Texelaartjes Volk aan het Marsdiep beschrijft historie speels en boeiend FAMILIEBERICHTEN Vervoer naar vredesdemonstratie Ringavond Gratis logies Doorrijder zonder rijbewijs en verzekering One Way Day Bijzondere kerkdienst Beheerderswoning voor „Tamarisk" Helders initiatief voor vrije school Bedrijfsontwikkeling in de komende jaren Zomerrecreatiewerk AROB procedure en begroting commercieel doorspitten. Beperkte uitbreiding woning Postweg Open dag overkoepeling '6 1 PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 28 OKTOBER 1963 De bussen die naar de demonstratie in Den Haag gaan vertrekken zaterdagoch tend om 8.30 uur vanaf de veerhaven in Den Helder (dus boot 8.05 uur). Het Vre desberaad Texel heeft zes bussen ge huurd, twee daarvan zijn AOT bussen. Eén van deze bussen vertrekt om 7.15 uur vanaf de. Bijenkorf in Oosterend, stopt daarna op de halteplaats in Oude- schild en rijdt via Den Burg door naar de boot. De andere bus staat om 7.30 uur klaar op de Elemert en rijdt vervolgens via de normale halteplaatsen in Den Burg naar de boot. In Den Helder wor den de bussen definitief ingedeeld. Men wordt verzocht op de terugweg in de zelfde bus plaats te nemen. Omdat de bussen die later gehuurd zijn aanzienlijk duurder zijn dan de eerst gehuurde ziet het Vredesberaad Texel zich voor financiële problemen ge plaatst. Om enigszins uit die problemen te komen verzoekt het beraad dringend al diegenen die een kaartje van f12,— hebben gekocht minimaal f3,— bij te be talen. Dit kan onderweg naar Den Haag worden voldaan. Bovendien kunnen mensen geld overmaken naar giro 4.217.947 t.n.v. J. Dijksen, Vredesberaad Texel in Den Hoorn. De hervormde, doopsgezinde en gere formeerde vrouwengroepen organiseren dinsdag een avond in De Lindeboom. Voor hen zal optreden de theaterwerk groep „Spektakel" met het toneelstuk „Luwte". „Luwte" heeft als thema ver anderingen. Het is een boeiend kijkstuk en inhoudelijk meer dan de moeite waard. Ook buren en kennissen van le den zijn welkom. Aanvang 19.45 uur. Toegangsprijs f2,50. Een eigenaar van een caravan die op de Prins Hendrik camping staat, ontdek te dat, hoewel hij sinds augustus niet in zijn eigendom was geweest, er een krant van oktober in lag. Er miste overigens niets en de sporen van braak waren mini maal, maar de man, een inwoner van Roden, heeft wel aangifte gedaan bij de politie. Waarschijnlijk heeft iemand het huis op wielen gebruikt voor gratis onderdak. Een 18-jarige Texelaar reed in de nacht van zondag op maandag in de Parnassi- astraat in De Koog een geparkeerd staande auto van een andere Texelaar aan. De jongen reed door, maar zijn ken teken werd door getuigen genoteerd. Hij werd laat de volgende dag door de E9Ü.-- tie met het feit geconfronteerd, zodat al coholcontrole niet meer mogelijk was. Wel bleek dat de jongeman nog geen rij bewijs had, hij was er voor bezig, en dat zijn auto niet verzekerd was. De Stichting „Opwekken" organiseert zaterdag 5 november een regionale One Way Day (Evangelisatie dagl in de Bra banthallen in Den Bosch. Sprekers zijn Ben en Wiesje Hoekendijk. De zang komt van een aantal koren en de deelne mers. Ook wordt medewerking verleend door de Amerikaanse gospelgroep Wings of Light. Wie deze dag wil mee maken, kan met een bus mee vanuit Den Helder. De kosten voor de bus bedragen f15,—Voor opgave en inlichtingen Ge rard Huisman, telefoon 02220-4478. In de gereformeerde kerk te Den Burg is zondag 30 oktober weer een bijzonde re dienst met als thema „Naar de kerk: nee; geloven: ja". De groep „Free lance in Jesus" verleent medewerking aan de dienst. De groep treedt al vier jaar op in o.a. koffiebars, kerken, bejaardentehui zen, gevangenissen, evangelische sa menkomsten en was ook te beluisteren op de E.O. radio met Nederlands en En gelstalige eigen composities in de country-sfeer. De dienst begint om 19.00 uur. Door de heer Wetsteen is aan de gemeente gevraagd of hij een be heerderswoning mag bouwen op het bungalowpark Tamarisk aan de Zanddijk. Wetsteen woont al gerui me tijd in een zomerhuisje en in 1980 is al eens een procedure gevoerd om op het terrein een dienstwoning te mogen bouwen. Dat is niet gelukt wegens „vormfouten" (de gemeente verzuimde de bouwaanvraag te pu bliceren) en bezwaar van stede- bouwkundige aard. Ook de afstand tot de onliggende bebouwing, zeven en negen meter, was volgens de pro vincie te gering. Wetsteen wil dit keer geen nieuw bouw maar het bestaande onderkomen uitbreiden met een woon- en bedrijfs ruimte. De gemeente heeft begrip voor de wens van Wetsteen omdat men van mening is dat een dergelijke woning op het bungalowterrein geen overbodige luxe is. De afdeling ruimtelijke ordening heeft uitgebreid de mogelijkheden van het opnieuw voeren van een procedure onderzocht, vooral omdat de locatie het zelfde is als drie jaar geleden. De afstand tot de omliggende bebouwing is ook ge lijk aan het vorige bouwplan en die moet volgens planvoorschriften minstens tien meter bedragen. Wetsteen heeft onder zocht of de woning niet op een andere plaats kan komen maar de enige moge lijkheid, het speelterrein van Tamarisk, noemt het college geen gelukkige keuze omdat dit een „stuk kwaliteit van het park is". „De nu gevraagde locatie op de oude plaats kan niet als meest ideaal worden aangemerkt, maar wij vinden de bezwaren tegen die plek niet van on overkomelijke aard", aldus B en W. Hoewel het bestemmingsplan bou wen met een kap voorschrift kan men ook instemmen met het verzoek van .Wetsteen om de.woning van een plat dak te voorzien. Dit laatste sluit beter _aanbij.de \i>rm van de bungalows: Aan de provincie is gevraagd of het zin heeft opnieuw een artikel 19 procedure te star ten en de gemeente heeft als antwoord gekregen dat een nieuwe aanvraag reëel is. Het college wil dan ook via een voor- bereidingsbesluit een artikel 19 procedu re starten. Een groep ouders in Den Helder is bezig met de uitwerking van plan nen om een „vrije school" op te rich ten. Als ze voor april 1984 met 120 tot 160 handtekeningen van ouders die hun kinderen willen inschrijven bij het gemeentebestuur aankloppen zou dat voldoende zijn om zo'n school op te richten. Vorig jaar kwam een dergelijk streven op Texel uitgebreid in het nieuws. Vrije scholen zijn op antroposifische leest geschoeid, dus opgezet uitgaande van de levensleer van Rudolf Steiner, die bij voorbeeld ook de basis is voor de werkwijze van het Maartenhuis. Ouders die hun kinderen naar een vrije school willen sturen maar die geen antroposoof zijn, kunnen dat zonder enig bezwaar doen. De kerngedachte van de vrije school is niet, zoals vaak gedacht wordt, een anti-autoritaire aanpak, maar het zoeken van een goede aansluiting bij de leerfasen waarin het kind zich bevind. Met andere woorden, het kind leert reke nen als het er aan toe is en niet volgens het schema van juf er aan toe is. Con tactadressen zijn: Yvonne Bijl, Lange- vliet 3 (02230-43691), Biecht Heidt, Van Galenstraat 23 (02230-16563) en Thea Dekker, Swalmstraat 8 (02230-30731), al len in Den Helder. Maandagavond spreekt om acht uur in hotel De Pelikaan Drs. P. C. Muntje- werf, hoofdingenieur-directeur voor de bedrijfsontwikkeling in Noordholland, over de te verwachten bedrijfsontwikke ling in de landbouw in de komende ja ren. Deze inleider zal zich zowel bezig houden met de rundveehouderij, scha penhouderij, akkerbouw als met de bloembollenteelt, toegspitst op de Texel se situatie. Dit in het kader van het win- terprogramma van de Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting Texel. Het bestuur van de Stichting Texelse Sportraad heeft maandaga vond besloten een AROB procedure in te stellen tegen de raadskorting van 30 mille op het zomerrecreatie werk, maar daarnaast zal ook geke ken worden of dit werk niet kan in krimpen door de kostendekkende aktiviteiten te handhaven en de min der commerciële zaken te schrappen. De Sportraad kwam tot de conclusie dat als de korting gehandhaafd wordt, ze de opdracht van de gemeenteraad om dit werk elke zomer uit te voeren, zal te ruggeven. Als de AROB-rechter besluit de sportraad gelijk te geven, komt de 30 mille alsnog en kan het programma „voor alle leeftijden en met voor elck wat wils" worden uitgevoerd, maar een merendeel gaf te kennen gelijktijdig naar een compromis te willen streven. „Je kunt natuurlijk het bijltje erbij neer gooi en maar dan gebeurt er niets meer. La ten we kijken wat volgende zomer kan doorgaan omdat het veel publiek trekt" was de algehele teneur van de discussie. Een door financiële nood gedwongen standpunt zo werd diverse malen bena drukt, want dan richt het zomerrecrea tiewerk zich in hoofdzaak op de massa en komen andere evenementen waar iets minder belangstelling voor bestaat te vervallen. „Je aanbod loopt terug maar met volleybal- en voetbaltoernooi en voor toeristen heb je met weinig kosten toch veel animo". Met tegenzin werd ingestemd een nieuwe begroting te maken, maar men stemde toe in de hoop dat een andere kijlrop het recrea- tiewerk de gemeenteraad zal overtuigen toch iets meer geld beschikbaar te stel len. „We moeten maar eens kijken of er compromissen te sluiten zijn, want met dit bedrag kunnen we het vergeten", al dus penningmeester Joop Huigens. Iedere zaterdagochtend haalt Scou ting Texel in Den Burg oud papier, lom pen en oude schoenen op. De mensen worden verzocht deze spullen vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, zodat ze vlot kunnen worden ingeladen. Komende za terdag wordt het oude papier etc. opge haald in de volgende straten: Molenstraat. Warmoesstraat, Gra venstraat. Zwaanstraat, Weststraat. Hollewal, Lijnbaan, Gasthuisstraat. Julianastraat. Te De Waal wordt papier opge haald om 14.00 uur. De heer To Bokholt mag zijn wo ning aan de Postweg 216 uitbreiden met maximaal 45 vierkante meter. De eigenaar van deze tweede wo ning had gevraagd om een uitbrei ding van 70m! omdat hij het pand permanent wil gaan bewonen. Het huisje heeft een oppervlakte van 70m' Volgens het bestemmingsplan mag dit pand met de bestemming „eensgezins huis" in zeer beperkte mate worden uit gebreid. Het feit dat To Bokholt het huis je permanent wil bewonen is echter voor het college reden een grotere uitbreiding toe te staan omdat het bestem mingsplan in Eierland de voorkeur geeft aan permanent bewoonde panden. Het college is er bij de maximale uit breiding vanuit gegaan dat de woning zou moeten voldoen aan de minimale ei sen van de huidige bouwverordening als op dit plaats nu een nieuwe woning zou worden gebouwd. Zo komt men op 45m: oppervlakte of een maximale in houd van 200 kubieke meter. „Een verdere uitbreiding lijkt ons, me de gelet op het feit dat de woonfunctie in dit gebied niet voorop staat, onjuist", aldus B en W die aanvullen dat mensen die behoefte hebben aan meer ruimte in een woning terug kunnen vallen op het woningbestand in de dorpen. De uitbrei ding van 45 m! wordt alleen toegestaan met de restrictie dat To Bokholt het pand inderdaad permanent gaat bewonen en een zodanig bouwplan indient dat het landschappelijk goed aansluit bij de bestaande bouw. Donderdag 27 oktober In de hal van de Sint Jozefschool wordt een door de r.k. parochieraad georgani seerde bijeenkomst gehouden. De theo loog Seef Konijn spreekt over „Kerk zijn in deze tijd", aanvang 20.00 uur. In de schouwburg van Den Helder be gint om 20.15 uur de premiere van „De mooiste melodieën van de wereld", ver zorgd door o.m. Caroline Kaart, Nico Boer, Willy Alberti en het nationaal opera- en operettekoor. Na afloop rijdt een speciale bus naar de haven vanwaar een extra boot richting Texel vertrekt. ld wu 1QÓV l„'„" i,i Vrijdag 28 oktober In „De Schakel" wordt een feestavond van de sportvissersclub Texel gehouden. In „Azië" begint om 20.00 uur de eerste ronde van de Texelse kampioenschap pen klaverjassen. Zaterdag 29 oktober Van 10.30-12.30 uur wordt een speel goedbeurs met verkoop gehouden in de muziekschool te Den Burg. In het kerkelijk centrum aan de Pe perstraat in Oosterend begint om 19.30 uur een avond over het ..Logos" zendingswerk. Maandag 31 oktober In „De Pelikaan" spreekt drs. P. C. Muntjewerf over de te verwachten be drijfsontwikkeling in de landbouw in de komende jaren; 20.00 uur. FF FF Vorige week is bij uitgeverij Pirola uit Schoorl het boek „Volk aan het Marsdiep", geschreven door Jan Teunis Bremer en Hendrik Schoorl, ver schenen. Deze 120 pagina's tellende uitgave geeft verhalen weer uit vierhon derd jaar (1380-1780) geschiedenis uit de kop van Noordholland en Texel. De schrijvers hebben gekozen voor de weergave van meer spectaculaire ge beurtenissen uit deze vier eeuwen en het materiaal is zo bewerkt dat het niet een gortdroge opsomming van feiten en wetenswaardigheden is, maar bekende en minder bekende schetsen uit het leven zijn veranderd in boeien de korte anecdotes met soms een uitgebreidere weergave van de omstan digheden waarin het verhaal speelt. Het overkoepelend orgaan van vrouwenorganisaties houdt haar open dag donderdag 10 november in De Witte Burcht. De aanvang is 9.30 uur. Het bestuur van de Overkoepeling no digt al haar leden en niet-leden uit deze dag te bezoeken. Het thema voor de morgenvergadering is „Gezonde voe ding." Mevrouw Kikkert en de heer Tim mer houden een praatje over dit onder werp en verzorgen tevens de broodmaal tijd. In het middagprogramma treedt op Dorien Mijssenaar met aan de piano Jo Spiers. Het middagprogramma begint om 13.30 uur. Alleen de morgenvergade ring kost f2,50 en alleen 's middags f5,—. Opgave kan tot 5 november bij E. Schouwstra, telefoon 02220-3474 of bij w. W. Kikkert, telefoon 02220-2917. Texel is met zes van de zestien verha len goed vertegenwoordigd in het boek. Schoorl en Bremer verhalen wat het ei land betreft over de moordenaar in de kerktoren, waarvoor rentmeester Jan van Poelgeest in 1381 een oplossing moest zoeken, Texel belaagd door zeero vers (1573), een anecdote over Koger vrouwen die aan het einde van de zeven tiende eeuw weigerden hun mannen te laten vechten tegen kapers en verschil lende verhalen over strandingen op Texels kust in de achttiende eeuw. Het boek is rijk geïllustreerd met oude prenten en afdrukken van reglementen, e.d. De verhalen zijn voor historisch geïnteresseerden beslist onderhoudend en wie niet alleen meer wil weten over de geschiedenis van Texel maar ook be langstelling heeft voor verhalen over ge beurtenissen in Den Helder en Huisdui nen komt zeker aan zijn of haar trekken. De schrijvers hebben de gegevens ge put uit archiefonderzoek. Vooral Hendrik Schoorl is met de geschiedenis van Noordholland-noord en Texel bezig ge weest en werkt samen met Bremer al weer aan een nieuwe reeks verhalen. De gegevens die voor de verhalen in het boek zijn gebruikt waren niet direct in pasbaar in historisch-geografische publi caties en daarom is gekozen voor een meer populaire aanpak. Het gebonden boek kost f29,50 en is verkrijgbaar bij de Texelse boekhandels. Cor de Boer, Ruyslaan 19, De Koog, bedankt iedereen die van zijn belangstelling heeft doen blijken tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis te Sneek en daarna. Héél hartelijk dankl Voor Uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en grootmoeder CORNELIA ROEPER-BRUIN, zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder het ver plegend personeel van huize St. Jan voor de liefde volle verpleging. Namens de familie. Hallo, mag ik mij even voorstellen? Ik ben Marjolein. de dochter van Bert Siersma en Tineke Siersma-Wuis Ik ben geboren op 27 okto ber 1983. Ons adres is: Schoorwal 21, 1791 HM Den Burg. Wij zijn verhuisd van Lieuwstraat 3, naar Willem van Beierenstraat 36. Fam. L. de Vries. Wij zijn dolgelukkig met de geboorte van onze dochter Isabelle Monique Henk, Ina en Wendy van der Star Texel, 22 oktober 1983, Schorrenweg 28, 1794 HG Oosterend. Wij zijn heel blij met de ge boorte van onze zoon en ons broertje Jan Wiebe Jacob Roepnaam Jan. Jaap en Corrie Boon- Verdel Arnold, Mariëlle, Jeanine Texel, 26 oktober 1983, Keidelplein 4, 1795 AH De Cocksdorp. Paul van Heerwaarden en Jeanette van der Vis gaan trouwen op vrijdag 11 november 1983, om 13.30 uur in het gemeentehuis van Den Burg. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om 14.30 uur in de Ned. Hervormde kerk te De Koog door Ds. Verbeek. Gelegenheid tot feliciteren van 19.00 tot 20.30 uur in hotel „De Lindeboom- Texel". Den Burg: Molenstraat 71. De Koog: Dorpsstraat 63. Toekomstig adres: Dorpsstraat 63, 1796 BA De Koog - Texel, tel. 02228 - 487. Allen hartelijk dank voor al uw meeleven, in welke vorm ook, die wij 30 sep tember mochten ontvangen. P. en R. Riemens Een gravure uit het boek: ,,Het Eyerlentse Huys In de achttiende eeuw." Voor alle brieven, kaar ten, bloemen enz., die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis ontving, dank ik U hartelijk. Ook bij mijn thuiskomst ben ik erg ver wend. ledereen, die mij op welke manier dan ook be dacht, zeg ik, mede na mens mijn man, dank. Janny Dros-Eelman Botterstraat 17, Oosterend. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de cadeaus en plan ten. Voor ons was 14 okto ber een dag om nooit te vergeten. Gerry en Eveline de Waard Een pracht kw. blauw gem. tapijt, 500 br., ge legd per str. mtr. f127,—. Bosma, tel. 3023. Ja, wij gaan ook de monstreren tegen de op ons gerichte SS 20 raket ten. D. en T. Dringend woonruimte te huur gevraagd. Tel. (02220) 4635, na 18.00 uur. Wapenwedloop diefstal van de armen. Te k. Renault 12 TS 1973, nieuwe uitlaat, gas- install. en trekhaak. (02220) 4791. Een kernwapenwedloop bouwt niet op, integen deell Daarom gaat de Bouw- en Houtbond FNV op 29/10 mee demonstre; ren in Den Haag. Te kóóp caravan Adria; 3-persoons. Prijs f2600,—. Tel. (02220) 3564. Ui Ook wij zijn teg nieuwe kernwapens Europal Daarom willen ons solidair verklaren m hen die op 29 oktober Den Haag demonstreren Nico Bakker en Marijk Palm, Alie M. Boon-Hake E. Lap-de Waard, Jenne) Wassink, Jochum en Leid Inia, Geuko Haikens, Jear net van Abs-Knigge, Tin Knigge-Kniblee, Erik Stel fen, G. N. Visser-Henstn Sytske Dijksen-Overbeeki Adriaan Dijksen, Oosterhof, E. M. Brasse L. Brasser, Bert Lap, An) Timmer-van Harten Vlaming, J. Vlaming-va Groenigen, J. Makelaar Vlaming, C. Makelaar, van Wolferen, J. Daalde Brouwer, C. Daalder, Bon nie Rietveld, Gerrit Gerrit Wil Zutphen-Grisnich, G. Goes-Prunt, T. Bruii Bruin, I. Wassenaar, Dooren-Pool, Nel Bakke Mosk, Fien Stiggelbou Mosk, J. van Trig Bachofner, Dien May Riet Buren-van Drunen, Krugers-v.d. Slikke, A. Ee man, T. Huisman-Baggi Yvon Lasthuizen Koning-Eelman, A. J. vj Berg-v. Oord, J. Kikkert, Hoogenbosch, Marj Bruin, Monica Maas, Hen Brugge, Tineke Bakke Louis Bakker, Trud Jansen-Lith, Sjaan Tin mer, M. Maas-Diemer, Maas, Hetty van Dijk, Vï ly en Klaas Eissen, Edi van Heerwaarden, Cei Hin, M. Bakker-Meijer, C. Bakker, Rob en Jannel Buitenweg, Johan en Lili ne Hoogerheide, Guus Kok-Ynsen, Nei Eilei Hilien, A. C. v.d. Koo Koorn, Marjolein v.d. Koe Peter Bakker, Jeanny w Groenigen, Jan-Wille van Groenigen, Am Pauptit, Dick Lemstra my Lemstra, Corrie kuil, A. Terpstra, Voorbeijtel-v.d. Meijde March Heijnen, Rob V kenburg. Nel Valkenbut Froukje v.d. Kamer. En Ve Texels afd. van de Fl demonstreert mee. ziens 29/10" in Öen'Haag de i'jm ar kernwapehdemonstratie. Wil degene die 12/10 mijn fiets met lekke band bij het „Vossenhol" heeft meegenomen zo vriende lijk zijn om even te bellen en zeggen waar de fiets staat. Dan komen we de fiets halen. (02223) 419. Te k. herenfiets f150,— en grote diepvries, 600 Itr. f100,—. Te bellen na 5 uur (02223) 948. Af te halen rood katertje, 8 weken. Beatrixlaan 137, tel. 3823. Leden van de Voe dingsbond FNV, tot ziens op 29/10 in Den Haag. Ook deze winter blijven wij open van woensdag t/m zondag, 12.00-21.00 uur. Café-eethuis „Klif 23", Den Hoorn, (02226) 515. Te k.a. petroleumtrekker, Ferguson, bj. 1945. Tel. (02228) 520. Bierliefhebbers let op, Oud Limburg, Magnis en pils van Hertog Jan voorra dig bij Kooymans Slijterij. Vrouwenbond FNV van Texel gaat ook naar Den Haag. Kolen. Direkt uit voor raad leverbaar: Briketten, Steenkoolbriketten, Vetko- len, Antraciet 3, Antraciet 4, Antraciet 5, Parelbrech- cokes, Smeedkolen, Futu- rex. Eierkolen. Rab Bouwmaterialen b.v., Heemskerckstraat 22, Ou- deschild. Telefoon: 02220-3341. Dienstenbond FNV demonstreert 29/10 in Den Haag. Echte veren kussens 17,50. Bosma, elke maan dag op de markt. Abop-leden FNV geef deze regering een lesje. Demonstreer mee op 29/10 tegen kernbewapening. Velours gordijnen. mooie kleuren en mooi gemaakt. Bosma, tel. 3023. Abva-Kabo FNV gaan Te k. gevr. jong klein ook naar Den Haag op hondje; liefst kortharig. 29/10. U toch ook? iTel. (02220) 5183. Bromfiets te koop a: geboden f125,—. helm. (02223) 682. M Te k. cassetterecorr) nieuw. A. P. Schagen, I Ruyterstraat 70, Oud schild, (02220) 3569. Ton, Theo, Bep, Jo Hamke, Jaap, Renske Hans zien elkaar weeri 29/10 in Den Haag. U to ook? Halve prijs!! Winterer lectie kleding. Boutiq „Déjè-vu", Weverstn 38, Den Burg. 500 gr. saucijzen en S gr. gehakt f7,98. Goenj Den Hoorn - Oudeschilr Te gekke broeki „hobbezakken" en pt ken, in zwart, blauw, gr en gestreept. Prijzen i f50,—. De kleine beurs,) gerstraat 2-4. Intern, team uit A spreekt in Oosterend v Gods wonderen, zat. 19 uur. Géén nieuwe kern» pens in Europa. ID Haag, 29 okt. '83) Jazz-instuif. Morgo uur jazz-gym is >vr gestart. Dinsd. 9.30-10 uur. Voor inf. bel train! Ina Platte, (02220) 211 Nieuwkomers welkom Te k. compl. pianoo sus voor beginners opli en cassettes van Stef M der, t.e.a.b. Tel. (022 578 Prachtige korte sweal en hesjes, naar eigen o werp. De klei beurs,Kogerstraat 2-4. Weggelopen in De Ko rode gecastr. kater, 1 üj oud. Roepnaam Joris (02228) 724. Te koop z.g.a.n. i schaatsen en kinderlji genslfiets. Wielm 22x13/s, in prima sis Beatrixlaan 124, Den Br (02220) 2211. Leuke oorbellen, ketó jes, beeldjes, vaasjes e' De kleine beurs, gerstraat 2-4. Scheepsteam „Lorf in O'end, zat. 19.30 u Kerk. Centrum, Pept> 7.

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 2