Onze spaarbank doet net iets meer voor je.Nutsspaarbank. Een heel klein ietsje (maar toch aardig om te noemen) op het vlak van verzekeren. Als u bij ons een W.A.-bromfietsverzekering afsluit, krijgt u gelijk met uw plaatje twee boutjes om het te bevestigen. U weet wel, van die boutjes die je anders nooit kunt vinden als je ze nodig hebt. Van die "zitten ze nu in m'n gereed schapskist of in het rommellaatje op zolder" boutjes. De Nutsspaarbank blijft een uur langer open dan de konkurrentie. Dat kan van wege het moderne computersysteem waardoor we sneller met de dagelijkse administratie zijn. Verder zorgt datzelfde computersysteem ervoor dat u in vrijwel elke spaarbank in Nederland moeiteloos (zonder getelefoneer en gezeur) uw geld kunt opnemen. En dat u elk moment van de dag meteen een aktueel overzicht van uw banksaldo kunt krijgen. Wij van de Nutsspaarbank beweren dat we iets meer voor u doen. Met nadruk op IETS. Want juist omdat we niet teveel beloven, denken wij die belofte waar te kunnen maken. Op het gebied van lenen bijvoorbeeld. Daar komt de Nutsspaarbank als enige met leningen voor jonge mensen vanaf 18 jaar. Wij van de Nutsspaarbank vinden (en we richten nu even het woord tot die jongeren) dat je met je achttiende oud en wijs genoeg bent om te lenen. Want als je mag autorijden, in dienst moet en kunt stemmen, ben je wat ons betreft volwassen. En moet je trouwens ook als je wilt lenen aan een paar "volwassen" voorwaarden voldoen. Je moet over regelmatige inkomsten beschikken, die dan bij voorkeur via je bankgirorekening binnenko men. Als dat goed zit kan je zoals gezegd vanaf je achttien de een bedrag lenen tot een maximum van f 2.500,-. En dat betaal je inklusief rente terug met een vast maandelijks bedrag in hooguit twee jaar. Tot zover de jongeren. Een ander uniek extra bij de Nutsspaarbank is dat persoonlijke leningen tot f 50.000,- gratis worden verzekerd tegen overlijdensrisico. Konkreet: een echtpaar sluit een lening. De man komt daama te overlijden. De echtgenote wordt vrij gesteld van aflossing en behoudt het geleende bedrag. Tenslotte dit: de Nutsspaarbank staat bekend om leningen tegen de laagste tarieven van Nederland. Een paar voorbeelden: een persoonlijke lening van f 10.000,- afgelost in vijf jaar kost u f 230,70 per maand. De rente per maand voor een doorlopend krediet is 1,072% of op basis van samengestelde interest 13,65% per jaar. Ons hypotheektanef is 11,75%, dit betekent een effektieve rente van 12,28%. (Afsluitprovisie 1,25%) Nèt iets hogere spaarrentes We zijn en blijven een spaarbank Dus is sparen de specialiteit van het huis. Dat mag blijken uit het uitgekiende en om- vangnjke totaalpakket aan spaarvormen dat de Nutsspaarbank te bieden heeft. Dat mag blijken uit de know-how waar onze medewerkers blijk van geven als't op adviseren aankomt. Het blijkt ook feitelijk uit ons streven om zoveel mogelijk net iets meer rente te geven dan andere banken. Een paar voorbeelden: onze Perfektrekemng geeft 5 '/2% in plaats van de 5 van andere banken. Spaardeposito's 6 jaar vast, staan bij ons op IE/4% in plaats van de gebruikelijke 11%. En onze spaarbiljetten aan toonder zitten ook V4hoger dan de gezamen lijke konkurrentie. PAGINA 16 TEXELSE COURANT VRIJDAG 5 JUN119 )e WE DOEN MEER DAN ALLEEN VRIENDELIJK GOEIEMIDDAG ZEGGEN. Je bent oud genoeg om in dienst te moeten, je bent oud genoeg om verantwoording in ie werk aan te kunnen, dan ben je voor ons ook oud genoeg om te lenen. Eén paar boutjes van eerste klas Zweeds kwaüteitsstaal. De hand van de beheerster van het kantoor te Egmond aan Zee. De Nutsspaarbank blijft open tot vijf uur. Terwijl andere banken om vier uur dichtgaan. In uw regio heeft de Nutsspaarbank vesügmgen op onderstaande adressen: Den Burg (Texel), Binnenburg 9: Den Helder, Spoorstraat 2 hk Juüanaplein, Marsdiepstraat 251, Middelzand 1002, Reigerstraat 2, Texelstroomlaan 82, Vrede en Vnjheid 17; Medembhk, Nieuwstraat 56; Schagen. Gedempte Gracht 1; Venhuizen, Buurt 58; Wervershoof, De Hoek 8; Alkmaar, Nieuwesloot 50, Laat 130, Muiderwaard 408, Nyenburgh 113-115, Stalpaertstraat 4, Terborchlaan 65; Bergen, Ruinelaan 2-4; Castncum, Burg.Lommenstr.42, C. F.Smeetslaan 8; Egmond aan Zee, Voorstraat 65; Heerhugowaard, Berckheidelaan 8, Olmenlaan 10. Raadhuisstraat 9; Heiloo, Heerenweg 38. Stationsweg 104.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 16