Grace De Keurslager WYZONOL Wat kan als ik een bankgiro doen nutsspaarbank Vleeskeuringskring Den Helder Keurslagerij Fam. P. Kossen DIREKTEUR M/V de rijksoverheid vraagt Schoonmaken kunt U ook door ons laten doen! Telefoon (02228) 311. Harm U|W SUPERAPPELWEEKEND bij Uw echte groenteman Waar? Bij uw echte groenteman, in de Vitaminebron natuurlijk! rr rr Aan U de keus! Texels Belang Raadsfractie Voor plaatsing van TV- en FM-antennes i 8 8 8 Fa. Bruining en Agter GEMEENTE TEXEL Kleding- en dumphandel „?Be ftaabsfecltver" /Makelaarskantoor Eelman Graaf's verf- en behang- centrum assistent Doe meer met de spaarbank die meer doet PAGINA 6 TEXELSE COURANT VRIJDAG 4 FEBRUARI Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reünie, vergadering, enz. Alles mogelijk in Hotel „De Pelikaan", Pelikaan- weg, De Koog, tel. (02228) 202. EETHUIS DE TAVEERNE De Koog (02228) 686 of 862. Weekendmenu vr., za. en zon. Als vleesspecialiteit kozen wij deze week Gemixte grillspies V, Diverse overheerlijke menu's met leuke voorgerechten, gepof te aardappelen en sauzen etc., v a. f 25,-. Ook dit jaar iedere dag een ander dag menu voor 717,50. Het dagelijks bestuur van de Vleeskeuringskring Den Helder maakt bekend, dat vanaf heden, gedurende drie maanden, voor een ieder ter gemeentesecretarie van de bij de vleeskeuringskring aangesloten ge meenten, te weten: Anna Paulowna, Barsingernorn, Callantsoog, Harenkarspel, Den Helder, Sint Maar ten, Niedorp, Schagen, Texel, Wieringen, Wierin- germeer en Zijpe, ter lezing is neergelegd de door het algemeen bestuur van de vleeskeuringskring in zijn openbare vergadering van 12 mei 1982 vastge stelde VERORDENING op de keuringsdient van slachtdieren en van vlees in de Vleeskeuringskring Den Helder. Deze verordening is door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland goedgekeurd. Zij treedt in werking met ingang van 24 januari 1983. Den Helder, 21 januari 1983. Het dagelijks bestuur van de Vleeskeuringskring Den Helder, C. Buining, voorzitter J. S. Drijver, secretaris. Vrijdag en zaterdag: 4 pond Cox Orange1,95 4 pond Golden Delicious1,95 4 pond Jonagold1,95 4 pond Goudreinetten1,95 Super bloemkool, per stuk2,25 Dikke kassla, 2 voor1,25 Vers geschrapte worteltjes, Vz kilo0,50 Maandag: Verse vatzuurkool, Vz kilo0,50 Harde uien, 4 pond0,75 Zoete Maroc sinaasappelen', 20 voor4,75 Dinsdag: Vers gesneden rode kool, Vz kilo0,35 Grote anti-griepcitroenen, 10 voor1,95 presenteert zaterdag 5 februari de Noordhollandse topformatie Entree M,— Weekendreclame, vrijdag en zaterdag: Schouderkarbonade, heel kilo8,90 Verse kuikenpoten, heel kilo8,80 Verse kuikenborstdelen, heel kilo8,80 Kalfsoesters, 100 gram1,90 Gebraden runderrollade, 150 gram1,80 Achterham, 150 gram2,50 Metworst, 250 gram2,25 Maandag, alleen dagprijzen: Rundertartaar, heel kilo10,— Boterhamworst, 150 gram1,25 Dinsdag alleen dagprijzen: Magere varkenslappen, heel kilo9,40 Schouderham, 150 gram1,80 Woensdag: Gehakt h.o.h., heel kilo6,80 Leverkaas, 150 gram1,80 Donderdag alleen dagprijzen: Magere runderlappen, heel kilo14,00 Gebraden gehakt, 150 gram1,80 Warmoesstraat 15, Den Burg, telefoon 2083. HET IS EEN OMWEG WAARD! Maandag 7 februari, 19.30 uur, in het gemeentehuis. Burgers met ideeën en problemen zijn welkom MNMMMSMVWMMMMMMMMMMAM 8 Brink 6, De Koog, (02228) 482 of 283. Herhaalde oproep vraagt voor haar dienst sociale werkvoorzie ning de „Centrale Werkplaats De Bolder" een De centrale werkplaats biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening arbeid aan mensen die door persoonlijke beperkingen geen of weinig kans maken op een passende arbeidsplaats in het bedrijfsleven. Onze dienst telt 80 werknemers, die werk zaam zijn op de molen-souvenirmontage, machinale houtbewerking, meubelstoffeerderij, boekbind- en inlijstafdeling en de kultuurtech- nische afdeling. Funktie-informatie. Onder de uiteindelijke verantwoording van bur gemeester en wethouders heeft de directeur de dagelijkse leiding van de dienst, daartoe bijgestaan door diverse medewerkers. De di- rekteur is verantwoordelijk voor de uitvoering van de sociale, arbeidskundige, administra tieve, ekonomische en bedrijfsgeneeskundige taken. Hij is belast met de voorbereiding en uitvoering van het bestuurlijk beleid. Funktie-eisen. H.T.S. of gelijkwaardige H.B.O.-opleiding, aangevuld met een studie management; Ruime ervaring in vergelijkbare funktie in het bedrijfsleven en/of de sociale werk voorziening; Goede organisatorische, leidinggevende en kontactuele eigenschappen, alsmede een sterke sociale gerichtheid; Inzicht in bedrijfsekonomische, technische, sociale, kommerciële en arbeidskundige taken; (Toekomstige) woonplaats: Texel; Leeftijd 35 - 50 jaar. Salarisnivo. Aanstelling kan plaatsvinden in de rang van Hoofdcommies A/Technisch Hoofdambtenaar A. De salarisgrenzen van die rang liggen tussen 74.492,— en 74.9.73,— per maand. In het kader van funktiewaardering kan hierin wijziging optreden. De rechtspositie van de ge meente Texel is van toepassing. Telefonische inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij de burgemeester, de heer J. Engel vaart, of de gemeentesekretaris, de heer J. van Dijk. Telefoon: 02220 - 3041. Op verzoek wordt de instruktie voor de direk- teur aan geïnteresseerden toegezonden. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na ver schijnen van dit blad gericht worden aan de burgemeester van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Haffelderwea 1a Wót docht jee fón deuze? Brengt jónnewaarie dóns strenge vórst, dón lijje we seumers gien honger en dörst." Ósse die ouwe spreuke gliek hèèwwe, dón wórdt 't fón de seumer 'n hóóp órremoed. Jajet, je sów 't gloove ós je dót hóórt, 't weer is veuls te handzaam weest. Café - Restaurant Weekendmenu 717,50 5 en 6 februari 1983 Zaterdagavond gesloten. Aspergesalade Groentesoep Kerryschnitzel, aardappelen, royale groentegarnering Chocoladevla met slagroom Goede spijs, eenvoudige prijs. Tot ziens! Vismarkt 6, Den Burg, tel. (02220) 2235. WEVERSTRAAT 9* 1791 AG OEN BURG TELEFOON (02220) 3555 DE KOOG: STOLPBOERDERIJ met opstallen en ongeveer 4000 m2 onder en bijgelegen eigen grond aan de Pontweg, even ten zuiden van De Koog. oplevering in overleg landelijke omgeving het geheel dient zich bijzonder goed om verbouwd te worden tot woonboerderij met moestuin en eventueel boomgaard. de onovertroffen buitenverf. Voor hout en muren. Houdt jéaéren Speciaalzaak De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. (mnl./vrl.) tijdelijke functie voor 2 jaar vac.nr. 3-0118/1537 Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen t.b.v. een samenwerkingsproject tussen het Rijksinstituut voor Natuurbeheer (RIN) te Texel en het Delta Instituut voor Hydrobiologisch Onderzoek (DIHO) te Yerseke met de afdeling Deltadienst Milieu Inrichting van de Deltadienst van Rijkswaterstaat te Middelburg Bij het RIN te Texel en het DIHO te Yerseke wordt o m. onderzoek verricht naar de gevolgen voor het milieu van het gebruik van de toekomstige stormvloedkering in de Oosterschelde. Functie-informatie: te Texel uitvoer geven aan het bemonsteren en analyseren van bodemdieren uit de Waddenzee, die worden blootgesteld aan verschillende periodes van droogstand of onderdompeling Voorts verwerken van de verkregen gegevens en meewerken aan de rapportage van het onderzoek Vereist: ten minste MAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding, goede algemeen- ecologische kennis, goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring met aquatisch-ecologisch of bodemdieren-onderzoek en een beroepsopleiding strekt tot aanbeveling. Standplaats: Texel Salaris: max f2774,- per maand Tel inlichtingen worden verstrekt door de heer drs. H Hummel, onder nr. (01131)-19 20 Sollicitaties inzenden voor 26 februari 1983 Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 71/2% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zonden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Als uw regelmatig voor uw (klein)kinderen iets opzij wilt leggen, kunt u het best systema tisch gaan sparen. U maakt met ons één keer een afspraak over een maande lijks bedrag dat u wilt sparen en verder gaat het vanzelf. Precies op de manier die u het meest schikt. systeemsparen: regelmatig sparen nadat u één keer hebt afgesproken hoe interessante rente op de Piek-fijn Spaarrekening voor kinderen tot 16 jaar, met boven dien een extra premie. saldo direct opvraagbaar ook contant storten mogelijk vandaag gestort, morgen rente vraag voor meer informatie, ook voor andere spaarvormen, de folder bij uw kantoor in de buurt West Nederland

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 6