het fijnste vlees voor uw kerst maaltijd komt ndeTopslager Texels grootste wijnhandel/slijterij stelt zich aan U voor Jaap Dekker, Kooyman's Slijterij rmwKerst 1981mm% SLAGERIJ S. DE BOER Kooyman's Slijterij, gegroeid" van 36 m2 naar zowat 100 m2. Wij willen U graag vertellen wat U °Pdie \%°rrï allemaal kunt vinden! een andere manier van slijten' Varkenslenderollade, 500 gram9,00 Runderlenderollade, 500 gram10,00 Kipfilet f 500 gram9,00 Biefstuk van de kogel 100 gram2,80 VLEESWAREN, eigen fabrikaat 100 gram ham, 100 gram pekelvlees, 100 gram lever, 100 gram rosbief, samen 6,65 Verder hebben wij alles voor een feestelijk fondue of gourmet! De Cocksdorp, tel. (02222) 231 Strandpaviljoen Paal 9 Alle dagen geopend. De totaal nieuwe meubelstijl uit Denemarken Moerbeek b.v. Uw nieuwjaarsgroet in de Texelse Courant van donderdag 31 december? narcissen bloemen F. J. Halsema „De Kleine Club" WIJ WENSEN U PRETTIGE FEESTDAGEN EN EEN VOORSPOEDIG NIEUWJAAR Wijnen ,Op de koffie „Mag ik de bierkaart even?" Ambachtelijke dranken Vieux Ceps Blanc 4,95 pcr ncs Chateau Giraud Arnaud 1979 Chateau Labrie- St. Emilion 1977 Cötes du Rhone 1980 Alternatieve dranken Informatie-bar over sherry gesproken „La Caridad", per fles f6,25 Dranken voor diabetici Bereikbaarheid Gelderse potkachel De verbouwing „Op de proeftafel" Uitnodiging PAGINA 12 TEXELSE COURANT DINSDAG 22 DECEMBER 19! Den Hoorn Wij wensen U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1982. Fam. Vlaming. voor huiswerkers en thuiswerkers Het kan nog, als uw tekst uiterlijk dinsdag 29 december in ons bezit is. TEXELSE COURANT, Postbus 11, 1790 AA Den Burg, telefoon (02220) 2741. Wij hebben weer als vanouds 3 bos a 10 stuks f5,— en niet duur der. Gemtsland 5. Vegetarisch restaurant Kikkertstraat 1, De Cocksdorp, tel. (02222)207 is geopend van 22 december tot 3 januari. Kerstmenu op aanvraag. 29 december plm. 's avonds 8.00 uur gevarieerd muziekprogramma. 1 29 decerr I gevarieer Voor een gezellige Kerst hebben wij een£}" leuke menukaart met vele mogelijkheden.}^ Reserveert U tijdig een tafeltje? Telefoon (02226) 590. lp Sfchilderweg 165 Den Burg - Texel Kantine-restaurant Den Hoorn Dejverscheidenheid in ons assorti ment is zo groot dat het moeilijk is dit aan U voor te stellen. Natuurlijk op de eerste plaats Nicolas Europa's grootste wijnboer. In 't land van de wijn. Frankrijk, nummer één met de mooiste en grootste collectie wijnen in voorraad, nl. 12 miljoen flessen Onze Nicolas Kerstaanbieding vindt U hier afgedrukt. Ook hebben wij een grote sorte ring Duitse/Oostenrijkse wijnen in Kabinett, Auslese, Spatlese, Beerenauslese en sinds kort ook Eiswein. Als Kerstaanbieding een Kabinett wijn type Moezel van 75,95 voor 5,65 en bij 6 flessen f5,40 per fles 's morgens van 10.00 tot 11.00,' 's middags van 15.00 tot 16.00 en vrijdagavonds v- n 20.00 tot 21.00 uur serveren wij gratis koffie U kunt ons deze vraag stellen, daar van de vele soorten bier die wij verkopen, informatie over bereidingswijze en historie in handige informatiemap aanwezig is. Ambachtelijke dranken zijn eerlijke dranken, zonder toevoeging van kleur- en smaakstoffen en geen conserveringsmiddelen Zo hebben wij voor U voorradig bessen-jenever en c.b., wijnen, bieren en jonge jenever, die allen op ambachtelijke manier zijn bereid. Dus puur natuur! Onze oudste 'merkwijn' (zie elders in dc/c Journal du Vin), die altijd zichzelf blijft: eerlijk, fris en licht gekoeld een gezellige begeleider van voorgerechten. 5 35 bij 3 flessen Een rasechte Bordeaux, die fruitig voor zijn jeugd uitkomt. Hij laat zich makkelijk drinken bij een pittig hapje en is bereid nog enkele jaren wat smaak en geur 'bij te leren'. 9,95 bij 3 flessen- 8,95 per Bes Een volle rode wijn met een tempera ment dat het z g 'zwakke' wijnjaar 1977 in een geheel ander daglicht stelt. Een stevige wijn, die nog lang bewaard kan^ worden en die nu sma kelijk gedronken kan worden bij n lekker stukje vlees 13,95 tijdelijk 11^95 per fles Een vriendelijke wijn. Jongen Iruitig Een wijn om gezellig met vrienden en kennissen te drinken. Een stevige wijn vooreen aangename prijs. «7 75 bij 3 flessen 6,95 per fles Het valt niet te ontkennen, dat we met de inhoud van onze portemon nee steeds minder kunnen doen. Daarom besteden wij zeer veel aandacht aan het zoeken naar an dere dranken, kwalitatief goed en prettig geprijsd. Graag nodigen wij U uit kennis te maken met deze dranken zoals: jenever 16,95, vieux 17,25, cognac 21,75, beerenburger 15,55 enz. Het spreekt voor zich dat U aan onze proeftafel deze dranken eerst kunt proeven In onze koffie-informatiebar hebben wij vele boeken beschik baar over wijnen en andere dran ken. Deze informatie is voor een ieder beschikbaar. Daar vele dranken zich uitstekend laten combineren met eten is ook op culinair gebied het een en ander aanwezig o.a. een kookboek uit 1934! Wij zijn een sherry drinkend volkje. Welnu, wij hebben goed nieuws omdat wij een opmerkelijke sherry aan U voorstellen, n.l. Natuurlijk geen supermarkt sherry, want dat kunnen wij ons als slijter niet permitteren. Neen, La Caridad is voor de kenner die 't oorspron kelijke zoekt en genoeg heeft van al die TV-sherries met commer ciële smaakjes. La Caridad, verkrijgbaar in medium en fino, voor een prijsje dat past in de huidige tijd, nl. Natuurlijk hebben wij alle frisdran ken voor diabetici voorradig. Ook wijn zonder suiker en alcohol en alcoholvrij bier. Dat we gemakkelijk en per auto bereikbaar zijn is genoegzaam bekend. Eigenlijk zijn we de win kel naast Uw autodeur en dat is vooral in deze tijd met regen, sneeuw en kou wel heel erg ple zierig Witte Kruislaan 7, Den Burg, telefoon (02220) 2003 Wij hebben in onze winkel een ge zellige romantische Gelderse pot kachel, omdat wij vinden dat het kopen van een fles best een feeste lijk gebeuren mag zijn. De kans is overigens groot dat tijdens 't weekend een hartverwarmend drankje op de kachel staat, dat U dan natuurlijk even kunt proeven Deze werd uitgevoerd door Henk Gieze B.V. Wj danken de mede werkers alsook de onder-aanne mers voor hun ouderwetse inzet. Bovendien danken wij Tineke Jongmans en Jos Kager (Texels Hypotheken Informatie Centrum) voor hun adviezen op resp. inrich ting- en financieringsgebied. ,,Op de proeftafel" is een maande lijkse activiteit van ons (altijd op vrijdagavond) en wil zeggen dat U geheel vrijblijvend, kennis kunt maken met een aantal dranken die op dat moment actueel zijn, aan ons assortiment zijn toegevoegd of tegen verlaagde prijs worden aangeboden. Aankondiging onder „Texelaartjes" op donderdag. Het is eigenlijk niet goed mogelijk om een winkel op papier aan U voor te stellen. Wj hebben een veel beter idee: komt U gewoon even langs, bijvoorbeeld ,,op de koffie". Graag tot ziens.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 12