Sportraad houdt zich bij administratie Problemen organisatie menwedstrijd opgelost Voor het weekend T rombosedienst Groene Kruis Zuigelingenbureau „WAT IK ZEGGEN WOU.." Amnesty van 17 en 18 april 1982 „Ida Mary" nam deel aan zoekaktie I Artsen Groene Kruis Tandartsen Apotheek Dierenartsen Brandmelding Rijkspolitie 1 Noodslachtingen Kerkdiensten Alcohol en drugs. Beter laat dan nooit" Fietsen gestolen Bijeenkomst Christelijke Plattelandsvrouwen 8 NSDAG 13 APRIL 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 7 De problemen tussen Jan Kiljan en de portraad over de organisatie van de ationale menwedstrijden zijn opgelost, at is althans de conclusie na de don- erdagavond gehouden vergadering an de speciale commissie die met de rganisatie is belast en waarin ook de lijde Rijders en de Vrienden van het aard vertegenwoordigd zijn. Namens e Vereniging Samengestelde Wed- trijdmensport Nederland was de heer S. Nieuwenhuysen aanwezig. Hij is d van het hoofdbestuur van deze orga- isatie en als wedstrijdcommissaris oofd van toezicht bij de Texelse wed- trijden. In de vorige week maandag ehouden vergadering van de sportraad verd algemeen gevreesd voor een fi- ancieel fiasco van de wedstrijden door llerlei bijkomende kosten zoals hotel- ergoedingen voor juryleden, artsen en fficials. Nieuwenhuysen kon namens iet bestuur verklaren (iets wat J. Kiljan erder al had gedaan) dat juryleden leen onkostenvergoeding krijgen. ,,De heer Koenders die op de stoel an de wedstrijdcommissaris is gaan itten heeft de sportraad maar wat wijs- lemaakt", aldus Nieuwenhuysen over Ie eerdere mededelingen van men- portvertegenwoordigers. Dat de heer (raay tijdens de sportraadvergadering >ok telefonisch meedeelde dat juryleden hotelkosten vergoed kregen, werd don derdag afgedaan als algehele spraak verwarring." Op de vergadering werd door Nieuwenhuysen uitgelegd dat de personen waarmee de sportraad overleg had gepleegd, organisatiebedragen hadden genoemd (ƒ7750, die toege schreven kunnen worden aan een studie van de mensportvereniging over de mo gelijke kosten van een dergelijk evene ment bij financiële honorering van alle officials. ,,Na die studie hebben we alras besloten met onbetaalde krachten te blijven werken, omdat menwedstrijden anders financieel helemaal niet haalbaar zijn." Om de tafel J. Kiljan die maandagavond cfe sport raad verweet „te veel te willen organiseren" benadrukte de reden waarom hij de sportraad had gevraagd administratieve bijstand te verlenen bij de organisatie. „Beide paardensport verenigingen moeten om de tafel en daarbij had de sportraad een duidelijke taak, die uitstekend is vervuld", aldus Kiljan. Donderdagavond werden de ta ken van de beide paardensportvereni gingen, zoals het stallen van de deel nemende paarden en op- en afbouw van de hindernissen nog eens doorgeno men. De sportraadvertegenwoordigers die zich geplaatst zagen voor een or ganisatorisch en financieel debacle, gingen akkoord met het voorstel van Nieuwenhuysen om zich uitsluitend met de administratie bezig te houden zoals het verzorgen van het programmaboek je, de uitnodigingen en andere corres pondentie. De overige verantwoorde lijkheid ligt bij Kiljan en de mensport vereniging die er voor moeten zorgen dat het evenement financieel quitte draait. Sponsor Onduidelijkheid was er ook niet meer over een sponsorbedrag van Dunhill dat (in tegenstelling tot eerdere berichten) niet speciaal aangevraagd moet worden maar al bij de mensportvereniging klaarligt. Zodra het evenement van start gaat, wordt het overgemaakt. Wel zal de administrateur van de sportraad, Ger Praamstra, deze maand de menwed strijden in Deurne bezoeken om een beter inzicht te krijgen in de organisatie. „De onduidelijkheden zijn gelukkig uit de wereld en daarom kan de sportraad medewerking blijven verlenen", aldus W. Munnickhuizen, voorzitter van de sportraad. Hij moet omstreeks een uur of elf uer geweest zijn." De man haalde zijn schouders op en ceek schichtig in de richting van de /rouw die' onheilspellend bleef zwij- ;en, haar handen op haar heupen. Er komen hier zeker overwegend ongelui?" probeerde Blazoen. ,Ja inderdaad," antwoordde de man cennelijk opgelucht. „De meesten zijn liet ouder dan twintig." „Maar dan moet het toch opvallen ils er een man van Rechters leeftijd linnen komt?" De varkensoogjes vernauwden zich. .Maar u bedoelt de oude," ontdekte lij verbaasd. „Ja, Harrie Rechter." „O die! Ik dacht dat u zijn zoon ledoelde." Hij volgde onzeker de be wegingen van de vrouw die naar de tapkast liep om schijnbaar doelloos wat flessen te verplaatsen. „Is hij hier geweest?" „Ja, die was hier gisteravond inder daad." De heren mogen wel gaan zitten." De vrouw wees op de barkrukken. .Koffie?" Ze knikten allebei. „Weet u hoe laat hij hier binnen gekomen is?" „Geen idee." Het klonk beslist. „Was hij alleen?" De man haalde zijn schouders op. .Ik denk het wel. Hij had in ieder ge val geen vrouw bij zich, want dat zou me wel opgevallen zijn Maar ik heb hem niet zien komen en niet zien gaan dus ik weet niet of er iemand bij hem was. Het was hier zoals ge woonlijk eivol. Ik had het veel te druk om op dergelijke dingen te let ten." .Maar als hij een vrouw bij zich had gehad, dan had u het wel ge weten, zegt u?" "„Ja, want hij komt hier nooit met een vrouw." Fred slurpte behaaglijk zijn koffie. Kennelijk geheel op zijn gemak nu. „Meestal komt hij samen met zijn zoon. Soms ook alleen." „Was zijn zoon hier gisteravond?" „Ik geloof het niet. Ik heb hem in ieder geval niet gezien." „U kunt zich echt niet herinneren hoe laat Rechter wegging?" Nee, ik zei al, ik heb hem niet zien komen of vertrekken." „Weet u iemand anders aan wie ik het zou kunnen vragen?" „Koos misschien?" „Wie is Koos?" „Mijn broer Hij draait de platen." „Woont hij hier ook?" „Nee, hij is getrouwd. Ik zal u zijn adres geven." Hij stond op van zijn kruk en liep om de bar heen. Hij haalde een blok- nootje en een potlood tevoorschijn en begon te schrijven. Blazoen bekeek het adres aandach tig en toen verbaasd. „Dus Van der Ploeg is uw broer?" Fred knikte. „Maar u heet toch Kwint?" „We hebben dezelfde moeder." „En hij draait hier iedere avond de platen?" „Behalve maandag- en dinsdag avond." „Bent u dan gesloten?" „Maandagavond zijn we gesloten. Op dinsdag hebben wij een rustige avond We draaien dan wat banden af. Mantovani, James Last, dat zoete werk. U kent dat wel. U moet maar eens komen dinsdagavond." Kasper grinnikte. Hij was net der tig, maar hij werd kennelijk al tot de Mantovani-generatie gerekend. Hij keek van Fred naar de vrouw en aar zelde even. Het liefst zou hij nu ver trekken. Hij haalde diep adem en zei tot de vrouw: „U bent toch mevrouw Boonstra?" „Ja?" „Is uw man eigenaar van deze zaak?" Ze haalde haar schouders op. „Als u bedoelt dat hij voor de hypotheek opdraaitWel ja, laten we maar zeg gen dat hij meneer de direkteur is." Ze lachte spottend. „Waar is uw man op het ogenblik?" „Vissen." „O." Hij merkte zelf dat het onnozel klonk. „Was hij gisteravond niet hier?" „Nee, hij was de stad uit." Blazoen trok zijn jas aan en rilde. Het ding was nog kletsnat. Ze was eigenlijk niet lelijk, mevrouw Boon stra. Ze was alleen erg slonzig en bitter. Buiten motregende het. Wat een keet, dacht Van Benten toen hij zich over een bak met zilve ren ringetjes boog. Zilver! Hij grom de. Het meisje achter de toonbank keek een beetje verbaasd op. Hij voel de haar blik en het ontbrak er nog maar aan dat hij het warm kreeg. Ze bekeek hem scherp met haar exotische ogen. Hij draaide zich om naar een bak met zijden lappen en liet gedach teloos zijn hand door de kleurige sjaals glijden. Sieraden uit India, sjaals uit India, bloeses uit India „Kan ik u van dienst zijn, meneer?" Het exotische kwam uit een potje, zag hij nu. Haar haar was waar schijnlijk ook geverfd, heel donker, bijna zwart. Niettemin zag ze er aar dig uit. Ze bewoog zich gemakkelijk Hij keek naar haar armen vol zilve ren armbanden. Ze was bezig met het sorteren van kleine ivoren beeldjes, apen, olifanten en dergelijken. Nou ja, ivoor? „Zoet u iets speciaals?" probeerde ze nog eens. „Ik kijk even rond. Helpt u eerst die mevrouw daar maar." Wat dacht ze dat hij kwam kopen? Een Japanse kimono voor zichzelf. Hij keek grijnzend langs zijn dikke buik naar zijn korte benen. Een bloeze voor zijn vrouw? Een marokkaanse poef voor zijn dochter? Maar hij had geen vrouw of dochter en als hij ze wel had gehad zou hij vast niet in een dergelijke winkel kado's voor ze ge kocht hebben. Wat een keet, herhaal de hij bij zichzelf. Hij kwam bij een verzameling potjes en schaaltjes van aardewerk Net zo oosters als ik zelf ben, besloot hij. „Kan ik u helpen, meneer." Hij keek op. Ditmaal was het Erika Veenendaal zelf. Of Van der Ploeg zo als ze sinds haar huwelijk heette. Ze herkende hem niet direkt. „Deze kommetjes hier zijn heel aardig. Handwerk. We maken ze zelf. Mijn man... O bent u het," onderbrak ze zichzelf. „Ja ik ben het." Ze aarzelde. „Komt u iets kopen?" „Nee dank u." Het klonk niet aar dig. „Misschien wilt u even naar ach teren komen?" Iedere woensdagochtend volgens af spraak van 9.00 tot 10.30 uur. Adres: Groene Kruisgebouw (ingang tandart sencentrum), Wittte Kruislaan, Den Burg, tel. (02220) 4887 (uitsluitend tijdens bovenstaande uren). Indien u niet op het afgesproken tijdstip kunt komen, dan gaarne kon- takt opnemen voor woensdag met de administratie van het laboratorium van het Gemini-ziekenhuis, tel. (02230) 11414 tst. 232 of tst. 299. Mee te nemen: alle trombosedienst- gegevens van elders en verzekerings- oeqevens (ziekenfondskaart). Volgens afspraak. Informatie hier over op werkdagen van 17.00-18.00 uur: tel. (022201 3241 6f*VEN «N LC2CRS «XT£N VOUMTWOOROELURME© \AN Ot Hij knikte. Ze werden verbaasd nagestaard door het exotische meisje .Nou 'ja, exotisch... „Is uw man thuis?" „Ja. Hij zit in het atelier En op zijn vragende blik „Hij maakt het aardewerk waar u net naar keek." „O juist ja." „Gaat u hier maar even binnen, dan roep ik hem." Ze liet hem in een soort woonver trek. Van Benten keek geamuseerd om zich heen. Hij schatte de kamer vier bij vijf meter De vloer was bedekt met een soort mozaïk van Perzische tapijtjes. Hij liet zijn schoen er over heen glijden. Ze zaten vast gespijkerd. Overal lagen kussens op de vloer. Groot, klein van de meest bizarre kleuren. In het midden van de ka mer stond een lage, ronde tafel met een leren blad Er stond zegge en schrijve één stoel in de kamer. Een grote plantagestoel die waarschijnlijk nooit gebruikt werd, want hij was bijna geheel overwoekerd met klim- en hangplanten. Niettemin besloot hij dat hij daar wilde zitten en nergens anders. Hij was niet van plan zich belachelijk te maken door op een van de kussens op de grond te gaan zit ten. Voorzichtig baande hij zich een weg door de miniatuur-jungle, schoof behoedzaam een paar lianen opzij en ging zitten. Ziezo! Hij bewoog of hij een sigaar zou opsteken, maar vond tenslotte dat hij dat de flora niet kon aandoen. Erika kwam binnen, keek verbaasd om zich heen en ontdekte hem toen pa& half verscholen in het groen. „O, zit u déér." „Ik zit erg goed, dank u," merkte hij lakoniek op. „Tja we gebruiken die stoel meestal niet..." Ze wist kennelijk met haar houding niet goed raad. „Moet u hem binnenkort toch eens proberen, want men zit er heus uiterst plezierig in." Ze droeg een bloeze uit de India- kollektie en een heel kort leren rokje. Vermaakt keek hij toe hoe ze met een bijna slangachtige beweging door haar knieën zakte en op een kussen neer plofte. Het was waarlijk niet een voudig in een dergelijk kledingstuk decent door de knieën te gaan. „Mijn man komt eraan." „U heeft een aardige zaak," loog Van Benten. Ze knikte. „Loopt goed zeker?" „We mogen niet klagen." Ze keek naar de deur. Het was duidelijk dat ze zich niet op haar gemak voelde, zo geknield aan zijn voeten. ,Het is een mooi pand. Heeft u het zelf gerestaureerd?" „We moesten wel. Monumentenzorg was niet geïnteresseerd." „De ligging is ook uitstekend, dunkt me. Het zal niet gemakkelijk geweest zijn om zoiets te bemachtigen." Ze zweeg en keek weer naar de deur. „Het zal ook niet goedkoop geweest zijn." Ze deed alsof ze zijn laatste opmer king niet gehoord had, maar haar he le houding was afwijzend. „Hebben u en uw man dit pand zelf betaald, mevrouw Van der Ploeg?" Zijn stem was dwingend nu. Ze zuchtte en kwam met weinig bevallige gebaren ömhoog uit haar nederige positie. „Nee, mijn vader heeft het voor ons gekocht." Van Benten knikte. Hij had naar de bekende weg gevraagd. Betaalde u uw vader een hoge rente voor het geleende bedrag?" „Wie zegt dat hij ons het geld ge leend heeft?" Haar stem klonk vij andig. „U wilt toch niet zeggen dat hij hét u geschonken heeft? Of heeft uw oud ste zuster ook een dergelijke som geld meegekregen toen ze trouwde? Een soort bruidsschat?" „Bij mijn zuster lag het allemaal anders. Haór man kon bij zijn vader Het hoofdbestuur van de FNV heeft aan haar afdelingen een circulaire ge zonden, waarin zij wijst op het belang rijke werk van Amnesty International. Deze organisatie trekt zich al jaren het lof aan van politieke gevangenen, overal ter wereld Vaak zijn bij deze politieke gevangenen leden van vakbonden. In een land als Nederland waar vakbonds vrijheid de gewoonste zaak van de wereld is, kan je je nauwelijks voor stellen, dat mensen worden vervolgd, gemarteld, vermoord of gewoon „ver dwijnen" enkel vanwege het feit dat zij zich inzetten voor de vakbeweging. In december 1981 startte Amnesty International een actie met als doel zich in te zetten tegen de „verdwijningen." Deze actie duurt ook deze maand nog voort. De FNV roept haar leden op om aan deze actie steun te verlenen door de plaatselijke werkgroep van Amnesty te helpen met het schrijven van brieven en kaarten naar familieleden van verdwe nen personen en naar regeringen van landen waarin deze verdwijningen plaatsvinden. De afdeling Texel van de FNV steunt deze oproep van harte en wil hier ook haar leden opwekken mee te doen aan deze actie. De Texelse werkgroep van Amnesty International is al jaren erg actief. Zij zullen u graag informeren op welke wijze u mee kunt helpen aan deze actie. Wij verzoeken die mensen, die dit willen doen contact op te nemen met de Werkgroep Texel van Amnesty International. Het contact adres is mevr. J. Wassink, Vloedlijn 31, telefoon 02220-4109. Bestuur FNV afd. Texel. De Texelse strandreddingboot Ida Mary was een der schepen die op eerste paasdag heeft gezocht naar een opva rende van een Duitse kustvaarder die zeven mijl ten westen van de Eierlandse vuurtoren overboord was geslagen. Om 13.28 uur kwam het alarm en de Ida Mary lag al om 13.42 uur te water. Het hele zeegebied waar de drenkeling zich zou kunnen bevinden werd af gezocht, samen met de Susanna van Den helder en de Carlot van Ter schelling. Ook door vrachtschepen in de buurt werd uitgekeken evenals door een helicopter en een Neptune van de marine. De vermiste Duitser werd niet gevonden. De Ida Mary was om 17.00 uur terug. I Uitsluitend voor spoedgevallen Van vrijdagavond 18.00 uur tot s maandagmorgen 8.00 uur Dokter R. Coutinho, Schilderend 40, Den Burg, tel. (022201 2023. S Dokter Siebinga is afwezig van 19 js t/m 23 april. Apotheek gesloten. Ambulance On geval van onge- - lukken met betekenend lichame- lijk letsel) (02220) 2011. |H Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur. Let op! Aanvragen voor hulp: uitsluitend te bereiken: zaterdag en zondag tussen 13.00-14.00 uur en 18.30-19.30 uur. Zr. Jacomien Witte, Witte Kruis- laan 23, Den Burg, tel. (02220) g 4930. Uitleen van verpleging sa rtikelen en informatie Maandag t/m vrijdag 17.00-18.00 uur. Lidmaatschapskaart meebren- g gen. Voor zeer spoedeisende tandheel- kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te- recht in het tandheelkundig cen- trum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. §j§ Weverstraat 95, telefoon (02220) H| 2112. Open van maandag t/m vrij- dag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00- =s 17.00 uur; zondag van 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 uur. E Buiten die tijd alleen voor spoed ig eisende gevallen. Alleen voor spoedgevallen tele- foon (02220) 2527. Bij brand altijd bellen (02220) 2066 en bij geen gehoor (02230) 22222. 'Dagelijks is het politiebureau van is de groep Texel van de Rijkspolitie telefonisch te bereiken via tel. (02220) 2644. Buiten kantooruren (tussen 18.00 en 08.00 uur) kan men rechtstreeks contact opnemen g met de meldkamer van het - district Alkmaar, tel. (072) 116444. Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heerwaarden, telefoon (02220) 2182(slachtplaats) of 2663 (Wilhelminalaan 94), b.g.g. (02226) 520 of (02220) 3541. in de zaak komen. Hun bedje was gespreid." „Dat was voor uw echtgenoot niet weggelegd?" „Mijn man is een kunstenaar, een artiest." Het was duidelijk dat een artiest in haar ogen ver verheven stond boven zo'n burgelijke zakenman als haar zwager was. „Pottebakker, nietwaar?" ,Eh, ja." Het woord pottebakker viel kenne lijk niet zo goed. Van Benten zuchtte. Demonstratief keek hij op zijn hor loge. Ze zag het. „Ik zal even kijken waar Koos blijft." Ze glipte snel de deur uit. Van Benten glimlachte en besloot toch maar een sigaar op te steken. Het bezoek nam meer tijd in beslag dan hij gehoopt had, maar hij had er toch geen spijt van dat hij zelf gegaan was. Eerst was hij van plan geweest Blazoen te sturen. Hij had zelf niet meer de leeftijd om zich thuis te voelen bij deze hippe men sen, dacht hij Maar vanochtend was hij van gedachten veranderd. Zijn leeftijd zou ook wel eens in zijn voor deel kunnen zijn en nu hij hier zat, vond hij dat hij geen ongelijk had. De deur ging open en de lang ver beide Koos kwam binnen. Hij droeg een zo mogelijk nóg smeriger broek dan gisteren en hetzelfde schapen vacht op een vaalzwart T-shirt. Zijn kleding zat onder de pottebakkers- klei en zijn schoenen lieten een leem kleurig spoor achter op de tapijten. Hij ging niet zitten maar stelde zich enigszins verdekt op achter een palm. Zijn schouder tegen de muur geleund begon hij een sjekkie te draaien. Hij keek de hoofdinspecteur vanonder zijn zware wenkbrauwen afwachtend Zondag 18 april 1982 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. Wolthaus collecte onderhoud orgel De Cocksdorp 10.00 uur ds. Loer- akker (Ravenswaay). Doopdienst collecte algemene diaconale doeleinden. ïg Den Hoorn 11.00 uur ds. Pranger De Koog 9.30 uur ds. Pranger De Waal 11.00 uur ds. Wolthaus gj Oosterend 9.30 u. kand. G. de Lang 5S maandcollecte Oudeschild 11 u. kand. G. de Lang maandcollecte GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10.00 uur ds. J. P. Don- g dorp, Den Helder. 17.00 uur ds. J. P. Dondorp Uitzending via De Lichtboei Oosterend 10 00 uur ds. J. Donker 19.30 uur ds. J. Donker GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst Woensdag 21 april: Oosterend 19.00 uur ds. A. B. van g der Heiden, uit Enkhuizen. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr Den Burg 16.15 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE E Den Burg 10.00 uur ds. Hylkema - Uitzending via De Lichtboei BAPTISTENGEMEENTE in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 19.15 uur ds. Hoekstra ROOMS-KATHOLIEKE KERK j| Den Burg: zaterdag 19.30 uur Dameskoor Uitzending via De Lichtboei Zondag: 10.45 uur, Jongerenkoor - kindernevendienst De Koog: zondag 9.30 uur Oudeschild zondag 19.00 uur. JEHOVAH'S GETUIGEN Kr;r, -Schilderend 19 Zondag 10.30 uur Openbare lezing. Thema: ,,Het enige geneesmiddel voor de zieke mensheid" Wachttorenstudie, 11.30 uur. Thema: ,,Wat belet mij gedoopt te worden?" Handelingen 8 36-39 lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllgl Consultatieburean voor alcohol en drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. |l| Spreekuur volgens afspraak telefoon (02226) 413. 5 aan. Vriendelijke, bruine hondeogen. Hij deed hem aan een bouvier den ken. Koos likte zijn sigaret dicht en be gon omstandig in zijn zak naar vuur te grabbelen. „U wilde mij spreken?" vroeg hij tenslotte. „Ja, Het gaat over de heer Rechter. Harrie Rechter. Kent u die?" Koos wierp een snelle blik naar zijn vrouw. Verbeelde hij zich of was daar in een glimp van opluchting te be speuren? „Ja meneer Rechter ken ik." „Heeft u hem gisteravond gezien in de bar ,De Gelaarsde Kat"?" De bouvier kneep zijn ogen een beetje dicht om ze een paar sekonden later wijd open te sperren. „Ja hij was er gisteravond." „Weet u hoe laat hij is wegge gaan?" Weer dat dwaze gedoe met die ogen. Zou het een soort tic zijn? „U heeft geluk dat ik zo goed ge heugen heb. Het was zoals gewoon lijk verschrikkelijk druk, maar ik weet het toch nog. Hij ging in de derde ronde weg." „Derde ronde?" vroeg Van Benten verbaasd. „Kijk meneer, ik draai daar de pla ten en maak er een babbeltje bij. Ik ben de Dee-Jay." „De Wat?" Koos zuchtte bij zoveel onbegrip. Hoe was het mogelijk dat iemand van deze tijd niet wist wat een Dee-Jay was? (Wordt vervolgd) Na het succes van de revue van vorig jaar zal jeugdclub 't Molenbos ook dit jaar weer een revue presenteren, onder de titel „Beter laat dan nooit." De show bevat twee korte toneelstukjes en een aantal sketches en dansjes en is geheel verzorgd door de leden zelf. De uit voering zal plaatsvinden op zaterdag 17 april a.s. in het Eierlandsche Huis, aanvang 20.00 uur en er is bal na met muziek van de Texelse band KGB. De entree is f5,—, leden gratis. Donderdag werd een jongensfiets van het merk Union gestolen voor de koffieshop op de Stenenplaats in Den Burg. De fiets was niet afgesloten. Maandag werd een donkerrode heren tiets van het merk Fongers gestolen, die bij een bar in Den Burg stond. Maandagavond 19 april komen de Christelijke Plattelandsvrouwen om 20.00 uur bijeen in ,,De Poort" (naast de Gereformeerde kerk van Den Burg) om te luisteren naar mevrouw Borst-Pol uit Tuitjenhorn. Zij spreekt over het thema „Rondom het graf". Ook geïnteres seerde dames die (nog) geen lid zijn van de Christelijke Plattelandsvrouwenbond zijn welkom.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 7