Weer geen punten voor Oosterend Zaterdag start verkoop kaarten kersttoernooi Psycho II" Voetbalprogramma Prognoses Overzee wint thuiswedstrijd Klaverjasclub Den Burg Eilandcompetitie volleybal Texels succes op bridgedrives Ayildiz Sport overtroeft Zwaluwen Sinterklaas in Den Hoorn MST programma Lezing over wulpen PAGINA 7 Zaterdag 26 november 1983: KNVB afd. Noordholland: IIJDAG 25 NOVEMBER 1983 TEXELSE COURANT S.V. Texel it eerste gaat naar Kolping Boys en op gen terrein zijn deze Oudorpers eestal moeilijk te kloppen. Met dezelf- inzet en taktiek als tegen SRC hoopt en toch op een positief resultaat. Als t tweede in Bergen tegen Berdos 2 de mten pakt, dan zal dat een grote stap n naar een plaats in de kopgroep. Het irde ontvangt Flevo 2 en deze strijd te- m de Middenmeerders kon wel eens de irste overwinning van het derde ople- ren. Het vierde moet thuis van WGW kunnen winnen. Het vijfde en zesde pp. uit tegen WGW 7 en thuis tegen RC 8 zullen het wel te zwaar krijgen. gaat naar Kaagvogels A1 en het zal et meevallen om de punten uit Kolhorn ee te nemen. Nu de eerste overwin- ng er is zien we B1 thuis van Watervo- >ls B1 winnen. Succes C1 zal in Hippo sterk blijken voor Cl. C2 moet thuis n de buren Texelse Boys C2 kunnen innen. C3 ontvangt het op de tweede aats staande SVAP Cl. C4 heeft thuis gen WS C3 mogelijkheden om de jnten op Texel te houden. S.V. Oosterend iterdag speelt het eerste wederom een luiswedstrijd, want dan komt SRC uit chagen op bezoek. Ondanks het gelijke rel werd er afgelopen weekend niet zo est gevoetbald. Het zal deze keer dus at beter moeten anders gaat het onno- punten kosten, et tweede is vrij. De A-junioren gaan aar HRC A2. Dat zal een hele opgave lorden maar om in de middenmoot van a tweede klasse te blijven moet er toch en puntje gehaald worden. De vrouwen in een beetje van slag. Misschien kan e thuiswedstrijd van zaterdag tegen het :erke Flevo 2 weer een paar punten pleveren, maar het zal niet meevallen, e B-junioren spelen weer uit, nu tegen AP BI en de C-junioren ontvangen KC Cl. Voor beide elftallen zal het /vaar zijn maar maar een gelijkspel is ogelijk. De meisjes ontvangen Texelse oys. Ze hebben tot nu toe nog geen re- jltaten geboekt, maar mogelijk kan er iterdag een puntje gepakt worden. Het eerste ontvangt Saenden uit Wor- lerveer. Het veldspel van het eerste rordt weer wat beter zodat men ver acht dat zondag weer eens gewonnen aat worden. Het wordt hoog tijd, want nders wordt de achterstand te groot, et tweede ontvangt JVC 3, altijd een loeiliike tegenstander. S.V. Cocksdorp e heren spelen zaterdag uit tegen Dy- imo. Een sterke ploeg waarvan de vori- keer met 7—1 werd verloren. Na twee aanden trainen moet SVC meer doel- jnten kunnen maken. Vertrek Eierland- :he Huis 12.30 uur, boot 13.05 uur. De junioren spelen thuis tegen Helder 3. De eerste ontmoeting was een 4—2 derlaag. Thuis moeten ze kunnen 'innen. Aanvang 13.30 uur. De meisjes inioren gaan naar De Koog. Hier moet ok winst te halen zijn. Aanvang 12.00 ur in De Koog. Vertrek Eierlandsche luis 11.30 uur. De vrouwen blijven ook thuis en spe- in zondag om 14.30 uur tegen Flamin- d's uit Alkmaar. Op 8 oktober verloren e SVC-ers met 3—0. Thuis moet er linstens één wedstrijdpunt te halen jn. S.V. De Koog Het zaterdagteam gaat uit naar Scha- gen, een team dat beslist niet moet wor den onderschat. Vertrek uit De Koog om 12.30 uur (boot 13.05 uur). De B-junioren gaan uit naar WGW B3 te Den Helder. Vertrek uit De Koog om 12.30 uur. De C-junioren spelen thuis te gen Watervogels C2 en moeten weer eens winnen. Aanvang 13.30 uur. De meisjes junioren spelen om 12.00 uur thuis tegen Cocksdorp. Na de grote ne derlaag tegen WGW wordt er nu op een beter resultaat gerekend. Het eerste elftal, dat nog steeds niet aan de verwachtingen voldoet, ontvangt zondag het eveneens laaggeplaatste Zaanstand T Spor. Om niet geheel onder-in het klassement te komen moet De Koog wel winnen. Aanvang 14.30 uur. De dames ontvangen zondag het laaggeplaatste Winkel 3, Dit moet een gemakkelijke overwinning worden. Aan vang 12.00 uur. Het tweede gaat uit naar Flevo 4 te Middenmeet Vertrek uit De Koog om 12.30 uur (boot 13.05 uur). Terreindienst: G. Schuiling en C. van Beek (R. Verlooy en R. van Beek). Texelse Boys Zondag ontvangen de Boys Ayildiz Sport. Deze ploeg begon de competitie met een paar nederlagen maar is nu goed in opmars. ZDH moest afgelopen zondag ervaren dat ze beduidend beter voetballen dan het vorige seizoen. Men kan op het Boysveld een interessante wedstrijd tegemoet zien met snel en at tractief voetbal. Aanvang 14.00 uur. Om 12.00 uur speelt Boys 2 de derde achter eenvolgende thuiswedstrijd. De eerste twee werden, mede door noodgedwon gen wijzigingen, teleurstellende nederla gen. Nu, tegen SRC 5 is de verwachting dat de punten in eigen huis blijven. Het derde gaat met de boot van 13.05 (eigen auto's) naar Petten 3. Geen gemakkelijke opgaaf, want Petten zal zeker op revan che uit zijn. De A-junioren zijn vrij. Voor de vrouwen de derde uitwedstrijd op rij. Zaterdag verloren ze met een onvolledig team op het nippertje van koploper Rei ger Boys. Tegen West Frisia in Enkhui zen verwacht men nu beter resultaat. Vertrek met de boot van 12.05 uur. Zaterdag gaat B1 weer naar de vaste wal. Ze behalen de laatste tijd zeer goe de resultaten dus acht men ze in staat om revanche te nemen voor de eerder geleden nederlaag tegen Succes B2. Vertrek boot 13.05 uur. Met de boot van 12.05 uur gaan de junioren C3 naar Den Helder en spelen daar om 13.15 uur te gen HCSC C5. Op eigen terrein twee wedstrijden. Cl weer thuis, nu tegen Zeemacht C1 en de meisjes B junioren tegen Wieringermeer. Beiden om 14.45 uur. De junioren C2 gaan op bezoek bij de buren, Texel C2, en zullen hard moe ten werken om ze een gelijkspel te ont futselen. Aanvang 13.30 uur. De meisjes C-junioren spelen vroeg, om 12.00 uur, de uitwedstrijd tegen Oosterend. Z.D.H. ZDH 1 speelt zondag thuis tegen de ou de bekende Sint Boys. De bezoekers hebben nog een appeltje met ZDH te schillen want eind vorig seizoen ging ZDH daar op bezoek en Sint Boys leek kampioen te worden maar het feest ging niet door. ZDH won en mocht toen mee- Ook in de uitwedstrijd tegen Nieuwe Niedorp is Oosterend er niet in isslaagd een punt te veroveren. Met de 6—0 nederlaag van het vorige week- nd nog fris in het geheugen begonnen de Oosterenders voorzichtig. Nieu- »e Niedorp had de eerste helft dan ook een behoorlijk veldoverwicht maar iok de counters van Oosterend waren niet van gevaar ontbloot. Een fout in Ie SVO defensie was er de oorzaak van dat Kees Best zijn ploeg halverwege Ie eerste helft naar een 1—0 voorsprong kon schieten. De tweede helft was luidelijk voor de Oosterenders. Met aanvallend voetbal werd geprobeerd veer op gelijke hoogte te komen. De druk op het doel van Nieuwe Niedorp vas op sommige momenten groot maar gescoord werd er niet. doen aan de na-competitie. Ook is de wedstrijd belangrijk voor de stand aan de kop. ZDH 2 speelt om 12.15 uur een wedstrijd tegen Petten. Hopelijk zullen de Zwaluw-reserves voor een verrassing gaan zorgen de de bezoekers met lege handen naar huis sturen. Rugbyclub Overzee heeft de eerste thuiswedstrijd kunnen win nen. Men speelde tegen Diemen en aanvankelijk zag het er niet naar uit dat de Texelaars de winst zouden binnen slepen. Diemen kon al vrij snel na de aftrap door de Overzee verdediging heen bre ken en de eerste try zonder veel moeite drukken. De confersion (het schot tus sen de hoge palen) werd niet benut maar wel wist men enkele minuten later de bal weer achter de achterlijn te bren gen. De ruststand was 0—10 voor Diemen. Na de rust kwam er een duidelijke om mekeer in het spelbeeld. Overzee speel de prachtig in één lijn en door goede snelle combinaties werd al snel de eerste Texelse try gedrukt na een goede voor zet van Cor Jongejans. Frans Stark schoot het leer tussen de palen: 6—10. Even later wist Mark Wijsman een try te drukken en Diemen kwam ook nog een maal tot scoren. Vlak voor het eindsig naal brak Erik Schuurman door de Die men defensie en speelde de bal naar Ro land Hooiberg die het leer keurig tussen de palen legde. Overzee won met 22-16. Op de zevende clubavond werd het koppel Th. en J. Witte eerste met 7406 punten. Als tweede eindigde het koppel H. Bakker en C. Vinke met 7071 punten. Dames Vermuë en Timmermans scoor den wederom hoog met 6913 punten en veroverden de vijfde plaats in het alge meen klassement. T. Veeger en R. Festen werden vierde met 6889 punten. Met 6846 punten werd het koppel P. Veeken en D. Witte vijfde van deze avond. Totaal na 28 partijen: Echtp. P. v. Heerwaarden 46868 17 F. Hopman-P. Kooiman 45802 17 A. van Heerwaarden-J. Kloosterman 45699 16 Th. en J. Witte 45326 21 Dames Vermuë-Timmermans 44630 16 J. Witte-W. Witte 44319 16 Echtp. J. v. Heerwaarden 44137 13 A. Bakker-G. Smit 43730 14 Huisman-L. Hoogenbosch 43720 11 Echtp. K. van der Veen 43678 16 Vrijdagavond wordt de tweede ronde van het kampioenschap van Texel gespeeld. Uitslagen 22 november: Mannen: Systeem H-Mengsmering 0—2 Versluis-Expert 0—2 Gamma-Teso 2—0 PEN-Vredelust 0—2 Westerlaken-LPG 2—0 Molenkoog-Timmers bakk. 2—0 Reisburo-v.Wijngaarden 1 —1 Amro-Autocentrale 2—0 Lichtboei-Pado 0—2 Kobeko-Krim 1—1 Vrouwen: Ass. Bremer-Smash 3 0—2 Fitst Lady-Casino 1—1 Drag. Mets-Smash 2 1—1 WGD-Koffieshop 0—2 Leydekkers-Retsina 2—0 Taxi Smidt-Hema 0—2 Lindeboom-Nokanto 1—1 Zeven Pravinciën-CVI 1—1 Gar.Kikkert-Cafeetje 1—1 Meteen na het beginsignaal zette lieuwe Niedorp de Oosterenders onder Iruk. De Oosterend defensie speelde chter bijzonder zeker zodat weinig loelrrjpe kansen ontstonden. De enkele eren dat Nieuwe Niedorp - gevaarlijk rerd bewees Oosterenddoelman Roel (eldman zijn klasse. Vooral enkele ge- aarlijke afstandschoten werden be- waam door hem verwerkt. Via counters irobeerden de Oosterenders iets terug e doen, maar dit gebeurde zo slordig lat voor de rust Nieuwe Niedorp nauwe- jks in gevaar kwam. Halverwege de tweede helft viel de op erdedigen ingestelde taktiek in duigen Jen Oosterend verdediger Biem Trap en beslissende fout maakte. Trap ver- peelde onnodig de bal en stelde zo lees Best in staat om via de binnenkant an de paal te scoren. Hoewel de loster-enders er alles aan deden om oor de rust nog op gelijke hoogte te ko len, kwam er geen verandering meer in stand. Na de rust was sprake van een geheel indere wedstrijd. Oosterend drong met igressief voetbal Nieuwe Niedorp terug >p eigen helft. Nieuwe Niedorp moest /aak met man en macht verdedigen om iVO van een treffer af te houden. Dit lukte eigenlijk vrij gemakkelijk omdat de Oosterend aanvallen te voorspelbaar en daardoor simpel te onderscheppen wa ren. Halverwege de tweede helft leek de gelijkmaker toch binnen bereik toen Ruud Daalder door twee man binnen de beruchte lijnen onderuit werd gehaald. Hoewel de scheidsrechter in eerste in stantie een penalty leek te geven, be dacht hij zich op het laatste moment. Even na dit voor de Oosterenders te leurstellende moment kopte Piet Koning rakelings over de lat. Ook Gerard Legier- se miste het doel van nieuwe Niedorp maar net. Risico In de slotfase ging Oosterend steeds meer risico nemen. Simon Brand werd naar voren gschoven in een laatste po ging om toch nog tot de gelijkmaker te komen. Nieuwe Niedorp kreeg daardoor vooral via Kees Best enkele goede kan sen, maar de aanvallen faalden. Vlak voor tijd had het slotoffensief van Ooste rend toch nog bijna succes. Piet Koning leek via een fraaie omhaal te scoren maar met een katachtige reactie voor kwam de doelman van Nieuwe Niedorp een doelpunt. Een teleurstellend resul taat voor de Oosterenders was het ge volg. Gezien het spelbeeld hadden de Gortbuukers zeker een punt verdiend. De Kuip-Deja Vu 0—2 Molenkoog-Taveerne 1—1 Programma 29 november: Veld A mannen: 18.30 u. ZPC-PEWN LPG 19.05 u. ZPC-LPG Lichtboei 19.45 u. Lichtboei-Mengsmering ZPC 20.25 u. Reisburo-Timm.bakk.Time Out 21.05 u. Gr.Slock-Vredelust Reisburo 21.45 u Kobeko-Molenkoog Bremakker 22.25 u. Smash-Bremakker Kobeko Veld B mannen en vrouwen: 18 30 u. Systeem H-Amro Westerlaken 19.05 u. Westerlaken-Autocentrale Memo 19.45 u. Memo-Drankencentrale RSG 20.25 u. RSG-RWS Drankencentr. 21.05 u. Zeven Prov.-Koffieshop WGD 21 45 u. WGD-Kuip Deja Vu 22.25 u CVI-Deja Vu Kuip Veld C vrouwen: 18.30 u. VW Audi-Smash 3 Goènga 19.05 u. Gyvo-Goënga VW Audi 19.45 u. Antiekhuisje-First Lady Gyvo 20.25 u. Mantje-Gar.Kikkert Cafeetje 21.05 u. Zwaan 1-Cafeetje gar Kikkert 21.45 u. Lindeboom-Gr. Slock Smash 2 22.25 u. Smash 2-Bruining Lindeboom Zaterdag start de voorverkoop van kaarten voor het „Siern Bremer" kersttoernooi op 26 en 27 december. De organisatie heeft definitief twaalf teams uitgenodigd voor het zaalvoetbal spektakel: FC Gronin gen, FC Utrecht, Marmag, Gamma, Play Boy Stars, Oost-Nederland, Oud-Ajax. Limburgs profteam, nati onaal Team Zuidmolukken, een Nike-team. uit België Hasselt en Olympia. De kaarten kosten F6.50 per dag en er is een beperkt aantal plaatsen. De brandweer heeft wederom bepaald dat er per dag niet meer dan 650 kaarten mogen worden verkocht en het ziet er naar uit dat de organisatie net als vorig jaar al bij aanvang van het toernooi nee moet verkopen aan bezoekers die geen 22 jaar gelden maakte Alfred Hitch cock een film die tot de meest memora bele uit de filmgeschiedenis zou gaan behoren. De onvergetelijke douche- scene werd tot in den treure toe gepersi fleerd en 20 jaar later worden er weer psychopaten van allerlei slag op ons los gelaten. Vooreen groot publiek beteken de Psycho" slapeloze nachen. Dat huis en de slotscène waren beelden die heel lang zijn bijgebleven. Later was het voor al de acteerprestatie van Anthony Per kins die een onuitwisbare indruk naliet. Dat nerveuze, schichtige, onhandige ge drag werd een soort handelmerk van de ze acteur. Een vervolg maken van zo'n monu ment zou bijna een ketterse daad zijn, maar toch is het gebeurd door de Australiër Richard Franklin, die zich al had bewezen met de thriller „Patrick" en „Road games". Deze twee films be wezen het talent van Franklin en boven- Op een bridgetoernooi in Akersloot ter ere van het 35-jarig bestaan van de Noordhollandse Bridge Bond werden opmerkelijke successen behaald door Texelaars. Er deden 208 paren mee en werd in 13 lijnen gespeeld. In de eerste klasse werd de familie Bakker eerste en dezelfde plaats werd behaald door de dames De Laat en Blok in de tweede klasse. Er na men vijf paren van „Groot Slam" aan de wedstrijden deel. Vier paren waren pre sent bij een nationale drive in Den Hel der en drie Texelse koppels eindigden op een derde plaats en één team op een achtste plaats. ZDH heeft de moeilijke uit wedstrijd tegen Ayildiz Sport uiy Alkmaar verloren. Speelde deze Turkse ploeg vorig jaar nog helemaal onderaan, dit seizoen laten ze zien dat ze azen op het kampioenschap. De ZDH mannen zagen tegen de wedstrijd op en niet ten onrechte. Op een glibberig veld gingen beide ploegen flink van start. Het spel golfde heen en weer met voor beide ploegen enkele scoringskansen. Zag Henk de Ruyter een eerder genomen vrije trap tegen de kruising terug het veld in kaatsen, met een tweede schot had hij meer succes. kaart in de voorverkoop hebben ge kocht. Daar komt nog bij dat diverse teams vooraf al gevraagd hebben om flinke partijen kaarten voor hun supporters. Onder het motto „een leuk sinterklaascadeautje" worden de kaar ten daarom al een maand van te voren verkocht zodat de echte zaalvoetballief hebbers van het eiland in ieder geval ver zekerd zijn van een plaats. De kaarten zijn vanaf zaterdag te koop bij: Snackbar Parkstraat, Zuivelhandel Boon en Mantje in Den Burg, Super markt Daalder in De Koog, Gamma in Oudeschild, de Vivo in Oosterend, de Holy-markt in De Cocksdorp en café 't Kompas in Den Hoorn. Het toernooi duurt op maandag 26 december van 9.00 tot 19.00 uur en dinsdag 27 decem ber van 10.30 tot 21.30 uur. dien had hij een goede neus voor goede scenario's. 'Dat'van „Psycho II" is daar het bewijs van. Een intensieve psycho therapeutische behandeling heeft Norman Bates (Per kins) van zijn ziekelijke moederbinding afgeholpen en 22 jaar na zijn laatste moed keert Bates in „Psyco II" gene zen terug naar de plaats van het misdrijf. Hoewel de oudere en wijzere Norman zijn uiterste best doet een oppassende burger te worden, blijken de wonden bij enkele oude kennissen nog niet geheeld. Psycho II toont ons Norman's strijd om onder de groeiende geestelijke druk overeind te blijven en niet weer te verval len in zijn moordlustige dwangfanta- sieén. Daarbij verwerft Norman Bates (opnieuw indrukwekkend neurotisch neergezet door Perkins) in elk geval de sympathie van de toeschouwer die zich bij nieuwe moordpartijen voor de vraag geplaatst ziet of de oude kwalen zich weer openbaren. Die spanning, gecom bineerd met de nostalgische terugkeer naar het oude decor en de speelse ver wijzingen naar het eerste deel maken van „Psycho II" een boeiende film. „Psycho II" is te zien van vrijdag tot en met maandag. Toegang 16 jaar. Een indirecte vrije trap werd door Ri chard de Gier breed gelegd en De Ruyter schoot rechts in de kruising; 0—1. Hierna kreeg Bram Brouwer de kans om de voorspring uit te bouwen maar de bal die hij aangespeeld kreeg van Hans de Vries werd naast geschoten. Toen kwam Ayildiz op gelijke hoogte door een korte corner hard in te schieten. Halverwege de tweede helft kwam het fel doorgaande Ayildiz op voorsprong. De op dat moment vrij gelaten linksbui ten kon doorgaan waarna hij de bal over keeper Goof Schutten in het doel schoot Na deze tegenslag ging ZDH met man en macht in de aanval. Dit re sulteerde in veel doelrijpe kansen maar de voorhoede van ZDH verzuimde om deze af te maken. In de stand kwam geen verandering en gezien de niet be nutte kansen voor ZDH was dit terecht. Helaas voor de vertrekkende trainer van ZDH, Piet van Vliet, geen overwinning. Vanaf dinsdag begint de training weer om 19.00 uur o.l.v. de nieuwe ZDH trai ner H. Hermes uit Den Helder. Zaterdag wordt Sinterklaas ingehaald in Den Hoorn. De goedheiligman kon vorige week niet waardig in dit dorp worden ontvangen omdat het dorpshuis door de winkeliers was gehuurd en met de Sint werd overeengekomen dat de Hoornders de kindervriend een week la ter zouden begroeten. Om 15.30 uur ar riveert hij aan de Diek en na een rond gang door het dorp gaat de Sint naar De Waldhoorn SVO/Z-SRC, 14.30 uur SC Dynamo-Cocksdorp/Z, 14.30 uur Schagen-De Koog/Z, 14.45 uur Junioren: HRC A2-Oosterend A1, 14.30 uur JVC A2-Texel A2, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Texel Bi-Watervogels BI, 14.45 uut ZAP B1-Oosterend BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) WGW B3-De Koog B1, 14.30 uur Succes B2-Tex.Boys BI, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Oosterend C1-BKC Cl, 13.30 uur Texel C3-SVAP Cl, 13.30 uur Tex.Boys C1-Zeemacht Cl, 14.45 uur Cocksdorp CTHelder C3, 13.30 uur De Koog Cl-Watervogels C2, 13.30 uur Texel C2-Tex.Boys C2, 13.30 uur HCSC C5-Tex.Boys C3, 13.15 uur Texel C4-WS C3, 14.45 uur Vrouwen: Oosterend-Flevo 2, 14.45 uur Meisjes junioren: B: De Koog-Cocksdorp, 12.00 uur B: Tex.Boys-Wieringermeer, 14.45 uur C: Oosterend-Tex.Boys, 12.00 uur Pupillen: Afdeling D; Oosterend D2-Texel Dl, 10.45 uur ZDH Dl-Texel D3, 14.30 uur Oosterend D1-Tex.Boys Dl, 10.45 uur Afdeling E: Texel E1-Texel E3, 12.30 uur Texel E2-Tex.Boys El, 12.30 uur ZDH El-Oosterend El, 13.30 uur Afdeling F: Tex.Boys FTOosterend F1, 14.00 uur Zondag 27 november 1983: Vierde klasse KNVB: Kolping Boys-Texel, 14.00 uur KNVB afd. Noordholland: Oosterend-Saenden, 14.00 uur De Koog-Zaanstad T Spor., 14.30 uur Tex.Boys-Alkm. Ayildiz Sp., 14.30 uur ZDH-Sint Boys, 14.30 uur Berdos 2-Texel 2, 12.00 uur Texel 3-Flevo 2, 14.00 uur Oosterend 2-JVC 3, 12.30 uur ZDH 2-Petten 2, 12.15 uur - Texel 4-WGW 6, 14.00 uur Tex.Boys 2-SRC 5, 12.00 uur Petten 3-Tex.Boys 3, 14.30 uur WGW 7-Texel 5, 14.30 uur Texel 6-HRC 8, 12.00 uur Flevo 4-De Koog 2, 14.15 uur (vertrek boot 13.04 uur) Junioren: Kaagvogels ATTexel Al, 14.15 uur (vertrek boot 13.05 uur) Vrouwen: West Frisia-Tex.Boys, 14.30 uur Cocksdorp-Flamingo's, 14.30 uur De Koog-Winkel 3, 12.00 uur Samen reizen: Zaterdag 26 november 1983: Vertrek boot van Texel 13.05 uur: Texel A2, Oosterend BI, Texel Cl en Texelse Boys BI. Zondag 27 november 1983: Vertrek boot van Texel 13.05 uur: Texel Al en De Koog 2. Als een wedstrijd niet doorgaat, bus af bestellen 02240-12421. Zaterdag 26 november 1983: Volleybal Joco: 13.30 u. HCSC 2-Tevoko 1 (m.asp.) 14.15 u. Tevoko 1-Juvoc (m.asp.) 13.30 u. WSOV 4-Tevoko 4 (vr.l 13.30 u. Schellinkhout-Tevoko 1 (vr.) 15.00 u. WSOV 2-Tevoko 3 (vr.) 16.15 u Noordkop 3-Tevoko 2 (vr.) Zuiderzeehal, Wieringerwerf: 16.15 u. Advendo 1-Tevoko 1 (m) Zondag 27 november 1983: Handbal: De Brug, Den Helder: 12.00 u JHC 2-MST (m.asp.) Niedorpshal, Winkel: 15.00 u. ZWK 1-MST (d.sen.) Vrijdag houdt de vogelwerkgroep Texel een lezing over het voedselzoekge- drag van de wulp op het Friese wad. Deze lezing wordt gegeven door Bru no Ems, medewerker van het RIN op Texel. De avond begint om 20.00 uur in het dorpshuis d'Ouwe ULO. De entree voor niet-leden is F1,50.

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 7