Rijksonderwijs nam op Texei enorme vlucht I Wie krijgt de sporthal op vrijdagavond? RSG-RECEPTIE MET CABARET-INTERMEZZO'S ,WAT IK ZEGGEN WOU.." Grafsteen Hoorzitting na „proefcross" Café De Instuif nu twee keer zo groot LHNO-diploma voor 36 leerlingen Vijfde generatie KNVBofMST Mes gelanceerd door maaier Winkeldiefstallen Aanrijdingen Proefrit eindigde in autodiefstal PAGINA 2 TEXELSE COURANT DINSDAG 15 JUN11 Texelaars zijn even pienter als andere bewoners van Noord holland. Het is meer dan 25 jaar geleden dat dit niet zo onthul lende feit werd vastgesteld. Het was één van de argumenten om op Texel over te gaan tot oprichting van een Rijkshogere burgerschool. gebondenheid aan het eiland. Ook uit de overwegend zeer goede examenresultaten bij de ULO bleek dat er veel leerlingen moesten zijn die méér in hun mars hadden. De vorming van de Rijksscholengemeenschap waarbij ULO en RHBS fuseerden was ook een gemeentelijk initiatief. In 1965 viel het besluit om zowel een scholengemeen schap voor algemeen vormend onder wijs als voor beroepsonderwijs van de grond te brengen. Het een gebeurde sneller dan het andere, want pas per 1 augustus a.s. is de beroepsscholen gemeenschap een feit. En er wordt al weer aan verdergaande en andere samenwerkingsverbanden gedacht: ,,De school voor voortgezet basison derwijs werpt zijn schaduwen vooruit". Blanken zei tevreden te zijn over de sa menwerking die er tussen beide scho lengemeenschappen nu al is. Van com petitie is geen sprake. Beide scholen gemeenschappen wenden zich gezamenlijk met informatie tot de leer lingen die de lagere school verlaten met het doel ieder het onderwijs te geven, waarvoor hij of zij het meest geschikt is. Blanken (nauw betrokken bij de RSG omdat hij secretaris, later voorzit ter was van de oudercommissie) rele veerde ook de moeilijkheden die zich wel hebben voorgedaan, onder andere toen de fusie RHBS-ULO aan de orde kwam en de in eerste instantie vruchte loze pogingen om voor de RSG een behoorlijk gebouw te krijgen. Ook oud-RSG-rector C. van der Eijk dook in de geschiedenis van de RHBS en de Rijksscholengemeenschap. Hij vertelde dat een van de problemen was dat men in Den Haag niet erg veel ver trouwen had in ,,zo'n schooltje te mid den van de schapen". Ook later raakte men menigmaal met ,,Den Haag" in de clinch. Daar werden op vrij starre wijze normen gehanteerd die voor Texel niet bleken op te gaan. Soms moest men er zich bij neerleggen. Zo werd het nieuwe RSG-gebouw feitelijk te klein gebouwd: voor 525 leerlingen ,,De statistieken deugden wel, maar werden misbruikt voor een doel dat reeds tevo ren vaststond". Van der Eijk zei dat vooral het medeleven en de belang stelling van de ouders voor de presta ties van hun kinderen hem altijd zeer had getroffen. Het was bijzonder druk als op ouderavonden gelegenheid werd geboden voor gesprekken met leraren. Van der Eijk wees er ook op dat de school altijd het nieuwste op het ge bied van didactiek heeft ingevoerd en toegepast, zonder dat daar publiciteit aan te pas kwam. ,,De dingen werden gewoon gedaén". Waarbij hij als voor beeld noemde de invoering van een proefklas in plaats van het toelatings examen voor de RHBS. Ook het sa menstellen van de brugklassen op hete- Vrijdagmiddag werd ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van het rijksonderwijs nog eens teruggeblikt in de afgelopen kwart eeuw, tijdens een receptie in de aula van het gebouw van de Rijksscho lengemeenschap. Leraren van de RSG zorgden ervoor dat deze bijeen komst een genoegelijk en gevarieerd karakter kreeg door 't af en toe on derbreken van de sprekersrij met ca baretvoorstellingen waarbij de onderwijsproblematiek speels op de hak werd genomen. Ook drs. W. A. K. H. Boere, die de leiding had, zorgde voor wat ludieke noten. Rector H. Heetveld memoreerde het prille begin van de RHBS: twee eerste klassen van elk 15 leerlingen en een •tweede klas van 19 leerlingen, die tijde lijk onderdak kregen in de met bord papier onderverdeelde aula van de Thijsseschool in Den Burg. Het was de tijd van ,,de kartonnen RHBS" die aan niet meer dan negen leraren werkgele genheid bood. Er is wel wat veranderd sinds die pio- niersdagen. De Rijksscholengemeen schap telt nu 758 leerlingen, 52 leraren, 10 andere medewerkers en omvat 32 klassen. Tot de sprekers hoorde een verte genwoordiger van het ministerie van onderwijs uit Den Haag, de heer J. Mastik, plaatsvervangend direkteur van de afdeling Algemeen Vormend Onder wijs. Hij ging onder meer in op de vraag of een leraar bij het openbaar onderwijs ook de beginselen van dat openbaar onderwijs moet onderschrij ven. Het antwoord werd erbij gegeven: onderschrijven van de beginselen hoeft niet als hij het schoolwerkplan maar uit voert en kennis draagt van het open baar onderwijs. Ook ging hij in op de positie die meisjes innemen bij het voortgezet onderwijs. Er zijn opmerke lijke getals- en prestatieverschillen. In het begin van de schooltijd is er een „overmaat" aan vrouwelijke leerlingen. Naarmate de jaren vorderen loopt het aantal terug en bij de examens boeken meisjes iets minder goede resultaten dan de jongens, behalve echter bij het MAVO, want daar springen de meisjes juist bijzonder gunstig naar voren. Prille begin Wethouder Fridt Blanken bracht in herinnering hoe de RHBS destijds op verzoek van de gemeente tot stand is gekomen. Aanleiding om deze onder wijsvorm op Texel van de grond te brengen was het feit dat slechts 3,2% van de van de lagere school komende leerlingen middelbaar onderwijs volgde, terwijl overig Noordholland gemiddeld 10% scoorde. De rem werd gevormd door de boot en de IKVTN VAN UZtAS OUtTEN VCRANTWOORDCDjUMliO wtNOt RtWrK In de Texelaar van 4 juni las ik het stukje over de aloude castelijnsgraf- steen nog staande daar, waar langer dan een eeuw geleden het kerkhof van De Koog was Als kind speelden we daar rondom op het toen braak liggende terrein (ruim een halve eeuw terug) en troffen er de twee zwarte honden van de boswachter die daar neven woonde, al gravende naar gebeente nogal eens aan. Daar ik bij herinnering de been deren nog aan de oppervlakte zie en nu lees dat bedoelde grafsteen wel als jeugdrecreatie klimobject in gebruik is, ben ik het met de heer A. Meijer eens, dat er nu eindelijk toch eens wat wordt ondernomen, n.l. m.i. herbegraving stoffelijke resten en herplaatsing histo rische steen naar kerkhof „Cocksdorp" en dit niet alleen uit historische over weging. En denkt u niet, dat ik het met de heer Meijer eens ben, omdat de onder bedoelde steen begraven Hendrick Dircksz, één mijner voorouders zou zijn geweest, zoals het krantenstukje zegt, want dat is een foute mededeling. De eerste Kickert kwam in 1682 op Maandagavond 21 juni wordt in het raadhuis weer een hoorzitting gehouden over het geplande motorcrossterrein bij het vliegveld in Eierland. Bij deze gele genheid zullen omwonenden en ande ren hun bevindingen kenbaar kunnen maken van de „proefcross" die zater dag van 8.30 tot 9.00 uur wordt ge houden. Voor de hoorzitting zijn de be woners van de huizen in de buurt van het terrein, de leden van de MAB-club en de werkgroep landschapszorg Texel uitgenodigd. Texel, dus een jaar na de dood van Hendrick Dircksz. Het was Albert Lam- bertsz. Kikkert, komende uit Enkhuizen. Hij leefde van 1635 tot 1692 en werd begraven in de Grote Kerk te Den Burg. Wel was hij de eerste van de op- éénvolgende Kikkerts, castelijns, strand vonders, postmeesters, boeren, vogel- eierenrapers, konijnenvangers en wat al niet, van het Eyerlandse huis. Hendrick Dircksz had waarschijnlijk nog geen achternaam en moet wel van een andere familie zijn geweest Hij was dus cas- telijn vóór de Kikkerts. B. C. Kikkert, De Dennen. ondernemers-aktiviteiten Ondememersaktiviteit Café-restaurant „De Instuif" van Jaap en Conny Eelman aan de Califor- niëweg is zaterdag heropend na een verbouwing, waarbij aan de bestaande bedrijfsoppervlakte 42 m2 is toege voegd. Het café is daardoor bijna twee keer zo groot geworden. De ruimte werd verkregen door het grootste deel van het terras erbij te trekken. De glas gevel van het oorspronkelijke gebouw werd in tact gelaten, zodat het in tijden van weinig drukte niet nodig is om de gehele ruimte te verwarmen. Het interieur van de aanbouw is „bruin" uitgevoerd: veel donker hout, zachte vloerbedekking, bruin meubilair en pluche kleedjes op de tafels. Het biljart in het oude gedeelte, dat elke zomer wegens ruimtegebrek moest worden weggehaald, kan nu blijven staan. De verbouwing werd in drie weken uitge voerd door de fa. C. H. F. Duin. Verder werd meegewerkt door IBS (electra), Veltkamp (loodgieterswerk) en Moer beek (interieurverzorging). Het schilder werk werd in eigen beheer uitgevoerd. rogene basis (dus zonder onderscheid naar havo, mavo etc.) was van belang, maar destijs helemaal niet vanzelf sprekend. „In welke andere gemeenschap van ca. 12.000 inwoners tel je zóveel voor zieningen," zo vroeg voorzitter J. Wendrich van de oudercommissie zich af. Die voorzieningen betreffen voor een belangrijk deel het onderwijs en Wendrich stelde met dankbaarheid vast dat daarvoor flink is geknokt. Wendrich zag de oudercommissie als een brug tussen ouders en school. Vooral in het verleden hadden ouders drempelvrees, hoewel de openheid van de school bij zonder groot is. „Alles is bespreekbaar en altijd wordt met de wensen reke ning gehouden". Wendrich constateer de dat de van rijkswege voorgeschre ven medezeggenschapsraad in de Texelse situatie niet nodig is. Hij roemde het zelfs een stap terug en verzet hier tegen wordt door de oudercommissie dan ook gesteund. Belanghebbende De heer R. R. Siebinga, oud-voorzit ter van de oudercommissie vertelde dat zeven van zijn kinderen tot de oud-leer lingen van de school kunnen worden gerekend. Hij was tevreden over de resultaten. „De meesten zijn terecht ge komen waarheen ze graag wilden." Siebinga beschouwde zichzelf nog steeds als belanghebbend bij de school. Hij hoopte dat de RSG het tenminste nog 14 jaar zou uithouden. „Want mijn jongste kind is nu drie." Verder werd het woord gevoerd door de heer N. C. van der Weide, directeur van het Beroepsonderwijs Texel. Ook hij gewaagde van de goede samenwer king tussen de twee scholengemeen schappen en keerde zich tegen versnip pering bij het invoeren van nieuwe onderwijsvormen op Texel. Een vorm van Voortgezet Basis Onderwijs los van de scholen die er nu zijn, vond hij zeer ongewenst. Tenslotte zwaaide namens de hoof den van de lagere scholen („de toele veringsbedrijven") de heer J. van Wol- feren in zijn felicitatiepraatje niet alleen lof toe aan de leerkrachten maar ook aan het andere personeel van de RSG. „Een goede concierge vervangt wel drie schoolpsychologen". ./■Ké. r Het uitreiken van de einddiploma's is bij het Beroepsonderwijs geen routine. Het is een feest met een enigszins plechtig karakter en dat zal ook na de fusie zo blijven. Hin van dit bestuur (voorzitter J. A. Engelvaart was verhinderd) vertelde dat per 1 augustus alle personeelsleden zijn ontslagen maar zij hebben van de gele genheid gebruik gemaakt met ingang van dezelfde datum bij de nieuwe stichting in dienst te treden. Met uit zondering van mevrouw T. Brand heb ben allen deze mogelijkheid aangegre pen. Hm feliciteerde de geslaagde LHNO- ers met het behalen van hun diploma. Meerdere leerlingen zullen doorstuderen en een baantje zoeken. „Niet iedereen zal daarin slagen, maar je moet maar denken: je bent niet de enige." Hin gaf het advies niet al te kritisch te zijn bij het zoeken van werk. Wie iets aanpakt waarvoor zij niet speciaal is opgeleid, heeft daarvan achteraf toch meestal geen spijt. Tijdens een feestelijke plechtigheid in de school is vrijdagavond het eind diploma uitgereikt aan 36 leerlingen van de school voor LH NO in Den Burg. Het was de laatste keer dat de diploma uitreiking in de huishoudschool plaats vond: want per 1 augustus is de scholengemeenschap voor Lager Be roepsonderwijs een feit en zullen huis houdschool en technische school volle dig zijn geïntegreerd. Beide scholen staan al geruime tijd onder één bestuur. Vice-voorzitter P. C. De op 7junij.l. geboren Vanessa Bruggenkamp heeft niet te klagen over gebrek aan nog in leven zijnde voorouders. Zij hoort namelijk tot de vijfde generatie in de vrouwelijke lijn. Vanessa is de dochter van de 20-jarige Marja Eelman en zij is de dochter van Ria de Groot-Kooi (38) uit Hoogeveen. Die is weer de dochter van de 68-jarige J. M. Kooi-Bakker uit het Go/lards Rust oord m Den Burg en de oudste in de rij is de 90-jarige M. de Bakker- Kruit die woonachtig is in het bejaardentehuis Rosariumhorst" te Krommenie en er best trots op is dat zij zich betovergrootmoeder mag noemen. In het kader van de urenherverdeling onder sportzaalgebruikers voor het vol gende seizoen verwacht de instantie die de zalen verhuurt, de Texelse sportraad, traditiegetrouw problemen rond het vrijdagavondgebruik van sporthal Ons Genoegen. Vorig jaar heeft de MST de vrijdagavond afgestaan aan de KNVB voor het eventueel moeten spelen van regionale competitiewedstrijden maar onder voorwaarde dat de Koninghal (die de handbalafdeling van de MST voor de sporthal in de plaats kreeg) aangepast zou worden aan deze zaalsport. Slechts een aantal van deze aanpassingen zijn gerealiseerd maar de doelen moeten bij voorbeeld nog steeds met touwen wor den vastgezet. De handbalafdeling gaat ervan uit dat de aanpassingen toch niet op korte termijn gerealiseerd zullen worden vooral omdat dit een taak is van de eigenaar, het Lager Beroeps Onderwijs, die, aldus veel gebruikers, zegt om fi nanciële redenen niet in te kunnen gaan op avondgebruik-wensen. De MST heeft dus weer gevraagd gebruik te mogen maken van de sporthal met als belangrijkste reden dat dan oefenwed strijden gespeeld kunnen worden op een veld dat voldoet aan de officiële wed strijdafmetingen. De sportraad was in de vergadering van maandagavond van mening dat de regel „een vaste gebruiker heeft meer rechten dan een nieuwkomer" in dit geval opgaat en dat derhalve de MST weer moet kunnen spelen in de sport hal. „Ze zijn vrijwillig een jaar weg gegaan met een aantal eisen. Die eisen zijn niet ingewilligd dus ze mogen terugkomen", aldus J. Huigens van de sportraad. Gevreesd werd dat deze dis cussie „de klapper" zal zijn van de „uren-verdelingsvergadering" aan staande maandag maar toch hoopt men op enige inschikkelijkheid van beide in stanties. „De KNVB zal wel zeggen dat de de vrijdagavond helemaal nodig heb ben voor zaalvoetbal, maar dan verhu ren we drie van de vijf avonden aan deze tak van sport." De mogelijkheid om te zaalvoetballen in regionaal competitie verband op zaterdagmorgen was ook een suggestie die gedaan werd maar de KNVB verbiedt spelers op één dag veld en zaalvoetbal te spelen. De MST heeft de sporthal vrijdags maar één uur nodig maar wel in „het midden" van de avond zodat en senio ren en junioren oefenwedstrijden kun nen spelen. Als de KNVB rayoncom missie „wil schuiven" met enkele uren en bijvoorbeeld ook donderdag vroeger wil spelen dan kan het zaalvoetbal programma een uur onderbroken wor den voor handbal. Het mogelijke ar gument dat weer zaalvoetbaltijd be schikbaar moet zijn voor het spelen van regionale wedstrijden werd van tafel ge veegd met de opmerking dat het twee seizoenen niet gelukt is om een Texels team in de competitie te krijgen. Steeds werd gefaald in promotiewedstrijden. „Dat gebeurt dus op zijn vroegst weer in september volgend jaar." Protest Voor het protest dat door een aantal veldvoetbalverenigingen was ingediend tegen de nieuwe toernooiregeling, waarbij bij algehele afgelasting op Texel geen oefenwedstrijden gespeeld kunnen worden, is dpor B en W een tussen oplossing aangedragen. Een oefenwed strijd is wel mogelijk als de consul en de directeur van gemeentewerken op de betreffende dag oordelen dat op het veld gespeeld kan worden. „Dat wordt dus op zondag de heer Van Hoorn be naderen", was de reactie van de sport raad die zich overigens tevreden toonde met deze oplossing van het eerder hoog opgelopen conflict. Korten Als de gemeente niet met extra sub sidie over de brug komt ziet het er naar uit dat in de subsidies aan sportver enigingen flink gekort gaat worden. Dit jaar is bijna vijftien mille meer subsidie nodig dan volgens de begroting be schikbaar is. De onlangs aangenomen subsidieverordening geeft aan dat dan een kortingspercentage toegepast zal worden maar eerst wordt het gemeen tebestuur gevraagd het tekort alsnog te subsidiëren De vraag is echter of dit bij geen extra subsidietoekenning over de „hele linie" zal gebeuren of dat ver enigingen met betaalde krachten minder gekort zullen worden. Dat laatste was voorgesteld door de sportraad. „Wat er ook gebeurd. Het zal een behoorlijke financiële klap zijn", aldus de admini strateur van de sportraad, G. Praamstra. Ouders Adjunct directeur W. Huizinga zei dat slechts twee leerlingen voor het diploma zijn afgewezen. Het diploma is in veel gevallen niet alleen te danken aan de inzet van de leerlingen zelf maar ook van hun ouders. Zelfs kon hij zeggen dat menigeen het begeerde papiertje niet zou hebben gehaald als de ouders er niet flink achteraan hadden gezeten. Huizinga zei aan de hoogte van de toegekende cijfers niet zoveel waarde te hechten. „Een zes waarvoor hard is geknokt is meer waard dan een flod derig gehaalde acht." Het verkrijgen van het diploma was aanleiding geweest om het onderwerp „toekomst" bij de leerlingen aan de orde te stellen. Ze hadden gelegenheid gekregen om uit te spreken in welke situatie zij in 1992 zouden verkeren. De antwoorden vormden een onderdeel van een LHNO-gedenkboek dat alle ge slaagden kregen uitgereikt en waarin ook allerlei herinneringen met betrek king tot de schooltijd waren aange tekend met zelfs een karakterschets van de leerlingen. Voorzitter Henk van Tatenhoven van de LBO-oudervereniging bood als ge schenk V3n de vereniging de foto's aan die als illustratie in het boek kunnen worden geplakt. De namen van de geslaagden: Uit Den Burg: Ferry van Benthum, Linda Combé, Simone Halsema, Lia Hopman, Henriëtte Jonkergouw, Mar jan de Kraker, Itty Rienstra, Anneke van der Star, Carla van der Veen, Gerda Vlas, Carolyn de Vries, Gertha Wessels, Marian Witte en Brigitte Zegel. Uit Oosterend: Suzan Boon, Irma Burger, Angela van Diesen, Rina de Graaf en Caroline Timmer. Uit Oudeschild: Helga Kiewiet en Tina Stolk. Uit De Cocksdorp: Hermina Boon, Rita Eelman, Sylvia de Ruiter en Annie de Weerd. Uit Den Hoorn: Kathy Bakker, Yvon ne Bakker, Els Dijker en Henriëtte Witte. Uit De Koog Marja Burgman, Mia Groenhof en Marjan Uitgeest. Uit De Waal: Lida Kooger, Wietske Reij, Liesbeth Roeper en Jannie Witte. Zaterdagmiddag schoot een mes van een grasmaaier, waarmee men j het werk was nabij het Schilderend, gebeurde met zo'n kracht, dat het n driehonderd meter werd weggesling en de ruit verbrijzelde van het Schilderend 189. De arbeidsinsper zal een onderzoek instellen naar de o zaak van deze gebeurtenis. Een 12-jarig meisje uit Amstelveen in schoolverband op vakantie was Texel heeft vrijdag bij drie winkels Den Burg diefstalletjes gepleegd, werd totaal voor dertig gulden i vreemd. De politie heeft proces verb opgemaakt. Een 22-jarig Duits meisje probee vrijdag in De Koog een bikini uit winkel te stelen ter waarde van bi vijftig gulden. Ze werd door het soneel betrapt. De politie maakte proi verbaal op en zorgde dat de bil alsnog werd betaald. Een auto die door een Duitser stuurd werd, kwam vrijdagmiddag r< half vier in de tuin van het huis Ho< derweg 30 tot stilstand. De Duitser te hard gereden en kwam met de auti j de rechterberm. Toen hij zijn kc probeerde te corrigeren raakte de a in de linkerberm, waarna hij een h, slag draaide en in de tuin kwam. Duitser rook naar drank en daarom wf een blaasproef afgenomen. Er echter geen reden ook de bloedproe te nemen. Op het haventerrein bij 't Hori1 beschadigden twee auto's elkaar om een vrouw uit Brummen was verge haar wagen op de handrem te zett De auto reed achteruit en kwam tef de auto van een Amsterdammer ontstond lichte schade. Op de Pontweg bij de kruising Akenbuurt gebeurde vrijdag een I staart botsing. Een 35-jarige inwo van Alkmaar remde af en werd achte gereden door een 54-jarige Du vrouw. De auto van een 48-jarige Texelaar zaterdag in De Cocksdorp geparke stond, werd zaterdagmiddag aangt - den en liep schade op aan de portier De veroorzaker van deze aanrijdi volgens ooggetuigen een donker typi i een trainingspak in een Citroën, is na aanrijding doorgereden. De politie is zoek naar nog meer getuigen. Een 22-jarige konervisser uit V ringen raakte vrijdag zijn auto, kostbare Jaguar, kwijt aan iemi die er 'n „proefrit" mee wilde mak In verband met de Ronde om Te was de visser op Texel en daar moette hij iemand die belang ste in de Jaguar. De man wilde de a graag kopen, maar zei er eerst proefrit mee te willen maken. Hij zijn eigen auto achter en ging i de Jaguar op pad. Om te weten de auto goed zou zijn stelde hij i proefrit voor die naar Amsterdam weer terug zou voeren. De viss stond zijn auto af, maar toen autokoper na een paar uur nog r terug was, kreeg hij argwaan alarmeerde de politie. Deze stek, vast dat de auto die de onbeker j had achtergelaten eveneens van duistering afkomstig was. Verder er kostbare video-apparatuur in niet op rechtmatige wijze was ve> kregen. Omdat de man die er met Jaguar vandoor was gegaan soonlijke papieren in de and^ wagen had laten liggen, kon politie makkelijk zijn identil vaststellen. Het gaat om iemand vroeger veel met de politie in aart king was en tegenwoor j, voorlichting geeft over politie en j titie op Middelbare scholen te A| Amsterdam I De man wordt thi gezocht. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. Op 14 juni 1982 Is ge boren onze dochter en mijn zusje Esther Joke (Esther) Remi, Mieke en Kolja Laane-van Limburg Naalrand 65, 1797 AP Den Hoorn. Tijdelijk adres: Gemini zie kenhuis, Den Helder. In plaats van kaarten. Heden is overleden, na een liefdevolle verple ging in het Verpleeghuis, mijn lieve man, onze J broer, zwager en oom Comelis Dijker, echtgenoot van Jantje Ploeg, in de ouderdom van 78 jaar. Oost: J. Dijker-Ploeg Oost: J. Verhoeve-Dijker Jb. Verhoeve Santpoort: C. Koorn-Ploeg M. Koorn neven en nichten Texel, 14 juni 1982, Oost 36. Een rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 16 juni om 14.00 uur in het Ver pleeghuis, waarna de begrafenis op de Alge mene Begraafplaats te Den Burg zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Verpleeghuis. De overledene is opgebaard in het Verpleeg- d huis.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 2