Zoetelief en M. Viltali kampioenen klaverjassen Oosterend onderuit tegen Mantje Gamma-Datsun 2—2 zaalvoetbalprogramma zaalvoetbaiuitslagei Ronald van Boven wint wielerwedstrijd Goede resultaten voor Tetak Klaverjas- kampioenschap finale op Texel MST handbal TEKEL Geslaagd 4t+tt+- Rabobank: 36.25.77.900 PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 1 MAART l De winnaars van het Texelse kampioenschap klaverjassen: J. Zoetelief linksI en M. Vrttali. Het kampioenschap Klaverjassen van Texel is gewonnen door het koppel J. Zoetelief-M. Vittali. Zij be haalden vrijdag in de laatste ronde een totaal van 6783 punten. Omdat er deze laatste avond niet hoog werd gescoord, was dit ruim voldoende voor de eerste plaats. Hun directe tegenstanders G. Veeger-M. Veeger kwamen tot een totaal van 6568 punten en bleven hiermee op de tweede plaats. Hoewel het weinig scheelde want het echtpaar J. en N Koomen, dat een totaal van 6790 punten behaalde, kwam nog erg dichtbij, maar moest toch genoegen nemen met een derde plaats. Spanning Het koppel P, Koorn-P. Kooiman werd iri deze slotronde eerste met 6849 punten, gevolgd door G. Festen-C. Bakker met 6817 punten. Niet al te hoog dus maar wel een bewijs dat er voorzichtig om de punten gespeeld werd, wat de spanning er tot de laatste partij inhield. Derde werd het echt paar J. Koomen met 6790 punten en vierde de kampioenen J. Zoetelief-M. Vittali met 6783 punten, die hiermee een erg sterk kampioenschap winnend afsloten. Ze hadden een score van 6464, 7427, 6808, 6762 en 6783 wat een gemiddelde van 6858 punten geeft. Hoewel de dames V. Zoetelief en C. Vittali in de eerste ronde de leiding hadden genomen, konden zij die in de tweede ronde nog maar net vasthouden. Toen het echtpaar J. en N. Koomen de hoogste score van het kampioenschap lieten noteren van 7748 punten. In de derde ronde namen G. Veeger en M, Veeger de leiding over via een score van 7585 punten, maar moesten die in de vierde ronde afstaan aan Zoetelief-Vittali, die hem in de laatste ronde dus goed wisten te verdedigen. Vijfde werden John en Peter van Heerwaarden met 6718 punten. Zesde J. en Th. Witte met 6717 punten en zevende T. Huisman-L. Eelman met 6674 punten, die hiermee vierde werden in het klassement en dus net buiten de prijzen vielen. Een zeer geslaagd kampioenschap, dat goed was georganiseerd door Eindstand kampioenschap van Texel 1. J. Zoetelief-M. Vittali 34.244 2. G. Veeger-M. Veeger 33.537 3. Echtpaar J. en N. Koomen 33.308 4. T. Huisman-L. Eelman 32.671 5. G. Witte-F. Veeger 32.550 6. D. Westdorp-J. Koning 32.418 7. J. Sikkelers-D. Kalverboer 32.330 8. P. Bruin-M. Bakelaar 32.135 10. G. Festen-C. Bakker 32.060 11. N. Bakker-C. Vinke 32.008 12. Schlepers-De Jong 31.458 13. R. v. Heerwaarden-N. v.d. Veen 31.276 13. R. v. Heerwaarden-G. Smit 31.348 14. Dames C Zijm'-N. v.d. Veen 31.276 15. Echtpaar B. Ofrein 31.252 Zondag namen 11 renners van WV Texel aan de derde wedstrijd uit de ,,7 steden ontmoetingen" te Edam deel. Ronald van Boven wist de overwinning op zijn naam te brengen. Het parcours was uitgezet op het Edamse industrieterrein waar het weg dek zeer slecht was. De coureurs moesten goed opletten om ongelukken te voorkomen. De meeste Texelaars reden in de categorie 'recreanten', waarin zo'n 50 renners aan de start kwamen. Al meteen na de start werd er flink hard gereden zodat het rennersveld sterk uit elkaar getrokken werd. Ronald van Boven, Jos Huisman en Hans Koorn zaten goed voorin, goed gevolgd door Ronald Kra mer en Jan Buis, terwijl Gerrit Terwindt en Dirk Eelman wat verder op afstand werden gereden. Helaas reden Jos Huisman en Hans Koorn beiden lek. Ronald van Boven ging stevig door en wist de overwinning in de eindsprint voor zich op te eisen. De overige Texelaars werden zoals gebruikelijk en kele ronden voor het eind uit de strijd genomen. Prima Hierna kwamen voor Texel Marleen Terwindt (recreanten-dames) en Nico Evers (nieuwelingen) aan de start. Zij reden allebei een prima wedstrijd waar bij Marleen zich als zevende wist te klasseren en Nico, die pas zijn tweede wedstrijd als nieuwelingen-licentiehou der reed, op een uitstekende twaalfde plaats eindigde. Bij de junioren kwam Edo Kooiman aan de start. Hij komt uit voor DOK uit Den Helder. Hij eindigde als twaalfde. Als laatste man kwam Paul van Arnhem aan de start. Hij heeft dit jaar de sprong gewaagd naar de amateurs. Hij eindigde in het peloton. Zondag a.s. staat de vierde wedstrijd op het programma. Deze wordt gereden in Bovenkarspel. De nummers 1 en 2 van de hoofd klasse, Gamma en Oosterend, hebben afgelopen week beide verliespunten geleden. Oosterend verloor van Mantje met 4 2. En Gamma moest een 2 2 gelijk spel toestaan aan Datsun. Dubbel dik versloeg een incompleet A O 2000 met 6 3. Mantje 2, dat twee weken geleden koploper in de eerste klasse Dubbeldik 2 uit de beker wipte, versloeg de naaste concurrent P.H. Hotel met maar liefst 7 0. Alhoewel Oosterend meer op de helft van Mantje speelde verloor men toch met 4-2. In het begin zag het er niet zo uit. Al in de tweede minuut schoot Marco van der Vis tegen de paal en de bal ging over de doellijn het Mantje doel weer uit, In de eerste fase van de wedstrijd had Oosterend een duidelijk veldoverwicht wat niet resulteerde in doelpunten. Marius Banda opende voor Mantje de score in de negende minuut. Oosterend trachtte de gelijkmaker te maken maar werkelijk veel kansen kreeg men niet behalve dan een schot van Frits Bakker dat bekwaam door Charles Ypenburg werd gestopt. De counters van Mantje leverden veel gevaar op voor Oosterend omdat men veel op de helft van Mantje voetbalde zonder echter uitgespeelde kansen te creëren. Pieter Duin nam in de tweede helft de bal net over dé middenlijn vol of zijn slof en trof schitterend doel. Mantje kwam zo op 2—0. Oosterend speelde in de tweede helft beter dan in de eerste maar zocht het teveel in lange schoten die door de uitstekend keepende Charles Ypenburg werden gestopt. Gerard Legierse scoor de 3—0 voor Mantje met een keihard schot. Even later was het Jan de Vries die het eerste doelpunt van Oosterend scoorde uit een verwarrende situatie waarin Mantje dacht dat er een ingooi zou moeten worden genomen maar de scheidsrechter een vrije trap liet nemen. Jan de Vries schoot beheerst in. In dezelfde minuut was het wederom Marius Banda die de voorsprong op 4 1 bracht. Oosterénd trachtte er nog wel van alles aan te doen, maar het mocht niet baten. Simon Brand bracht de eindstand op 4—2. Door het verlies van Oosterend kon Gamma door winst op Datsun officieel zaalvoetbalkampioen van Texel worden. Datsun nog steeds op jacht naar de tweede plaats in de hoofdklasse, moest echter ook een goed resultaat behalen om nog uitzicht op deze klassering te krijgen. Deze gegevens maakten de wedstrijd spannend maar een goede match was het niet, zeker niet uit speltechmsch oogpunt. Geen van beide teams kon de hele wedstrijd een stempel op de wedstrijd drukken. Al moet gezegd worden dat in de eerste helft Gamma zeker beter voetbalde. Datsun stelde hier enorm veel inzet tegenover. Gamma startte zoals gezegd met goed voetbal De aanvallen werden breed opgezet en doorgevoerd tot de achter lijn. De Datsun defensie had moeite om zich hier op in te stellen en Gamma kreeg in de eerste tien minuten kansen die nog niet werden benut. Totdat Paul van Exel vanaf de rechter zijlijn de bal voortrok op Louis Uriot die prompt zonder moeite 1 —0 scoorde. Gerrie Plaatsman trok kort daarop de stand weer gelijk door de bal op eigen helft op te pikken en drie Gamma-spelers te passeren en daarna Gamma-keeper Ed de Bruin kansloos te laten. Ook Datsun had momenten dat men sterker was dan Gamma maar te haastig spel voorkwam dat men het in de combinatie zocht. Louis Uriot scoorde ook het tweede Gamma doelpunt. Weer vanaf de zijlijn klaverjasclub ,,Den Burg" die volgende week zondag 13 maart de laatste ronde om het kampioenschap van Noordholland mag organiseren. Ook daar is nog volop spanning te verwach ten. schoot hij de bal in de korte hoek daarmee de Datsun keeper verrassend. In de tweede helft werd het spel snel harder vooral nadat Cees van Heerwaar den de stand via een lage schuiver gelijk bracht. Gamma probeerde toen uit alle macht weer een voorsprong te nemen maar vergat evenals Datsun dit via combinatie te proberen. Er werden door beide teams veel aanvallen opgezet door het midden van het veld. Beide teams kregen veel kansen in de tweede helft, die echter niet benut werden. Officieel In de laatste minuten van de wedstrijd kreeg Datsun nog twee kansen op rij die ook niet benut werden zodat de eind stand 2—2 bleef. Aan het gelijke spel had Gamma niet voldoende om zich officieel zaalkampioen van Texel te mogen noemen. Maar met nog drie wedstrijden te gaan met zes punten voorsprong op Oosterend is Gamma in feite kampioen van Texel. De strijd wie de reservekampioen van Texel wordt is bij lange na niet beslist. De kandidaten voor deze titel zijn Oosterend 2 en Gamma 2. Beide teams wonnen afgelopen week een wedstrijd. Oosterend 2 kwam uit tegen ZDH. Hans Legierse opende voor Oosterend halver wege de tweede helft de score en Henk de Ruyter maakte gelijk. Daarna was het Jan de Vries die Oosterend weer op voorsprong zette in het begin van de tweede helft. Weer was het Henk de Ruyter die met een keihard schot ZDH verdiend gelijk bracht. De wedstrijd leek met deze stand te eindigen tot zeventien seconden voor tijd Jan de Vries via een schot Oosterend 2 een 3—2 overwin ning bezorgde. Gamma 2 won met 6—2 van Datsun 2. Question kwam tegen KSMT achter met 1—0 door een doel punt. Niettemin was toen al merken dat Question sterker was dan KSMT. H. Witte maakte voor Question gelijk en drie doelpunten op rij van Gerard Boogaard bezorgde Question een 4—1 voorsprong. Richard Bakker bepaalde de eindstand op 5—1 voor Question. De wedstrijd tussen de nummers vier en vijf van de hoofdklasse, A O 2000 en Dubbeldik werd beslist in het voordeel Tetak 1 moest afgelopen week einde een dubbel programma afwer ken. Zaterdag werd in 't Zand de normaal geplande wedstrijd tegen Doko 4 gespeeld en zondagmiddag werd in sportzaal De Ferrever een inhaalwedstrijd afgewerkt tegen Spoetnik 4 uit Warmenhuizen. Het was dus een zwaar programma voor Tetak 1. Doko 4 had tot dusver niet veel gepresteerd en het moest voor Tetak 1 een „makkie" zijn, hetgeen uitkwam. Met 9—1 verlies werd Doko 4 naar huis gestuurd. Ruud Koorn-Neuhoff en Lieuwe v.d. Veen wonnen al hun partijen. Max Hagedoorn moest één partij prijsgeven en kwam tot 2 overwinningen. Het dubbelspel werd door Ruud Koorn en Lieuwe v.d. Veen in 3 sets gewonnen: 21-5, 17-21 en 21-12. Zondagmiddag werd in De Ferrever de strijd aangebonden tegen Spoetnik 4 uit Warmenhuizen. Deze ploeg was niet zo sterk als eerst werd ge vreesd. Het dubbelspel werd door Ruud Koorn-Neuhoff en Max Hage doorn in 2 sets verloren; 13—21 en 18—21. Verder verloren Ruud Koorn en Max Hagedoorn elk één enkelspel. Lieuwe v.d. Veen was goed op dreef en won wederom al de enkelspelen. Mede door 2 overwinningen van Ruud Koorn en Max Hagedoorn kon Tetak 1 ook de 2e wedstrijd dit weekend met 7—3 winnend afsluiten. Tetak 1 staat met vier gewonnen wedstrijden fier aan kop in klasse 5C, maar er wachten nog enkele pittige wedstrijden, dus er is nog geen reden De kampioenschappen klaverjassen voor het district Noordholland-noord worden, na twee voorrondes in Heerhu- gowaard en Den Helder, besloten met de finale op zondag 13 maart a.s. op Texel in Chinees-restaurant Azië te Den Burg. Deelnemers komen ondermeer uit Amersfoort, Haarlem, Velsen-noord, Alkmaar, Wervershoof, Heerhugo- waard, Schagen, Badhoevedorp, Den Helder en uiteraard van Texel. De stand aan de kop na de twee voorrondes is: 1. Fernandel-Laan (Heerhugowaard), 2. Merk-Merk (Amersfoort), 3. Wesse- ling-Tobé (Heerhugowaard). De hoog ste Texelse deelnemers zijn: 6. J. en P. va Heerwaarden, 11. mevr. Koomen-A. Dijker, 16. Echtpaar F. Veeger. In totaal doen ongeveer 100 koppels mee. Deze kampioenschappen worden ge speeld onder auspiciën van de Neder landse Klaverjas Federatie en de prijs uitreiking zal geschieden door het hoofdbestuurslid mevrouw Wielart uit Haarlem. Door het organiseren van deze toernooien wil het N.K.F. meer bekend heid geven aan het klaverjassen als erkende wedstrijdsport. Zo worden er jaarlijks ook Nederlandse kampioen schappen gehouden en 1 keer in de van Dubbeldik. Al na drieenveertig seconden opende Klaas Dirk Koorn voor Dubbeldik de score. Nanning Kikkert maakte gelijk maar Dirk Drijver zette Dubbeldik weer op voorsprong. Frank de Grave maakte weer gelijk maar toen kreeg Dubbeldik duidelijk de overhand. De eindstand was hier 6—3. De enige wedstrijd in de eerste klasse: Question 2 en Datsun 3 werd gewonnen door Question met 12—2. Veel inzet Oosterend 4 tegen Gamma 4 was een uitermate sportieve wedstrijd. Gamma won deze wedstrijd verdiend met 5—1. KSMT 2 won met 4—1 van ZDH 3. Een echte zaalvoetbaluitslag is de uitslag tussen Texelse Boys 2 en Oosterend 3: 8—6 in het voordeel van Texelse Boys 2 met als vermeldenswaardig feit dat de zes doelpunten van Jan Witte de overwinning voor Texelse Boys 2 be werkstelligden. Texelse Boys 1 won afgelopen week. A O 2000 2 was het slachtoffer met een 3—2 nederlaag. Nioz 1 speelde een uitstekende wed strijd met veel inzet tegen De Koogel. Het De Koogel spel was bijzonder rommelig en onverzorgd. Toch kwam De Koogel met 1—0 voor door een doelpunt van Roelof Henk Bruin op aangeven van Marijn Manuels. Nioz werkte ontzettend hard, kreeg veel kansen maar miste ook veel. Toch kwam aan het einde van de eerste helft de verdiende gelijkmaker. Jan Hein Studulski scoorde 2—1 uit een vrije schop wat tevens de eindstand bete kende. Toch had Nioz zeker een gelijk spel verdiend. Mantje 2 had totaal geen moeite met een onvolledig P.H. Hotel. 7—0 was de einduitslag voor Mantje 2 die een opmerkelijk seizoen heeft. Zes punten voorsprong op nummer 2 in de tweede klasse en halve finalist in beker wedstrijden. Want ook de koploper in de eerste klasse, Dubbeldik 2, werd twee weken geleden slachtoffer van Mantje 2. Oosterend 6 won met 2—1 van KSMT 3. Rab 2 verloor met 1—0 van de Texel veteranen 2 door een doelpunt van Dries Veltkamp. om nu al aan een kampioenschap te denken. Tjap Tjoy Tetak 2 moest in Blokker uitkomen tegen Tjap Tjoy 5. Het werd voor Tetak 2 een gemakkelijke overwinning. Met ruime cijfers werden bijna alle partijen in 2 sets gewonnen. Pas toen Tetak 2 met 7—0 voorstond, wist Tjap Tjoy iets terug te doen. In een spannende 3 setter verloor Tiete Faber zijn partij: 21 17, 18—21 en 25—27. Frans Room en Fred Mosk wonnen al hun partijen. Deze spelers wonnen samen ook over tuigend het dubbelspel: 21 13, 21 16. Hiermede was een 9—1 zege een feit voor de Texelaars. Het Tetak-jeugdteam speelde tegen Turnlust JD 1. Het werd een regel rechte teleurstelling. Turnlust had een erg sterk team, waar de jongens van Tetak niet tegen opgewassen waren. Zowel Marco Koorn, Peter Maas als Jelle van der Kooi verloren al hun en kelspelen in 2 sets. Ook het dubbelspel werd door de Texelse jeugd in 2 sets verloren. Zodoende moest het Texelse jeugdteam met een 10—0 nederlaag genoegen nemen. Deze week moet Tetak 1 weer een dubbelprogramma afwerken. Woensdagmiddag gaat Tetak 1 naar Alkmaar en ontmoet daar Hooge Huys 12. Aanvang 15.30 uur. Vertrek boot 14.05 uur. Zaterdag 5 maart speelt het eerste team in De Ferrever thuis tegen Typhoon 4 uit Hoogwoud. Aanvang 14.15 uur. Tetak 2 en Tetak-jeugd gaan beiden naar Hoorn om het daar resp. op te nemen tegen Rats 12 en Rats 2. Aanvang 11.30 uur. Vertrek boot 10.05 uur. De MST-dames verloren van Wat vogels uit Den Helder. De eerste K liet zien dat MST de sterkere was. het begin af werd er hard gewerkt, ruststand was 5—3 in het voordeel MST, Na de rust kwam Watervogels sl opzetten en speelden erg hard. scheidsrechter liet veel toe. MST niet opgewassen tegen dit spel. Wa: vogels kwam gelijk tot 6—6 en wist in eindfase nog meer te scoren. De ei stand werd 9—7 voor Watervogels. Here Olympia was een zeer zware teg stander voor MST. Dit was bekend, staan samen met ZAP bovenaan ranglijst. Het werd een mooie wedsti Hoewel Olympia duidelijk de meerj was speelde MST een goede wedsl met mooie aanvalscombinaties w vooral de cirkel bij betrokken werd. ruststand werd hier 15—6 en de ei stand 17—29. Alle teams spelen i twee wedstrijden, waarvan 1 thuis op maart. De meisjes van MST speelden matige wedstrijd tegen de adspiran van JHC 3. Beiden waren ongev even sterk. Tot de rust was het vers in stand niet zo groot: 1 —3 in voordeel van JHC 3. Na de rust bl dat MST de mindere was van I tegenpartij. Door gebrek aan tactiek snelheid van MST bleef de teg partij scoren en kwamen ze zelf hj niet aan bod. Enkele pogingen doelen werden gestopt door de ker of de paal. De eindstand werd 1-1 het nadeel van MST. twee jaar wereldkampioenschappen. Voor klaverjasclub Den Burg is het voor de tweede keer in successie dat ze dit toernooi mogen organiseren. Er bestaat voor een beperkt aantal Texelaars nog de mogelijkheid om aan dit kampioen schap mee te doen (alleen voor de dagprijzen). Deze kunnen zich opgeven vóór 3 maart bij P. J. van Heerwaarden, telefoon (02220) 2573. Het inschrijfgeld bedraagt 77,— per koppel, de aanvang van de wedstrijd is 10.30 uur en de prijsuitreiking is gepland om 16.45 uur. Juniors De junioren van MST speelden weekend tegen JHC 2. Het aanval: gedeelte ging minder goed dan verdedigende deel. MST speelde i maar doordat de schutters in de gi werden gehouden verliep het sc« niet zo best. Ondanks dat werd ruststand 4—7 in het nadeel van MS In de tweede helft gingen de pan gelijk met elkaar op, maar door nom lant spelen kreeg JHC 2 veel kansen benut werden. MST probeerde Er worden op deze dag 5 partijen van 16 terug te komen, maar daardoor» spellen gespeeld, waarvan de 2 slecht- niet meer op break-outs gelet. De e ste resultaten mogen worden wegge- stand werd 6—10 in het voordeel streept. Er wordt gespeeld volgens het JHC 2 NKF-systeem, dit houdt in dat er iets andere regels worden gehanteerd als men normaal gewend is. Om dit een keer te oefenen is er op maandag 7 maart a.s. een open drive in „Azië", aanvang 20.00 uur. ledereen, dus niet alleen de deelnemers aan het kampioen- «un schap, is welkom. N'IERLAND Bij Scheidegger slaagden de volgende personen voor het typediplo ma: P. Koopman, W. Eelman, R. Dijks hoorn, D. Boot, A. Duinker, M. van der Vis, J. Eelman en A. Dijkshoorn, allen uit Oosterend, en M. van der Veen en M. Zoetelief uit De Cocksdorp. Junioren Buro Eelman tegen Citroën was een aardige wedstrijd, Buro Eelman kreeg in het begin veel kansen maar wist deze niet te benutten. Citroën kwam voor doordat een vrijstaande Bartold Mun- nikhuizen scoorde. Buro Eelman had zeker de gehele wedstrijd weinig geluk. Rudie Keizer tekende 2—0 aan en Munnikhuizen zorgde voor 3—0. Buro Eelman kwam nog dichtbij door doel punten van Richard de Feyter en Marcel 8oogaard. De eindstand was 3—2. Een gelijk spel had Buro Eelman zeker verdiend. Nuts/Dubbeldik 2 tegen Graaf Spuiterij was ook een spannende wed strijd. Barry Betsema scoorde tweemaal achter elkaar voor Graaf Spuiterij. Rob Grisnigt bracht Nuts/dubbeldik wat dichterbij door met een kopbal tegen te scoren. Ook scoorde hij een minuut later de gelijkmaker. Ronald Eelman zette Nuts/dubbeldik op een 3—2 voor sprong, maar weer was het Barry Betsema die voor Graaf Spuiterij gelijk 'maakte. Kenneth de Veij haalde voor de Nuts de volle winst na een combinatie sameh met Arjan Rienks. Alkema wón van Zeeaas Veldman met 1 —0 door een doelpunt van Jacob van Heerwaarden al vrij snel in de wedstrijd. Ratronics speelde matig voetbal en verspeelde een punt aan ZDH door een 2—2 gelijk spel. Deze week Topper van de week is de wedstrijd Oosterend-Datsun. Het gaat er om wie de tweede plaats in de hoofdklasse gaat bezetten. Er wordt weer een spannende wedstrijd verwacht, want geen van beide teams is duidelijk favoriet. De wedstrijd begint vrijdag om 22.05 uur. woensdag 2 maart: 17.30 u.: Datsun-Zegel Modes 18,00 u.: Texelse Boys-Swarte Schaep 18.35 u.: Texelse Boys 1-Datsun 19.30 u.: KSMT-Mantje 20.20 u.: Question-Gamma 1 21.15 u.: De Mok-Dubbeldik 3 22.05 u.: Texelse Boys 1-Nioz 2 Zaaldienst: Oosterend. Donderdag 3 maart: 18 00 u.: Cafeetje-Nuts/Dubbeldik 18.35 u.: De Koog-Oosterend 19.30 u.: Rab-Gempo 20.20 u.: Dubbeldik 2-J'Elleboog 21.15u.: Oosterend3-Datsun3 22.05 u.: Gamma 3-Texel veteranen Zaaldienst: Question. Vrijdag 4 maart: 17.30 u.: Texelse Boys-Graaf Spuiti 18.00 u.: Pakhuus-Bramakker 18.35 u.: ZDH 2-Question 2 19.30 u.: A O 2000-ZDH 20.20 u.: Datsun 2-Oosterend 2 21.15 u.: Dubbeldik-Gamma 2 22.05 u.: Oosterend 1-Datsun 1 Zaaldienst: KSMT. Hoofdklasse: KSMT-Question Datsun 2-Gamma 2 Oosterend 2-ZDH A O 2000-Dubbeldik Mantje-Oosterend Datsun-Gamma Eerste klasse: Datsun 3-Question 2 Tweede klasse: Mantje2-P.H. Hotel De Koogel-Nioz Texelse Boys-A O 2000 2 Texelse Boys 2-Oosterend 5 KSMT 2-ZDH 3 Oosterend 4-Gamma 4 Rab 2-Texel veteranen 2 Derde klasse: Oosterend 6-KSMT 3 Junioren: Citroën-Buro Eelman Alkema-Zeeaas Veldman ZDH-Ratronics Graaf Spuiterij-Nuts/dubbeldik2 Sluiters O S.-Rentenaar Reserve beker: Mantje 2-Dubbeldik 2 21/ goe Kc jro sne lek gun sch ere iee far iet ech vaa zo Cr iac pc lij;

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 8