Voor het weekend Uitbreiding Skiitje Texelaartjes is niet moge Frans Schellinger in Welzijnsstichting Gedeelte toneellichten Koninghal naar Lindeboom FAMILIEBERICHTEN ;iubkampioenschap senioren Tetak Groene Kruis Zuigelingenbureau T rombosedienst van 20 en 21 maart 1982 Artsen Groene Kruis Tandartsen Kerkdiensten Apotheek Dierenartsen Brandmelding Rijkspolitie Noodslachtingen Voorlichtingsavond over boerderij- projekt van V.O.G.T, VRIJDAG 19 MAART 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Het clubkampioenschap senioren van tafeltennisvereniging Tetak lijkt door het grote aantal wedstrijden r dat nog gespeeld moet worden, in •jiiijdnood te komen en daarom is besloten extra vrijdagavonden in te e assen. Deze worden gehouden op drie opeenvolgende maandagavon den, waarvan de eerste op 22 maart n s gepland. Tijd: van 19.30 tot 21.30 djiur. Alle deelnemers dienen op deze drie ivonden aanwezig te zijn want als een li wedstrijd niet gespeeld kan worden door afwezigheid van een deelnemer, wordt de wedstrijd voor hem of haar als verloren genoteerd. Voor de Texelse kampioenschappen 3idie zondag 28 maart in de Ferrever worden gehouden worden nog deelne mers gezocht. Opgave is mogelijk tot dinsdag 23 maart op maandagavond in de Ferrever of telefonisch bij Max Hagedoorn, tel. (02220) 3556. Het inschrijfgeld bedraagt vijf gulden per persoon. Scouting haalt zaterdagmorgen vanaf tien uur oud papier op in de volgende straten: Wilhelminalaan, Thijsselaan, Drijverstraat, Brouwerstraat, Binsber- genstraat en de Burgerhoutstraat. Een ieder wordt verzocht het papier tijdig gebundeld op de stoep te zetten. De zuigelingen die aan de beurt zijn vorden op het bureau verwacht op de J jjden, waarop hun eigen huisarts li lifting heeft. De tijden zijn als volgt: k Dokter Eissen, dinsdag 23 maart om 14 00 uur. Dokter Coutinho, woensdag 24 maart om 13.30 uur. Dokter Barnard, woensdag 24 maart om 15.00 uur. Iedere woensdagochtend volgens af spraak van 9.00 tot 10.30 uur. Adres: Groene Kruisgebouw. (ingang tandart sencentrum), Witte Kruislaan, Den Burg, tel. (02220) 4887 (uitsluitend tij dens bovenstaande uren). Indien u niet op het afgesproken tijd stip kunt komen, dan gaarne kontakt opnemen voor woensdag met de admi nistratie van het laboratorium van het Gemini Ziekenhuis, tel. (02230) 11414, tst. 232 of tst. 299. Mee te nemen: alle trombosedienst- gegevens van elders en verzekerings- gegevens 'riekenfondskaart). Uitsluitend voor spoedgevallen Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur Dokter A. Waverijn, Kogerstraat 87a, Den Burg, tel. (02220) 2016. I Ambulance (in geval van onge- lukken met betekenend lichame- I lijk letsel) (02220) 2011. Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur. Let opl Aanvragen voor hulp: uitsluitend te bereiken: zaterdag en zondag tussen 13.00 - 14.00 uur en 18.30 - 19.30 uur. Zr. M. de Jager, Diek 29, Den Hoorn, tel. (02226) 304 1 Magazijn Groene Kruis i Geopend voor uitgifte goederen: I Maandag t/m vrijdag van 17.00 - 18.00 uur. Voor zeer spoedeisende tandheel kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te recht in het tandheelkundig cen trum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. Zondag 21 maart 1982 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10.00 uur ds. Wisman i Collecte Noodlijdende gemeen- g ten en personen De Cocksdorp 9.30 uur de heer Wieten, collecte noodlijdende gemeenten en personen Den Hoorn 11 uur kand. Verbeek g De Koog 9.30 uur kand. Verbeek coll. noodlijdende gemeenten en personen De Waal dienst in De Koog Oosterend 9.30 uur ds. Van Zijll Langhout, m.m.v. ,,The Singers of the Lord", o.l.v. Peter Zwart Collecte noodlijdende kerken en personen Oudeschild 11.00 uur ds. Van Zijll Langhout, collecte noodlij- ende gemeenten en personen GEREFORMEERDE KERKEN de Weverstraat 95, telefoon (02220) 1 2112. Open van maandag t/m vrij- dag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00- 1 17.00 uur; zondag van 11.00-12.30 i uur en van 16.00-17.00 uur. 1 Buiten die tijd alleen voor spoed- eisende gevallen. E 1 Alleen voor spoedgevallen tele- foon (02220) 2527. I Bij brand altijd bellen (02222) 2066 en bij geen gehoor (02230) 22222. Dagelijks is het politiebureau van de groep Texel van de Rijkspolitie I telefonisch te bereiken via tel. (02220) 2644. Buiten kantooruren (tussen 18.00 en 08.00 uur) kan men rechtstreeks contact opnemen met de meldkamer van het district Alkmaar, tel. (072) 116444. Voor noodslachtingen bellen de - heer A. van Heerwaarden, telefoon (02220) 2182(slachtplaats) of 2663 (Wilhelminalaan 94), b.g.g. (02226) 520 of (02220) 3541 Den Burg 10.00 uur Kand. Y Groot i 17.00 uur kand. Y. de Groot Maandagavond 22 maart 20.00 uur Gemeenteavond, E Oosterend 10.00 uur ds. J. Donker i Heilig Avondmaal 17.00 uur ds. J. Donker Heilig Avondmaal GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst Woensdag 24 maart: Oosterend 19.00 uur ds. A Snoep uit Amsterdam i GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. g Den Burg 16.15 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Hylkema BAPTISTENGEMEENTE in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 19.15 uur Evangelist De Vries uit Den Helder, m.m.v. Gospelgroep Amnesty, uit Nieuw Weerdinge. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg. zaterdag 19.30 uur Dameskoor Uitzending via De Lichtboei zondag: 10.45 uur Jongerenkoor Kindernevendienst De Koog: zondag 9.30 uur Oosterend: zondag 19.00 uur JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Schilderend 19. Zondag: 10.30 uur Openbare lezing Thema: Beslis nu ten gunste van Gods Koninkrijk" Wachttorenstudie, 11.30 uur, Thema: „Opdracht - Aan wie? Waarom?" 1 Petrus 2 9. De dorpscommissie van Oudeschild en beheerder van 't Skiitje zal bij de raad bezwaar maken tegen het ontwerp- jaarprogramma sociaal cultureel werk 1982. In dit programma staat het exploi tatietekort van 1982 van 't Skiitje „pro memorie" geraamd en F. Schellinger zei dinsdagavond in de vergadering van de Welzijnsstichting dat het tekort ruim 14 duizend gulden zal zijn. „We moeten zekerheid hebben over subsidie en daarom dienen we bezwaar in." Wet houder Blanken zei dat „pro memorie" niet betekent dat men automatisch geen subsidie krijgt, maar rechtszekerheid heeft men inderdaad ook niet. Schel linger toonde zich ook verbolgen over de handtekeningenactie van mevrouw Bep van de Brink voor een nieuwe sportzaal. „Het is een multi-functionele ruimte en dat betekent voor alle gebruikers dat zij niet optimaal aan hun trekken kunnen komen", aldus Schellinger, die de kre ten van mevrouw Van de Brink als „er wordt niets aan dat gebouw gedaan" en „zuurstofgebrek tijdens het gymmen" zwaar overdreven noemde. Hij zei zich onheus aangevallen te voelen omdat onlangs nog nieuwe toiletten zijn gerea liseerd, een nieuwe vloer is aangebracht en de toestellen zoveel mogelijk ver vangen of opgeknapt worden. Boos was Schellinger ook over het feit dat mevrouw Van de Brink wel handteke ningen heeft verzameld, maar niet de vergadering van de dorpscommissie vorige week heeft bezocht om daar haar eisen kenbaar te maken. Uitbreiding van het huidige Skiitje is volgens Schellinger niet mogelijk omdat het bestemmings plan dat met toestaat. De voorzitter van de dorpscommissie zag dan ook als enige mogelijkheid voor een grotere sportzaal nieuwbouw op een andere plaats. Bij de ingekomen stukken zat een aanvraag van dorpshuis Den Hoorn om een lening te mogen afsluiten van 12 mille ten behoeve voor nieuwe vloer bedekking en aansluiting op aardgas. Aan het bestuur van de Welzijnsstich ting werd gevraagd B en W positief te adviseren over het aangaan van deze lening. Daar voelden C. Hoogerheide en E. Postma niets voor omdat er on voldoende informatie over de noodzaak van de lening was. „Ik ga niet adviseren zonder voldoende informatie. Waarom zit ik hier dan? Dat is een uitholling van de taak van de Welzijnsstichting", aldus Hoogerheide, die aanvulde als be stuurslid „geloofwaardig" te willen blij ven. Wethouder Blanken zei dat Hoo gerheide in principe gelijk had maar dat het hier gaat om snelle oplossing van een „hoge nood"-probleem. Halve kracht „De oliekosten van de huidige ver warming zijn gigantisch. We kunnen het dorpshuisbestuur echt helpen als we snel een positief advies geven", aldus de wethouder. Hoogerheide en me vrouw Postma bleven bij het standpunt dat eerst alle informatie op tafel moest komen. De overige leden vonden dat in dit geval met zo belangrijk en ad viseerden positief. Hoogerheide vond het betreurenswaardig dat de gemeen teraad de vraag om een halve kracht voor culturele zaken niet heeft toe gestaan. „Het is treurig want het is echt noodzakelijk. Er is al genoeg roofbouw op de huidige krachten gepleegd", meende het bestuurslid die vroeg of er binnen de begroting niet wat te schui ven valt om alsnog een extra kracht aan te nemen. Gijs Oskam zei dat dit niet mogelijk is zonder toestemming van de raad omdat de loonkosten elk jaar weer terug komen en het hier om een blij vende uitgave gaat. De administrateur zei alleen nog hoop te hebben dat de persoon die tien maanden vervangende dienstplicht op culturele zaken gaat ver vullen, in staat is een flink deel van de uit te voeren werkzaamheden over te nemen. Het is de bedoeling een deel van de toneellichtinstallatie van de Burgemeés- ter De Koning-hal in bruikleen te geven aan de schouwburg van hotel De Linde boom. Tot een duidelijke overeenkomst tussen eigenaar, de Welzijnsstichting, en huurder, de RST, is het nog niet gekomen maar een lijst met spullen die uit de Koninghal weg kunnen, is opge steld. In de Welzijnsstichting vergade ring werd er dinsdagavond voor gepleit een duidelijke overeenkomst op te stel len. De lijst van de Welzijnsstichting noemt een aantal lichten die permanent in de Lindeboom kunnen blijven en lampenbakken die na gebruik terug moeten alsmede een lichtregel-tafel die alleen bediend mag worden door tech nici die dit nu ook voor de stichting in de Burgemeester De Koning-hal doen. Het bestuur had een aantal eisen opgesteld om beschadiging tegen te gaan opge steld maar hier werd door C. Koorn van ti de RST in het geheel niet op ingegaan. C. Hoogerheide reageerde hier fel op. ,,We moeten een vergoeding en waar borgsom regelen en er moeten kisten komen waarin alles verpakt kan worden. Anders blijft het in de Koning-hal." Wethouder Blanken zei dat inderdaad een goede overeenkomst opgesteld moet worden maar de RST zal wat betreft de lichtregeltafel niet aan de eis van de stichting kunnen voldoen. ,,Ze verhuren die zaal voor f50,— aan ver enigingen. Als daar oclichttechnici van betaald moeten worden kan het niet." Hij zei dat de RST wel een andere oplossing zal zoeken. Blanken vroeg om toch met elkaar om de tafel te gaan zitten, omdat de lichtinstallatie zoveel mogelijk benut moet worden. Voor de opening van de Lindeboom op 3 april zal de lichtinstallatie als noodoplossing" wel beschikbaar worden gesteld, zo be sloot het bestuur. Op woensdag 24 maart wordt in de Schakel te Den burg een voorlichtings avond gehouden van de Vereniging van Ouders van Gehandicapten op Texel (VOGT). De avond gaat over zoge naamde boerderijprojecten die een op vang zijn voor kinderen van agrariërs, die niet de capaciteiten hebben het be drijf van hun ouders voort te zetten, het tegenwoordige boerenbedrijf vergt van de agrariër volledige inzet en kennis van allerlei zeer technische apparatuur. Er zijn boerenzoons die onder ouderlijk toezicht prima konden functioneren op de boerderij maar die niet in staat zijn zelf verder te gaan. Het Sociaal Pedagogisch Centrum in Gouda kreeg regelmatig te maken met mensen die niet langer op het bedrijf van hun ouders konden blijven werken. De maatschappelijk werkers van dit cen trum waren er niet gelukkig mee deze mensen te plaatsen in een gezins vervangend tehuis, sociale werkplaats of plantsoenendienst. In 1971 werd het plan geboren een boerderij te beginnen waar de boeren zoons en -dochters net zo konden wonen en werken als ze dat gewend waren. In 1974 kwam een dergelijke boerderij daadwerkelijk van de grond. Gangmaker van het project is Kees Rademakers van het Sociaal Pedago gisch Centrum in Gouda. Er zijn nu boerderijen gesticht in Gouda en Alphen waar men probeert een aange paste woon-werksituatie te bieden aan mensen die door omstandigheden niet meer op de boerderij van hun ouders kunnen verblijven. Boerderij De Klomp hoeve in Egmond richt zich minder op mensen met een agrarische achter grond. Dat is een gemeenschap voor mannen en vrouwen die niet zelfstandig in de maatschapij kunnen staan. Op 24 maart zal initiatiefnemer Kees Rade makers voor leden van de VOGT en be langstellenden het één en ander over het project vertellen. De avond begint om 20.00 uur. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. iiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiinintiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,^ Langs deze weg wil ik U, mede namens mijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen, bedanken voor de grote belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw en zorgzame moeder en oma CORNELIA VAN DER SLIKKE-VERHOEVE. In 't bijzonder Ds. Donker voor zijn belangstelling en de troostvolle woorden in de zo moeilijke dagen tot ons gesproken. En allen die haar de laatste eer bewezen onze oprechte dank. W. van der Slikke, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Texel, maart 1982, Achtertune 11, Oosterend. Op 17 maart 1982 overleed na een kortston dige ziekte mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Sijbrand Keyser Jbzn., Ridder in de orde van Oranje Nassau, echtgenoot van Neeltje Eelman, op de leeftijd van 83 jaar. Texel: N. Keyser-Eelman Almelo: W. Keyser Texel: G. M. Keyser-Langeveld A. M. Langeveld Haren Gr.: M. Keyser Texel: J. S. Keyser M. Keyser-Dros Rotterdam: I. Keyser klein- en achterklein kinderen Texel, 17 maart 1982, „De Hal", Hallerweg 33, Den Burg. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 20 maart om 14.00 uur in de Doopsge zinde kerk te Den Burg, waarna de begrafenis op de Algemene begraafplaats in Den Burg zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 19 maart van 19.30 - 20.30 uur en na de begrafenis in de Vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk. Met droefheid geven wij kennis van overlijden van mijn lieve broer en oom Sijbrand Keyser Namens de familie, E. Duinker-Keyser Alkmaar/Den Burg, 17 maart 1982. het Voor de vele blijken van belangstelling, onder vonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze vader en opa GERRIT BOBELDIJK betuigen wij u onze welgemeende dank Namens de familie: A. Bobeldijk-Wilbrink Texel, maart 1982, Kogerstraat 38, Den Burg. 16 maart 1982 Wilco en Ketie hebben een broertje. We noemen hem Comelis Johannes Johan Kees en Lia Zijm Fonteinsweg 8. Op 13 maart 1982 is onze zoon Evert geboren. Ria Rikkenberg-de Porto Dirk Rikkenberg 1793 EP De Waal, Texel, De Staart 7. Hoera, wij zijn reuze blij, want Marcel en Patrick hebben er een zusje bij. Dit zult U nog wel willen weten. Dat zij Jacqueline zal gaan heten. Geboren 17 maart 1982. Johan de Ridder Nel de Ridder-Schagen Trompstraat 39, 1792 BJ Oudeschild Te huur 30 m2 bedrijfs ruimte. Brieven onder nr. 605 aan bur. Tex. Crt. Te k. een 4-pers. toer- caravan „Sprite" met voortent en registratie bewijs, incl. inventaris. Tel. inl. na 18 uur (02223) 294. Vrijdag 19 maart Disco avond in de Wielewaal te De Waal. Wie kan ons helpen aan woonruimte te Oosterend of omgeving. A. Ellen Mzn., M. Koebrugge, tel. (02223) 492. Te k. gevr. voetbal schoenen mt. 35. Rogier Kriiger, tel. (02220) 3885. Verhuisd van Spanger- weg 37, De Waal, naar Julianastraat 16, Den Burg. Fam. J. Verberne, telefoon (02220) 2691 Maandag verloren n.b. Gamma (Oudeschild) groen étui inh. betaal cheques t.n.v. G. Smidt- de Jong. Gaarne terug te bez. Beatrixlaan 60. Suzuki GS 550, bj. '78 met Rickmankuip, Janton uitl. en sportbuddy. Tel. (02223) 254. Wij willen een ieder be danken, die op welke ma nier dan ook ons 40-jarig huwelijksfeest tot een on vergetelijke dag hebben gemaakt. Gerrit en Alie Kikkert Onze hartelijke dank aan allen, die het feest ter ere van ons 25-jarig huwe lijk onvergetelijk hebben gemaakt. Jaap en Annie Bakker Heel veel dank voor de vele blijken van belang stelling, kaarten, bloemen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. J. C. Kiewiet „Korverskooi". Hierbij wil ik een ieder hartelijk bedanken voor alle kaarten, bloemen, bloemstukjes, fruitman den, notenmand etc. En natuurlijk de vele blijken van belangstelling tijdens mijn verblijf in het zieken huis en thuis. Het was geweldig. Meina Boon. Stefan wil niet, wij wel Is op de markt uw gulden wel een daalder waard? Kom, kijk en ver gelijk Dierenshop „Ellen" tel. 3308. Te koop: bankstel 7150,- en g.o.h. wand- meubel brt. 290, h. 200 d 50 cm, onderbouw 68 cm met 5 grote laden 50x35x 16; 1 lade 50x75x16, bar, tv-ruimte en verlichting enz. Prijs t.e.a.b. Tel. (02220) 4730. Gevraagd: gele steen tjes voor straatwerk; ook kleine partijtjes. Telefoon (02220) 3227. T.k.a. gasboiler, 110 Itr. geschikt voor 2 zomer huisjes t.e.a.b. Marel- straat 6, (02220) 3993. Ha, ha, ha, Bep, Piet, llian, Willem, Anita, Mar jan, Karin, Hans, Trijn en Frits. Te koop: zwartwit wandmeubel 160x150x55 cm, 1 pers. ledikant met matras; wit gasfornuis (Buta). Tel. (02225) 267. Nabij Den Burg te huur 6.000 m2 grasland voor paard of pony. Brieven onder nr. 606 aan bur. Tex. Crt. PSP raambiljetten, klein formaat, af te halen op Wilsterstraat 25, tel. 3513. Laat dit voorjaar uw hond ook eens een op knapbeurt geven. Vak kundige behandeling. Trimsalon „Ellen", tel. 3308. Piet komt los, wij ook. Te koop z.g.a.n. elektr. rechaud merk Lukon, 10 platen. Nieuwprijs 71250,- nu voor 7450,-. Tel. (02228) 445. Winkelinventaris te koop aangeboden: ijsjes-, kast, diepvrieseilanden en -meubels, koelmeubels, stortmanden, boekenmo lens, ansichtenmolens, winkelwagentjes, ZB mandjes, ijzeren brood manden, koelaccu's enz. Supermarkt Loodsmans duin, Den Hoorn. D. Medema, tel (02220) 3241, na 19 uur. Dorpscomm. De Koog houdt haar jaarlijkse ver gadering op donderdag 25 maart a.s. in de Luberti- school. Doe uw inkopen bij de Welfare-afd. 25 maart 10- 12 en 2-4 uur in het Rode Kruisgebouw. Te k. LPG gasinstallatie voor auto. Tel. (0727?) 276. Buitenschilderwerk? Bremer! Kerkstraat 5, Oosterend, tel. (02223) 229. Majella Reijnders huisweverij voor het vervaardigen van vodde kleden, te zien én te be stellen bij Artima, natuur lijk, Gravenstraat 7, tel. 3592, Den Burg. Pap en mam gefelici teerd. De innig dankbare kinderen Stefan en Ernst. Goed tehuis gezocht voor mooie Cockerspaniel wegens omstandigheden' Tel. (02208) 3312. Lieveling m'n lichaam is in Spanje, maar m'n hart is bij jou. Ik hou van je. Je vrouw. R.S. Den Haag zendt straks Topambtenaren naar de Raad, die ons duidelijk zullen maken, hoe we het beste in de problemen kunnen raken. Zelf zitten ze daar goed in de nes ten, laat ze hun eigen stal maar mesten. Ze mogen hier van alles bepraten, maar wij blijven tégen reservaten. De laatste weken melden spontaan, zich vele nieuwe leden aan. Het verkiezingsfonds van Texelsbelang wordt niet alleen gevuld door onze leden. Het waren ook de sympathisanten die er veel in deden. Ook deze keer doen we weder een beroep, voor steun aan onze groep. In de Raad doen we niet aan politiek, dat maakt vele kiezers ziek. Alvast bedankt, we zijn Paraat, en rekenen op meer zetels in de Raad. Tel. (02226) 432, bankrek. 67.31.61459 Het gaat niet alleen om hapklare brokken I Maar gratis en goed advies krijg je nog altijd voor niets bij Tiny. Dierenshop „Ellen", tel. 3308. Ria en Jan, we komen eraan, 't Buurtje. PSP programma's Prov. Staten (72, Wil sterstraat 25, tel. 3513. Wist u dat we een eigen MLK/LOM-school op Texel hebben en die ook willen behouden! Beatrixschool voor indi vidueel basisonderwijs. Droogtrommel, is prima; centrifuge, 3- en 4-pits gasstellen; koelkast, box en kinderstoel; kinderledi- kantje; commode, hoog model; 3 kinderbureaus; eiken salontafels; diverse spiegels en kapstokken; dekenkist; theemeubeltje; groene ribbank; 3 elemen ten; 1- en 2-persoons matrassen; 2-deurs hang en legkasten; 6-persoons eiken tafel. Barhorst Meu- belhandel, Maricoweg 2a, Den Burg. Te koop opbouwbed 90x200, o.a. met kast- ruimte en bureautje, geschikt voor Ift. 6 - 10 jr. Tel. (02220) 3178. Waken over het milieu is noodzaak. PPR lijst 7 Jac. Zuurbier. Informatie (02226) 575.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 3