Rayoncommissie wil uit de KNVB Rayoncommissie biiikt verdeeld Rel rond toekomst zaalvoetbal Laatste nieuws: Oosterend tweede periodekampioen Green-Zwart zaalvoetbalprogramma Wedstrijd IJsclub De Geul Goede resultaten van GVT-meisjes Jeugdbowlen Mammoet-toernooi op RSG Klaverjasclub Den Burg ZDH Frustratie Uitslagen zaalvoetbal DINSDAG 22 DECEMBER 1981 TEXELSE COURANT PAGINA 7 Het rommelt flink in het Texelse zaal voetbal wereldje. De 45 zaal voetbalverenigingen hebben onlangs een brief gehad van de Texelse KNVB rayonscommissie waarin wordt voorgesteld uit de KNVB te stappen en onder de noemer „recreatief zaalvoetbal" een competitie te organiseren. Dit heeft, volgens de commissiebrief, vooral financiële voordelen. Zaalvoetbalvereniging Gamma is niet gelukkig met dit plan, dat op 4 januari op een verenigingsvergadering besproken zou worden. Gamma schakelde de KNVB in om op die vergadering weerwoord te geven op het voorstel. „Dat is ons democratisch recht. De commissie wil beslissen buiten de huidige organisatie om. Wij vinden dat het goed is om bij de KNVB te blijven en wilden de tegenpartij zijn zegje laten doen", aldus Louis Uriot en Aad Blom, bestuursleden van Gamma. Toen de commissie te horen kreeg, dat hogere KNVB officials in januari naar Texel zouden komen om deel te nemen aan de discussie werd besloten om de verenigingen eerder te laten beslissen. Vanavond vergaderen de grotere verenigingen (waarbij het financiële voordeel niet zo groot zou zijn) met de commissie in de sporthal. Voor gisteravond waren de kleinere verenigingen uitgenodigd. „Ze splitsen de boel in potentiële tegen stemmers en voorstanders en proberen door middel van een formulier de zaak snel te beklinken", aldus het bestuur van Gamma. De problemen hebben een geschie denis. In het eind van de zestiger jaren kwam overal in het land het zaalvoetbal opzetten. De KNVB begreep na enige tijd dat zij als voetbalsportorganisatie zich met deze tak van binnensport moest bemoeien om grip op het gebeu ren te houden. In Noordholland werden zes rayons gevormd en toen Texel een sporthal kreeg, kwam daar een zevende, relatief erg klein, rayon bij. Om de competitie die 's winters gespeeld zou worden te organiseren, werd een aantal officials benoemd, die tesamen de ra yonscommissie voor Texel vormden. „Doordat het rayon Texel klein is, zijn er specifieke problemen en de commissie heeft waarschijnlijk het gevoel dat daar door de KNVB onvoldoende rekening mee wordt gehouden", aldus Uriot. De bestuursleden van Gamma vinden dat de rayonscommissie een grote inzet toont maar de zaken niet altijd even serieus aanpakt. „Als de commissies van het district vergaderen, moet je daar als Texelaar heengaan en meebeslissen. Dinsdagavond (vanavond) houdt IJs club De Geul uit Den Hoorn schaats wedstrijden voor leden. Gestart wordt om 19.00 uur met de heren-junioren vanaf twaalf jaar. Rond half acht zijn de heren senioren aan de beurt die rijden over afstanden van 500 en 1500 meter. In de seniorenwedstrijd wordt tevens geschaatst om de Aris Smit troffee die is bestemd voor de snelste ingezetene van Den Hoorn. De prijsuitreiking voor de junioren wordt gehouden aan de baan op 't Vlak. Senioren krijgen hun prijs uitgereikt in café de Spyker. Woensdagavond worden de junioren en seniorenwedstrijden voor dames ge schaatst op 't Vlak. Hier wordt ook ge streden om de Spyker bokaal. Woens dagmiddag houdt IJsclub De Geul een schaatsenruilbeurs in de kleine zaal van het dorpshuis tussen 4 en 6 uur. Zolang de mogelijkheden blijven bestaan zullen ook na woensdag verschillende wed strijden worden georganiseerd. Inlich tingen hieromtrent zijn te verkrijgen bij de ijsbaan en op telefoonnummer 02226-380. De afvaardiging van GVT behaalde zondag goede resultaten op de kring- kampioenschappen die werden gehou den in Egmond aan Zee. Monique Kalk en Monique Schermer zullen afgevaar digd worden naar de provinciale kampi oenschappen. Aan de kringkampioenschappen zijn voorwedstrijden voorafgegaan. De 16 hoogst geplaatste meisjes mochten uit komen in de keurafdeling van HNK, waaronder Monique Kalk, Monique Schermer, Miriam Raven en Gertie Praamstra van GVT. Helaas kon Gertie wegens een blessure niet meedoen. Monique Kalk draaide een goede wed strijd. Alleen op de balk ging het mis. Ze viel er twee keer af en kreeg voor dit toestel 6.35 pnt. Voor vrije oefening 7.55; brug 6.80 en sprong 7.45 pnt. Totaal 28.15 punten. Hiermee werd zij derde en dat leverde een medaille op. Monique Schermer werd zevende met 26.80 punten Ze behaalde voor de balk 6.85; vrije oefening die ze met veel pit en charme bracht 7.45. Op de brug ging het echter iets minder, hiervoor kreeg zij 5.35 pnt. en de sprong (een handstand overslag) leverde haar 6.95 punten op. Miriam Raven werd tiende met 24.90 punten en zal waarschijnlijk „net" bui ten de provinciale wedstrijden vallen, omdat er twee meisjes op een gedeelde zesde plaats zijn geëindigd. Miriam kreeg voor balk 5.95; vrije oefening 6.70; brug 5.30 en voor sprong 6.95 punten. Dat gebeurt te weinig." Het Gamma- bestuur denkt dat de commissie niet voldoende aansluiting vindt bij de hoge re instanties en enigszins gefrustreerd is. „Doordat ze zo weinig overleggen met collega's van de vastewal worden ze misschien niet serieus genomen. De KNVB is nogal log maar is ook een af spiegeling van 1 miljoen leden. Het is net als in de politiek: als je iets wilt veranderen zul je er erg hard tegenaan moeten." Uriot en Blom noemen hierbij de strijd die JKM (nu Gamma) gevoerd heeft om promotiewedstrijden aan de vaste wal te mogen spelen. „Dat is gelukt. We hebben de KNVB op de knieën gekregen en het is een organisa tie die meer begrip toont voor de Texelse situatie met in feite erg weinig teams (waardoor bepaalde richtlijnen technisch gezien gewoon niet uiqevoerd kunnen worden, dan de commissieleden denken", zegt Uriot. Zelfstandig Waarom wil de rayonscommissie de- huidige situatie veranderen? In de brief aan de verenigingen wordt gesteld dat een groot deel van de zelfstandigheid door nieuwe KNVB competitie richtlij nen verloren gaat. In de competitie zou een hoofd- en reserveklasse moeten komen, wat technisch gezien op Texel niet kan. Ook financieel gaat de rayons commissie een deel van de zelfstandig heid verliezen met, volgens de commis sieleden, zware kostenstijgingen voor de leden als gevolg. Veel uitgaven zullen in de toekomst eerst goedgekeurd moe ten worden door de voetbalbond en het mededelingenblad zal volgens de KNVB regels gedrukt en verspreid worden. „Dat gaat allemaal naar Alkmaar", aldus de commissiebrief. Ook de huur van de sporthal wordt via de KNVB geregeld en de commissie verwacht dat dat minder uren zaalvoetbal op zal leve ren. Junioren In de brief worden nog meer nadelen genoemd voor het geval de commissie de nieuwe richtlijnen van de KNVB gaat volgen. Heet hangijzer hierbij is dat het juniorenvoetbal zou gaan verdwijnen, omdat de teams in leeftijdsklassen op gebouwd moeten worden. „Dat is voor Texel met een beperkt aanbod van spelertjes een onmogelijke zaak", vindt de commissie. Voordeel van blijven meespelen in KNVB verband is dat Texelse teams altijd aan promotiewed strijden mee mogen doen en ook aan de wedstrijden om de N.H.-beker. Ook wordt uitgelegd waarom de rayons commissie sinds januari van dit jaar niet meer naar KNVB-vergaderingen aan de vaste wal gaat. Toen is namelijk een structuurrapport van de voetbalbond verschenen waarin de commissie, vol gens eigen zeggen, geen enkele in spraak heeft gehad. Toen is naar aan leiding van dat rapport een zogenaamde „hoofdcommissie" zaalvoetbal be noemd, waar de commissieleden Heer schap en Ploeger „ongevraagd" zitting in moesten nemen. „Die commissie heeft echter een adviserende functie en we hebben totaal geen invloed", aldus de brief. Beter peil Gamma is bepaald niet gelukkig met deze opstelling omdat hiermee het spelen aan de vaste wal in competitie verband tot het verleden gaat behoren. „Om het Texelse zaalvoetbal op een beter peil te brengen, is het belangrijk dat we ons kunnen meten met betere clubs". Uriot noemt als voorbeeld het veldvoetbal. De Texelse prestaties zou den aanmerkelijk minder zijn als uitslui tend het ene dorp tegen het andere zou moeten voetballen. Ook zijn de zaal voetballers bang dat de nieuwe regeling niet voldoende zekerheden zal geven voor een correct afwerken van de com petitie. „Zijn we dan wel voldoende verzekerd en kunnen de KNVB scheids rechters wel mee doen?" De heren zijn ook verbolgen over het feit dat de strijd die enkele jaren geleden gevoerd is om promotiewedstrijden te kunnen spelen in feite voor niets is geweest. „Die rayonscommissie heeft de verantwoor delijkheid 650 voetballers aan de vaste wal te vertegenwoordigen. De Texelse situatie moet dan ook met verve uitge legd worden. Nu zijn ze halfslachtig een nieuwe methode aan het invoeren. Dit heeft niets te maken met democratie." Wij vroegen de commissie een reactie op de Gamma kritiek, maar de commissie weigert voor de vergadering van vanavond com mentaar te geven. De vergadering van vanavond in de sporthal over het rayonscommissie voorstel gaat niet door en ook de ver gadering die gisteravond zou worden" gehouden is afgelast. Drie van de zes commissieleden (A. W. van der Vliet, J. Raven, en W. Oosterhof) hebben te kennen gegeven dat hun medecommissieleden zeer „on-demo- cratisch" gehandeld hebben door twee vergaderingen uit te schrijven. „Er is een oppositie gekweekt door twee zeer verschillende uitnodigingen te versturen waarbij in één geval de (KNVB) toe komst van het zaalvoetbal veel nega tiever werd afgeschilderd dan in de andere uitnodiging", aldus de drie com missieleden. De clubs die maandag avond waren uitgenodigd kregen bo vendien een formulier ter ondertekening dat opheffing van de huidige vereniging zou betekenen. De grotere clubs kregen zo'n formulier niet. De drie commissie leden hebben laten weten niets te voelen voor vergaderingen op korte termijn en stellen de clubs voor op 4 januari de hele materie rustig te be spreken in het bijzijn van de hoofd commissie zaalvoetbal van de KNVB. Meteen daarna kregen de clubs een cy nisch schrijven van de overige drie leden, die ook voorstellen de vergade ringen van deze week af te gelasten. L. Heerschap, S. Verseput en J. W. Boon vinden echter bovendien dat de ver gadering van 4 januari niet moet door gaan. „Gezien de achter de rug om- mentaliteit van de heren Raven, Ooster hof en Van Vliet die iedereen nu pro beren te overtuigen dat zij het niet eens zijn met bepaalde beslissingen, welke echter op een vergadering zijn genomen zijn wij op „democratische" wijze monddood gemaakt." de commissie leden beschouwen de affaire als afge daan en willen geen discussie meer over hun voorstel. Vervolgens wordt mee gedeeld dat de tweede helft van de juniorencompetitie wordt stopgezet omdat deze niet voldoet aan KNVB eisen. Toernooien moeten worden aan gevraagd bij de KNVB en de abonne mentsprijs van het KNVB blaadje zal worden herzien. „Wij hopen op een nog jarenlang plezierig contact zonder ran cuneuze gevoelens en beschouwen de discussie hiermee als gesloten", zo besluit het drietal de brief. Overleg De zaalvoetbalverenigingen kregen gisteren ook een brief van de KNVB waarin gesteld wordt dat de plannen van de commissie niet de instemming hebben van deze instantie. „Juist op Texel moet het bij zaal- en veldvoet- ballers toch bekend zijn dat het af delingsbestuur altijd bereid is geweest (en nog is) tot overleg en een open oor heeft voor de specifieke eilandproble men", aldus K. van Oosten, admini strateur van de afdeling Noordholland. In de brief wordt het voorstel gedaan begin volgend jaar een vergadering te houden waarbij de door de rayonscom missie geschetste problemen kunnen worden besproken. De ene helft van de commissie voelt daar dus niets voor en wil de richtlijnen van de KNVB gewoon doorvoeren, terwijl de andere helft van de commissie voorstander is van een open discussie in aanwezigheid van de KNVB. In de brief aan de verenigingen wordt gesteld dat het misschien toch mogelijk is dat één of twee teams wedstrijden aan de vaste wal spelen, maar dit kan niet met zekerheid gezegd worden. „De KNVB zal de deur waarschijnlijk op een kier houden." Bij recreatief zaalvoetbal worden alle clubs in feite één vereniging met als bestuur de rayonscommissie. Deze club betaalt dan één keer contri butie aan de KNVB (wat nu per ver eniging rond de 200 gulden per jaar ligt). „Dat betekent een besparing van 4000 gulden", aldus de commissie, die ervan overtuigd is dat verzekeringen van spe lers en scheidsrechter op de oude voet geregeld blijven. Gamma zal ongetwijfeld „knokken" om op vertrouwde wijze verder te kun nen voetballen. „Het gaat erg goed met het zaalvoetbal op Texel. De teams zijn dit jaar volgens KNVB-normen met onze beperkte mogelijkheden erg goed inge deeld. De rayonscommissie verzet ook enorm veel werk, maar heeft blijbaar geen zin om de KNVB blijvend te over tuigen van een uitzonderingspositie. Er valt altijd wel wat te regelen als Texel niet aan een KNVB-eis kan voldoen." De wedstrijd Tornado's tegen Vodde- team leverde een 4—0 overwinning op voor de Tornado's. Hotel de Zwaluw had de volle winst nodig om Strike- Fire van de tweede plaats te verdringen. De meisjes van Strike-Fire, Anja Witte en Liesbeth Lobato verdedigden hun tweede plaats tot het uiterste en ston den één punt af. Split won ook met 3— 1 van de Wip Kipjes die met een man minder speelden. In het kader van het 25-jarig jubileum werd donderdag en vrijdag op de RSG een groot zaalhoeckeytoernooi gehou den. Het programma van 112 wed strijden bleek onmogelijk op een dag af te werken. Het grote aantal wedstrijden is ongetwijfeld een record in de onder- wijstoernooien op Texel. Voor de prijs winnaars van de verschillende klassen waren er taarten en in de komende maanden zullen nog enkele toernooien in andere takken van sport georgani seerd worden. De organisatie van het sportieve hockeytoernooi was in handen van H. J. de Klein en M. Hids- kes-van Reekum bijgestaan door leer lingen van de hogere klassen die als scheidsrechters fungeerden. Donderdag werd begonnen met de brugklassen, de techniek was hier nog niet overduidelijk aanwezig maar het enthousiasme en de flinke inzet maak ten veel goed. Juist door deze ingre diënten bleken de wedstrijden een lust voor het oog. De tweede klassen speelden technisch al duidelijk beter, waardoor opbouwende aanvallen in overleg uitgevoerd konden worden. De derde klassen bleken het spel echter geheel onder controle te hebben. De spelers wisten elkaar met overwegend prachtige manouvres blindelings te vin den. Door het correct hanteren van de sticks bleven ongelukken achterwege. In de bovenbouwpoule stonden ernorm veel teams ingeschreven. Enkele klassen hadden zelfs vier ploegen op de been gebracht. Er werd in drie categoriën gespeeld: jongens, meisjes en gemeng de teams. Ook de leerkrachten lieten zich niet onbetuigd en namen deel aan Op de twaalde competitieavond be haalde de dames Ofrein en Biesboer de eerste plaats met een puntentotaal van 7094 en vier marsen. Tevens boekten ze twee plaatsen winst in de totaalstand en staan nu op de elfde plaats. Peter en Riet van Heerwaarden her stelden zich goed van de slechte beurt van vorige week. Ze behaalden nu 6890 punten, gevolgd door P. van der Molen en R. Festen die opnieuw een hoge score behaalden met 6817 punten. Zij staan nu op de eerste plaats in de tweede periode, waarin de verschillen overigens erg klein blivjen. Het koppel P. Veeken en D. Witte behaalde ook weer een goede score (6796 punten) en behouden hiermee de tweede plaats. Het echtpaar A. Huis man kwam goed voor de dag met een partij van 2424 punten kwamen zij op een totaal van 6788 punten. Dit jaar speelt de klaverjasclub geen competitie-drive meer in verband met alle feestdagen. Op maandag 28 de cember is er een nieuwjaarsdrive in de zaal van restaurent Azië. Op zaterdag 2 januari gaat de club naar Wieringen voor het eerste deel van een club- uitwisseling. Stand tweede periode: (resp. punten, marsen) P. v.d.Molen-R. Festen 24498 9 G. Speets-E. de Porto 24299 12 J. Koomen-C. Zijm 24287 9 Echtp. Huisman 24184 8 Echtp. P. v.Heerwaarden 24035 8 Totaalstand: Echtp. P. v.Heerwaarden 80408 27 P. Veeken-D. Witte 77745 19 Th. en J. Witte 77408 18 H. Bakker-C. Vinke 76009 23 H. Spigt-A. Bakker 75921 21 De maand- en week lotto en toto moeten uiterlijk 28 december ingeleverd zijn. De discussie rond de toekomst van het Texelse zaalvoetbal splitst zich vooral toe op het niet kunnen werken met de baas van de competitie: de KNVB. De rayoncommissie deed aanvankelijk een voorstel waarbij ze grotere zeggen schap zou krijgen en wat de clubs een financiële besparing zou opleveren. De reden van het voorstel was echter te vaag. Met name de uit/eg dat KNVB- vergaderingen al lange tijd niet meer werden bezocht omdat van hogerhand een ingrijpend rapport werd opgedron gen, wekt verwondering en doet ver moeden dat het binnen het rayonover- leg bepaald geen koek en ei is. Dit argument is echter niet voldoende voor een ommezwaai naar recreatievoetbal. Uit de provinciale pers is gebleken dat alle rayons een eigen werkwijze hebben en naar buiten geen gelijkluidende standpunten over KNVB richtlijnen ver kondigen. De onderlinge verdeeldheid is groot en ieder gebied is op eigen houtje bezig de problemen aan te pakken. De Texelse rayoncommissie doet dat ook, en niet bepaald tactisch. Eerst worden twee vergaderingen uitgeschreven waarbij de clubs zijn opgesplitst in ja- en nee-knikkers. Als de vergaderingen wa ren doorgegaan was het ongetwijfeld geen avondje ,,ja" en een avondje nee"geworden, want daarvoor zijn de redenen van het voorstel, zoals gezegd, te vaag. De commissie blijkt nu ook onderling verdeeld en na een kleine ruzie besluit de helft de KNVB te volgen. De andere helft peilt nog voor overleg over het voorstel en dit is zondermeer nodig. Het moge duidelijk zijn dat nu een situ atie is ontstaan die het zaalvoetbal op Texel niet ten goede komt, getuige de cynische en soms hatelijke briefwisse lingen. Allereerst moeten de commis sieleden maar eens duidelijk uitleggen wat de frustraties ten opzichte van de KNVB zijn en wat er in het verleden aan gedaan is om deze weg te werken. Dan ontstaat een duidelijker beeld van de verhoudingen. Het is logisch dat de dub Gamma in opstand komt tegen de plannen omdat zij lang gevochten heeft voor promotiewedstrijdenMaar mis schien bestaat er bij veel spelers niet voldoende inzicht in de problemen met het hoofdbestuur. Daarom is eerlijke uitleg geboden en pas dan kunnen de clubvertegenwoordigers zeggen of ze nog vertrouwen hebben m hun com missie. Het te snel geplaatste voorstel is nu omgeven met emoties en oud zeer en dat kan nooit een duidelijke afweging van belangen opleveren. de strijd met drie teams. De leraressen waren niet bepaald fortuinlijk en ver loren van Mavo 4. De leraren deden het beter. Het eerste team werd poule winnaar en moest de finale spelen tegen zes atheneum maar de leer krachten gaven te kennen liever tegen collega's te strijden om de derde en vierde plaats. Zes atheneum won dé finale van vijf atheneum en werd daar door kampioen. Uitslagen: Kampioenen eerste klassen: B3, B2, B5 en B2 (tweede team). Tweede klassen: 2A3 en 2A1. Derde klassen: 3A1, 3A3 en 3Mc. Vierde klassen: 4 Havo 1, 4 Mavo en het tweede team van 4 Havo 3. Vijfde klassen: 5 atheneum b en 6 atheneum a b. In de competitie haalde Oosterend in de hoofdklasse de tweede periodetitel binnen. Wel staat Gamma met een beter doelsaldo nog boven Oosterend maar Gamma heeft reeds een periodetitel in bezit. Oosterend wist deze periode winnend af te sluiten door Jan Duin met 3—2 te verslaan. Jan Duin (welk team zijn coach aan de kant heeft gezet) gaf deze wedstrijd goed partij en het bezat in Joost Brouwer de absolute uitblinker. Het was dan ook deze speler die met een schitterende goal Jan Duin op 1 0 zette. Uit een strafschop trok Simon Brand de stand gelijk en Frits Bakker zette Oosterend op een voorsprong. Het goed gemotiveerd spelend Jan Duin gaf zich echter niet gewonnen en opnieuw Joost Brouwer zorgde voor de gelijk maker. Nadat Oosterend eerst een tweede penalty onbenut had gelaten scoorde Marco van der Vis 3—2 voor de Gortbuukers. Hierna raakte een Oosterend speler voor vijf minuten naar de strafbank en wanneer Jan Duin in deze periode met zijn sterkste team had gespeeld had het zeker gelijk kunnen maken. Nu werd er niet meer gescoord zodat Oosterend deze spannende wedstrijd met 3—2 winnend afsloot. Gamma lijkt over zijn dieptepunt heen en ditmaal won het met 9—2 van KSMT. Dubbeldik haalde tegen ZDH flink uit door dit team met 8—1 te verslaan. Datsun was tegen Question de betere ploeg getuige de 8—3 overwinning. Mantje-A O 2000 was een spannende pot. Voor A O 2000 was dit één van de kansen om van de laagste plaats af te komen. Het team nam dan ook al snel een 2—0 voorspong maar kon deze niet vast houden. Mantje kwam na de wissel goed terug en sloot de wedstrijd met 5—3 winnend af, zodat Mantje zich nu aardig van de onderste plaats weg weet te werken. Moeilijk in de eerste klasse krijgt koploper Oosterend 2 het steeds moeilijker. Dit maal wist het de strijd tegen hekke- sluiter Gempo erg moeizaam met 3—2 te winnen. Nummer twee. Gamma 2, draait momenteel beter en deze week versloeg het Oosterend 3 met maar liefst 11 —0. Rab verloor verrassend en nog wel met 8—1 van Gamma 3. Datsun 2 en 3 wonnen beiden. Datsun 2 versloeg Texel veteranen met 7—4 en Datsun 3 won met 4—3 van Dubbeldik 2. In de derde klasse won koploper ZDH 3 nogal makkelijk met 7—1 van Datsun 4. Het enige Datsun doelpunt werd hier gescoord door Datsun 3 speler Henk van Wilsum. KSMT 2 kwam alleen op de derde plaats door concurrent Texelse Boys 4 met 4—2 te verslaan. Ondanks het goede tegenspel van Question 2 met een uitblinkende Bas Kulsdom kon het niet verhinderen dat het steeds beter draaiende Texelse Boys 3 met 7 1 de overwinning pakte. Bij de junioren kwam Citroën tot een monsterscore door Datsun met 13—0 te verslaan. Buro Eleman versloeg Ratro- nics 2 met 7—0 en Ratronics 1 won met 1 —6 van het Cafeetje. Hoofdklasse: Dubbeldik-ZDH 8-1 Jan Duin-Oosterend 2—3 Gamma-KSMT 9—2 Mantie-A O 2000 5 —3 Datsun-Question 8—3 Eerste klasse' Texel. vet.-Datsun 2 4—7 Gamma 2-Oosterend 3 11—0 Rab-Gamma3 1—8 Dubbeldik 2-Datsun 3 3—4 Oosterend 2-Gempo 3—2 Tweede klasse: Oosterend 5-Jelleboog 3—3 Nioz-Tex.Boys2 5—1 Derde klasse: ZDH3-Datsun4 7—1 KSMT2-Tex.Boys4 4—2 Question 2-Tex.Boys 3 1—7 Junioren: Buro Eelman-Ratronics 2 7—0 Datsun-Citroën 0—13 Cafeetje-Ratronics 1 —6 18.00 u. ZDH-Bremakker 18.30 u. Jelleboog-Dubbeldik 3 19.25 u. ZDH 4-De Koog 2 20.15 u. De Zwaan-KSMT 21.10 u. KSM'l 3-Rab 2 22.05 u. Slufterhoek-Nioz 2 Zaaldienst: Oosterend.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 7