nu stukken voordeliger! Hou je van sfeer, dan hou je van wol! Cafe de Zwaan UR Bio-Natura mSÊ moerbeek HYPOTHEEKZOEKERS KUNNEN VANDAAG DE DAG LELIJK TERECHTKOMEN. rryn 1099,- nutsspaarbank i 100 m2 bedrijfsruimte ;fa. arké Triumph Gabriele 8008 Pa"oe Helaas - Helaas Openhaardbezitters opgelet! Loonbedrijf Texel b.v. Loodsmansduin' Te huur centrum De Koog: Japonnen Rokken Blouses Truien Pantalons Mantels Jacks en Kinder- confectie DE VEILIGE HYPOTHEKEN VAN Rijwiel- en tandemverhuur. FIETS 1NN TEXEL ruim Assurantiekantoor „Texel", Texel pop - nieuwjaarsconcert Van 1695,- voor Chin. Rest. ,,Po Sian", De Koog De gehele week geopend. de woning 2 januari Als u wat later met uw spaarbankboekj je komt kunnen we meer voor u doen. Maak het U eens gemakkelijk de komen de feestdagen!! V 9*** Restaurant ,/t Skuurtje" 2 februari Doe meer met de spaarbank die meer doet 99 '99 ONDERDEKEN S ■N een gezond idee voor behagelijk slapen Anti-rfieuma, gevuld met 100% zuiver scheerwol PAGINA 10 TEXELSE COURANT VRIJDAG 30 DE CEMBER 1983 komt Frits de sokken- specialist niet meer naar de Texelse markt Dit i.v.m. de zeer hoge kosten van de TESO. PS. Wij staan wel op de zaterdagse markt in Den Helder. Vanaf heden weer loof hout te koop recht streeks uit het bos. Na telefonische afspraak. 102220) 3000. Weekendmenu Ragoütschelp Biefstuk van de haas met diverse aardappelen en groente Perziken met slagroom f27,50 Telefoon (02226) 590. met g.b. bestemming. Brieven onder nummer 713 aan bureau Tex. Crt. y Want wol is echt. W ol is warm. Dal zie je Dat voel je Een grove nop. een ander berber als dat je dagelijks ziet Wv, Ook leverbaar in 500 cm breed INTERIEURVERZORGING I Wilhelminalaan 30, 1791 AN Den Burg. Texel, telefoon (02220) 2575 Denk even na voordat U ingaat op de huidige renteverlaging van bi|voorbeeld 1 jaar rentevast hypothe ken of varianten hierop Want als de rente 't volgend jaar plotseling een stuk hóger ligt, zit u onverwachts met zwaardere woonlasten Kies dus voor veiligheid. Bijvoorbeeld een schokvrije, of 10 jaar vaste, of zelfs een 20 jaar vaste rente Kom er eens over praten. Over een jaar zult u ons dankbaar zijn Bouwfonds Ned Gemeenten, Stichting Centrale Volksbank, Rijkspostspaarbank, Woonfonds Holland, Pensioenfondsen A B P, PG.G.M., Philips en anderen Texels hypotheken informatiecentrum garantie voor zeker hod FA. JAN DEKKER verzekeren - financieren - sparen Bernhardlaan 109, Den Burg, tel. (02220) 2833 Onze inlichtingen en adviezen zijn voor U kosteloos. Nikadel 23, De Koog, telefoon (02228) 841 842 Verkoop en reparatie van rijwielen, bromfietsen en gazonmaaiers. Parnassiastraat 6a, De Koog, telefoon: 02228 - 502 en 683. Wij maken U graag offerte voor diverse ver zekeringen, op maat uitgezocht bij gere nommeerde verzekeringsmaatschappijen. Ziekenhuisverzekering speciaal tarief, autover- zek. spec, voorwaarden met max. 75% no- claim. Autoverzek. voor vrouwen met extra korting Extra lage premie voor Old-timers" personen auto's en motorrijwielen. Vraag eens vrijblijvend offerte. Zondag 1 januari 1984 van 12.00 tot 02.00 uur met optreden van Blue Breeze Dawn Patrol Jaap Dros en Mark Fonds. Scrap Heap The Age voor jong en oud. Vrij toegang. Gelukkig nieuwjaar. een kompakte elektronische schrijfmachine met tabulator, repeat-toets, korrektie-toets en een slagvaste koffer. Kom vrijblijvend langs voor een demonstratie bij Langeveld en de Rooy Parkstraat 10 Den Burg - Texel tel. (02220) 2741 Nieuwjaarsdag OPEN. Voor reserveren tel. (02228) 7 86. De Stichting Bejaardenzorg Texel heeft binnenkort voor verhuiur vrij Jan Reijstraat 2, Den Burg. Belangstellenden gelieven zich schriftelijk te melden vóór 8 januari 1984 bij Adm.ka ntoor Van Zeijlen en Bakelaar, Postbus 73, Kog erstraat 5, Den Burg. Voor informatie kunt U bellen naar (02 220) 2850. Nieuwjaar Bruiloft Verjaardag enz. Wij verzorgen voor U: complete schotels, hapjesschalen, salades of combinaties hiervan. Vraag eens naar onze folder. Voor informatie Boodtlaan 1, De Koog, tel. (02228) 391, b.g.g. (02222 353. Iedere januari loopt 't weer storm voor onze balies. En dan vooral voor 't bijschrijt en van rente op het spaarbankboekje. En hoewel we wat drukte natuurlijk best leuk vinden, betreuren we die grote toel. nop toch een beetje. We kunnen dan niet voldoende tijd vrijmaken voor't geven van adviezer t, 't beantwoorden van vragen ot gewoon voor t maken van een praatje. Jammer eigenlijk, want er is helemaal niet zo'n haast bij die rentebt|schri|vtngen. Dank zij onze methode van dagelijkse renteberekening, krijgt u altnd de rente die u toeki >mt. Kortom, 'i is veel handiger om één ol' twee maanden later met uw spaarbankboek je te komen, als u de rente wilt laten bijschrijven. We hebben dan meer tijd voor u, u hoeft lang zo lang niet te wachten en voor ons is het plezieriger werken. West Nederland Het hoe en waarom van een Bio-Natura" onderdeken, dekbed ot kussen o Een „Bio-Natura" produkt bestaat uit een vulling van 100% zuiver scheerwol afkomstig van eerste klas gezonde schapen Kortom een hoogwaardig natuur- produkt wat generaties lang zijn bestaansrecht heeft bewezen Dit hoogwaardige natuurprodukt zorgt voor een perfekte wisselwerking tussen isolatie en ventilatie „Bio-Natura" onderdekens ondersteunen het lichaam gelijkmatig, dus een gezonde nachtrust wordt bevorderd o Kies daarom een „Bio-Natura" produkt van „Bio-Natura" onderedekens dekbedden en kussens worden door mensen met rug-, nok- en rheumatische klachten bi izonder op prijs gesteld rneubelhandel en interieurverzorging b.v Hogerstraat 8 14 tel 02220 2572 méér dan 2000 m2 koopkarmsen *1

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 10