten van het damspel en de jeugd enorm vooruit is gegaan. De ongeveer 60 leden die de club nu heeft hopen in september weer van start te gaan. Op 30 mei wordt nog een wed strijd tegen TOG uit Zwolle gespeeld. De wedstrijd begint om 14.00 uur in de Bijenkorf. Zaterdag 9 mei zullen 'de Blijde Rij ders Texel' een bezoek brengen aan stalhouderij Kuijpers te Groningen. Aansluitend wordt het Nationaal Rij tuigenmuseum Nienoord te Leek dat van Pasen tot 1 oktober de bijzondere tentoonstelling 'Doop, Rouw, en Trouw' in haar collectie heeft opgeno men met een bezoek vereerd. Deelname staat open voor leden en donateurs en elke belanstellende. Telefonische op gave bij de tweede secretaresse: 02226 - 369. Zaterdag 2 mei 1981 Afdeling Noordholland: - '.Ju S.V. De Koog het eerste elftal van De Koog speelt na een serie van zes uitwedstrijden eindelijk r/eer eens thuis. Tegenstander is DESS lit Sijbekarspel, waartegen De Koog Irolgende week zijn laatste uitwedstrijd Ipeelt, aanvang 14.30 uur. Het tweede elftal gaat zondag uit naar Watervogels I te Den Helder. Vertrek met de boot ean 13.05 uur. De A-junioren gaan laterdag uit naar Winkel Al. Vertrek bij tapri om 12.00 uur. (boot 12.35 uur), be C-junioren zijn uitgevoetbald, even- lis de pupillen. Tereindienst: Dirk Ba- lends en Jan van Beek. iDH 1 gaat naar Petten voor de laatste Wedstrijd van dit seizoen. Het is een zeer belangrijke ontmoeting want bij gelijk spel is Petten kampioen. De situatie toept herinneringen op aan enkele jaren Beleden toen ZDH op bezoek ging bij fiugo Boys dat bij een gelijkspel ook lampioen zou worden. ZDH deed haar sportieve plicht en het feest ging voor Hugo Boys niet door. Het is een uit- pagmg om zoiets ook bij Petten te be- jverksteN|gen^^ JVC 4-Tex.Boys 2, 19.00 uur SVO/Z 2-SVAP 3, 12.30 uur SVAP 4-SVO/Z 3, 16.00 uur Junioren: Oosterend A1-Dirkshorn A1, 14.45 uur Winkel Al-De Koog Al, 14.30 uur Oosterend C1-Succes C1, 14.45 uur Oosterend C2-Watervogels C2, 13.30 uur Hollandia B1-Texel BI, 12.00uur (vertrek boot 10.05 uur) Hollandia B2-Texel B2, 12.00 uur (vertrek boot 10.05 uur) Hollandia C1-Texel C1, 12.00 uur (vertrek boot 10.05 uur) Hollandia C2-Texel C2, 12.00 uur (vertrek boot 10.05 uur) Pupillen: Afdeling D: Texel D1-Cocksdorp D1, 14.30 uur Tex.Boys D1-Texel D1, Oosterend D2-Tex.Boys D2, 14.30 uur Texel D4-Texel D2, 13.30 uur Afdeling F: ZDH F1-Tex.Boys F1, 14.00 uur Tex.Boys F2-Texel F4, 14.00 uur Zondag 3 mei 1981 Afdeling Noordholland: RKEDO-Texel, 14.30 uur Oosterend-Woudia, 14.30 uur Petten-ZDH, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Cocksdorp-SC Dynamo, 14.30 uur Tex.Boys-Berkhout, 14.30 uur De Koog-DESS, 14.30 uur Geelzwart 2-Texel 2, 11.30 uur Texel 3-JVC 3, 14.30 uur Zeemacht 3-Oosterend 2, 12.00 uur Oosterend 3-Kaagvogels 4, 14.30 uur WGW 7-Tex.Boys 3, 14.30 uur Texel 4-Geelzwart 6, 12.30 uur ZDH 3-WGW 8, 14.30 uur Helder 7-Texel 5, 14.30 uur Watervogels 7-De Koog 2, 14.30 uur Call.oog 4-Oosterend 4, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Junioren: Tex.Boys A1-BKC A1, 12.30 uur Dames: Tex.Boys-St.Adelbert, 12.30 uur Samen reizen: Zaterdag 2 mei 1981: Vertrek boot van Texel 10.05 uur: Texel B1, B2, C1 en C2. Zondag 3 mei 1981: Vertrek boot van Texel 13.05 uur: ZDH 1 en Oosterend 4. Mannen: LBO-Teso 2-0 RSG 2-Smash '68 0-2 Versluis-Memo 2-0 Time Out-Question 0-2 Bravura-Opduin 0-2 Hema-Molenkoog 1-1 PZH-Timmers bakkerij 1-1 BGZ2-CVI 1-1 PEN-Cors Polis 1-1 VEM-Amro 1-1 PWN-Pado 0-2 Vrouwen: Goënga 1-Man.Zoetelief 1-1 Gyvo-Taveerne 1-1 Antiekhuisje-Frans Zegel O 1 CSI TX88-Gar.Dros 1-1 CVI-Smash '68 1-1 Beekman-Question O I CM Gemeente-Vopoda 1-1 Rog-Lois 1-1 Graaf Spuiterij-De Koogel 0-2 Expert-Grooten Slock 2-0 eiiwwtn Programma 5 mei 1981: "Veld A mannen: 18.30 u. Gamma-Kossen Bravura 19.05 u. Time Out-Bravura Kossen 19.45u. CVI-Amro Timeout 20.25 u. PWN-Cors Polis Amro 21.05u. VEM-Opduin PWN 21.45u. Kobeko-Hema Bremakker 22.45 u. Bekerfinale mannen Spoorzicht Bud Spencer is altijd goed voor een lekkere film. In Napels heeft politie- inspecteur Rizzo alias Platvoet alias Bud Spencer bij vriend en vijand groot gezag en dit niet alleen door zijn forse gestalte, maar meer nog door de reputatie van zijn knuisten. Geen wonder dan ook, dat de onderwereld liever niet in conflict komt met Rizzo. Toch brengt zijn handelwijze Rizzo ook wel in moei lijkheden met zijn superieuren, die uit sluitend volgens de wet handelen en het hardhandige optreden van Rizzo niet kunnen verdedigen. Wanneer op een dag een Amerikaanse oorlogsbodem de haven van Napels binnen loopt, ver moedt niemand, en Rizzo wel in het minst, dat met deze gebeurtenis de basis wordt gelegd voor een van zijn gevaarlijkste opdrachten. Een matroos van de oorlogsbodem maakt amok en Rizzo lost de moeilijkheden op zijn doorstastende manier op. Rizzo stelt dan vast dat de matroos aan drugs is verslaafd. Via de matroos, komt hij de organisatie van drughandelaren op het spoor, maar dan beginnen de moei lijkheden, én met zijn tegenstanders, én met zijn superieuren pas goed. "Zij noemden hen Platvoet" is te zien van vrijdag tot en met maandag. De toegang is alle leeftijden. Pinkeltje "Pinkeltje" is mogelijk de populairste kabouter van Nederland. Met uitzonde ring van zijn geestelijke vader Dick Laan is de mens een slechte lobbes. Auteur Dick Laan heeft aan de avonturen van Pinkeltje en zijn vrouwtje Pinkelotje in middels zo'n zestig boeken gewijd. De eerste delen daarvan verschenen al in 1939. Het werd dan ook tijd dat ook van deze kabouter eens een film werd gemaakt en dat gebeurde dan ook. In juli 1978 verschenen de minimensjes voor het eerst op het witte doek. De rol van het praatgrage mannetje met de gele puntmuts en dito broek wordt ge speeld door Aart Staartjes. Bob de Lange tekende voor de rol die auteur Dick Laan in de film heeft. Verder zijn nog te zien Wieteke van Dort, Lex Goudsmit en Ab Hofstee. De film die uiteraard toegankelijk is voor alle leef tijden is alleen op zondagmiddag te zien. Vrouwen: 22.05 u. Rog-Molenkoog Veld B 18.30 u 19.05 u 19.45 u 20.25 u 21.05 u 21.45 u 22.05 u 22.25 u Veld C 18.30 u. 19.05 u. 19.45 u. 20.25 u. 21.05 u. 21.45 u. 22.25 u. 22.45 u. BGZ 2-Pado Slock-Gemeente Reisburo-Kobeko Graaf-sp.-RSG 1 Bremakker-Hema Opduin-Reisburo Opduin-RWS RWS-Reisburo Kobeko Slock BGZ 2 Gemeente Kobeko RSG RWS Reisburo Opduin Goënga 2-Fr.Zegel Hema-Taveerne Strends End-ZS '81 Nokanto-Koogel Koffieshop-Rog Cafeetje-Graaf sp. Nokanto-Expert Bekerfinale vrouwen Hema Goënga 2 Taveerne Graaf sp. Koogel Koffieshop Cafeetje tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 1 FEUILLETON: jj door Tom Lodewijk iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiii HOOFDSTUK 13 ■Ik ga niet meer terug" „José!" Het klonk verbaasd, maar vooral ver- leugd. Thilde van Wedrighem begreep chter intuïtief dat haar nicht niet zo ilotseling maar op bezoek kwam. 'osé's plotseling, onaangekondigd ver- ichijnen laat op de avond, haar moede ze verdrietige houding, zeiden haar lat er iets mis was... en goed mis ook. e liet haar aanvankelijk veronderstelling lat José misschien de trein gemist had n nu bij tante Thilde bleef logeren, neteen varen. „Kom d'r in kind" zei ze hartelijk. Vijf minuten later zat José in de imaakvol gemeubileerde kamer bij de "lorrende haard en zette haar lippen lan een kop geurende koffie. „Hoe kom je zo hier?" vroeg Thilde >P conversatietoon „en weten ze thuis lat je hier bent?" José schudde het hoofd. „Nou maar meisje... dan mag je toch vel even opbellen, anders maken ze lich ongerust." „Ze doen maar." Inderdaad, er zat iets goed mis. „Als ik je niet als een verstandig mens beschouwde" zei Thilde met een glim lachje „dan zou ik zeggen datje met een kwaje kop van huis was weggelopen." „Dan hebt u het goed en ik vind het niet onverstandig." „Wat je met een kwaaie kop doet, is altijd onverstandig." „Jakkes tante Thil, begin me nou aljeblieft niet te belerenl Anders stap ik meteen weer op." „En waarheen, als ik vragen mag?" José mompelde half verstaanbaar iets van een hotel. Thilde van Wedrighem besloot de zaak zelf maar eens in handen te nemen. Met José was op dit ogenblik geen land te bezeilen, het kind was helemaal in de war. In haar hart was ze blij dat haar nicht in die situatie de weg naar héér had gevonden. Maar haar nuchtere, zakelijke aard deed haar meteen beslui ten tot handelen. In de gang greep ze de telefoon en belde Waalburgen op. „Met bannink" hoorde ze. „Bert... met Thilde." Het bleef even stil aan de andere kant. „Ja... Thilde!" „Ik wou je even opbellen om te zeggen dat José bij mij is." „Bij jou?" „Ja, ze is helemaal in de war. 't Zal wel weer bijdraaien. Maar ik wilde je even opbellen dat je je niet ongerust maakt." „O Thilde, ik ben blij dat je opbelt. Inderdaad maak ik me ongerust. José is in een vreselijke driftbui weggelopen." Thilde glimlachte om de juistheid van haar veronderstelling „enne..." „Ze loopt niet in zeven sloten tege lijk." „Nee maar toch..." „Laat haar maar even tot haar zelf komen. Je hoort nog van me." „Goed Thilde..." ze hoorde de onze kerheid in zijn stem „zeg Thilde... ik ben je erg dankbaar dat je opgebeld hebt." „Spreekt toch vanzelf." „Ja, bij jou wel... daarom juist." „Ach..." ze glimlachte. „Nou Bert, 't beste." Ze hing op. Het leek of plotseling een ban ge broken was, nu ze met hem gepraat had. Rustig, volkomen beheerst, kwam ze de kamer weer binnen, waar José, de handen tussen de knieën, moedeloos voor zich uit zat te staren. „Nou ik heb even opgebeld, dan maken ze zich niet ongerust." „Kan me niks schelen... ik ga toch niet meer terug." „Niet meer naar huis terug?" „Nee." „Wat wil je dan?" „Hier blijven, bij u." Het lag op haar lippen om te zeggen: dat kan niet. En tegelijk wist ze dat ze het heerlijk zou vinden wanneer José bij haar bleef. Maar Thilde van Wedrighem was altijd bang voor haar gevoel, pro beerde het verstand te doen zegevieren. Nou, daar praten we nog wel es over" stelde ze de beslissing uit. „En maak nu van je hart maar 's geen moordkuil en vertel je ouwe tante Thilde, waarom je de benen genomen hebt." Aandachtig luisterde ze naar het ver haal dat er met horten en stoten uit kwam. „Dus je had het met je vader aan de stok, niet met... héér." „Nee. Ik bemoei me nooit met haar." „Je negeert haar dus." „Ja. Voor mij is ze een indringster." „Waarom?" „Ze heeft u uit huis gejaagd... ze zit op moeders plaats." „José, bedankt voor het meeleven, maar laat ik even mogen opmerken dat ik door niemand uit huis verjaagd ben. Toen je vader vertelde dat hij besloten had te hertrouwen en daartoe had hij alle recht, was mijn werk afgelopen en ben ik gegaan." „Waarom moest hij hertrouwen?" „Dat is zijn zaak en de zijne alleen." Waarom moest hij verder zijn hele leven alleen blijven?" „Hij had ons... en u." Even was er de oude pijn. „Jullie... jullie gaat straks trouwen. Jij bent toch ook niet van plan je hele leven je vader te blijven verzorgen?" José zweeg. „Je vader is nog jong genoeg. En hij heeft vreselijk veel van je moeder ge houden en is jarenlang eenzaam ge weest, en nu heeft hij opeens iemand ontmoet die hem dat verdriet kan doen vergeten. En die iemand kun jij nu toe vallig niet uitstaan. Is ze zo... zo'n mispunt?" „Nee" bekende José „als ze dat was, was het makkelijker. Dan zou ik d'r wel voor vijf centen terug geven. Maar ze neemt alles en ze slikt alles... en dat kan ik helemaal niet uitstaan." „Lijkt me voor haar ook niet prettig, dat alles maar nemen en alles maar slikken." „Ze hoefde niet." „Dus je hebt nooit geprobeerd haar nader te komen." „Nee... u toch ook niet?" Het schot was in de roos. Thilde had inderdaad niet alleen nooit geprobeerd, Bert's tweede vrouw nader te komen... ze had haar zelfs nooit willen ontmoeten. Toen Bert trouwde, was ze 'met vakantie in het buitenland' geweest en ze had zich in Waalburgen nooit meer laten zien. Had ze, door deze houding, José niet juist gestijfd in de hare? Tussen José en haar was altijd een sterke band geweest, ze wist hoe veel José van haar hield en in José's houding proefde ze nu een stuk soli dariteit. Hoe goed haar dat ook deed het was helemaal verkeerd gelopen en er gens had ook zij daaraan schuld. Door haar resoluut afkappen van iedere rela tie, had ze José in haar koppigheid ge stijfd. „Ja kind", zei ze nadenkend „maar ik geloof, dat ik daar helemaal verkeerd aan gedaan heb." „Hoe bedoelt u?" „José, ik zal heel openhartig met je zijn. Ik hield van jullie, van je vader... op mijn manier. Het was voor mij een slag toen hij vertelde dat hij met een ander ging hertrouwen. Ik wist dat ik geen ander kon zien op de plaats die zo lang de mijne was geweest. Toen ben ik weggegaan. Maar ik heb daarbij alleen maar om mezelf gedacht, niet om jullie. Wat ik zei zoëven wel dat je vader het volste recht had te doen zoals hij deed, dat er niets op hem was aan te merken, maar in mijn hart stond ik er net zo tegenover als jij nu. Eigenlijk zie ik nu, nu jij hier bent, pas goed in hoe verkeerd ik gedaan heb." „Ik vind helemaal niet dat u verkeerd gedaan hebt." „Nee, omdat je precies hetzelfde doet nu en dat je naar mij toegekomen bent bewijst, dat je meent bij mij steun te vinden." „Natuurlijk." (Wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 9