■u iï# c a 2* a> cc c Jb e c c CD A-bezoek O e c o. o FAMILIEBERICHTEN ERVOLG VAN PAG. 1 N, fkf Paard op hol Vernieling Agenda Begin cursus poppenmaken Aanrijding Vernielingen volkstuinen 0) O 0) 0) O O O Si 0) CU 3 00 0) 3 0) 0) O CQ 0) _l CU O (0 C CU 0) gSDAG 3 NOVEMBER 1981 TEXELSE COURANT PAGINA 3 st te willen afstappen. Van der st vond de veronderstelling een beeld van de vele ongefundeerde itjes die over de veerdienst de ronde Vraag zoiets rechtstreeks bij de okkene. Dan krijg je direct het ant- >rd." e heer N. C. Barendregt had kritiek de petitie over het goedkope Texe- sabonnement, die aan minister Zee- ing zal worden overhandigd. Baren- 2 jt zei voorstander te zijn van een rdelig abonnement voor Texelaars, in de petitie wordt tevens af- rend gesproken over de dubbel- ker en daar was hij het niet mee Want die dubbeldekker is nu juist oeld om tot een zo voordelig moge- functioneren van de veerdienst te nen, wat in het belang is van de iven. ie discussie over de veerdienst werd isloten met de belofte van de sta- eden dat zij zullen proberen in Haar- nieuwe beslissingen te forceren. en, 1 1/10 og 2V< it ïrh >e; jsa et TIÖ Afval en groot deel van de discussie van fQjderdagavond ging over het voor :el vrij dingende huisvuilprobleem. vier jaar zal het Texelse huisvuil langer gestort kunnen worden bij de kbaai, maar moet worden afgevoerd, arschijnlijk naar de Wieringermeer. ral door de vervoerskosten is dit een r kostbare aangelegenheid en het at dan ook bij voorbaat vast dat het ïigingsgeld op Texel omhoog zal eten. Hóe hoog, staat nog niet vast. heer P. A. Zegers informeerde bij de tenleden of de kosten over de hele ivincie worden omgeslagen (zoals bij terleiding en electriciteit), waardoor tarief voor Texel betrekkelijk laag blijven. De heet Steltenpool (die Jer meer zitting heeft in de staten- nmissie voor milieuzaken) antwoord- ontkennend. Totale provinciale om- 3 zou pas mogelijk zijn als er één vmciaal vuilverwerkingsbedrijf zou nen en dat is met de bedoeling. Toch ait Texel niet alleen voor de kosten er komt een gemeenschappelijke eling met meerdere gemeenten. He- s bleef de vraag of de vervoerskosten het vuil ook bij de totale ver- rkingskosten zullen worden gesteld, rrr geantwoord. Eigen vuilverwerking? Meerdere aanwezigen zagen die vuil- nsporten naar het vasteland niet n. Nadat de heer Zegers had verteld in het komende voorjaar een uit- Dreide proef met het scheiden van isvuil zal worden gedaan (waardoor totale af te voeren of te verwerken eveelheid enorm kan worden terug bracht) zei de heer F. Haarsma van Ining te zijn dat het aantrekkelijk is het isvuil op Texel zelf te scheiden en rwerken. Het overgrote deel kan dan zvjn nuttige nieuwe bestemming krijgen: ut voor open haarden en kachels, in voor wegenbouw e.d., glas voor de isindustrie, papier voor de vereni gen, metalen voor de hoogovens etc. at dan nog overblijft is zo weinig dat zonder bezwaar tot in lengte van en bij 't Horntje gestort kan blijven >rden. Haarsma zag dit vuilverwer- k igsproject als een aantrekkelijke vorm n kleinschalige industrie voor Texel lardoor ook nog een flink aantal irklozen aan een baan kan worden holpen. 3e /i ji Nationaal landschap Het nationale landschap bleek ook in onderwerp te zijn van geanimeerde scussie. Niemand van de voor een oot deel uit agrariërs bestaande aan- ïzigen had daar een goed woord voor er. Het bleek dat de CDA staten- ictie nog geen standpunt over dit on twerp heeft ingenomen. Dat kan ook et, want de inspraak is nog in volle ing en zeer binnenkort kunnen ook de xelaars hun steentje daaraan bijdra- :n. Onder de aanwezigen bleek onge- stheid te bestaan over de houding n B en W in deze. Het ziet er naar uit it het college om financiële redenen koord zal gaan met het Texelse na- male landschap, nadat onlangs van kswege duidelijk is gemaakt dat Texel >or die tijd niet op extra CRM-geld )or de bijdrageregeling hoeft te reke- /fn. Wethouder J. Nauta liet zich daar- •or uit de tent lokken en verklaarde dat it college thans bestudeert wat de ge- ilgen van een nationaal landschap >or Texel precies zullen zijn. „We gaan nnenkort naar Den Haag. We willen eten wat de overeenkomsten en de irschillen zijn tussen het nationale ndschap en ons eigen bestemmings an buitengebied en ons structuurplan. Ie moeten weten hoeveel geld Texel in krijgen. Pas daarna nemen we een andpunt in dat we aan de gemeen- raad zullen voorleggen. Ons uitgangs- Jnt is: geen geld, dan ook geen be- mmeringen." J. Koolhof: ,,Dus als er wél geld Dmt, dan wèl belemmeringen?" Het itwoord dat op deze vraag kwam werd oor de aanwezigen als bevestigend "varen, temeer daar ook het CDA ladslid Rienstra betoogde dat hij geen ezwaar tegen een nationaal landschap u hebben als de beperkingen die aaruit voortvloeien niet groter zijn dan an het eigen Texelse bestemmings- plan. Deze nogal logische redenering viel niet in goede aarde bij Daan Schil ling die onder geen enkele voorwaarde met het nationale landschap akkoord wilde gaan, ook niet bij financiële com pensatie. Ook gunstig lijkende beheers overeenkomsten hebben een verminde ring van economische activiteit tot gevolg waardoor indirecte werkgele genheid en daardoor het voorzieningen- peil van Texel gevaar lopen. Dat stok paardje werd ook bereden door de heer J. C. Dros die van het nationale land schap een sterk teruglopen van de bruto omzet van Texel verwachtte waardoor werkgelegenheid en openbare voorzie ningen zullen teruglopen. De heer Rienstra zei dat als het nationale landschap niets anders is dan een vergoedingsregeling voor tuinwal- len en schapenboeten, hij daartegen geen bezwaar zou hebben. Beperkingen voor agrariërs zou hij echter niet accep teren en zeer gekant zei hij ook te zijn tegen het plan om de provincie met het beheer van de nationale landschappen te belasten. Hij vond dat een taak voor de gemeenteraad. De heer Barendregt achtte een natio naal landschap op Texel overbodig. De zaak waarom het gaat is al geregeld en er is een hele waslijst van instrumenten beschikbaar om dat ruimtelijk beleid in de praktijk te kunnen toepassen. ,,Daar hoeft niets aan te worden toegevoegd. Volgens mij is dat hele nationale land schap een truc om bevoegdheden bij een hogere overheid in dit geval de provincie, te leggen, dus het ongedaan maken van een stuk decentralisatie. Het college mag niet om financiële redenen door de knieën gaan." De heer J. Rutten uit de polder De Eendracht vond de gang van zaken in zijn polder (de helft is aan CRM verkocht en tot gan- zenreservaat gemaakt) een voorbeeld hoe slecht de hoofddoelstelling „na tuur" kan zijn voor de werkgelegenheid. ,,ln die helft van de polder wordt nu nog maar door één man zijn brood verdiend. In onze helft vijf man." Als je ook de afgeleide vormen van werkgelegenheid meerekend (één „producerende" werk nemer veroorzaakt twee banen voor anderen) is het effect dus aanzienlijk. Goothoogte Ook de kwestie van de goothoogten van bollenschuren werd onder de aan dacht van de statenleden gebracht. De heer C. Koorn zei dat een hoogte van ruim vier meter gewoon noodzakelijk is als gevolg van de „kuubskistencul- tuur". Hotels in het buitengebied mo gen wel hoog zijn, maar bollenschuren zijn krachtens het bestemmingsplan ge bonden aan een maximum van drie meter. De heer J. Koolhof „We praten daar nu al anderhalf jaar over De men sen kunnen niet langer wachten, ze moeten bouwen." De veronderstelling dat hogere muren tot dusver zijn afgestuit op onwil van het provinciaal bestuur, bleek onjuist te zijn. Wethouder Nauta bevestigde dat de gemeente nog geen direct contact met GS over dit onderwerp heeft gehad „We willen eerst ons eigen beleid uit stippelen." Ir. Arnouts beloofde te zul len trachten ook over deze aange legenheid een uitspraak aan Gedepu teerde Staten te ontlokken. Door de heer C. W. Hin werd aan dacht gevraagd voor een nieuw gan- zenprobleem, veroorzaakt door de grauwe ganzen. Hij was bang dat ook daarvoor tenslotte verblijfplaatsen op Texel zullen worden aangewezen, ten koste van de agrarische structuur. Hij was voor bescherming van ganzen, maar wilde dat reservaten niet alleen op Texel worden gemaakt maar ook elders in het land. De statenleden zeiden dat ze hier niets aan kunnen doen. Het is een kwestie van rijksbeleid. Die reactie moest ook worden gegeven op de klacht van de heer Rutten dat de peda gogische academie uit Den Helder ver dwijnt en zijn pleidooi om in de marine- stad een MTS te stichten. De staten leden zeiden wel aandacht te kunnen besteden aan het probleem van de voortgaande aantasting van de west kust van Texel, waarover Rienstra be gon. De statenleden waren al vroeg in de middag naar Texel gekomen om daar enkele excursies te kunnen maken. Ze bezochten onder meer de zuivelfabriek De Eendracht waar zij en hun Texelse geestverwanten werden rondgeleid door bedrijfsleider Boorsma. Ook werd een bezoek gebracht aan land bij J. Witte in Eierland waar een diepgrond- bewerking wordt uitgevoerd. Dit project geniet een belangrijke provinciale sub sidie. Een paard dat ingezet was bij werk zaamheden in het bos nabij de Ruijslaan in De Koog is vrijdag op hol geslagen. Terwijl het dier een boomstam voort sleepte, gallopeerde het over de Brink, de Nikadel en de Boodtlaan. Wonder boven wonder werd met de alle kanten uitslingerende boomstam geen schade veroorzaakt. Bij garage Nagy kwam het dier tot rust en kon het weer naar het bos teruggebracht worden. Dinsdag 3 november De heer C. P. Harting spreekt in de voormalige landbouwschool voor de Vrouwenbond NVV over de kustafslag; 20.00 uur. In ,,De Scholerie" is een optreden van Dougie Mc.Lean; 20.30 uur. Woensdag 4 november In het Rode Kruis-gebouw aan de Jon kerstraat in Den Burg wordt van 14.00 - 17.00 uur de najaarsverkoping gehou den van zelfgemaakte artikelen, hand werken etc. van de Welfare. Donderdag 5 november Om 19.30 uur begint in het raadhuis te Den Burg een openbare hoorzitting over de bevoorradingstijden voor het centrum van Den Burg. Woensdag (morgenl om half negen 's avonds begint de cursus poppenmaken in het dorpshuis te Den Burg. Er kunnen nog enkele cursisten geplaatst worden. Men kan zich opgeven in het gemeen tehuis, afdeling culturele zaken, tele foon 3041, toestel 130. Op de Nikadel te De Koog gebeurde vrijdag een aanrijding waarbij lichte materiële schade ontstond. Een 29- jarige Texelaar reed met zijn auto achteruit van een uitrit aan de Nikadel te De Koog. Hij hield hierbij geen rekening met een 44-jarige Texelaar die in zijn auto over de Nikadel naderde, waardoor de aanrijding ontstond. Afgelopen week werden op het volkstuinencomplex achter het zwem bad en de AOT garages een groot aantal ruiten van broeibakken door onbeken den moedwillig vernield. Een flinke schadepost voor de betrokken tuinders. Hoewel er aanwijzingen zijn in welke hoek de daders moeten worden gezocht is er aangifte bij de politie gedaan. Het bestuur van de volktuindersvereniging zou het zeer op prijs stellen indien door aanwijzingen van omwonenden of eventuele voorbijgangers nadere infor maties kunnen worden verkregen. Het telefoonnummer van de secretaris is 02220-3640. h Een trekker van een Texels loonbedrijf die in het bos bij de Ruijslaan gepar keerd stond is in de nacht van vrijdag op zaterdag door onbekenden beschadigd. Onder meer de lampen en de snelheids meter moesten het ontgelden. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u hierbij kennis, dat in volle zeker heid des geloofs, na een langdurige ziekte, van ons is heengegaan mijn geliefde man en onze lieve vader en opa Simon Lap, echtgenoot van Cornelia Hoogvorst, op de leeftijd van 70 jaar, Psalm 103 C. Lap-Hoogvorst D. Lap H. Lap-van der Berg J. van der Vis-Lap B. C. van der Vis S. Spek-Lap J. Spek A. Daalder-Lap H. Daalder en kleinkinderen Texel, 2 november 1981, Herenstraat 38, 1797 AJ Den Hoorn. De rouwdienst zal gehouden worden op 6 november om 14.00,uur in de Ned. Hervormde kerk te Den Hoorn, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar Gelegenheid tot condoleren op donderdag 5 november van 19.30 tot 20.30 uur in het Ver pleeghuis te Den Burg. Na de begrafenis is er een ontmoeting in het Dorpshuis te Den Hoorn. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat, na een moedig gedragen ziekte, van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, dochter en onze zuster, schoonzuster en tante Mathilde van Zeijlen-Pachler, op de leeftijd van 62 jaar. Mede namens de familie, W. A. van Zeijlen en Geti Pilz Texel, 2 november 1981, Noordwester 15, 1791 HD Den Burg. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 5 november om 10.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Gelegenheid tot condoleren woensdag 4 no vember van 19.30-20.30 uur in huize „St. Jan" en na de crematieplechtigheid in het cremato rium. Bedroefd zijn wij door het heengaan van mevr. Van Zeijlen-Pachler. Door haar hartelijkheid en gastvrijheid was het fijn in haar omgeving te zijn. P. J. Bakelaar C. Bakelaar-Bremer medewerkers en (oud )medewerksters van Adm.kantoor Van Zeijlen en Bakelaar In plaats van kaarten. Heden is van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve vader en opa Arij Kievit, op de leeftijd van bijna 77 jaar. Den Burg: A. Kievit-Krijnen Alkmaar: A A. H. Helmhout-Kievit O. Helmhout Lida Den Burg: D. C. H. Kievit J. S. Kievit-Zandee Karin Texel, 31 oktober 1981, Thijsselaan 68, 1791 VJ Den Burg, De crematie zal plaatsvinden op woensdag 4 november om 10.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 3 novem ber van 19.30 tot 20.30 uur in de vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk. Tot onze diepe droefheid ging plotseling van ons heen onze beste zwager en oom Arij Kievit, echtgenoot van Alida Krijnen. P. Krijnen N. Zegel-Krijnen K. Zegel nichten en neven Na een kortstondige ziekte is van ons heenge gaan mijn broer en zwager Pieter Cornelis Roeper, op de leeftijd van 66 jaar. Purmerend- K. Buitenhuis-Roeper D. Buitenhuis Texel, 1 november 1981, Hogereind 30, 1793 AH De Waal Een korte rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 5 november om 14.00 uur in de ver gaderzaal van de Doopsgezinde kerk, waarna de teraardebestelling op de Ned. Herv. be graafplaats te De Waal zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 4 no vember 1981 van 19.30 - 20.30 uur in de verga derzaal van de Doopsgezinde kerk en na de teraardebestelling in Pension „Rebecca" te De Waal. Correspondentie-adres: D Buitenhuis, Mercuriusweg 386, 1443 VL Purmerend Zondag 1 november is na een kortstondige ziekte onze buurman P. C. Roeper overleden. fam. Henk Kooger en fam Ig Plaatsman De Waal, november 1981. Op 29 oktober 1981 is Christina aangekomen. Ze werd geboren op 26 april 1980 in Euijungboo, Korea Joke, Maarten, Jasper en Dol Soon Mulder Klif 18, 1797 AL Den Hoorn, Texel Liever de eerste week geen bezoek. Daar het ons onmoge lijk is om allen persoon lijk te bedanken voor de gelukwensen, bloemen, fruitmanden en cadeaus, die ons 40-jarig huwelijk tot een feestdag hebben gemaakt, onze hartelijke dank. A. v.d. Brink E. C. v.d. Brink van Tatenhove W. v. Beierenstraat 52, Den Burg, Texel. Hiermede betuigen wij onze welgemeende dank voor uw belangstelling na het overlijden van onze lieve zuster, behuwdzuster en tante ADRIANA WILHELMINA RIJK (Sjaan) Namens de familie N. J. van Dam-Rijk Texel, november 1981 T.k.a. z.g.a.n. stereo- TV-meubel 7450, -; koel kast-diepvriescombinatie 7200,-; goedgekeurd auto kinderzitje 750,-. Thijsse laan 118, Den Burg. Kom naar de Slock en drink daar een bock. Toneelver. St. Jan - za terdag 7 november - ,,'t Spook van Canterville" - De Waal. Te koop losse schotten van strandhuisjes, p.s 740,-. Tel. (02226) 351 Opening volgende week (juiste datum volgt nog) Pandje 5 Weverstraat (naast de Hema). Het nieuwe Texel se adres voor eigentijdse sfeervolle verlichting. Bankstel te koop 3-zits 2 fauteuils, klein model nog gaaf, t.e.a.b. Thijsse laan 29, (02220) 3304, en ludopak 9 - 10 jaar. Gevonden lapjeskat en zwarte kater. Voor eige naar of liefhebber. Die- renpension Ellen, tel. 3308 Te koop 2 judopakken Jt 10 |aar, 1 rijbroek maat 14, leren rijlaarzen 39, voetbalschoenen m. 42 43. Tel. (02223) 446. Verhuisd van W. v. Beierenstraat 20 naar An kerstraat 5, 1794 BH Oosterend Nh, tel. (02223) 863 Huib en Nea Eelman. Gezocht: iemand die zin heeft om te zaalvoet ballen bij de SV. AMRO (inl. tel. (02220) 3244). Te koop gebruikte rij wielen vanaf 7100,— en nog enkele nieuwe da mesfietsen 7225, Dros Smederij, Spinbaan 18, Den Burg, tel. (02220) 2108. Filmgangers van vorig jaar, donderdagavond ko men we bij elkaar. Doe uw najaarsinkoop bij Welfare-afd. Rode Kruis, 4 november 2 - 5 uur in 't Rode Kruis- gebouw. Wij zijn verhuisd van Bernhardlaan 67 naar ,,Jonkersbergen", Hem- merweg 21, 1797 RC Den Hoorn, tel. (02226) 371. Gerard en Janka Bakker. Kernwapens: Levens verzekering of -bedrei ging. Vrijdag 6 november 20 uur aula RSG. Spreker: dhr. J. Moens, off. Kon. Marine, lid Vredes/Veilig- heidsberaad Krijgsmacht. Texels Vredesberaad Overjarige fietsen tegen aantrekkelijke prijzen bij Dros Tweewielers in Eierland, tel. (02225) 233. U gelooft niet in spo ken? Kom dan kijken op zaterdag 7 nov. in De Wielewaal te De Waal. Hopman Diepvries Hordifood b.v., Ongeren 9, tel. (02220) 3057, Den Burg, Texel. Ons groot handelsmagazijn is vanaf 2 nov. 1981 tot 15 maart 1982 alle dagen alleen 's morgens geopend van 9 tot 12 uur. Alleen vrij dags de gehele dag ge opend tot 5 uur en zon dags gesloten. 'n Verjaardag of ander hoogtepunt in het familie leven? Haal er uw kamera bij, zodat u dat feest nog vaak kunt beleven. Volle rolletjes zijn welkom bij J. Nauta, fotografie, uw fotovakzaak. Te koop grauwe erwten en bruine bonen. Tuinderij Buijsman, Hollewal 20, tel. 2133. Die saaie, ongezellige lamp in uw huis, is die echt nog wel van deze tijd en eigenlijk niet eens nodig aan vervanging toe? Na 'n succesvol begin vorig jaar in de Witte Kruislaan, starten wij de tweede week in no vember in Pandje 5, Weverstraat (naast de He- ma) met de verkoop van geweldige kollekties lam pen en lampekappen, passend in deze tijd van sfeer en gezelligheid. Wacht U dus nog even met het kijken naar 'n an dere lamp voor in Uw woonkamer, slaapkamer, keuken, gang of hal. Bui ten Texel de meest suc cesvolle verlichting. Nu dus ook op ons eiland en zelfs tegen lagere prijzen. Onthoud dus: voor eigen tijdse verlichting straks naar Pandje 5. Kom naar de Slock en drink daar een bock. Wie heeft vrijdagavond uit De Zwaan mijn groene regenjack meegenomen? Merk Helly Hansen. Judith Hoogendijk, Spin baan 13, tel. 3808. Wij zijn verhuisd van Hemmerweg 21 naar Bernhardlaan 67, 1791 XC Den Burg, tel. (02220) 4128. Gretha Bakker, Alfred en Christa. Jongeman, 19 jr., zoekt werk. Ben in bezit van monteursdipl. en rijbewijs BCDE. Tel. 3329. Te koop Citroen Diane 2 CV6 1975 en tevens te koop tractor Mc.Cormick D 432. Te bevr. bij N. Barhorst, tel (02220) 3161. Zomerwoning te huur tot A mei 1982. Tel. 3070 Weet u het nog? Dat je een Sinterklaas- en zwar te Pieten-pakken kunt hu ren als je (02220) 3264 belt. T.k.a. voor maar 71000,- 1 Grundig video. Informeer snel bij M. R. Coutinho, Schilderend 40, Den Burg Lid of fan van fuch sia's. Bijeenkomst don derdagmiddag 5 nov. 2 uur Schilderend 143. Doe uw najaarsinkoop bij Welfare-afd. Rode Kruis, 4 november 2 - 5 uur in het Rode Kruis- gebouw. Te koop aangeboden vloerkleed Kashmir, 170x 240, zuiver scheerwol, half jaar oud. Prijs 7350,-. Kogerstraat 49, tel. 4017. Yamaha 125 crosser '81 complete cross-uit- '81 complete cros-uit rusting. N. Bakker, (02223) 254. Goed tehuis gezocht voor langharige teckel, 5'/i jr., teef, met papie ren. Lief voor kinderen. Te koop: aardgas c.v.-ke tel met warmwatervoor ziening, z.g.a.n. pomp 775, v.d. Puijl, 4083 tel. Supermarkt De Instuif Veel parkeerruimte. Cali forniëweg 130. Verseput hypotheken. Tel, (02220) 3100. Iedere dag een ander dagmenu in de Rode Pimpernel. Supermarkt De Instuif. Veel parkeerruimte. Californieweg 130. Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 40, tel. (02220) 4314. Elke woensdagochtend van 10 - 12 uur is er in de Hollebol de WAO-soos. Vervoersproblemen? Bel dan even 4792 (MZW- projekt). Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Voordelige verzorgde vakanties, goedkope vluchten. Reisburo Texel Weverstr. 36, Den Burg, tel. (02220) 2242. La Boutique houdt ma gazijnopruiming. Bij aankoop van een spijker- of ribbroek van vijfen zeventig gulden: één tweede gratis of een over hemd of sweatshirt. Zolang de voorraad strekt. Alleen uit ons magazijn Waalderstraat 4. Voor uw receptie of diner naar de Rode Pim pernel in De Koog, tel, (02228) 663 Trek in 'n hartig hapje? Vanmiddag, morgen, overmorgen bij Ploff-lnn is het altijd kwaliteit. Kantoorstr., Den Burg, tel. 4708. Het beste en het goed koopste rijwielrek bij Dros Smederij, Spinbaan 18, Den Burg, tel. (02720) 2108. Verseput financieringen. Tel. (02220) 3100. Voor al Uw gas (gas flessen cylinders!. Twee- wielercentrum Kikkert, Badweg 1. Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Dure tijden? De Twee Paardjes als het om de oortjes gaat. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat opnemen. Tel. 2525. Snel-service.' Voor een overzicht van nog vrije bouwfonds woningen in Den Burg noordwest kunt U inlich tingen verkrijgen bij het Agentschap van het Bouwfonds op Texel, Tex. Hyp. Infocentrum, Bernhardlaan 109, tel. (02220) 2833. Een hypotheek sluit je niet zomaar. Krijgt U hypotheekaanbiedingen van elders, dan is dat gunstig voor UI Laat deze dan onafhankelijk kosteloos en vrijblijvend door ons beoordelen. De rente is niet alleen zalig makend. De bijkomende bepalingen zijn namelijk veel belangrijker. Wij zijn niet gebonden aan welke instelling dan ook. Met eigen computerberekenin gen van jaar tot jaar nauwkeurig. Tex. Hyp. Info Centrum, Bernhard laan 109, tel. (02220) 2833

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 3