Onze spaarbank doet net iets meer voor je.Nutsspaarbank. Wij van de Nutsspaarbank beweren dat we iets meer voor u doen. Met nadruk op IETS. Want juist omdat we niet te veel beloven, denken wij die belofte waar te kunnen maken. Laten we het eens hebben over de bankzaken van alledag. Het betalingsverkeer noemen we dat. Bn de Nutsspaarbank loopt dat ongedwongen en soepel. Dat komt omdat wij van huis uit een lokaal genchte bank zijn dus de mensen, onze klanten, kennen (meestal ook bij naam). Dat komt omdat we onze kantoren plezierig en gewoon hebben ingericht. Dat komt ook omdat de Nutsspaarbank in zijn gebied het dichtste kantorennet heeft (63 vestigingen). Er zit bij wijze van spreken op elke hoek een Nutsspaar bank. En dat is makkeli]k. Hoe dichter bij huis, hoe beter het kontakt klant-bank. Hoe meer ie aan ie bank hebt. Denk echter niet dat we, omdat we regionaal opereren, ook automatisch een kleine bank zijn. Het tegendeel is waar. De Nutsspaarbank is aangesloten bij de Nederlandse Spaarbankbond. En als je al die spaarbanken op zou tellen dan kom ie qua omvang aan een bankenfamilie die zich kan meten met de andere bekende bankinstellingen. De Nutsspaarbank heeft bovendien van alle banken het modernste computersysteem. Dat heeft voor u als klant de volgende voordelen: In vrijwel elke spaarbank van Nederland kunt u moeiteloos (zonder getelefoneer en gezeur) uw geld opnemen. Omdat de computer de administratie zo snel regelt, kunnen wij een uur langer open blijven dan onze collegabanken. En als u gaat verhuizen worden bankafschriften foutloos vanaf dat moment naar uw nieuwe adres gestuurd. Samenvattend durven wij best te zeggen: "De Nutsspaar bank is een ideale kombinatie van lokale vriendelijkheid en de efficiency van een groot bedrijf'. Een plusje van 't verzekeringsfront. Als u bij de Nutsspaarbank een reisverzekering afsluit, garanderen wij u, dat in normale gevallen uw schadeclaim (lees betaling) binnen de 3 x 24 uur afgehandeld is. Dat kan erg goed uitkomen, nietwaar? Enkele unieke Nutsspaarbank voordelen op het hypotheekterrein. Wi| verstrekken als enige hypotheken met een looptijd van 50 taar. Tot 2031 om precies te zi|n. Zo'n looptijd verlicht de jaarlijkse financiële verplichtingen aanmerkelijk. En we zi|n ook uniek in het verstrekken van hypotheken op maat. Dat wil eenvoudig zeggen dat u bij ons niet uit een aantal vaststaande hypotheekkonstrukties er één moet kiezen, maar dat wij op basis van uw specifieke wensen een hypotheek voor u kunnen samenstellen uit twee of meer systemen. Kortweg, het systeem past zich aan u aan. En niet andersom. Wij zijn en blijven een spaarbank. Dus is sparen de specialiteit van het huis. Dat mag blijken uit het uitgekiende en omvangrijke totaalpakket aan spaarvormen dat wij te bieden hebben Dat mag blijken uit de know-how waar onze medewerkers blijk van geven als het op adviseren aankomt. Het blijkt ook feitelijk uit ons streven om zoveel mogelijk net iets meer rente te geven dan andere banken. Een paar voorbeelden: onze Perfektrekening geeft 51^% in plaats van de 5 van andere banken. Spaardeposito's 6 jaar vast, staan bij ons op 11V4% in plaats van de gebruikelijke 11%. En onze spaarbiljetten aan toonder zitten ook een V4% hoger dan de gezamenlijke konkurrentie. PAGINA 14 TEXELSE COURANT VRIJDAG 22 MEI 19t WE DOEN MEER DAN ALLEEN VERTELLEN HOE U THUIS UW ADMINISTRATIE KUNT DOEN. De Nutsspaarbank zit bi) wiize van spreken op elke hoek. In ieder geval op de linkerhoek van de Mamixstraat en het Mamrxplein te Haarlem. De zonnebril van oom Wim, waar tante Annie te Benidorm op plaats nam. Links het huis van notans de Groot. Rechts het huis van Monique, Arend-Jan en Pietertje van Santen. In uw regio heeft de Nutsspaarbank vestigingen op onderstaande adressen: Den Burg (Texel), Bmnenburg 9; Den Helder, Spoorstraat 2 hk Julianaplein, Marsdicpstraat 251. Middelzand 1002, Reigerstraat 2. Texelstroomlaan 82. Vrede en Vniheid 17Medemblik, Nieuwstraat 56: Schagen, Gedempte Gracht 1; Venhuizen. Buurt 58; Wervershoof, De Hoek 8; Alkmaar. Nieuwesloot 50. Laat 130, Muiderwaard 408, Nyenburgh 113-115, Stalpaertstraat 4, Terborchlaan 65: Bergen. Ruinelaan 2-4; Castncum, Burg.Lommenstr.42, C. F. Smeetslaan 8; Egmond aan Zee, Voorstraat 65; Heerhugowaard, Berckheidelaan 8, Olmenlaan 10. Raadhuisstraat 9; Heiloo, Heerenweg 38, Stationsweg 104.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 14