AGEND4 Voor het pinkster weekend Vaste agenda 'n Afspiegelings gemeenteraad? II Groene Kruis Zuigelingenbureaii Illl 29, 30 en 31 mei 1982 Artsen Kerkdiensten Groene Kruis Tandartsen Apotheek I Dierenartsen m Rijkspolitie Trombosedienst Noodslachtingen Alcohol en drugs. Brand/ambulance PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 28 MEI 191 „Hij is fotograaf, hè?" „Ja." „Ga jij daar ook wonen, op die flat?" „Voorlopig wel. Het is moeilijk om in Parijs een behoorlijke woonruimte te vinden tegen een redelijke prijs. Maar op den duur zal lk zeker een paar kamers voor mezelf zoeken." „Je houdt toch niet van die man wel?" Liane had ritsen vriendjes, de meesten wat ouder, maar ze scheen niet verliefd te zijn. „Nee natuurlijk niet, maar hij kan me helpen bij mijn carrière." „Je wilt nog steeds fotomodel wor den?" „Absoluut." „Denk je dat ze in Parijs zitten te wachten op een meisje zoals jij? Je bent daar één tussen zoveel andere mooie meisjes. En ze willen allemaal hetzelfde." „Maar daarom moet ik juist met Anton meegaan? Begrijp je dat dan niet? Ik besef heus wel dat ik een kruiwagen nodig heb. Welnu ik heb er één en die laat ik me niet ontglippen. Moeder zou dat moeten kunnen begrij pen. Ze heeft zelf ook ooit eens aan het begin van een carrière gestaan." „Een carrière die ze opgaf voor paps. Ze heeft nooit wild geleefd, dat weet je Eigenlijk is ze een heel kuise vrouw." ..Ik ben ook niet van plan wild te leven, zoals jij dat noemt. Ik ben van plan mijn doel te bereiken. En moeder is alleen maar jaloers omdat ze wéét dat lk doorzet, iets dat zij niet ge daan heeft. Liane trok heftig aan haar sigaret en inhaleerde diep. „Kuis zeg je. Wat een woord in deze tijd Als moeder de kans gehad had. „Wat bedoel je?" „Ach niks. Laat maar Tenslotte ken jij haar beter dan ik." „Ik weet niet waarover je het hebt." Liane haalde haar schouders op en drukte de half opgerookte sigaret uit. „Kom, ik moet opschieten, ik moet vanavond nog even weg." „Weet je wat ik niet begrijp?" „Vertel het eens." Petra aarzelde. Waarom deed ze zo koel en spottend? „Je houdt niet van die man en toch ga je met hem sa menwonen." „Met hem naar bed bedoel je. Nou zo moeilijk is dat niet. Hij is niet afstotend; hij ziet er nog heel behoor lijk uit voor zijn veertig jaar." „Waarom praat je zo cynisch? „Doe ik dat?" „Ja, dat vind ik wel." „Maar lieverd, we zijn niet alle maal zo kinderlijk als jij." „Als jij denkt dat je volwassen bent alleen omdat je er met een vent vandoor gaat, dan zit je er toch heus naast," antwoordde Petra snibbig. Ze zou die meid eens flink doorelkaar willen rammelen. Liane ging onverstoorbaar door met pakken. Ze vouwde alle kleren die ze had klaargelegd zorgvuldig op. „Ik neem aan dat jij nog maagd bent," zei ze terwijl ze een pikant zwart jurkje, dat Petra nog nooit ge zien had, voorzichtig op het bed uit spreidde. „Natuurlijk niet, dat weet jij ook wel." Op hetzelfde moment reali seerde Petra zich dat Liane dat niet wist, hoogstens kon vermoeden Waar om hadden ze elkaar nooit in vertrou wen genomen? Wat wist ze van Lia ne? Wat wist ze van Erika of Marga? Langzamerhand begon het tot haar door te dringen dat ze alle vier de laatste jaren volkomen langs elkaar heen geleefd hadden. Misschien was dat niet abnormaal; ze waren alle maal bezig een eigen toekomst op te bouwen. Ze woonden niet meer in hetzelfde huis. Maar hun ouders dan? Natuurlijk hadden zij altijd belang stelling gehad voor het doen en la ten van hun dochters. Ze hadden de illusie van het gelukkige gezin steeds levendig gehouden. De warme gene genheid voor elkaar, de knusse ver knochtheid.. Hoe vaak had paps niet met een innig tevreden gezicht het kringetje rond de open haard toege knikt bij verjaardagen en andere feestelijkheden. „Hè, gezellig mensen, weer als vanouds." Ze hadden op zulke dagen ook geen van allen ver stek laten gaan. Ze hadden hem geen van vieren durven teleurstellen. Maar nu was hij dood en dè illusie vervlo gen. „Ik zei dat je niet van plan bent om van gedachten te veranderen, Lia ne." Petra zuchtte en keek een beetje triest naar haar zusje. „Nee zeker niet." Petra stond op. „Goed, dan ga ik maar naar mams toe. Ze voelt zich zo beroerd, ze trekt het zich erg aan weet je. „O zeg, alsjeblieft, als je op de sen timentele toer gaat, wordt ik alleen maar kotsmisselijk. Bespaar je de moeite." „Okay, okay. Ik wil alleen nog dit zeggen; ik vind het misselijk van je dat je nu zo'n haast maakt om weg te komen. Het zou niet meer dan fat soenlijk zijn geweest als je een week of drie gewacht had met het pakken van je koffers. Er rijden ook nog treinen naar Parijs, of was dat niet in je opgekomen?" „Merkwaardig genoeg heb ik daar wel aangedacht," zei Liane volkomen beheerst, terwijl ze voor de spiegel ging staan om haar make-up bij te werken. „Maar het is onmogelijk. Als ik hier drie weken zou blijven rond hangen, zou ik mijn kansen daar ver spelen. Lieve help, Anton zou het nooit drie weken zonder vrouw uit houden. Hij houdt van een gezellig huis en een goede maaltijd, maar hij wenst daar zelf geen enkele moeite voor te doen. Daarom heeft hij een vrouw nodig. Als ik niet met hem meega, heeft hij binnen de kortste keren een ander gevonden die mijn plaats wil innemen." „O Liane, weet je dat lk het ge woon zielig vind. Je gaat je ongeluk tegemoet." „Welnee kind, maak je over mij maar geen zorgen. Ik red het wel. Zeker nu ik financieel onafhankelijk van hem zal zijn. Maandag wordt het testament geopend. Er zal voor ieder van ons toch wel iets afvallen, denk je niet? Ik zal Berend vragen om mijn financien te regelen. Hij kan een gedeelte van het geld naar een bank in Parijs over laten maken." Petra zweeg. Ze was eigenlijk met stomheid geslagen Zoveel zakelijk heid. Tenslotte liep ze langzaam in de richting van de deur. „Luiter eens," zei Liane. „Het is nu bijna kwart over zes, ik wilde eigen lijk zo een hapje eten. Eet je mee? En vraag moeder of ze ook iets wil heb ben Ik geloof dat Hilda een maca ronischotel in de oven heeft gezet." „Ja, ik blijf eten en ik zal mams vragen of ze trek heeft." Macaroni schotel Het lievelingskostje van Mar- nix. Ze dacht weer aan die ochtend en opnieuw voelde ze zich onrustig worden. Ze liep naar de kamer die nog steeds van haar was. Een paar poppen en knuffeldieren keken haar glazig aan. De jeugdboeken op het rekje boven het bed, de schilderijtjes aan de wand. het gaf haar vandaag allemaal een weeïg gevoel van bin nen. Het rook er muf. Ze opende het raam. Het was nog steeds droog en niet meer zo donker als een uur ge leden. Nog eenmaal deed de scheme ring zijn best om tussen de statige bo men en de kalende heesters door te dringen tot op de modderige aarde, die rook naar rotte bladeren en schim mels. Binnen een uur zou de duis ternis opnieuw bezit genomen heb ben van de tuin. Op het moment dat Petra het raam weer wilde sluiten zag ze achter de rhododendrons naast de schuur een schim. Even dacht ze dat het een hond was, maar het volgende moment richtte hij zich op, het was een man! Als verstijfd bleef ze staan kijken, het raam nog half open, haar hand aan de klink. Ze kon hem in deze halve duisternis niet herkennen, maar zijn gestalte deed haar sterk denken aan de man met de beige regenjas die ze vanmiddag gezien had toen ze het politieburo verliet. Als gehypnotiseerd bleef ze naar de man staren totdat hij achter de schuur verdween Tenslotte kon ze zichzelf ertoe brengen het raam te sluiten. Haar ogen groot van angst en een hand tegen haar keel gedrukt liep ze de kamer uit. Op de gang keek ze verwilderd rond. Wat moest ze doen? Het liefst zou ze het uitgeschreeuwd hebben. En ze zou het ook zeker gedaan hebben als er nog meer mensen in huis geweest wa ren dan alleen Liane en haar moe der. Maar nu probeerde ze zich te beheersen. Haar moeder mocht ze niet verontrustenze zou er een totale zenuwinzinking van kunnen krijgen. En Liane? Nee niet direkt naar Liane hollen. 'We zijn niet allemaal zo kinderlijk als jij' klonk nog na in haar oren. Zij was hier de oudste en zij zou nu de verantwoording op zich nemen. Natuurlijk zou ze haar zusje straks wel moeten inlichten, want als er iets gebeurde... Aarze lend liep ze de trap af. Als er iets gebeurde... Wat kon er gebeuren? De man kon naar binnen sluipen en haar vermoorden, zoals hij haar vader ver moord had Misschien wilde hij hen alle drie wel vermoorden. Ze moest snel de voordeur op het nachtslot doen en de achterdeur op de knip! Dan zou ze de politie bellen. Ze stond op de onderste tree. Hij kon toch niet al in huis zijn? Het was net of ze een zacht gekraak in vaders studeerka mer hoorde... In paniek greep ze de hoorn van het telefoontoestel dat in de gang stond. Gelukkig wist ze het nummer uit haar hoofd; ze had van daag al eerder op het punt gestaan de politie te bellen. De vriendelijke inspecteur De Weerd die ze kende van die afschuwelijke nacht op het buro stelde haar gerust: „We komen direkt juffrouw Veenen- daal. Maakt u zich maar niet onge rust, we zijn in drie minuten bij u." Een beetje moediger nu holde ze naar de keuken en vergrendelde de achterdeur. Vervolgens terug naar de hal om de voordeur op het nachtslot te draaien. De voordeur was zwaar lichtbruin eikenhout met een rond raampje als een patrijspoort. Ze keek naar buiten; voorbij de lichtkring van de lantaarn was alles duisternis. Ze drukte haar klamme rug tegen het koele harde hout van de deur en luis terde. Doodse stilte Ze wist niet of de ramen beneden allemaal gesloten waren, maar ze durfde niet te gaan kijken Ze wachtte gespannen op het geluid van de sirene Drie minuten had hij gezegd. Boven werd de deur van een van de slaapkamers geopend en weer ge sloten. Moeder? Nee Liane waarschijnlijk. Ze zou immers naar beneden komen om te eten. Op hetzelfde moment hoorde ze een auto de tuin Indraaien. Het grind knisperde onder de banden. Dus ze hadden de sirene niet gebruikt. Nee natuurlijk niet. De auto kwam binnen het lichtschijnsel. Het was zo te zien niet eens een politieauto „Waar kijk je naar?" „Hè?" „Waar -kijk je naar?" Liane stond onderaan de trap. „Politie." Twee mannen kwamen de stoep op Een in een beige regenjas, de ander in een grijze en een hoed op. Ze wachtte tot de man in de beige jas aanbelde. De man met de hoed was inspecteur De Weerd. Met een zucht van verlichting opende ze de deur. Toen hoofdinspecteur Van Benten Kasper Blazoen bij het buro had af gezet besloot hij eerst te gaan eten. Vlak bij het buro was een goede chi nees Hij was daar een trouwe gast en hij kon erop rekenen dat hij bin nen een kwartier een smakelijke scho tel voor zijn neus zou krijgen Bin nen het uur kon hij weer terug zijn op het buro. Hij moest nog enkele rapporten tikken. Bovendien kon er bericht komen over Arjens Hij zucht te. Hij was er steeds minder gerust op dat hij er goed aan gedaan had door de schilder te laten opsporen. Hij had Immers niet één enkel bewijs tegen de man. Als hij er naast zat... In eerste instantie had hij Gloria Veenendaal geloofd toen ze zei dat haar huwelijk goed was. Noem het intuïtie of iets anders, maar op dat moment had hij er niet aan getwijfeld dat ze de waar heid sprak. Toen was Berend Brons met de schilder Arjens op de proppen gekomen. Haar minnaar had hij hem genoemd. En bij het zien van het naaktportret was hijzelf daarvan ook overtuigd geraakt. Het lag zo voor de hand... Maar er was geen enkel bewijs! De nasi rames was lekker. Van Ben ten kwam tot die ontdekking toen hij zijn bord al bijna leeg had Van het grootste gedeelte had hij niets ge proefd, zo was hij in gedachten be zig geweest met de zaak Veenendaal. Een vooraanstaande zakenman die in zijn omgeving heel populair scheen te zijn werd zonder de geringste aan leiding vermoord. Zo leek het ten minste. Maar er wordt nou eenmaal zelden iemand vermoord zonder aan leiding. Ze hadden geen sporen van inbraak gevonden en er werd boven dien niets gemist Geen gewone in breker dus. Zijn vrouw en zijn dochters waren hem allemaal zeer toegewijd. Goed, toegegeven er waren natuurlijk wel een paar stekeltjes hier en daar. Be rend, de echtgenoot van de oudste dochter vond dat hij veel te weinig verdiende. O ja, het was hoogst waar schijnlijk dat hij Charles zou opvol gen in de zaak, hij nam hem zelfs al veel werk uit handen, maar er werd niet over een officiële regeling ge sproken. Berend had het gevoel dat hij niet op zijn juiste waarde geschat werd. En zijn vrouw deed er nog een schepje bovenop door hem te kleine ren. De tweede dochter, Erika, en haar man Koos stonden in de schuld bij de oude Veenendaal. Een schuld die weliswaar best terug betaald kon wor den gezien de opbrengst van de boe tiek, maar daarvoor moesten ze zich toch wel enige opoffering getroosten. Kwijtschelding van die schuld zou alles natuurlijk zeer vergemakkelij ken. En dan die broer van Koos, of eigenlijk stiefbroer. Kende hij Vee nendaal of kende Veenendaal hem? In ieder geval kende Harrie Rechter hem Hoe lagen die kontakten? Enfin, dat moest Bakker maar uitzoeken. Rechercheur Bakker was een jong. en ambitieus ventje en verre van dom Als er een luchtje aan die zaak zat, dan zou Bakker daar zeker achter ko men. Die Harrie Rechter was anders ook een merkwaardige figuur. Van Benten wist niet goed waar hij hem plaatsen moest En wat deed hij in het huls waar Arjens woonde? Mis schien had het zin om de anteceden ten van de andere bewoners na te gaan? Hij nam een laatste slok bier. De schotel was inmiddels helemaal leeg, evenals zijn bord Nu nog een kop koffie en dan ging hij terug naar het buro. Dat meisje dat die middag bij hem was geweest, die Petra, leek sprekend op haar moeder. Zou ze zich wat ver beeld hebben of zou ze werkelijk ge volgd zijn? Vervelend toch dat hij al tijd met gebrek aan personeel kampte. Hij had best een oogje op haar willen laten houden. En wat hadden die briefjes te betekenen? Hij wist niet of hij ze serieus moest nemen. Waren de schrijver van die briefjes en de moordenaar één en dezelfde persoon? Wat een hopeloze zaak. Het ergste was dat hij in de schijnwerpers van de publiciteit moest werken Dat maakte hem nerveus. Iedere keer die lui van de kranten aan de telefoon of er al nieuws was Alsof het de ge woonste zaak van de wereld was dat een moord binnen enkele dagen op gelost werd. Van Benten stond op en liep naar het buffet. Hij dronk zijn kopje koffie staande terwijl de rekening werd op gemaakt Op het buro hoorde hij tot zijn ver bazing dat De Weerd, de dienstdoen de inspecteur net naar het huis van de familie Veenendaal was vertrok ken. Petra Veenendaal zou een vreem de man in de tuin hebben gesigna leerd Van Benten schrok van dit be richt. Dus hij zou het huis toch onder bewaking moeten stellen? Hij had dit in het begin wel even overwogen, maar als niet noodzakelijk verworpen Er was geen enkele reden geweest om te denken dat de moordenaar nog eens toe zou slaan Dat was te zeggen, totdat Petra Veenendaal hem die mid dag opzocht met de briefjes en de mededeling dat ze zich bedreigd voel de Hij had haar op dat moment niet serieus genomen moest hij zichzelf nu bekennen. Wat een geluk dat ze tijdig de po litie had kunnen waarschuwen. De Weerd had gemeld dat in de villa al les in orde was en dat ze nu de tuin aan het uitkammen waren. Stel je voor dat er nog een slachtoffer ge vallen was. Hij moest er niet aan denken. „Dan had ik mijn biezen wel kunnen pakken," bromde hij bij zich zelf. (Wordt vervolgd) Donderdag 27 mei De speel-o-theek is elke woensdag middag van 14.00 tot 16.00 uur en elke vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur geopend in de voorspeelzaal van het dorpshuis aan de Wilhelminalaan Twee gebakken zeetongetji (slippies), gemengde salade, frites remouladesaus f14, Vandaag is de inhaaldag van de |n Oudeschild wordt iedere dinsdag- Texelse fietsdriedaagse. Start vanaf middag van drie tot vier bejaardengym 18.30 uur bij Sporthal Ons Genoegen. gegeven. Om 20.00 uur begint in het raadhuis een openbare hoorzitting, gevolgd door een vergadering van de commissie ruimtelijke ordening. Aan de orde zijn onder meer de bouwplannen bij de Turkse Tent, de bouwplannen van de Kasko-vereniging en diverse voorberei- dingsbesluiten. Vrijdag 27 mei In de bibliotheek wordt 's avonds door een vertegenwoordiger van de Orga nisatie voor Duurzame Energie (ODE) informatie gegeven over de daar ter visie liggende nota Windenergie Texel en over andere molenvraagstukken. Zaterdag 29 mei Ter gelegenheid van Luilak worden diverse evenementen gehouden. Voor het programma zie het artikel elders in deze krant. In de Doopsgezinde kerk treedt het Heston College Choir op; 2.0 00 uur. Vanaf 20.30 uur heeft Youth for Christ koffiebar in De Schakel. Medewerking van zangeres Karen Tienkamp. Zondag 30 mei In het kader van het jubileumtoernooi begint om 14.00 uur op het Boys terrein de wedstrijd Texel 1-Oud-inter nationals. Het Heston College Choir treedt om 20.00 uur op in de Hervormde kerk. In Question" is AVRO's Toppop disco-show met dj. Jerry Jetson Dinsdag 1 juni Bij de Hervormde kerk van De Koog start om 14.00 uur een kerkentocht. In de Hervormde kerk van De Koog wordt een dia-avond over Texel gege ven, aanvang 20.00 uur. Woensdag 2 juni Bouwvereniging Kasko geeft voorlich ting over haar bouwprojekt in de Oude ULO; 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur worden in De Linde- boom-Texel de uitslagen bekend gemaakt van de gemeenteraadsverkie zingen. Iedere vrijdagavond 20.00 uur open klaverjasdrive in Azië, ingang Zwaanstraat. Weggeld f2,50 p.p. Jongerencentrum 't Asiel (Schilderend 39) is geopend van maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur, woens dagavonden van 20.00 tot 24.00 uur en vrijdag- en zaterdagavonden van 20.00 tot 01.00 uur. De dam- en schaakclub Den Burg komt elke dinsdagavond, aanvang 20.00 uur, bijeen in de bovenzaal van ,,De Schakel". leder woensdag wordt in gebouw De Hollebol aan de Burgwal (achter het postkantoor) van 10.00 tot 12.00 uur een contactochtend gehouden van de Texelse WAO-groep. Men kan daarbij ondermeer biljarten, sjoelen en kaarten. Spreekuur B. en W.: Burgemeester Engelvaart maandag 10.00-11.00 uur; wethouder Nauta 10.30-11.30 uur; wet houder Blanken donderdag 9.30-10.30 uur en wethouder Van der Kooi vrijdag 10.30-11.30 uur. Elke zondagmorgen is er op het sportveld bij De Waal hondentraining van 10.00 tot 12.00 uur. 16 kandidaten uit alle dor pen van Texel bij Texels Belang. Iedere eerste zaterdag van de maand wordt in De Cocksdorp en Eierland oud papier opgehaald, 's Morgens vanaf 10.00 uur door de o.l. school van De Cocksdorp in het dorp en directe om geving en 's middags van 13.00-15.00 uur door de Strijbosschool in de rest van de polder. Elke maandagavond worden door de club Groot Slam bridgedrives gehouden in hotel De Lindeboom-Texel, aanvang 20.00 uur. Toeristen mogen ook mee doen. Kosten HO, per paar. HAVENRESTAURANT TEXEL (02226) 310. Volgens afspraak. Informatie hi over op werkdagen van 17.00-18 uur: tel. (02220) 3241. Uitsluitend voor spoedgevallen H Van vrijdagavond 18.00 uur tot dinsdagmorgen 8.00 uur Dokter K. Eissen, Julianastraat 9, H Den Burg, tel. (02220) 2039. Aanvragen visites s.v.p. tussen 9.30 en 10.30 uur. Spreekuur op zaterdag, zondag en maandag van 11.30-12.00 uur en van 16.00-16.30 uur zonder afspraak. Dokter R. R. Siebinga, Kikkert je straat 12, De Cocksdorp, telefoon (02222) 234. Bij geen gehoor (02220) 2323. Aanvragen visites s.v.p. tussen 9.00 en 10.00 uur. Zaterdag, zondag en maandag apotheek geopend en spreekuur van 12.00-12.30 uur en van 1^.00- 17.30 uur, zonder afspraak. Dokter Eissen is met vakantie van 3 t/m 20 juni 1982 Van vriijdagavond 18.00 uur tot dinsdagmorgen 8.00 uur. Let op! Aanvragen voor hulp: uitsluitend te bereiken: zaterdag, zondag en maandag tussen 13.00 - 14.00 uur en 18.30 - 19.30 uur. j Zr. Van Karsen, Kogerweg 132. - Den Burg, tel. 4319. Uitleen van verplegingsartikelen en informatie Maandag t/m vrijdag 17.00-18.00 ^5 uur. Lidmaatschapskaart meebren- gen. Voor zeer spoedeisende tandheel- kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te- recht in het tandheelkundig cen- - trum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. Weverstraat 95, teleffoon (02220) H 2112. Open van maandag t/m vrij- dag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag s van 11.00-12.30 uur en van 15.00- 17.00 uur en zondag en maandag s van 11.00-12.30 uur en van 16.00- 17.00 uur. Buiten die tijd alleen voor spoed- eisende gevallen. Alleen voor spoedgevallen tele- foon (02220) 2527. Dagelijks is het politiebureau van de groep Texel van de Rijkspolitie telefonisch te bereiken via tel. (02220) 2644. Buiten kantooruren (tussen 18.00 en 08.00 uur) kan men rechtstreeks contact opnemen met de meldkamer van het district Alkmaar, tel. (072) 116444. Iedere woensdagochtend volgens af spraak van 9.00 tot 10.30 uur. Adres: Groene Kruisgebouw (ingang tandart sencentrum), Wittte Kruislaan, Den Burg, tel. (02220) 4887 (uitsluitend tijdens bovenstaande uren). Indien u niet op het afgesproken tijdstip kunt komen, dan gaarne kon- takt opnemen voor woensdag met de administratie van het laboratorium van het Gemini-ziekenhuis, tel. (02230) >1414 tst. 232 of tst. 299. Mee te nemen: alle trombosedienst- gegevens van elders en verzekerings- gegevens (ziekenfondskaart). Zondag, 1e Pinksterdag HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. Wisman dienst voor jong en oud, doopbediening, pinksterzendingcolecte De Cocksdorp 11.00 uur ds. Van Zijll Langhout, gezinsdienst, waarin de kinderen van de zon dagsschool afscheid nemen. Pinksterzendingscollecte Den Hoorn 11.00 uur ds. Moen Pinksterzendingscollecte De Koog 9.00 uur mevr. ds. De Winter, kindernevendienst 10.30 uur mevr. ds. De Winter pinksterzendingscollecte De Waal 9.30 uur Moen Oosterend 9.30 uur ds. Van Zijll Langhout. Openbare belijdenis des geloofs. Pinksterzendings collecte. 19.30 uur zangdienst Oudeschild 11.00 uur ds. Wisman pinksterzendingscollecte GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10.00 uur ds. R. J. Blaauw 19.00 uur ds. R. J. Blaauw, m.m.v. The Singers of the Lord, o.l.v. Peter Zwart. Heilige Geest: Stroom of droom?" Uitzending via De Lichtboei Oosterend 10.00 uur ds. J. Donker 19.30 uur ds. J. Donker GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Ned. Hervormde kerk De Waal 11.00 uur Dienst 16.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Hylkema kerkbusje Den Hoorn Uitzending via De Lichtboei BAPTISTENGEMEENTE in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 19.15 uur ds. Hoekstra ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zaterdag 19.30 uur The Messengers Uitzending via De Lichtboei zondag: 10.45 uur Herenkoor Kindernevendienst De Koog: zondag 9.30 uur Den Hoorn: zondag 19.00 uur De Cocksdorp: zondag 10.00 uur Maandag 31 mei: Den Burg: 10.45 uur Oudeschild 9 30 uur Eerste H Communie. JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Schilderend 19. Zondag 10.30 uur openbare lezing s Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heerwaarden, telefoon (022201 2182(slachtplaats) of 2663 EE (Wilhelminalaan 94), b.g.g. (022261 1| 520 of (02220) 3541. Consultatieburean voor alcohol en §H drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. Spreekuur volgens afspraak: telefoon (02226) 413. Wachttorenstudie, 11.30 i Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 02220- 2066. Bij geen gehoor 02230- 22222. Voor niet spoedeisend ambulancevervoer: 02230-12888, bij geen gehoor 02230-22222.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 2