Tweemaal gelijkspel voor Texel Matige prestatie in paasweekend Voetbalvooruitzichten Opnieuw voor S.V. nederlaag Oosterend Voetbaluitslagen Beemster-Tex. Boys 2-2 Fors verlies voor De Koog De Koog/Z blijft winnen (1—2) Winst voor ZDH Bestuurswisseling Voetbalprogramma Bowlinguitslagen Eindstanden Bowlen IJDAG 8 APRIL 1983 TEXELSE COURANT PAGINA 11 Door een strafschop twee minuten voor tijd te benutten wist Texel afgelopen terdag. na een 2—0 achterstand bij de rust, toch nog een welverdiend punt mee nemen uit Uitgeest. USVU-Texel was een matige wedstrijd. Het spel van Texel is beter verzorgd dan dat van USVU dat het vooral moest hebben van een grote iet. Beide ploegen waren echter niet in staat het publiek met goed voetbal te ■eien. Texel had het in de beginfase duidelijk I jeilijk met een hardwerkend USVU. In I vijfde minuut moest Charles lepen- I rg al gestrekt naar de hoek om een I rd schot van een middenvelder van I ;vu corner te tikken. Even later rea- I erde hij heel knap toen uit een scrim- I ige de bal ineens werd ingeschoten. Na een kwartier spelen kreeg Texel •er vat op zijn tegenstander en slaag- erin om het spel in handen te nemen. G ed opgezette aanvallen over de vleu- s resulteerden in gevaarlijke mo mten in de USVU verdediging. Toen kek al hetgeen de gehele wedstrijd te I n was, het gemis van de geschorste II de Lugt, Technisch gezien hebben I tsen als Van Exel, Van de Stap en Kayati meer in hun mars dan De Lugt. kar de fysieke kracht en het gevoel om scoren maakt Jan de Lugt zeer I angrijk voor Texel. Texel leek free- leelend de rust te halen, maar binnen minuten stond USVU op een 2—0 fcrsprong. Glippen Tien minuten voor rust passeerde de ts van USVU lepenburg met een bitterende kopbal en vijf minuten later ramen ze zelfs op 2—0 toen keeper anburg een ogenschijnlijk gemakke- te stoppen schot door zijn benen liet pen. Sneu voor de Texel keeper Bidat hij juist aan een heel sterk Izoen bezig is. Na rust een mooi wallend Texel dat een groot over at opbouwde zonder eigenlijk direct vaarlijk te worden. De enige reeële iringskans was voor Gert Pansier, die inzet echter gestopt zag door de I >per van USVU. Uadat Nico Schermer, Henk Groen Jving kon Texel iets terugdoen. Er est echter een USVU verdediger aan aas komen om uit een vrije trap van as Dirk Koorn vijftien minuten voor zijn eigen keeper të passeren; 1 2. druk van Texel op het USVU doel rd nog groter zonder dat de ploeg it goed voetbal liet zien. Penalty och kreeg Texel een paar minuten ir tijd de welverdiende gelijkmaker, op de doellijn staande USVU ver- tfiger kon de uit een scrimmage inge loten bal alleen nog met de hand uit doel slaan, waardoor er voor de nondia-De Koog/Z 0/Z 3-KGB 3 'upillen. kfdeling D: Koog DI-Tex.Boys D1, 13.00 uur sterend D1-ZDH Dl, 11.00 uur iel D2-Texel D3, 13.00 uur Sterend D2-Texel D1, 11.00 uur jAfdeling E: (Koog (m)-Texe! El, 12.00 uur jcksdorp E1-Texel E2, 13.30 uur i.Boys E1-Tex.Boys (m), 14.15 uur Afdeling F: pterend Fl-Texel F4, 10.30 uur Boys F1-Texel F2, 13.30 uur bel F1-Oosterend F2, 12.00 uur 'OH Fl-Texel F3, 12.00 uur lunioren: Ider A2-Texel A1 Aagen A3-Oosterend A1 JC C2-0osterend C2 »KC C2-Tex. Boys C2 Dame es: (C-0osterend Maandag 4 april: Vierde klasse KNVB: elzwart-Texel Afdeling Noordholland: sterend-Waard '75 lollo-ZDH ■C-De Koog «mster-Tex. Boys *el 2-Alcm. Victrix 2 ™er 4-Texel 3 4-Texel 4 'W 6-Tex. Boys 2 gel 5-SRC 7 >W 8-Texel 6 Dames: fe. Boys-A FC goed leidende scheidsrechter Pronk maar één beslissing mogelijk was: pe nalty. Aangezien Paul van Exel aange wezen is om dit soort karweitjes op te knappen, kon hij Texel naast USVU brengen. Van Exel hield zijn zenuwen goed in bedwang en scoorde beheerst de gelijkmaker. Schotvaardig Evenals paaszaterdag tegen USVU moest Texel ook in 't Zand genoegen nemen met een gelijkspel. Daar werd het 0—0. Ook nu was bij Texel de schotvaardigheid ver te zoeken. Een viertal goede kansen was niet genoeg om tot scoren te komen. Het grote probleem voor Texel op dit moment. Positief echter was de grote dosis inzet. Op een slecht bespeelbaar veld startte Texel met de wind in de rug de eerste helft met Nico Schermer in de basis ten koste van Brahim Khayati. Vanaf het startsein gaven beide partijen elkaar niets toe Harde ploeg Geelzwart staat bekend als een harde ploeg, waarin fysieke kracht hoger staat aangeschreven dan techniek. Binnen tien minuten had de scheidsrechter al twee boekingen uitgedeeld. Een ervan was voor Texel speler en aanvoerder Klaas Dirk Koorn die een Geelzwart speler neerlegde op het moment dat deze dreigde door te breken. Eigenlijk het enige mooie moment van de wed strijd toen Geelzwart gevaarlijk werd, want Texel had de hele match goed onder controle. Vooral de verdediging en het midden veld van Texel waren goed op dreef. Met name Louis Uriot speelde sterk en wist menigmaal in samenwerking met de goed spelende Rob van de Stap goede aanvallen op te zetten. Na twintig minuten spelen, speelde Henk Groen met een mooie pass Paul van Exel vrij voor doelman Dekker, maar Van Exel schoot in riante positie over. Bedwang Agressief voetballend had Texel te genstander Geelzwart helemaal in be dwang. De ploeg uit 't Zand verdedigde nogal paniekerig. Na een half uur mocht Gerrie Plaatsman een corner nemen waaruit Van Exel goed inkopte, maar de bal over zag gaan. In de tweede helft kreeg Texel nog een aantal kansen om te scoren. De voorbereiding van de aanvallen begonnen vaak in de rechtervleugel van de Texel ploeg. Vooral Louis Uriot en Rob van de Stap wisten elkaar goed te vinden. Tot tweemaal toe kreeg Paul van Exel de kans om Texel naar een overwinning te schieten. Van Exel had deze middag vrouwe Fortuna niet op zijn hand, waardoor deze wedstrijd in een doelpuntloos gelijkspel eindigde. S.V. Texel Het eerste, nog volop in de race voor de bovenste plaats, gaat naar het op de voorlaatste plaats staande Helder en de Heldersen zijn er op gebrand om deze plaats te verlaten. Alleen resultaatvoet bal zet zoden aan de dijk, d.w.z. mooi hoeft niet als de punten maar mee gaan naar Texel. Het tweede moet om geheel veilig te staan voor degradatie nog één punt halen en dat moet in de uit wedstrijd tegen het onderaanstaande VVS 2 (Spanbroek) mogelijk zijn. Texel 3 moet in Den Helder tegen het meestal taaie Watervogels 3 met veel inzet de punten kunnen pakken. Het vierde, vijfde (als het opkomtl en zesde ont vangen resp. SRC 6, Flevo 3 en Oude- sluis 3. Gerekend wordt op zes winst punten. Junioren A1 moet in 't Veld met VZV A1 kunnen afrekenen. BI krijgt het uit tegen JVC BI (Julianadorpl erg moeilijk en ook C3 moet in Hippo tegen Succes C3 erg goed voor de dag komen om een winstpunt te behalen. Texelse Boys Zaterdag de voor de vierde keer vast gestelde wedstrijd van de meisjes juni oren tegen Wieringermeer. Men ver wacht dat deze laatste competitiewed strijd nu wel door kan gaan. Vertrek boot 13.05 uur. Met dezelfde boot gaan de junioren C2 naar Helder C5 en mogen nu na de onverwachte nederlaag tegen BKC geen punt meer prijsgeven. Niet afgaan op geruchten dat de wedstrijd is afgelast zoals in het afgelopen week end. laterdag 2 april 1983: Kierde klasse KNVB: iVU-Texel 2-2 Afdeling Noordholland: 1-2 3-2 TX 0-3 2-4 0-4 3-2 4-0 0-0 1-2 1-3 2-0 2-2 2-4 2-5 1-2 2-1 5 n.o. 2-5 1-3 De Boys hebben de competitie af gesloten met een verdienstelijk gelijk spel tegen het hooggeplaatste Beemster waarvan op eigen terrein kansloos ver loren werd. Omdat een paar spelers door de grote drukte bij de boot op Texel veel te laat aankwamen, werd de eerste twintig minuten gespeeld met tien man. Dezen wisten~Beemster goed in be dwang te houden en het eerste doelpunt viel pas in de laatste minuten van de eerste helft toen alles weer compleet was. Door een slecht genomen vrije trap uit de Boysachterhoede kreeg Beemster plotseling alle ruimte om een aanval op te zetten waaruit ze 1—0 scoorden. In de tweede helft wisten de Boys een veldoverwicht op te bouwen en hadden al na een paar minuten succes toen Bert Witte bij een scrimmage voor het Beemster doel de bal hard inschoot. Toch had Beemster na een kwartier spelen weer een voorsprong. Harry Witte hielp ze daarbij een handje want mplaats van de bal weg te werken schoot hij onhoudbaar in eigen doel. Alfred Bakker zorgde ervoor dat de Boys het zeker verdiende gelijkspel toch nog binnenhaalde. Een sportieve wed strijd die voor de vrouwelijke scheids rechter, Evelyn Deylen geen problemen opleverde. Onder slechte weersomstandiahe- den heeft De Koog een onnodig grote nederlaag (5—0) geleden tegen een beter spelend ALC. De Koog miste maar liefst vijf basisspelers, hetgeen dan ook duidelijk te merken was. In de eerste helft tegen de harde wind en regen in had De Koog weinig grip op de meer bewegelijke sprelers van ALC. Na een kwartier werd het 1—0 na mistasten van enkele verdedigers. Omdat het middenveld van ALC condi tioneel sterker was, werd dit goed uit gespeeld Vooral de korte combinaties van de ALC-voorwaartsen stichtten veel gevaar in de Koger verdediging. In de twintigste minuut werd het 2—0, toen een voorzet van rechts van dicht bij werd ingetikt. De Koog kreeg in deze eerste helft twee goede kansen via Gerard Schuiling, die tweemaal alleen voor de keeper verscheen. De eerste keer wilde hij hem omspelen. De keeper greep echter naar zijn voeten, waardoor hij ten val kwam. Omdat dit een meter buiten het strafschopgebied was, leverde dit slechts een vrije trap op, die niet benut werd. Toen Gerard Schuiling kort hierna weer voor de keeper verscheen, pro beerde hij deze met een lob te passe ren. Deze ging echter net naast. ALC kwam voor de rust nog op 3—0 toen de midvoor de hele verdediging te snel af was en alleen voor keeper Bonne verscheen. In de tweede helft begon De Koog iets beter, maar geleidelijk daalde de inzet, waardoor het agressieve ALC de geboden ruimte goed benutte. ALC kon in deze tweede helft nog tweemaal scoren, terwijl hiertegen voor De Koog nauwelijks kansen gecreëerd werden. Het lukt de ploeg uit Oosterend maar niet om na de winterstop punten te vergaren. Ditmaal was het Waard '75 dat de Oosterenders de baas bleef. Voor rust namen de bezoekers al een voor sprong. Hoewel Oosterend al spoedig na rust gelijk maakte, was het toch Waard dat in de slotfase de winst naar zich toetrok. De wedstrijd stond onder leiding van de goed leidende scheids rechter Zwarts. Meteen na het beginsignaal kwam Waard sterk uit de startblokken. Ge steund door de harde wind wist de ploeg de Oosterenders onder druk te zetten. Vooral uit corners en vrije trappen vlak voor het doel ontstonden gevaarlijkse situaties voor het Oosterend doel. De SVO-verdediging hield de zaak echter keurig onder controle. Vooral in Ook de derde uitwedstrijd dit jaar werd door het zaterdagelftal van De Koog omgezet in een overwinning, zodat uit zes achtereenvolgende wedstrijden maar liefst 10 punten werden behaald. Al in de eerste minuten van de wed strijd Egmondia-De Koog kregen de be zoekers een goede kans de score te openen. De bal ging echter naast. Ook daarna speelde de strijd zich groten deels af op de Egmondia-helft. De af werking was echter nog niet correct. Ondanks dat het combinatiespel van de Egmonders niet direct sterk was,, kregen ze na verloop van tijd toch een grote serie kansen. Dit kwam vooral omdat veel in de diepte op de heel snelle linksbuiten werd gespeeld en ook omdat de scheidsrechter de hele wedstrijd door nu eens wel maar vaak ook niet voor duidelijke buitenspelgevallen floot en de grens rechter volkomen negeerde. De beste Laatste man Harry Veldman voor kwam veel onheil en vooral keeper Nico Stoop groeide in deze fase van de wed strijd uit tot de beste Koger speler. Diverse keren wist hij alleen voor hem opduikende Egmonders het scoren te beletten, hetzij door goed uitlopen, het zij door razendsnelle reacties. Maar ook De Koog kreeg kansen en nadat Richard Daalder met een gaaf doel punt 0—1 had gemaakt kregen de Kogers meer greep op het spel. In de tweede helft probeerde Egmon- dia wel langszij te komen, maar nu werden nauwelijks nog kansen wegge geven. Toen de thuisclub sterk op drong was het Richard Daalder, die na een dieptepass heel Egmondia z'n hielen liet zien en op z'n gemak 0—2 kon scoren. Pas enkele minuten voor het einde wist de spits van Egmon dia toch nog te scoren, nadat een hoge voorzet niet helemaal goed behandeld werd. Het spel was toen echter al ge speeld. het centrum van de verdediging speel den Simon Brand en Jaap Slikker een goede partij. Hoewel Waard dus een veldoverwicht had, slaagde toch ook SVO er in om enkele keren gevaarlijk voor het Waard-doel te worden. Via enkele goed opgezette counters ont stonden verschillende doelrijpe kansen. Vooral Fred Legierse kreeg een uit stekende gelegenheid maar evenals de andere Oosterend aanvallers faalde hij in de afwerking. De rest leek met een 0—0 stand bereikt te worden. Via een vol komen onverwacht incident nam Waard echter toch nog een voorsprong. Oosterend verdediger Jaap Slikker onderschepte een aanval en was van plan de bal uit te schieten. Zijn harde schot belandde tegen cornerpaal en ketste terug het veld in. De Oosterend defensie stond daardoor volkomen ver keerd opgesteld en Waard aanvaller Bloemenveld die de situatie doorzag scoorde. Succes Na rust maakte SVO dankbaar ge bruik van het fikse windvoordeel. Met bovendien een grote inzet werd Waard onmiddellijk onder druk gezet. Al vrij spoedig haddden de Oosterenders suc ces. De opgekomen verdediger Frits Bakker soleerde door de Waard defensie en scoorde beheerst. Oosterend rook de overwinning en bleef druk uitoefenen op het Waard '75 doel. Ook de defensie van de bezoekers bleek echter goed in elkaar te zitten en gaf bijzonder weinig kansen weg. Enigszins tegen de verhouding in trok Waard in de slotfase toch nog aan het langste eind. Opnieuw was het Bloemenveld die het doelpunt op zijn naam bracht, daarbij geholpen door een fout van Oosterend aanvoerder Jan de Vries. De Vries wilde een bal weg trappen maar miste het leer volkomen, waardoor Bloemenveld een niet te mis sen kans kreeg. Oosterend probeerde wanhopig alsnog op gelijke hoogte te komen maar de gelijkmaker zat er niet meer in. ZDH trok zondag naar Hensbroek en streed op een glad veld in stromende regen tegen Apollo. Het was voor ZDH aen belangrijke wedstrijd want bij winst bleef er nog een kans op een top- plaats. De eerste helft was een gelijk opgaande strijd en na 25 minuten nam de thuisclub de leiding. Een verdwaald schot van zo'n 40 meter afstand yverd met de wind mee verkeerd door doel man Goof Schutten beoordeeld. Een tegenvaller voor de Zwaluwen. Zij schrokken toen wakker" en de gelijk maker lag spoedig in het Apollo-net. De Apollo doelman kon, zwaar gehinderd, de bal niet te pakken krijgen en Jan de Wit knalde het terugspringende leer keihard in 1 1. Na de rust nam ZDH het heft in handen en speelde veel sterker. Dit werd al na vijf minuten beloond. Een afgeslagen aanval van Theo Hm kwam plotseling voor de voe ten van Bram Brouwer die niet twijfelde Zondag gaat Boys 2 op bezoek bij Geelzwast 5. Men rekent er op dat de punten nu wel mee naar Texel komen. Het derde speelt om 14.30 uur op eigen terrein tegen SRC 7 en zijn belust op revanche. Om 14.00 uur de thuiswed strijd van dames 1 tegen Zaanlandia. Na de goede wedstrijd tegen AFC verwacht de ploeg minstens een gelijkspel. S.V. Oosterend Zaterdag wordt voor SVO een span nende dag want dan gaat het eerste naar KW. Mocht deze wedstrijd ge wonnen worden dan is promotie prak tisch zeker en zelfs een gelijkspel is waarschijnJijk al voldoende. Men rekent op supporters die zullen meegaan om het eerste te ondersteunen. Het tweede speelt thuis tegen BOL 3 en het derde gaat naar SRC 3. Beide elftallen kunnen punten halen. Voor de A-junioren wordt het een zware opgave om thuis Vrone A2 te verslaan. Ook hier is de steun van het publiek nodig om de jongens aan te moedigen. De wedstrijd begint om 13.30 uur. De B-junioren spelen een van hun laatste wedstrijden tegen Watervogels B2. Een gelijkspel is hier redelijk. Juni oren C1 zijn uit tegen JVC C1 niet geheel kansloos en C2 kan thuis winnen van ZAP C2. Zo goed als het met de zaterdag- ploegen gaat, zo slecht gaat het met de zondagteams. De beide overgebleven elftallen van de zondagafdeling bunge len troosteloos onderaan al heeft het eerste nog een kleine kans om aan degradatie te ontsnappen. Er zal dan thuis wel gewonnen moeten worden van het bezoekende Vesdo. Het tweede zal het in Schagen tegen SRC 3 waar schijnlijk niet redden. De dames ont vangen zaterdag Flevo 2. Dat kan een gelijkspel worden. De meisjes zijn vrij, Z.D.H. Zondag staat voor ZDH 1 een zeer belangrijke wedstrijd op het program ma. Zij gaan op bezoek bij koploper Sint Boys in Sint Maarten. Het is een vier puntenmatch voor ZDH, oftewel alles of niets. ZDH 2 gaat naar Wirön 4. Daar JVC zondag verloor heeft men slechts een verliespunt meer dan de Juliana- dorpers, dus alleen de volle winst geeft de Zwaluw reserves nog een kans op de bovenste plaats. Voor beide teams een zware opgave. S.V. De Koog Het zaterdagteam gaat uit naar Alk- maarse Boys. In deze laatste uitwed strijd zal De Koog het erg moeilijk krijgen. Vertrek uit De Koog 12.30 uur. De B-junioren gaan uit naar het sterke Succes BI te Hippolytushoef. Vertrek bij Capri om 12.30 uur. De D-pupillen en meisjes spelen thuis. Het eerste elftal is zondag vrij. De dames gaan zondag uit naar WGW te Den Helder. Vertrek uit De Koog om 12.30 uur (boot 13.05 uur). S C. Cocksdorp De heren spelen zaterdag om 14.30 uur thuis tegen Egmondia. Een ploeg die een beetje onder de middenmoot zit en dus zitten er voor SVC kansen in. De eerste ontmoeting in Egmond (SVC trad toen aan met 8 spelers) werd fors verloren. Op verlies wordt gerekend, maar een tegendoelpunt verzacht het verlies. De dames spelen ook thuis tegen ZAP. Aanvang 14.30 uur. Hierna nog maar één keer thuis en nog drie keer uit. De eerste ontmoeting werd een 3—0 overwinning voor SVC. Deze keer moet er thuis dus ook een overwinning in zitten. Op de onlangs gehouden ledenverga dering van zwemclub TX '71 onderging het bestuur een kleine wijziging. Me vrouw Verhagen werd opgevolgd door mevrouw Van Lubek en de heer J. de Wit droeg de financiële verantwoording over aan de heer J, Commijs. Verder werd een activiteitencommissie be noemd uit enthousiaste ouders. De zwemclub gaat zondag voor de laatste maal naar het Marinebad voor de maandelijkse training. Vertrek boot 14.05 uur en 15.05 uur van 't Horntje. Dinsdag 12 april verzorgt TX '71 de gehele dag voor de Noord-Ierse kin deren. Het gebeuren speelt zich gro tendeels aan de vaste wal af met onder meer een bezoek aan het Dorus Rijkers Reddingsmuseum, een rondrit en een bezoek aan zwembad De Schots. en ZDH op voorsprong schoot: 1 —2. De genade klap volgde al snel voor de thuisclub. Een hoge voorzet werd door de doelman verkeerd beoordeeld, het was voor Bram Brouwer een koud kunstje om de ZDH zege veilig te stellen; 1 —3. ZDH speelde een gewonnen wed strijd toen tien minuten voor het einde uitviel, wist ZDH zich met tien man vrij gemakkelijk het einde te halen. Zaterdag 9 april 1983: Afdeling Noordholland: KW-SVO/Z, 14.30 uur SVO/Z 2-BOL 3, 15.00 uur SRC 3-SVO/Z 3, 14.30 uur Alcm. Boys-De Koog, 14.30 uur Junioren: Oosterend A1-Vrone A2, 13.30 uur JVC B1-Texel BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Succes B1-De Koog B1, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) O'end B1-Watervogels B2, 13.30 uur JVC C1-Oosterend C1, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) 'Oosterend C2-ZAP C2, 12.00 uur Succes C3-Texel C3, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Helder C5-Tex.Boys C2, 14.30 uur Dames: Oosterend-Flevo 2, 12.00 uur Meisjes: Wieringermeer-Tex.Boys, 14.30 uur Zondag 10 april 1983: Vierde klasse KNVB: Helder-Texel, 14.30 uur Afdeling Noordholland: Oosterend-Vesdo, 14.30 uur Sint Boys-ZDH, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) VVS 2-texel 2, 11.00 uur Watervogels 3-Texel 3, 14.30 uur SRC 3-Oosterend 2, 14.00 uur (vertrek boot 13 05 uur) Texel 4-SRC 6, 14.30 uur Geelzwart 5-Tex.Boys 2, 14.30 uur Wiron 4-ZDH 2, 14.30 uur Tex.Boys 3-SRC 7, 14.30 uur Texel 5-Flevo 3, 14.30 uur Texel 6-Oudesluis 3, 12.00 uur Junioren: V2VA1 -Texel Al, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Dames: Tex Boys-Zaanlandia, 14.00 uur WGW-De Koog, 14.30 uur Cocksdorp-ZAP, 14 30 uur Samen reizen: Zaterdag 9 april 1983: Vertrek boot van Texel 13.05 uur: Texel B1, Oosterend Cl, De Koog B1 en Texel C3. Zondag 10 april 1983: Vertrek boot van Texel 13.05 uur: ZDH 1, Oosterend 2 en Texel Al. Als een wedstrijd niet doorgaat, bus- afbestellen 02240-12421. A-klasse: Strandplevier 1-Reizenburo 5—0 Paal 19-Fun 4—1 Paal 9-Wielewaal 4—1 De Koogel-Vismans eethuisje 3—2 Cafeetje-Hordi Food 3—2 De Luwe Boshoek-Vitaminebron 3 2 B-klasse: Dubbel El-Wimpy 5—0 Steigertje-Martha 3—2 Kwartet-Taxi 555 3—2 Strandplevier 2-Ko Live 3—2 Sommeltjes-Graaf spuiterij 3—2 Malisa-Jan Toes 3—2 A-klasse: De Luwe Boshoek De Koogel Paal 19 Paal 9 Fun Strandplevier Vitaminebron Vismans Eethuisje Hordi Food Reizenburo Wielewaal Cafeetje B-klasse: Dubbel El Graaf Spuiterij Wimpy Ko Live Steigertje Strandplevier 2 Jan Toes Kwartet Malisa Martha Sommeltjes Taxi 555 Dinsdag league: Team 6 Paal 19 Tornado's Loodg. bedr. Zijm Tutti Quanti Strandplevier Dames trio league: T Fords Stumpers De Goot Klavervier CMM The Kids 69 '/2 68 67 62 61 '/2 61 59 50 46 44 38 Vi 34 '/2 71 70 70 69 62 58 53 45 44 43 42 y2 32'/2 61'/2 52'/2 50 46 43 42 50 48'/2 42'/2 39 34 26

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 11