Texelaartjes meer melkaanvoer )ij zuivelfabriek r LAND BOUW andschapszorg maakt bezwaar «egen dienstwoningen FAMILIEBERICHTEN Dennenoord" en „De Bol" Tractorrijden voor vrouwen egionale Sociale Kaart [op van Noordholland e KTF/DEK koffieconcert in Warmenhuizen Geen prijzen voor sportvissers *^vV X* kerst- en nieuwjaarskaarten INSDAG 15 NOVEMBER 1983 TEXELSE COURANT PAGINA 3 1- De Texelse melkveehouders heb- n dit jaar 5% meer melk geleverd m de zuivelfabriek. Hiermee komt totale verwerking van Texelse elk rond de 33 miljoen kg te liggen, ij de zuivelonderneming Melk Unie olland is de stijging thans 2.8% en Nederland 3,6% terwijl het voor gehele EEG een stijging laat zien in 4,6%. Deze cijfers werden meegedeeld op de delingsvergadering van Melk Unie Hol- id. Binnen de EEG is er vooral een nvoerstijging van melk in West Duits- id (6,7%) en Ierland (8,7%7. Ondanks een produktiebeperking in kaassector bij de zuivelondernemin- m blijft de kaasafzet moeilijk verlopen. i gemiddelde kaaswaarde van de melk ■t in de buurt van de inleveringswaar- Toch zijn de vooruitzichten voor de asexport niet ongunstig. In het afgelo- De Werkgroep Landschapszorg xel heeft bezwaar gemaakt in het e|der van de artikel 19 procedure om camping Dennenoord en cam- ng De Bol een dienstwoning te finnen bouwen. Ook maakt men l izwaar tegen de bouw van een re- eatieruimte op camping De Bol. B werkgroep vindt dat door deze >uw wordt meegewerkt aan uit- eiding van de logiesaccommoda- in het gebied aan de Grensweg, in ontwikkeling waar men al lange d tegen is. De bezwaren van de erkgroep komen dinsdag ter spra in de commissievergadering van mtelijke ordening en lisvestingsbeleid. s Bij de inspraakprocedure van het ont- 0 erpbestemmingsplan buitengebied CA eft werkgroep bezwaar gemaakt te- n vergroting van het aantal slaapplaat- n rond de Grensweg, zoals dat in het istemmingsplan is aangegeven. Vorig ir maakte men bezwaar tegen uitbrei- 11 ig van de kampeerterreinen Dennen- ird en Gortersmient. De werkgroep pen jaar hebben de zuivelfabrieken ge draaid met een onderbezetting in de kaassector van 15%.. Er werd per week 9500 ton kaas gemaakt terwijl de capaci teit op 13.000 ton ligt. Melkprijs De uitbetalingsprijs voor de melk is vrij gunstig verlopen. Dit was mede moge lijk door een betere benutting van de R.M.O.'s. Door meer melk werden deze auto's beter benut. Tevens hebben de bedrijven waar consumptiemelk wordt verwerkt vrij gunstig gedraaid. Om de transportkosten van de zuivelonderne ming nog verder te laten zakken komen er grotere R.M.O.'s met een inhoud van 16 ton melk. Ook de Mona groep van Melk Unie Holland heeft bijgedragen tot een gunstige uitbetalingsprijs van de af geleverde melk. De melkveehouders kunnen er dan ook op rekenen dat er nog een nabetaling volgt op het bedrag wat reeds als voorschot is ontvangen. Melkaanvoer De Texelse melkveehouders zorgen er voor dat er in het voorjaar en in de zo mer veel melk wordt aangevoerd. Een probleem blijft de aanvoer van melk in de winter. In deze periode is er tekort melk. Hierin zou nog wel enige verande ring plaats kunnen vinden. Hoewel niet eenvoudig zou het afkalfpatroon van de Texelse melkkoeien nog een verschui ving dienen te ondergaan door te zorgen voor meer melk in de winterperiode. Dan kan het rendement van de zuivelfabriek De Eendracht nog worden verbeterd. Kwaliteit De kwaliteit van de Texelse melk is zeer goed. Steeds meer melkveehouders slagen erin om jaarlijks melk af te leveren zonder dat er aanmerkingen op te ma ken zijn. Van de bedrijven van de Gebr. Hoedjes en Gebr. Hoogenbosch komt reeds 10 jaar lang eerste klas melk. Van het bedrijf van de fam. P.C. Hin al meer dan 12 jaar. Voor nog meer veehouders moet die kwaliteit te bereiken zijn door de uiers voor de stalperiode te scheren. Ook het op tijd vervangen van rubber onderdelen van de melkmachines kunnen hier een bijdrage aan leveren. Verder reinigen met voldoende heet water. Voor de stalperio de van 1983/1984 komt daar als aan dachtspunt bij het voeren van kuilgras met boterzuursporen. Kuilen met een hoge ammoniakfractie kunnen eveneens een groot aantal boterzuursporen bevat ten. Om deze sporen niet in de melk te krijgen moeten de uiers goed schoon ge wassen en afgedroogd worden voordat de melkstellen worden aangesloten. Nooit kuilresten in de ligboxen strooien en zorgen voor schone melkkoeien. Dit laatste is te bereiken door de dieren ge heel te scheren en de ligplaatsen twee keer op een dag reinigen. Alleen melk van een hoge kwaliteit kan er toe bijdra gen dat er uitstekende kaas gemaakt wordt. Dit geeft voor de melkveehouder dan weer een goede melkprijs. De cursus tractorrijden voor vrouwen is donderdagavond j.l. gestart. De be langstelling is echter minimaal. Degenen die nog mee willen doen worden don derdag 17 november verwacht in de la gere landbouwschool aan de Beatrixlaan om 20.00 uur. De tweede avond voor de cursus vee- verloskunde wordt gehouden op don derdagavond 17 november a.s. in hotel De Pelikaan. Prof. dr. A. Brand, mede werker aan de Faculteit voor Dierge neeskunde te Utrecht, zal dan praten over de zorg rond het afkalven. Deze bij eenkomst is ook bestemd voor melkvee houders die verder niet aan de cursus deelnemen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Laten wij nog één keer duidelijk zijn. Alle prijzen bij Aldi zijn vaste lage prijzen, altijd weer. Aldi- markt. Den Burg. Ik ben mijn Ray-Ben zonnebril met geslepen glazen kwijt. Het ding zit in een harde zwarte koker en ik ben de enige die er wat aan heeft. Niek van der I Heijden I02223) 964. U komt toch ook? Het wordt zaterdag in De Waal reuze knal, met goed toneel en gezellig bal. In het najaar verschijnen honderden nieuwe boe ken; streek- en familiero mans, avonturenverhalen, jeugdboeken en strips, hobby-uitgaven, enz. Leuk om te geven en fijn om te ontvangen. Kom eens bij ons langs. Het is de moeite waard. Nauta - boeken. Donderdag en vrijdag kunt u bij Aldi een heerlijk bakje koffie komen drinken met slagroom en 'n plakje cake Aldimarkt, Den Burg. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat opnemen Tel. 2525. Snel-service. Onlangs is verschenen de Regionale Jaart Kop van Noordholland. De ge- n eenten waarop de informatie betrek- ng heeft zijn: Anna Paulowna, Barsin- 0(!rhorn, Callantsoog, Harenkarspel, en Helder, Niedorp, Schagen, Sint aaren, Texel, Wieringen, Wieringer- eer en Zijpe. In deze sociale kaart zijn opgenomen stellingen en instanties die zich bezig )uden met maatschappelijke hulp en enstverlening. Van alle instellingen zijn ef lam en telefoonnummer vermeld. <s echts wanneer de bezoek/spreekuren wijken van de normale kantooruren, n deze opgenomen. n de sociale kaart wordt getracht een ield te geven van instellingen en in- anties die zich bezig houden met hulp- te irlening. Hoofdstuksgewijs staan de in- v( ellingen opgesomd. Zo is er aandacht >or het maatschappelijk werk, het be- ardenwerk, de gezins- en jeugdverzor e' ng, de lichamelijke gezondheidszorg, geestelijke gezondheidszorg, de ge- o1 indicaptenzorg. Daarnaast zijn instel- igen opgenomen die hulp verlenen ^aar het gaat om problemen op gebied in arbeidszaken, huisvesting, justitie ifinanciën. Aparte aandacht wordt ge- honken aan het opbouw- en vor- P ingswerk, de diverse vrouwenorgani saties, wijkcommissies en buurtwerk 3S vé Aan de totstandkoming van deze uit- d ave is een lange voorbereidingstijd aiooraf gegaan. De voorbereidende werkzaamheden zijn voor het grootste eel gedaan door de medewerkers van Stichting Administratiewinkel Bij .Jun werkzaamheden is gebruik gemaakt "an de in 1979 verschenen Regionale 3f ociale Kaart en de Sociale Kaart van de lelderse welzijnswerkers. Veel van de in- V Jrmatie is beschikbaar gekomen dankzij e hulp van de gemeenten. De prijs van eze uitgave is f27,50 per exemplaar, bezending van mutaties (tweemaal per •ar) zal er voor moeten zorgen dat de in- bud niet al te sterk veroudert De uitga- eis mogelijk gemaakt door de Stichting dministratiewinkel Den Helder, Heiling- arn 254 te Den Helder, telefoon 2230-37300 en het Gewest Kop van loordholland, A. Mauvestraat 163 te chagen, telefoon 02240-96543. Bij deze stellingen zijn exemplaren van de Soci- ie Kaart te bestellen. staat op het standpunt dat de gronden die officieel nog een agrarische bestem ming hebben niet mogen worden ge bruikt voor toeristische voorzieningen. Na langdurig overleg met de gemeen te werd laatstgenoemd bezwaar weer in getrokken en werd de uitbreiding be schouwd als kwaliteitsverbetering van de kampeerterreinen waardoor de druk op de natuurgebieden in de omgeving zou kunnen afnemen. Wel werd meegedeeld dat verdere uit breiding van toeristenaccommodatie aan de Grensweg uit den boze is. Vol gens de werkgroep zijn de nu gepresen teerde bouwplannen van Van den Berg en H. Gort niet urgent en alleen al om die reden is een artikel 19 procedure die vooruitloopt op het bestemmingsplan niet nodig. Een KTF/DEK gezelschap van 70 mu zikanten en supporters vertrok zondag j.l. in alle vroegte naar het Noordhol landse Warmenhuizen. Op uitnodiging van de plaatselijke muziekvereniging DSV werd onder leiding van dirigent Dyo Wassink meegewerkt aan een kof fieconcert in de zaal van café Ooyevaar in die plaats. De medewerking van KTF/DEK betrof het tegenbezoek voor een optreden dat de Warmenhuizers vorig jaar samen met KTF/DEK in De Lindeboom verzorgden. Het in behoorlijke getale opgekomen pu bliek kon genieten van 1V2 uur gezellige, ontspannende muziek, met als hoogte punt het gezamenlijk optreden van de beide orkesten in het nummer Mixed Pickles". Dirigent Wasssink, aangewe zen om dit nummer te dirigeren, stelde spontaan zijn dirigeerstok ter beschik king aan de in de zaal aanwezige oud- dirigent van KTF-DEK, Piet Heerjtes, die met zichbaar genoegen leiding gaf aan dit samenspel. Voor publiek en de thuisclub had KTF/DEK een promotio neel presentje meegenomen: van de in de zuivelfabriek vervaardigde kaassoort Tesselaar werd aan een ieder een stuk kaas en een vlaggetje aangeboden. In de loop van de middag keerde het muzikale gezelschap weer op Texel terug. De vijf Texelse sportvissers die zater dag naar de finalewedstrijd kustvissen zijn geweest, vielen allemaal buiten de prijzen Nederlands kampioen is gewor den W. Rijsdijk met 450 cm vis. De Texelse vissers vingen: Cor Huisman 191 cm., Wim Pronk 171 cm., Wim Verha gen 109 cm. en Jan Heethuis 105 cm. De beste Texelaar van onder af was Paul Verhagen met 14 cm. vis. Als controleur was mee Map van der Zwaag. De tweede wedstrijd in de winterserie werd gevist met een zeer koude oosten wind recht in het gezicht op de dijk ach ter de teermolen bij Oudeschild. De op komst was goed: 10 senioren en het jeugdlid Martin van der Zwaag. De vis die werd gevangen bij de senioren: 1. Dirk Roeper 11 vissen 157 cm., 2. Map van der ZWaag 3 vissen 62 cm., 3. Mari- us Stevens 2 vissen 54 cm. In totaal 27 vissen met een lengte van 468 cm. De volgende wedstrijd is op 27 november van 8.30 tot 10.00 uur bij 't Horntje. Op zondag 4 december is de jaarlijkse sin terklaaswedstrijd aan de Afsluitdijk. Het inschrijfgeld bedraagt (exclusief aas) f26,50. Opgeven bij P. Verhagen voor 30 november. Voor Uw medeleven betoond bij het overlijden van onze broer en oom JN BUIJSMAN zeggen wij U hartelijk dank. Namens de familie, P. L. Buijsman Op maandag 26 september waren onze ouders Biem Vlaming en Klaasje Vlaming-Wijbenga 25 jaar getrouwd. Door omstandigheden kon het met doorgaan. Wie hen nu nog wil feliciteren is van harte welkom op 19 november van 16.30 tot 18.00 uur in het Haven restaurant, 't Horntje. Jolanda en Willem Cor Marja John Karin Yvonne Keesomlaan 24, 1791 DC Den Burg. 1958 1983 25 november is het alweer 25 jaar geleden dat onze ouders, Henk Tjepkema en Maatje Tjepkema-van Leeuwen het huwelijksbootje zijn ingestapt. Als u onze ouders wilt komen feliciteren, bent u van harte welkom van 19.00 tot 21.00 uur in het Haven- restaurant, 't Horntje. Koos en Pauline Anja en Gerrie Paulien Oosterenderweg 11, 1793 EK De Waal - Texel. Wij zijn blij u te kunnen meedelen, dat wij voorne mens zijn op vrijdag 25 no vember 1983 in het huwe lijk te treden. Kees Klaassen en Annelies Groenhof Wij trouwen om 14.15 uur in de trouwzaal van het ge meentehuis in Den Burg. De kerkelijke inzegening in de R.K. kerk te De Cocks- dorp zal om 15.30 uur plaatsvinden. Receptie van 17.00 tot 20.00 uur in restaurant Het Molenbos te De Cocks- dorp. ledereen is vanaf 13.00 uur van harte welkom op Ruijs- laan 49 te De Koog. Correspondentie-adres: Krimweg 30, De Cocks- dorp. Onze kollektie is binnen. Donderdag 17 nov 20.00 uur Calluna oprich ten Tennisvereniging. Bij Aldi is uw bood schappenwagen stukken voller voor heel wat minder geld. Aldi Markt, Den Burg. Roomboterspeculaasjes met amandel 250 gram f3,95. Bakkerij Timmer Oosterend. Aanhangwagen te koop gevr. Tel. 5223. Te k. 2 judopakken mt. 130 en 150, 1 reddingsvest nr. 4. Tel (02228) 288 na 18.00 uur. Bij Aldi extra voordeel t/m zaterdag. Pak Rood merk koffie f2,49, fles uit stekende kwaliteit medium dry sherry f3,19. Aldi markt Den Burg. Verseput financieringen. Telefoon (02226) 616. Voor een zacht room kaasje ,,Texels Witje" naar Sint Donatus. Reparaties en onder houd tegen zeer scherpe prijs Autocentrum Sege- rink. Wezenland 7, Den Burg, tel. 5055. Bovag lid en aangesloten bij Veilig Verkeer Nederland. Vakbekwame reparatie van radio. TV en antenne installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne installaties. Gebr. Schoorl b.v. Verseput hypotheken. Telefoon (02226) 616. Romax uitlaten: Auto centrum Segerink, We zenland 7, tel. 5055/2898. Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 40, tel. (02220) 4314. Restaurant „Molenbos" voor een gezellige bruiloft of party. Postweg 226, tel. (02222) 476. Jan Brouwer, TV - Hifi - Stereo, Spinbaan 15, Den Burg, tel. (02220) 5130. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reü nie, vergadering, enz. Alles mogelijk in Hotel ,,De Pe likaan", Pelikaanweg, De Koog, tel. (02228) 202. Waxoyi i I Voor een kom plete anti-roest behande ling. Vraag vrijblijvend prijsopgaaf. Automobiel bedrijf Den Burg B.V., Spinbaan 13, (02220) 3808. K.S.V. Kotex houdt een prachtie kleindierten- toonstelling in De Linde boom op 18, 19 en 20 no vember a.s. Zie grote ad vertentie in Texelaar van 18 november. Gratis entree. T/m 29/11 nóg hogere tarieven. Spaarbiljetten, 2 jaar, 7%. Maandrente de posito's, 2 jaar, 7%. Depo sito's, 4 jaar, 8%%. Nutsspaarbank West- Nederland. Alle nieuwe kleding t/m zaterdag 19 nov. 25% korting. De kleine beurs, Kogerstraat 2a. Voor wie weinig post krijgt, is er gelukkig nog genoeg te lezen in Het Open Boek. De TC-foto's van de reis nar Georgië zijn nog een week (dus tot dinsdag 22 november) te bekijken en te bestellen in de hal van de drukkerij van de Texelse Courant (ingang Warmoesstraat). Toetsingsjaar premie A- woning? Neem eens kon- takt met ons op voor be houd maximale premie. Fa. Jan Dekker, Bernhardlaan 109, tel. (02220) 2833. Wollen berber karpet ten, langwerpig en rond, al vanaf f179,—. Arn. Looyer, Spinbaan 1, tel. (02220) 3179. Café De Zwaan. Geo pend: dagelijks vanaf 15.00 uur. Marktdagen vanaf 9.00 uur. Dinsdags geslo ten. Café De Zwaan De Jeansboetiek is ge opend donderdag- en vrij dagmiddag en zaterdag de gehele dag. Alle damesblouses hal ve prijs bij Jeansboetiek De Koog, Donderdag 17 nov. 20.00 uur Calluna oprich ten Tennisvereniging. Langs deze weg willen bewoners en personeel van de Texelse Reede iedereen bedanken voor de onver getelijke dag, die ze ons bezorgd hebben i.v.m. het 10-jarig bestaan op vijf november. Op 18 november 1983 zijn Ton en Tiny Witte-Lexmond 25 jaar getrouwd. H.G. van moeder, Wim en Corry, Tiny, Nel, Wim en Annegriet, Henk en Anne ke, Dick en Maaike, neven en nichtjes. Hun adres is: Hoeksekade 105, Bergschenhoek. Gevraagd 2e hands ty pemachine. Tel. (02220) 4834. Verhuisd Martin, Esther, Theo en Netty Zijm van Bernhardlaan 106 naar Schoudieck 41, Den Burg. Donderdag 17 nov. 20.00 uur Calluna oprich ten Tennisvereniging. Te k. gevr. tafeltennista fel inklapbaar. Tel. (02220) 3282. Dinsdag 15 november. Diverse marsepeinfiguren v.a. f1,35. Bakkerij Timmer - Oosterend. Donderdag 17 nov. 20.00 uur Calluna oprich ten Tennisvereniging. Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken, familie, vrienden, buren, collega's en kennissen voor de ca deaus en attenties, die on ze trouwdag tot een heel fijne dag hebben gemaakt. Leendert en Dea Roeper Rijnmond 2, Katwijk aan Zee. Jubileumaanbieding van uw vijftigjarige vakfoto graaf: een prachtig portret in kleur 20x28 cm voor f20,—. Nauta foto Et video. Baalt u van 't alle daagse sleurtje, kom dan lachen bij 't Ama teurtje. Kaarten best. tel. (02228) 303, (02220) 3656. Aldi, 'n goedkopere kruidenier vindt u niet. Al dimarkt, Den Burg. Oppas gevraagd voor ±25 uur per week. Reac ties na 19.00 uur (02223) 964. Te koop gevraagd oude of nieuwe schilderijen, met of zonder lijst. Evt. licht beschadigd geen bezwaar Bellen na 18.00 uur (01725-1453. Wie wil z'n krantenwijk in Den Burg kwijt? Ik zoek er één. Tel. (02220) 2767. Schoonheidssalon Ti ne Beemsterboer. Laat u eens verwennen: ook kadobonnen. Honda: stil, snel, sterk en veilig. O.a. buiten boordmotoren, generato ren, waterpompen, statio naire motoren, grasmaai- machines, 2-wielige trek kers met zeer vele werktui gen. Verhuur van tuin- bouwtrekkker F400 D 11 met hakfrees. Wat een Honda niet kan is te ver waarlozen. Inlichtingen: W.S.C. Duinker, Heems- kerckstr. 11a, Oudeschild. Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen reeds vanaf f475,—. Fa. Ta tenhove, Oosterend, tel. (02223) 202. Vers van de boerderij. Boerenboter, zachte kaas, boerenkaas, karnemelk, dagmelk f1,25, kwark per kilo f7,50. Biologisch- Dynamische boerderij Sint Donatus, Hoornderweg 46 Geopend donderdags en zaterdags van 8.30 - 18.00 uur. Voor al uw gas (gas flessen, cylinders). Twee- wielcentrum Kikkert, Bad- weg 1. Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Laat nu foto's van uw dia's maken. Speciale lage prijzen t/m 25 november. Fotoformaat 9x9 t/m 9x13 0,95; 13x13 t/m 13x18 2,75 Foto Bremer, Kerkstraat 5, Oosterend. Bergerac wit, een zoe te frisse wijn van Nicolas, nu van 6,95 voor 5,95. Kooymans Slijterij. Gamma. Nu eigen im port uit Spanje. Dins dagsmiddags geopend. Hordifood B.V., Onge- ren 9, Den Burg, Texel, (02220) 3057. Groothandel in koel- en diepvriespro- dukten. Vanaf heden zijn wij: vrijdags de gehele dag geopend 9.00-12.00 en 13.30-17.00 uur. Zondags gesloten. Alle andere da gen alleen 's morgens geo pend van 9.00 tot 12.00 uur. Verse patat frites, ras- frites, diepvriesfrites. Gebruikt speelgoed, o.a. Lego, Playmobiel, poppen en toebehoren en puzzels. De kleine beurs, Ko gerstraat 2a. Voor al uw schilder-, glas- en behangwerk. Uw winterschilder Arn. Looyer. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179. Wegens seizoenbeëindi-ging alle garens en wol f2,50 100 gr, ,,'t Breiend schaap". De Koog - Texel. Verkoopda gen donderdag en vrijdag van 10 - 5 uur. Stripboeken: o.a. Astrix, Lucky Luke en Kuifje v.a. f2,50; Suske en Wiske v.a. f2,—. Diverse strips v.a. f1,50. De kleine beurs, Kogerstr. 2a. Een lekker avondje uit? Restaurant „Molenbos", Postweg 226, tel. (02222) 476. Uw volle fotorolletje- veilig naar de vakman, Voor perfecte kwaliteit en de „geen-gezeur-garantie" Nauta foto Et video. Telefoonnummer Snackbar/Lunchroom Parkstraat: 4890. Nu volop handappels en handperen. Fruitkwekerij De Veen, tel. 2203. Beerekuil-bus vertrek Groeneplaats zat. 1 45 2.05, 2.25, 2.45 uur f2,50 k. P-P- Hot ex radio-, TV- en antenne-installatie en -reparatie Hotex, tel. 5050 T/m 29/11 nóg hogere tarieven. Spaarbiljetten, 2 jr, 7%. Maandrente depo sito's, 2 jaar, 7% Deposi to's, 4 jaar, 8%% Nutsspaarbank West- Nederland. Wegens seizoen beëindiging alle garens en wol f2,50 100 gr. ,/t Brei end schaap". De Koog - Texel. Verkoopdagen don derdag en vrijdag van 10 - 5 uur. Dure tijden? De Twee Paardjes als het om de oortjes gaat. Goeie, goedkope wijn, f3,95 per fles. Kooymans Slijterij. Het beste en het goed koopste rijwielrek bij Dros Smederij, Spinbaan 18, Den Burg, tel (02220) 2108. Schoonheidsspecialiste Anneke Rienks-Koorn, Wilhelminalaan 21, Den Burg, tel. 3235. Kom nu om de bloem bollen voor Uw voor- jaarstuin. Ook witte lelies. Bloembollenwinkel Veeger, Grensweg 5, Den Burg, tel. 2229. Spijkerbroeken, t/m za terdag 19 nov. vanaf f25,—. De kleine beurs, Ko gerstraat 2a. Weieens trek midden in de nacht? De enige uitge breide keuken (biefstuk, T- bonesteak etc.) is open tot 4 uur 's nachts. Nachtbar Casino, tel. 2214. Chinees Rest. „Po Sian" gehele week ge opend. 's Maandags gesloten. „Gifsla", een nieuwe ro man van Jan Wolkers. Om vang 230 pag., 22,50. Be levenissen van een thriller auteur, die zich in de win termaanden op een toe risteneiland terugtrekt om aam een boek te werken. Wolkers signeert „Gifsla' donderdagmiddag (4 - 6 uur) in Het Open Boek. T/m 29/11 nóg hogere tarieven. Spaarbiljetten, 2 jaar, 7%. Maandrente de posities, 2 jaar, 7%. Depo sities, 4 jaar 8%%. Nutsspaarbank West- Nederland. Helly - Hansen het warme kontakt uit Noor wegen. Lifa-Super vocht- regulerend ondergoed. Wanten, mutsen, sokken, truien, vesten, broeken, overalls, regenkleding en laarzen. W.S.C. Duinker, Heemskerckstraat 11a, Ou deschild, tel. 3831 Wist U dat Cees en Lie bevrijdt zijn door de schilder!!! Alle geschenken E.O.- gidsfolder verkrijgbaar Warmoesstraat 42, 10-12 uur. Te k. aangeb. Zundapp GTS 50 bromfiets. Tel. (02226) 364. Regelmatig te k. gevr. (dwerg)geiten en bokken, konijnen en slachtkippen. Tel. (02226) 497. T/m 29/11 nóg hogere tarieven. Spaarbiljetten, 2 jaar, 7%. Maandrente de posito's, 2 jaar, 7%. Depo sito's, 4 jaar, 8%%. Nutsspaarbank West- Nederland. Te k.a. een Gazelle race fiets, Juniorrace. (02225) 229. Woensdag en donder dag 5 gebakken scharren voor f4,—. Vish. Mosk, Gravenstraat 14. ~7ë 3-bak, Bosma, koop Zündapp, opknappertje. Kogerstraat 10. Voor een zakje patat hoef je echt niet naar Den Burg! Een heerlijke kroket of frikadel kost in De Koog maar 1 piek! Elke middag (behalve dinsdags en zondags) is onze snack bar geopend van 2 tot 6 uur. Zaterdags al vanaf 12 uur. Slagerij - Snackbar lepe de Boer, Dorpsstraat 23N, De Koog, tel. (02228) 552. Hydra-Pex vochtvre- ters, voor overal waar het vochtig is. Voor ruimtes t/m 75 m3 incl. vulling f69,50. W.S.C. Duinker, Oudeschild, tel. 3831. T/m 29/11 nóg hogere tarieven. Spaarbiljetten, 2 jaar, 7%. Maandrente de posito's, 2 jaar, 7%. Depo sito's, 4 jaar, 8%%. Nutsspaarbank West- Nederland.

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 3