Texelse Auto Centrale Je haalt aardig wat auto's uit één Polo. Kuip „THE MESS" -BON] Water-Polo. Brand- of Aansprakelijkheidsverzekering Betaal niet meer dan de DLG-premie! I Verzekeringen DLG Postbus 15, 9400 AA Assen Tel. 05920-49444* Telex 53693 Schilderend 56, Den Burg. Telefoon: 02220-2151. ENERGIETENTOONSTELLING vrijwilligers, parttime leraren bouvier, Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll niet duurder geworden. Damesmode Moerbeek Vrijdagsavonds koopavond 19.30 t/m 21.00 uur. Zondag 29 mei Assurantiekantoor Texel' Kapsalon 02228-575 PAGINA 12 TEXELSE COURANT VRIJDAG 27 MEI ij Plaats Postcode 120 maanden doorlopend "120 maanden doorlopend" zijn veel polissen, in het bijzonder voor brandverzekering en algemene aansprakelijkheidsverzekering. Deze 10-jange contracten, die (als ze niet tenminste 3 maanden vóór het einde van de 10-jarige periode worden opgezegd) automatisch opnieuw voor 10 jaar gelden, kunt u bij ons niet sluiten. Wij kennen alleen jaarcontracten, die u- als u dat al zou willen - elk jaar kunt beëindigen. Een jaar valt immers nog te overzien, 10 jaar helemaal niet. Als uw brand- of a.v.p.-polis in 1983,1984 of 1985 afloopt, neem dan NU al contact met ons op. Het loont NU meer dan ooit Wij helpen u dan aan een prima dekking en de nu nog lagere DLG-premie. Vergelijkt u eens uw huidige premie met die van ons Uitgebreide gevarenverzekering: dat is tegen brand, storm, inbraak, vandalisme, uitstromend water en nog veel meer. Woonhuizen van steen gebouwd met harde dekking Premie per duizend gulden Aansprakelijkheidsverzekering voor particulieren dekt uw schade, al wordt het ook een miljoen, en kost maar ƒ40,- per jaar. Opstal (incl. glasverzekering) Uitgebreid nboedel Extra uitgebreid \J (incl. schroeischade) ƒ0,75 ƒ1,30 ƒ1,55 Woont u buiten Drenthe of Friesland, dan kunnen wij u helaas niet van dienst zijn. Naam Adres Telefoon: Verzoekt geheel vrijblijvend nadere informatie over uw: brandverzekering aansprakelijkheidsverzekering voor particulieren O (Een postzegel is met nodig) Verzekeringen DLG, Antwoordnummer 45, 9400 VB Asset^^J Minimumpremie 25,- OCKYf Den Burg Texel AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen 72,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. De Polo verandert net zo gemakkelijk van functie als een kameleon van kleur. Want één van z'n grootste talenten is ongetwijfeld de ruimte die hij biedt voor improvisatie Met z'n eigenzinnige lijn, z'n toegankelijke derde deur en z'n flexibele achterruimte liggen de veelzijdige mogelijkheden van de Polo letterlijk voor het grijpen. Immers, de ombouw van een eigentijdse familie auto naar een allesetende vervoerder is een kwestie van enkele simpele handgrepen. Zo laat de bagageruimte zich spelenderwijs van 220 liter naar 1000 liter uitbouwen. En dat, ondanks de voorbeeldige parkeermaten van maar 1,58 m smal bij slechts 3,66 m kort. Bezien wij het brandstofgebruik, dan toont de Polo zich het tegenovergestelde van een slokop. De pittige motoren van 29, 37 en 44 kW zijn door enkele ingrepen nog zuiniger geworden. Aan het weggedrag en rijkwaliteiten herken je de Volkswagen. Voorwielaandrijving, wielophanging met onafhankelijk geveerde wielen, een zelf-stabilise- rende achteras en een zelf-corrigerende stuurinrichting zijn van huis uit inclusief. Een onder positief punt is dat u keuze hebt uit drie bijzondere Polo's: de met f 14.995,- zeer attractief geprijsde "Shopper", de sportief uitge- /Zfé* ruste "Smash" en de van vele luxueuze (yhfj snufjes voorziene Polo "Comfort". Uw V.A.G dealer voor Volkswagen en Audi: van 25 mei t/m 2 juni. Maandag 30 mei: Thema-avond over energiebespa ring voor bestaande en nieuw te bouwen woningen etc. Aanvang 20.00 uur. Woensdag 1 juni: Discussie-avond energie beleid, verzorgd door de Stuur groep Brede Maatschappelijke Dis cussie Energie Beleid. Aanvang 20.00 uur. Openingstijden van 10.00 uur t/m 22.00 uur. Plaats: Dorpshuis De Oude Ulo te Den Burg. Komt allen. die een paar uur per week loten willen verko pen voor de Stichting Texel-vakantie gehandi capten. Scheidegger Instituut zoekt Duits en/of Engels (min. L.Orakte) om enkele avonden per week les te geven aan groepjes cursisten. Sollicitaties te richten aan Scheidegger Instituut, Koudenkerkerweg 88, 5915 AD Venlo. Te koop aangeboden 4 jaar ongecoupeerd, met stam boom, lief voor kinderen. Zeer geschikt als waak- en erfhond. Tel. (02230) 19427. De Vrijwilligers Vakatu- rebank vraagt met spoed een aantal In tegenstelling tot alle geruchten ben ik sinds de ingebruik neming van mijn nieuwe zaak U kunt (dames en heren) bij ons terecht van dinsdag tot en met zaterdag, zonder af spraak van 8.30 tot 18.00 uur. zondof ofzpraotr. Prijs Polo vo.l 14 995. - Allevenngshoslen 1340.- Pnjzen m cl.BTW.ol Loosden Vn/b/i/vend. Wegingen voorbehouden Algebeeld Polo GL De Koog C. DE BOER Parnassiastraat 6a, De Koog - Texel, (02228) 502 en 683 b.g.g. 525. Zeer concurrerende autoverzekeringen (kwartaal- en maandpremie mogelijk): Bromfietsverzekeringen (voor brommen zonder versnelling) premie incl. kosten 785,00. Het adres voor al uw watersportverze keringen. Aanvang 15 uur (bij mooi weer aanvang 20 uur). WMIMIWIMMWWWMHMIMIMVMMMIWnMeMAMM*

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 12