Ut Nl)\ De eerste f FAMILIEBERICHTEN Verplaatsing parkeerplaats goedgekeurd ^DA, G 14 JANUAR11983 TEXELSE COURANT PAGINA 3 P n donderdag 13 januari D )e Witte Burcht wordt een ruilbeurs ge de oude ansichtenclub gehouden, 0vang 20.00 uur. jg vakbond Abva/Kabo heeft een raadvergadering in d'Ouwe Ulo die om jc30 uur begint, er ie I /rijdag 14 januari u, afdeling Texel van de oude trekkers vemotorenclub houdt een film- en dia- (jLnd in het vliegveldrestaurant, aan eg 20.00 uur. Igiet Nioz-gebouw wordt een informa- 3vvond gehouden over vakanties voor ^andicapten op Texel. De avond is ^rganiseerd door de Stichting Texel kantie Gehandicapten en begint om in 3raterdag 15 januari Hervereniging Texel en DOK uit Den ■der houden 'n wielercross in de Den- i. De wedstrijd begint om 15.00 uur een parcours vlakbij het Turfveld. leelvereniging Nieuw Leven" speelt dorpshuis 't Skiltje ,,Dag mevrouw ffin", aanvang 20.00 uur. eer C. de Jager houdt in de Schakel lezing over ruimtevaart en ruimte- lerzoek. De middag is georganiseerd ir. de Vereniging voor weer en ster- unde en begint om 15.00 uur. j"!ondag 16 januari manege Bornrif wordt een film- idag gehouden die om 14.00 uur J'nt i COC heeft in Tref hoek Formosa in if Helder zondagmiddagcafé van 1 tot 18.30 uur. 15.00 uur begint in Café De Kuip [i folkmiddag met medewerking van /e Kuipers en Wim de Bruin. De jgang is gratis. xiVlaandag 17 januari isty International houdt in De Hol- een schrijfavond, 20.00 uur. Ti',, Blaauw spreekt voor de christelijke 9'ttelandsvrouwen over zijn tocht met Henry Dunant. De avond met diaver- Oiing wordt gehouden in ,,De Poort" 3 iter de Gereformeerde kerk en begint 20.00 uur. dj™ :ommissie voor algemeen en or- torisch beleid heeft vanaf 19.30 jen openbare vergadering in het idhuis. Op de agenda staat o.a. het "Jleid bij opruimen van explosieven. JV et overkoepeling van vrouwenorgani- hties heeft een vergadering in de Witte ircht. a dOinsdag 18 januari a,n 13.30 uur begint in Timmers Tea- ciom een klantklosmiddag. yée .Blijf van mijn lijf" voorlichtsters ■ven "informatie aan FNV vrouwen in re. voormalige landbouwschool aan de Njatrixlaan. De avond begint om 20.00 nir en niet-leden zijn welkom. i ASTE DATA rs 5rElke woensdagmiddag wordt in de )liotheek in Den Burg vanaf 14.30 uur .orgelezen voor kinderen van vier tot Openingstijden van de SOS winkel aan de Burgwal: Maandag 10.00-12.00 uur; woensdag 14.00-16.00 uur; zater- I dag 14.00-16.00 uur. De Openbare Bibliotheek aan de Drij verstraat in Den Burg is (behoudens feestdagen en andere bijzondere gele genheden) geopend op de volgende tijden: maandag 10.00 tot 12.00 uur; dinsdag 14.30 'ot 17.00 uur en 19.00 tot 21.00 uur; wot sdag 14.30 tot 17.00 uur; donderdag i_ ^sloten; vrijdag 14.30 Begeleidingsgroep borstamputatie Den Helder en omstreken. Wie belangstel ling heeft voor individuele of groeps gesprekken kan kontakt opnemen met de kruisvereniging Den Helder, Ant woordnummer 10, 1780 AM Den Helder, telefoon (02230) 14375. Iedere dinsdag- en donderdagochtend van 10.00-12.00 uur houdt bejaarden werker Nico Nagtegaal spreekuur in het dienstencentrum De Hollebol, Burgwal 32. Maatschappelijk werker Frank van Lare houdt spreekuur in de Oude ULO: maandags, dinsdags, woensdags en vrijdags van 8.30 - 9.30 uur en donder dags van 18.30 - 19.30 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand wordt in De' Cocksdorp en Eierland oud papier opgehaald, 's Morgens -vanaf' 10.00 uur door de o.l. school van De Cocksdorp in het dorp en directe om geving en 's middags van 13.00-15.00 uur door de Strijbosschool in de rest van de polder. Internationale volksdansen: Volks dansgroep Texel, woensdagavond 8.00 uur in het dorpshuis van De Waal. De speel-o-theek is elke woensdag middag van 14.00 tot 16.00 uur en elke vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur geopend in de voorspeelzaal van het dorpshuis aan de Wilhelminaiaan De Texelse AA-groep (Anonieme Al coholisten) komt elke dinsdagavond van 20.00 - 22.00 uur bijeen in het dienstencentrum ,,De Hollebol" aan de Burgwal te Den Burg. leder met alco holproblemen is vrijblijvend welkom voor een of meerdere gespreksbijeen komsten Standplaatsen en tijden van de Bi bliobus. Iedere woensdag: 14.30-15.15 uur: dorpshuis De Koog 15.30-16.45 uur: Eierlandsche Huis, De Cocksdorp 17.30-19.30 uur: dorpshuis Oosterend Iedere vrijdag: 10.00-10.30 uur. Dageraad 14/16, 't Horntje 10.45 uur, basisschool Den Hoorn 12.45-14.00 uur Basisschool Loodssin- gel, Oudeschild 14.30-14.45 uur. Postweg Zuid Eierland 15.00-15.30 uur basisschool Oorsprong- weg 37, Midden Eierland. Iedere maandag- en woensdagavo. aanvang 19.00 uur, wordt een fiets- toertocht voor de jeugd gehouden; start bij Taxi 2000 in de Warmoesstraat. Gedeputeerde Staten hebben een verklaring van geen bezwaar afgege ven voor verplaatsing van de parkeer plaats bij strandslag Paal 9. Deze beslissing van GS kwam voor het college van B en W onverwacht snelMet deze uitspraak werd een artikel 19-proce- dure binnen vijf maanden afgerond. door L. van Schooten tven jaar. J'Elke donderdagavond voorafgaande l0in een raadsvergadering houdt de vOAfractie uit de gemeenteraad in het !l'adhuis spreekuur, bedoeld voor men- '1n die van de fractieleden informatie 'Sllen hebben of hen willen inschakelen vj het bepleiten van belangen; aanvang 0.30 uur. ie 51 Elke maandagavond worden door de ejb Groot Slam bridgedrives gehouden hotel De Lindeboom-Texel, aanvang el.00 uur. Toeristen mogen OQk mee aten. Kosten 710, per paar. '.V. 1 z' Wie in aanmerking wil komen voor tzendmaaltijden („Tafeltje dek je") j.rn voor opgave, wijziging of informatie jrecht in dienstencentrum „De Holle- al", elke maandag, woensdag en vrij- 1 ag van 9.00-10.00 uur, telefoon 02220- c596 eDe dam- en schaakclub Den Burg fimt elke dinsdagavond, aanvang 20.00 ir, bijeen in de bovenzaal van „De Ifflakel". n <et politiebureau in De Koog aan de Tink is elke dinsdag- en donderdag middag van 16.00-18.00 uur voor jbliek geopend. 5. Ze luisterde. Ze luisterde naar een man die vertelde over zijn werk waarvan hij hield, over kinderen waarvan hij hield. „Ben je al getrouwd?" Hij lachte geschrokken. „Nee, verbeeld je." „Nou, is dat zo gek?" „Daar moeten er twee voor zijn San dra." Ze merkte dat zijn toon tegenover haar ook vrijer, zekerder geworden was. H;t waren nog dezelfde ogen, maar geen honde ogen. of het moest een heel intelligente waakzame herder zijn! „Nou. een jongen als jij kan toch zeker aan iedere vinger een meisje krijgen?" „Wat moet ik met aan iedere vinger een meisje doen? Aan één vinger één ring, dat is tenminste wat." „Nou.. en ts er geen schone slaap ster?" „O ja", zei hij verzekerd. Ze schrok er toch even van. „En... wie is die gelukkige? Of ken ik haar niet?" „Of je haar kent, weet ik niet, maar iii bent het." Klap! Zomaar in haar gezicht! Even wist ze niet waar ze kijken moest Toen probeerde ze te lachen. Zocht snel een uitweg. „Ik ken haar niet en ik bén het. Dus ik zou mezelf niet kennen?" „Ik heb dat niet gezegd. Ik heb gezegd: ik wéét niet of je jezelf kent." „Nee", zei ze in gedachten, „dat ik weet ik zelf ook niet. En jij, ken jij me dan?" „Nee, natuurlijk niet. Of liever, ik ken ie te weinig. Jammer genoeg. Maar ik wéét iets van je." „Wat dan?" „Dat jij het bent en het altijd zult zijn. Dat wist ik de eerste keer toen ik je zag. En nu zie ik je na al die jaren weer... en het is nog net zo." Ze zag hem aan en sloeg haar ogen neer. „Dat is toch wat, Jaap... eigenlijk ben jij een gelukkig mens." „Dat ben ik ook." „En je weet nog niet eens of je ooit gelukkig wordt?" Ze scheen van de hak op de tak te springen, maar hij volgde haar. „Sandra pas als jij in alle glorie ge trouwd bent, en ik heb je van de trap va het stadhuis zien komen, dan geef ik het op." „Je geluk?" „Nee, wel m'n geluk met jou. Ik zal me er zeker niet door laten kapotmaken. Ik ben niet het type treurwilg. Maar zolang ik niet zeker weet, dat ik beslist geen kans meer heb, zolang houd ik het op mijn kans „Je kans. op mij." Ze vroeg het met, ze stelde het vast. „Ja." Misschien, wanneer die vreselijke episode Jimmy er niet geweest was, als ze niet die schrijnende teleurstelling, dat grote verdriet had gekend, dat ze zich niet in dit gesprek gewaagd. Maar het was haar of ze uit een arme, van be dwelmende geuren vervulde broeikas opeens kwam aan het zonnige zee strand met een fikse zilte bries. Ze ademde diep. „Jaap, was dit... een aanzoek?" waagde ze. Hij zag haar scherp aan. Speelde ze met hem? Flirtte ze? Hij zou het haar nooit vertellen, maar hij wist alles van haar, van haar vrienden, haar flirtations, haar succes, ook van haar grote neder laag, haar verdriet. „Een beetje informeel", zei hij aar zelend, „maar ik wil het ook wel in alle vorm doen." „Néé", zei ze afwerend. „Nee Jaap, niet doen... nog niet." „Zei je: Nóg niet? Ze zag zijn ogen oplichten. „Ja". „Dus..." „Geef me de tijd. Ik mag jou ver draaid graag. Ik vind jou een fijne vent. Ik geloof dat jij eigenlijk altijd mijn allerbeste vriend bent geweest. Maar dat is nog iets anders dan...." „Je man." Hij zag haar kleuren. „Ja" zei ze zacht. Van toen af hadden ze elkaar vaker gezien en gesproken. Toen was het, dat Sandra begon te merken dat ze hem miste, als ze alleen naar een concert ging, als ze niet met hem praten kon over het stuk dat ze gezien, het boek dat ze gelezen had, zijn scherp, kritisch oor deel horen... maar vooral voelen, als een muur om haar heen, zijn sterke genegenheid, zijn liefde voor haar, zijn verering waarmee hij haar droeg alsover alle modderpoelen van het leven.... Sir Walter Raleigh... ja, dacht ze, peinzend in haar nu stille kamer over die woorden van haar dochter. ze was zijn koning in, ze was het nog steeds. Toen had ze er met haar vader over gepraat. „Van Santen.... ja, die ken ik. Heel goed zelfs. Van de Volksuniversiteit. Hij heeft er es een hele goeie lezing ge houden over kind en school.... wijze vent. Is die „Ik vrees van wel." „Vrees je....?" „Vader, eerlijk, ik had me de toe komst anders voorgesteld." Dat begrijp ik, m'n kind. Je ging ook een heel andere kant uit. Ik had ook iets anders verwacht. Maar ik weet niet of je dan gelukkiger geweest zou zijn. En op geluk komt het aan, meer dan op succes, op gevierd zijn, op deelnemen aan het Grote Leven... enfin, daar weet je meer van dan een ouwe school meester als ik." „Ik ben zo bang dat ik hem teleur stel." „Dat heb je zelf in je hand. Mijn dochter neemt geen besluit waarvan ze de consequenties niet aandurft. Zo is het toch?" „Als ik het besluit neem, dan durf ik ook de consequenties aan." „Als een vrouw een man vindt die zó van haar houdt, dan mag ze haar handen dichtknijpen. En tenslotte is hij geen schilleman, al zijn daar achtbare lieden onder", schertste hij. Toen ze ja had gezegd, leek het of Jaap het nauwelijks vatten kon. Hij had met haar handen in de zijne gestaan en haar aangekeken. En toen had hij zoiets wonderlijks gezegd. „Daar zul jij nooit in der eeuwigheid spijt van hebben." Nu, ze had geen spijt gehad. Maar, dacht ze, dat kwam ook, doordat ze van haar eigen leven iets had geméékt. Niet had vergeten dat ze een Cranenburgh was. Hij had haar gelukkig gemaakt; zij was méér voor hem ge weest dan zó maar een onderwijzers vrouw, peinsde ze. Want Sandra had een toch nog al verwrongen beeld van onderwijzersvrouwen Bezoek „Zet vanavond een bord bij", had Jaap tussen de middag gebeld. „Je krijgt een gast." „Wie?", vroeg Sandra, maar eigenlijk verwonderde haar het antwoord niet. „Van Herpen." Dan zou ze toch eindelijk dat genie eens van aangezicht tot aangezicht zien! 's Kijken of Jaap nu terecht zo'n hoge dunk van dat ventje had. Zij had op het eerste gehoor de indruk dat het een nogal ingebeeld manneke was. Nu, Sandra zou hem wel op zijn plaats zetten. Olga, die in een opwelling van doch- terlijke behulpzaamheid haar moeder hielp met tafeldekken, zag het extra bord. „Wie komt er eten?" „Die meneer Van Herpen, je weet wel, die literaire adviseur van je vader." „Dat klinkt niet zo bar enthousiast." „Omdat ik er niet wild opgewonden over ben? Moet ik zijn stoel soms ver sieren?" „Mams, wat draaf je door. Ik geloof dat ik gelijk heb. Je hebt iets tegen die man en je kent hem nog niet eens. Is dat nou niet een beetje onbillijk?" „Ach, je zeurt, Olga. Ik heb niks tegen de man. Je vader geeft hoog van hem op..." „Eb dan is het de natuurlijke reactie van mevrouw Van Santen, om dat een beetje te reduceren." „Misschien.... zo houd je de zaak in evenwicht." „Nou ja", bekende Olga, „ik snap paps' enthousiasme ook niet. Ik ken de man evenmin, maar als je dat zo hoort... griezelig knap, hoop diploma's, relaties, geeft niet om geld... dan geloof ik ook wel dat die vrijer een heleboel pluimen op zijn hoed draagt. Enfin, hij komt voor vader. Ik trek er vanavond wel tussen uit." „Waar moet je heen?" „Even naar Suus Beyma, ik wil d'r in de tennisclub hebben." Nu ja, dacht Sandra glimlachend, Suus Beyma... die had nog een broer ook, Tjeerd. Zoek de verborgen be weegredenen. Héér was het best. De Beyma's waren aristocraten, ouwe Frie se familie, hij was directeur van die grote chemische fabriek. Als het wat werd, zou zij, Sandra, geen bezwaren maken. Olga kon het minder doen. Trouwens, Tjeerd Beyma ook! Olga was niet de eerste de beste, een echte Cranenburgh! Sandra had wel eens met de gedachten gespeeld die twee namen: Van Santen en Cranenburgh samen te koppelen. Dat was wel klaar te maken, al kostte het geld. Sandra van Santen Cranenburg, dat klonk toch altijd nog beter dan Sandra van Santen, en de oude familienaam werd zo ook in haar kinderen voortgezet. Maar ze had er nog nooit met Jaap over gepraat. Ze vreesde dat hij zou gaan lachen... Toch een beetje nieuwsgierig stond ze in de erker uit te kijken. Ze hoorde een ver geronk, knallen.... daverend kwam een zware motor de hoek om- scheuren. Ze herkende meteen Jaap op de duo, zijn tas stijf vastklemmend, grijnzend van plezier en ook een beetje angst. Zou dat die Van Herpen zijn? Het was Van Herpen; in een lange leren jas, de motorbril bengelend op zijn borst, nét die foto van maarschalk Rommel in de woestijn! Hij was niet groot, maar leek forser door al dat leer. Scherpe trekken, donkere onderzoe kende ogen, opmerkelijk slanke smalle handen, maar een stevige handdruk. Olga liep „toevallig" langs, nam hem scherp op. „Dat is mijn dochter Olga", stelde Jaap trots voor. „Bent u op die motor?" vroeg Olga geïnteresseerd. Wat ze zich ook van Van Herpen voorgesteld had, niet dat hij een motormaniak zou zijn. Ze had meer gedacht aan een man die woonde in een ivoren toren. „Ja, die is van mij", zei hij niet zonder trots. „Wat is het er voor een?" „Norton." „Kopklepper?" „En of." „Hoeveel cc?" „Vijfhonderd." „Nou, u doet 't niet minder." Drie waren er geïmponeerd. Jaap, door de technische kennis van zijn dochter, Van Herpen door de dochter zélf, en Olga door de motor. Sandra keek het allemaal glimlachend aan. Moderne jeugdl „Ontdoe je", grinnikte Jaap. „Je ziet er zo geweldig uit. Ik barstte van de kou, daar achter op dat ding." „En dan had je nog wel mijn formi dabele gestalte als windbreker." IJs viel er in ieder geval niet te breken, ontdekte Sandra. Jaap en Van Herpen dat was blijkbaar koek en ei. Olga had helemaal geen last van verlegenheid en scheen haar vooringenomenheid met een overboord te hebben gegoord. Yvonne vond een motor-man ook iets geweldigs en bedelde meteen bij Van Herpen of ze een blokje met hem om mocht. Sander keek het allemaal aan, vond het wel gezellig zo. Sandra be dacht dat zij eigenlijk de enige was, die niet op slag door de motorman was overwonnen. Wij Cranenburghs, dacht ze, zijn zo oppervlakkig niet. Olga was toch niet helemaal een twijg van de oude stam! Het eten was al klaar en Van Herpen, die Dick bleek te heten, schoof met snuivende neusgaten aan. De geur van Sandra's soep deed weer wonderen! „Dat is toch weer eens heel iets anders" zei hij innig vergenoegd, „dan de eeuwige soep, aardappelen, vlees en groente en het puddinkje na, van mijn goede hospita. Of wacht, ik doe haar onrecht. Vrijdags krijg ik altijd vis, en af en toe heeft ze nasi-goreng, als ze eens een makkelijke dag wil hebben. Die haalt ze bij de Chinees bij ons in de buurt." „Dat is een van de weinige nadelen van de vrijgezellenstaat", merkte Jaap op en nam nog wat bloemkool. „Het grootste nadeel van de vrijge zellenstaat is deze staat zelve", vond Van Herpen. „Dat is je eigen keus, d'r zijn meer meisjes dan kerken." „Geen handvol, maar een land vol", citeerde Sander. „Er is te veel keus", klaagde Van Herpen, „je ziet door de bomen het bos niet meer." „Nou," plaagde Jaap, „de oudste dochter van ons hoofd, die interesseert zich wel héél erg voor eh... de letter kunde." Wordt vervolgd Heden is geheel onverwachts op 70-jarige leeftijd van ons heengegaan onze vader, be huwd- en grootvader Arthur Richard Zandstra. Namens de familie: A. R. G. H. Zandstra Texel, 11 januari 1983, Elemert 6, Den Burg. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 14 januari 1983 om 9.00 uur in het crematorium Haringhuizerweg 3 te Schagen. Gelegenheid tot condoleren na de crematie plechtigheid in het crematorium. Geen bloemen en geen toespraken. Enige en algemene kennisgeving In haar tachtigste levensjaar overleed, na een kortstondige ziekte, onze dierbare moeder, schoonmoeder en oma Martha Brigitta van der Gulik, weduwe van Arie Witte Czn. Zaandam: W. J. Peet-Wtte H. Q. Peet Arnhem: Suzanne Le Corbier (Fr.): Marijke Amsterdam: Caroline Zaandam: Henriëtte 1508 AG Zaandam, 11 januari 1983, Fluitekruitweg 273. De H. Eucharistieviering zal worden gehouden op vrijdag 14 januari om 11.05 uur in de Paro chiekerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg, waarna de begrafenis overeenkomstig haar wens in stilte zal plaatsvinden. Op 11 januari is onze fijne Opa Slegh overleden. Jelle, Maud en Kirstin, Leny en Leo, Peter en Jeannet, Ardo, Aart en Anne- lies, Marja en Ruud, Gudy en Siebe, Ron, Tanja, Anita, Lieke, Mirjam, Linda, Robert. Petra, Annemieke, Rianne, Aart. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van ons ere-lid A. Slegh. Bestuur en leden Fanfarekorps „DEK" Te koop oliekachel Efel; olietank 1200 liter; gas- comfoor Butagas, race fiets Peugeot, schrijf machine. J. P. Kok, De Ruyterstr. 19, tel. 2025. Goed tehuis gezocht voor zwart krulharig hond je, jl 2 jaar, lief voor alles. Dierenpension Ellen", tel. 3308. Weggelopen grijze poes met veel wit. Graag terug te bezorgen bij mevr. Hui- zinga, Noordwester 11. Gezocht in Oudeschild, woonruimte of kosthuis voor man alleen. Brieven onder nummer 676 aan bureau Tex. Crt. Hout. Regelmatig mooie partijen vloer- en balkhout, hekschroten enz. enz. Barhorst Hout handel, Maricoweg 2a, Den Burg. Dinsdag 18 januari wordt mijn vader en mijn opa Piet de Graaf van „Bouwlust" 80 jaar. We hem wil komen felici teren is van harte welkom van 16.00 tot 17.30 uur in Hotel Molenbos te De Cocksdorp. Vuurtorenweg 23, De Cocksdorp. Els Wtte-de Graaf en Thijs Jan Wtte. Allen, die aan ons ge dacht hebben op 17 dec. '82 d.m.v. kado's, plan ten, kaarten en geld, en allen die van deze dag een grandioos geslaagd feest gemaakt hebben, willen wij hiervoor heel hartelijk bedanken. Het was een onvergetelijke dag! Jan en Jacqueline de Waard Léngs deze weg willen wij alle familie, vrienden en kennissen bedanken, die 8 januari voor ons tot een onvergetelijke dag ge maakt hebben. Fam. Snoek. Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen ƒ2,50 administratie kosten in rekening gebracht Kinderverjaardag in Klif 23: zoveel pannekoeken (of patat) eten, een ijsje, limonade en een verrassing, f6,— per kind. Een exclusieve, prijsbe wuste trouwreportage in kleur: Foto J. Nauta. Schilder-, glas- of be- hangwerk? Dan naar Arn. Looyer, tel. (02220) 3179. Te k.a. 20 st. 1-pers. bedden, stalen uitv., z.g.a.n. f45,— per st. Inl. (02220) 4443 Te k.a. beige vel 2- 3-zitsbank, 1 jaar oud. Tel. (02220) 4662 Van je collega's moet je het maar hebben. Opruiming foto-artike len en boeken 50% kor ting of meer bij J. Nauta. Wl diegene, die een donkergroen leren riempje gevonden heeft, hem a.u.b. terugbezorgen in de Casinobar? Er is n.l. geen tweede van te krijgen. Bij voorbaat mijn hartelijke dank. Te k. gevr. oude an sichtkaarten van Texel en foto's van oude panden. I.H.B.V. boerde rijen. Voorts ook oude Ne derlandse ansichten buiten Texel. Mogelijk heb ik voor u oude kaarten van Texel. N. Huisman, Ruijslaan 69, 1796 AC De Koog, tel. (02228) 294. Verhuur wekkers tegen bedwateren. Drogisterij Van der Slikke. Vrijdag 14 jan. in disco dancing „Question" Son of Tarzan", gratis toegang. Opruimigg foto-artike len en boeken 50% kor ting of meer bij J. Nauta. Zaterdag 15 jan. in disco-dancing „Question" finale D.J.-wedstrijden, met o.a. Edvard Messing die de rest van de avond verzorgt. Opruiming foto-artike len en boeken: 50% kor ting of meer bij J. Nauta. Dag- en weekbladen. Buurtsuper G. Koot. Nog steeds goede voor nemens voor 1983? Wj maken goede produktenl Kom eens kijken op St Donatus, op donderdag en zaterdag. Stekelvarkentjes sma ken zoet. Circus van mijnh. Bravado, 22 jan. 20.00 uur in De Linde boom. Te koop: Datsun 180B, bouwjr '76, 75.000 km. Vraagprijs 73000, (02225) 459 alleen in het weekend. Vrijdag 14 jan. in disco dancing „Question" Son of Tarzan, gratis toegang. Verzamelaar vraagt ben- zine-aanstekers te koop. Geen tafelmodel. Tel. (02228) 610, na 18.00 uur. Er zijn nog enkele plaat sen vrij op de naaicursus bij Cora Bakker-Voogt, tel. 2672. Bankstellen, nieuw en gebruikt. Diverse uitvoe ringen. Voorts kinder bureaus, eiken tv-kast, z.g.a.n. 2-pers. opklap- bed, kinderstoel, spinne wiel, een grill/bakoven, eiken wandmeubel, diver se eethoeken w.o. een eiken 6-pers. tafel met 6 stoelen, afzuigkap enz. enz. Barhorst Meubel- handel, Maricoweg 2a, Den Burg.

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 3