Artikel 11-plannen De Koog Vijf raadsleden tegen haalbaarheidsonderzoek Den Burg-centrum WAT IK ZEGGEN WOU.. Raad akkoord met verdeling meevaller toeristenbelasting Open dag in d'Ouwe ULO 'Wat bedoelt u?' 'Zeg dat dan meteen'. Onwijs Dinsdag weer Raadsvergadering Rieten kap op woning mag niet Kinderfilm- voorstelling in Den Burg VERVOLG VAN PAG. 1 .roSfiAUif^ftyMek nfls/eajjecso °P opmerkingen van de commissieleden C. Alkema zei dat de straten rondom d< R.K. kerk te smal waren gepland. ,,J< loopt door een straat van vier mete breed en je kijkt tegen een gevel (de kerk) van tien meter hoog. Dat word' een waaigat." De heer Blokzijl was he met de spreker eens en zei toe dt geplande woonwijk nog eens kritisch tt bekijken. Gemeente kan niets doen tegen Varroa-mijt PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 17 DECEMBER 198 De winkels zijn te con centrisch gedacht Het voorstel van B. en W. om f50.000,— uit te trekken voor het instellen van een onderzoek waaruit moet blijken of de tien tallen miljoenen vergende recreatieplannen voor het artikel 11- gebied in De Koog financieel rendabel zijn, heeft in de gemeente raad vrij veel verzet gewekt. Jan van Asselt (Texels Belang), Peter Bakker (PSP), Henk Beumkes (Pakt), Gerbrand Poster (WD) en Cor Dros (Texels Belang) stemden tegen omdat ze vonden dat het onderzoek niet door de gemeente maar door de belanghebbende exploitant (de RST) bekostigd moest worden. Wethouder Barendregt zei dat het hier in de eerste plaats een gemeen telijk belang betreft. Het is de gemeente geweest die de Recreatie stichting opdracht heeft gegeven het artikel 11-plan te ontwikkelen en het is logisch dat de gemeente dan ook wil weten of de plannen aldaar een financieel haalbare kaart zijn. De RST opereert in deze namelijk aller minst zelfstandig. Voor de hele ge meenschap van Texel is het artikel 11-plan, gericht op bevordering van werkgelegenheid en verbreding van het toeristenseizoen, van onschat bare betekenis. Het is een gemeen telijke verantwoordelijkheid om de haalbaarheid vast te stellen en zo nodig te besluiten tot het maken van alternatieve plannen en het stellen van voorwaarden inzake ma nagement e.d. Er is bovendien snel heid vereist. Op korte termijn moet bekend zijn of het zin heeft met de plannen door te gaan, ook met het oog op het verkrijgen van subsidies waarvoor de zg. TROP-regeling wellicht mogelijkheden biedt. Er is geen twijfel aan dat dit onderzoek (waarvan de kosten volledig in het niet vallen bij de bedragen die in De Koog moeten worden geïnvesteerd) zichzelf snel terugverdient. Cor Dros geloofde niet dat de betrok kenheid van de RST bij de artikel 11- ontwikkeling maar betrekkelijk is. Hij zei dat de gemeente de Recreatiestich ting de ontwikkeling en exploitatie heeft gegund De RST is dus verant woordelijk voor de uitwerking van de plannen en dus ook voor het haalbaar heidsonderzoek. Peter Bakker dacht er ongeveer hetzelfde over. Ben Daalder liet namens het CDA een heel ander geluid horen. Hij onder schreef de argumenten van wethouder Barendregt en noemde het ,,zeer on- BRIEVEN VAN LEZERS-BUITEN VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE REDAKTIE De heer Kamstra uit De Koog hoort tot het soort mensen dat er desnoods de hele wereld bijhaalt om gelijk te krijgen. Ook een beroep op het Gesundenes Volksempfinden, ,,ik, Texelaar", is dan nooit weg. Omdat hij nooit netto 728.872, per iaar aan arbeidsinkomen heeft gehaald, mogen leraren dat ook niet. De feitelijke consuquentie van zijn redenering is, dat mensen met een eerste graads bevoegdheid (doctorandi e d I dus niet meer dan 728.872, per jaar mogen verdienen. Een uiterst vreemde redenering! Indertijd zijn in het onderwijs de inkomens nl. opgewaar deerd om te garanderen dat kwalitatieve krachten het onderwijs zouden bevol ken. Een afgestudeerd academicus zal wel gek zijn (of idealist) als hij tegen een loon dat beduidend lager ligt dan in hef bedrijfsleven het onderwijs instapt. Des te meer wordt dit duidelijk in het be roepsonderwijs (waarin ik op dit mo ment werkzaam ben). Het is nu al lastig gekwalificeerde mensen te krijgen voor onderwijsfuncties, hoe zal dat in de toekomst gaan? De heer Kamstra is zó dol op concrete voorbeelden dat hij zijn hele familie erbij sleept. Laat ik eens een ander voorbeeld noemen: Ik ben 35 jaar, ik zit duidelijk in de lift wat betreft de waardering van mijn capaciteiten. Toch ben ik de laatste jaren nauwelijks in inkomen vooruit gegaan. Om mij heen zie ik in de bedrijfstak waarvoor wij op leiden, mensen van mijn leeftijd hun carrière opbouwen. Ze hebben een gelijkwaardige opleiding, maar in hun functie verdienen ze gemakkelijk ander half keer zo veel als ik. De heer Boere weet niks van eco nomie en veel van Frans, maar de heer Kamstra weet helemaal nergens wat van. Hij kan het eigenlijk niet zo goed hebben dat zijn omgeving zich willoos en zonder verzet laat pakken" en dat die leraren zich goed georganiseerd ver zetten. Op het eiland Texel worden de leraren toch al qua inkomen en men taliteit als een geprivileerde groep be schouwd, dus afgunst viert hoogtij en tegenstanders hebben storm mee. Na tuurlijk doen die leraren niks voor dat geld. Jawel, ze sexen wat en brengen verlichte ideeën. Neen, mijn zuster met haar 50 kindertjes in de klas, dét was nog eens aanpakken! Wie zó schrijft, verdient geen beter antwoord dan dat van de heer Studuls- ki. Inderdaad, meneer Kamstra, u hebt naar Tros-Aktua gekeken en u hebt daar een volledig verknipt (in de dubbele betekenis van het woord) programma gezien, waarin minister Deetman van zelfsprekend met ,,het enige alternatief" kwam dat u nu ook gebruikt: „geen 1,65% extra korting, dannog meer banen weg." Binnen de onderwijsbe groting is dat één van de weinige alternatieven, maar een beetje econoom kijkt toch ook even daarbuiten? De be groting is de laatste jaren reëel en per centueel sterk teruggelopen voor on derwijs; dat is niet bij alle posten het geval. Er zijn dus andere alternatieven dan de heer Kamstra suggereert. Hij kent ze niet, of wil ze niet kennen; hij kent uitsluitend zijn eigen familie en zijn eigen onrecht. De rest van zijn verhaal is overbodige ballast, stemmingmakerij. Uitstekend hoor, dat u uw mening ten beste geeft over de perikelen van het onderwijs, maar begin a.u.b. niet over de kleine middenstander, de pensioentrekker die nooit meer dan 72406, per maand heeft verdiend of de wegwerkers in Buiten-Mongolie en de kraandrijvers in Kerkrade, tenzij..., u zegt: we leveren allemaal gelijkwaardig in. De opmerkingen over het leren sexen en staken zijn van een minderwaardige banaliteit dit past in de roddelbladen. Het zijn vooral tekenen van de zwakte van argumenten van de heer Kamstra Wie niets te melden heeft, gaat zijn opponenten zwart maken. Kent u overi gens die roddel dat de kleine onderne mer wit wel minder dan het minimum loon, maar zwart tweemaal modaal?'" oh sorry. Sterkte! TonRombout, Amsterdam. Nota Bene: Ook de NRC heeft een uit stekende financiële pagina en de Texel se Courant is overigens niet te versma den. Naschrift: discussie gesloten —Red. verstandig" om de post af te voeren. Dirk Terpstra vond dat de RST de on- derzoekkosten maar voor eigen reke ning moest nemen en ze als plankos- ten beschouwen. Op bijna emotionele wijze bepleitten de wethouders Barendregt en Schilling dat de gemeente wél de haalbaarheid van het artikel 11-plan moet onder zoeken. Wijzende op de groeiende werkloosheid en het feit dat uitbouw van de recreatie in de breedte de enige mogelijkheid is om het aantal arbeids plaatsen te vergroten, vonden ze dat de raad zich niet kon permitteren tegen een in opdracht van de gemeente uit te voeren objektief onderzoek te zijn. Voor enkele raadsleden waren die argu menten aanleiding om hun afwijzende standpunt te herzien, waaronder Daan Welboren. De gemeenteraad komt dinsdag avond opnieuw in vergadering bijeen. Het wordt een voortzetting van de be grotingsvergadering van dinsdag j.l., die wegens het gevorderde tijdstip moest worden afgebroken bij agendapunt 38. Te behandelen zijn nu nog onder meer: de marktverordening, een uitspraak over het struktuurschema natuur- en landschapsbehoud, het vrij geven van de woning Stuifweg 72 als tweede woning, realisering van het wielercircuit, aanleg motorcrossbaan, de functiewaardering in het Raadhuis en verbouw van de kantoorruimte van de sociale dienst. B en W hebben afwijzend gereageerd op een verzoek van K. Karch uit Heidel- berg om op zijn woning Kamerstraat 18 'n rieten dak aan te brengen. Die afwijzing is. gebaseerd op .artikel 193 van de bouwverordening, waarin staat dat een rieten kap brandgevaarlijk is en dat de belendende percelen, als ze ook een rieten dak hebben op dertig meter afstand moeten staan. De afstand met panden zonder rieten dak moet minimaal 15 meter zijn. Het pand van Karch staat slechts op zes meter afstand van het dichtstbijzijnde huis. In de periode 1972-74 is wel driemaal een vergunning uitgegeven waarbij geen rekening is gehouden met bovengenoemde afstanden. Gemeente werken heeft het college geadviseerd het verzoek toch te weigeren. Gezien de lange tijd die verstreken is tussen deze aanvraag en de afgifte van vorige vergunningen." ,,Men wil de winkels te dicht bij elkaar'. (Publicatie in samenwerking met dil blad van de afdeling Texel van de ABVET (Algemene Bond Voor Eenvoudig Taalgebruik) Woensdag wordt in het City theater een speciale kinderfilmmiddag gehou den, georganiseerd door de dorpscom missie Den Burg. De middag is bedoeld voor kinderen van 5 tot 11 jaar en op het programma staat de film „Duimelien- tje", een tekenfilm naar het sprookje van Hans Christiaan Andersen. De entree is vier gulden. Kinderen van donateurs betalen, op vertoon van de donateurskaart, een gulden minder. De aanvang van de film is 14.00 uur en het City theater gaat om 13.45 uur open. Tekenen Aan de kindermiddag is een teken wedstrijd verbonden, ledereen kan te keningen met als onderwerp kerstmis voor maandag 20 december inleveren bij het City theater of bij 't Wolwinkeltje, Weverstraat 45. In de pauze van de filmvertoning zal de kerstman prijzen uitreiken aan de prijswinnaars van de wedstrijd. Wie niet in de prijzen valt krijgt toch een pre sentje. In verband met de beperkte plaatsruimte in de bioscoop worden de ouders verzocht niet met hun kinderen mee te komen. Er is voldoende leiding aanwezig. Het verhaal van Duimelientje is als volgt Op een mooie lentedag kruipt er uit een rode tulp een heel klein meisje Omdat ze niet groter is dan een duim wordt ze Duimelientje genoemd. Ze raak bevriend met de meikever Buzz, die haar op zijn rug meeneemt naar een groot tulpenveld. Daar wordt zij ver liefd op een knappe sprookjesprins. Dan wordt zij ontvoerd door een pad die op zoek is naar een bruid voor zijn jongste telg. Na vele avontuurlijke belevenissen met o.a. een vriendelijke muis en een rijke mollenfamilie ontmoet Duimelientje een gewonde zwaluw. Zij verpleegt het arme dier en als beloning brengt hij haar terug naar Tulpenland. Hier wordt zij weer herenigd met haar prinsje en nadat ze getrouwd zijn krijgt ook Duimelientje vleugeltjes en wordt zij de fee der tulpen. Met uitzondering van de Texels Belang raadsleden Dros, Van Asselt en Kikkert, is de raad dinsdagavond akkoord gegaan met de verdeling van de extra opbrengst van 7130.000,— toeristenbelasting. G. Poster stelde vragen over het feit dat 78.200,— wordt gebruikt voor het wijzigen van de tussenwand tussen trouwzaal en com missiekamer van het raadhuis. Hij vond dat met die uitgave geen enkel toeristisch belang wordt gediend en bovendien vond hij de huidige tussenwand prima. J. van Asselt stelde dat het nog maar te bezien is of de opbrengsten van de toeristenbelasting inderdaad 7130.000,- hoger uitvallen. Volgens hem hebben veel bedrijven een te hoge aanslag gehad en zal dus belastinggeld moeten worden teruggeven zodat er mis schien juist minder geld is inplaats van meer. Wethouder Barendregt zag het niet zo somber. „Teruggave van teveel betaalde toeristenbelasting lijkt op het ogenblik niet waarschijnlijk", zei hij, Verder maakte hij duidelijk dat vrij laat in de herfst bekend werd dat de toeris tenbelasting 7130.000, extra had opge bracht. Voor dat geld moest snel een bestemming worden gevonden, anders zou het in de pot saldi reserve terecht komen. Barendregt benadrukte dat het geld niet persé in de toeristische sfeer hoeft te worden besteed. Het vervangen van de wand tussen trouwzaal en com missiekamer kan daarom uitstekend met het geld gebeuren. In de praktijk is namelijk gebleken dat wanneer de beide ruimtes worden samengevoegd, het heel vervelend is dat de tussenwand niet helemaal weggeschoven kan worden. Veel belangstelling Burgemeester Engelvaart noemde nog de mogelijkheid om de grote ruimte die aldus beneden in het raadhuis ge- creeerd kan worden te gebruiken voor drukbezochte bijeenkomsten. Nu is men daarvoor op de hal aangewezen, omdat de trouwzaal met de storende tussen- wandhoeken zit. Barendregt zegde toe dat als de mee valler van 7130.000,— blijvend van aard blijkt te zijn, de toeristenbelasting vol gend jaar niet verhoogd zal worden. Reinigingsrecht Niet akkoord ging de raad met een meer dan trendmatige verhoging van de reinigingsrechten. Aanvankelijk was het de bedoeling dat naast de trendmatige verhoging van vier procent een extra verhoging van tien procent zou plaats vinden om een beter dekkingspercenta ge te krijgen. Het ministerie van bin nenlandse zaken liet echter weten dat een extra verhoging van maximaal 5% is toegestaan. Het tarief voor 1983 zou daarmee op 771,95 gekomen zijn. Voor Beumkes was die extra verho ging ook niet verteerbaar. Hij wilde een trendmatige verhoging van vier procent en verder mets. Ook P. Bakker was tegen. Hij wilde wachten op het pro vinciale standpunt over vuilverwerking eer tot de verhoging zou worden beslo ten. Wethouder Barendregt legde uit dat het tarief van de reinigingsrechten op Texel lange tijd betrekkelijk laag is ge bleven, omdat gewoon op de belt gestort kon worden, de goedkoopste methode. Wanneer het vuilnis echter op andere manieren wordt verwerkt wordt het veel duurder en zou het publiek wel eens met schoksgewijze tariefverhogin gen kunnen worden geconfronteerd. Beumkes vond echter dat je nu niets te maken hebt met wat mogelijk over enkele jaren gebeurt. Dros mengde zich in de discussie met de opmerking dat het sluiten van de belt op Texel juist besparingen oplevert. Je hebt dan twee man minder personeel nodig en ook de tractor kan verkocht worden. Al met al een besparing van anderhalve ton, Barendregt zei dat die besparing niet opweegt tegen de toekomstige kosten van vuilverwerken, die zeker viermaal hoger worden. In dat geval wordt men opeens met een enorme verhoging geconfronteerd. Verder vond Baren dregt het een goed principe dat de ver vuiler betaalt. Kortom: niet de kosten van vuilverwerking over iedereen om slaan, maar slechts zij die vuil pro duceren laten betalen. Bij de stemming waren slechts Daal der, Jansen, Rienstra en het college voor de verhoging. De overige negen raadsleden stemden tegen. De reini gingsheffing zal dus slechts trendmatig verhoogd worden. een winkelstraat inderdaad „verleven digen" maar dacht dat als woningnood minder groot is („En daar werken we met voortvarendheid aan") onderne mersbelangen weer een grotere rol kunnen spelen. Huisman was van me ning dat de woningnood nog tot het jaar 2000 urgent zal zijn. „Het Marsplan is gebaseerd op het wegwerken van een achterstand tot dit jaartal en ook het be stemmingsplan moet tot de eeuwwis seling voldoen. We kunnen ons nog niets extra's, zoals het onttrekken van woningen, veroorloven." JVisser vroeg of het mogelijk was de vijf aangegeven woonbestemmingen onderling uit te wisselen om tot een ruimere aanpak te komen. Schilling zei toe dit te onderzoeken. Ook vond de architect de bepaling van dakhellingen van 30 tot 60 graden „redelijk ouder wets". „Je weet niet wat er gaat ge beuren op woningbouwgebied." Ge antwoord werd dat dit juist was gedaan om het karakter van het bestaande te waarborgen. Opvulling E. Momberg sprak namens de dorps commissie Den Burg en was niet zo content met het plan. „Wij noemen het een gaten opvullingsplan." In het geval van het Jarino-plan aan de Vogelenzang en de maasvlakte vond Momberg het terecht dat gaten werden gevuld, maar hij had de indruk dat men nu meteen alles maar vol wil bouwen. Het centrum is dichtgebouwd en de ring daar omheen is, volgens Momberg, juist een prachtige ruime overgang, met nog wat groen, naar de nieuwbouwwijken. „Waarom nu het groen weggehaald rondom de r.k. kerk?, waarom nu 50 woningen?, waarom die moderne stra- tenkronkels rond de kerk?, waarom nu een bouwblok op het schapenweitje aan de Wilhelminalaan?" waren enkele vra gen waar Momberg geen duidelijk ant woord op kreeg. Hij wilde geen „ste- genstructuur" en vroeg de raadscom missie er voor te pleiten dat Den Burg „niet zal vergrijzen in de zin van veel beton en steen." „Wat er nu aan groen is, is mogelijk niet allemaal zo func tioneel, maar het heeft wel veel waar de." Bovenwoning Commissielied D. .Terpstra van het Pakt kon zich in grote lijnen verenigen met de doelstellingen van het plan en vroeg of de woonbestemmingen in het centrum behouden kunnen blijven. Een kantorencomplex naast het postkantoor vond Terpstra „een matig idee". „Zet daar bomen of kleine woningen." In het bestemmingsplan staat niet aangegeven welke winkels een bovenwoning hebben en de Pakt man zag dit graag alsnog vermeldt Als er aan de Burgwal kleine wonin gen komen dan moeten deze aan de achterkant een uniforme erfafscheiding krijgen, zodat het aanzicht vanuit het park netjes is. Ook vroeg Terpstra om een smalle ingang van de Burgwal omdat het een woonstraat betreft. Peter Bakker van de PSP had dezelfde op merkingen maar vroeg ook of er snel een plan op tafel komt voor een herin deling van de Groeneplaats. Eerder op de avond was bezwaar gemaakt tegen de grote nokhoogtemogelijkheid op de Maasvlakte en Bakker vreesde dat hoogbouw nodig zal zijn om tot een aanvaardbare huurprijs van kleine (en veel) woningen te komen. Ook vroeg de PSP-man om een fietsenstalling in het centrum. Concentrisch G. Jansen (CDA) vertolkte nog geen duidelijke standpunten, („ik ga nu nog niet zeggen hoe het zou moeten") maar vond het winkelbestand te „concen trisch" gepland. Jansen zei dat ook winkeliers buiten de centrum-ring ma gelijkheden moeten hebben om uit te breiden en niet min of meer gedwongen zullen worden naar het centrum te verhuizen. Hij vroeg om een ruimere bestemming van de bestaande winkel panden (in en buiten het centrum) en de opslagplaatsen bij een bedrijf moeter duidelijk worden bestemd. Jansen toonde zijn twijfels over de „sluipweg' Julianastraat. „Dat is gewoon eer straat waardoor je in het centrum kar komen." De CDA-er had zich erover ve- wonderd dat in het plangebied éér hoekje was weggelaten en wel het ge deelte Schilderend tot d'Ouwe ULO er een stukje Wilhelminalaan tot het Schil derend. „Dat hoort ook bij het oud< Den Burg." Blokzijl van bureau Hajem antwoordde dat dit stukje niet was be stemd omdat het hele gebied dan nie' op de plankaart zou passend). Jansen „Dat vind ik geen antwoord." De voorspelling van 20% waardever mindering voor bestemde pander noemde Jansen „theoretisch". „Daa til ik niet zwaar aan." Wat betreft di dure woningen op de Maasvlakte advi seerde hij meer grond aan te koper achter de vlakte zodat de woninger relatief goedkoper worden. De CDA-ei was niet tegen woningbouw aan de Burgwal. Gezond Jan van Asselt van Texels Belang noemde het onbegrijpelijk dat men d< N.H. kerk wil „wegmoffelen" en de r.k kerk in het zonnetje wil zetten. „Houd' het park open en bouw er geen wo ningen omheen." Het ontsluiten van de notaristuin via de parkeerplaats naasi de apotheek vond hij geen goede op lossing. Gerbrand Poster van de VVD vont het bestemmingsplan in zijn algemeen heid „te eng" en pleitte voor ruimere mogelijkheden voor de bestaande on dernemers. „Het is vandaag dit artike en morgen verkopen ze dat. Je moet ze ruimte geven om gezond te blijven aldus Poster, die ook vroeg wat er mei ondernemers moet gebeuren, zoal; Meubelhuis Texel, die zijn wegbestemd „Hoeveel geld heeft het college voo grondverwerving", vroeg de VVD-er dit tegen woningbouw rondom het park was en vond dat bij het Verpleeghuii een groengebied moet komen waai bejaarden kunnen wandelen. Aan het einde van de hoorzittjnc De Stichting van de Nederlandse B heeft het gemeentebestuur gevraagc om een invoerverbod voor bijen als be strijdingsmaatregel tegen de Varroa mijt. Eerder is een dergelijk verzoek ingediend door de Texelse imker vereni ging. Na onderzoek bleek toen dat dr gemeente niets kan en mag doen tegei deze gevreesde bijenziekte. Ter bestrijding van de varroa-mijt een speciale bijenwet in het leven ge roepen, waarin staat dat alleen de Rijks bijenconsulent maatregelen mag nemei ,,die hem goeddunken." Het college za de stichting antwoorden dat ze geei invoerverbord kunnen afkondigen. We is de rijksconsulent gevraagd maatre gelen te nemen, maar daar is nog geer antwoord op gekomen. Zaterdag (morgen) wordt onder het motto „Wij horen er ook bij" een opt dag gehouden in het dorpshuis d'Ouwe ULO in Den Burg. De bedoeling is te lati zien wat er zoal in het dorpshuis wordt gedaan. De dag is georganiseerd door h samenwerkingsverband van MZW-jeugdwerk Texel en 's ochtends om 10.45 u zal een „ludieke opening" verricht worden door wethouder P. Zegers. Hij zal samenwerking met twee bezoekers van het MZW-jeugdwerk de denkbeeld» barriere verwijderen die er altijd was tussen het voormalige Asiel en de rest van h dorpshuisgebeuren, waarna de verschillende activiteiten bezocht kunnen wordet De peuterspeelzaal zal als gelegen- heidscreche voor kinderen van bezoe kers geopend zijn. Er zal werk ge- exposeerd worden van de TEEVA (Texels Eerste Eigen Vrije Academie) die o.l.v, Antoon Goes al zo'n zeven jaar bijeen komt. De visbeurs van In Aqua Vita zal ook de deuren openen. Onder leiding van docenten van de muziek school zal de gehele dag gedemon streerd worden hoe jonge Texelse pop muzikanten leren samenspelen en in een muziekworkshop met popmuziek om gaan. Van verschillende MZW cur sussen zal resultaat getoond worden. De creativiteitscommissie zal ook van haar cursussen resultaten tonen en er zullen tevens doorlopend demonstra ties gegeven worden van allerlei creatie ve technieken. De drukkerij van het MZW project, die het verenigingslevei op Texel diensten bewijst, zal volop ii bedrijf te zien zijn en in het kantoor vai het samenwerkingssverband MZW jeugdwerk is een infocentrum waar mei terecht kan met vragen over uitke ringen, ontslag, eigen huis opeten, e.d Dit infocentrum zal bemand wordei door deskundigen. In de ontmoetings ruimte van MZW-jeugdwerk (voormali' Asiel) zal gelegenheid zijn een kop koffi thee of fris te drinken, een broodje t nuttigen of een kom snert te verorberen De dag zal worden afgesloten door ee optreden van de Texelse popgroep Th Age. Zij zullen in de voorspeelruimte va de muziekschool tussen 15.00 en 16.0 uur hun repertoire ten gehore brengen De open dag duurt van 10.30 tot 16.0 uur.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 2