Progressieve vergoeding planwijziging afgewezen /ÜGCND4 "umrin ItHKIJKEII Texelaartjes FAMILIEBERICHTEN Uit het handelsregister Politiebureau De Koog krijgt vaste openingstijden Zon. maan en hoog water Korrektie Veel belangstelling voor film over Eierland Stamboom familie Bakker gereed Fietsen gevonden Oud papier hier officiëel KREIDLER dealer voor Texel. KIKKERT R RIJDAG 13 NOVEMBER 1981 TEXELSE COURANT PAGINA 3 De CDA-fractie heeft in de raadsvergadering van dinsdagavond iergeefs geprobeerd wijziging aan te brengen in het B en W voorstel lm de kosten van planologische procedures aan belanghebbenden loor te berekenen. Zoals bekend is het de bedoeling dat bij bouw- lanvragen die afwijken van de voorschriften van het bestemmings- 3devJ ilan, de kosten van de ambtelijke rompslomp om daar een mouw aan kee e passen, niet langer voor rekening van de gemeente komen. Degene lie bouwen of verbouwen wil moet er voortaan zelf voor opdraaien vat hem op een bedrag komt te staan van f50,— tot 75000,— ifhankelijk van het soort van procedure. Die vergoedingsplicht geldt alleen als gelvliet om een rechtsgeldig bestemmings- lelijk an. lelvi niet met aan en. ni ïxl e Ru Ho emi Bed naan otel hand oors en g v aai de ing te bi nseqi allee het Nau zijn 9 de ra gent n kei De iserve iciële i het i wild siëret anzier naar: Texi velzijr op nodi is ilan gaat dat jonger is dan tien jaar. De naatregel heeft dus geen betrekking op iet plan buitengebied (want dat is nog liet rechtsgeldig) maar bijvoorbeeld wel ip het bestemmingsplan De Koog. De 3n n edenering achter dit voorstel was dat aoriet niet juist is als de gemeente (de auml lemeenschap) de kosten betaalt als een larticulier iets wil bouwen dat strijdig is net het bestemmingsplan. Bij een plan lat ouder is dan tien jaar ligt het wat mders want dan is de gemeente er zelf schuldig" aan dat het betreffende be- igavi|temmingsplan niet tijdig is vernieuwd, pmu 'mei Niet billijk i boi nk, Bij monde van Gelein Jansen liet de r en !DA-fractie weten de nieuwe regeling mbillijk te vinden. Het gaat al gauw om nanc :en bedrag van f1250,— per procedure rat bij een kleine verbouwing een veel hoog bedrag is in verhouding tot de .osten van de bouw zelf. Jansen wilde Linle „drempel" daarom omlaag brengen tot f900, Om toch tot de gewenste otaalopbrengst van de maatregel te omen wilde hij de leges voor de bouw- iaSg, ergunning (een vast percentage van de louwsom) verdubbelen. Aldus zouden nensen met omvangrijke kostbare louwplannen een naar verhouding gro- ere vergoeding voor de procedure- osten geven dan mensen die alleen naar een dakkapel of schutting willen naken. Het voorstel viel bij het college niet prog|lecht maar het was onmogelijk om lirect vast te stellen of een dergelijke progressieve" regeling voor de plan- ;ostenvergoeding in de praktijk bevre- ondtigend zou werken. Wethouder J. Aanflauta betreurde het dan ook dat het IDA niet eerder, in een commissie- rganiiergadering, met dit idee was gekomen, rant dan had men er in het raadhuis in en winkelpui) terwijl er veel meer mid denstanders zijn die zich hieraan schul dig maken. „De dames zijn wel selec tief!" Overigens zei Zegers van mening te zijn dat de verkeersdrukte in de Kogerstraat onnodig groot is. Hij her haalde het eerder gelanceerde CDA voorstel om zowel Kogerstraat als Waalderstraat verkeersvrij te maken. ,,Dat kan best." Henk Beumkes van het Pakt was het met Zegers eens, al vond hij het uitstallen van handel op straat over het algemeen wel gezellig. ,,Maar in de Kogerstraat kan het niet want daar is nu nog doorgaand verkeer, waardoor de voetgangers op de strook tussen paaltjes en gevels zijn aangewezen." Ook Beumkes wilde dat de Kogerstraat voor verkeer wordt afgesloten. Wet houder Gerard van der Kooi zei dat het afsluitingsvraagstuk aan de orde komt bij de behandeling van het verkeers circulatieplan voor Den Burg. Dat zal niet lang meer duren. B en W zullen hun standpunt eind deze maand bepalen. Schuiling heeft inmiddels opdracht ge had om zijn bloemen en planten van het openbare voetgangersgebied te verwij deren. Aardgas Naar aanleiding van de FNV brief over de stijgende woonlasten onder meer als gevolg van de verhoging van onroerend goed-belasting zei S. de Waard van het Pakt dat het Rijk de schuld draagt van deze ontwikkeling. Door steeds meer kostbare taken over te hevelen naar de gemeenten en daarvoor onvoldoende geld beschikbaar te stellen is de ge meente gedwongen de belastingen te verhogen, waarbij de laagste inkomens het zwaar te verduren krijgen. dat Wi lie rust studie van kunnen maken. lansen zei geen moeilijkheden in de ïchni iraktijk te verwachten want zijn fractie jertu ed de regeling bedacht met gebruik- islop naking van adviezen van de gemeen- no elijke afdeling financiën, dingt n vr Niet doen zl|n Het college ging daarop in beraad en aaide de op de publieke tribune zit- inde financiële ambtenaren erbij. Het esultaat van dit overleg viel voor het DA negatief uit. Nauta deelde mee dat iet college het CDA voorstel ontraadde, ei lijn argument was dat de hoogte van de /Vaat KTuwsom niets heeft te maken met het ;walij irocedurewerk. Bovendien zou het I verv Ie praktijk niet of nauwelijks voorkomen lat voor kleine verbouwingen een dure t irocedure moet worden gevoerd. „We tbeta noeten het dus niet doen, hoe sympa- o hiek het ook lijkt.' Helemaal niet Daan Schilling van Texels Belang liet veten dat zijn fractie nog heel wat elasti 'erder wilde gaan dan het CDA: hele- nt. néél geen doorberekening van proce- lurekosten. Argument van Schilling Belo vas dat de gemiddelde burger weinig notie heeft van al die bepalingen en oorschriften en er ook nooit om heeft levraagd. Hij stuit er pas op als hij wil louwen." Schilling vond het beter om ran de kostendoorberekening af te zien in inplaats daarvan te streven naar lestemmingsplannen die wat meer uimte bieden, zodat de bepalingen niet :o gauw overschreden worden en niet lelkens een planwijziging moet worden "c!j!eregeld. Nauta liet blijken die redene- os ing nogal krom te vinden. Feit is dat het raak voorkomt dat van lopende be- ■temmingsplannen moet worden afge- veken. Dat verandert niet door nieuwe lestemmingsplannen van meer ruimte e voorzien. P. A. Zegers liet weten dat zijn fractie liet overtuigd was door de wethouder «i het wijzigingsvoorstel zou handha ven. Bij de stemming bleek het CDA jehee s(aan ^et voors^e| van b en W wam er wel door met negen tegen zes f, Hemmen. De tegenstemmers waren de g n«f eld. lemdi dus t. >t el v eden van het ielang-fractie. In dit verband sprak hij ook over het extra vastrecht dat op Texel voor aard gas moet worden betaald en herhaalde hij zijn verzoek om na te gaan of deze extra heffing kan worden geschrapt. Volgens De Waard zou de gemeente de boeken van het Gasbedrijf moeten on derzoeken om vast te stellen of de extra heffing wel nodig is. Wethouder Nauta liet weten dat het college daar niet aan zal beginnen, maar beloofde dat de raad op schriftelijke wijze over deze zaak zal worden geïnformeerd. Baarmoederkanker Niet alle opgeroepen vrouwen op Texel hebben gebruik gemaakt van de mogelijkheid om zich te laten onder zoeken op baarmoederhalskanker, hoe wel het opkomstpercentage gunstiger is dan elders in de provincie. Mevrouw M. Huitema-Vos sprak de wens uit dat de Texelse vrouwen bij volgende onder zoeken allemaal zullen opkomen. Zoals bekend is de gemeente begon nen met het op de hoogte houden van de raad van het verloop van Arob- procedures. Dat zijn gevallen waarbij burgers bij de Raad van State in beroep gaan tegen beslissingen van de over heid, in dit geval de gemeente. Onder meer heeft de Raad van State besloten dat de heer Th. Hoogerheide zich (nog) niets hoeft aan te trekken van de gemeentelijke aanschrijving die hij kreeg omdat hij illegaal een schutting achter zijn huis heeft gebouwd. Hoogerheide moet wel alsnog een aanvraag om een bouwvergunning indienen. Naar aanleiding daarvan vroeg Henk Beumkes van het Pakt zich ongerust af waar het recht blijft. Volgens hem ging het hier om een overduidelijke over- treding:een te hoge schutting waarvan de palen zelfs op grond van de buren (de familie D.A. Notenboom, Naalrand 381, waren gezet. Ik sta erop dat alles wordt gedaan om tot eerlijk recht te komen. Dit is een typisch voorbeeld hoe hooggeplaatsten klein kunnen zijn!" aldus Beumkes. De burgemeester wilde er niet op ingaan en de behandeling van de zaak afwachten. Fietspad Als het besluit zou vallen om het fietspad langs de Eendrachtdijk alsnog openbaar te maken, is dat strijdig met een eerder genomen besluit. Dat kan dus niet zómaar en het moet gebeuren in overleg met degenen die bij de eerder gemaakte afspraak betrokken zijn ge weest. Op het bovenstaande werd gewezen door wethouder Nauta, naar aanleiding van de opmerking van Daan Schilling dat veel Texelaars het Een- drachtpad openbaar willen hebben. On langs is een dergelijk verzoek nog gedaan door het actiecomité Eierland. De gemeente heeft in deze een centrale en afwegende rol. Tot openbaarmaking kan pas worden besloten als de ge zichtspunten van vroeger zijn veran derd. De raadscommissies zullen over het verloop van deze zaak op de hoogte worden gehouden. Als een wijziging van het bestemmingsplan nodig is, komt de gemeenteraad er ook aan te pas. De instanties die in deze zullen worden geraadpleegd zijn Rijkswater staat, het waterschap, CRM, Natuur monumenten en Staatsbosbeheer. S.V. Texel Naar aanleiding van het B en W voorstel om de sportvereniging Texel I een aanvullende gemeentelijke subsidie te verstrekken voor het tonnen kostende nieuwe gebouw van SV Texel, deed DaanSchilling het voorstel dit project tot leerlingenbouwplaats te maken. Dat le vert extra subsidie op. Wethouder Blan ken zei dat dit idee te laat is geopperd. Het afhandelen van een dergelijke aan vraag vergt wel driekwart jaar en zoveel tijd is er niet. Gelein Jansen was bang dat SV Texel als gevolg van de enorme investering die de bouw betekent, op den duur in financiële moeilijkheden zal komen, waardoor er extra subsidie nodig is. De gemeenteraad moet zich dat wel realiseren bij het stimuleren van dit project. „Door de vereniging op weg te helpen, maken we deze subsidie- behoeftig." Blanken was minder bang. Hij zei dat de gemeentelijke subsidie verordening duidelijke grenzen stelt, zodat ieder weet waarop hij kan reke nen. Anderzijds zag hij in dat het ge- investeerde geld een half miljoen) wel op een of andere manier moet terug komen en als daarvoor de verkoop van drank noodzakelijk is, is dat bedenkelijk. In het bericht over de opbrengst van de bazaar van de N.H. gemeente Den Burg is een fout geslopen. Het cakeblik (prijs van de verloting) is niet gevallen op nummer 12177 maar op 177 geel, merk T. Arjan Barhorst De Ruyterstraat 93, Oudeschild Karin Wolse Wilhelmimalaan 106, Den Burg gaan trouwen op 20 november a.s. om 14.15 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Familieleden, vrienden en bekenden zijn van harte welkom op onze receptie van 19.00 tot 20.30 uur in Hotel-pension Tatenhove, Bosrandweg 202 te De Koog. Toekomstig adres: Vloedlijn 34, Den Burg. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervon den tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader KORNELIS VAN LEEUWEN betuigen wij U onze dank. Namens de fam. Van Leeuwen Texel, november 1981. Donderdag 12 november In de aula van het gebouw van de Rijks scholengemeenschap wordt een infor matieavond gehouden over „De toe komst van het landelijke gebied". (Na tionale landschappen, recreatie, land inrichting, e.d.l. Toegang vrij voor ieder, aanvang 20.00 uur. In „Capri" in De Koog begint om 19.30 uur een hoorzitting van de gemeente over de bevoorradingstijden voor het dorpscentrum van De Koog. Dinsdag 17 november Het Overkoepelend orgaan van vrou wenorganisaties heeft in jeugdherberg Panorama de jaarlijkse open dag; aan vang 9.30 uur. Thema is „Veiligheid in en om huis". Optreden van de Flie refluiters met het Sonneveldprogram- ma. Om 15.35 uur komt in het raadhuis de raadscommissie voor openbare werken in openbare vergadering bijeen. De heer Van Trigt spreekt voor de Vrouwenbond NVV over „Rechten en plichten van de alleenstaande vrouw", in de voormalige landbouwschool; 20.00 Vrijdag 13 november De sportvissersclub heeft in Zwaan" de jaarlijkse feestavond, vang 20.00 uur. „De aan- CDA en de Texels Schuiling In het begin van de vergadering, bij de ord ijiehandeling van de ingekomen stukken, matij «prak P. A. Zegers er zijn afkeuring over extf 'it dat het bestuur van de Overkoepe- ing van Vrouwenorganisaties alleen wett naar heeft geklaagd over bloemen- Schill landel Schuiling (wegens het uitstallen iarm» 'an handel op het voor voetgangers «stemde pad tussen de amirapaaltjes Zaterdag 14 november In de Dennen wordt een halve marathon loop gehouden. Start om 14.00 uur bij de barbecueplaats aan de Randweg. Toneelvereniging 't Amateurtje brengt in De Wielewaal het stuk „Eigen aard is goud waard"; 20.00 uur. In De Hoop in De Cocksdorp vertoont D. Quartel zijn film over Eierland; 20.00 uur. In het Eierlandsche Huis komen de jeugdclubs van Texel bijeen voor een gezamenlijke avond met zeskamp e.d., 20.00 uur. Zondag 15 november De Blijde Rijders houden een „jutters- rit." Verzamelen om 12.00 uur bij F. Bakker in Hoornder Nieuwland. De sportvissersclub houdt de eerste wedstrijd in de winterserie van 8.30 tot 10.00 uur bij De Schans. Zwemclub TX '71 zwemt in het marine- bad van Den Helder, vertrek met de boot van 14.05 uur. Maandag 16 november Het vredesberaad Texel heeft een open bare vergadering in de Doopsgezinde kerk in Den Burg, aanvang 20.00 uur. De Christelijke Plattelandsvrouwen hebben in De Poort bij de Gerefor meerde kerk een avond over emanci patie; 20.00 uur. In De Pelikaan geeft de Texelse politie een lezing voor agrariërs; 20.00 uur. De Vereniging voor Vrienden van het Paard heeft een leden vergadering in De Pelikaan; 20.00 uur. Voor de film die D. Quartel maakte over Eierland bestaat bijzonder veel belangstelling. De film wordt vertoond in hotel De Hoop in De Cocksdorp in een zaal die 75 personen kan bevatten. De voorstellingen van 14 en 21 novem ber zijn al volgeboekt en die van 27 november voor de helft. Op 30 no vember wordt ook nog een voorstelling gegeven. De film van Quartel toont het gewone leven van alledag in Eierland en is daarom voor de mensen uit dit gebied bijzonder herkenbaar. Ook mensen buiten Eierland, bijvoorbeeld toeristen van camping De Robbejager, hebben interesse voor de film. De toegang is gratis en de voorstellingen beginnen om 20.00 uur. Plaatsen kunnen besproken worden bij hotel De Hoop, telefoon 02222-252. Anneke Paagman heeft de stamboom van de familie Backer-Bakker gereed. Het is een lijvig boekwerk geworden van 262 pagina's met verschillende foto's. Het boek kan afgehaald worden op de Postweg 10 in Eierland. Wie nog geen exemplaar besteld heeft maar het wel wil hebben, kan eveneens langs komen. Het boek kost nu 727,50. De prijs bij voorintekening was 725, Inschrijvingen: „Neijens BV", Emma- laan 11, Den Burg. Het beheren, beleg gen en exploiteren van vermogens waarden. Directeur M. L. Dernison. Het politiebureau in De Koog is vanaf dinsdag 17 november op dinsdagen en donderdagen geopend van 16.00 tot 18.00 uur. Dinsdag zijn een groene damesfiets met kinderzitje die op de Witte Kruislaan was gevonden en een zwarte damesfiets die op de Elemert was gevonden bij de politie afgegeven. De fietsen kunnen door de eigenaressen worden afgehaald aan het bureau te Den Burg. Door Scouting Texel wordt zaterdag oud papier opgehaald in de volgende straten: Molenstraat, Gravenstraat, Zwaanstraat, Warmoesstraat, Juliana- straat, Burdetstraat en mr. Kraaistraat. Men wordt verzocht het papier voor tien uur gebundeld op de stoep te zetten. De zon komt 21 november op om 8.10 uur en gaat onder om 16.42 uur. Maan: 18 nov. L.k., 26 nov. N.M. Hoog water ter rede van Oudeschild: Vrijdag 13 nov. 9.25 en 22.02 Zaterdag 14 nov. Zondag 15 nov. Maandag 16 nov Dinsdag 17 nov. Woensdag 18 nov. Donderdag 19 nov. Vrijdag 20 nov. Zaterdag 21 nov. 10.07 en 22.39 10.32 en 23.00 11.06 en 23.24 11.53 en 0.11 en 12.22 1.22 en 13.10 2.38 en 14.31 3.48 en 16.06 Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water. In verband met ons aanstaand vertrek van Texel stellen wij het bijzonder op prijs persoonlijk afscheid te nemen van cliënten, kennissen en vrienden. Graag ontvangen wij U daartoe zaterdag 21 novem ber a.s. van 19.30-21,00 uur in Hotel Tatenhove, De Koog. Fam. L. F. den Houter. 4 Dankbaar en blij zijn we met onze Jacob Cornells Stephen Hij is geboren 26 - 1 - '81 in Delhi, India. Co Mechielsen Bep Mechielsen-Breman Koetebuurt 10, 1794 BP Oosterend, Texel Hartelijk dank aan allen, die mij bedacht hebben met kaarten, bloemen en fruit tijdens de 9 weken van mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Frans Witte Kerkplein 2, Oosterend. AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. Te koop leuke 11 |aar oude Toyota, prijs 7250,- Pontweg 210, (02228) 477 Voor jong en oud zater dag 14 - 11 „Redpoint" in „Question". Café-Restaurant „De Raadskelder". Van eigen bodem Texels lamsvlees Tel. (02220) 2235. Vis markt 6. Wie- heeft er nog ge bruikte kinderkleren en -schoenen voor Polen? U kunt ze brengen naar Duinroosstr. 18, De Koog, tel. (02228) 691. Vóórbar Casino de ge hele week geopend. Te koop: pracht aqua- riumbak (200x50x50) met alle toebehoren. Omgeven door mooie houten om lijsting, voorzien van op- bergkastjes. Vraagprijs 7150, Afhalen Schoor- wal 27, Den Burg (tel. na 18.00 uur 02220-3556). Gevonden blauw kater tje met witte pootjes 4 mnd. Af te halen Dieren- pensïon Ellen, tel. 3308. Wie heeft dinsdag avond uit de hal van de RSG mijn paraplu meege nomen? (02220) 2239. Te koop Peugeot 504, bj. '78. Pr. n.o.t.k. Tel. 3514. Te k.a. Citroen Diane en tevens motorfrees, t.e.a.b. N. Barhorst, tel. 3161. Te koop een paard- of ponytax voor 10 kinderen en 2-paards trailer, een 1- paardstrailer, een pony trailer, een arretikker, bel lentuig met pluimen en diverse goedkope rijtuigen om op te knappen, 8 stel len rijtuiglampen. Stammes, Westerweg 36, Bergen, tel. (02208) 3038 Café-Restaurant „De Raadskelder". Restau rant geopend van 12.00 tot 22.00 uur. Maandags tot 20.00 uur. Tot ziens. Tel. (02220) 2235. Vermist witgrijs poesje met vlooienband, 7 mnd. Tegen beloning te rug te bezorgen Tel. (02228) 591. Voor jong en oud zater dag 14-11 „Redpoint" in „Question". Te koop 200 liter diep- vrieskist 7100, Tel. 4719. Vrijdagmiddag op de Groeneplaats 3 gebakken haringen voor 75, Vis handel J. Mosk. Voor de viespeuk of de pietlut van de familie heeft Sinterklaas een Sto merijbon voor elk bedrag. Quickynette, Waalder straat 46. Vóórbar Casino de ge- hele week geopend. Café-Restaurant „De Raadskelder". Goede spijs, eenvoudige prijs. Tot ziens. Tel. (022201 2235, Vismarkt 6. Pierensteker zaagt alle verbodsborden om, want hij heeft 't recht in eigen hand genomen. Hans Veldman, De Cocksdorp. Jonge man, 20 jaar, zoekt tijdelijke woon ruimte. Tel. (02223) 947. Christus, de Gekruisig de, is de kracht en de wijsheid van God I Massage, acupressuur, reflexzone- en voetzone- massage. J. M. Westen berg, (022201 3131. Voor jong en oud zater dag 14-11 „Redpoint" in „Question". Vermist: omgeving Schilderend-Emmalaan, grijs katertje 5 mnd oud. Roepnaam Gijs, witte bef en witte voet jes. Wie heeft hem ge zien? Graag inlichtingen aan: W. Bruin, Schilder end 46, tel. 3492. Café-Restaurant „De Raadskelder". Voor al Uw bruiloften, partijen en recepties (150 pers.). Tel (02220) 2235. Vismarkt 6. Te koop een goede eend 2CV6, bj. '74. Prijs 7850,-. Tel. (02220) 2036 Te koop aangeb damesbrommer, merk Sparta met verzekering Tel. (02226) 569, Spijkerbroeken in stretch-uitvoering nu weer verkrijgbaar in de Twee Paardjes. Vóórbar Casino de ge hele week geopend. Café-Restaurant „De Raadskelder". 12 ver schillende kerstdiners. Reserveren is zekerheid Tel. (02220) 2235. Vis markt 6. Dorpscommissie De Koog. Open brief Espagne, 11 nov. 1981 Lieve kinderen, let op telegram in de krant van volgende week donder dag. Hoogachtend, jullie St. Nicolaas. Te koop gevraagd twee dehands fiets. (02220) 3584. V.T.B. voor vrachtvervoer. Ook 's nachts: Taxi 2323. Verzekeren?? Bremer! I Kantoor (02223)221 Siem Bremer (02223)681 Koos Bremer (02223)624 Kees Bremer (02223)221 Voor alle timmer- en bouwwerkzaamheden J. Commandeur, (02226) 565, C. Verberne, (02228) 597. Zittend ziekenvervoer. Taxi Toon Smidt, 2323. Te koop zwarte grond voor de tuin. Willem J. Bakker, Diek 30, (02226 464. Prima aardappelen (Ire ne). Fa. F. Oosterhof en zn., Oosterend, tel. 02223-481 Café „De Loods", Den Hoorn, vr., za., zo. geopend (ook voor frites en snacks afhalen). Doorlopende verkoop gebruikte rijwielen. Verhuurbedrijf Bruining, Nikadel 20, De Koog, tel. 02228-333. Diverse maten kinderrijwielen. De sfeervolle zaal van Hotel Op Diek voor uw bruiloften, recepties, diners, vergaderingen en verjaardagdiners, enz. Den Hoorn, tel. 02226-262. Bontcouture. Bontmantels volgens eigen ontwerp naar uw maat gemaakt. Ook repa raties en veranderingen. Bontwerker/modeontwer per Martin Karlas, tel. (02220) 3131 na 18.00 uur, of (0751 212108. Vanaf heden zijn wij Wie nu een Kreidler bromfiets bij ons koopt, krijgt ter introductie een intergraal valhelm cadeau. Ook geven wij wat voor je oude helm. (Ongezien altijd 750,—). Geen valhelm, dan een interessante introductie prijs. T weewielercentrum tel. (02228) 215 Café-Restaurant DE FUIK imfcs: I M. LAN SPlUNTCR PC VLAAI Paling eten? Vers gevangen Exclusief bereid

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 3